Nasze sukcesy w roku 2010/2011

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2010/2011.

1,443 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy18.06.2011r.BRNO (Czechy)Europejska Impreza Modelarska I m i tytuł Młodzieżowego Mistrza Republiki Czeskiej - Rafał Gaj,
Nagroda Krzysztof Zdybel
(op. A. Walerowicz)
28.05.2011r.
-
29.05.2011r.
Ośrodek Działań Twórczych rocławXXXI Międzynarodowy Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych "Światowid"II m. kat PCO (mod. sam. osob) i nagroda specjalna dla najleprzego juniora konkursu - Rafał Gaj
I m. kat. S3 (mod. samol. 1:48) - Krzysztof Zdybel (op. A. Walerowicz)
II m. w kat. S3 junior i wyróżnienie w kat PCO - Jakub Grześlowski,
III m. PG3J (mod. poj. gąsienicowych) i VI m w kat S4 (sam. odrzut) - Igor Krawczyszyn
VII m. w kat. S2 i IV m w kat. Ś1J (mod. śmigłowców) - Tymoteusz Moor (op. S. Sawicki)
 
 
 
21.05.2011r.Bromov (Czechy)Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych - Memoriał Kit Show Bromov 2011II m. (kat. lot. 1/72) Tymoteusz Moor
III m. (kat. lot. 1/72) Rafał Lis
II m. (kat. lot 1/48) Jakub Grześlowski
Udział: Przemek Grędziński, Katarzyna Grędzińska, Adrian Butkiewicz, Adrian Skrzypnik, Mateusz Patyk, Natalia Rodak, Alicja Sochacka, Igor Lenkiewicz (op. S. Sawicki)
16.04.2011r.
-
17.04.2011r.
Mosonmagyarovar - WĘGRYXV Międzynarodowy Konkurs Modelarski Moson Model ShowI m. kat S3 jun. -  Rafał Gaj
wyr. kat J 2 - Michał Pilarczyk
wyr. i nagroda Klubu Model z Moson. kat S2 - Krzysztof Zdybel
III m kat senior - Piotr Kulej
III m. kat senior - Michał Skwarzyński
(op. A. Walerowicz)
27.02.2011r.
-
28.02.2011r.
BytomVIII Międzynarodowy Festiwal Plastikowych Modeli Redukcyjnych Nagroda w kat. samoloty 1:48 - KRZYSZTOF         ZDYBEL
Nagroda w kat. samochody wyścigowe - RAFAŁ GAJ
Nagroda w kat. samoloty cywilne - RADOSŁAW JURGA
Wyróżnienie w kat. kolekcja pojazdów gąsienicowych - MICHAŁ MARKOWSKI
(op. Arkadiusz Walerowicz)
 
 
 
 
 
 
05.02.2011r.Katolickie Stowarzyszenie "Civtas Christiana" TUREKII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka pt: "Całej ziemi jednym objęc nie można uściskiem"Udział dzieci z pr. "Agrafka" (op. J. Walerowicz)
04.10.2010r.Muzeum w KoszalinieMiedzynarodowy Konkurs dla Dzieci i Młodzieży Udział uczest. pr. fotograficznej (op. K. Jas)
18.09.2010r.
-
19.09.2010r.
Praga Republika CzeskaMistrzostwa Republiki Czeskiej w Modelarstwie Plastikowym E-DAY 2010III m (Brązowy medal i tyt Drugiego wicemistrza Czech w kat. Kadetów) – Radosław Jurga
Udział: Krzysztof Zdybel (op. A. Walerowicz)
ogólnopolski19.06.2011r.SobótkaVI Ogólnopolski Ślężański Turniej tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SobótkiI m. w kat. 8-9 lat kl. H: Damian Bober i Sandra Suchojad, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Jakub Smoliński i Klaudia Smolińska, Jakub Zarzycki i Julia Kot,
I m. w kat. 10-11 lat kl. H: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Michał Kowalski i Liwia Michielewicz, Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka,
III m. w kat. 14-15 lat kl. B LAT: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,
IV m. w kat. 14-15 lat kl B ST : Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,
 X m. w kat. pow. 15 lat kl. B ST: Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń
18.06.2011r.Gemar WrocławOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Powitanie Lata"IX m. w kat 14-15 lat kl. C LAT. - Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)
 m. w kat 10-11 lat kl. G - Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka (op. Z. Curyl)
II m. w kat. 10-11 lat kl. E - Kacper Rutka i Olga Tragarz (op. M. Janiak)
12.06.2011r.Sz. T. TABOR Jelenia GóraOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Lato" III m (10-11 lat klasa E): Kacper Rutka i Olga Tragarz
11.06.2011r.M. Pietrzyk Kąty WrocławskieII Wiosenny Turniej Tańca Wyniki:
II m. (kat 10-11 lat kl H): Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)
 
11.06.2011r.OlsztynSUPADANCE POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSXIX / 25 m ( kat. Junior II, Class: Open, Style: Latin): Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska op. P. Kuszpit)
04.06.2011r.
-
05.06.2011r.
ul. Galla Anonima 1, ŚwidnicaXVIII OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICYKat. 8-9 lat kl. H:
I m. Damian Bober i Sandra Suchojad I m. Piotr Madaliński i Hania Szalejka I m. Jakub Zarzycki i Julia Kot Kat. 10-11 lat kl. H
I m. Michał Kowalski i Liwia Michielewicz II m. Kacper Gruziński i Laura Kwak II m. Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka Kat. 10-11 lat kl. G
I m. Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka Kat. 12-13 lat kl. H
I m. Jakub Marciniak i Samanta Sojka Kat. 10-11 lat kl. E
I m. Kacper Rutka i Olga Tragarz Kat. 14-15 lat kl. C styl LA
I m. Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska Kat. Pow. 15 lat kl B styl ST
VIII m. Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń Kat. 16-24 lat kl. Hobby Start styl ST i LA
IV m. Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka Kat. 16-24 lat kl Debiut styl ST
VI m. Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska Kat. 16-24 lat kl Debiut styl LA
V m. Dariusz Bieszczad i Natalia Kazuń X m. Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska XI m. Michał Rudnik i Katarzyna Kocon Kat. 35-44 lat kl Senior Hobby Start styl LA
II m. Tomasz Wojas i Anna Wojas
29.05.2011r.Plac Jana Pawła - ŚwidnicaMarsz dla Życia i RodzinyPrezentacje na scenie: Zespoły: Małe Iskierki, Iskierki, One (op. R. Łukaszewicz), Koraliki Mł, Koraliki St (op. A. Trzeciak), Studio Piosenki (op. M. Jabłoński)
29.05.2011r.TrzebnicaXII Ogólnopolski turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gminy TrzebnicaII m w kat 10-11 G - Filip Brzezicki i Kasia Skrzynecka,
II m. w kat 10-11 H - Szymon Walentynowicz i Barbara Kowalska, (op. Z. Curyl)
VI m. 14-15 C lat - Bartosz Nowak i Magda Staniszewska, (op. M. Janiak)
28.05.2011r.StrzelinI Ogónopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Ziemi StrzelińskiejVI m kat 14-15 C Lat; Bartosz Nowak i Staniszewska Magdalena,
I m w kat 10-11 H Michał Kowalski i Liwia Michielewicz
II m. kat 10-11 H Kacper Grudziński i Laura Kwak (op. Z. Brożbar)
II m. kat 10-11 G Filip Brzezicki i Kasia Skrzynecka (op. Z. Curyl)
28.05.2011r.Nowa SólXIII Solny Ogólnopolski turniej Tańca Towarzyskiego. Grand Prix Polski Par DorosłychIII m. kat. 14-15 B Lat; Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska,
II m. kat +35 Hobby Start St ; Wojas Tomek i Wojas Anna,
III m. kat 35-44 Hobby Start St : Woajas Tomasz i Wojas Anna (op. M. Janiak)
21.05.2011r.OleśnicaV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza OleśnicyIII m kat 14-15 C Lat: Bartosz Nowak i Magda Staniszewska
I m. kat. 10-11 E: Kacper Rutka i Olga Tragarz (op. M. Janiak)
21.05.2011r.Zielona GóraKonwaliowy Turniej tańca Towarzyskiego VII m. w kat. 14-15 B Lat. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)
08.05.2011r.KłodzkoXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Lwa KłodzkiegoI m. kat. 8-9 lat kl. H Damian Bober i Sandra Suchojad (op. Z. Curyl)
II m. kat 10-11 lat kl. H Kacper Grudziński i Laura Kwak 9op. Z. Brożbar)
07.05.2011r.Kożuchów k/PoznaniaIII Kasztelański Turniej Tańca Towarzyskiego IV m. kat 35-44 ST: Tomasz Wojas, Anna Wojas (op. M. Janiak)
07.05.2011r.WrocławII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki WrocławskiejI m kat 8-9 lat kl. H: Piotr Madaliński i Hanna Szalecka
I m. kat 8-9 lat kl. H Damian Bober i Sandra Konieczna
II m. kat 10-11 lat kl. H Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)
16.04.2011r.Nowa Ruda - SłupiecXXVI Noworudzkie Spotkania TaneczneII m. (8-9lat kl. H) Madaliński Piotr i Hanna Szalecka
II m. (8-9 lat kl. H) Damian Bober i Sandra Suchojad
II m. (10-11 lat kl. G) Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka  (op. Z. Curyl)
09.04.2011r.
-
10.04.2011r.
InowrocławV Inowrocławski Konkurs Modelarski Memoriał Benedykta KempskiegoI m. (kat. samoloty 1/48 jun.) Krzysztof Zdybel
I m. (kat. samol. 1/48 sen.) Piotr Kulej
II m. (kat dioramy sen.) Piotr Kulej)
IV m. (kat. sam.) - Rafał Gaj
udział: Michał Markowski, Michał Pilarczyk, Michał Skwarzyński (op. A. Walerowicz)
I m. (kat. poj. cywilnych jun.) Adrian Butkiewicz
II m. (kat. poj. cyw. jun.) Jakub Grześlowski
II m. (kat. samol. 1/72 jun.)Rafał Lis
II m. (kat. poj. wojsk. jun.) Michał Czajkowski
III m. (kat. sam 1/48 jun.) Igor Krawczyszyn
udział:Tomasz Łukasiewicz, Tymoteusz Moor (op. S. Sawicki)
 
09.04.2011r.KrakówGrand Prix Polski Seniorów XIV m (kat Senior Hobby Open) - Styl Standard: Tomasz Wojas i Anna Wojas (op. M. Janiak)
02.04.2011r.LubańVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta LubaniaVII m (kat. pow. 15 lat kl. C lat.) Adrian Foksiński i Klaudia Zięba (op. P. Kuszpit)
01.04.2011r.XVII LO WrocławX Ogólnopolski Młodzieżowy Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda udział w finale:Wioletta Trzpil (op. M. Jabłoński)
26.03.2011r.
-
27.03.2011r.
Dom NauczycielaXV Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych "Świdnica - Junior 2011I m. Michał Skwarzyński (pk1 s),
I m. Piotr Kulej (dl1 s)
I m. Krzysztof Zdybel (s2 j)
II m. Maciej Pękalski (s1 j)
wyróż. Rafał Gaj (pwr j)
udział: Hubert Balińki, Bartłomiej Żelazowski, Piotr Kowalski, Maciej Dyrda, Witold Kaptur, Filip Surowiec, Róża Bartko - Kozieł, Tomasz Zieliński, Michał Karaszewski, Mateusz Studniarek, Jakub Dudziak, Michał Kalinowski, Mateusz Grymek, Mikołaj Kwiatkowski, Jakub Stolarczyk, Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Katarzyna Filipek, Adrian Butkiewicz, Artur Matkowski (op. A. Walerowicz)
II m. Tymoteusz Moor (s4 j) 
udział: Łukasz Zatorski, Adrian Skrzypnik, Jakub Grześlowski, Katarzyna Filipek, Rafał Lis, Igor Krawczyszyn, Adrian Butkiewicz, Katarzyna Grędzińska (op. S. Sawicki)
21.03.2011r.Holl MDKOdsłonięcie tablicyMłodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara - Słobódzkiego uzyskał w roku szk. 2010/2011 tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, który świadczyo tym, że placówka ta przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.
(obecni: st wiz. KO we Wrocławiu Edyta Sobala, Przedst. Komitetu rodzicielskiego: Mieczysław Dymnicki, Lucyna Staniszewska, Przedst RAM Jakub Kleina)
20.03.2011r.Książ k/ WałbrzychaI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Zamku KSIĄŻ Nasz Klub reprezentowali:
  Kat 8-9 lat kl. H : II m. Bober Damian i Suchojad Sandra                     II m. Madaliński Piotr i Szalecka Hanna     Kat. 10-11 lat II m. Kowalski Michał i Michielewicz Liwia Kat. 10 – 11 lat kl. GII m. Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna       III m. Peszko Patryk i Rogowska Anna (op. Z. Curyl)     Kat. 10 – 11 lat kl. EIII m. Rutka Kacper i Tragarz Olga Kat. 14-15 kl. D IV m.  Nowak Bartosz, Staniszewska Magdalena (op. P. Kuszpit)    Para w kategorii: 14-15 lat w stylu: Kombinacja 8T otrzymała KLASĘ Cgratulujemy!!!!!!!  
13.03.2011r.Sz. T TABOR Jelenia GóraXVIII Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Jelenia GóraI m. (8-9 lat kl. "H") - Damian Bober i Sandra Suchojad (op. Z. Curyl)
05.03.2011r.Szkoła Tańca Kurzak-Zamorski Jelenia GóraWiosenny Festiwal TańcaStartowali:
II miejsce (8-9 lat klasa, kl. H) - Damian Bober i Sandra Suchojad oraz Piotr MAdaliński i Hania Szalecka,
II miejsce (10-11 lat, lat kl. H) - Michał Kowalski i Liwia Michielewicz oraz Szymon Walentynowicz i Barkara Kowalska,
III miejsce (10-11 lat, kl. G) - Filip Brzezicki i Katarzyna Skrzynecka, (op. Z. Curyl)
II miejsce (10-11 lat, kl. E) - Kacper Rutka i Olga Tragarz,
II miejsce (14-15 lat, kl. D) - Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)
04.03.2011r.XVII LO WrocławX Ogólnopolski Młodzieżowy Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka WodaZakwalifikowanie do Konkursu Głównego: Wioletta Trzpil
Udział:                                        (op. M. Jabłoński)
 
17.02.2011r.Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" WrocławVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kot" Wyróżnienie: Ola Krzemińska (l.7) 0p. J. Waksmundzka
12.02.2011r.Młodzieżowy Do Kultury RacibórzV Jubileuszowa Rewia TańcaNagroda Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomiu w kat. par zaawansowanych: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)
Udział w kat. par podstawowych:Marcin Domaszewski i Martyna Smarzyńska (op. Z. Brożbar)
29.01.2011r.Kąty WrocławskieXI Ogólnopolskie Zimowe Spotkania TaneczneUdział:
(op. R. Szcepanik - Łukaszewicz)
14.01.2011r.KrakówXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana WieczystegoIX m. kat 14-15 lat kl B LA; Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)
 
09.01.2011r.Świdnica Estrada w Rynku,Koncert z okazji XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyUdział w koncercie zespołów rockowych:
- IN ASHES
- SENSUAL SENTENCE
29.12.2010r.Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PUDEŁKO MOICH MARZEŃ”,III miejsce: kat: 13-15 lat - Żaba Marta,
 
wyróżnienie: kat: 9-12 lat Brożyna Aleksandra
(op.: J. Waksmundzka)
 
18.12.2010r.DlugołękaVI OTTT "O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA"Startowali:
IV m. (14-15 lat kl. D) Bartosz Nowak i Magda Staniszewska (op. P. Kuszpit)
18.12.2010r.Zielona GóraGwiazdkowy Turniej TańcaStartowali:
I m. (12-13 lat kl C LA) Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)
Zdobycie klasy B w stylu Latynoamerykańskim!!!!
15.12.2010r.Muzeum Dawnego Kupiectwa"Świdnicka Kolęda" - Odsłonięcie choinki z bombkami. Podsumowanie warsztatów Wręczenie upominków od prezydenta Miasta dla uczestników warsztatów;
- malowania bombek (op. J. Walerowicz)
- warsztatów ceramicznych "Budujemy Szopki Bożonarodzeniowe" (op. E. Tarnowska)
- wernisaż wystawy prac z konkursu plastycznego "Kartka świąteczna - Boże Narodzenie i Nowy Rok" (op. J. Waksmundzka i W. Szwegler)
 
-
 
 
 
 
 
12.12.2010r.OławaXIII Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoI m. (10-11 lat kl.G)
Rafał Bernat i Patrycja Łuczak
VI m. (10-11 lat kl.G)
Filip Brzezicki i Katarzyna Skrynecka
IV m. (pow. 15 lat kl.C St)
Michał Morawka i Klaudia Zięba
V m. (14-15 lat kl D)
Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska 
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C:Morawka Michał i Zięba Klaudia UZYSKAŁA KLASĘ B w stylu standardowym
11.12.2010r.Kamieniec ZąbkowickiIII OTTT "O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICA"Startowali:
I m. (10-11 lat kl. H)
Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Curyl)
11.12.2010r.Kłobuck - WęglowiceVIII Mistrzostwa Miłośników Tańca TowarzyskiegoStartowali:
I m. (35-55 lat Taneczny Debiut Hobby)
Zbigniew i Małgorzata Curyl
II m. (45 - 54 Senior Hobby Start Standard) 
Ireneusz i Lucyna Pałac
II m. (45 - 54 Senior Hobby Start Latin)
Zbigniew i Małgorzata Curyl
05.12.2010r.DobrodzieńIII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza DobrodzieniaStartowali:I m. (12-13, Klasa: C, Styl: Latin)Marcin Bernat i Zuzanna WenerskaI m. (12-13, Klasa: C, Styl: ST)Marcin Bernat i Zuzanna WenerskaBernat Marcin, Wenerska Zuzanna Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
04.12.2010r.
-
05.12.2010r.
ŚwidnicaXVIII Świdnicki Festiwal TańcaStartowali:
Im. (kat 10-11 H)
Kowalski Michał i Michielewicz Liwia,
IIm. (kat. 10-11 H)
Walentynowicz Szymon i Kowalska Barbara,
Im. (10-11 G)
Bernat Rafał i Łuczak Patrycja,
II m. (10-11G)
Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna,
II m. (10 - 11G)
Peszko Patryk i Rogowska Anna,
Sport
Im. LA / Im. ST Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,
IIm. LA / VIIm. ST Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia,
IIm. Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena,
IIIm. LA / VIIm. ST Maceluch Michał i Piguła Anna,
IIm. ST / VIm. LA Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja,
Vm. ST Morawka Michał i Zięba Klaudi,
VIm. ST Żydek Maksym i Król Izabela,
Im. ST Pałac Ireneusz i Pałac Lucyna.
Pokaz Par bezklasowych: Kacper Grudziński i Kinga Lubieniecka, Jakub Marciniak i Samanta Sojka, Bartosz Łopatecki i Aleksandra Marciszyn, Adam Lewandowski i Wiktoria Tyniecka, Krzysztof Lewandowski i Klaudia Drohomirecka, Piotr Madaliński i Hania Szalecka, Damian Bober i Sandra Suchojad, Paweł Studnicki i Julia Drohomirecka, Patryk Peszko i Kornelia Dyduch, Szymon Walentynowicz i Maja Sołtys
Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia otrzymali klasę B w tańcach latynoamerykańskich w kat. 14-15 lat Gratulujemy !
Przegląd Formacji Tanecznych:
Nagroda (kat. 7 - 11 lat Inne Formy Taneczne)
Koraliki Młodsze - (op. A, Trzeciak)
Wyróżnienie (kat. 7 - 11 lat Inne Formy Taneczne)
Koraliki Starsze - (op. A. Trzeciak)
Wyróżnienie (kat. pow. 15 lat Free Style)
Sekond (op. A, Trzeciak)
27.11.2010r.
-
28.11.2010r.
WrocławOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GAR Dance Cup 2010 o Puchar KOGENERACJI SA Wyniki:III m. (10-11 G): Bernat Rafał i Łuczak PatrycjaI m. (12-13 C LA)Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna I m. (12-13 C ST)Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna V m (pow.15 LA) Maceluch Michał, Piguła AnnaV m (pow.15 ST) Morawka Michał, Zięba Klaudia 
20.11.2010r.Jelenia GóraTaneczny Puchar KarkonoszyIII m (10-11 G):
Bernat Rafał i Łuczak Patrycja oraz Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna
I m ST i II m LA(12-13 C)
Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,
II m (14-15 D)
Nowak Bartosz i Staniszewska Magda
I m LA(14-15 C)
Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia
III m LA (pow. 15 C)
Maceluch Michał, Piguła Anna
19.11.2010r.MDK "Pod Akacją" w LublinieVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika 2010" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Wyróżnienie przez udział w wystawie:
Maria Skupień, Julia Chruścik, Urszula Grymek, Fabiola Maciejewska, Ola Myczkowska, Ola Brożyna, Dagmara Noceń, Emilia Raczyńska, Magda Misiewicz, Kamil Lach, (op. J. Waksmundzka)
14.11.2010r.Rudna k/ LubinaIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy RudnaIV m (14-15 C) Paweł Myszakowski i Klaudia Kocom (Op. P. Kuszpit) II m (10-11 G)
Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna op. Z. Curyl)
13.11.2010r.WrocławOtwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu TowarzyskimI m: (10-11 H) Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna AWANS DO KLASY G (op. Z. Curyl)
30.10.2010r.SycówII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy SycówStartowali:
I m. ST / II m. LA  Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,
II m. LA Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia,
V m. LA / XII m. ST Maceluch Michał i Piguła Anna,
VII m. LA / VIII m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,
VI m. ST / XII m. LA Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja.
24.10.2010r.KluczborkIV Ogólnopolski Turniej Tńca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Jerzego MierzwyStartowali:
IV m. ST / VI m. LA Morawka Michał i Zięba Klaudia.
23.10.2010r.Brzeg DolnyOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o PUICHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGO"I m: (10-11 H) Brzezicki Filip, Skrzynecka Katarzyna op. Z. Curyl) III m (14-15 D) Nowak Bartosz i Staniszewska Magda, III m. ST i LA (12-13 C) Berna Marcin i Staniszewska Zuzanna,
17.10.2010r.WleńVIII Festiwal Tańca Towarzyskiego WLEŃ OPEN 2010Startowali:
II m. Myszakowski Paweł i Kocoń Klaudia.
16.10.2010r.LegnicaIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY"Startowali:
I m. LA / III m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,
13.10.2010r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaDzień SenioraPrezentacja Tańca: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Filip Brzezicki i Katzrzyna Skrzynecka
10.10.2010r.Środa ŚląskaVIII Turniej Tańca Towarzyskiego "Złoty Pierścień Skarbu Średzkiego"III m. w kat.10-11 kl. G: Filip Brzezicki i Marcelina Powązka
03.10.2010r.ProchowiceXII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta ProchowiceStartowali:
II m. LA / III m. ST Morawka Michał i Zięba Klaudia,
V m. ST Brożbar Adam i Nawrocka Patrycja.
02.10.2010r.
-
03.10.2010r.
KrotoszynII Ogólnopolski Konkurs Plastikowych Modeli RedukcyjnychKat. Do lat 12: I m. Rafał Lis,
II m. Adrian Butkiewicz
III m. Jakub Grześlowski
Kat 12-15 lat: II m Przemysław Grędziński
Nagroda za najlepszy model samolotu polskiego: Tomasz Łukasiewicz,
Udział: Bartosz Krystkowski, Marcin Pawlik, Michał Kowalski
01.10.2010r.
-
03.10.2010r.
MDK MalborkOgólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Eurosong 2010"Udział: Alicja Zielińska i Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)
25.09.2010r.Jelenia GóraTurniej Tańca KARKONOSZE OPEN 2010Startowali:
VI m. ST i LA Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna oraz XIV m. w kategorii OPEN LA 12-13 lat.
25.09.2010r.Posesja MDK i amfiteatrUroczyste sadzenie Dębu Katyńkjiego Bogdana SłobódzkiegoKoncert: Studio Piosenki M. Jabłońskiego, "Pauza" J. Chojnowska, Koraliki I i II (A. Trzeciak)
25.09.2010r.Inowrocław – Teatr MiejskiUroczysta Gala Laureatów IX Ogólnopolskiego Konkursu Na Recenzję Teatralną – Inowrocław 2010Laureat:  III m. Krzysztof Dix (op. J. Chojnowska) recenzję zamieszczono w wydawnictwie pokonkursowym.
19.09.2010r.OpoleIX OTTT o Puchar Prezesu Zarządu PGE Elektowni Opole SAStartowali:
VI m. Żydek Maksym i Król Izabel.
17.09.2010r.MDK , teren MiastaCz. Miejska Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata – Teraz PolskaInowrocław. Matus + praktykanci
wojewódzki13.06.2011r.TrzebnicaDolnośląska Gala Szkół i Miejsc Odkrywania TalentówUdział w Gali:
Para: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)
Piotr Studnicki (J. Waksmundzka)
10.06.2011r.
-
12.06.2011r.
MOK BogatyniaVII Dolnośląski Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o Puchar Burmistrza Miasta I Gminy BogatyniaIII m. (kat. PH jun.): Tymoteusz Moor,
wyr. (kat. PPKd jun) Michał Czajkowski,
I m. (PC mł.) i II m (PSd mł): Jakub Grześlowski,
I m. (PSd mł. ) i II m. (PGm mł): Igor Krawczyszyn,
II m (PC mł) i wyr. (PH): Adrian Butkiewicz,
II m. (kat. PSm): Alicja Sochacka,
III m. (kat. PC mł. ): Adrian Skrzypnik,
III m. (kat. PSd) i III m. (kat. PSm): Rafał Lis
wyr (kat. PSm): Tomasz Łukasiewicz,
wyr dla najm. uczestnika: Mikołaj Lis
I m w kat zesp. młodzików: MDK Ś-ca (op. S. Sawicki)
 
07.06.2011r.Galeria MDK Śródmieście WrocławXI Wojewódzkie Biennale Grafiki i Rysunku miniatury 8x8 Nagrody: Kamil Lach (17), Olga Kowalewicz (9), Magda Czaja (17)
Wyróżnienia: Alicja Babula (12), Wioletta Koperska (13), Oliwia Przybylska (5), Maja Skórska (6)) Zuzia Wyszkowska (8), Aleksandra Oleszek (14), Kamil Lach (17) (op. J. Waksmundzka i W. Szwegler)
07.06.2011r.WrocławSukcesy młodych plastyków z MDK ŚwidnicySukcesy młodych plastyków z MDK Świdnicy
 
kliknij, aby zobaczyć fotorelację
 
 
 
7.06.2011 w MDK „Śródmieście” – Wrocław ul. Dubois 5 odbyło się podsumowanie XI Wojewódzkiego Biennale Grafiki, Rysunku i Miniatury 8x8 – „Niech żyje linia”. W konkursie, w którym wzięło udział 773 autorów w wieku od 4 do 23 lat z 52 szkół, pracowni plastycznych i innych placówek oświatowych województwa dolnośląskiego jury nagrodziło 39 prac, a wyróżniło 89
Wśród tych prac znalazły się prace uczestników zajęć plastycznych z pracowni p. Joanny Waksmundzkiej w z pracowni p. Wandy Szwegler z Młodzieżowego Domu Kultury
 
Nagrody:
Kamil Lach, lat 17 Magda Czaja, lat 17 Olga Kowalewicz, lat 9  
Wyróżnienia:
Aleksandra Oleszek, lat 14 Alicja Babula, lat 12 Wioletta Koperska, lat 13 Oliwia Przybylska, lat 5 Zuzia Wyszkowska, lat 8 Maja Skórska, lat 6  
Ponadto 28 prac zakwalifikowało się do wystawy pokonkursowej, na której można podziwiać grafiki i rysunki wykonane w wielu technikach plastycznych poczynając od linorytu, monotypie i kaligrafii, a kończąc na rysunku ołówkiem, kredką, tuszem, farbą i węglem.Wystawa jest zapisem wrażliwości, wyobraźni i talentu młodych twórców.
Dowolność tematyczne dała możliwość wypowiedzi artystycznej o treściach ważnych dla autorów.
Wystawę można oglądać od 8.06 do 15.09 2011 w godzinach 9.00 – 14.00 w Galerii MDK „Śródmieście” Wrocław, ul Dubois 5
21.05.2011r.
-
22.05.2011r.
ŻarówMistrzostwa Województwa w Szachach SzybkichV m. kat. chł do lat 8 - Hubert Trzos
XI m. kat. chł do lat 8 - Michał Bortkiewicz
XII m. kat. chł. do lat 8 - Jan Moląg
XVI m. kat. chł. do lat 10 - Jakub Dudziak
XX m. kat. chł. do lat 10 - Daniel Mondzielewski
XXV m. kat. chł. do lat 10 - Patryk Mielnik
XXVIII m. kat. chł. do lat 10 - Bartosz Tomczak
XXII m. kat chł do lat 12 - Michał Turek
IV m. dziewcząt do lat 16 - Natalia Mielnik (op. M. Korzekwa)
 
20.05.2011r.Klub Bolko ŚOKII Przegląd Piosenki LwowskiejWyróżnienie: Estera Ofiara i Wiktoria Skowrońska – MDK Świdnica (op. W. Ziobrowska
17.05.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaKonkurs Plastyczny "Kamień wiary" w ramach V Dni PapieskichNagroda: PIOTR STUDNICKI 15lat, MILENA WOLAK
5 lat, MALWINA HASIK 9 lat, VICTORIA GOLIŃCZAK 14 lat, WERONIKA KOWALSKA 9lat, KATARZYNA TŁOK 8 lat, ANIELA MACHURA 8 lat
Wyróżnione: JULIA PRZYBOROWSKA 5 lat, SARA TRZYNA 4 lata, WIKTORIA OLEJNIK 6 lat, URSZULA GRYMEK 9 lat, OLGA ROSIŃSKA 13 lat, ALEKSANDRA MYCZKOWSKA 9 lat, NATALIA WALTER 9 lat, HANNA SLATAN 8 lat, JAN JUREWICZ 8 lat, OLGA SLATAN 6 lat, MARTYNA  TRELEWSKA 7 lat, ANNA MAJDANY 14 lat, NIKOLETTA ZAORSKA 12 lat (op. J. Waksmundzka, W. Szwegler, E. Tarnowska)
10.05.2011r.Oława56 Dolnośląski Konkurs Recytatorskiw kat. poezja śpiewana miano LAUREATA: 
Martin Kurek Daria Krawczyk (op. M. Jabłoński) W kategorii recytacja: udział Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)
07.05.2011r.Piotrowice k.ChojnowaXII Dolnośląskie Igrzyska LZS10. m. (juniorki st) Natalia Mielnik - KSz GAMBIT MDK Świdnica.
14. m. (senior)Marcin Korzekwa
29.04.2011r.ŚwidnicaKonkurs Keyboardowy 1 NAGRODA W KATEGORII "I" (klasy 1-3 szkoły podstawowe) dla SANDRY SŁOWIK
          !!!!!!!!!!!!!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!
09.04.2011r.
-
10.04.2011r.
KarpaczDolnośląska Liga JuniorówIV Dolnośląska Liga Szachowa Juniorów,  23. miejsce - drużynowo - Gambit MDK  
Wyniki:
KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - UKS GiECEK Radków II (1552), 0-4 II) KSz Caissa Złoty Stok (1402) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 3-1 III) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - KSz Jelonka Jelenia Góra (1313), 1-3 IV) UKS EL-TUR SP3 Bogatynia V (1325) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 1-3 V) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - Przemków - Chocianów (1513), 1-3 VI) KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213) - UKS EL-TUR SP3 Bogatynia VII (1313), 2,5-1,5 VII) UKS Debiut Przedwojów (1450) - KSz GAMBIT MDK Świdnica (1213), 3-1
KSz GAMBIT MDK Świdnica na poszczególnych szachownicach reprezentowali: 1) Patryk Mielnik (1400), 1 pkt, 2) Jakub Dudziak (1200), 2 pkt, 3) Paweł Ślepko (1000), 0,5 pkt, 4) Natalia Mielnik (1250), 6 pkt.
IV miejsce ind. -  Natalia Mielnik,
Natalia zdobyła w tym turnieju III kategorię szachową (op. M. Korzekwa)
24.03.2011r.XVII LO WrocławXX Przegląd Kultury Młodych "Przekręt"II m. w piosence anglojęzycznej - Aneta Klemczak
udział: Daria Krawczyk (op. m. Jabłoński)
03.03.2011r.Galeria Twórczości Plastycznej Młodych MDK "Śródmieście" WrocławXVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Temtyce Ekologicznej "Ziemia jest jedna" * Mowa Ziemi od szeptu po krzyk*Nagroda: Karolina Jończyk
Wyróżnienie: Martyna Bujak, Nadia Antonowicz, Weronika Krasoń Kasia Duszka,Michał Bartela
Kwalifikacje do wystawy: Magda Szymańska, Olga Borkowska, Oliwia Przybylska,
(op. J. Waksmundzka i J. Walerowicz)
05.12.2010r.
-
05.12.2010r.
Jaworzyna Śl.XV Mikołajkowy Turniej SzachowyIII m. Junior do 16 lat (ogólnie 45 m.) - Natalia Mielnik - 3,5 pkt.VII m. Junior do 12 lat) (og. 47 m) - Patryk Mielnik - 3,5 pkt;VIII m Junior do 12 lat (og. 48. m.) - Jan Staręga - 3,5 pkt;52. m. Jakub Dudziak (9 lat) 3 pkt;54. m. Jafar Hamrouche (8 lat) 3 pkt;57. m. Jakub Olechowski (11 lat) 2 pkt,59. Miłosz Krawczyk (6 lat) 1 pkt, (nagroda dla najmłodszego uczestnika turnieju)60. Daniel Mondzielewski (9 lat) 0 pkt, (op. M. Korzekwa)
04.12.2010r.ODT Światowid WrocławKonkurs "Mikołajki Modelarskie" dla młodzików i juniorówKlasa 1 – modele lotniczeI miejsce Tomasz Łukasiewicz MDK ŚwidnicaII miejsce Igor Krawczyszyn MDK ŚwidnicaIII miejsce Jakub Grześkowski MDK Świdnica
Klasa 2 – modele pojazdówI miejsce Igor Krawczyszyn MDK Świdnica
Klasa 3 – dioramy
I miejsce Jakub Grześkowski MDK Świdnica
JUNIORZYKlasa 4 – modele lotnicze
I miejsce Tymoteusz Moor MDK ŚwidnicaII miejsce Przemysław Grędziński MDK Świdnica
Drużynowo I m-ce MDK Świdnica.
Modelarze otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze. (op. S. Sawicki)
24.10.2010r.Zamek KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach SzybkichX m. Karolina Sikorska (dziewczeta do 9 lat)
XXX m. Jan Starega (chłopcy do 9 lat)
XXXV m. Hubert Trzos (chłopcy do 9 lat)
XXXVI m. Piotr Kowalski Chł. do 9 lat
XXX m. Patryk Przybysz (chł. do 12 lat)
XI m. Łukasz Pablaczyk (chł. do 19 lat) (op. M. Korzekwa)
16.09.2010r.Teatr ŚOKGala Dolnośląskiego Klucza Sukcesu - Częsc ArtystycznaWystąpili: Tancerze KT "Impuls": Maksym Żydek i Izabela Król, Michał MAceluch i Anna Piguła (op. P. Kuszpit)
Studio Piosenki MJ (op. Mirosław Jabłoński)
Grupa Teatralna "Pauza" (op. J. Chojnowska)
rejonowy02.06.2011r.SP 7VIII Diecezjalny Dzień Osób Niepełnosprawnych "Dobrze, że jesteś" Festyn w SP 7Występ: pary: Filip Brzezicki i Maja Sołtys, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl)
Zespół "Koraliki" i "Koraliki Młodsze" (op. A. Trzeciak)
Duet "Diagonat" i Duet Jazz (op. R. Szczepanik)
 
17.05.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDolnośląski Konkurs Poezji i Prozy Religijnejnagroda: Estera Ofiara – „Misterium Neum Mihi”- Jan Paweł II, opiekun: Wioletta Ziobrowska
Udział w finałowej gali: Nikola Kubas
09.04.2011r.MDKPrzegląd Piosenki Literackiej Grand Prix – Daria Krawczyk – MDK Świdnica
 Nagroda - Natalia Widuto,
Wyróżnienia – Alicja Zielińska, Patrycja Pienio,Justyna Kobolowska,
Specjalna nagroda za wykonanie piosenki „Krzyk” Jacka Karczmarskiego – Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)
02.04.2011r.sala sportowa Witoszów Gm. ŚwidnicaZawody Modeli Halowych w klasie F1/NWyniki:Klasa Standard, kat. młodzik               
1 m. Igor Jakubiec         
2 m. Michał Orłowski
3 m. Mateusz Patyk
Klasyfikacja zespołowa:
2 m-ce – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
                      (op. S. Sawicki)
31.03.2011r.Dom Nauczyciela56 Dolnośląski Konkurs Recytatorski – etap rejonowyNagrody i kwalifikacje do finału wojewódzkiego w Oławie, w kategorii: poezja śpiewana:
Martin Kurek Daria Krawczyk (op. M. Jabłoński) W kategorii recytacja:
Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)
18.03.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaV Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni PatriotycznejWyróżnienie: Martin Kurek (op. Mirosław Jabłoński)
13.03.2011r.MDK BartekVIII Międzypowiatowa Liga SzachowaGAMBIT MDK I: Marcin Korzekwa, Tomasz Dudziak, Natalia Mielnik i Patryk Mielnik.
GAMBIT MDK II: Jakub Olechowski, Jakub Dudziak, Jan Staręga, Daniel Mondzielewski, Paweł Ślepko oraz Hubert Trzos.
Wyniki rundy VI, VII, VIII, IX
GOK Malczyce - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4.0 - 0.0
KSz GAMBIT MDK Świdnica I - UKS Piast Bolków 2.0 - 2.0
ULKS Wieża Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 2.5 - 1.5
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - GLKS Jaworzyna Śl 0.0 - 4.0
KSz GAMBIT MDK Świdnica I - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4.0 - 0.0
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - UKS Piast Bolków 0.0 - 4.0
LKS Zryw Łażany - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 2.0 - 2.0
Strona VIII Ligi Międzypowiatowej
13.02.2011r.ŻarówVIII Międzypowiatowa Liga SzachowaGAMBIT MDK I: Marcin Korzekwa, Tomasz Dudziak, Natalia Mielnik i Patryk Mielnik.
GAMBIT MDK II: Jakub Olechowski, Jakub Dudziak, Jan Staręga oraz Daniel Mondzielewski.
Wyniki rundy I:
KSz GAMBIT MDK Świdnica I - GLKS Strzegom 1:3
ULKS Wieża Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica II 4:0
Wyniki rundy II:
GLKS Goniec Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica I 4:0
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - drużyna pauzowała z powodu nieparzystej liczby uczestników ligi
powiatowy11.06.2011r.Jaworzyna Śl.Dni ParafiiWystęp zespołów: Koraliki i Sekond (op. A. Trzeciak)
05.06.2011r.SP 2 StrzegomFestyn SzkolnyWystęp zespołu wraz z Majką Jeżowską: "Koraliki" i Sekond" (op. A. Trzeciak)
03.05.2011r.ŻarówTurniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja Wyniki uczestników KSz GAMBIT MDK Świdnica:
17 m. Natalia MIELNIK, 4,5 pkt –  uzyskała w turnieju najwyższy w tym roku ranking (1580 punktów).
26. Michał TUREK, 3,5 pkt 30. Patryk MIELNIK, 2 pkt 31. Krzysztof OLSZEWSKI, 2 pkt 32. Michał BORTKIEWICZ, 1 pkt (op. M. Korzekwa)
 
02.05.2011r.ŻarówMuzyczna LigaUdział zespołów: "In Ashes", "Ballistic", "Teren Prywatny" (op. L. Matus)
03.04.2011r.ŻarówMistrzostwa Powiatu Świdnickiego LZS. Grupa A: 3. m. Marcin KORZEKWA, KSz GAMBIT MDK
Grupa B: 4. m. Natalia MIELNIK, KSz GAMBIT MDK 5. m. Aleksandra OLSZEWSKA, SSz 8. m. Paweł ŚLEPKO, KSz GAMBIT MDK
Wyniki oraz strona turnieju na ChessArbiter Pro.
Awans do dolnośląskiego finału rozgrywek LZS wywalczyli: Marcin KORZEKWA, Natalia MIELNIK oraz Aleksandra OLSZEWSKA,
udział: Łukasz Makowicz, Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Krzysztof Olszewski, Sławomir Osienienko, 2 pkt, Mateusz Patyk, (op. M. Korzekwa)
 
26.02.2011r.SP 1/OSiR ŚwidnicaZawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrzeliczba uczestników: 35 - tj. KM Gimnazjum w Piławie Górnej, SDK”Orlik” Dzierżonów, ZPS w Bystrzycy Górnej, Gimnazjum nr2 w Świdnicy, Zimowisko MDK w Świdnicy, MDK Świdnica - pacownia modelarska dz.II.
sukcest:
W kat. młodzik: 3 m-ce Sochacka Alicja 
Drużynowo: 3 m-ce MDK Świdnica (op. S. Sawicki)
Wszyscy mogli obejrzeć sprzęt i pracę klubu krótkofalarskiego ze Świdnicy.
11.02.2011r.
-
12.02.2011r.
Dom NauczycielaSzachowe Mistrzostwa Świdnicy JuniorówKlasyfikacja generalna:
1 m. Natalia Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica
3 m. Jakub Olechowski (KSz GAMBIT MDK Ś-ca
6 m. Patryk Mielnik (KSz GAMBIT MDK Świdnica
7 m. Jędrzej Mirowski (KSz GAMBIT MDK Świdnica
8 m. Łukasz Makowiecki (KSz GAMBIT MDK Ś -ca
9 m. Jakub Dudziak (KSz GAMBIT MDK Świdnica
10 m. Hubert Trzos (KSz GAMBIT MDK Świdnica
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
do 10 lat: Patryk Mielnik (KSz GAMBIT MDK Ś -ca
do 16 lat: Natalia Mielnik oraz Łukasz Makowiecki (KSz GAMBIT MDK Świdnica
 (op. M. Korzekwa)
10.02.2011r.SP Jaworzyna Śl" Z Tańcem przez Świat" - spotkaniePrezentacja Zespołu "Sekond" (op. A. Trzeciak)
11.01.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaXIX Przegląd Zespołów KolędniczychUdział Grupy "Pauza" (Paulina Krzeczkowska, Aleksandra Tekiela, Karol Moczulski, Jakub Kleina, Karol Horoszko, Hanna Moczulska, Jowita Stopczańska, Justyna Popek, Aleksandra Piętka, Michalina Siennicka) Przedstawienie "Wszystkiego najlepszego" (op. E. Dudziak)
01.12.2010r.Klub BOLKORock przeciw AIDS 1. Konkurs plastyczny2. („Młodzi przeciw AIDS”) kategoria fraszka
3. Krótki utwór poetycki. 
4. Koncert Rockowy Zespołów z MDK:
- "In Ashes" : Przemek ŻYła, Radek Niedźwiedziński, Wojtek Chudziński, Bartek Łysinek,
- "Sensual Sentence" : Rafał Świętek, Piotr Żędzianowski, Mateusz Niedźwiedziński,
- "Ballistic": Kuba Niedzielski, Bartek Danielewicz, Sebastian Szarapow, Andrzej Warias,
- "Dangerous Qucumbers" : Jakub Kleina, Karol Moczulski, Jakub Jastrzębski, Łukasz Kowalski.
 
17.11.2010r.Teatr Miejski Świdnica50 lat Towarzystwa Regionalnego Ziemi Świdnickiejwystep:
Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl), Bartosz Nowak i Magda Staniszewska, Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń (op. P. Kuszpit)
20.10.2010r.Klub Bolko ŚOKKonkurs Plastyczny "Moje Góry" w ramach Dni GórLaureaci: Agata Belka, Justyna Milcarz, Wioletta Koperska, Wiktoria Roznat (op. J. Waksmundzka)
Daria Globisz, Anna Narkiewicz (op. W. Szwegler)
miejski15.08.2011r.Świdnica Pl. GrunwaldzkiCapstrzyk Montaż słowno - muzyczny:
Studio Piosenki: Martin Kurek, Natalia Widuto, Aneta Klemczak, Barbara Spyra (op. M. Jabłoński),
Gr. recytatorów: Jakub Kleina, Łukasz Grabicki (op. J. Chojnowska)
21.06.2011r.Muzeum Dawnego KupiectwaWręczenie nagród prymusom ze Szkół Podstawowych i GimnazjalnychPrezentacja tańca: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. P. Kuszpit)
17.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaUroczyste Zakończenie Roku Oświatowego w MDKPrezentacja tańca (Fokstrot): Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)
Wręczenie odznak "Mały Super Młodzik" z 1 różyczką: Michał Kowalski, Liwia Michielewicz, Szymon Kowalski, Barbara Kowalska,
"Mały Super Młodzik z 2 różyczką: Filip Brzezicki, Katarzyna Skrzynecka, Patryk Peszko, Anna Rogowska (op. Z. Curyl)
"Super Młodzik" - Marcian Bernat, Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak, Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)
16.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaWernisaż prac plastycznych "Widokówka ze Świdnicy"Wystąpili:
Michał Kowalski i Liwia Michielewicz, Studnicki Paweł i Maja Sołtys, Barbara Kowalska, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl)
12.06.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDzień TrzeźwościPrapremiera Metra: (op. M. Jabłoński, R. Szczepanik Łukaszewicz, E. Dudziak)
05.06.2011r.Parafia Zarzecze ul. KopernikaFestyn ParafialnyWysąpili:
Daria Krawczyk, Aneta Klemczak, Martin Kurek (op. M. Jabłoński)
Estera Ofiara (op. W. Ziobrowska)
Zespoły: "one", "Iskierki", "Mniejsze Iskierki" (op. R. Szczepanik - Łukaszewicz,
Para: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)
04.06.2011r.StachowiceFestyn ParafialnyWystęp zespołów "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)
14.05.2011r.Sobieszów - Zamek ChojnikRajd Turystyczny "Szlakiempapieskim w Sudetach"35 osób (op. K. Jas, S. Sawicki, M. Korzekwa, K. Duda)
13.05.2011r.Estrada w Rynku ŚwidnicaPrezentacje Zespołów Artystycznych "Dziecięcy Kongres Regionów" Udział : "Koraliki", "Sekond" (op. A. Trzeciak) pary z Klubu Tańca "Impuls" (op. Z. Curyl , Z. Brożbar, M. Janiak)
13.05.2011r.sala teatralna ŚOKKoncert z okazji Jubileuszu 35 lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Jubilat"udział: konferansjerzy (op. E. Dudziak), "Koraliki", "Sekond" (op. A. Trzeciak)
12.05.2011r.estrada w Rynku ŚwidnicaPrezentacja piosenek z "Metra" w ramach Kongresu RegionówUdział wzieli : (op. M. Jabłoński)
11.05.2011r.
-
13.05.2011r.
sala komputerowa MDKWarsztaty dziennikarskie
11.05.2011r.
-
12.05.2011r.
rynek ŚwidnicaDziałania promocyjne w ramach Kongresu Regionów
07.05.2011r.Plac Katedralny - ŚwidnicaKoncert z okazji Beatyfikacji Jana Pawła IIWystęp: Martin Kurek (op. M. Jabłoński) Estera Ofiara i Kamila Doruch (op. W. Ziobrowska)
 
03.05.2011r.
-
08.05.2011r.
teren kościelny oś. MłodychObchody Rocznicy Konstytucji i Festyn "Parafia Dzieciom"wykonanie 250 kotylionów - "Agrafka" (op. J. Walerowicz)
Występy zespołów tanecznych: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), ""Iskierki" - 3 grupy (op. R. Szczepanik
 
18.04.2011r.Hala SP 1 ZawiszówVIII Mistrzostwa w Aerobiku RekreacyjnymUdział Zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), "One" (op. R. Szczepanik) i par TT: P. Myszakowski i K. Kocoń, M. Bernat i Z. Wenerska, B. Nowak i M. Staniszewska , K. Rutka i O. Tragarz (op. M. Janiak) P. Studnicki i A. Skrzynecka, S. Walentynowicz i B. Kowalska, M. Kowalski i L. Michielewicz, F. Brzezicki i K. Skrzynecka (op. Z. Curyl)
16.04.2011r.Estrada Rynek Świdnica"Moto - Serce"Prezentacja Tańca: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak
16.04.2011r.BardoRaj TurystycznyBardo - Obryw Skalny - Kalwaria - Muzeum Misyjne - Ruchoma szopka. (op. K. Jas, W. Ziobrowska, S. Sawicki, K. Duda).
16.04.2011r.Plac Św. Małgorzaty - ŚwidnicaSadzenie Debu KatyńskiegoPrezentacja Wierszy: Paulina Krzeczkowska, Aleksandra Tekiela, Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)
15.04.2011r.Restauracja "Pod Kopułą"XLI Dni PagórkówPrezentacja Piotra Snobczyńskiego z Narodowej Zimowej Wyprawy na Grood Peak
30.03.2011r.Gimnazjum nr 4Lekcja wychowawcza "Mam Talent"Pokaz Tańca owarzyskiego: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)
21.03.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaWybory Miss EkonomikaWystąpili: Pary KT "Impuls" Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska, Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. P. Kuszpit)oraz Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka (op. Z. Curyl)
Zespoły: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak) oraz "One" (op. R. Szczepanik - Łukaszewicz)
 
20.03.2011r.Góry BardzkieRajd św. Jana Nepomucena Rajd na trasie: Mikołajów (kościółek pw. św. Jana Nepomucena - msza św.) - G. Żdanka - Żdanów - ścieżka dydaktyczna "Zębata" - G. Ostróg - Przełęcz Srebrna - schronisko PTTK - twierdza (zwiedzanie) - Prz. Srebrna
Udział 41 osób (26 dzieci) (op. K. Jas, W. Ziobrowska, S. Sawicki, Z. Curyl)
18.03.2011r.Kawiarnia "Na Piętrze" Klub BolkoXL Dni PagórkówOkoło 50 uczestników
 
07.03.2011r.MDK Bartek"Miejski Konkurs Fotograficzny "Moje Ferie"(wpłynęło 70 zdjęć) - 18 uczestników:
I miejsce – Wiktoria Nowak za zdjęcie pt. „Szczyt Szczęścia”
II miejsce – Natalia Zielińska za zdjęcie pt. „Chłopiec zjeżdżający na sankach”
III miejsce – Julia Furman za zdjęcie pt. „Wróbel”
 wyróżnienia dla: Justyny Czaji za zdjęcie – Łabęź”, Emili Miecznikiewicz za zdjęcie - „Odpoczynek”, Aleksandra Buczko za zdjęcie - „Kropla”, Wiktora Hliwy za zdjęcie  - „W muzeum”. Damian Karczewski za zdjęcie - „Z Ba ławankiem”
26.02.2011r.Walim - RzeckaWycieczka Turystyczna do Rzeczki25 osób (op. K. Jas, W. Ziobrowska, A. Hendżak)
22.02.2011r.s. komputerowa MDKKomputerowy Turniej Gier Strategicznych „Starcraft”liczba uczestników: 23 osoby,
1 miejsce -  Mateusz Stalmach
2 miejsce – Marcin Granzow
3 miejsce – Dawid Tymiński   (op. A. Barański)
21.02.2011r.
-
25.02.2011r.
s. modelarska MDK BartekWarsztaty modelarskie "Budowa balonów na ogrzane powietrze"liczba uczestników: 16 osób, prowadzący - Stanisław Sawicki
19.02.2011r.Schronisko "Andrzejówka" - SokolecWycieczka Turystyczna Koła "Totu Totam" Udział 50 dzieci (op. K. Jas, W. Ziobrowska, E. Tarnowska)
16.02.2011r.WrocławWyjazd i warsztaty w Muzeum NarodowymLiczba uczestników - 19 osób, op. J. Waksmundzka i W. Szwegler
15.02.2011r.
-
17.02.2011r.
s. muzyczna MDK BartekWarsztaty szachoweliczba uczestników: 30 osób  (10 + 9 + 11)- prowadzący Marcin Korzekwa
14.02.2011r.
-
17.02.2011r.
s. teatralna dz. II "Bartek"Warsztaty teatralneliczba uczestników: 73 osoby  (15 + 21 + 18 +19)
- prowadząca W. Ziobrowska
28.01.2011r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaPrzedstawienie grupy dziecięcejPrezentacja grupy środowej (op. E. Dudziak)
24.01.2011r.Sala Narad Rady Miasta ŚwidnicaIII Konkurs Literacki "Co bym zrobił jako Prezydent Świdnicy" 44 prace uczniów SP 1, SP 8, SP 105, SP 315, G 3,
 
22.01.2011r.Klub Spółdzielni Mieszkaniowej ŚwidnicaWieczór Opłatkowy Stowarzyszenia Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - WschodnichWystąpili (Śpiew i recytacja): Estera Ofiara, Justyna Pawłowska, Kubas Nikola, Karolina Ścisłowicz, Pękała Wiktoria, Skowrońska Wiktoria, Agnieszka Tympalska, Weronika Wąsik, Klaudia Cudejko (op. W. Ziobrowska)
 
15.01.2011r.Hotel PARK ŚwidnicaBal LekarzyUdział wzieli:
1. Michał Maceluch i Anna Piguła
2. Paweł Myszakowski i Klaudia Kocoń
3. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska
15.01.2011r.Hotrl Piast ŚwidnicaBal Mediów i SamorządowcaWystep:
"Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)
14.01.2011r.Klub NOT "Baszta"Wieczór KolędWystąpili:
Grupa Keybordzistów: Paulina Zielińska, Sandra Słowik, Klaudia Barańska, Marcin Bernat (op. B. Warkoczyński)
Solo Keybord: Maja Rembisz (op. A. Hendżak)
Studio Piosenki: Martin Kurek, Natalia Murdzek, Patrycja Pienio (op. M. Jabłoński)
Grupa Teatralna: (op. W. Ziobrowska)
17.12.2010r.Galeria Fotografii ŚOK - Rynek"Świdnicka Kolęda" - Odsłonięcie RUCHOMEJ SZOPKIAutorzy : S. Sawicki i L. Matus
15.12.2010r.Muzeum Dawnego KupiectwaKonkurs Plastyczny "„Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”Oceniła 529 prac z dwudziestu placówek oświatowych i postanowiła przyznać osiem nagród:
AGATA STAROOJCIEC 13 lat, MDK KAMILA JUŻWIAK 7 lat, MDK OLIWIA KUCZEK 11 lat , MDK MARTA SKOWRON 12 lat, MDK GRAŻYNA MARCHEWKA 8 lat , MDK HANNA MOCZULSKA 13 lat , MDK  
Komisja przyznała wyróżnienia
JUSTYNA JANISZEWSKA lat 12, SP 105 SANDRA CHOMIN lat 15, Gimnazjum 3 DAGMARA GĄSIOREK lat 17 , MDK PAULINA JEWIARZ lat 11, SP 1 DOMINIKA STYRNA lat 9, SP 6 WIKTORIA KMIEĆ lat 6, SP 6 ILONA HERMANOWSKA lat 14 , MDK MONIKA CHWIR lat 17 , III LO WERONIKA WĄSIK 8 lat , SP 6 EDYTA ULEWICZ lat 15 , Gimnazjum 4 ULA ZĄTEK lat 8 , MDK KAROLINA GUTOWSKA lat 9 , MDK JUSTYNA WRÓBEL SP 7 MATEUSZ BASIAK lat 12, SP 105 MARTA WYSOCZAŃSKA lat 15 , Gimnazjum 1 AGATA BELKA lat 8 , MDK NATALIA ZAJDEL 14 lat , Gimnazjum 1 HANNA SLATAN 8 lat , MDK OLGA KOWALEWICZ 9 lat, MDK JULIA KOWALEWICZ 10 lat, MDK ANNA NARKIEWICZ 10 lat , MDK OLGA SLATAN 5 lat, MDK JULIA BRYGIER 8 lat, MDK JAKUB ZARZYCKI 7 lat, MDK JULIA KOT 8 lat , MDK NATALIA RUSZAJ 9 lat , MDK MARCELA WALIGÓRA 8 lat, MDK ANGELIKA CZERKAWSKA 8 lat, MDK WIKTORIA SZELIGA 11 lat, MDK MAGDALENA CHLUDZIŃSKA 10 lat, MDK WERONIKA MONGIAŁO 6 lat, MDK ALEKSANDRA OŻÓG 8 lat , SP 6 AGATA MASŁYK 16 lat, III LO MARYSIA MICHALIK 8 lat , SP 1 KAMIL KLUSKA SP 7 PATRYCJA PIELECH 10 lat, MDK KINGA WALEROWICZ 15 lat, MDK DARIA GLOBISZ 11 lat , MDK JUSTYNA CZAJA 14 lat, Gimnazjum 1 DOMINIKA RZEPKA 14 lat, MDK ZUZANNA MARCZYŃSKA 14 lat , Gimnazjum 1 ALEKSANDRA BROŻYNA 12 lat , MDK MAGDA CZAJA 17 lat, MDK ALICJA KOWALSKA 7 lat, MDK JUSTYNA KAWALER 13 lat, MDK AGNIESZKA PIOTROWSKA 15 lat , Gimnazjum 1 KAMIL LACH 17 lat, MDK WIKTORIA PATYNOWSKA 6 lat, MDK PIOTR STUDNICKI 15 lat , MDK TOMASZ LORENC 4 lata , MDK WIKTORIA PANCERZ 10 lat, MDK MARYSIA SKUPIEŃ 9 lat MDK
12.12.2010r.sale MDK, ul. Nauczycielska"Świdnicka Kolęda" - Warsztaty malowania bombekUdział wzieli:
02.11.2010r.Klub Bolko ŚOKZaduszki MuzyczneWystąpiło wielu dawnych uczestników (pr. L. Matus)
27.10.2010r.Dom Spotkań Parafii Ewangelicko - HałbzburskiejUroczystość Dnia Edukacji Narodowej dla emerytów i rencistów ZNPudział w cz. artystycznej : Aneta Klemcak, Ala Zielińska, Wioletta Trzpil, Justyna Koblowska (op. M. Jabłoński)
25.10.2010r.s. Cysterska Miejskiej Biblioteki PublicznejKonkurs Plastyczny "Jesienna Gra Kolorów"Laureaci : Anna Chruściel, Wiktoria Patynowska, (op. J. Waksmundzka)
Grażyna Warchel, Dominika Urbanowicz,(op. E. Tarnowska)
Marta Skowron, Patrycja Pielech (op. W. Szwegler)
15.10.2010r.s. Cysterska Miejskiej Biblioteki PublicznejKoncert "Jesienne Liście"Studio Piosenki: Joanna Kogut, Daria Krawczyk, Natalia Murdzek, Anna Litwinowicz, Dorota Ząbek, Patrycja Pienio, Patrycja Nawrocka, Aneta Klemcak, Natalia Widuto, Sebastian Kruk, Alicja Zielińska, Alicja Malik, Wioletta Trzpil, Justyna Koblowska, Dagmara Dawlewicz, Marta Adamczyk, Angelika Morze, Krzysztof Małek, Michalina Putek, Magdalena Podkówka, (op. M. Jabłoński)
15.10.2010r.s. multimedialna MDKXXXV Dni PagórkówPrelekcja: H. Białek, A. Orłowski, Z. Curyl
15.10.2010r.Gimnazjum Nr 2Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej Prezentacja Tańca: Zbigniew Brożbar oraz Adam Brożbar i Patrycja Nawrocka
13.10.2010r.Dom Dziennego Pobytu ŚwidnicaDzień Seniora - cześc artystycznaWystep: Klub Tańca "Impuls":Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Filip Brzezicki i Katzrzyna Skrzynecka (op. Z. Curyl)
Zespół "Koraliki" (op. Anna Trzeciak)
Keybordziści (op. Anna Hendżak)
Grupa Teatralna (op. W. Ziobrowska)
12.10.2010r.Teatr ŚOKII Świdnicki Dzień Kultury Kresowej i Lwowadział w części artystycznej:
Marta Adamczyk (konferansjerka) Gr. "Pauza": Michalina Siennicka, Izabela Popech, Klaudia Papież, Karol Horoszko, Karol Moczlski, Jowita Stopczańska, Barbara Spyra, Aleksandra Piątka, Aleksandra Taraban, Jakub Klejna, Paulina Kuczkowska (op. J. Chojnowska)
01.09.2010r.Galeria Fotografii ŚOKPiknik Historyczny: Prelekcje S. Sawickiego n/t lotnictwa polskiego w II wojnie św.-
wewnętrzny18.06.2011r.Posesja MDKFestyn RodzinnyKonkurs Tańca: I m. Hania Szalecka i tata Radosław
II m. Piotr Madaliński i mama Szalecka Magdalena
III m. Arkadiusz Madaliński i mama Katarzyna, Maja Sołtys i tata Jacek, Jan Sołtys i mama Eugenia, Paweł Studnicki i mama Elżbieta, Wiktoria Tyniecka i tata Rafał, Jakub Zarzycki i mama Violetta, Julia Kot i mama Marlena,
Prezentacja tańca: Piotr Studnicki i Agnieszka Skrzynecka, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Damian Bober i MAja Sołtys, Paweł Studnicki i Wiktoria Tyniecka, Jakub Zarzycki i Julia Kot (op. Z. Curyl).
 
 
17.06.2011r.
-
19.06.2011r.
WarszawaNagrodowa Wycieczka do WarszawyWyjazd grupy "Pauza" - zwyciezcy Biegu Patrolowego o Mieczysławie Kozarze - Słobódzkim.
(op. J. Chojnowska i E. Dudziak)
11.06.2011r.MCK LegnicaWycieczka Warsztaty w Młodzieżowym Centru Kultury i zwiedzanie Legnicy - Grupa "Agrafka" (op. J. Walerowicz)
01.06.2011r.Amfiteatr MDKFestyn "Dzień Dziecka po japońsku"Wystep: Kacper Grudziński i Laura Kwak, Samanta Sojka i Kinga Lubieniecka, Bartosz Łopatecki i Aleksandra Marciniszyn (op. Z. Brożbar), Kowalski Michał i Kowalska Barbara, Madaliński Piotr i Hanna Szalecka, Damian Bober i Sandra Suchojad, Jakub Zarzycki i Julia Kot, Maja Sołtys (op. Z. Curyl)
01.06.2011r.s. teatralnaPrzedstawienie "Królewna Śnieżka"Grupa: "Ze Spalonego Teatru" (op. E. Dudziak)
06.05.2011r.MDKPrezentacja placówkiZajęcia i prezentacja placówki dla dzieci z Przedszkola Nr 3 - J. Walerowicz
04.05.2011r.holl MDKWernisaż wystawy pokonkursowej "Logo 60 - lecia MDK"I. m Magda Czaja
Nagrody: Marta Żaba, Jowita Stopczyńska, Karolina Jończyk, Ewa Wierzchowska, Oliwia Kuczek, Justyna Czaja, Lena Niemczyk, Marta Skowron, Oliwia Stawicka, + 15 wyróżnień
16.04.2011r.MDKWarsztaty Malowania PisanekUczestników: ? (op. J. Walerowicz, J. Waksmundzka i W. Szwegler)
03.03.2011r.s. multimedialna MDK"Tłusty CZwartek" w Kole PTTK "Koło Ślęży"31 osób członków koła PTTK "Koło Ślęzy" przybyo na walne zebranie. Program spotkania wypełniło pojęcie kilku uchwał, uzupełnienie składu zarzadu koła i komisji rewizyjnej i słodki poczęstunek pączkami i faworkami...
26.02.2011r.Teatr "Buffo" WarszawaWycieczka do Warszawy na spektakl „Metro”liczba uczestników - 50 , org. Mirosław Jabłoński
01.02.2011r.studio nagrańNagranie Zespołu i Pieśni "Mokrzeszów"Nagranie Zespołu Pieśni i Tańca "Mokrzeszów" M. Skiślewicz (L. Matus)
30.01.2011r.WałbrzychWycieczka grupy teatralnej i Koła "To tu to tam"Zwiedzanie: Pwrku Wielokulturowego "Stara Kopalnia", Rynku, Spektakl "Królewna Śnieżka" w Teatrze Lalek w Wałbrzychu.
51 dzieci (op. W. Ziobrowska, K. Jas, E. Tarnowska)
26.01.2011r.s. teatralnaPrzedstawienie "O Jeżyku"Grupa ze Spalonego Teatru (o. E. Dudziak)
25.01.2011r.s. muzyczna MDKSpotkanie Inauguracyjne Klubu Szachowego GAMBIT - MDK ŚwidnicaGość spotkania: Mirosław Sośnicki, ok. 40 osób (op. M. Korzekwa)
22.01.2011r.Klub BOLKO ŚOK ŚwidnicaVI Integracyjne Spotkania Pracowni Tanecznych MDK z okazji Dnia Babci i DziadkaTurniej Klasyfikacyjny do klasy H: 11 par (op. Z. Brożbar i Z. Curyl
Pokaz par kl. "G": 7 par (op. M. Janiak i Z. Curyl)
Pokaz pary klasy "B": Michał Maceluch i Anna Piguła (op. P. Kuszpit)
Pokaz Grup i Formacji: Rytmika, "Koraliki Młodsze", "Koraliki Starsze", "Sekond" (op. A. Trzeciak)
Pokaz Grup I Zespołów: "Małe Iskierki", "Diagonal", "One" (op. R. Szczepanik - Łukasiewicz)
Konkursy dla Babć i Dziadków
 
19.01.2011r.s. teatralna MDK BartekWspólne kolędowanie z rodzicami: "Opowieść o świętach"Wszystkie grupy
22.12.2010r.s. teatralna dz. II "Bartek"WIeczornica wigilijnaUdział wzieli: Estera Ofiara, Kamila Doruch, Nikola Kubas, Wiktoria Skowrońska, Wiktoria Pękała, Justyna Pawłowska, Karolina Ścisłowicz, Adrian Augustyn, Julia Grubiak, Paweł Kaszyński, Agnieszka Tympalska, Mikołaj Lis, Weronika Wąsik, Klaudia Cudeńko, Hanna Stajenko, Jgoda Jakubiec, Sandra Matyszczyk, Milena Marciniak, Alicja Werner, Aneta Jedynak (op. W. Ziobrowska) i Maja Rębisz i AnnaTomków (A. Chędżak)
20.12.2010r.s. teatralna MDKWieczór kolęd RAM
04.12.2010r.Świdnica: Katedra, Muzeum DK, Dom Technika NOTRajd Pieszy "Szukając Św. Barbary"Udział:
Trzos Hubert, Dubiński Mateusz, Mielnik Patryk, Mondzelewski Daniel, Osieńko Sławomir, Głowacka Małgorzata, Jedynak Aneta, Krzemińska Aleksandra, Jas Katarzyna, Cisek Kamila, Matyszczyk Sandra, Matyszczyk Oliwia, Jedynak Małgorzata, (op. Jas Krzysztof, Wioletta Ziobrowska, Marcin Korzekwa)
27.11.2010r.WrocławWycieczka pracowni do Muzeum Narodowego. Lekcja muzealna i warsztaty „Boże Narodzenie”wyjazd 26 dzieci (op. J. Waksmundzka)
25.10.2010r.MDKWernisaż prac plastycznych poplenerowych25 uczestników (op. J. Waksmundzka)
25.09.2010r.MDK, teren miastaIII Bieg Patrolowy „Śladami Mieczysława Kozara Słobódzkiego”Pracownia Dziennikarska (3 osoby) op. Agnieszka Grochowska.
Pracownia Taneczna (7 osób)op. Anna Trzeciak
Pracownia Agrafka (5 osób) op. Joanna Walerowicz
Pracownia Plastyczna (6 osób) op. Wanda Szwegler
Pracownia Komputerowa (10 osób)      op. Andrzej Barański           III miejsce
Pracownia Teatralna (9 osób)  op. Joanna Chojnowska           I miejsce
Pracownia Plastyczna (5 osób) op. Joanna Waksmundzka         III miejsce
Pracownia Modelarska (4 osoby) op. Stanisław Rawicki
Pracownia Muzyczna (5 osób) op. Anna Hendżak                 II miejsce
Pracownia Muzyczna (4 osoby) op. Mirosław Jabłoński
Pracownia Plastyczna (3 osoby) op. Elżbieta Tarnowska
Pracownia Taneczna (2 osoby)              op. Zbigniew Curyl
Pracownia Teatralna (2 osoby)         op. Wioletta Ziobrowska           II miejsce