Skip to content

NASZE SUKCESY W ROKU 2022/2023

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2022/2023.

 558 total views,  14 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy14.01.2023r.Hradec Kralove (CZ)Hradecky Lev 2023Startujący: Adam Grech, Wojciech Kurzawa, Kamil Kędzierski, Arkadiusz walerowicz
Wyróżnienia: w kategorii SAMOCHODY CYWILNE -Wojciech Kurzawa
W kategorii SAMOCHODY WYŚCIGOWE - Kamil Kędzierski
W kategorii POJAZDY GĄSIENICOWE W SKALI 1/72 -Arkadiusz Walerowicz
Nauczyciel: A. Walerowicz
14.01.2023r.Gminny Ośrodek Kultury w WielowsiXX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Norberta Blachy Wielowieś/Dąbrówka 2022/2023Udział i wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI SP - zespół muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Varvara Mikhnevych i wokalistki ze Studia Piosenki: Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka Marta Lurka, Hanna Fabian, Klaudia Chudy, Nela Oleśkiewicz. nauczyciel:A.Banach
28.11.2022r.Wolin PomorskiInternational Autumn Contest Digi-From-ArtLaureaci II Nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych:Bartłomiej Kutyba(JuniorII),Klaudia Kutyba(Junior III),Weronika Wąsowska(Senior I), duet Klaudia Kutyba i Weronika Wąsowska (Senior I- duet Trio Vocal Live, Folk) - naucz. D. Jaros
16.09.2022r.Muzeum Okręgowe w ToruniuXLIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży - Moja przygoda w muzeumNagroda Magdalena Morawska,
nagroda dla nauczyciela Joanna Waksmundzka, udział w wystawie: Lidia Słoma, Kaja Kryjom - nauczyciel: J. Waksmundzka
04.09.2022r.Pałac MakowiceRecital uświetniający Spotkania Miast Partnerskich Świdnica-Biberach Udział: Ewelina Kielusiak,Weronika Wąsowska,Maria Kajewska
Nauczyciel: D. Jaros
ogólnopolski27.01.2023r.MDK Śródmieście - Wrocław7 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Spójrz okiem artysty- Joan MiroKwalifikacja do wystawy : Martyna Trelewska , Pola Sośnicka. - nauczycie: J. Waksmundzka
13.01.2023r.MDK Dom Harcerza - KrakówOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Karteczka Bożonarodzeniowa i NoworocznaWyróżnienia: Marta Przybysz, Julia Bobela.
Udział: Anna Kubiak, Zola Budny,Agata Karaś, Kaja Kryjom, Hania Kielar, Nika Tarasowa, Julia Strzeżek, Dorota Wasik, Wanda Lencewicz, Pola Sośnicka, Milana Hrusha, Jagna Habzda, Marta Augustynowicz. - nauczycie: J. Waksmundzka
08.01.2023r.Puławy - Puławski Ośrodek Kultury - Dom ChemikaXXVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy 2022 Udział i III miejsce w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne kl. IV-VI - Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Varvara Mikhnevych i wokalistki ze Studia Piosenki: Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka Marta Lurka, Hanna Fabian, Klaudia Chudy, Nela Oleśkiewicz.
nauczyciel: A.Banach
28.12.2022r.
-
29.12.2022r.
Świdnica – sala teatralna Świdnickiego Ośrodka KulturyWarsztaty wokalno-instrumentalne z udziałem Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży - Młodzi Artyści - zakończone koncertem Studia Piosenki - La chanson - MDK Świdnica pt.: Choinki się tulą do ludziUdział: (wokaliści) Klaudia Kutyba, Angelina Warmuz, Maria Kajewska, Róża Madej, Wiktoria Świątoniewska, Ewelina Kielusiak,Lena Szydłowska, Weronika Wąsowska, Maja Nawrot, Szymon Terczyński,Szymon Antonowicz, (obsługa techniczna sceny) Adam Cisek
Nauczyciel ( koordynator) Dariusz Jaros
17.12.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark WarmińskiIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Skarby Mojego Powiatu - tytuł III edycji - Skarby mojego powiatuKwalifikacja do wystawy Ewa Staręga
udział 8 osób: Hania Kielar, Milena Głuc, Martyna Łopatowska, Ewa Staręga, Oleksii Lozynskyi, Weronika Niesłuchowska, Wanda Lencewicz, Izabela Synowska. ( naucz. Joanna Waksmundzka)
16.12.2022r.ŚOK hol TeatruKonkurs plastyczny - Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rokdział 40 osób
Nagrody: Julia Bobela, Magdalena Morawska, Ewa Staręga, Masza Awtonomowa, Oleksyi Lozynskyi.
Wyróżnienia: Natalia Strzelczyk, Pola Sośnicka, Alina Bondarenko, Julia Głogowska, Anna Duszyńska, (naucz. Joanna Waksmundzka)
Nagroda Aleksandra Kwiatkowska, kwalifikacja do wystawy Iga Strzelczyk ( naucz. Elżbieta Tarnowska)
Nagroda: Jaśmina Biczysko ( naucz. Joanna Walerowicz)
Udział (występ) wokalistek ze Studia Piosenki „Polifonia”: Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Hania Fabian i Zosia Gołowkin, opiekun: A.Banach
14.12.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury Zamość Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Dziedzictwo UNESCO – Zamość od zmierzchu do świtu - Zamość 2022Kwalifikacja do wystawy: Alina Bondarenko
udział 16 osób:
Andrzej Mitranka, Antonina Bielecka, Dorota Wasik, Martyna Matysiak Jędrzejczak, Aleksyi Lozynskyi, Martyna Łopatowska, Jagna Habzda, Alina Bondarenko, Valeriia Zelinska, Weronika Niesłuchowska, Oliwia Maj, Julia Głogowska, Dorota Krawczyńska, Oliwia Bilińska, Magdalena Morawska, Natalia Strzelczyk.(naucz. Joanna Waksmundzka)
12.12.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury PabianiceXXIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy RokUdział 10 osób: Anna Kubiak, Pola Rega, Ewa Nawrocka,Ada Przybył, Lelia Bozewska, Emilia Dobosz, Mela Hamdy, Kalina Gut, Matylda Janik, Mikaela Iwasiutyn.( naucz. Joanna Waksmundzka)
11.12.2022r.Prawobrzeże, Fundacja Kultury i Aktywności Lokalnej SzczecinKonkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Człowiek w górachWyróżnienie: Pola Szklarczyk, lat 9 - nauczyciel: E. Tarnowska
10.12.2022r.
-
24.01.2023r.
Młodzieżowy Dom Kultury - Śródmieście - WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Spójrz okiem artysty – Joan MiroUdział 14 osób:
Martyna Trelewska, Julia Bobela, Valeriia Zelinska, Lidia Słoma, Patrycja Wturska, Izabela Synowska, Naralia Strzelczyk, Jagna Habzda, Pola Sośnicka, Gabriel Wojsiat, Marta Augustynowicz, Natalia Strzelczyk ( naucz. Joanna Waksmundzka)
08.12.2022r.MDK Bielsko Biała Dom Włókniarzy XXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Bohunova paletaCestne uznanie- honorowa nagroda w kategorii malarstwo :Nikola Rajzer
( naucz. Joanna Waksmundzka)
11.11.2022r.ŚwidnicaXII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego Gr. A– Chłopcy 15-18 lat:  4. Oskar Perek             Dziewczęta do 14 lat: 6. Liliana Jarząbek, Chłopcy do 14 lat: 11. Eryk Stokłosa. Gr. B: Dziewczęta 11- 12 lat: 3. Julia Klima,  8. Aleksandra Przychocka Chłopcy 11-12 lat: 8. Igor Śliwowski, 18. Jan Tomczyk Dziewczęta do 10 lat: 2. Natalia Karaś, 8. Wiktoria Polis  Chłopcy do 10 lat: 4. Kacper Synowski, 12. Ernest Turolski, 21. Kornel Waligóra, 23. Gabriel Jarząbek, 25. Łukasz Wiśniewski Gr. C: Dziewczęta 7-8 lat:  7. Maja Mazur, Chłopcy 7-8 lat: 10. Marek Mżyk, 17. Tymon Ćhęć 30. Filip Szeliga, 32. Wiktor Kopacz, Chłopcy do 6 lat: 2. Marcel Palcat nauczyciel: W. Kowalczuk Gr. A: Chłopcy do 14 lat: 9. Samuel Jacek, 15. Olaf Płoczyniak Gr. B: Dziewczęta 11- 12 lat: : 5. Emilia Ćwirko, 6. Lena Płoczyniak, 11. Hanna Jagodzińska, 12. Aniela Żek Chłopcy 11-12 lat: 6. Jakub Bukowski, 7. Jan Mazurek, 9. Tomasz Mazurek, 10.  Franciszek Serwach,  11. Aleksander Jezierski,  15. Szymon Łagoda, 16. Krzysztof Chrobak,  Dziewczęta do 10 lat: 3. Julia Strzeżek, 9. Marianna Ligierko, 10. Joanna Sawko Chłopcy do 10 lat: 15. Oskar Omański, 18. Fryderyk Miedziński, 19. Krzysztof Ziarnowski, 33. Bartosz Drozdowski,  34. Mikołaj Drabik Gr.  C: Dziewczęta 7-8 lat: 6.Oliwia Szczeblowska, 8. Jagoda Banasik, 9. Zofia Szachniewicz, 10. Emilia Cieśla, 11. Oliwia Bartkowska,  Chłopcy 7-8 lat: 6. Kamil Walczak, 8. Marcin Karaś,  9. Florian Omański, 11. Tadeusz Janiak,  12. Aleksander Tomczyk,  16. Wiktor Pankiewicz, 18. Ignacy Bojnowski, 23. Oliwier Rozenek, 25. Jakub Kośnik, 26. Szymon Jurkowski, 29. Franciszek Stolarczyk, 31. Jan Perzyna, 34. Filip Lembryk, 35. Mikołaj Rachuna,  36. Miłosz Tadla. Dziewczęta do 6 lat: 2. Róża Omańska, Chłopcy do 6 lat: 3. Michał Kowal, 7. Filip Krzysztof, 8. Mateusz Biernat, 9. Ignacy Winiarski, 10. Antoni Szachniewicz, 11. Tymoteusz Gruszczyński, 12. Kacper Drabik - nauczyciel: M. Korzekwa
Gr. A– Chłopcy 15-18 lat:  4. Oskar Perek            
Dziewczęta do 14 lat: 6. Liliana Jarząbek,
Chłopcy do 14 lat: 11. Eryk Stokłosa. Gr. B: Dziewczęta 11- 12 lat: 3. Julia Klima,  8. Aleksandra Przychocka
Chłopcy 11-12 lat: 8. Igor Śliwowski, 18. Jan Tomczyk
Dziewczęta do 10 lat: 2. Natalia Karaś, 8. Wiktoria Polis 
Chłopcy do 10 lat: 4. Kacper Synowski, 12. Ernest Turolski, 21. Kornel Waligóra, 23. Gabriel Jarząbek, 25. Łukasz Wiśniewski
Gr. C: Dziewczęta 7-8 lat:  7. Maja Mazur,
Chłopcy 7-8 lat: 10. Marek Mżyk, 17. Tymon Ćhęć 30. Filip Szeliga, 32. Wiktor Kopacz, Chłopcy do 6 lat: 2. Marcel Palcat nauczyciel: W. Kowalczuk
 
Gr. A: Chłopcy do 14 lat: 9. Samuel Jacek, 15. Olaf Płoczyniak
Gr. B: Dziewczęta 11- 12 lat: : 5. Emilia Ćwirko, 6. Lena Płoczyniak, 11. Hanna Jagodzińska, 12. Aniela Żek Chłopcy 11-12 lat: 6. Jakub Bukowski, 7. Jan Mazurek, 9. Tomasz Mazurek, 10.  Franciszek Serwach,  11. Aleksander Jezierski,  15. Szymon Łagoda, 16. Krzysztof Chrobak,  Dziewczęta do 10 lat: 3. Julia Strzeżek, 9. Marianna Ligierko, 10. Joanna Sawko
Chłopcy do 10 lat: 15. Oskar Omański, 18. Fryderyk Miedziński, 19. Krzysztof Ziarnowski, 33. Bartosz Drozdowski,  34. Mikołaj Drabik Gr. 
C: Dziewczęta 7-8 lat: 6.Oliwia Szczeblowska, 8. Jagoda Banasik, 9. Zofia Szachniewicz, 10. Emilia Cieśla, 11. Oliwia Bartkowska, 
Chłopcy 7-8 lat: 6. Kamil Walczak, 8. Marcin Karaś,  9. Florian Omański, 11. Tadeusz Janiak,  12. Aleksander Tomczyk,  16. Wiktor Pankiewicz, 18. Ignacy Bojnowski, 23. Oliwier Rozenek, 25. Jakub Kośnik, 26. Szymon Jurkowski, 29. Franciszek Stolarczyk, 31. Jan Perzyna, 34. Filip Lembryk, 35. Mikołaj Rachuna,  36. Miłosz Tadla. Dziewczęta do 6 lat: 2. Róża Omańska, Chłopcy do 6 lat: 3. Michał Kowal, 7. Filip Krzysztof, 8. Mateusz Biernat, 9. Ignacy Winiarski, 10. Antoni Szachniewicz, 11. Tymoteusz Gruszczyński, 12. Kacper Drabik - nauczyciel: M. Korzekwa
08.11.2022r.Świdnica, Klub BolkoBarwy Niepodległości XVI edycjaNagrody: Lilianna Śliwka, Magda Mojsa, Zlata Stashiv, Varvara Miknevych, Lidia Kowalska,Katarzyna Leciejewska( naucz. Elżbieta Tarnowska),
Jagna Habzda, Natalia Strzelczyk, Marta Przybysz, Emilka Dobosz, Dorota Krawczyńska, Ewa Staręga, Magdalena Morawska (naucz. Joanna Waksmundzka)
Wyróżnienia: Pola Sośnicka, Oliwia Bilińska, Julia Bobela,(naucz. Joanna Waksmundzka)
Hanna Wróblewska, Natasza Mikuś, Iga Strzelczyk, Magdalena Szarota ( naucz. Elżbieta Tarnowska)
Udział (występ artystyczny) zespołu "Wirusy" w składzie: Emilia Niksa, Anna Kudela i Lilly Szymański oraz zespołu "Bez nazwy" w składzie: Zuzanna Synowska, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
nauczyciel: A.Banach
Nagroda: Zuzanna Sikora, wyróżnienia: Julia Wąsik, Stefania Jaworska, udział: Gabriela Poli, Melisa Szarota, Łucja Szeredi, Barbara Biela,  Laura Gliwa, Alisa Kruchok, Emilia Klima, Aleksandra Sentkowiak, Jagoda Smolarek, Yasmina Sabino De Silva, Dominika Werner, Magdalena Matuszewska, Aleksandra Biedrawa, Oliwia Kaliczak, Zofia Jarosz, Janka Okniańska, Polina Kozak, Milena Jaśkiewicz, Melania Hamdy, Magda Kaliczak - nauczyciel: J. Walerowicz
08.11.2022r.Szkoła Podstawowa w KłodnemI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego -Jem zdrowo, żyję kolorowoUdział :Hanna Kielar, Amelka Baranowska, Pola Rega, Zola Budny, Martyna Modłkowska, Michalina Tuzińska, Nadia Pawlak. (naucz. Joanna Waksmundzka)
05.11.2022r.Centrum Inicjatyw Obywatelskich ŚwidnicaOgólnopolskie Spotkanie Loży Zdobywców Korony Gór PolskiPozytywna weryfikacja członków Koła „ToTuToTam”: Amelia Jaskuła, Sandra Matyszczyk i  nauczyciel Z. Curyl
04.11.2022r.
-
06.11.2022r.
Brzeźnica k/KozienicXXI Marsze na Orientację - Jakuza – runda Pucharu Polski MłodzieżyKat. TM: I m. Agata Hruszowiec („ToTuToTam”) -  nauczyciel Z. Curyl
22.10.2022r.SulistrowiceVII Świdnickie Marsze na Orientacje – Runda Pucharu Polski MłodzieżyKat. TP: III m. Zofia Bukowska, Karolina Bukowska, VII m. Miłosz Gruszczyński, IX m. Zofia Żywirska, XII m. Franciszek Bielański, XIII m. Gabryś Maciejewski,
Kat. TT: III m. Adam Dębek,
Kat. TD: VI m. Karolina Tyńska, Klara Wojewodzic, Jan Wojewodzic, XIII m. Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski,
Kat. TM: I m. Agata Hruszowiec, V m. Andżelika Stępniowska, Hanna Dębek, VIII m. Martyna Nycek, Amelia Jaskuła.
Drużynowo: III m. ToTuToTam (Nauczyciel: Z. Curyl)
08.10.2022r.LubańXVIII Marsze na Orientacje - Bukowa Góra – Runda Pucharu Polski MłodzieżyKat. TD: XI m. Krzysztof Ziarnowski i Piotr Ziarnowski
Kat TM: I m. Agata Hruszowiec
(nauczyciel: Z. Curyl)
08.10.2022r.KomprachciceXXIV Ogólnopolski Przegląd Piosenki ReligijnejNagroda: Klaudia Kutyba  Nauczyciel. D. Jaros
24.09.2022r.Góry StołoweŚwiatowy Dzień Turystyki. Akcja ZG PTTK - IX Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna.Udział: Piotr Ziarnowski, Jan Wojewodzic, Hanna Dębek, Karolina Tyńska, Adam Dębek, Klara Wojewodzic, Anna Kowalczyk, Zofia Bukowska, Karolina Bukowska, Michał Żaba – Dziedzic, Franciszek Bielański – Mularz, Miłosz Gruszczyński (nauczyciel: Z. Curyl)
wojewódzki05.11.2022r.WleńMarsze na Orientację - O Puchar Gołębiarki – IX Runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat. TD: II m. Piotr Ziarnowski i Krzysztof Ziarnowski „ToTuToTam” nauczyciel Z. Curyl
05.11.2022r.
-
06.11.2022r.
BurkatówIII Świdnicki Festiwal SzachowyGr. C: 1. Aleksandra Przychocka nauczyciel: W. Kowalczuk
Gr. B: 18. Samuel Jacek nauczyciel: M. Korzekwa
28.10.2022r.Boguszów - GorceFinał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży SzkolnejKat. Szk. Podst. III miejsce Piotr Ziarnowski „ToTuToTam” nauczyciel Z. Curyl
23.10.2022r.ŚwidnicaDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Ślaska – Liga DolnośląskaKSz GAMBIT MDK Ś-ca  -  KSz Miedź Legnica: udział: Oskar Perek, Igor Śliwowski     nauczyciel: W. Kowalczuk
17.10.2022r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny - Psiaki, kociaki i inne zwierzakiNagrody: Marta Przybysz, Olek Dziuba, Julia Głogowska.
(nauczyciel: Joanna Waksmundzka)
15.10.2022r.StrzelinXIII Memoriał Stanisława sobolewskiegoGr. B: 12. Aleksandra Przychocka nauczyciel: W. Kowalczuk
08.10.2022r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU4. Oskar Perek nauczyciel: W. Kowalczuk
07.10.2022r.Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział w WałbrzychuKonkurs na plakat przyrodniczy z okazji Dnia Krajobrazu wraz z zasadami właściwych zachowań w parkach krajobrazowych Wyróżnienia: Jasmina Biczysko, Magdalena Kaliczak; udział: Magdalena Matuszewska, Aleksandra Biedrawa, Stefania Jaworska, Polina Kozak, Oliwia Kaliczak, Zuzanna Sikora, Marcelina Pacek, Alicja Walkowiak - nauczyciel J. Walerowicz
01.10.2022r.
-
02.10.2022r.
ŻarówX Memoriał Szachowy J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. B:  4 . Igor Śliwowski , 11. Julia Klima, 13. Aleksandra Przychocka
Gr. D: 21. Gabriel Jarząbek, 39. Maja Mazur nauczyciel: W. Kowalczuk
Gr. B: 16 m. Fryderyk Miedziński,
Gr. C: 1. Samuel Jacek, 15. Julia Strzeżek,
Gr. D: 14. Hanna Jagodzińska, 17. Michał Baranowski, 19. Szymon Jurkowski, 22. Krzysztof Ziarnowski, 23. Oliwia Szczeblowska, 24. Oliwier Rozenek, 36. Mikołaj Drabik. nauczyciel: M. Korzekwa
25.09.2022r.KłodzkoMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach SzybkichGr. C16: 1. Oskar Perek,
Gr. C12: 7. Igor Śliwowski,
Gr. D12: 7. Aleksandra Przychocka, 13. Julia Klima ,
Gr. C10: 26. Kacper Synowski
Gr. D8: 13. Maja Mazur, nauczyciel: W. Kowalczuk   
10.09.2022r.Czaple k/Lwówka Śl.Marsze na Orientacje - W Dolinie Bobru 2022Kat TD: V miejsce: Krzysztof Ziarnowski, Piotr Ziarnowski, Kat TM: II miejsce Agata Hruszowiec (nauczyciel: Z. Curyl)
10.09.2022r.
-
11.09.2022r.
Jaworzyna ŚląskaII Memoriał Szachowy Mariana Gabrysiaka Gr. B – chłopcy:
- do lat 12: 3. Igor Śliwowski,
- do lat 10: 3. Kacper Synowski
- dziewczęta:
- do lat 12: 3 m. Aleksandra Przychocka, 4. Julia Klima, Gr. C: juniorzy: 1. Gabriel Jarząbek, juniorki: 1. Liliana Jarząbek, Gr. D: juniorzy: 5. Marek Mżyk, 10. Marcel Palcat,  nauczyciel: W. Kowalczuk
Gr. A: 16. Samuel Jacek,Gr. B: juniorzy do 12 lat: 4. Szymon Łagoda, 6. Franciszek Serwach,   juniorzy do 10 lat: 5.  Oskar Omański, juniorki do 10 lat: 3. Natalia Karaś, 4. Julia Strzeżek, Gr. C: juniorzy: 4. Michał Baranowski, juniorki: 2. Hanna Jagodzińska, Gr. D: juniorzy: 3. Mikołaj Abramski, 4. Kamil Walczak, 6. Ignacy Bojnowski, 7. Marcin Karaś, 8. Wiktor Pankiewicz, 9. Florian Omański, 14. Oliwier Rozenek, 15. Marcel Migdalski, 16. Tadeusz Janiak, 17. Jan Perzyna, 18. Aleksander Tomczyk, juniorki: 2. Oliwia Szczeblowska, 4. Emilia Cieśla, 5. Róża Omańska. nauczyciel: M. Korzekwa
03.09.2022r.
-
04.09.2022r.
BurkatówII Świdnicki Festiwal SzachowyGr. C: 3. Aleksandra Przychocka, 4. Julia Klima, nauczyciel: W. Kowalczuk
rejonowy08.12.2022r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaRejonowy Konkurs Plastyczny - Świąteczny czasUdział 12 osób:
Julia Strzeżek, Nadia Pawlak, Pola Kaniewska,Hania Bieder, Jagna Habzda, Hania Kielar, Zola Budny, Maja Szeliga, Elina Pasichnyk, Zofia Cnota, Patrycja Wturska. ( nauczyciel Joanna Waksmundzka)
16.09.2022r.
-
18.09.2022r.
Ślęza - WambierzyceRajd Szlakiem Św. Jakuba w Diecezji ŚwidnickiejUdział: Jan Wojewodzic, Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Agata Hruszowiec, Zofia Bukowska, Karolina Bukowska (nauczyciel: Z. Curyl)
powiatowy09.11.2022r.sala teatralna ŚOKFinał Powiatowego Konkursu Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ródnagrody: Zuzanna Synowska – nauczyciel: W.Ziobrowska
Martyna Trelewska-nauczyciel: J. Chojnowska
udział w finale: Julia Zoła- nauczyciel: W.Ziobrowska
Oliwia Kurzawa, Szymon Antonowicz-nauczyciel: J.Chojnowska
Udział (występ artystyczny) zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek, Varvara Mikhnevych i Justyna Sulkowska oraz Zuzanny Synowskiej- solistki ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
nauczyciel: A.Banach
04.11.2022r.Klub BolkoPowiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ródudział w eliminacjach kat. szkoły
ponadpodstawowe:
Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz - nauczyciel: J. Chojnowska
03.11.2022r.Klub BOLKO ŚOKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród... - eliminacje wstępneUdział (występ artystyczny) Zuzanny Synowskiej- solistki ze Studia Piosenki z pracowni muzycznej "Polifonia"
nauczyciel: A.Banach 
udział w eliminacjach kat. kl. IV-VI: Julia Zoła, Zuzanna Synowska - nauczyciel: W. Ziobrowska
Oliwia Kurzawa - nauczyciel: J. Chojnowska
23.10.2022r.Ślęża45 Zlot Turystów Świdnickich na Ślęży. Wielobój Rekreacyjno-sportowy Kół PTTK O/ŚwidnickiegoV m. drużynowo: ToTuToTam (Sandra Matyszczyk, Agata Hruszowiec, Hania Niewiadoma) -nauczyciel Z. Curyl
miejski29.01.2023r.Świdnica, Teatr MiejskiWielka Orkiestra Świątecznej PomocyMartyna Korkiewicz, Aneta Matuszak, nauczyciel: M. Jabłoński
18.01.2023r.Sala teatralna ŚOKPosumowanie wyników Przeglądu Zespołów KolędniczychNagroda indywidualna za rolę Heroda :
Aleksander Żurek - nauczyciel J. Chojnowska
13.01.2023r.Sala teatralna ŚOKPrzegląd Zespołów KolędniczychUdział grupy teatralnej „ Cedeen” w przeglądzie: Martyna Trlewska, Szymon Antonowicz, Aleksaander Żurek, Paulina Barylska, Anna Nowak, Ula Nowak, Szymon Piętek, Konrad Siorek, Daria Piechurska, Zuzanna Gzyl, Marcelina Wójcik, Bogna Kiszecka, Emilia Iwanów, Martyna Korkiewicz,  - nauczyciel: J. Chojnowska
03.01.2023r.ŚwidnicaInauguracja Questu Śladami Mieczysława Kozara-SłobódzkiegoUdział:  Jakub Brożbar,  Krzysztof Dziasek, Franciszek Dziób, Michał Krajewski, Oskar Omański, Olaf Płoczyniak, Maciej Buchman, Łukasz Mroziński, Tymoteusz Strauss, Kacper Wąsowicz, Szymon Litwińczuk - nauczyciel Z. Brożbar;
Agata Hruszowiec, Krzysztof Ziarnowski, Zofia Żywirska - nauczyciel Z. Curyl
22.12.2022r.Świdnica -Plac KatedralnyWigilia Organizacji Pozarządowych z udziałem władz miasta Świdnicy- oprawa muzyczna wydarzeniaUdział:Maria Dubiel,Julia Paterak,Julia Szczygieł - nauczyciel D. Jaros
Udział (występ artystyczny) uczennic Anny Kudeli i Marty Lurki ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - z pracowni muzycznej dz. II MDK, nauczyciel: A. Banach
(koordynator D. Jaros)
 
22.12.2022r.Świdnica, Miejska Biblioteka Publiczna Koncert kolędowy pracowni muzycznej M. Jabłońskiego – Pokolędujmy RazemKoła gitar klasycznych, łącznie 35 osób
Wokaliści: Aleksandra Rybka, Martyna Korkiewicz, Aneta Matuszak, Chudziak Anna, Martyna Golon, Katarzyna Inglot, Polina Marikutsa, Aleksandra Solecka, Dorota Polak, Maria Duzhak , Julia Janowska Alisa Malyshevska, Stefan Soboczyński - nauczyciel M. Jabłoński
18.12.2022r.Świdnica RynekOprawa muzyczna Jasełek uświetniających świdnicką kolędęUdział: Bartłomiej Kutyba,Alisa Kruchok,Sandra Uchańska,Zuzanna Malinowska,Matylda Wiącek, Aleksandra Chmiel,Julia Paterak,Julia Szczygieł  - nauczyciel D. Jaros
Udział (występ) zespołów "Wirusy" i "Bez nazwy" z grupy Studio Piosenki w składzie: Anna Kudela, Sara Szubart, Emilia Jarema, Patrycja Krupka, Lilly Szymański, Marta Simlat,, Laura Konarska, Róża Omańska, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, oraz zespołu "Timki" w składzie: Alicja Walaś i Zuzanna Szachniewicz.
nauczyciel: A. Banach
„ Grupa teatralna „ Cedeen”: Martyna Trlewska, Szymon Antonowicz, Aleksaander Żurek, Paulina Barylska, Anna Nowak, Ula Nowak, Szymon Piętek, Konrad Siorek, Daria Piechurska, Luiza Szilder, Zuzanna Gzyl, Marcelina Wójcik, Bogna Kiszecka, Emilia Iwanów. - nauczyciel: J. Chojnowska
Grupa „TS”: Pola Żak , Maja Huzarsaka, Amelia Kudas Weronika Kosakowska, Sara Chryszczanowicz, Anna Żabińska, Łucja Zaraś, Gabriela Orleańska - nauczyciel: W. Ziobrowska
16.12.2022r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyIX edycja konkursu Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowaw kategorii dzieci i młodzieży w wieku szkolnym
Nagroda:
 III miejsce – Zuzanna Guzik lat 14, Natasza Pełka lat 14, Hanna Pawłowska lat 12, Hanna Kozioł lat 11, Milena Kijek lat 12, Oliwia Włodkowska lat 14, Dorota Kowalska lat 12, Lidia Kowalska lat 14, Tatiana Krawczyk lat 15, Pola Szklarczyk lat 10, Iga Szklarczyk lat 12, Tymoteusz Arczykowski lat 14, Hanna Kiebuła lat 14, Hanna Kała lat 14, Maja Barszczewska lat 14, Liliana Śliwka lat 12, Emilka Waliczko lat 14, Julia Tarnowska lat 13, Maksymilian Martyka lat 13, Zuzanna Komorowska, Julianna Synowska, Amelia Filip, Ala Szczepara
w kategorii osób dorosłych:
I miejsce – Tomasz Stochniel
Nauczyciel: E. Tarnowska
10.12.2022r.Centrum Inicjatyw MiejskichŚwidnicka Kolęda - Warsztaty malowania bombek - 2022Aleksandra Łuczak, Barbara Łuczak, Pola Kosiorowska, Maja Kosiorowska, Zofia Jarosz, Janka Okniańska, Alisa Kruchok, Daria Kozak, Emilia Klima, Julia Borońska, Melania Hamdy, Aleksandra Biedrawa, Marcelina Pacek, Magdalena Kaliczak, Oliwia Kaliczak, Zuzanna Sikora, Dominika Werner, Jasmina Biczysko, Magdalena Matuszewska, Zofia Kozicka, nauczyciel: Joanna Walerowicz;
Ada Pieczonka, Hanna Fabian, Anna Kudela, Zuzanna Kudela, Emilia Litwin,  Zuzanna Synowska, Alicja Walaś + Mama, Varvara Mikhnevych, Antoni Chudziński, Zuzanna Zielińska, Zuzanna  Gąszowska, Antonina Gąszowska, Emilia Jarema, Laura Konarska, Łucja Dziadkowiec, Gabriela Dziadkowiec, nauczyciel: Agnieszka Banach;
Emilka Dobosz, Oliwia  Maj. Dorota  Kruk, Alina , Bondarenko, Kaja  Kryjom, Pola  Kryjom, Marta  Przybysz, Lidia  Słoma, Nika  Tarasowa, Pola  Kaniewska, Olek  Dziuba, Nadia  Pawlak, Amelia  Baranowska, Magdalena  Morawska, Jagna  Habzda, Mikaela  Ivasiutun, nauczyciel: Joanna Waksmundzka;
Bocian Nela,  Lena Adamczewska, Zoja Satała, Kasia Leciejewska, Tadeusz Leciejewski, Mia Kaczmarczyk, Nina Lato, Gabriela Orleańska, Patrycja Krupka, Julia Wąsik, Natalia Kacperska, Sordyl Liliana, Chudzińska Liliana, Skrzypek Zosia, Szymczak Hana, Neifeld Maja, Bronowicka Weronika, Wojewodzic Aleksandra, Lusa Nadia, Bats Elvira, nauczyciel: Wioletta Ziobrowska
08.12.2022r.MDK ul. Nauczycielska Koncert pracowni Grupa - Kuźnia Rozdźwięków- pt.: Mikołajki z przebojemUdział: Magdalena Błasiak,Oliwia Kachnowicz,Natalia Brondel,Konstancja Borkowska,Małgorzata Tomczak,Emilia Jachyra,Eliza Kielar,Aleksandra Podanowska  - nauczyciel D. Jaros
08.12.2022r.Świdnica- Stary MłynOprawa muzyczna Jubileuszu 10-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej w ŚwidnicyUdział: Małgorzata Tomczak,Konstancja Borkowska,Magdalena Błasiak   - nauczyciel D. Jaros
13.11.2022r.Kotlina JeleniogórskaXIII Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków PiastowskichUdział Koła „ToTuToTam”: Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Jan Wojewodzic, Miłosz Gruszczyński, Karolina Tyńska, Anna Kowalczyk, Martyna Tyńska, Franciszek Bielański - nauczyciel: Z. Curyl
11.11.2022r.Świdnica-boczne wejście do teatruMiejskie obchody Święta NiepodległościSzymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Aleksander Żurek (RAM)-przypinanie mieszkańcom Świdnicy biało- czerwonych rozet wykonanych przez pracownię „ Agrafka” - naucz. J. Chojnowska
09.11.2022r.Klub BOLKO ŚOKŚpiewanki Patriotyczne pt. Zaśpiewajmy za cały nasz kraj wspaniałyUdział (występ artystyczny) uczennic z pracowni muzycznej "Polifonia" - Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży: Emilia Jarema, Sara Szubart, Anna Kudela, Laura Konarska, Antonina Gąszowska, Róża Omańska, Zuzanna Synowska Patrycja Krupka, Lilly Szymański, Marta Lurka, Nadia Pieczonak, Ada Pieczonka, Hanna Fabian, Nela Oleśkiewicz i Klaudia Chudy oraz zespół "Timki" w składzie: Zuzanna Szachniewicz, Milena Tadrzak, Alicja Walaś, Rozalia Arczykowska, Kora Konarska, Aleksandra Wojtyra, Julia Sroka, Amelka Sobaszek i Antonina Zawierucha
nauczyciel:A.Banach
Udział:Weronika Wąsowska,Szymon Terczyński,Aleksandra Chmiel,Róża Madej,Alisa Kruchok,Angelina Warmuz,Bartłomiej Kutyba,Sandra Uchańska,Aleksandra Cnota
Prowadzenie RAM Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska
Nauczyciel D.Jaros
Martyna Korkiewicz, Anna Chudziak, Franciszek Bielański-Mularz,Janowska Julia,Kaczorowska Anna, Malyshevska Alisa, Ostafinska Hanna, Sobczyński Stefan,
Nauczyciel M. Jabłoński
Julia Zoła,Pola Żak, Zuzanna Synowska
Nauczyciel Wioleta Ziobrowska
Martyna Trelewska,Szymon Antonowicz,Magdalena Morawska,Luiza Szilder,Aleksander Żurek,Paulina Barylska
Nauczyciel J.Chojnowska
21.10.2022r.Posesja MDK dz. I XXXI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na szlakuUdział uczennic ze Studia Piosenki: Wyróżnienie: solistka Kalina Krajciewicz;  Nagrody: Zespół "Wirusy" w składzie: Sara Szubart, Emilia Jarema, Laura Konarska, Róża Omańska, Kalina Krajciewicz, Emilia Niksa, Liliana Chudzińska i Anna Kudela oraz Duet Zuzanna Synowska i Maja Huzarska; Nagroda PTTK - zespól "Bez Nazwy" w składzie: Nadia Pieczonka, Marta Lurka, Ada Pieczonka, Klaudia Chudy, Nela Oleśkiewicz, Zofia Gołowkin i Hanna Fabian - nauczyciel: A.Banach 
Nagroda: Klaudia Kutyba,Paula Ciężka,Maria Dubiel,Elena Baranowska
Nauczyciel D. Jaros
Zespół „Juniors”
Nauczyciel M. Jabłoński 
Prowadzenie: Martyna Trelewska, Szymon Antonowicz (RAM) - naucz. J. Chojnowska
11.10.2022r.Świdnica- Plac GrunwaldzkiV Edycja kampanii Pola Nadziei- oprawa muzyczna Udział: Maria Dubiel,Elena Baranowska,Julia Paterak
Nauczyciel. D. Jaros
Marta Lurka,Nadia Pieczonka
Nauczyciel A. Banach
Oliwia Kurzawa
Nauczyciel J. Chojnowska
02.10.2022r.Świdnica - RynekImpresja historyczna pt. Książe Bolko II Świdnicki - realizowana w ramach projektu miejskiego IX wieków historii ŚwidnicyUdział - występ artystyczny  zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Zuzanna Gąszowska, Varvara Mikhnevych i Justyna Sulkowska. 
nauczyciel: A.Banach
18.09.2022r.Pl. Świętej Małgorzaty pod Dębem PamięciUroczystości miejskie: Obchody 83 Rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę, Dzień SybirakaRecytacja: Szymon Antonowicz, Aleksander Żurek (nauczyciel: J. Chojnowska)
Śpiew Martyna Korkiewicz (nauczyciel: J. Chojnowska Mirosław Jabłoński)
Natalia Stankiewicz (nauczyciel: J. Chojnowska Dariusz Jaros)
07.09.2022r.Świdnica - Kościół PokojuOprawa muzyczna spektaklu - Sami Obcy - autorstwa M. Mackiewicz i reżyserii J. Chrząstowskiego uświetniający obchody 370-lecia Kościoła PokojuUdział:Kinga Półtorak,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa
Nauczyciel: D. Jaros
wewnętrzny01.02.2023r.MDK ŚwidnicaKonkurs plastyczny - Zimowe impresje 2023Nagrody: Weronika Niesłuchowska,Andrzej Mitranka, Agata Galuba, Julia Bobela, Róża Kulpińska, Jagna Habzda, Ewa Staręga, Magdalena Morawska, Natalia Strzelczyk, Nadia Budny, Ada Przybył, Milena Bajor ( nauczyciel Joanna Waksmundzka) Zuzanna Sikora, Magdalena Kaliczak ( nauczyciel Joanna Walerowicz) Tobiasz Arczykowski, Oliwier Gondek, Lena Adamczewska, Emilia Krawczyk, Agata Ungurian, Hania Wróblewska ( nauczyciel Elżbieta Tarnowska)
Wyróżnienia: Gabriela Dziadkowiec, Łucja Dziadkowiec, Milena Tadrzak ( nauczyciel Agnieszka Banach) Stefania Jaworska ( nauczyciel Joanna Walerowicz)
Agata Biedroń, Zuzia Wróblewska ( nauczyciel Elżbieta Tarnowska) Mikaela Ivasiutyn, Polina Kozak, Milena Głuc, Martyna Matysiak Jędrzejczak, Jagoda Papciak, Dorota Wasik, Julia Głogowska, Matra Przybysz, Emilka Dobosz ( nauczyciel Joanna Waksmundzka)
Udział w wystawie : Ania Kubiak, Zola Budny, Kaja Kryjom, Waleriia Zelinska, Milana Hrusha, Alicja Kowalik, Matra Augustynowicz,Dorota Wasik (nauczyciel Joanna Waksmundzka) Julia Kijek, Antonina Żylińska, Magdalena Fąfara ( nauczyciel Elżbieta Tarnowska)
Jaśmina Biczysko – występ na wernisażu ( nauczyciel Joanna Chojnowska)
udział 5 pracowni: „Mansarda”, „Ciapate”, „Polifonia”, „Agrafka”, „Gambit”.
20.01.2023r.Sala teatralna dział II MDK ŚwidnicaKonkurs Recytatorski - Wierszykarnianagrody: Żak Pola, Huzarska Maja, Żabińska Anna,Zoja Satała, Szyszak Hana, Synowska Zuzanna- nauczyciel W.Ziobrwska
Ostafińska Hanna, Skałba Mia- nauczyciel J. Chojnowska
wyróżnienia:
Pawłowicz Basia Lusa Nadia, Bocian Nela,Kudas Amelia, Kasia Leciejewska, Łucja Zaraś- nauczyciel W. Ziobrowska
Kejna Zuzia, Kudarewska Agata- nauczyciel J. Chojnowska
udział: Nina Lato, Elwira Bats, Stanisław Pawłowicz, Antonina Pawłowicz,Mia Kaczmarczyk, Nikl Artemienko, Liliana Chudzińska,Weronika Bronowicka,Natalia Kacperska, Maja Neifeld, Julia Wąsik, Liliana Sordyl,Lena Adamczewska, Patryja Krupka, Weronika Kosakowska- nauczyciel W.Ziobrowska
Jaśmina Biczysko, Amelia Gierczak, Alisa Krucho,Nicole Grzelak,Laua Gębarowska, Piotr Ziarnowski, Daria Kozak,Julia Muszyńska, Oliwie Michalski, Kacper Grzelak
15.01.2023r.Góry SowieRajd górski do odznaki - Znam Góry SowieZofia Bukowska, Karolina Bukowska, Miłosz Gruszczyński, Franciszek Bielański, Agata Hruszowiec, Andżelika Stępniowska, Hanna Dębek,  Amelia Jaskuła, Anna Kowalczyk (Nauczyciel: Z. Curyl)
22.12.2022r.Sala teatralna –dział IWieczór Wigilijny w grupie PauzaPrezentacja Jasełek dla rodzin uczestników i dla innych pracowni MDK: Turystczna, Plastyczna, Agrafka, Modelarska.
Spotkanie wigilijne z rodzinami, poczęstunek, zabawy integrujące z rodzinami. „ Pauza”: Oliwia Kurzawa, Julia Moszyńska, Laura Gębarowska, , Piotr Ziarnowski, Maja Witkowska, Nicole Grzelak, Agata Gębarowska, Antonina Lipiecka - nauczyciel: J. Chojnowska
21.12.2022r.MDK Świdnica ul. Nauczycielska 2Wieczór kolęd – oprawa muzyczna i wspólne śpiewanie kolęd wraz z uczestnikami innych pracowniPrzygotowanie poczęstunku-parter ,  jasełka –sala teatralna: Grupa ze spalonego teatru,
Kolędowanie (karaoke)-pracownia muzyczna –parter
RAM i „ Cedeen”: Martyna Trlewska, Szymon Antonowicz, Aleksaander Żurek, Paulina Barylska, Anna Nowak, Ula Nowak, Konrad Siorek, Daria Piechurska, Luiza Szilder,Zuzanna Gzyl, Marcelina Wójcik, Bogna Kiszecka,Emilia Iwanów - nauczyciel: J. Chojnowska
Paula Ciężka,Klara Rejman,Aleksandra Chmiel,Julia Szczygieł, Szymon Antonowicz,Jakub Olejnik - nauczyciel: D. Jaros
21.12.2022r.Sala teatralna –dział IWieczór Wigilijny w Grupie ze spalonego teatruPrezentacja jasełek dla rodzin uczestników i innych pracowni: Modelarska, Agrafka, Szachowa, Plastyczna ( uczestnicy Wieczoru Kolęd w MDK)
Skład Grupy ze spalonego teatru: Jaśmina Biczysko, Hanna Telega, Hanna Ostafińska, Mia Skałba, Franciszek  Stolarczyk, Amelia Gierczak, Agata Kudarewska.- nauczyciel: J. Chojnowska
20.12.2022r.Sala widowiskowa MDK dz. II Wśród nocnej ciszy… - Koncert Kolęd z zespołem dawnym: Totus Musicus i jego goście Udział(występ artystyczny) uczniów z pracowni muzycznej dz. II MDK z zespołu "Totus Musicus": Zuzanna Gąszowska, Zuzanna Zielińska, Hanna Suszek, Varvara Mikhnevych, Justyna Sulkowska, Sara Szubart i Aniela Arczykowska; z grupy: Studio Piosenki: Anna Kudela, Zuzanna Synowska, Sara Szubart, Emilia Jarema, Lilly Szymański, Róża Omańska, Liliana Lusa, Liliana Chudzińska, Antonina Gąszowska Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka Marta Lurka, Hanna Fabian, Klaudia Chudy, Nela Oleśkiewicz i Zofia Gołowkin oraz zespołu "Timki" w składzie: Zuzanna Szachniewicz, Alicja Walaś i Rozalia Arczykowska.
Nauczyciel: A.Banach
17.12.2022r.MDK Świdnica ul. NauczycielskaWarsztaty wokalne z elementami ruchuUdział: Ewelina Kielusiak,Weronika Wąsowska,Maria Kajewska, Róża Madej,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Lena Szydłowska,Szymon Terczyński,Szymon Antonowicz,Wiktoria Świątoniewska,Maja Nawrot  - nauczyciel D. Jaros
07.12.2022r.WałbrzychWycieczka - W poszukiwaniu św. MikołajaUdział: Polis Gabriela, Sentkowiak Aleksandra, Sentkowiak Hanna, Kaliczak Magdalena, Kaliczak Oliwia, Kozicka Zofia, Biedrawa Aleksandra, Szarota Melisa, Gliwa Laura, Pacek Marcelina, Matuszewska Magdalena, Sikora Zuzanna - naucz. J. Walerowicz.
Bukowska Zofia, Bukowska Karolina, Bielański – Mularz Franciszek, Żywirska Zofia, Wojewodzic Klara, Ziarnowski Piotr, Brożbar Aleksandra, Dębek Adam – naucz. Z. Curyl,
Ostafińska Hanna, Telega Hanna, Skałba Mia, Kruchok Alisa, Biczyska Jaśmina, Kejna Hanna, Kejna Zuzanna, Kozak Daria, Stolarczyk Franciszek, Gierczak Amelia, Kudarewska Agata – naucz. J. Chojnowska,  
Bocian Nela, Satała Zoja, Szymczak Hana, Artemenko Nikol, Kaczmarczyk Mia, Lato Nina, Wąsik Julia, Skrzypek Zosia, Chudzińska Liliana, Wojewodzic Aleksandra, Kacperska Natalia – naucz. W. Ziobrowska
05.12.2022r.
-
09.12.2022r.
MDK – dział I i IIMikołajki w MDK przeprowadzone przez RAMRozdawanie cukierków uczestnikom MDK przez uczestników RAM i uczestników grupy: „Cedeen”: Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska. Aleksander Żurek, Paulina Barylska, Konrad Siorek, Marcelina Wójcik, Emilia Iwanów, Zuzanna Gzyl, Szymon Piętek, Daria Piechurska - nauczyciel: J. Chojnowska
30.11.2022r.prac. muz. MDK dz. II Andrzejkowe Warsztaty dla Dzieci i RodzicówUdział uczniów z zespołu "Timki" i ich rodziców. - naucz. A. Banach
28.10.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy (Pracownia plastyczna - Ciapate - dział II)Artystyczny Plener dla Dzieci i Młodzieży z MDKUdział 25 osób.
Nagrody: Magdalena Morawska, Andrzej Mitranka, Jagna Habzda, Gabriel Wojsiat, Natalia Strzelczyk, Julia Bobela, Alina Bondarenko, Wanda Lencewicz.(nauczyciel: Joanna Waksmundzka)
Nagroda:
 Lidia Kowalska, Julia Simlat, Natasza Pełka, Ola Brożbar, Pola Szklarczyk, Magdalena Fąfara, Zuzanna Guzik, Oliwia Moniuszko, Varvara Mikhnevych, Aleksandra Kwiatkowska, Justyna Gerus, Ada Pieczonka - nauczyciel: E. Tarnowska
Udział (występ artystyczny) uczniów z pracowni muzycznej "Polifonia: wokalistki ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży: Lilly Szymański, Ada Pieczonka i Marta Pieczonka, solistki z zespołu "Timki": Milena Tadrzak i Zuzanna Szachniewicz oraz zespół keyboardowy z koła "Klawiatura" w składzie: Antonina Teuerle, Radosław Teuerle i Ignacy Sokołowski.
nauczyciel: A.Banach
28.10.2022r.Cmentarz, ul. BrzozowaZapalenie znicza pamięci na grobach znanych Świdniczan (M. Kozar-Słobódzki, Anna Łowicka, Andrzej ScheerKoło „ToTuToTam” – Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Jan Wojewodzic, Hanna Dębek, Angelika Borońska, Zofia Bukowska, Karolina Bukowska, Zofia Żywirska, Gabriel Maciejewski, Miłosz Gruszczyński - nauczyciel Z. Curyl
15.10.2022r.Świdnica XIV Jesienny spacer śladami Mieczysława Kozara - SłobódzkiegoPierwsze miejsce pracownia muzyczna w składzie: Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Iga Szklarczyk, Zuzanna Gąszowska, Zofia Gołowkin, Justyna Sulkowska,  Klaudia Chudy, Hanna Suszek, Antonina Gąszowska, Zuzanna Synowska - nauczyciel: A. Banach;
Udział:  Brożbar Jakub, Franciszek Bielański-Mularz, Tomasz, Cisek, Maciej Cisek - nauczyciel Z. Brożbar;
Bocian Nela, Żak Pola, Chryszczanowicz Sara, Zoła Julia,  Huzarska Maja, Kowalik Ala, Leciejewska Kasia, Kudas Amelia, Zaraś Łucja, Wąsik Julia, Chudzińska Lila, Kosakowska Weronika, Sordyl Lila - nauczyciel W. Ziobrowska;
Agata Hruszowiec, Karolina Tyńska, Martyna Nycek, Zofia Bukowska, Karolina Bukowska, Miłosz Gruszczyński, Angelika Borońska, Zofia Malczyk, Amelia Jaskuła, Klara Wojewodzic, Anna Kowalczyk -  nauczyciel Z. Curyl;
Hanna Miśkiewicz, Natasza Pełka, Aleksandra Foltak, Anna Chudziak, Bartosz Kłak, Szymon Jgnasik, Franciszek Maślańczyk, Sophie Maślanczyk. Krzysztof Pawlica - nauczyciel M. Jabłoński;
Emilka Dobosz, Gabriel  Wojsiak, Wanda Lencewicz, Dorota Kruk, Julia Głogowska, Oliwia Maj, Magda Morawska, Alina Bondarenko, Pola Rega, Nika Tarasowa - nauczyciel J. Waksmundzka;
Aleksandra Chmiel, Maria Dubiel, Julia Paterak, Emilia Jachyra, Magdalena Błasiak, Oliwia Kachnowicz - nauczyciel: D. Jaros;
Szymon Antonowicz, Martyna Trlewska, Aleksander Żurek, Luiza Szilder, Konrad Siorek, Hanna Ostafińska, Hanna Telega, Mia Skałba - nauczyciel J. Chojnowska;
Antoni Chudziński, Adam Grech, Daniel Łukasiewicz, Tomasz Kłak, Andrzej Mitranka - nauczyciel A. Walerowicz;
Lidia Kowalska, Dorota Kowalska, Varvara Mikhnevych, Oleksandra Jakusheva, Julia Tarnowska, Oliwia Włodkowska,  Tobiasz Arczykowski, Alicja Szczepara  - nauczyciel E. Tarnowska;
Perek Oskar, Klima Julia, Wiśniewski Łukasz, Synowski Kacper - nauczyciel W. Kowalczuk;
Emilia Łukasik, Michał Łukasik - nauczyciel M. Korzekwa;
10.10.2022r.
-
14.10.2022r.
prac. muz. MDK dz. II Warsztaty nauki hymnu pt. Wszyscy znamy hymn MDK - Tydzień z hymnem MDK Udział wszystkich grup muzycznych dz. II (ok. 40 osób -op. A.Banach) oraz grup pracowni plastycznej -25 osób (opiekun: E.Tarnowska)
nauczyciel: A.Banach 
16.09.2022r.Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy83 rocznica sowieckiej agresji na Polskę – uroczystość złożenia kwiatów przy Dębie Katyńskim.Program artystyczny: Prowadzenie RAM: Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska
Pracownie teatralne:
„Cedeen” : Matylda Gawlik, Szymon Piętek, Aleksander Żurek, Magdalena Morawska, Anna Nowak, Martyna Korkiewicz, Paulina Barylska - nauczyciel: Joanna Chojnowska
-Anna Żabińska, Julia Zoła, Amelia Kudas - nauczyciel: Wioletta Ziobrowska
Pracownie muzyczne:
 -Natalia Stankiewicz - nauczyciel: Dariusz Jaros,
- Martyna Korkiewicz - nauczyciel: Mirosław Jabłoński
Koło malarstwa: Jakub Skrzypacz,Weronika Niesłuchowska, Dorota Krawczyńska, Justyna Przystupa, Anna Duszyńska, Julia Głogowska, Oleksii Lozynskyi, Martyna Łopatowska,Hanna Kielar, Franciszek Wojak. - nauczyciel: J. Waksmundzka
Skip to content