Skip to content

NASZE SUKCESY W ROKU 2021/2022

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2021/2022.

 1,110 total views,  1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy21.05.2022r.Broumov (CZ)MEMORIAL KIT SHOW BROUMOV 2022Udział: Piotr Kowalski, Arkadiusz Walerowicz, Maciej Wysocki, Antoni Chudziński, Antoni Grochowalski, Adam Grech
Wyróżnieni i nagrodzeni
Adam Grech-2 x medal złoty
 Maciej Wysocki- medal srebrny, Antoni Chudziński- medal brązowy Antoni Grochowalski-wyróżnienie
Piotr Kowalski - wyróżnienie
Arkadiusz Walerowicz- 2 nagrody specjalne - op. A. Walerowicz
14.05.2022r.
-
15.05.2022r.
XVII Międzynarodowy Festiwal Modelarski BYTOMUdział: Piotr Kowalski, Arkadiusz Walerowicz
Wyróżnieni i nagrodzeni
Adam Grech, Andrzej Mitranka, Maciej Wysocki, Franciszek Stolarczyk.
Nagroda specjalna
Andrzej Mitranka za model w polskich barwach ufundowana przez katowicki oddział IPN
Nagroda specjalna
Andrzej Mitranka za model samolotu Devastator od klubu modelarskiego TOMCATSKI op. A. Walerowicz
08.05.2022r.Kościół Pokoju w ŚwidnicyRazem dla Pokoju - instytucje kultury wobec wojnyKoncert zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Zofia Gołowkin i Aleksandra Szczygieł
Opiekun: A.Banach
08.05.2022r.ŚwidnicaIV Memoriał Szachowy Salo Landaua, Gr. AGr. A: chłopcy do 15 lat – 4 m. Eryk Stokłosa,                        
Gr. B:  chłopcy do 13 lat: 1 m. Igor Śliwowski, 3 m. Jakub Zieliński, dziewczęta do 13 lat: 1 m. Roksana Zapolska,        chłopcy do 11 lat: 5 m. Kacper Synowski, 7 m. Hubert Zapolski, 8 m. Łukasz Wiśniewski, 9 m. Jan Tomczyk,
Gr. C: chłopcy do 9 lat: 1 m. Kornel Waligóra, 10 m. Marek Mżyk, 12 m. Kaidi Wu, 14 m. Fabian Machnik,   chłopcy do 7 lat: 3 m. Marcel Palcat, dziewczęta do 7 lat: 1 m. Maja Mazur.
Opiekun:                                   W. Kowalczuk
Gr. B: chłopcy do 13 lat – 2 m. Jacek Samuel, 4 m. Jakub Bukowski, 6 m. Olaf Płoczyniak,  dziewczęta do 13 lat: 4 m. Aleksandra Przychocka, dziewczęta do 11 lat: 2 m. Natalia Karaś, 3 m. Emilia Ćwirko, 4 m. Lena Płoczyniak, 5 m. Julia Strzeżek,
Gr. C : chłopcy do 9 lat: 4 m. Marcin Karaś, 5 m. Norbert Modłkowski, 7 m. Mikołaj Drabik, 9 m. Mieszko Gałan, 11 m. Jan Perzyna, 15 m. Jakub Kośnik, dziewczęta do 9 lat: 2 m. Oliwia Szczeblowska, 8 m. Marianna Ligierko, chłopcy do 7 lat: 1 m. Kamil Walczak, 2 m. Ignacy Bojnowski, 4 m. Wiktor Pankiewicz, 5 m. Aleksander Tomczyk, 6 m. Michał Kowal, 7 m. Marcel Migdalski, 8 m. Aleksandr Panin,
Opiekun               M. Korzekwa
07.05.2022r.Nova Paka (CZ)Novopacký šutrák 2022Wyróżnieni:
Adam Grech, Arkadiusz Walerowicz
30.04.2022r.Ścinawka ŚredniaGRAND PRIX RADKOWA i Ziemi KłodzkiejChłopcy do 18 lat: 4 m. Oskar Perek, Dziewczęta do 18 lat: 3 m. Roksana Zapolska, Chłopcy do 12 lat:  15 m. Hubert Zapolski, 1
Opiekun: W. Kowalczuk
23.04.2022r.ŚwidnicaKonkurs modeli redukcyjnych Świdnica -Junior 2022Wyróżnieni:
Dąbrowski Piotr, Zylicz Fiodor, Kwiatkowski Michał, Jeżewski Grzegorz, Kałuzyński Mikołaj, Kałuzyński Igor, Polieschuk Daria, Tarasova Nika, Bochnowski Michał, Grochowalski Antoni, Filipowicz Piotr, Stolarczyk Franek, Dzielski Piotr, Mitranka Andrzej, Wysocki Maciej, Kozieł Marek, Chudziński Antoni, Kamil Kedzierski, Biela Mateusz, Boesl Oliver, Pawlica Adam, Kurzawa Wojciech, Machciński Jakub, op. A. Walerowicz
01.04.2022r.Miejski Dom Kultury - Koszutka - KatowicePolsko – Czeski konkurs plastyczny pt. Duch NaturyUdział 7 osób:
Jagna Habzda, Mikaela Ivasiutyn, Dorota Krawczyńska, Weronika Niesłuchowska, Martna Średnicka, Alina Bodarenko, Anastazja Jaworska. - op. J. Waksmundzka
17.01.2022r.Miejski Dom Kultury Dom Włókniarzy Bielsko BiałaXXIV Międzynarodowy konkurs plastyczny - Bohunova paleta 2021Nagroda „Brązowe Pasmo” Victoriia Maksymenko
wyróżnienie
Jagna Habzda – op. J. Waksmundzka
18.12.2021r.MDK nr 1 BytomXIII Międzynarodowe Biennale Tkaniny Artystycznej SILEZJANYII miejsce Magdalena Matuszewska
Kwalifikacja do wystawy: Magdalena Halicka, Jasmina Biczysko
Udział: Tatiana Krawczyk, Diana Sorochynska, Aleksandra Brożbar, Julia Figlewicz, Marta Lurka, Magdalena Szymańska, Łukasz Cieślicki, Oliwia Stark, Erika Sorochyńska, Zofia Kwiecińska, Laura Gliwa, Julia Krzysztof,
opiekun: Joanna Walerowicz
18.12.2021r.MDK nr 1 BytomXIII Międzynarodowe Biennale Tkaniny Artystycznej SILEZJANYNagrody II miejsce: Julia Simlat lat 10, Milena Kijek lat 11
Kwalifikacja do wystawy:  Marta Simlat lat 9, Dorota Kowalska lat 10 op. E. Tarnowska
30.10.2021r.Miejski Dom Kultury – Dom Kultury Włókniarzy Bielsko -BiałaXXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny -Bohunova Paleta 2021Udział 20 osób: Jagoda Przystupa, Maja Tomasik, Mikaela Iwasiutyn, Magda Morawska, Hania Mały, Dorota Krawczyńska, Paweł Wilczyński, Anastazja Jaworska, Zofia Mały, Izabela Ucienicka, Filip Surowiec, Natalia Strzelczyk, Agata Zaręba, Julia Bobela, Amelia Janczarska, Jagna Habzda, Victoria Maksymenko, Dorota Wasik, Lena Jencz, Hania Perzyna, naucz. Joanna Waksmundzka
23.10.2021r.BroumovKit Show BroumovAdam Grech- I miejsce w kategorii pojazdy gąsienicowe 1/35
Piotr Kowalski- II miejsce w kategorii samoloty w skali1/72
Arkadiusz Walerowicz- II miejsce w kategorii pojazdy gąsienicowe w skali 1/72
op. A. Walerowicz
11.10.2021r.
-
15.10.2021r.
Europe Code Week 202122Europe Code Week 2021Udział 63 uczestników zajęć stałych
Robotyka I: Cichoń Artur, Cisek Maciej, Cisek Tomasz, Dziuba Aleksander, Goppold Piotr, Kajrowicz Juliusz, Ivasiutyn Mikaela, Bąbka Michał, Buchman Adam, Krajewski Michał, Osiecki Marcel, Przystupa Justyna, Trusewicz Pola
Robotyka II: Bielański-Mularz Franciszek, Dziasek Krzysztof, Grochowalski Antoni, Lisowski Marcin, Malicki Tymoteusz, Omański Oskar, Żurawel Ludwik, Badura Jakub, Niesłuchowski Konrad, Brożbar Jakub
Robotyka III: Buchman Maciej, Koba Krzysztof, Kurcbach Filip, Litwińczuk Szymon, Romanowski Piotr, Tadrzak Filip, Dembek Damian, Wiącek Ignacy
Robotyka IV: Dzieciątkowski Maksymilian, Głębocki Robert, Maciejewski Gabriel, Mitek Michał, Mołoń Marcel, Morawska Lena, Myślicki Ignacy, Perzyna Jan, Drozdowski Bartosz, Babraj Ksawier, Dzielski Piotr, Pitek Kamil, Szczygieł Jakub, Szeliga Filip, Tadrzak Bartosz, Wdowikowski Szymon, Chudzinski Antek
Robotyka V: Bielawny Wojciech, Jelonek Piotr, Kula Mikołaj, Wąsowicz Kacper, Zalas Tomasz, Kosiński Tomasz, Gotwald Bartosz, Stojewski Andrzej, Abramski Wiktor, Cieślicki Łukasz, Dudek Łukasz, Leśnicki Adam, Mroziński Łukasz, Razik Oliwier, Gondek Patryk
Opiekun: Z. Brożbar
 
 
15.09.2021r.MDK nr 1 BytomXIII Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży - SILEZJANY 2021Udział w konkursie 20 prac
op. J. Waksmundzka
04.09.2021r.
-
05.09.2021r.
ŚwidnicaŚwidnickie Biennale ModelarskieNagroda specjalna Dowódcy Sztabu Generalnego WP gen. Rajmunda Andrzejczaka-Andrzej Mitranka
1 miejsce w kategorii pojazdy kołowe-Kamil Kędzierski.
Wyróżnienia: Zofia Przyborowska, Maciej Wysocki, Adam Pawlica, Andrzej Mitranka, Piotr Dąbrowski, Oliver Boesl - op. A. Walerowicz
01.09.2021r.
-
31.10.2021r.
Muzeum Okręgowe Toruń XLII Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży konkurs plastyczny - Moja przygoda w Muzeumudział w wystawie i plebiscycie
Marta Przybysz
Magda Morawska
op. J. Waksmundzka
ogólnopolski20.05.2022r.
-
22.05.2022r.
Sorwity k/MrągowaZlot nagrodzonych rodzin w Ogólnopolskim Konkursie - Turystyczna RodzinkaI miejsce w Konkursie Turystycznym i I miejsce w Grze Terenowej „Las Sorwicki - Mazury 2022: Piotr i Krzysztof Ziarnowscy z Koła ToTuToTam wraz z rodzicami. - op. Z. Curyl
15.05.2022r.Szczawno-ZdrójIII Ogólnopolski turniej szachowy z Ziemi Włoskiej do PolskiKobiety:  1 m. Roksana Zapolska, do rankingu 1300: 14 m. Hubert Zapolski,
Opiekun: W. Kowalczuk
15.05.2022r.Sala teatralna ŚOKWarsztaty wokalno-instrumentalne, próba reżyserska i koncert z udziałem muzyków Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży - Młodzi Artyści - pt.: Przystanek w Alei GwiazdUdział: Róża Madej,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Maria Kajewska,Maja Nawrot,Natalia Stankiewicz,Lena Szydłowska,Ewelina Kielusiak, Anna Galicka,Gabriela Ryngwelska, Adam Cisek,Szymon Terczyński,Wiktoria Świątoniewska,Weronika Wąsowska, (gościnnie zeszłoroczny Super Młodzik) Jagoda Kurzawa op. D. Jaros
Grupa Teatralno-Wokalna( przedstawiciele RAM MDK Świdnica) Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz op. D. Jaros
Udział w Koncercie: Martyna Trelewska, Sżymon Antonowicz  - op. J. Chojnowska
14.05.2022r.MDK ŚwidnicaWarsztaty instrumentalno-wokalne z muzykami Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży - Młodzi ArtyściUdział: Róża Madej,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Maria Kajewska,Maja Nawrot,Natalia Stankiewicz,Lena Szydłowska,Ewelina Kielusiak, Anna Galicka,Gabriela Ryngwelska, Adam Cisek,Szymon Terczyński,Wiktoria Świątoniewska,Weronika Wąsowska, (gościnnie zeszłoroczny Super Młodzik) Jagoda Kurzawa - op. D. Jaros
01.05.2022r.MDK Śródmieście WrocławBiennale Rysunku i GrafikiUdział w konkursie:
Jagna Habzda,
Natalia Strzelczyk, Wiktoria Gołuch, Magdalena Morawska,Jakub Skrzypacz, - op. J. Waksmundzka
01.05.2022r.Stowarzyszenie Kobiet Miej marzenia i MDK Lidzbark Warmiński Konkurs Plastyczny - Damą być - 2022 Polskie Damy nauki, sztuki i sportuUdział 15 osób:
Amelia Janczarska, Pola Sośnicka, Alina Kozaczenko. Lena Jencz, Jagna Habzda, Natalia Strzelczyk, Anastazja Jaworska, Agata Galuba, Kalina Rogozińska, Dorota Kruk, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Magdalena Morawska, Oliwia Maj, Julia Bobela. - op. J. Waksmundzka
30.04.2022r.LubomierzII Marsze na Orientację - Sami Swoi - w ramach Pucharu Polski MłodzieżyIII m. Agata Hruszowiec, V m. Amelia Jaskuła – „ToTuToTam” MDK Świdnica (op. Z. Curyl)
27.04.2022r.Galeria MDK ŚródmieścieOgólnopolski konkurs plastyczny z cyklu - Ziemia jest jedna - DRZEWONagroda: Hania Jesior
Kwalifikacja do wystawy: Hania Kała, Hania Kiebuła - op. E. Tarnowska
09.04.2022r.SzamotułyXXII Szamotulska Impreza na Orientację - SAMINO 2022I miejsce w kat TM: Agata Hruszowiec – „ToTuToTam” Świdnica” (op. Z. Curyl)
08.04.2022r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka WielkanocnaNagroda Magdalena Morawska.
Wyróżnienia : Dorota Kruk i Oliwia Maj. - op. J. Waksmundzka
01.04.2022r.MDK Lidzbark Warmiński XXVI Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto - Życie bajką jest - Podwodny bajkowy światUdział 17 osób.
Wyrożnienie Julia Bobela, nagroda Magdalena Morawska, Udział w wystawie : Dorota Krawczyńska, Jagna Habzda, Oliwia Aniszewska. - op. J. Waksmundzka
01.04.2022r.Pałac Młodzieży w KatowicachI Ogólnopolskie Biennale Płaskorzeźby i Reliefu Dzieci i MłodzieżyUdział w 2 etapie konkursu Magdalena Morawska - op. J. Waksmundzka
01.04.2022r.MDK Śródmieście WrocławXXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu - Ziemia jest jedna - DRZEWOUdział w wystawie: Wiktoria Gołuch, Martyna Średnicka i Anastazja Jaworska. - op. J. Waksmundzka
26.03.2022r.WrocławModelarskie Iskry 5Antoni Chudziński- złoty medal w kategorii skrzat
Piotr Dąbrowski-złoty medal w kategorii junior
Maciej  Wysocki-wyróznienie w kategorii Skrzat
Franek Stolarczyk-wyróżnienie w kategorii Skrzat
op. A. Walerowicz
19.03.2022r.PęgówVIII Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach SzybkichKobiety – 10 m. Julia Klima.            
Opiekun: W. Kowalczuk
12.03.2022r.BurkatówMistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2022(2007-2009 – chłopcy: 1 m. Oskar Perek,                              dziewczęta: 1 m. Roksana Zapolska
klasyfikacja „młodzik” – chłopcy:  9 m. Kornel Waligóra, 10 m. Igor Śliwowski, 13 m. Hubert Zapolski, 18 m. Ernest Turolski, 20 m. Tomasz Cisek, 21 m. Maciej Cisek,  24 m. Michał Krajewski, 33 m. Marek Mżyk, dziewczęta:  9 m. Maja Mazur,
Opiekun: W. Kowalczuk
klasyfikacja „młodzik” – chłopcy: 6 m. Fryderyk Miedziński, 7 m. Franciszek Serwach, 22 m. Oskar Omański, 23 m. Marcin Karaś, 28 m. Miłosz Migas, 39 m. Florian Omański, 40 m. Tomasz Strauss, dziewczęta: 1 m. Aleksandra Przychocka, 5 m. Natalia Karaś, 8 m. Joanna Sawko, 18 m. Róża Omańska
Opiekun: M. Korzekwa
11.03.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto Lidzbark WarmińskiXXVI Ogólnopolski Konkurs - Życie bajką jest - pt. Podwodny bajkowy światUdział 17 osób: Kaja Kryjom, Marta Przystupa, Mikaela Ivasiutyn, Magdalena Morawska, Paweł Wilczyński, Dorota Wasik, Anastazja Jaworska, Zola Budny, Dorota Krawczyńska, Hanna Mały, Oliwia Maj, Agata Zaręba, Jagna Habzda, Julia Bobela, Oliwia Aniszewska, Lidia Słoma, Martyna Średnicka. (naucz. Joanna Waksmundzka)
01.03.2022r.MDK 2 PoznańRYZA Ogólnopolski Konkurs na plakat - Moja przestrzeńUdział: 7 osób,
Natalia Strzelczyk, Magdalena Morawska, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Julia Radaszewska, Zofia Mały, Wiktoria Gołuch. (naucz. Joanna Waksmundzka)
01.03.2022r.MDK 2 PoznańRYZA Ogólnopolski Konkurs na plakat - Moja przestrzeńI miejsce Magdalena Morawska,
II miejsce Natalia Strzelczyk,
III miejsce Wiktoria Gołuch.
Udział: 7 osób,
Natalia Strzelczyk, Magdalena Morawska, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Julia Radaszewska, Zofia Mały, Wiktoria Gołuch. - op. J. Waksmundzka
28.02.2022r.Pałac Młodzieży Katowice1 Ogólnopolskie Biennale Płaskorzeźby i Reliefu Dzieci i MłodzieżyUdział : Magdalena Morawska (naucz. Joanna Waksmundzka)
24.02.2022r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej - DZIECIOPIEWY 2022 – edycja online Udział solistki Marty Lurki ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
Opiekun: A.Banach
16.02.2022r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Pudełko moich marzeńNagrody: Ada Przybył, Hanna Mały, Magdalena Morawska, Wiktoria Gołuch.
Udział:Jagoda Przystupa, Anna Rydzanicz, Julia Radaszewska, Marta Przybysz, Milena Bajor, Oliwia Perek, Aleksander Dziuba, Julia Kobus, Aleksandra Adamczyk ,Lena Jencz, Anna Kowalczyk, Wiktoria Dubicka, Kuba Skrzypacz, Julia Bobela, Julia Sroka, Dorota Wasik.(naucz. Joanna Waksmundzka)
02.02.2022r.Puławy - Puławski Ośrodek Kultury - Dom ChemikaXXVII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy-2022 on-lineI miejsce w kategorii zespoły instrumentalne i udział w koncercie laureatów: Zespół fletowy muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Hanna, Suszek i Zuzanna Gąszowska
Udział uczniów z pracowni muzycznej dz. II MDK z grup: "Klawiatura" - Duet Antonina Teuerle i Radosław Teuerle;  Studio Piosenki: solistki: Marta Lurka i Liliana Chudzińska oraz zespół "Wirusy" w składzie: Daria Rudnicka, Lilly Szymański i Maja Huzarska; Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Zofia Gołowkin, Zuzanna Zielińska i wokalistki: Marta Lurka, Hanna Fabian, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Sara Szubart, Emilia Jarema, Maja Olejnik, Oliwia Tracz, Julia Śliwoń, Alicja Walaś, Sandra Kurzawa, Łucja Gasek, Emilia Krawczyk i Laura Gniewek.
Opiekun: A.Banach
01.02.2022r.Miejski Ośrodek Kultury RadlinXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Magiczne Okienko”2022 „Bogowie i inne stworzenia w mitologii słowiańskiejWyróżnienie:
Magdalena Morawska,
(naucz. Joanna Waksmundzka)
01.02.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście WrocławSztuka DotykuNagroda:
Magdalena Morawska,
udział w wystawie: Wiktoria Gołuch, Natalia Strzelczyk, Jagna Habzda, Zofia Mały,
udział w konkursie: Anastazja Jaworska, Wiktoria Dubicka, Oliwia Aniszewska. 
(naucz. Joanna Waksmundzka)
31.01.2022r.Ośrodek Kultury w BędzinieXIV Ogólnopolski konkurs plastyczny - Anioł XXI wiekuUdział : Wiktoria Gołuch , Jagna Habzda– op. J. Waksmundzka
29.01.2022r.Miejski Ośrodek Kultury RADLINXVI Ogólnopolski konkurs plastyczny - Magiczne okienko 2022” pt. „Bogowie i inne stworzenia w mitologii słowiańskiejUdział: Agata Galuba, Kalina Rogozińska, Magdalena Morawska, Anna Kowalczyk, Andrzej Mitranka, Lena Jencz, Victoriia Maksymenko, Natalia Strzelczyk, Anastazja Jaworska, Julia Bobela, Pola Sośnicka, Jagna Habzda, Dorota Krawczyńska, Julia Radaszewska.
(naucz. Joanna Waksmundzka)
27.01.2022r.Ośrodek Kultury BędzinXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Anioł XXI wiekuUdział : Jagna Habzda, Wiktoria Gołuch.(naucz. Joanna Waksmundzka)
17.01.2022r.Komisja InO ZG PTTK WarszawaWyniki Pucharu Polski w Marszach na orientację Kat. TM: I m. Hruszowiec Agata, IV m. Józefiak Zuzanna, 45 m Stępniowska Andżelika, 64 m. Jaskuła Amelia i Nycek Martyna, 105 m. Kowalczyk Anna,
Kat. TJ: II m. Józefiak Natalia,
Kat TD: 92 m. Ziarnowski Piotr i Wojewodzic Jan (op. Z. Curyl)
15.01.2022r.Gminny Ośrodek Kultury w WielowsiXIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Norberta Blachy Wielowieś/Dąbrówka 2021/2022 ONLINE.Udział i nagrody: I miejsce w kat. Przedszkola - solistka Liliana Chudzińska z grupy Studio Piosenki oraz II miejsce w kategorii kl. VII-VIII SP - Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińska, Zofia Gołowkin i wokalistki ze Studia Piosenki: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Hanna Fabian i Klaudia Chudy.
Opiekun: A.Banach
11.01.2022r.MDK Śródmieście - Wrocław6 Ogólnopolski konkurs plastyczny- Spójrz okiem artysty – Paul GauguinNagroda Wiktoria Gołuch
Kwalifikacja do wystawy: Jagna Habzda, Natalia Strzelczyk, Agata Galuba, Anastazja Jaworska, Konstancja Kulak.– op. J. Waksmundzka
03.01.2022r.MDK Dom Harcerza - KrakówOgólnopolski konkurs plastyczny - Karteczka Bożonarodzeniowa i NoworocznaNagrody:
III miejsce Zola Budny
II miejsce Victoriia Maksymenko– op. J. Waksmundzka
16.12.2021r.Teatr Miejski w ŚwidnicyKonkurs plastyczny - Kartka Świąteczna- Boże Narodzenie – Nowy Rok - 2021nagrody: Zuzia Wróblewska  7 lat, Łucja Zaraś 10 lat, Dominika Gajdzińska 7 lat, Lidia Kowalska 12 lat
Wyróżnienia: Natasza Mikuś 10 lat, Lena Kaśkiewcz 10 lat, Maja Barszczewska 13 lat op. E. Tarnowska
Udział (występ) duetu: Antonina Teuerle i Radosław Teuerle z koła "Klawiatura" oraz Marty Lurki ze Studia Piosenki
Opiekun: A.Banach
Nagrody : Julia Bobela, Paweł Wilczyński, Andrzej Mitranka, Oliwia Aniszewska, Magda Morawska, Marta Przybysz,
Wyróżnienia: Agata Galuba, Agata Zaręba, Zofia Mały, Gabrysia Polis, Natalia Strzelczyk, Weronika Niesłuchowska, Justyna Przystupa, Anna Kowalczyk– op. J. Waksmundzka
14.12.2021r.Muzeum Żup Krakowskich WieliczkaKonkurs Plastyczny - Z moich rodzinnych stron - zabytki zapomniane, warte ocaleniaWyróżnienie: Adriana Ćwik lat 11 op. E. Tarnowska
14.12.2021r.Zespół Edukacyjno – Artystyczny Przygoda RybnikXIX Ogólnopolski konkurs - Kwiaty - Kwiaty późnego lata i jesieniWyróżnienie
Pola Sośnicka– op. J. Waksmundzka
04.12.2021r.Fundacja Hobbit, WrocławOgólnopolski Festiwal Poezji Śpiewanej - Mimoza-2021Kornelia Nieciąg - wyróżnienie
Martyna Korkiewicz - wyróżnienie
Opiekun – M. Jabłoński
20.11.2021r.Klub Bolko Oprawa muzyczna ogólnopolskich spotkań z okazji Dni Gór- wystep laureatów XXX Przeglądu Piosenki turystycznej i Ekologicznej - Na szlakuUdział:Lena Szydłowska op. D. Jaros
19.11.2021r.Klub BolkoOprawa muzyczna ogólnopolskich spotkań z okazji Dni Gór- wystep laureatów XXX Przeglądu Piosenki turystycznej i Ekologicznej - Na szlakuUdział: Róża Madej,Angelina Warmuz op. D. Jaros
12.11.2021r.Klub BOLKO ŚOKWernisaż XV Konkursu Plastycznego - Barwy NiepodległościUdział (występ artystyczny) zespołu "Wirusy" w składzie: Maja Huzarska, Patrycja Krupka, Marta Lurka, Alicja Kłosowska i Daria Rudnicka ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
Opiekun: A.Banach
Nagrody: Julia Bobela, Marta Przybysz, Dorota Wasik ( naucz. J. Waksmundzka), Milena Kijek,Kinga Czajkowska, Katarzyna Leciejewska, Pola Szklarczyk,( naucz. E. Tarnowska). Udział w wystawie: Klara Leśniara, Hanna Mały, Jagna Habzda, Oliwia Aniszewska, Paweł Wilczyński,Julia Kobus, Magda Morawska ( naucz. J. Waksmundzka) Aleksandra Kwiatkowska ( naucz. E. Tarnowska)
11.11.2021r.ŚwidnicaXI Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoGr. A: chłopcy do 15 – 18 lat: 5 m. Maciej Kaczmarzyk, 7 m. Jakub Cybruch, chłopcy do 14 lat: 5 m. Oskar Perek, 12 m. Hubert Jaworski,
Gr. B:  1 m. Roksana Zapolska,
dziewczęta do 10 lat: 1 m. Julia Klima,
chłopcy 11 – 12 lat: 2 m. Igor Śliwowski,
chłopcy do 10 lat: 11 m. Ernest Turolski, 17 m. Bartosz Frodyma, 19 m. Tomasz Cisek, 20 m. Hubert Zapolski, 21 m. Michał Krajewski, 24 m. Łukasz Wiśniewski, 29 m. Gaspard Lafarge.
Gr. C: chłopcy 7-8 lat:  3 m. Kornel Waligóra, 13 m. Marek Mżyk, 18 m. Fabian Machnik.
Opiekun: W. Kowalczuk
Gr. B: Dziewczęta do 12 lat: 3. Aleksandra Przychocka; Chłopcy do 12 lat: 4. Szymon Łagoda, 10. Krzysztof Chrobak, 11. Samuel Jacek, 13. Dominik Pazdur; Dziewczęta do 10 lat: 2. Natalia Karaś, 4. Julia Strzeżek, 5. Emilia Ćwirko; Chłopcy do 10 lat: 7. Franciszek Serwach, 9. Fryderyk Miedziński, 16. Piotr Goppold, 18. Aleksander Jezierski, 22. Oskar Omański, 25. Roch Gładysz, 26. Xavier Pindel, 32. Miłosz Migas; Gr. C: Dziewczęta do 8 lat: 3. Jagoda Banasik, 5. Marianna Ligierko, 7. Oliwia Szczeblowska; Chłopcy do 8 lat: 4. Florian Omański, 6. Marcin Karaś, 7. Wit Gładysz, 9. Filip Stasiak, 16. Antoni Trzeciak, 20. Jan Perzyna, 21. Franciszek Stolarczyk, 23. Maksymilian Sawa; Dziewczęta do 6 lat: 2. Pola Pieszczoch, 3. Zofia Szachniewicz, 4. Róża Omańska; Chłopcy do 6 lat: 2. Kamil Walczak, 3. Ignacy Bojnowski, 4. Aleksander Tomczyk, 5. Wiktor Pankiewicz, 6. Aleksandr Panin;  opiekun: Marcin Korzekwa
06.11.2021r.Świeradów Zdr.Ogólnopolskie Marsze na Orientację - W poszukiwaniu żabki Kwisy. X Runda Pucharu Polski Młodzieży. VIII runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat TD: VII m. Piotr Ziarnowski i Jan Wojewodzic, Kat TM: I m. Agata Hruszowiec i Zuzanna Józefiak, VI. Amelia Jaskuła i Martyna Nycek, X m. Anna Kowalczyk, Kat TJ: I m. Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
05.11.2021r.Zespół Edukacyjno Artystyczny - Przygoda - RybnikXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Kwiaty pt. : Kwiaty późnego lata i jesieni.Udział 23 osoby:
Pola Sośnicka,Dorota Krawczyńska, Kaja Kryjom, Anna Duszyńska, Mikaela Iwasiutyn,Milena Rój, Natalia Strzelczyk, Anna Kowalczyk, Weronika Niesłuchowska, Julia Radaszewska, Marta Przybysz, Lidia Słoma, Pola Kryjom, Hubert Sośnicki, Mela Hamdy, Wiktoria Gołuch, Oliwia Aniszewska, Anastazja Jaworska, Paweł Wilczyński, Amelia Janczarska, Julia Bobela, Agata Zaręba, Jagna Habzda. ( nauczyciel Joanna Waksmundzka)
23.10.2021r.PęgówVII Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach SzybkichGr. do 1600: 11 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
25.09.2021r.WrocławModelarskie ISKRY 4Wyróżnienia: Andrzej Mitranka, Maciej Wysocki.
Nagroda specjalna wrocławskiego oddziału IPN: Andrzej Mitranka  - op. A. Walerowicz
wojewódzki21.05.2022r.Ścinawka ŚredniaXXXIII Dolnośląskie Igrzyska LZSGr. kobiet i juniorek: juniorki młodsze – 2 m. Roksana Zapolska, młodziczki – 7 m. Julia Klima
Gr. juniorów i młodzików: młodzicy - 3 m. Igor Śliwowski, 6 m. Kornel Waligóra, 14 m. Hubert Zapolski.             Opiekun:                                   W. Kowalczuk
Gr. kobiet i juniorek: juniorki młodsze: młodziczki – 3 m. Aleksandra Przychocka. Opiekun               M. Korzekwa
18.05.2022r.Sala teatralna ŚOKFinał XVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jana Pawła II - Arka - i XVII Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IIUdział (występ artystyczny) Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek, Zofia Gołowkin i Aleksandra Szczygieł - opiekun: A.Banach.
prezentacja laureatów MDK: Maja Huzarska- nagroda, Łucja Zaraś- wyróżnienie, op. Wioletta Ziobrowska. 
18.05.2022r.Sala teatralna ŚOKFinał XVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jana Pawła II - Arka - i XVII Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IIUdział (występ artystyczny) Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek, Zofia Gołowkin i Aleksandra Szczygieł
opiekun: A.Banach
14.05.2022r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN9 m. Oskar Perek           
Opiekun: W. Kowalczuk
10.05.2022r.MDK-DZ.IIDolnośłąski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II - ArkaKategoria szkoły ponadpodstawowe: Martyna Trelewska-nagroda (Cedeen)
Szymon Antonowicz-nagroda („Cedeen”)  - op. J. Chojnowska
09.05.2022r.
-
10.05.2022r.
MDK ŚwidnicaXVI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II - ArkaUdział (występ artystyczny) Zuzanny Gąszowskiej reprezentantki Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" i Emilii Niksy- solistki ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
opiekun: A.Banach
Kategoria szkoły podstawowe VI- VIII Aleksander Żurek-nagroda („Pauza”) - op. J. Chojnowska
nagroda: Maja Huzarska, wyróżnienie: Łucja Zaraś/grupa TS/ - op. W.Ziobrowska
07.05.2022r.
-
08.05.2022r.
Boguszów - GorceFinał Wojewódzki 48 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-KrajoznawczegoKat. szkół podstawowych: I miejsce Drużyny A (Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski, Jan Wojewodzic) IV miejsce Drużyny B (Hanna Dębek, Angelika Borońska, Krzysztof Ziarnowski), Nagroda ind. za najlepiej napisany test wiedzy: Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski. Nagroda ind. za odznaki turystyczne: Agata Hruszowiec. kat. szkół ponadpodstawowych: III miejsce Drużyna C (Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Sandra Matyszczyk), nagroda ind. za odznaki turystyczne: Amelia Jaskuła (op. Z. Curyl)
07.05.2022r.MDK Świdnica Warsztaty Studia Piosenki La Chanson z Anną Lutz „Ruch przy muzyce”- przygotowania do koncertu - Przystanek w Alei GwiazdUdział: Róża Madej,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Maria Kajewska,Maja Nawrot,Natalia Stankiewicz,Lena Szydłowska,Ewelina Kielusiak, Anna Galicka,Weronika Wąsowska (gościnnie zeszłoroczny Super Młodzik) Jagoda Kurzawa - op D. Jaros
30.04.2022r.LubomierzII Marsze na Orientację - Sami Swoi - w ramach Pucharu Dolnego ŚląskaKat. TD: V miejsce: Piotr i Krzysztof Ziarnowski,
Kat. TM: III m. Agata Hruszowiec, V m. Amelia Jaskuła
- „ToTuToTam” – MDK Świdnica (op. Z. Curyl )
27.04.2022r.MCK LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - W magicznym lesieNagroda Magdalena Morawska, wyróżnienie Martyna Trelewska - op. J. Waksmundzka
09.04.2022r.
-
10.04.2022r.
Kudowa - ZdrójDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022VIII runda: KSz GAMBIT MDK Świdnica – UKS Szach-Mat Syców      udział: Oskar Perek (1), Roksana Zapolska (1).
IX runda: KSz Polonia Wrocław – KSz GAMBIT MDK Świdnica udział: Oskar Perek.
Opiekun: W. Kowalczuk
09.04.2022r.Kudowa - ZdrójDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Błyskawicznychudział: Oskar Perek.
Opiekun: W. Kowalczuk
02.04.2022r.ŻarówOtwarte Mistrzostwa Żarowa w szachachGr. A – 19 m. Roksana Zapolska
Gr. B – chłopcy: 1 m. Igor Śliwowski dziewczęta: 3 m. Julia Klima
Gr. C – chłopcy: 4 m. Kornel Waligóra, 14 m. Hubert Zapolski, 24 m. Marek Mżyk, 50 m. Fabian Machnik,                   Opiekun:                                   W. Kowalczuk
Gr. B – dziewczęta: 4 m. Aleksandra Przychocka, 5 m. Emilia Ćwirko, 10 m. Natalia Karaś,
Gr. C – chłopcy: 13 m. Kamil Walczak, 19 m. Jan Bojnowski, 23 m. Marcin Karaś, 29 m. Ignacy Bojnowski, 30 m. Aleksander Tomczyk, 31 m. Bartosz Drozdowski, 36 m. Oliwier Rozenek. 42 m. Wiktor Pankiewicz. 48 m. Krzysztof Pawlica, 53 m. Christian Rewiński.    Dziewczęta:  11 m. Jagoda Banasik, 12 m. Zofia Szachniewicz, 15 m. Oliwia Szczeblowska
Opiekun              M. Korzekwa
26.03.2022r.Jaworzyna SląskaII Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Ślaskiej w SzachachGr. A - chłopcy do 15 lat: 2 m. Oskar Perek,       Dziewczęta do 15 lat: 2 m. Roksana Zapolska,      
Gr. B – chłopcy do 13 lat: 1 m. Igor Śliwowski, 4 m. Jakub Zieliński, chłopcy do 11 lat: 2 m. Kacper Synowski, 5 m. Hubert Zapolski,  dziewczęta do 11 lat: 2 m. Julia Klima.
Gr. C – chłopcy do 9 lat: 1 m. Kornel Waligóra, 3 m. Marek Mżyk, 7 m. Kaidi Wu,  dziewczęta do 7 lat: 2 m. Maja Mazur.
Opiekun:                                   W. Kowalczuk
Gr. B – chłopcy do 13 lat: 3 m. Jakub Bukowski, 5 m. Tomasz Mazurek, 6 m. Jan Mazurek, 10 m. Alan Głód, dziewczęta do 13 lat: 2 m. Aleksandra Przychocka,
chłopcy do 11 lat: 3 m. Fryderyk Miedziński, 6 m. Miłosz Migas, 8 m. Michał Baranowski,
dziewczęta do 11 lat: 1 m. Emilia Ćwirko, 3 m. Julia Strzeżek, 4 m. Natalia Karaś.
Gr. C – chłopcy do 9 lat: 2 m. Marcin Karaś, 5 m. Krzysztof Ziarnowski, 8 m. Bartosz Drozdowski, 11 m. Szymon Jurkowski, 12 m. Oliwier Rozenek, 13 m. Jan Perzyna, 16 m. Jakub Kośnik, dziewczęta do 9 lat: 5 m. Oliwia Szczeblowska,
chłopcy do 7 lat:  1 m. Wiktor Pankiewicz, 2 m. Kamil Walczak, 3 m. Aleksander Tomczyk, 4 m. Marcel Migdalski, dziewczęta do 7 lat: 1 m. Zofia Szachniewicz
Opiekun:                                   M. Korzekwa
19.03.2022r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU: ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY OPEN7 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
07.03.2022r.Sala teatralna ŚOK XV Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Udział solistki Mai Huzarskiej ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
Opiekun: A.Banach
Nagroda: Klaudia Kutyba, Maria Kajewska op. Dariusz Jaros
Udział: Bartłomiej Kutyba, Witold Sikora, Róża Madej, Angelika Warmuz op. Dariusz Jaros
Kinga Kryś, Martyna Korkiewicz op. Mirosław Jabłoński
07.03.2022r.Sala teatralna ŚOKXV Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej - Wszyscy murem za polskim munduremProwadzenie: Dagmara Brendowska, Szymon Antonowicz, Anna Nowak („ Cedeen”)
op. J. Chojnowska
05.03.2022r.WrocławDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022VI runda: MUKS MDK Śródmieście Wrocław – KSz GAMBIT MDK Świdnica
udział: Oskar Perek (½), Roksana Zapolska.
Opiekun: W. Kowalczuk
04.03.2022r.MCK LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Czysta WodaWyróżnienie: Dorota Krawczyńska, udział: Jakub Skrzypacz, Alina Bondarenko, Dorota Kruk, Agata Zaręba, Jagna Habzda, Pola Sośnicka, Jagoda Przystupa, Julia Strzeżek, Maja Laskowska, Gabrysi Polis, Weronika Niesłuchowska. (naucz. Joanna Waksmundzka)
27.02.2022r.ŚwidnicaDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022V runda: KSz GAMBIT MDK Świdnica - GLKS Goniec Żarów udział: Oskar Perek, Roksana Zapolska.
Opiekun: W. Kowalczuk
26.02.2022r.Ścinawka ŚredniaGRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJJuniorki młodsze – 6 m. Aleksandra Przychocka
Opiekun: M. Korzekwa
30.01.2022r.Centrum Kultury w Pieszycach Koncert uświetniający Wiosenną Naradę Turystów Pieszych Dolnego ŚląskaUdział:Angelina Warmuz,Róża Madej,Paula Ciężka - op. D. Jaros
30.01.2022r.ŚwidnicaXII Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyChłopcy do 7 lat: 1. Aleksander Tomczyk, 2. Ignacy Bojnowski; Dziewczęta do 9 lat: 1. Marianna Ligierko; Chłopcy do 9 lat: 2. Marcin Karaś, 4. Christian Rewiński, 5. Mikołaj Drabik, 6. Florian Omański, 7. Filip Stasiak; Dziewczęta do 11 lat: 1. Emilia Ćwirko, 2. Natalia Karaś, 3. Julia Strzeżek; Chłopcy do 11 lat: 2. Fryderyk Miedziński, 5. Aleksander Jezierski, 6. Oskar Omański, 10. Piotr Goppold; Dziewczęta do 13 lat: 2. Aleksandra Przychocka; Chłopcy do 13 lat: 3. Krzysztof Chrobak;  opiekun: Marcin Korzekwa; Dziewczęta do 7 lat: 1. Maja Mazur; Chłopcy do 9 lat: 3. Marek Mżyk; Dziewczęta do 11 lat: 4. Julia Klima; Chłopcy do 11 lat: 1. Hubert Zapolski, 3. Michał Krajewski, 4. Kacper Synowski, 7. Łukasz Wiśniewski, 8. Tomasz Cisek, 9. Bartosz Frodyma, 11. Jan Tomczyk; Dziewczęta do 13 lat: 1. Roksana Zapolska; Chłopcy do 13 lat: 1. Igor Śliwowski, 2. Jakub Zieliński, 4. Maciej Cisek; Chłopcy do 15 lat: 1. Oskar Perek, 2. Eryk Stokłosa, 3. Hubert Jaworski; Chłopcy do 19 lat: 1. Jakub Cybruch; opiekun: Wojciech Kowalczuk
29.01.2022r.
-
30.01.2022r.
Rosciszów-PieszyceNarada Piechurów Dolnego ŚląskaEgzamin i uprawnienia Młodzieżowego Przodownika Turystyki Pieszej: Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec,
Egzamin i uprawnienia Przodownika Turystyki Pieszej: Sandra Matyszczyk, Natalia Józefiak
Podsumowanie Rajdu „6 X Dolny Śląsk” - odznaki otrzymali: Adam Dębek, Adam Dębek, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska, Sandra Matyszczyk, Krzysztof Ziarnowski, Piotr Ziarnowski, Karolina Tyńska (op. Z. Curyl)
16.01.2022r.LegnicaDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 22 m. - Oskar Perek, Igor Śliwowski, Kornel Waligóra, Roksana Zapolska
 Opiekun: W. Kowalczuk
09.01.2022r.ŚwidnicaDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022IV runda: KSz GAMBIT -  Ksz Miedź Legnica: Oskar Perek, Roksana Zapolska
Opiekun: W. Kowalczuk
19.12.2021r.WałbrzychDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022III runda: WOK Wałbrzych  – KSz GAMBIT: Oskar Perek, Roksana Zapolska (1)
 Opiekun: W. Kowalczuk
18.12.2021r.ŚwidnicaDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022II runda: KSz GAMBIT -  UKS Pogoń Oleśnica: Oskar Perek (1), Roksana Zapolska
Opiekun: W. Kowalczuk
11.12.2021r.
-
12.12.2021r.
ŚwidnicaV Bożonarodzeniowy Turniej SzachowyGr. A: 2 m. Oskar Perek, chłopcy do 18 lat: 3 m. Oskar Brzezicki, chłopcy do 14 lat: 4 m. Hubert Jaworski,
Gr. B: chłopcy do 12 lat: 1 m. Igor Śliwowski, 8 m. Maciej Cisek, 9 m. Julian Grzyb, chłopcy do 10 lat:  4 m. Kornel Waligóra,   6 m. Łukasz Wiśniewski, 8 m. Kacper Synowski, dziewczęta do 10 lat: 2 m. Julia Klima,
Gr. C: chłopcy do 8 lat: 6 m. Kaidi Wu, 9 m. Marek Mżyk
Opiekun: W. Kowalczuk
Gr. B: chłopcy do 12 lat: 2 m.  Jakub Bukowski, 3 m. Tomasz Mazurek, 4 m. Olaf Płoczyniak, 5 m. Samuel Jacek, 6 m. Jan Mazurek, 7 m. Dominik Pazdur, 10 m. Gracjan Chachoń, dziewczęta do 12 lat: 2 m. Aleksandra Przychocka, chłopcy do 10 lat: 2 m. Franciszek Serwach, 3 m. Fryderyk Miedziński, 7 m. Sławomir Bancarewicz, 10m. Oskar Omański 11 m. Miłosz Migas, dziewczęta do 10 lat: 1 m. Natalia Karaś, 3 m. Lena Płoczyniak, 4 m. Emilia Ćwirko,
Gr. C: chłopcy do lat 8: 1 m. Florian Omański, 2 m. Norbert Modłkowski, 3 m. Filip Stasiak, 5. Krzysztof Ziarnowski, 6 m. Radosław Bancarewicz, 7 m. Bartosz Drozdowski,  10 m. Franciszek Stolarczyk, 12 m. Jan Perzyna, 13 m. Szymon Jurkowski, dziewczęta do lat 8: 1 m. Jagoda Banasik,  2 m. Oliwia Perek, 3 m. Joanna Sawko, chłopcy do lat 6: 1 m. Aleksander Tomczyk, 2 m. Kamil Walczak, 3 m. Ignacy Bojnowski, dziewczęta do lat 6: 1 m. Zofia Szachniewicz
Opiekun: M. Korzekwa
04.12.2021r.MDKSpecjalistyczne Szkolenie Organizatorów i Animatorów Imprez na OrientacjęUdział i uzyskanie stopnia Organizatora InO: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Andżelika Stępniowska, Sandra Matyszczyk, wśród organizatorów Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
28.11.2021r.WrocławKongres Jana Zukertorta2 m.  Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
27.11.2021r.WrocławVII Zawody na Orientację - Ciemność widzę - IX runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat TT i TM: Agata Hruszowiec i Zuzanna Józefiak (op. Z. Curyl)
27.11.2021r.LubinMistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach SzybkichDziewczęta: do lat 12: 3 m. Roksana Zapolska, do lat 10: 13 m. Julia Klima
Chłopcy: do lat 8: 3 m. Kornel Waligóra,
do lat 10: 10 m. Kacper Synowski, 26 m. Hubert Zapolski, do lat 12: 8 m. Igor Śliwowski, do lat 16: 12 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
18.11.2021r.Klub BolkoXXX Dolnośląski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na SzlakuUdział:Kalina Zięcina,Paula Ciężka
Nagroda Główna Solista: Lena Szydłowska
Nagroda Główna Zespoły:Duet Róża Madej,Angelina Warmuz.
Op. Dariusz Jaros
Udział: Zespół”Bez nazwy”: Nadia Pieczonka,Marta Lurka,Ada Pieczonka,Daria
Udział solista:Róża Omańska
Wyróżnienie:Zespół „Timki”:Sara Szubert,Emilia Jarema,Oliwia Tracz,Maja Olejnik.
Op. Agnieszka Banach
Udział:
Kornelia Nieciąg, Marta Moląg
Op. Mirosław Jabłoński
07.11.2021r.WrocławDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - Liga Dolnośląska 2021/2022I runda: UKS El-Tur Bogatynia – Ksz GAMBIT MDK Świdnica
udział: Oskar Perek (0,5), Roksana Zapolska (1)
Opiekun: W. Kowalczuk
30.10.2021r.Szczawno-ZdrójOtwarte Mistrzostwa Szczawna-Zdroju w Szachach SzybkichDo lat 18: 4 m. Oskar Perek
Do lat 12: 1 m. Roksana Zapolska, 7 m. Hubert Zapolski
Opiekun: W. Kowalczuk
29.10.2021r.ŚwidnicaI Blitz MIKAMA (FIDE)4 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
23.10.2021r.Przełęcz TąpadłaVI Świdnickie Marsze na Orientacje. – VII runda Pucharu Dolnego ŚląskaKat. TP: II m. Klara Wojewodzic z tatą, III m. Dominik Wojtysiak z tatą, Kat. TD: I m. Zuzia Jozefiak i Angelika Borońska, IV m. Piotr Ziarnowski, Krzyś Ziarnowski i Jan Wojewodzic, V m. Hania Dękek i Karolina Tyńska, Kat TM: I m. Amelia Jaskuła i Szymon Piętek, II m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska, Kat TJ: I m. Sandra Matyszczyk, budownicza tras i sędzia pomocniczy: Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
22.10.2021r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny -Psiaki , kociaki i inne zwierzakiNagrody: Dorota Krawczyńska, Andrzej Mitranka, wyróżnienia: Jagna Habzda, Agata Zaręba, Natalia Strzelczyk, Magda Morawska, Julia Radaszewska, Apolonia Nieczarowska, Konstancja Kulak, naucz. Joanna Waksmundzka
Nagroda: Oliwia Włodkowska 12 lat, Lidia Kowalska 12 lat
Wyróżnienie: Milena Kijek 11 lat, Tymoteusz Arczykowski lat 13 op. E. Tarnowska
16.10.2021r.Stare Rochowice k/BolkowaIX Marsze na Orientację - Z Zamkiem w tle - VI runda Pucharu Dolnego ŚląskaII m. w kat TD: Zuzanna Józefiak,
I m. w kat TM: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m. w kat TJ: Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
09.10.2021r.LubańMarsze na Orientacje - Bukowa Góra - V runda Pucharu Dolnego ŚląskaKat. TD: I m. Zuzia Józefiak i Bartosz Józefiak, V m: Piotr i Krzysztof Ziarnowscy, VI m. Hania Dębek, Angelika Borońska, Karolina Tyńska, IX m: Jan i Klara Wojewodzic. Kat. TM: I m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska, V m: Zuzanna Kupczyk i Kamil Kaczmarek, IX m. Amelia Jaskuła i Martyna Nycek. Kat. TJ: I m. Natalia Józefiak i Sandra Matyszczyk, (op. Z. Curyl)
09.10.2021r.
-
10.10.2021r.
ŚwidnicaTurniej Szachowy na III i II kategorię szachową2 m. Igor Śliwowski
Opiekun: W. Kowalczuk
03.10.2021r.DeworekMarsze na Orientacje - W Dolinie Bobru – IV runda Pucharu Dolnego ŚląskaI m. w kat TD: Zuzanna Józefiak,
I m. w kat TM: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m. w kat TJ: Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
02.10.2021r.
-
03.10.2021r.
ŻarówIX Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. B: 13. Aleksandra Przychocka, 18. Natalia Karaś, 20. Oskar Omański, 22. Fryderyk Miedziński, 25. Julia Strzeżek; Gr. C: 12. Florian Omański, 13. Samuel Jacek, 14. Marcin Karaś, 39. Róża Omańska; opiekun: Marcin Korzekwa
11.09.2021r.Jaworzyna ŚląskaI Memoriał Szachowy Mariana GabrysiakaChłopcy do 8 lat: 4. Wit Gładysz, 6. Florian Omański, 11. Marcin Karaś; Dziewczęta do 10 lat: 1. Natalia Karaś, 4. Julia Strzeżek; Chłopcy do 10 lat: 4. Fryderyk Miedziński, 7. Franciszek Serwach, 10. Piotr Goppold, 13. Oskar Omański, 16. Aleksander Jezierski, 17. Xavier Pindel, 25. Roch Gładysz; Dziewczęta do 12 lat: Aleksandra Przychocka; opiekun: Marcin Korzekwa
Gr. A : dziewczęta do lat 14: 3 m. Roksana Zapolska, chłopcy do lat 14:   7 m. Eryk Stokłosa.
Gr. B: chłopcy do lat 12: 1 m. Igor Śliwowski, 9 m. Maciej Cisek, dziewczęta do lat 10: 3 m. Julia Klima, chłopcy do lat 10:  5 m. Tomasz Cisek, 6 m. Kacper Synowski, 8 m. Gaspard Lafarge, 14 m. Hubert Zapolski.
Gr. C: 1 m. Kornel Waligóra, 8 m. Marcel Bobkiewicz – Perez.
Opiekun: W. Kowalczuk
11.09.2021r.ŻarówIX Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. A : 8 m. Oskar Perek, Gr. B:  5m. Julia Klima, 8 m Maciej Kaczmarzyk, 9 m. Igor Śliwowski 10 m . Jakub Cybruch, 17 m. Tomasz Cisek,   26 m. Maciej Cisek
Opiekun: W. Kowalczuk
04.09.2021r.
-
05.09.2021r.
Wrocław29 Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach klasycznych - 3 TurniejKobiety: 1 m. Roksana Zapolska.
Juniorzy: 22 m. Hubert Zapolski.
Opiekun: W. Kowalczuk
rejonowy18.05.2022r.MDK ŚwidnicaXVI Diecezjalny Konkurs Plastyczny - Jan Paweł II - temat - Jan Paweł II i sportNagrody: Magdalena Morawska, Jagna Habzda, Pola Rega, Nadia Pawlak, Mikaela Ivasiutyn, Martyna Trelewska, Wyróżnienia: Oliwia Perek, Kaja Kryjom, Natalia Sierakwska, Dorota Krawczyńska, Anastazja Jaworska, Agata Galuba, Martynka Modłkowska ( naucz. Joanna Waksmundzka)
Nagrody: Justyna Czajkowska, Dorota Kowalska, Oliwia Włodkowska, Wyróżnienia: Filip Cieńkar.( naucz. Elżbieta Tarnowska)
Prezentacja i odebranie nagród: Aleksander Żurek, Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz  - op. J. Chojnowska
22.04.2022r.ŚwidnicaIII - Mikama - blitz (FIDE) 2 m.  Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
06.03.2022r.WałbrzychWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaRunda XIV: KSz MIKAMA Świdnica II – KSz GAMBIT MDK Świdnica II: Oskar Perek (1)
Runda XIII: KSz MIKAMA Świdnica I – KSz GAMBIT MDK Świdnica II: Oskar Perek (½)
Opiekun: W. Kowalczuk
20.02.2022r.Jelenia GóraWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaRunda XII:  KSz GAMBIT MDK Świdnica II – KSz Jelonka Jelenia Góra II: udział: Igor Śliwowski, Julia Klima (op. W. Kowalczuk), Aleksandra Przychocka, Franciszek Serwach (op. M. Korzekwa)
Runda XI:  KSz GAMBIT MDK Świdnica II – KSz Jelonka Jelenia Góra I: udział: Igor Śliwowski, Julia Klima (op. W. Kowalczuk), Aleksandra Przychocka, Franciszek Serwach (op. M. Korzekwa) 
13.02.2022r.ŚwidnicaWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaRunda X:  KSz GAMBIT MDK Świdnica II – GLKS Goniec Żarów III: udział: Eryk Stokłosa, Ernest Turolski, Hubert Jaworski (op. W. Kowalczuk), Franciszek Serwach (op. M. Korzekwa)
Runda X:  KSz GAMBIT MDK Świdnica II – GLKS Goniec Żarów III: udział: Eryk Stokłosa, Hubert Zapolski, Hubert Jaworski (op. W. Kowalczuk), Franciszek Serwach (op. M. Korzekwa) 
09.01.2022r.ŚwidnicaWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaI runda: Ksz MIKAMA I Świdnica - KSz GAMBIT II :  Eryk Stokłosa  , Hubert Jaworski
II runda: KSz GAMBIT II – Ksz MIKAMA II  Świdnica: Hubert Zapolski, Eryk Stokłosa, Hubert Jaworski
Opiekun: W. Kowalczuk
19.12.2021r.WałbrzychWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaV runda: KSz GAMBIT II – KSz Jelonka Jelenia Góra I: Roksana Zapolska, Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Ernest Turolski
VI runda: KSz Jelonka Jelenia Góra II – Ksz GAMBIT II: Roksana Zapolska (0,5), Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Hubert Zapolski
 Opiekun: W. Kowalczuk
18.12.2021r.ŚwidnicaWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaI runda: KSz GAMBIT II – WOK Wałbrzych:     Igor Śliwowski, Hubert Jaworski
II runda: WOK Wałbrzych II - KSz GAMBIT II: Igor Śliwowski, Hubert Zapolski, Hubert Jaworski
Opiekun: W. Kowalczuk
28.11.2021r.ŻarówWałbrzyska Dolnośląska Liga OkręgowaIII runda: GLKS Goniec Żarów II – Ksz GAMBIT:  Roksana Zapolska,
IV runda: KSz GAMBIT -  GLKS Goniec Żarów III: Eryk Stokłosa (1).
Opiekun: W. Kowalczuk
26.11.2021r.ŚwidnicaII blitz MIKAMA 3 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
20.11.2021r.BurkatówI Otwarte Grand Prix Gminy ŚwidnicaKobiety: 1 m. Roksana Zapolska, juniorki do 18 lat: 3 m. Julia Klima,  
Seniorzy: 9 m. Oskar Perek, udział: Hubert Zapolski Opiekun: W. Kowalczuk
Udział: Aleksandra Przychocka Opiekun: Marcin Korzekwa
23.10.2021r.Miejska Biblioteka Publiczna w ŚwidnicyWystawa Prac plastycznych w konkursie inspirowany twórczością s. Lema - Jak powstaje opowiadanie science- fictionŁucja Gliwa, Laura Gliwa, Amelia Szymczak, Emilia Klima, Marta Lurka, Erika Sorochynska, Diana Sorochynska, Łukasz Cieślicki, Ida Wójtowicz, Szilder Luiza, Nel Kowal, Milena Furmańska, Alicja Walkowiak, Nina Adamska – Sośnicka, Olga Niciarz,  Magdalena Szymańska, Anastazja - op. J. Walerowicz
22.10.2021r.Sala teatralna ŚOKKoncert - Wspomnienie o Janie Pawle IIUdział - występ artystyczny zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek, Zofia Gołowkin i Zuzanna Zielińska
opiekun:A.Banach
Recytacja: Marta Moląg, Aleksander Żurek. - op. J. Chojnowska
Martyna Korkiewicz, opiekun – M. Jabłoński
Sandra Matyszczyk, Julia Zoła op. W. Ziobrowska
powiatowy02.04.2022r.MDKXLVIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Eliminacje PowiatoweNagrody indywidualne: Agata Hruszowiec: najlepiej napisany test, Amelia Jaskuła: Najwyższa punktacja odznak turystycznych, Krzysztof Ziarnowski: najlepiej przejechany rowerowy tor przeszkód. Klasyfikacja drużynowa, kat szkół podstawowych: I m. ToTuToTam A: Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski, Jan Wojewodzic, II m. ToTuToTam B: Hanna Dębek, Andżelika Stępniowska, Krzysztof Ziarnowski. Kat. szkół ponadpodstawowych: I m. ToTuToTam: Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Martyna Nycek (op. Z. Curyl)
05.12.2021r.Hala w Witoszowie Dl.Zawody wspinaczkowe o Puchar Starosty świdnickiegoKat. kobiet: III m. Hanna Dębek, IV m. Amelia Jaskuła (op. Z. Curyl)
15.11.2021r.Witoszów DolnyProjekt MEN: Mobilnego Centrum Edukacji - Turystyczna SzkołaUdział w prezentacji stoiska PTTK: Agata Hruszowiec i Franciszek Stolarczyk (op. Z. Curyl)
10.11.2021r.Sala Teatralna ŚOKFinał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...Udział (występ artystyczny) Darii Rudnickiej - solistki ze Studia Piosenki oraz Zuzanny Gąszowskiej i Zofii Gołowkin z Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus z pracowni muzycznej "Polifonia"
Opiekun: A.Banach
Liwia Żak, Sandra Matyszczyk – nagroda
udział w finale Julia Zoła
op. W.Ziobrowska
Dagmara Brendowska- wyróżnienie
Adriana Lasończyk, Trelewska Martyna- udział w finale- op.J.Chojnowska
04.11.2021r.sala Klub BolkoEliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród /kat. szkoły średnie/Liwia Żak, Sandra Matyszczyk –kwalifikacja do finału
op. W.Ziobrowska
Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk, Trelewska Martyna- kwalifikacja do finału- op.J.Chojnowska
03.11.2021r.Klub BOLKO ŚOKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród... - eliminacje wstępneUdział (występ artystyczny) Ady Pieczonki - solistki ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
Opiekun: A.Banach
udział: Oliwia Aniszewska
op. W.Ziobrowska
Aleksander Żurek- kwalifikacja do finału- op.J.Chojnowska
28.10.2021r.III Liceum Ogólnokształcące w ŚwidnicyXVI Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej - Mimozami jesień się zaczynaPierwsza Nagroda: Weronika Wąsowska
Udział: Klaudia Kutyba,
Op. D. Jaros
17.10.2021r.Polana pod Ślężą44 Zlot Turystów Świdnickich na Ślęży. Turniej Rekreacyjno-Sportowy Kół PTTK Oddziału ŚwidnickiegoVII miejsce: Hruszowiec Agata, Ziarnowski Piotr, jaskuła Amelia, Borońska Angelika, Kupczyk Zuzanna, Wojewodzic Jan, Kowalczyk Anna
Udział: Tyńska Karolina, Wojtysiak Dominik, Ziarnowski Krzysztof, Wojewodzic Klara ( op Z. Curyl)
miejski19.05.2022r.Masyw Ślęży Rajd Absolwenta na Ślężę Miejskiego Przedszkola nr 16 - Słoneczko - w ŚwidnicyGrupę przedszkolaków prowadziła Młodzieżowy Przodownik Turystyki Pieszej - Agata Hruszowiec „ToTuToTam" (op. Z. Curyl)
05.05.2022r.MDK ŚwidnicaKonkurs Plastyczny - Witaj majowa jutrzenko – Polska w majowych barwach - 3 edycjaNagrody: Natalia Strzelczyk, Andrzej Mitranka,Szymon Antonowicz, Dorota Kruk, Magdalena Morawska,Wyróżnienia: Jagna Habzda, Pola Rega, Jakub Skrzypacz, Oliwia Maj, Maja Szeliga, Paweł Wilczyński, Alina Bondarenko, Julia Bobela, Dorota Krawczyńska ( naucz. Joanna Waksmundzka)
Nagrody: Oliwia Włodkowska, Julia Tarnowska, Lidia Kowalska, Lena Kaśkiewicz, Wyróżnienia: Klaudia Chudy, Jagoda Chołko, Natasza Mikuś, Zosia Juszczyk, Maja Barszczewska ( naucz. Elżbieta Tarnowska)
03.05.2022r.Plac przed kościołem pw. NMP Królowej PolskiMiejskie uroczystości z okazji uchwalenia Konstytucji 3 majaRozdawanie kokard narodowych: Milena Jaśkiewicz, Martyna Średnicka, Wiktoria Markowska, Barbara Biela, Magdalena Malina op. J. Walerowicz
21.04.2022r.Miejska Biblioteka w ŚwidnicyPremiera książki Joanny Żak-Bucholc - Jaworowi ludzie II - Rzecz o czasach księżnej Agnieszki.Koncert zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek, Zofia Gołowkin i Aleksandra Szczygieł
Opiekun: A.Banach
12.04.2022r.Skwer na PL. Św. Małgorzaty - Dąb PamięciMiejskie obchody 82 rocznicy Zbrodni KatyńskiejRecytacja Aleksander Żurek („ Pauza”)
op. J. Chojnowska
09.04.2022r.Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych Rynek 39-40Warsztaty Malowania PisanekTobiasz Arczykowski, Martyna Podrzycka, Natasza Kaśkiewicz, Julia Simlat, Marta Simlat, Natalia Szabunia, Zuzanna Wróblewska, Hanna Wróblewska, Lila Dzwoniarska, Ola Dzwoniarska, Agata Ungurian, Lena Cisek, Nadia Matejko, Pola Szklarczyk, Milena Podgórska Opiekun: Elżbieta Tarnowska,
Aleksandra Brożbar, Magdalena Matuszewska, Julia Wąsik, Laura Gliwa, Emilka Klima, Pola Lipka, Zosia Lipka, Tosia Olszewska, Emilia Paluszek, Anastazja Kowalonek, Opiekun: Joanna Walerowicz
Oskar Omański, Róża Omańska, Marta Lurka, Zuzanna Paszkowska, Klaudia Chudy, Aleksandra Szczygieł,Jakub Szczygieł, Liliana Chudzińska, Hanna Fabian, Weronika Blachnik,Julia Blachnik,Ada Pieczonka,Nadia Pieczonka, Zuzanna Synowska Opiekun: Agnieszka Banach
Andrzej Mitranka,
Magda  Morawska,
Mikaela  Ivasiutyn,
Pola  Lipka,
Pola  Rega,
Nadia Pawlak,
Marta  Przybysz,
Emilka Dobosz,
Slava, Dania?, Katia, Polinka + jej kuzyn
Opiekun: Joanna Waksmundzka
Kaczmarczyk MiaKacperska NataliaAdamczewska LenaGawłowska JuliaZaraś ŁucjaKudas AmeliaOlechnowicz
AngelikaBałdo AntoninaSkrzypek Zosia
Opiekun: Wioletta Ziobrowska
17 dzieci ukraińskich uchodźców Opiekun Rusłana Baginska 
08.04.2022r.Sala teatralna ŚOKKoncert - Dzieci - DzieciomUdział uczniów (występ artystyczny) z pracowni muzycznej "Polifonia" dz. II MDK: Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Emilia Jarema, Oliwia Tracz, Kalina Krajciewicz, Weronika Blachnik, Alicja Walaś, Kamila Kłusek i Aniela Arczykowska oraz wokalistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży: Zuzanna Synowska, Marta Lurka, Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka oraz zespół "Wirusy" w składzie: Marta Simlat, Daria Rudnicka, Lilly Szymański, Róża Omańska, Zuzanna Paszkowska, Patrycja Krupka, Ada Pieczonka i Hanna Fabian.
opiekun: A.Banach
Prowadzenie: Dagmara Brendowska, Władysław Maister („ Cedeen”)
Recytacja: Marta Moląg („ Pauza”)
op. J. Chojnowska
07.04.2022r.Świdnica - RynekŻółty Marsz Nadziei - Finał IV edycji programu - Pola Nadziei - organizator: Hospicjum w ŚwidnicyUdział uczniów (występ artystyczny) ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży: Liliana Chudzińska, Róża Omańska, Maja Huzarska i Zuzanna Synowska
opiekun: A.Banach
Recytacje: Dagmara Brendowska
Martyna Trelewska,  Zuzanna Subocz („Cedeen”)
op. J. Chojnowska
06.03.2022r.Stadion OSiRX Bieg Żołnierzy Wyklętych - Tropem WilczymUdział: Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk (op. Z. Curyl)
Udział:Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba Bartłomiej Kutyba op. Dariusz  Jaros
Kinga Kryś, Martyna Korkiewicz op. Mirosław Jabłoński
Dagmara Brendowska,Marta Moląg,Aleksander Żurek op. Joanna Chojnowska
26.01.2022r.Sala teatralna ŚOKKoncert Noworoczny dla Babci i Dziadka pt. Jest taki dzień...Udział (występ artystyczny) uczniów z pracowni muzycznych MDK: duet: Antonina Teuerle i Radosław Teuerle z koła "Klawiatura", Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Antonina Gąszowska, Emilia Krawczyk, Aurelia Kuś, Kamila Kłusek i Sandra Kurzawa, wokalistki ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Polifonia": Róża Omańska, Lilly Szymański, Maja Huzarska, Zuzanna Synowska, Nadia Pieczonka, Daria Rudnicka i Klaudia Chudy oraz Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Zuzanna Gąszowska, Zofia Gołowkin, Aleksandra Szczygieł i Jakub Szczygieł. Opiekun:  A.Banach
Zespół wokalny w składzie: Martyna Korkiewicz, Aleksandra Herbut, Marta Moląg, Aleksandra Rybka, Aneta Matuszak, Katarzyna Inglot, Zespół wokalny "Juniors" w składzie: Julia Janowska, , Malwina Mitura, Anna Chudziak oraz zespół i orkiestra gitarowa w składzie: Piotr Fischer, Weronika Waśniowska, Eliza Górka, Wojciech Majewski, Milena Pietrzyk oraz Ania Chudziak, Sandra Cielecka, Alicja Dzwoniarska, Julia Janowska i Weronika Kawałko.  Opiekun:  M.Jabłoński
zespół „Zwariowana Paczka” w składzie: Mija Hamdy, Maria Dubiel, Julia Paterak, Elena Baranowska, Tom Szilder i Witold Sikora. Opiekun:  D.Jaros
"Grupa ze spalonego teatru" w składzie:  Hanna Ostafińska, Oliwia Kurzawa, Antonina Mielcarek, Pola Iwanio, Natalia Miś, Jagoda Waszczuk, Helena Rapala oraz grupa "Pauza" w składzie: Daria Piechurska, Aleksander Żurek, Marta Moląg, Matylda Gawlik, Oliwia Moskwa i Konrad Sirek. Opiekun:  J.Chojnowska
Oprawa plastyczna koncertu: Emilka Dobosz, Milena Bajor, Pola Kryjom, Oliwia Perek, Gabrysia Polis, Kaja Kryjom, Marta Przybysz, Martyna Średnicka, Ada Przybył, Julia Strzeżek, Julia Kobus, Olek Dziuba, Zola Budny, Alicja Bukszyńska, Milena Krenczyk, Nadia Pawlak, Olek Niciarz, Zuzia, Emilka, Martynka Modłkowska, Maja Szeliga i Pola Rega.  Opiekun J.Waksmundzka
Magda Mojsa, Agata Ungurian, Lena Cisek, Barbara Mikhnevych, Laura Gniewek, Dominika Gajdzińska, Ada Pieczonka, Patrycja Krupka, Martyna Podrzycka, Ola Brożbar, Milena Napieracz, Kamila Jóźwik, Zosia Juszczyk, Natasza Mikuś, Zuzia Guzik, Zuzia Jasyk, Kuba Wojciechowski i Julia Blachnik Opiekun:  E.Tarnowska
08.01.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy i Sala Teatralna Świdnicki Ośrodek KulturyWarsztaty instrumentalno-wokalne i koncert - Świdnickie Recenzje MuzyczneUdział: Róża Madej,Maria Kajewska,Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Weronika Wąsowska - op. D. Jaros
22.12.2021r.Świdnica Spotkanie wigilijne organizacji pozarządowychKornelia Nieciąg, Malwina Mitura, Julia Janowska, Anna Chudziak, Martyna Korkiewicz, op. M. Jabłoński
Udział:Weronika Wąsowska,Maria Dubiel - op. D. Jaros
22.12.2021r.MDK ŚwidnicaWigilia MDK Świdnica- koncert KolędUdział:Witold Sikora,Julia Paterak,Zuzanna Złotnicka,Maria Dubiel,Weronika Wąsowska,Ewelina Kielusiak,Anna Galicka,Dagmara Brendowska,Szymon Antonowicz,Magdalena Morawska,Martyna Trelewska - op. D. Jaros
21.12.2021r.Świdnica, Miejska Biblioteka Publiczna Koncert kolędowy pracowni muzycznej M. Jabłońskiego – Pokolędujmy RazemKoła gitar klasycznych, łącznie 25 osób
Wokaliści: Aleksandra Rybka, Martyna Korkiewicz, Aneta Matuszak, Kinga Kryś, Marta Moląg.  
Opiekun – M. Jabłoński
21.12.2021r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyWystawa i wernisaż - Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa 2021W kategorii dzieci i młodzieży w wieku szkolnym
I miejsce: Ada Pieczonka lat 8, Nadia Pieczonka lat 10, Hania Kozioł lat 10, Lena Kaśkiewicz lat 10, Iga Szklarczyk lat 11, Pola Szklarczyk lat 8, Liliana Śliwka lat 10, Milena Kijek lat 11, Zuzia Tadla lat 11, Hania Jesior lat 11, Oliwia Włodkowska lat 12, Klaudia Chudy lat 10, Zosia Gołowkin lat 10, Ala Szczepara lat 12, Julia Simlat lat 10, Marta Simlat lat 9, Hania Pawłowska lat 11, Tymek Arczykowski lat 13, Hania Kała lat 14, Hania Kiebuła lat 14, Kinga Czajkowska lat 14, Kowalska Lidia lat 12, Kowalska Dorota lat 10, Pola Żak lat 10, Agata Hruszowiec lat 14, Magda Mojsa lat 12, Natasza Pełka lat 13, Zuzia Guzik lat 13 op. E. Tarnowska
19.12.2021r.Rynek ŚwidnicaOprawa muzyczna Świdnickiej Kolędy Udział:Witold Sikora,Aleksandra Chmiel,Aleksandra Szczygieł,Maria Dubiel,Elena Baranowska - op. D. Jaros
19.12.2021r.Rynek - ŚwidnicaJasełka MDK organizowane w ramach - Świdnickiej Kolędy- 2021Udział (występ) zespołów "Wirusy" i "Bez nazwy" z grupy Studio Piosenki w składzie: Patrycja Krupka, Lilly Szymański, Marta Simlat, Marta Lurka, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Hanna Fabian, Daria Rudnicka, Klaudia Chudy oraz zespołu "Timki" w składzie: Sara Szubart, Emilia Jarema, Oliwia Tracz, Adela Kukla, Sara Kukla, Alicja Walaś, Weronika Blachnik, Emilia Krawczyk
Opiekun: A.Banach
Pola Żak, Liwia Żak, Nela Kneting-Soersen, Sara Chryszczanowicz, Łucja Zaraś, Maja Huzarska, Weronika Kosakowska, Julia Zoła - op. W. Ziobrowska
19.12.2021r.Świdnicki RynekŻywa SzopkaPrezentacja Jasełek              ” Ach zła Ewa narobiła”
„ Cedeen”: Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Kacper Sowa, Magdalena Morawska, Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska,Władysław Maister, Agnieszka Siemiatycka, Franciszek Tabor
„ Pauza”: Aleksander Żurek - op. J. Chojnowska
13.12.2021r.Świdnica, I L.O.Koncert pracowni muzycznej M. Jabłońskiego – Piosenki stanu wojennegoAleksandra Herbut, Marta Moląg, Aleksandra Rybka, Aneta Matuszak, Kinga Kryś, Dorota Polak
Opiekun – M. Jabłoński
11.12.2021r.Centrum Wspierania Inicjatyw - Świdnica Warsztaty Malowania Bombek w ramach Świdnickiej Kolędy 2021Wiktoria Markowska, Weronika Jaumien, Aleksandra Brożbar, Martyna Średnicka, Julia Krzysztof, Milena Jaśkiewicz, Magdalena Matuszewska, Jasmina Biczysko, Basia Biela, Marysia Tomaszewska, Wąsik Julia, Mela Bocian, Zoja Satała, Maja Białoń, Olga Kaczor opiekun: Joanna Walerowicz
Ada Pieczonka, Marta Lurka, Daria Rudnicka, Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińska, Jakub Szczygieł, Aleksandra Szczygieł, Zuzanna Synowska, Emilia Litwin, Liliana Chudzińska,
Opiekun: Agnieszka Banach
Maja Tomasik, Klaudia Tomasik, Aleksander Dziuba, Magda Morawska, Jagna Habzda, Jagoda Przystupa, Justyna Przystupa, Andrzej Mitranka, Wiktoria Mitranka, Lena Jencz, Mikaela Iwasiutyn
Opiekun: Joanna Waksmundzka
05.12.2021r.ŚwidnicaMikołajkowy turniej Szachowy FINALDOM2 m. Aleksandra Przychocka, 12 m. Aleksander Jezierski
Opiekun: M. Korzekwa
18.11.2021r.Klub Bolko Wieczór Klubowy - Świdniczanie świdniczanom – wspomnienia z wypraw - w ramach XXV Dni GórSandra Matyszczyk – prelekcja „Turystyka rodzinna w PTTK o/Świdnica (0p. Z. Curyl)
14.11.2021r.Rudawy JanowickieXII Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków Piastowskich - Janowice Wlk. - WojanówUdział: Klara Wojewodzic, Jan Wojewodzic, Hania Dękek, Adam Dębek, Agata Hruszowiec, Andżelika Stępniowska, Franciszek Stolarczyk (op. Z. Curyl)
12.11.2021r.Klub BOLKO ŚOKŚpiewanki Patriotyczne pt. Zaśpiewajmy za cały nasz kraj wspaniałyUdział (występ artystyczny) zespołu "Wirusy" w składzie: Maja Huzarska, Zuzanna Synowska Patrycja Krupka, Marta Lurka, , Weronika Woźny, Róża Omańska, Milena Białoskórska, Alicja Kłosowska i Daria Rudnicka ze Studia Piosenki oraz zespołu "Timki" w składzie: Oliwia Tracz, Emilia Jarema i Łucja Gasek z pracowni muzycznej "Polifonia"
Opiekun: A.Banach
12.11.2021r.Klub BolkoMiejskie Obchody Święta Niepodległości - Śpiewanki PatriotyczneUdział: Zuzanna Barszczewska ,Elena Baranowska,Julia Paterak,Aleksandra Chmiel ,Julia Szczygieł,Aleksandra Szczygieł,Bartłomiej Kutyba ,Róża Madej Weronika Wąsowska
Op. D. Jaros
Grupa Teatralno-wokalna i Teatralna:wiersz:Dagmara Brendowska,Martyna Trelewska,Aleksander Żurek. Śpiew: Dagmara Brendowska,Martyna Trelewska,Szymon Antonowicz,Magdalena Morawska,Milena Głąbik,Franciszek Tabor
Op. Joanna Chojnowska (śpiew) op. Dariusz Jaros
Studio Piosenki „Polifonia”: Maja Huzarska,Zuzanna Synowska,Patrycja Krupka,Marta Lurka,Weronika Wożny,Róża Omańska,Milena Białoskórska,Alicja Kłosowska,Daria Rudnicka,
Zespół „Timki”:Oliwia Tracz,Emilia Jarema,Łucja Gasek
Op. Agnieszka Banach
Martyna Korkiewicz,Anna Chudziak,Kornelia Nieciąg
Op. Mirosław Jabłoński
23.09.2021r.Skwer z dzikami pod Miejską Biblioteką PublicznąPoezja i dobroć…i więcej nic…- 200 rocznica urodzin C. K. Norwida- podsumowanie projektu miejskiegoPrezentacja programu poetycko-muzycznego pt. Myśl moja płyń z aniołem:
Występ grupy Cedeen: Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Dagmara Brendowska, Milena Głąbik - op. J. Chojnowska
recytacja: Milena Gadysza /grupa TS/ „Czas i prawda” C.K.Norwidop. W.Ziobrowska
23.09.2021r.MDK ŚwidnicaWarsztaty maski w ramach projektu - Czas na teatr, teatr na czasieKlima Emila, Gliwa Laura, Kwiecińska Zofia, Diana Sorochynska, Erika Sorochynska, Jasmina Biczysko, Aleksandra Brożbar, Magdalena Matuszewska, Julia Krzysztof, Kowalonek Anastazja, Alicja Walkowiak, Nina Adamczewska Sośnicka, Olga Niciarz, Ida Wójtowicz, Nel Kowal, Szymańska Magdalena, Emilia Paluszek, Szilder Luiza,   - op. J. Walerowicz
19.09.2021r.Pomnik Ofiar Katyńskich- pl.Św. Małgorzaty- ŚwidnicaMiejskie Obchody 82 Rocznicy Napaści Związku Radzieckiego na Polskę- oprawa muzyczna imprezyUdział:Klaudia Kutyba ,Maria Kajewska 
Op. D. Jaros
Recytacja wierszy: Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz - op. J. Chojnowska
17.09.2021r.MDK ŚwidnicaObchody 82 Rocznicy Napaści Związku Radzieckiego na Polskę – oprawa muzyczna Udział:
Klaudia Kutyba,Maria Kajewska
op D.Jaros
Koło „Malarstwo”
11 osób
op. J. Waksmundzka
Przygotowanie przez grupę scenariusza imprezy i poprowadzenie. Prowadzenie: Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska, recytacja: Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz.  Udział grupy w imprezie: Franciszek Tabor, Zofia Witoń, Magdalena Morawska, Zaborska Milena.
Op. J. Chojnowska
17.09.2021r.Urząd Miejski w ŚwidnicyKonkurs plastyczny - Zrównoważona mobilnośćUdział w wystawie 18 osób.
GABRYSIA POLIS, KAJA KRYJOM, MARTA PRZYBYSZ, POLA KRYJOM , ANNA DUSZYŃSKA, LIDIA SŁOMA, DOROTA WASIK,ANNA KOWALCZYK WERONIKA NIESŁUCHOWSKA,JAKUB SKRZYPACZ, JAGNA HABZDA, AMELIA JANCZARSKA, POLA SOŚNICKA, DOROTA KRAWCZYŃSKA, NADIA PAWLAK, APOLONIA NIECZAROWSKA, MAJA TOMASIK ALEKSANDER DZIUBA
op. J. Waksmundzka
Udział 50 osób op. E. Tarnowska
wewnętrzny20.05.2022r.
-
22.05.2022r.
Ojcowski Park NarodowyRajd Koła - ToTuToTam - połączony z wspinaczką skałkową i Questami Udział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Sandra Matyszczyk, Hanna Dębek, Martyna Nycek, Andżelika Stępniowska, Zuzanna Kupczyk, Adam Dębek, Klara Wojewodzic, Jan Wojewodzic, Franciszek Stolarczyk (op. Z. Curyl)
13.05.2022r.
-
14.05.2022r.
MDK ŚwidnicaNoc w eMDeKuRobotyka - op. Zbigniew Brożbar
Kurcbach Filip, Tadrzak Filip, Dembek Damian, Strauss Tymoteusz, Zalas Tomasz, Buchman Maciej, Cisek Tomasz, Cisek Maciej, Kajrowicz Juliusz, Litwińczuk Szymon, Błoch Stanisław, Dziób Franciszek, Mroziński Łukasz
Muzyczna - op. Agnieszka Banach
Pieczonka Nadia, Pieczonka Ada, Chudy Klaudia, Szklarczyk Pola, Szklarczyk Iga, Gołowkin Zofia, Lurka Marta, Synowska Zuzanna, Krupka Patrycja, Teuerle Antonina, Simlat Marta, Zielińska Zuzanna, Chudzińska Liliana
Modelarska - op. Arkadiusz Walerowicz
Grech Adam, Kwiatkowski Michał, Murawski Bartłomiej, Stolarczyk Franciszek, Mitranka Andrzej, Biela Mateusz, Boesl Oliver, Ganus Aleksander, Sochacki Karol, Jeżewski Grzegorz, Chudziński Antoni,
Agrafka - op. Joanna Walerowicz
Biela Barbara, Jaśkiewicz Milena, Koćmirska Marcelina, Sobolewska Łucja, Średnicka Martyna, Szalińska Alicja, Malina Magdalena, Białoń Maja,
Teatralna - op. Joanna Chojnowska
Markowska Wiktoria, Morawska Magdalena, Nowak Anna, Maister Wladysław, Trelewska Martyna, Antonowicz Szymon, Piechurska Daria, Gawlik Matylda, Moskwa Oliwia, Żurek Aleksander, Iwasiutyn Mikaela, Babiarz Zuzanna, Moląg Marta, Korkiewicz Martyna
 
Robotyka - op. Zbigniew Brożbar Kurcbach Filip, Tadrzak Filip, Dembek Damian, Strauss Tymoteusz, Zalas Tomasz, Buchman Maciej, Cisek Tomasz, Cisek Maciej, Kajrowicz Juliusz, Litwińczuk Szymon, Błoch Stanisław, Dziób Franciszek, Mroziński Łukasz Muzyczna - op. Agnieszka Banach Pieczonka Nadia, Pieczonka Ada, Chudy Klaudia, Szklarczyk Pola, Szklarczyk Iga, Gołowkin Zofia, Lurka Marta, Synowska Zuzanna, Krupka Patrycja, Teuerle Antonina, Simlat Marta, Zielińska Zuzanna, Chudzińska Liliana  Modelarska - op. Arkadiusz Walerowicz Grech Adam, Kwiatkowski Michał, Murawski Bartłomiej, Stolarczyk Franciszek, Mitranka Andrzej, Biela Mateusz, Boesl Oliver, Ganus Aleksander, Sochacki Karol, Jeżewski Grzegorz, Chudziński Antoni, Agrafka - op. Joanna Walerowicz Biela Barbara, Jaśkiewicz Milena, Koćmirska Marcelina, Sobolewska Łucja, Średnicka Martyna, Szalińska Alicja, Malina Magdalena, Białoń Maja, Teatralna - op. Joanna Chojnowska Markowska Wiktoria, Morawska Magdalena, Nowak Anna, Maister Wladysław, Trelewska Martyna, Antonowicz Szymon, Piechurska Daria, Gawlik Matylda, Moskwa Oliwia, Żurek Aleksander, Iwasiutyn Mikaela, Babiarz Zuzanna, Moląg Marta, Korkiewicz Martyna  
 
11.04.2022r.posesja MDK ul. Nauczycielska 2 Katyń. Pamiętamy - obchody 82 rocznicy Zbrodni KatyńskiejPrzygotowanie, prowadzenie  przez grupy teatralne Joanny Chojnowskiej  programu artystycznego „Katyń Pamiętamy”nawiązującego do tematu Zbrodni Katyńskiej: Martyna Trelewska, Milena Głąbik, Szymon Antonowicz, Zuzanna Subocz, Franciszek Tabor, Władysław Maister („ Cedeen”), Daria Piechurska, Martyna Korkiewicz, Aleksander Żurek           („ Pauza”) , udział w programie wystąpili przedstawiciele pr, muzycznej Dariusza Jarosa: Studio Piosenki          „ La Chanson”: Brtłomiej Kutyba, Klaudia Kutyba, Angelika Warmuz
Recytacja przedstawicielki pr. teatralnej Wioletty Ziobrowskiej : Sandra Matyszczyk
op. J. Chojnowska
21.03.2022r.
-
28.03.2022r.
MDK - internetDzień Talentów MDKNagroda Grand Prix i Publiczności Wiktoria Markowska (op. J. Walerowicz)
 
Wyróżnienie: Maciej Wysocki (op. A. Walerowicz), Zespół gitarowy (op. M.Jabłoński), Filip Tadrzak (op. Z. Brożbar), Franciszek Serwach (op. M. Korzekwa), Hanna Dębek (op. Z. Curyl), Lidia Kowalska(op. E. Tarnowska), Szymon Piętek(op. J. Chojnowska), Andrzej Mitranka (op. J. Waksmundzka), Lena Szydłowska (op. D. Jaros), Kornel Waligóra (op. W. Kowalczuk).
 
Udział i wyróżnienie  Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI"(reprezentant pracowni ) w składzie: Sara Szubart, Emilka Jarema, Maja Olejnik, Oliwka Tracz, Julia Śliwoń, Ala Walaś, Weronika Blachnik, Anielka Arczykowska, Adela Kukla, Sara Kukla, Tosia Gąszowska, Łucja Gasek, Emilka Krawczyk, Laura Gniewek, Aurelka Kuś, Kalina Krajciewicz, Zosia Chruściel, Kamila Kłusek i Sandra Kurzawa
opiekun: A.Banach
20.03.2022r.Góry Bystrzyckie XIII Rajd Nepomucenowy: Bystrzyca Kłodzka i Jagodna Udział: Hanna Dębek, Amelia Jaskuła, Krzysztof Ziarnowski, Piotr Ziarnowski, Karolina Tyńska, Jan Wojewodzic, Klara Wojewodzic, Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)  > 
Udział: Hanna Dębek, Amelia Jaskuła, Krzysztof Ziarnowski, Piotr Ziarnowski, Karolina Tyńska, Jan Wojewodzic, Klara Wojewodzic, Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl) 
25.02.2022r.MDKKonkurs Krajoznawczy z powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiegoI m. Andżelika Stępniowska, II m. Jan Wojewodzic, III M. Hania Dębek, IV m. Anna Kowalczyk, V m. Zuzanna Kupczyk, VI m. Amelia Jaskuła, VI m. Karolina Tyńska (op. Z. Curyl)
20.02.2022r.Góry Sowie Rajd do odznaki - Znam Góry SowieHanna Dębek, Adam Dębek, Amelia Jaskuła, Krzysztof Ziarnowski, Piotr Ziarnowski, Karolina Tyńska, Jan Wojewodzic, Klara Wojewodzic, Martyna Nycek (op. Z. Curyl)
15.02.2022r.MDK ŚwidnicaKonkurs plastyczny - Zimowe impresjeNagrody:Jakub Skrzypacz, Ada Przybył,Wiktoria Gołuch, Oliwia Maj, Martyna Trelewska, Klara Leśniara ,Julia Radaszewska, Szymon Antonowicz,Emilka Dobosz, Paweł Wilczyński, Kaidi, Mikaela Ivasiutyn, Agata Zaręba, Agatka Karaś, Jagna Habzda, Amelia Janczarska, Dorota Krawczyńska, Natalia Strzelczyk, Emilia Szczygieł, , Kaja Kryjom, Wiktoria Dubicka, Julia Sroka, Magdalena Morawska , Maja Laskowska (naucz. Joanna Waksmundzka) Varvara Mikhnevych, Maja Barszczewska, Zuzia Rajkowska, Zuzanna Guzik ( naucz. Elżbieta Tarnowska)
14.02.2022r.Świdnica, Pracownia muzyczna MDKKoncert pracowni muzycznej M. Jabłońskiego – KONCERT WALENTYNKOWYUdział wzięli uczestnicy koła gitarowego: Eliza Górka, Milena Pietrzyk, Weronika Waśniowska, Piotrek Fischer, Wojtek Majewski, Bastian Wiciński oraz uczestnicy Studia Piosenki i Studia Piosenki Juniors: Malwinka Mitura, Julka Janowska, Ania Chudziak, Aleksandra Herbut, Marta Moląg, Kinga Kryś, Aleksandra Rybka, Dorota Polak, Martyna Korkiewicz i Katarzyna Inglot.
Opiekun – M. Jabłoński
10.02.2022r.Pracownia muzyczna dz. II MDKWarsztaty Fletowe z ekspertem zewnętrznym pt. Flet dla każdegoUdział nauczyciela i uczniów z pracowni muzycznej dz. II MDK z grup: Studio Piosenki, Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Zofia Gołowkin, Aleksandra Szczygieł i Jakub Szczygieł) oraz Zespołu Piosenki i Ruchu "Timki" (Sara Szubart, Emilia Szczepara, Oliwia Tracz i Adela Kukla)
Opiekun: Agnieszka Banach
06.02.2022r.Teatr Dramatyczny w WałbrzychuSpektakl - Kiedy mój tata zamienił się w krzak - i warsztat profilaktyczny z aktoramiOliwia Stark, Wiktoria Markowska, Erika Sorochynska, Luiza Szilder, Magdalena Szymańska, Łucja Sobolewska op. Joanna Walerowicz
Konrad Siorek, Alicja Szcześniak, Oliwia Moskwa, Matylda Gawlik,
Oliwier Michalski, Oskar Jaros, Hanna Ostafińska, Hanna Telega, Mia Skałba, Szymon Antonowicz, Anastazja Kaźmierczak
Op. Joanna Chojnowska
04.02.2022r.SP Witoszów DolnyMistrzostwa Koła na Ściance Wspinaczkowej Dziewczęta: I m. Hanna Dębek, II m. Amelia Jaskuła, III m. Zuzanna Kupczyk, IV m. Angelika Borońska.     Chłopcy: I m. Adam Dębek, op. Z. Curyl
25.01.2022r.KarkonoszeRajd górski na Lasocki Grzbiet. Łysocina 1188 m.Udział: Agata Hruszowiec, Natalia Józefiak, Andżelika Stępniowska, Karolina Tyńska, Klara Wojewodzic, Jan Wojewodzic, (op. Z. Curyl)
23.01.2022r.MDKWernisaż wystawy - Moje odznaki turystyczne i krajoznawczeAutor: Agata Hruszowiec (op. Z. Curyl)
15.01.2022r.BojaniceZimowy Spacer Urodzinowy Koła i ognisko z okazji XI urodzin KołaUdział: Hruszowiec A, Kupczyk Z, Borońska A, Dębek H, Ziarnowski P, Ziarnowski K, Matyszczyk S,  Jaskuła A, Wojtysiak D (op. Z. Curyl)
22.12.2021r.MDK ul. Nauczycielska 2-pracownia muzyczna (parter)Wieczór KolędPrezentacja Jasełek         „ Hojże, hojże Panie Jezu.” podczas                     „ Wieczoru Kolęd”.
„Grupa ze spalonego teatru”: Małgorzata Malicka, Hanna Telega,
Michalski Oliwier, Oskar Jaros, Iwanio Pola, Mielcarek Antonina, Waszczuk Jagoda, Miś Natalia, Oliwia Kurzawa. - op. J. Chojnowska
17.12.2021r.Sala widowiskowa MDK dz. II Koncert Kolęd Pracowni Muzycznej - Polifonia - dz. II MDK - Świąteczny Przegląd Piosenki - W dzień Bożego NarodzeniaUdział uczniów z pracowni muzycznej A.Banach (dz. II MDK) z grup "Klawiatura": Julia Blachnik, Studio Piosenki: Patrycja Krupka, Milena Białoskórska, Róża Omańska, Lilly Szymański, Liliana Chudzińska, Marta Simlat, Marta Lurka, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Hanna Fabian, Daria Rudnicka, Klaudia Chudy i Weronika Woźny, zespół "Totus Musicus":Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińka, Aleksandra Szczygieł i Jakub Szczygieł oraz zespół "Timki" w składzie: Sara Szubart, Emilia Jarema, Maja Olejnik, Oliwia Tracz, Julia Śliwoń, Alicja Walaś, Weronika Blachnik, Aniela Arczykowska, Adela Kukla, Antonina Gąszowska
Opiekun:A.Banach
Udział ucznia z pracowni teatralnej dz. I - Aleksander Żurek
opiekun: Joanna Chojnowska
12.12.2021r.MDK ul. Nauczycielska 2Wieczór Kolęd - przygotowany przez RAMUdział grupy „ Pauza” w Koncercie Kolęd i                       „ Wieczorze Kolęd”: Konrad Siorek, Aleksander Żurek, Marta Moląg, Małgorzata Sosnowska, Alicja Szcześniak, Szymon Piętek, Daria Piechurska.
„Cedeen”: udział w „Koncercie Kolęd”: Dagmara Brendowska, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Magdalena Morawska, Władysław Maister, Franciszek Tabor, Milena Głąbik. - op. J. Chojnowska
06.12.2021r.BolesławiecWycieczka: W poszukiwaniu św. Mikołaja.Udział uczniów z pracowni muzycznej A.Banach (dz. II MDK) z grup Studio Piosenki: Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka i zespołu "Totus Musicus": Zuzanna Gąszowska, Zofia Gołowkin 
Pracownia Plastyczna II: Gąszowska Zuzanna, Pieczonka Nadia, Pieczonka Ada, Gołowkin Zosia, Pawłowska Hanna, Włodkowska Oliwia, Kiebuła Hanna, Arczykowski Tymoteusz, Kijek Milena, Waliczko Emilia, Kowalska Lidia, Kowalska Dorota, Chudy Klaudia,  Jakusheva Oleksandra, Kaśkiewicz Lena, Tarnowska Julia, Kozioł Hanna, Guzik Zuzanna, Szklarczyk Pola (op. E. Tarnowska),
Pracownia Teatralna II: Żak Pola, Huzarska Maja, Zaraś Łucja, Prosianiuk Weronika, Kosakowska Weronika Kudas Amelia, Moniuszko Oliwia, Gorska-Łask Nela, Mikuś Natasza, Bielański Franciszek, Nieciąg Kornelia, Chryszczanowicz Sara (op. W. Ziobrowska),
Koło „ToTuToTam: Wojewodzic Jan, Ziarnowski Piotr, Stolarczyk Franciszek, Kudarewska Agata, Borońska Angelika, Tyńska Karolina (op. Z. Curyl),
pracownia modelarska Mitranka Andrzej (op. A. Walerowicz)
06.12.2021r.Muzeum Żywej Ceramiki BolesławiecWarsztaty w Muzeum Żywej Ceramiki, Manufaktura BolesławiecUdział: Arczykowski Tymoteusz, Szklarczyk Pola, Guzik Zuzanna, Kozioł Hanna, Tarnowska Julia, Chudy Klaudia, Kała Hanna, Kiebuła Hanna, Włodkowska Oliwia, Jakusheva Oleksandra, Gąszowska Zuzanna, Kowalska Lidia, Waliczko Emilia, Kaśkiewicz Lena, Kijek Milena, Pieczonka Nadia, Pieczonka Ada, Kowalska Dorota, Gołowkin Zosia, Pawłowska Hanna op. E. Tarnowska
27.11.2021r.
-
28.11.2021r.
Góry StołoweAndrzejkowo – Integracyjny Rajd Górski KołaUdział: Klara Wojewodzic, Jan Wojewodzic, Andżelika Stępniowska, Franciszek Stolarczyk, Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Karolina Tyńska, Anna Kowalczyk, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Anika Kudarewska (op. Z. Curyl)
25.11.2021r.MDK dział IIArtystyczny Plener dla dzieci i młodzieży 2021 –wystawa poplenerowaNagrody: Natasza Pełka, Kamila Jóźwik, Tatiana Krawczyk, Natasza Mikuś, Laura Gniewek, Zuzia Jasyk, Zuzia Guzik, Lena Kaśkiewicz, Milena Kijek, Hania Jesior, Oliwia Włodkowska, Dorota Kowalska, Lidia Kowalska - op. E. Tarnowska
Nagrody: Andrzej Mitranka, Jagna Habzda. Udział Natalia Strzelczyk, Dorota Krawczyńska, Oliwia Aniszewska, Klimentyj Ulianow, Antek Wójcik, Julia Bobela. - naucz. J. Waksmundzka
Udział (występ artystyczny)  zespołu "Bez Nazwy" w składzie: Nadia Pieczonka, Marta Lurka, Ala Kłosowska, Daria Rudnicka  i Hania Fabian i solistki Zuzanny Synowskiej ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży, opiekun: A.Banach
27.10.2021r.Świdnica, Sztuka SmakuKoncert pracowni muzycznej M. Jabłońskiego – Jesienne LiścieMartyna Korkiewicz, Aleksandra Herbut, Marta Moląg, Aleksandra Rybka, Aneta Matuszak, Katarzyna Inglot, Julia Janowska, Kornelia Nieciąg, Malwina Mitura, Anna Chudziak, Bastian Wiciński, Piotr Fischer, Weronika Waśniowska, Eliza Górka, Wojciech Majewski,
Opiekun – M. Jabłoński
23.10.2021r.MDK dz. I ul. NauczycielskaFinał Konkursu z okazji 70-lecia MDK - Ile to już lat?I miejsce zespół "Klawiatura i przyjaciele" w składzie: Antonina Teuerle,Radosław Teuerle, Maciej Cisek, Nazar Revnivtsev, Patrycja Krupka, Oliwia Konieczny, Karol Gączkowski, Łucja Dziadkowiec i Hanna Suszek. II miejsce: Zuzanna Gąszowska  (zespół "Totus Musicus") oraz Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka i Marta Pieczonka (Studio Piosenki); III miejsce: Hanna Scheffs (koło "Klawiatura"); Wyróżnienia: Iga Szklarczyk, Lena Gączkowska i Daria Rudnicka
opiekun:A.Banach
III miejsce Angelika Borońska orza Piotr i Krzysztof Ziarnowscy (op. Z. Curyl)
II miejsce: Łucja Zaraś, Pola Żak, Maja Huzarska, Natasza Mikuś, Amelia Kudas, Zlata Staniskiv op. W. Ziobrowska
23.10.2021r.MDK dz. I ul. NauczycielskaXIII Jesienny Spacer Śladami Mieczysława Kozara-SłobódzkiegoUDZIAŁ:
AGNIESZKA BANACH- pracownia muzyczna dz.II
Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Weronika Woźny z Mamą Edyta, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Zofia Gołwkin, Zuzanna Gąszowska, Juliusz Gąszowski, Maksymilian Gąszowski, Ignacy Sokołowski
JOANNA WAKSMUNDZKA-pracownia plastyczna dz.I
Magda Morawska, Hanna Mały, Aleksander Dziuba, Wiktoria Dębicka, Natalia Nagus, Natalia Tomiałowicz, Anna Rydzanicz, Justyna Przystura z Mama Jagodą
WIOLETTA ZIOBROWSKA-pracownia teatralna dz.II
Maja Huzarska, Lena Adamczewska, Julia Zola, Weronika Prosianiuk, Sara Chryszczanowicz,
ZBIGNIEW BROŻBAR-pracownia robotyki dz.I
Maciej Buchman, Stanisław Kowalski, Antoni Kowalski, Stanisław Błoch, Alicja Brożbar, Jakub Brożbar
DARIUSZ JAROS- pracownia muzyczna dz.I
Natasza Pajor, Aleksandra Chmiel, Nel Liman, Kamila Pająk, Julia Szczygieł, Aleksandra Szczygieł
JOANNA CHOJNOWSKA- pracownia teatralna dz.I
Oliwia Kurzawa, Natalia Miś, Hanna Telega, Hanna Ostafińska, Oliwier Michalski, Małgorzata Malicka
ELŻBIETA TARNOWSKA- pracownia plastyczna dz.II
Hanna Kala, Maria Kala, Oliwia Włodkowska, Amelia Bialoskórska, Julia Tarnowska, Hanna Pawłowska, Emilia Waliczko, Lidia Kowalska, Aleksandra Jakusheva, Milena Kijek, Tymoteusz Arczykowski, Tobiasz Arczykowski
MARCIN KORZEKWA- pracownia szachowa dz.I
Joanna Sawko, Jagoda Banasik, Emilka Ćwirko, Norbert Modłkowski, Roch Gładszy
WOJCIECH KOWALCZUK- pracownia szachowa dz. II
Roksana Zapolska, Hubert Zapolski, Ernest Tyrolski, Michał Krajeński, Bartosz Frodyma
opiekun: Joanna Walerowicz
Jagoda Smolarek, Barbara Biela
 
19.10.2021r.
-
21.10.2021r.
prac. muz. MDK dz. II Warsztaty nauki hymnu pt. Wszyscy znamy hymn MDK - Tydzień z hymnem MDKUdział wszystkich grup muzycznych dz. II (opiekun A.Banach) oraz grup pracowni plastycznej -24 osoby (opiekun: E.Tarnowska)
Prowadzący: Agnieszka Banach
18.10.2021r.sala teatralna ŚOK, RynekKoncert jubileuszowy 70-lecie MDKPracownia teatralna:. Joanna Chojnowska,
grupa „ Cedeen”
grupa teatralno-muzyczna Dariusz Jaros: Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska, Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Milena Zaborska, Milena Wolak, Władysław Maister, Zofia Witoń, Franciszek Tabor, Kacper Sowa, Magdalena Morawska
grupa „ Pauza”:
 Marta Moląg, Daria Piechurska, Oliwia Moskwa, Matylda Gawlik, Małgorzata Aleksander Żurek, Szymon Piętek, Konrad Siorek.
Oliwia,
grupa teatralno-muzyczna Dariusz Jaros:
Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska, Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Milena Zaborska, Milena Wolak, Władysław Maister, Zofia Witoń, Franciszek Tabor, Kacper Sowa, Magdalena Morawska
Pracownia teatralna:
Wioletta Ziobrowska:
grupa TS: Pola Żak, Maja Huzarska, Oliwia Moniuszko, Julia Zoła, Zlata Stanishkiv, Weronika Prosianiuk,
Weronika Kosakowska, Natasza Mikuś, Łucja Zaraś, Sara Chryszczanowicz, Amelia Kudas, Milena Gładysz
grupa „Figielek” :
Zoja Satała, Lena Adamczewska, Adamczewska Julia Wąsik, Nikola Łuczak-Adamczewska, Nikola Siewko, Nela Bocian, Lilianna Chudzińska, Hana Szymczak, Zosia Skrzypek, Jagoda Gładysz, Natalia Kacperska, Antonina Bałdo, Dorotka Cochara.
Pracownie muzyczna:
Agnieszka Banach. Zespół "Wirusy"
Studia Piosenki Zuzanna Synowska, Patrycja Krupka, Daria Rudnicka, Marta Lurka, Ada Pieczonka Hanna Fabian, Nadia Pieczonka
„Timki"-Zespół Piosenki i Ruchu:
Sandra Kurzawa, Alicja Jamróg,Anna Jamróg, Julia Śliwoń, Alicja  Walaś, Emilia Jarema, Weronika  Blachnik Aniela Arczykowska, Sara Szubart, Oliwia Tracz Maja Olejnik, Kalina Krajciewicz
Pracownia muzyczna: Dariusz Jaros.
„La Chanson”
 Weronika Wąsowska, Klaudia Kutyba, Bartłomiej Kutyba, Angelina Warmuz, Maja Nawrot, Róża Madej, Kinga Półtorak, Maria Kajewska, Liwia Żak
Pracownia muzyczna: Mirosław Jabłoński:
Marta Moląg,Martyna Korkiewicz, Aleksandra Herbut,Franciszek Bielański-Mularz, Julia Janowska, Anna Chudziak, Kornelia Nieciąg
17.09.2021r.Świdnica ,Klub ŁAŹNIA Koncert z okazji jubileuszu absolwentów I LOMartyna Korkiewicz, Aleksandra Herbut, Marta Moląg, Aleksandra Rybka,
Opiekun – M. Jabłoński
05.09.2021r.Góry BardzkieJesienny Rajd na inauguracjęUdział: Angelika Borońska, Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski, Julia Borońska, Krzysztof Ziarnowski, Sandra Matyszczyk, Natalia Józefiak, Jan Wojewodzic, Martyna Nycek (op. Z. Curyl)
01.09.2021r.Posesja MDKII Mistrzostwa Koła ToTuToTam w PetanqueI m. Karolina Tyńska, II m. Angelika Borońska, III m. Andżelika Stępniowska, udział: Agata Hruszowiec, Oliwia Kurzawa, Piotr Ziarnowski, Julia Borońska, Szymon Piętek, Krzysztof Ziarnowski, Alicja Pszeniczka (op. Z. Curyl)
01.09.2021r.Amfiteatr MDK dz. IFestyn MDK - inauguracja nowego roku szkolnego 2021/22Udział - występ artystyczny uczennic z koła Studio Piosenki - solistka Marta Lurka i zespół "Wirusy" w składzie: Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Marta Lurka i Daria Rudnicka  oraz z koła "Klawiatura" - Antonina Teuerle i Radosław Teuerle.
Opiekun:A.Banach
Martyna Korkiewicz, Aleksandra Rybka, Kinga Kryś, Marta Moląg,
Opiekun – M. Jabłoński
Pracownia plastyczna „Mansarda Udział :uczestnicy zajęć MDK
op. J. Waksmundzka
Udział grupy Cedeen w prezentacjach scenicznych: przeprowadzenie konkursu i teleturnieju: Kwadrat Fortuny, Jaka to melodia. Cedeen: Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz, Magdalena Morawska, Zofia Witoń, Milena Zaborska, Franciszek Tabor, Milena Głąbik.
Grupa „ Pauza”: Marta Moląg, Aleksander Żurek, Piętek Szymon Daria Piechurska
Op. J. Chojnowska
Skip to content