NASZE SUKCESY W ROKU 2019/2020

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2019/2020.

 1,304 total views,  1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy01.05.2020r.ŚwidnicaGITAROWY REKORD GUINNESSA! ( zagranie utworu - Hey Joe - Jimiego Hendrixa. )Jakub Gotfryd - op. A. Walerowicz
Antonina Teuerle  i Aleksandra Kośkiewicz  z koła "Klawiatura" udział i zdobycie certyfikatu
Opiekun: A.Banach
15.02.2020r.
-
16.02.2020r.
WałbrzychFeryjny Turniej do III kategorii12 m. Radosław Zawada, 15 m. Roksana Zapolska.
 
Op. W. Kowalczuk
18.01.2020r.Hradec Kralove (CZ)Hradecky Lev 2020Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz :
Adam Grech,- 2 wyróżnienia i nagroda specjalna, Michał Zawal ich -2 wyróżnienia i nagroda specjalna, Szymon Mazur- puchar i nagroda specjalna. Udział-Piotr Kowalski, Wojciech Czepukojć, Arkadiusz Walerowicz
15.01.2020r.Centrum Kultury IzabelinXXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Klucz do Ojczyzny – Polski rok – Boże Narodzenie 2019Wyróżnienie Magda Morawska
op. Joanna Waksmundzka
21.12.2019r.Sala teatralna ŚOK Narodził się nam Zbawiciel - zespół Totus Musicus i jego gościeWystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Ewa Fitrzyk, Karolina Koch, Maja Urbaniak i Emilia Brzezicka), duet gitarowy z grupy "Klawiatura" (Antonina Teuerle i Aleksandra Kośkiewicz),  zespół "Wirusy" z grupy Studio Piosenki (w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka,  Klaudia Chudy, Lena Martowłos, Zuzanna Synowska, Zofia Gołowkin, Łucja Bojnowska, Martyna Kawa i Lena Gączkowska)  oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki"(w składzie: Patrycja Krupka, Milena Białoskórska, Liliana Chudzińska, Michalina Tuzińska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Łukasz Keler, Chanel SoldanoAntoni Basta, Wanda Pańków i Jagoda Chołko
opiekun A.Banach
 
występ zespołu " Cedeen" Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Martyna Trlelewska, Anastazja Kaźmierczak, Kacper Sowa. Franciszek Tabor, Milena Głąbik, Natalia Niemiec, Zofia Witoń, Kacper Sowa
op. J. Chojnowska
15.11.2019r.MDK nr 1 BytomXII Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży SILEZJANY 2019Nagroda I stopnia Karolina Jończyk, Nagroda II Stopnia Marta Augustynowicz, wyróżnienia 16 osób.
op. Joanna Waksmundzka
17.10.2019r.ToruńXX Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - Zawsze zielono, zawsze niebieskoKwalifikacja do wystawy: Tatiana Krawczyk lat 12
(Opiekun E. Tarnowska)
11.10.2019r.Kudowa- ZdrójEliminacje Strefowe Do Finałów Mistrzostw Polski: Dolny Śląsk - LubuskieGr. C13 – 15 m. Oskar Perek,
 Op. Wojciech Kowalczuk
05.10.2019r.
-
06.10.2019r.
SzczecinSzczeciński Paprykarz Modelarski 2019w kategorii junior\Adam Grech-8 wyróżnien, Michał Zawlich-wyróżnienie
Reprezentacja MDK w składzie- Mateusz Zapotoczny, Mateusz Grzelak, Szymon Mazur, Jakub Gotfryd, Arkadiusz Walerowicz- wyróżnienie w kategorii KOLEKCJE -„Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920”.
 Puchar Prezydenta Miasta Szczecin Reprezentacja MDK w składzie- Mateusz Zapotoczny, Mateusz Grzelak, Szymon Mazur, Jakub Gotfryd, Arkadiusz Walerowicz- za kolekcję modeli -„Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920”.
op. A. Walerowicz
27.09.2019r.
-
29.09.2019r.
Bielsko-BiałaPoland Model Show - Międzynarodowy Przegląd Modelarski w Bielsku-BiałejReprezentacja MDK w składzie- Mateusz Zapotoczny, Mateusz Grzelak, Szymon Mazur, Jakub Gotfryd, Arkadiusz Walerowicz- brązowy medal w kategorii KOLEKCJE -„Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920”.
op. A. Walerowicz
10.09.2019r.Muzeum Okręgowe ToruńXLI Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla dzieci i młodzieży - Moja przygoda w muzeumWystawa Marta Augustynowicz
op. Joanna Waksmundzka
07.09.2019r.
-
08.09.2019r.
ŁaskIX Festiwal Modeli RedukcyjnychPracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz . Juniorzy wyróżnienia: Adam Grech- 3 wyróżnienia ,Piotr Kowalski- 2wyróżnienia, Michał Zawalich- wyróżnienie
 Reprezentacja MDK w składzie- Mateusz Zapotoczny, Mateusz Grzelak, Szymon Mazur, Jakub Gotfryd, Arkadiusz Walerowicz- wyróżnienie w kategorii kolekcje „Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920”.
op. A. Walerowicz
ogólnopolski13.06.2020r.Strona internetowa MDK Świdnica, facebook MDK, Etiuda Teatralna MDK ŚwidnicaAntoniada - online. Uroczyste Zakończenie Roku Oświatowego w MDKProwadzenie: Kacper Sowa, Dagmara Brendowska.(Cedeen)
Nagroda: Lider MDK 2020- Kacper Sowa
op. J.Chojnowska
Udział (występ): KlaudiaChudy ze Studia Piosenki i Patrycja Krupka z zespołu "Timki" oraz nagrody: Zofia Gołowkin, Ignacy Sokołowski- Mały Super Młodzik I st. Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Iga Szklarczyk i Maja Urbaniak - Mały Super Młodzik II st.;
opiekun: A.Banach
29.05.2020r.Strona internetowa konkursu https://voicekids.tvp.pl/IV edycja The Voice Kids 2020Udział w eliminacjach wstępnych uczennic: Leny Gączkowskiej i Małgorzaty Tomczak ze Studia Piosenki:
Opiekun: A.Banach
22.05.2020r.
-
26.05.2020r.
Strona internetowa MDK Świdnica, facebook MDK, Etiuda Teatralna MDK ŚwidnicaPrzygotowanie przez uczestników pracowni teatralnej montażu poetyckiego z wierszami na Dzień Matki pt: Dzień Mamy w wykonaniu pracowni teatralnej Program odtwarzany online 22.05-26.05.2020„Cedeen”: Dagmara Brendowska, Julia Żydek, Milena Głąbik, Zofia Witoń, Angelika Czerkawska, Franciszek Tabor, Adriana Lasończyk, Władysław Maister, Anastazja Kaźmierczak, Martyna Trelewska
„Pauza”: Szymon Antonowicz
op. J. Chojnowska
15.03.2020r.Młodzieżowy Dom KulturyŚródmieście WrocławXXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej z cyklu Ziemia jest jedna -CZŁOWIEK- ARCHITEKTURA- ŚRODOWISKOUdział w konkursie,wysłanych 20 prac, wyniki w późniejszym terminie.
op. Joanna Waksmundzka
04.03.2020r.MDK Śródmieście WrocławV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Sztuka smaku – Kuchnia artystycznaWyróżnienia: Magda Morawska, Maciej Stępień, Aleksandra Galant. 24 osoby zakwalifikowane do wystawy. (op. Joanna Waksmundzka)
01.03.2020r.Zalew Witoszówka VIII Ogólnopolski Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym Udział w biegu: (pamiątkowy medal): Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska, Karolina Tyńska Koło ToTuToTam op. Z. Curyl Recytacja: Elżbieta Tądel pr. Teatralna op. J. Chojnowska, wokal: Klaudia Kutyba, Natalia Stankiewicz, Róża Madej SP La Chanson op. D. Jaros
22.01.2020r.MDK Śródmieście WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Spójrz okiem artysty – Vincent van GoghNagroda Aleksandra Galant, wyróżnienia Magda Morawska, wystawa Andrzej Bondarenko. (op. Joanna Waksmundzka)
21.12.2019r.MDK ŚwidnicaKonkurs Plastyczny pt. Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy RokNagroda: Dorota Kryśpiak,Natalia Strzelczyk,Wyróżnienia:Evelina Kohutiak,Zofia Mały, Kamila Chludzińska,Amelia Surosz, Julia Bobela, Agata Zaręba,Magda Morawska,Milena Pietrzyk.(op. Joanna Waksmundzka)
Nagrody: Natasza Mikuś, Zuzanna Komorowska op. E. Tarnowska
Nagroda: Dorota Kryśpiak,Natalia Strzelczyk,Wyróżnienia:Evelina Kohutiak,Zofia Mały, Kamila Chludzińska,Amelia Surosz, Julia Bobela, Agata Zaręba,Magda Morawska,Milena Pietrzyk.(op. Joanna Waksmundzka)
16.12.2019r.
-
20.01.2020r.
ŚwidnicaProjekt pracowni muzycznej EMDEK – Band i zespołu Four Team - Studia piosenki La Chanson, zakończony nagraniem teledysku Wilijna Pastorałka promującego muzyczne dokonania MDK Świdnica przez stronę internetową.Udział: Maja Nawrot,Róża Madej,Natalia Stankiewicz,Maria Kajewska,Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Alicja Dąbrowska,Jakub Halkowicz,Emil Warmuz,Dominik Nosek,Michał Surma – op . D. Jaros
21.11.2019r.
-
24.11.2019r.
PTTK -LegnicaFinał XXXV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieżyudział w finale Aleksandra Żurka- nagroda Heleny Rafałko- op. J. Chojnowska
19.11.2019r.MDK ChodzieżOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Pejzaż nasz polskiNagroda II miejsce Dorota Kryśpiak, wystawa Helena Guźlińska
op. Joanna Waksmundzka
16.11.2019r.WrocławX Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej we WrocławiuII Nagroda duet:Adam Chlebowski,Jagoda Kurzawa,Wyróżnienie; Weronika Wąsowska - op. D. Jaros
16.11.2019r.MDK Lidzbark WarmińskiXXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Moje miasto – moja miejscowośćWyróżnienie Wiktoria Gołuch ,wystawa Kamila Łuczak.
op. Joanna Waksmundzka
07.11.2019r.Klub Bolko ŚOK Wernisaż XIII Konkursu Plastycznego - Barwy NiepodległościUdział (występ artystyczny) zespołu "Wirusy" w składzie: Zuzanna Synowska, Zofia Gołowkin i Martyna Kawa
Opiekun: A.Banach
07.11.2019r.Klub Bolko ŚOK XIII Konkursu Plastycznego - Barwy NiepodległościNagroda: Maksymilian Krupka, Agata Hruszowiec
Wyróżnienia: Natasza Mikuś
(Opiekun E. Tarnowska)
Nagrody: Andrzej Bondarenko, Zofia Mały, Wiktoria Gołuch, Kamila Łuczak. Wyróżnienia: Dorota Krawczyńska,Weronika Niesłuchowska,Maja Skowronek, Magda Morawska, Agata Zaręba, Helena Guźlińska, Lena Dominikowska, Zuzanna Ucieszyńska.(op. Joanna Waksmundzka)
28.10.2019r.Pałac Młodzieży w KatowicachOgólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci - Paleta wyobraźni 2019 - pod honorowym patronatem Rektora ASP w Katowicach Wyróżnienie honorowe: Franek Rembisz lat 8
(Opiekun E. Tarnowska)
19.10.2019r.BytomVII Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach SzybkichGr. C - Dziewczęta: 2 m. Roksana Zapolska, Chłopcy: 4 m. Igor Śliwowski, 6 m. Kornel Waligóra, udział: Hubert Zapolski
Gr. B – chłopcy: 5 m. Oskar Perek, 7 m. Maciej Kaczmarzyk, udział: Piotr Tomczak, Maksym Kartsev, Eryk Dolata.
 Op. Wojciech Kowalczuk
10.10.2019r.
-
13.10.2019r.
Bielawa - MOKiSI Ogólnopolski Festiwal Piosenek Eleni - Po słonecznej stronie życiaWyróznienie:Weronika Wąsowska - Studio Piosenki La Chanson – op. Dariusz Jaros
30.09.2019r.I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka w NysieII Nagroda Klaudia Kutyba- Studio Piosenki La Chanson – op. Dariusz Jaros
28.09.2019r.
-
29.09.2019r.
PrzemkówPrzemkowski Klasyfikacyjny Turniej SzachowyGr. A - 8 m. Oskar Perek,
Gr. B – udział: Hubert Zapolski, Roksana Zapolska
 Op. Wojciech Kowalczuk
20.09.2019r.PTTK Legnica62 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej. Egzamin i uzyskanie tytułu Młodzieżowego Przodownika Turystyki Pieszej: Natalia Józefiak i Sandra Matyszczyk z Koła „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)
01.09.2019r.RzeszówMistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznychGr. C8: 53 m. - Hubert Zapolski, Gr. C10 – 104 m. - Igor Śliwowski, Gr. C12 – 14 m. - Oskar Perek, Gr. D10: 38 m. - Roksana Zapolska - op. W. Kowalczuk
wojewódzki06.06.2020r.WałbrzychIV Dolnośląska Liga Szachowa –Okręg WałbrzyskiUdział: Radosław Zawada (1 pkt,) Oskar Perek (1 pkt.) Igor Śliwowski, Eryk Dolata
Opiekun: Wojciech Kowalczuk
22.02.2020r.WrocławV Zawody na Orientację - Ciemność Widzę 2020 - Orientop Wrocław, w ramach Pucharu Dolnego ŚląskaII miejsce Agatka Hruszowiec w kat TD
III miejsce Natalia Józefiak w kat TM. (op. Z. Curyl)
15.02.2020r.
-
16.02.2020r.
WałbrzychFeryjny Turniej Szachowy (do 1400 - PZSzach)Udział: Hubert Zapolski
 
Op. W. Kowalczuk
15.02.2020r.
-
22.02.2020r.
Kudowa-ZdrójVIII Turniej Szachowy o Puchar DZSzachGrupa A FIDE: 11 m. Oskar Perek.
 
Op. W. Kowalczuk
08.02.2020r.ŚwidnicaX Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyGr. A –  juniorzy do 19 lat :2 m. Radosław Natanek Perek, juniorzy do 15 lat: 6 m. Oskar Perek, 7 m. Radosław Zawada, 9 m. Maciej Kaczmarzyk, 12 m. Maksym Kartsev.
Gr. B – juniorzy do 13 lat: 1 m. Piotr Tomczak, 5 m. Mateusz Zawada,
juniorki do 11 lat:
2 m.  Roksana Zapolska, 11 m. Hanna Mały, juniorzy do 11 lat: 9 m. Igor Śliwowski.
Gr. C – juniorzy do 9 lat: 4 m. Ernest Turolski, udział: Hubert Zapolski
 
Op. W. Kowalczuk
 
Gr. A, juniorzy do 15 lat: 11. Oskar Brzezicki; Gr. B, juniorki do 13 lat: 4. Wiktoria Ligierko, 5. Karolina Tomczyk; juniorki do 11 lat: 3. Ewa Liman, 4. Aleksandra Przychocka, 7. Milena Strugała; juniorzy do 11 lat: 5. Paweł Kozłowski, 8. Jakub Bukowski, 10. Stanisław Piekarz, 16. Dominik Pazdur, 23. Ignacy Kryński, 24. Tymoteusz Krawczyk, 25. Gracjan Chachoń; Gr. C, juniorki do 9 lat: 3. Julia Klima, 5. Nel Liman, 6. Natalia Karaś, 7. Julia Strzeżek, 9. Antonina Gołembiewska; juniorzy do 9 lat: 2. Franciszek Serwach, 5. Fryderyk Miedziński, 6. Gaspard Lafarge, 8. Sławomir Bancarewicz, 9. Aleksander Jezierski, 10. Piotr Goppold, 12. Jakub Białoń, 14. Roch Gładysz, 15. Antoni Tomaszek, 19. Kamil Idczak, 20. Wojciech Wałach, 22. Antoni Ćwiek, 25. Artur Cichoń, 27. Konrad Niesłuchowski, 29. Ignacy Myślicki; juniorki do 7 lat: 1. Lena Morawska, 3. Marianna Ligierko; juniorzy do 7 lat: 4. Michał Oszczęda, 5. Antoni Trzeciak, 7. Wiktor Krzak, opiekun: Marcin Korzekwa 
26.01.2020r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa – Okręg WałbrzyskiKSz GAMBIT MDK Świdnica II – KSz HETMAN Wałbrzych.
Udział: Radosław Zawada, Oskar Perek, Maciej Kaczmarzyk, Roksana Zapolska, Maksym Kartsev.
KSz GAMBIT MDK Świdnica II - KSz GAMBIT MDK Świdnica III.
Udział:  Radosław Zawada, Oskar Perek (1), Igor Śliwowski, Roksana Zapolska, Eryk Dolata.
Op. W. Kowalczuk
12.01.2020r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa – Okręg WałbrzyskiKSz GAMBIT MDK Świdnica II – KSz Jelonka Jelenia Góra I    oraz
KSz  GAMBIT MDK Świdnica II – KSz Jelonka Jelenia Góra II.   Udział: Radosław Zawada (0,5), Oskar Perek (2), Maciej Kaczmarzyk, Igor Śliwowski, Eryk Dolata.
Op. W. Kowalczuk
11.01.2020r.
-
12.01.2020r.
WrocławTurniej Noworoczny 2020Gr. B – 4 m. Roksana Zapolska (1 m. wśród dziewcząt),
Gr. C – udział: Hubert Zapolski
Op. W. Kowalczuk
28.12.2019r.
-
30.12.2019r.
WrocławTurniej NoworocznyGR. A – udział: Radosław Zawada - op. W. Kowalczuk
21.12.2019r.
-
22.12.2019r.
ŚwidnicaIII Bożonarodzeniowy Turniej SzachowyGR. A – 2 m. Oskar Perek (junior – 1 m.), 4 m. Radoslaw Zawada (junior – 2 m.)
GR. B -  8 m. Piotr Tomczak (junior – 5 m.)
GR. C -  juniorzy starsi: 1 m. Eryk Dolata, 2 m. Michał Mielnik, 4 m. Mateusz Mielnik
juniorki do lat 10: 1 m. Roksana Zapolska, 4 m. Weronika Woźny,
juniorzy do lat 10 – 1 m. Igor Śliwowski,
juniorzy do lat 8 – 2 m. Hubert Zapolski, 7 m. Kornel Waligóra, udział: Bartosz Frodyma.
GR. D – juniorzy starsi: 2 m. Łukasz Mały, 5 m. Mateusz Zawada, 6 m. Mikołaj Kula,
juniorki starsze: 3 m. Hanna Mały,
juniorzy do lat 8: 1 m. Ernest Turolski, - op. W. Kowalczuk
 
Gr. C: Juniorki starsze: 6. Wiktoria Ligierko; Juniorzy starsi: 3. Hubert Jaworski; Juniorki do 10 lat: 2. Aleksandra Przychocka, 3. Julia Strzeżek, 8. Milena Strugała; Juniorzy do 10 lat: 3. Tomasz Mazurek, 5. Sebastian Szpot; Juniorzy do 8 lat: 1. Franciszek Serwach, 4. Oliwier Stawowy, 6. Antoni Ćwiek, 8. Tomasz Cisek, 9. Piotr Goppold; Gr. D: Juniorzy starsi: 1. Gracjan Chachoń, 3. Jan Mazurek, 4. Jakub Bukowski, 7. Stanisław Piekarz; Juniorki starsze: 1. Karolina Tomczyk; Juniorzy do 8 lat: 6. Fryderyk Miedziński, 7. Antoni Trzeciak, 9. Artur Cichoń, 10. Antoni Tomaszek, 11. Jakub Białoń, 12. Karol Reczyński, 13. Wojciech Wałach, 14. Jakub Piekarz; Juniorki do 8 lat: 2. Michalina Kowal, 3. Natalia Karaś; Juniorki do 6 lat: 2. Marianna Ligierko, 3. Zuzanna Kula; opiekun: Marcin Korzekwa 
14.12.2019r.Jelenia GóraTurniej Świąteczny z okazji Bożego NarodzeniaGrupa OPEN A: 3 m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
07.12.2019r.
-
08.12.2019r.
WrocławV Mikołaj Rozdaje KategorieUdział: Roksana Zapolska, Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
07.12.2019r.
-
08.12.2019r.
Fundacja Hobbit Pl. Św. Macieja 5a, WrocławXXVII Festiwal Poezji Śpiewanej MIMOZA 2019Martyna Korkiewicz - udział
Angelika Ślęzak – wyróżnienie
Opiekun – M. Jabłoński
02.12.2019r.Kuratorium we WrocławiuWystawa świąteczna –Ceramiczna Szopka BożonarodzeniowaWystawa: Aleksandra Salamon lat 12, Jakub Chybowski lat 10,
Tomasz Stochniel lat 21, Joanna Plewińska lat 13,
Ewa Fitrzyk lat 12, Ewelina Brzezińska lat 10,
Hanna Jesior lat 10, Amelia Jaskuła lat 13,
Pola Żak lat7, Agata Hruszowiec lat 12,
Sandra Stec lat 12, Hanna Stajenko lat 14,
Lidia Kowalska lat 10, Julia Tarnowska lat 10,
Kamila Kamińska lat 13, Hanna Kiebuła lat 12, 
Zuzanna Filip lat 12
 
(Opiekun E. Tarnowska)
02.12.2019r.Kuratorium Oświaty WrocławWystawa świąteczna w - Galerii (nie) jednego pomysłu Kuratorium Oświaty we WrocławiuUczestnicy konkursu plastycznego „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”
op. Joanna Waksmundzka
01.12.2019r.GaworzyceBarbórkowy Turniej Szachowy Gaworzyce 2019 SP2 m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
30.11.2019r.LegnicaMistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich 2019Udział: Oskar Perek.
Op. W. Kowalczuk
24.11.2019r.Złoty StokIV Dolnośląska Liga Szachowa – Okręg WałbrzyskiII i III runda – udział: Radosław Zawada, Oskar Perek, Piotr Tomczak, Roksana Zapolska, Maksym Kartsev.
Op. W. Kowalczuk
17.11.2019r.Szczawno-ZdrójFinał Grand Prix Szczawna-ZdojuDo lat 14: 4 m. Radosław Zawada
Op. W. Kowalczuk
17.11.2019r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa – Okręg WałbrzyskiI runda – udział: Oskar Perek, Piotr Tomczak, Igor Śliwowski, Roksana Zapolska, Maksym Kartsev.
Op. W. Kowalczuk
16.11.2019r.Jaworzyna ŚlaskaII Turniej Szachowy - Dla NiepodległejGr. A – Juniorzy do lat 14: 1 m. Oskar Perek, 2 m. Radosław Zawada, 3 m. Maciej Kaczmarzyk, 7 m. Maksym Kartsev, 8 m. Michał Mielnik.
Gr. B – Chłopcy do lat 12: 2 m. Eryk Dolata, 3 m. Piotr Tomczak, 5 m. Michał Mielnik, 6 m. Mateusz Zawada.
Dziewczęta do lat 10: 1 m. Roksana Zapolska.
Chłopcy do lat 10: 2 m. Igor Śliwowski, 3 m. Jakub Zieliński, 10 m. Łukasz Zawada, 11 m. Wiktor Podgórski.
Gr. C – Chłopcy do lat 8: 8 m. Hubert Zapolski, 9 m. Ernest Turolski, 11 m. Bartosz Frodyma. Chłopcy do lat 6: 2 m. Kornel Waligóra.
Op. W. Kowalczuk
Gr. A – chłopcy do 14 lat: 4. Tymon Kowalski, 6. Oskar Brzezicki; Gr. B – dziewczęta do 12 lat: 5. Karolina Tomczyk, 6. Wiktoria Ligierko; chłopcy do 12 lat: 4. Hubert Jaworski; dziewczęta do 10 lat: 3. Aleksandra Przychocka, 4. Milena Strugała; chłopcy do 10 lat: 5. Tomasz Mazurek, 7. Franciszek Rybka, 8. Paweł Kozłowski, 12. Gracjan Chachoń, 13. Maciej Cisek, 15. Sebastian Szpot, 16. Jakub Bukowski, 18. Jan Mazurek, 19. Stanisław Piekarz, 22. Dominik Pazdur; Gr. C – dziewczęta do 8 lat: 2. Julia Klima, 3. Natalia Karaś, 4. Julia Strzeżek, 5. Michalina Kowal; chłopcy do 8 lat: 3. Gaspard Lafarge, 4. Antoni Ćwiek, 6. Tomasz Cisek, 7. Wojciech Wałach, 12. Oskar Omański, 14. Jakub Białoń, 16. Antoni Tomaszek, 17. Karol Reczyński, 19. Kamil Idczak, 21. Artur Cichoń, 24. Jakub Piekarz, 25. Roch Gładysz; dziewczęta do 6 lat: 1. Marianna Ligierko; chłopcy do 6 lat: 3. Antoni Trzeciak, op. Marcin Korzekwa
11.11.2019r.Żarów, Gminne Centrum Kultury i SportuXXI Festiwal Pieśni PatriotycznejAngelika Ślęzak – I m-ce , kat. 12-15 lat Opiekun – M. Jabłoński
11.11.2019r.ŚwidnicaIX Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoGr. A – Chłopcy do lat 18: 2 m. Krystian Kudela, 4 m. Jakub Lis, Chłopcy do lat 14: 7 m. Oskar Perek, 9 m. Radosław Zawada, 10 m. Maciej Kaczmarzyk, udział: Mateusz Mielnik.
Gr. B – Chłopcy do lat 12: 5 m. Piotr Tomczak, 8 m. Eryk Dolata, 10 m. Michał Mielnik, 11 m. Mateusz Zawada. Dziewczęta do lat 10: 1 m. Roksana Zapolska, 7 m. Weronika Woźny, udział: Hanna Mały. Chłopcy do lat 10: 4 m. Igor Śliwowski, 9 m. Jakub Zieliński, udział: Łukasz zawada, Wiktor Podgórski, Julian Grzyb.
Gr. C – Chłopcy do lat 8: 9 m. Ernest Turolski, udział: Hubert Zapolski, Bartosz Frodyma. Chłopcy do lat 6 : 3 m. Kornel Waligóra.
Op. W. Kowalczuk
Gr. A – chłopcy do 14 lat: 15, Oskar Brzezicki, 17. Tymon Kowalski; Gr. B – dziewczęta do 12 lat: 6. Karolina Tomczyk, 7. Wiktoria Ligierko; chłopcy do 12 lat: 9. Hubert Jaworski; dziewczęta do 10 lat: 4. Aleksandra Przychocka, 9. Ewa Liman, 13. Milena Strugała, 18. Aniela Żek; chłopcy do 10 lat: 12. Paweł Kozłowski, 15. Dominik Pazdur, 16. Szymon Łagoda, 18. Franciszek Rybka, 21. Tymoteusz Krawczyk, 25. Maciej Cisek, 27. Sebastian Szpot; Gr. C – dziewczęta do 8 lat: 4. Julia Klima, 5. Natalia Karaś, 6. Nel Liman, 8. Julia Strzeżek, 9. Michalina Kowal, 11. Lena Morawska, 12. Antonina Bielecka, 13. Matylda Żek; chłopcy do 8 lat: 3. Franciszek Serwach, 4. Piotr Goppold, 5. Sławomir Bancarewicz, 8. Tomasz Cisek, 11. Fryderyk Miedziński, 13. Oliwier Stawowy, 19. Miłosz Kisiel, 24. Adam Szywała-Wróbel, 27. Jakub Białoń, 28. Roch Gładysz, 29. Antoni Ćwiek, 30. Oskar Omański, 31. Antoni Tomaszek, 32. Wojciech Wałach, 34. Kamil Idczak, 36. Artur Cichoń, 37. Konrad Niesłuchowski, 38. Wiktor Krzak, 39. Leon Żek; Dziewczęta do 6 lat: 2. Marianna Ligierko, 3. Liliana Pacek; chłopcy do 6 lat: 4. Antoni Trzeciak, 5. Antoni Szywała-Wróbel, op. Marcin Korzekwa
09.11.2019r.LubachówIV Świdnickie Marsze na Orientację. IX Runda Pucharu Dolnego Śląska w MnO.Kat TP: (udział) Zuzia Józefiak, Angelika Borońska, Piotrek Ziarnowski
Kat TD: II m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska, XI m. Amelka Jaskuła i Karolina Tyńska,
Kat TM: IX m. Sandra Matyszczyk i Zuza Kupczyk
Kat TJ : I m. Natalia Józefiak i Jakub Kurek. III m. Konrad Jaskuła i Julia Janowska,
I m. ToTuToTam w klasyfikacji drużynowej. (op. Z. Curyl)
09.11.2019r.
-
10.11.2019r.
WrocławTurniej NiepodległościGr. C: 4 m. Roksana Zapolska, udział: Hubert Zapolski.
 Op. W. Kowalczuk
27.10.2019r.Lwówek SląskiMarsze na Orientacje. Puchar Burmistrza Lwówka Śl - VIII runda Pucharu Dolnego ŚląskaI m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
26.10.2019r.Lwówek ŚląskiLwóweckie Marsze na Orientacje - VII runda Pucharu Dolnego ŚląskaII m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
25.10.2019r.Świdnica55 Dolnośląski Zlot Przodowników Turystyki PieszejEgzamin i uzyskanie tytułu Młodzieżowego Przodownika Turystyki Pieszej: Konrad Jaskuła i Sandra Matyszczyk Wystawa odznak turystycznyc: Karolina Tyńska (op. Z. Curyl)
Aleksander Żurek-prezentacja tekstu krasomówczego- op. J. Chojnowska
Udział - występ artystyczny zespołu "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Zofia Gołowkin i Wiktoria Brzezińska
Opiekun: A.Banach
Udział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
25.10.2019r.Schronisko Harcówka PTTK w Wałbrzychuetap dolnośląski Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i MłodzieżyII miejsce Aleksander Żurek
typowany do etapu ogólnopolskiego w Legnicy- op. J. Chojnowska
23.10.2019r.ŚwidnicaXXVIII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na Szlaku
Studio JUNIORS: Maja Białoń, Maksymilian Bokszczanin, Maja Kielar, Lena Kozioł, Marta Moląg, Łucja Sobolewska, Martyna Korkiewicz, Maja Białoń, Martyna Korkiewicz, Birgitta Wicińska, Maja Pietryka
Solistka Martyna Korkiewicz- NAGRODA
Opiekun – M. Jabłoński
Nagroda główna solista:Róża Madej, Nagroda główna zespół „Four Team”:Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Maria Kajewska,Natalia Stankiewicz,Róża Madej, udział: Klaudia Kutyba, prowadzenie konkursu:Róża Madej,Maja Nawrot - Studio Piosenki La Chanson – op. Dariusz Jaros
Udział i nagroda Prezesa PTTK - zespół "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Łucja Bojnowska, Zofia Gołowkin, Wiktoria Starczewska, Lena Martowłos, Zuzanna Synowska, Wiktoria Brzezińska i Kaja Pietraś
Opiekun: A.Banach
 
12.10.2019r.LubańXV Marsze na Orientację „Bukowa Góra 2019” VII runda Pucharu Dolnego ŚląskaI m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
05.10.2019r.
-
06.10.2019r.
ŻarówVII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. A – 10 m. Oskar Perek,
Gr. B2 – 5 m. Roksana Zapolska, 7 m. Kornel Waligóra, udział: Maksym Kartsev, Hubert Zapolski,
Gr. C – udział: Łukasz Zawada, Mateusz Zawada
Op. Wojciech Kowalczuk
Gr. B – 12. Franciszek Serwach, 13. Gaspard Lafarge, 15. Sławomir Bancarewicz, 24. Julia Strzeżek, 28. Aleksandra Przychocka, 32. Milena Strugała; Gr. C – 3. Tomasz Mazurek, 4. Antoni Ćwiek, 12. Julia Klima, 16. Wojciech Wałach, 23. Robert Głębocki, 28. Kamil Idczak, 29. Adam Szywała-Wróbel, 32. Jakub Białoń, 33. Artur Cichoń, 35. Karol Reczyński, 36. Jan Mazurek,37. Lena Morawska, 39. Roch Gładysz, 41. Antoni Tomaszek, 42. Natalia Karaś, 43. Antoni Szywała-Wróbel, 46. Antoni Trzeciak, 47. Michalina Kowal, op. Marcin Korzekwa
28.09.2019r.PTSM ZgorzelecXXII Impreza na Orientację w ramach Pucharu Dolnego ŚląskaI m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
21.09.2019r.
-
22.09.2019r.
Ścinawka ŚredniaMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychGr. C9 - 26 m. Igor Śliwowski. 48 m. Hubert Zapolski
Gr. C13 - 11 m. Oskar Perek,
Gr. C15 + C17 + D17 – 17 m. Radosław Zawada
Gr. C11 - 11 m. Roksana Zapolska
 
Op. Wojciech Kowalczuk
07.09.2019r.
-
08.09.2019r.
WałbrzychOtwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów Juniorzy młodsi – 3 m. Hubert Zapolski,
Juniorzy starsi – Roksana Zapolska – 2 m. wśród dziewcząt- op. W. Kowalczuk
powiatowy06.06.2020r.
-
07.06.2020r.
Gmina Wiejska ŚwidnicaQUEST Odkrywca Tajemnic Gminy ŚwidnicaNagroda: Angelika Borońska i Sandra Matyszczyk. op. Z. Curyl
20.12.2019r.Muzeum KupiectwaŚwidnicka Szopka BożonarodzeniowaII miejsce w kat. szkół podstawowych:
 Oliwia Nowak lat 10, Dorota Kowalska lat 9, Lidia Kowalska lat 10, Maksymilian Krupka lat 9, Iga Szklarczyk lat 9, Natasza Pełka lat 11, Zuzia Tadla lat 9, Magdalena Kogut lat 9, Milena Kijek lat 9, Magdalena Mojsa lat 10, Julia Tarnowska lat 10, Ewelina Bugajska lat 11, Weronika Woźny lat 11, Adrianna Ćwik lat 11, Katarzyna Łojewska lat 11, Agata Hruszowiec lat 12, Joanna Plewińska lat 13, Tomasz Stochniel lat 23
Op. E . Tarnowska
12.11.2019r.teatr miejski ŚOKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej-Finałudział w Finale Aleksandra Żurka (" Pauza")- op. J. Chojnowska
Udział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
wyróżnienie: Zuzanna Moas
Udział: Sandra Matyszczyk - Koordynator: Wioletta Ziobrowska
30.10.2019r.Klub Bolko ŚOK Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej-eliminacje szkoły średnieAngelika Czerkawska-udział- op. J. Chojnowska
29.10.2019r.Klub Bolko ŚOK Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej-eliminacje szkoły podstawowe kl IV-VIAleksander Żurek -udział, kwalifikacje do Finału- op. J. Chojnowska
Udział (występ artystyczny) solistki Marty Lurki
Opiekun: A.Banach
Udział: Zuzanna Moas kwalifikacja do finału /kat. IV-VI/
Udział: Sandra Matyszczyk kwalifikacja do finału /kat. szkoły średnie/
Koordynator: Wioletta Ziobrowska
18.10.2019r.Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych,ul. DługaVII Powiatowy Turniej Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-WschodnichKoordynator: Wioletta Ziobrowska
13.10.2019r.Ślęża43 Zlot Turystów Świdnickich na Ślęży. Wielobój sportowo – rekreacyjny kół PTTK oddziału świdnickiegoVII m. drużyna ToTuToTam (Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Zuzanna Józefiak, Karolina Tyńska, Paweł Matjaszek, Piotr Ziarnowski) op. Z. Curyl
miejski16.08.2020r.ŚwidnicaOprawa muzyczna miejskich obchodów Bitwy WarszawskiejUdział:Klaudia Kutyba,Angelina Warmuz,Natalia Stankiewicz op. D. Jaros
25.05.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKKoncert dla Mamy - A ja wolę moją Mamę! -wariacje na temat jednej piosenki:)udział (występ) w koncercie reprezentantów różnych grup pracowni muzycznej: Patrycja Krupka, Milena Białoskórska z zespołu "Timki"; Klaudia Chudy, Zofia Gołowkin, Wiktoria Starczewska i Lena Martowłos ze Studia Piosenki; Ignacy Sokołowski, Aleksandra Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski, Pola Szklarczyk, Iga Szklarczyk, Liliana Grzebieniak z koła "Klawiatura";
Opiekun: A.Banach
08.05.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKWitaj maj, piękny maj - Koncert patriotyczny on-line z okazji Dnia Zwycięstwa pt. udział w koncercie (występ) reprezentantów wszystkich grup pracowni muzycznej: Patrycja Krupka z zespołu "Timki"; Klaudia Chudy, , Marta Lurka, Zofia Gołowkin, Zuzanna Synowska i Martyna Kawa , Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka ze Studia Piosenki;  Ignacy Sokołowski, Aleksandra Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski z koła "Klawiatura"; Zofia Gołowkin z zespołu muzyki dawnej
Opiekun: A.Banach
01.05.2020r.ŚwidnicaProgram słowno-muzyczny pt. Rozpłynęła się już pieśń radosnaStudio piosenki
Op. Mirosław Jabłoński
Klaudia Chudy, Marta Lurka, Zofia Gołowkin, Zuzanna Synowska i Martyna Kawa ze Studia Piosenki i Patrycja Krupka z zespołu "Timki"- udział (występ) w koncercie
Opiekun: A.Banach
01.05.2020r.
-
03.05.2020r.
ŚwidnicaMiejski Konkurs Plastyczny Online - Witaj majowa jutrzenko - Polska w majowych barwach.Nagroda Magda Morawska, udział : Pola Żak, Lena Grzeczka, Maja Tomasik, Klaudia Tomasik, Natalia Strzelczyk, Maciej Stępień - op. Joanna Waksmundzka
Nagrody: Klaudia Chudy lat 9, Tymoteusz Arczykowski lat 12
Udział w konkursie: Agata Hruszowiec,lat 12, Alicja Ziomek lat 10, Dorota Kowalska lat 8, Julia Tarnowska lat 10, Julia Ziomek lat 8, Kamila Kamińska lat 14, Lena Kaśkiewicz lat 9, Natasza Mikuś,, lat 8, Natasza Pełka, lat 11, Pola Żak lat 8, Tatiana Krawczyk lat 13, Zuzia Filip lat 12, Zuzia Komorowska lat 9 - op. E. Tarnowska
01.05.2020r.
-
31.05.2020r.
ŚwidnicaWirtualna galeria modeli z kolekcji Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920 (on-line)Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz :
Autorzy modeli: Mateusz Grzelak, Jakub Gotfryd, Szymon Mazur, Mateusz Zapotoczny, Arkadiusz Walerowicz.
27.04.2020r.
-
30.04.2020r.
Świdnica RynekWarsztaty online: Jak zrobić kokardy narodoweMartyna Średnicka, Marta Lurka, Tatiana krawczyń, Łukasz Cieślicki, Anna Szeregi, Łucja szeregi, Nel Kowal, Jagoda Smolarek, Milena Jaśkiewicz, Magdalena Malina, Wiktoria Markowska, Alicja Szalińska, Luiza Szilder, Natasza Pełka, Maja Białoń, Ida Wójtowicz, Magdalena Halicka, Oliwia Stark, Julia Krzysztof, Sonia styczeń, Julia Fuglewicz, Łucja Gliwa, opiekun J. Walerowicz
24.03.2020r.
-
08.04.2020r.
ŚwidnicaPrzyłbice dla służby zdrowiaPrzekazanie ponad 300 gotowych przyłbic wykonany przez Koło Robotyka na drukarkach 3D - op. Z. Brożbar
20.02.2020r.Książański Park Krajobrazowy Wycieczka w ramach ferii zimowychUdział: Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk. (op. Z. Curyl)
31.01.2020r.MDK dz. II -sala widowiskowo-teatralna Koncert Karnawałowy - uroczyste otwarcie nowej sali widowiskowej w MDK Udział (występ) uczniów z koła "Klawiatura" - (Radosław Teuerle, Antonina Teuerle, Iga Szkarczyk) i grupy Studio Piosenki (Marta Lurka, Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Zuzanna Synowska, Lena Martowłos)
 
opiekun: A.Banach
 
Udział:Hanna Leśniewska,Julia Paterak,Aleksandra Chmiel,Natasza Śliwoń,Maria Dubiel,Maja Kałamarz,Maria Kajewska,Róża Madej,Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Natalia Stankiewicz,Lena Szydłowska,Witold Sikora,Magdalena Błasiak,Oliwia Kachnowicz
Op. D Jaros
24.01.2020r.Swidnica- Hotel Pod WierzbąOprawa Muzyczna Spotkania Noworocznego Kombatantów Ziemi Świdnickiej z udziałem władz miasta, powiatu i gminy ŚwidnicaUdział:Adam Chlebowski,Róża Madej,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska.
Op. D Jaros
17.01.2020r.sala teatralna ŚOKPodsumowanie XXVIII Przeglądu Zespołów Kolędniczychnagroda za reżyserię dla opiekuna grupy Joanny Chojnowskiej
10.01.2020r.sala teatralna ŚOKXXVIII Przegląd Zespołów Kolędniczychudział w konkursie grupy " Pauza" z przedstawieniem                  " Awantura w Przechwałkowie": Wiktoria Przychocka, Majka Weronika, Antonowicz Szymon, Piechurska Daria, Paszkiewicz Anna, Żurek Aleksander, Siorek Konrad, Zawadzka Karolina, Treska Nina,
op. J. Chojnowska
10.01.2020r.Świdnica, Biblioteka Miejska, ul. FranciszkańskaKoncert kolędowy - Pokolędujmy razemAngelika Ślęzak, Natalia Błoch, Aleksandra Herbut, Paulina Dobroń, Aneta Jedynak,Natalia Walusiak, Aurelia Winiarska,  Katarzyna Inglot, Knapik Daria, Szywała Wiktoria,  Bialoń, Maja, Bielański-Mularz Franciszak, Bokszczanin Maksymilian, Kielar Maja, Sobolewska Łucja, Wicińska Birgitta, Korkiewicz Martyna, Kozioł Lena, Marta Moląg, Patryka Maja.
Orkiestra gitarowa i zespoły gitar klasycznych – 30 osób
Opiekun – M. Jabłoński
23.12.2019r.MDK ŚwidnicaWieczór Kolęd MDK ŚwidnicaUdział:Weronika Wąsowska, Witold Sikora,Lena Szydłowska,Jagoda Kurzawa,Maja Kałamarz,Julia Paterak,Tom Szilder,Aleksandra Chmiel,Natasza Śliwoń,Maria Dubiel,Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Natalia Stankiewicz,Maria Kajewska,Klaudia Kutyba,Dominik Nosek,Jakub Halkowicz,Michał Surma,Emil Warmuz,Alicja Dąbrowska,Julia Kutyba – op . D. Jaros
 
Pomoc przy organizacji " Wieczoru Kolęd" w MDK RAM i uczestnicy grupy " Cedeen": Nadia Antonowicz, Elżbieta Tądel, Anastazja Kaźmierczak, Martyna Trelewska, Dagmara Brendowska, Milena Głąbik, Kacper Sowa, Franciszek Tabor, Zofia Witoń
op. J. Chojnowska
22.12.2019r.Świdnica, RynekŚwidnicka kolędaAngelika Ślęzak, Natalia Błoch, Aleksandra Herbut, Paulina Dobroń, Aneta Jedynak, Katarzyna Inglot, Knapik Daria, Szywała Wiktoria Bialoń Maja, Bielański-Mularz Franciszak, Bokszczanin, Maksymilian, Kielar Maja, Sobolewska ŁucjaWicińska Birgitta - Opiekun – M. Jabłoński
Udział (występ) zespołu "Wirusy" z grupy Studio Piosenki w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Klaudia Chudy, Lena Martowłos, Zuzanna Synowska, Zofia Gołowkin  i Martyna Kawa.
opiekun: A.Banach
Udział:Adam Chlebowski,Jagoda Kurzawa,Klaudia Kutyba,Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Natalia Stankiewicz,Maria Kajewska, – op . D. Jaros
Uczestnicy: Zuzia Synowska, Olga Niciarz, Łucja Zaraś, Lena Bylica, Hania Stanejko, Amelka Jaskuła, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk
Opiekun: Wioletta Ziobrowska
 
grupa " Cedeen": Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Martyna Trlelewska, Anastazja Kaźmierczak,  Franciszek Tabor, Milena Głąbik, Natalia Niemiec, Zofia Witoń, Kacper Sowa, Włodzimierz Maister
op. J. Chojnowska
21.12.2019r.Hol Teatru - ŚOK Wernisaż Konkursu Plastycznego - Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie - Nowy RokUdział (występ) solistek : Marty Lurki i Zuzanny Synowskiej z grupy Studio Piosenki
opiekun: A.Banach
14.12.2019r.ŚwidnicaŚwidnica Kolęda -Warsztaty malowania bombek.Osiągnięcia
Opiekun Joanna Walerowicz:
Łucja Gliwa, Laura Gliwa, Marta Lurka, Julia Figlewicz, Łucja Dziadkowiec, Martyna Średnicka, Milena Jaśkiewicz, Milena Furmańska, Alicja Walkowiak, Nina Adamska Sośnicka, Natalia Szafran, Igor Czubki, Maria Tomaszewska, Maja Białoń, Łucja Sobolewska, Amelia Szymczak,
Opiekun Arek Walerowicz: Franciszek Bielański, Agata Hruszowiec, Aleksander Jezierski, Grzegorz Stemplewski, Jakub Białoń, Łukasz Cieśliczki, Ola Brożbar, Kuba Brożbar, Ala Brożbar,
miasto: Michał Trześniowski, Adam Trześniowski + mama, Maja Kałamarz, Benjamin Smreka, Zosia Chruściel, Lena Pietruszka, Zuzanna Komorowska, Patrycja Ćwiertnia,
Uczestnicy od A. Banach:
Liliana Chudzińska, Antoni Chudziński + rodzic, Patrycja Krupka + rodzic, Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka +mama, Piotr Kaśkiewicz, Natasza Kaśkiewicz + rodzic, Lena Kaśkiewicz, Jagoda Chałko + rodzic, Ignacy Sokołowski, Chanel Soldano,
Uczestnicy od E. Tarnowskiej:
Natasza Pełka, Tamara Pełka + mama, Jagoda Kawałko, Aleksandra Foltak, Małgorzata Tomcia, Agata Charchut,
Opiekun Wanda Szwegler:
Hanna Kubisztal, Ida Kowalska
Aleksandra Jawień, Hanna Jawień, Wiktoria Jasionowska, Wojciech Pamuła, Hanna Strózik, Magdalena Gryc, Antonina Teuerle, Radosław Teuerle, Krzysztof Milei, Krzysztof Gryc, Zofia Czerniatowicz, Maria Jowik,
Opiekun Joanna Waksmundzka:
Magda Morawska, Gosia Wywrot, Julia Bobela, Ignacy Pamuła, Julia Jaworska, Kasia Leciejewska, Natalia Karaś, Pola Sośnicka, Gabrysia Jaśków, Hania Mały, Mikaela Iwasiutyn, Dobromiła Wolf, Tosia Kielecka, Ola Sierakowska, Martyna Golon, Zosia Mały, Antonina Wolf, Tadzio Leciejewski, Jogoda Chałko, Marta Augustynowicz,
Opiekun Wioletta Ziobrowska:
Zuzia Synowska, Lea Błochowiak, Olga Niciarz, Zuzanna Sadowiska, Łucja Zaraś, Lena Bylica, Lena Adamczewska, Julia Klima,
Opiekun Ewa Borońska:
Wiktoria Bernatowicz, Zuzanna Thiel, Lena Klich, Maja Miłosz, Milena Miłosz, Camilla Bazyńska, Nadia Jóźwiak, Hania Janik, Kinga Podkówka, Klaudia Podkówka, Joanna Podkówka, Angela Borońska, Weronika Usinska, Alicja Ziomek, Seweryn Jóźwiak,
17.11.2019r.Pogórze Kaczawskie: Trasa rajdu : Lutynia – Zamek Świny - BolkówRajd Niepodległości Szlakiem Zamków PiastowskichUdział dzieci z Koła Turystycznego „ToTuToTam” (Angelika Borońska, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Paweł Matjaszek, Martyna Nycek, Andżelika Stępniowska) 45 osób zapisanych „z plakatu” - op. Z. Curyl
15.11.2019r.sala widowiskowa I LOprezentacja dla uczniów, nauczycieli świdnickich szkół średnich spektaklu grupy Cedeen- pt. Raz dokołaCedeen: Elżbieta Tądel, Daria Miechurska, Zuzanna Wolińska, Nadia Antonowicz, Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Martyna Trlelewska, Anastazja Kaźmierczak, Kacper Sowa. Franciszek Tabor, Norbert Sułek, Władysław Maister- op. J. Chojnowska
11.11.2019r.Pl. Jana Pawła IIMiejskie Obchody Święta Niepodległości Kacper Sowa-recytacja wiersza Leopolda Staffa " Polska"
- op. J. Chojnowska
Udział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
08.11.2019r.Świdnica , Klub BolkoŚpiewanki Patriotyczne- oprawa muzycznaUdział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska - op. D. Jaros
Paulina Dobroń, Natalia Błoch,
Opiekun – M. Jabłoński
17.10.2019r.Świdnica ,MdkKoncert JESIENNE LIŚCIE Paulina Dobroń, Martyna Korkiewicz, Aneta Jedynak, Aurelia Winiarska, Natalia Błoch, Aleksandra Herbut, Natalia Walusiak, Angelika Ślęzak, Daria Kanapik, Katarzyna Inglot, Studio JUNIORS: Maja Białoń, Maksymilian Bokszczanin, Maja Kielar, Lena Kozioł, Marta Moląg, Łucja Sobolewska, Birgitta Wicińska, Maja Pietryka, Zespół gitarowy: Weronika Waśniowska, Maciej Katyński, Daniel Kłos, Natalia Walusiak, Stanisław Bokszczanin, Aurelia Winiarska. 
Opiekun – M. Jabłoński

15.10.2019r.Muzeum Dawnego Kupiectwa Benefis Pani Wandy SzweglerUdział - występ artystyczny uczniów z prac. muzycznej (reprezentanci grup: Studio Piosenki i "Klawiatura"): Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Zuzanna Synowska, Radosław Teuerle, Antonina Teuerle i Aleksandra Kośkiewicz) opiekun: A.Banach 
udział:Dominik Nosek op. D. Jaros
Przedstawicielki pracowni plastycznej „Mansarda” Wiktoria Gołuch, Konstancja Kulak, Wiktoria Wolańska, Kamila Łuczak, Elżbieta Tądel
op. Joanna Waksmundzka
11.10.2019r.ŚOK- sala teatralnaDni Lwowa i Kresów Południowo WschodnichCedeen: Kacper Sowa, Nadia Antonowicz, Angelika Czerkawska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Milena Głabik, Władysław Maister, Norbert Sułek,
 
opiekun Joanna Chojnowska
29.09.2019r.Świdnica RynekCzas na teatr-teatr na czasie - warsztaty i heppeningUczestnicy: Julia Florian z mamą, Joanna Plewińska,Oleksandra Jakusheva z mamą, Weronika Woźny z mamą, Magda Kogut z mamą, Alicja Szczepara, Emilka Szczepara z mamą, Julia Tarnowska
(opiekun E. Tarnowska)
28.09.2019r.Świdnica- sala konferencyjna Urzędu Miasta ŚwidnicaWystęp artystyczny Studia Piosenki LA Chanson – MDK Świdnica na imprezie miejskiej Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiegoudział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz op. D. Jaros
" Pauza" Szymon Antonowicz opiekun Joanna Chojnowska
28.09.2019r.Rynekhappening - Czas na teatr. Teatr na czasie" Cedeen": Kacper Sowa, Dagmara Brendowska, Wincenty Wensker, Władysław Maister, Zofia Witoń, Milena Głąbik, Adriana Lasończyk, Franek Tabor, Aleksandra Krawczyk,
" Pauza": Aleksander Żurek, Daria Piechurska, Weronika Majka, Alicja Szcześniak
 
- opiekun Joanna Chojnowska
 
Udział: Moas Zuzanna, Partyczna Karolina, Stanejko Hanna, Sadowiska Zuzanna, Niciarz Olga, Walkowiak Alicja, Zaraś Łucja, Lea Błochowiak, Kondak Natalia, Kondak Milena
Op. Wioletta Ziobrowska
22.09.2019r.Świdnica, Pl. Św. MałgorzatyObchody rocznicy 17 września
Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Aleksandra Herbut,
Opiekun – M. Jabłoński
Kacper Sowa-recytacja - op. J. Chojnowska
 
15.09.2019r.Pl. GrunwaldzkiMiejskie obchody Święta Wojska Polskiego, 99 rocznica Bitwy WarszawskiejKacper Sowa " Cedeen" recytacja i wykonanie dwóch piosenek - op. J. Chojnowska
13.09.2019r.ŚwidnicaWystęp artystyczny Studia Piosenki LA Chanson – MDK Świdnica na imprezie zakładowej Sonel -Świdnicaudział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Adam Chlebowski,Olga Węgłowska - op. D. Jaros
 
Zaprezentowanie programu teatralnego przez grupę " Cedeen" wspólnie z zespołem wokalnym La Chanson: Kacper Sowa, Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Amelia Rzeszowska, Norbert Sułek, Zofia Witoń, Franek Tabor, Daria Miechurska. - op. J. Chojnowska
13.09.2019r.Plac przed Firmą SonelObchody 25-lecia Firmy SonelZaprezentowanie programu teatralnego przez grupę " Cedeen" wspólnie z zespołem wokalnym La Chanson: Kacper Sowa, Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Amelia Rzeszowska, Norbert Sułek, Zofia Witoń, Franek Tabor, Daria Miechurska.– op. J. Chojnowska
06.09.2019r.Świdnica, Biblioteka Miejska, Narodowe czytanie Martyna Korkiewicz. 
Opiekun – M. Jabłoński

wewnętrzny07.06.2020r.Pogórze PaczkowskieRajd XX odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego: Paczków - KałkówUdział: Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec, Andżelika Stępniowska, Zuzanna Kupczyk, Angelika Borońska, Natalia Józefiak, Piotr Ziarnowski, Sandra Matyszczyk, Hanna Dębek,     op. Z. Curyl
05.06.2020r.Pracownia muzyczna dz.II i strona Internetowa MDK - podstrona pracowni muzycznej dz. II: koła muzyczne Agnieszki BanachKonkurs Muzyczna Zagadkowa Nie Nuda -koncert laureatów on-line Udział (występ): laureatów I miejsca: Michał Kwiatkowski, Aleksandra Kwiatkowska z koła "Klawiatura", Klaudia Chudy z grupy "Studio Piosenki" oraz Marta Gołowkin z grupy Studio Piosenki i zespołu dawnego "Totus Musicus" i Patrycja Krupka - zespół "Timki". Pozostałe nagrody: II miejsce: Ignacy Sokołowski (koło "Klawiatura") i Marta Lurka (Studio Piosenki"; III miejsce: Iga Szlarczyk, Liliana Grzebieniak, Pola Szklarczyk,
Radosław Teuerle,
Antonina Teuerle (koło "Klawiatura") i
Milena Białoskórska (zespół "Timki").Wyróżnienia: Nadia Pieczonka,
Ada Pieczonka,
Lena Gączkowska.
Karol Gączkowski, Aleksandra Kośkiewicz,
Lena Martowłos,
Wiktoria Starczewska,
Agata Dyrda,
Maja Urbaniak,
Jagoda Chołko,
 
opiekun: A.Banach
24.04.2020r.
-
24.05.2020r.
profil Facebook MDK i Strona Internetowa pracowni muzycznej dz. IIKoncert on-line z cyklu Odkrywamy Nowe Domowe Sale Koncertowe - cykliczne koncerty pracowni muzycznejNadia Pieczonka, Ada Pieczonka i Zofia Gołowkin  ze Studia Piosenki udział (występ) w koncercie
Opiekun: A.Banach
14.04.2020r.
-
24.05.2020r.
profil Facebook MDK i Strona Internetowa pracowni muzycznej dz. IIKoncert on-line z cyklu - Odkrywamy Nowe Domowe Sale Koncertowe - cykliczne koncerty pracowni muzycznejRadosław Teuerle, Ignacy Sokołowski, Patrycja Krupka - z koła "Klawiatura" - udział (występ) w koncercie
Opiekun: A.Banach
16.03.2020r.
-
15.05.2020r.
Strona Internetowa pracowni muzycznej dz. II MDK /koła muzyczne Agnieszka Banach/Pracuj z Nie-Nudą - mini-popisy on-lineCodzienne prezentacje (filmy z występami, nagrania, prace plastyczne inspirowane muzyką itp). - udział chętnych uczniów ze wszystkich grup; zespół "Timki": Patrycja Krupka. Agata Dyrda, Milena Białoskórska; koło "Klawiatura": Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Radosław Teuerle, Antonina Teuerle, Aleksandra Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski, Patrycja Krupka, Ignacy Sokołowski, Liliana Grzebieniak; zespół dawny "Totus Musicus": Zofia Gołowkin, Maja Urbaniak; Studio Piosenki: Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Marta Lurka, Zofia Gołowkin.
Opiekun: A.Banach
28.02.2020r.MDK Dz.IIKonkurs Krajoznawczy w okolicznych powiatówKat. SP: I m. Agata Hruszowiec 25 pkt, II m. Andżelika Stępniowska 21 pkt, III m. Piotr Ziarnowski 18 pkt.                                           Kat SPP: I m. Natalia Józefiak 25 pkt, II m. Piotr Kowalski 23 pkt, III m. Sandra Matyszczyk 16 pkt - op. Z. Curyl
21.02.2020r.Sala sportowa w Witoszowie Dln.VII Mistrzostwa Koła na ściance wspinaczkowej. I m. w kat klas I-IV Zuzia Józefiak
I m. w kat klas VII Amelia Jaskuła
I m. w kat klas VIII Zuzanna Kupczyk
I m. w kat szk. ponadpodstawowych Natalia Józefiak
I m. w kat. chłopców Paweł Matjaszek op. Z. Curyl
30.01.2020r.MDK dz. II - prac. muzyczna Posłuchajmy kolęd jeszcze raz - koncert i spotkanie kolędowo-noworoczne dla rodziców Udział chętnych rodziców (28 osób) i uczniów (występ artystyczny) z wszystkich grup pracowni muzycznej: "Klawiatura" (Maja Żak, Pola Szklarczyk, Iga Szklarczyk, Liliana Grzebieniak, Franciszek Kościołek,Ignacy Sokołowski, udział: Oliwia Konieczn, Daniela Rawska), Studio Piosenki, (Marta Lurka, Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Zuzanna Synowska, Lena Martowłos) zespół "Timki" (Agata Dyrda, Michalina Tuzińska, Antoni Basta, Wanda Pańków) i  zespół dawny "Totus Musicus" (Maja Urbaniak, Ewa Fitrzyk, Emilia Brzezicka i Karolina Koch)
 
opiekun:A.Banach
19.12.2019r.sala teatralna : MDK Nauczycielska 2Wigilia w grupie Pauza - prezentacja Jasełek dla rodziców, wspólne śpiewanie kolęd, składanie życzeń, zabawy dramatyczne wykonywane wspólnie z rodzicami.Wiktoria Przychocka, Majka Weronika, Antonowicz Szymon, Mazurkiewicz Marcel, Piechurska Daria, Paszkiewicz Anna, Żurek Aleksander, Siorek Konrad, Zawadzka Karolina,Treska Nina, Bieńkowska Zuzanna. - op. J. Chojnowska
18.12.2019r.sala teatralna : MDK Nauczycielska 2Wigilia w Grupie ze spalonego teatru-prezentacja Jasełek dla rodziców, wspólne śpiewanie kolęd, składanie życzeń.Grupa ze spalonego teatru: Jaros Oskar, Malicka Małgorzata, Michalski Oliwier, Leńczyk Kaja, Kurzawa Oliwia, Telega Hanna, Ostafińska Hanna, Mikuś Natasza, Klejna Klara, Średnicka Martyna. - op. J. Chojnowska
11.12.2019r.Jelenia Góra: Muzeum Karkonoskie Teatr im. K.C.Norwida MDKWycieczka - W poszukiwaniu św. MikołajaUdział: dział I: pr. teatralna 8 osób (op. J. Chojnowska), pr. Turystyczna 6 osób (op. Z. Curyl), pr. muzyczna 2 osoby (op. M. Jabłoński), pr. plastyczna 2 osoby (op. J. Waksmundzka), pr. modelarska 7 osób (op. A. Walerowicz), pr Agrafka 8 osób (op. J. Walerowicz) dział II: pr. muzyczna 6 osób (op. A. Banach), pr. plastyczna 10 osób (op. E. Tarnowska), pr. teatralna 6 osób op. W. Ziobrowska.
Grupa ze spalonego teatru: Jaros Oskar, Malicka Małgorzata, Michalski Oliwier, Leńczyk Kaja, Kurzawa Oliwia, Telega Hanna, Ostafińska Hanna, Mikuś Natasza, Klejna Klara. - op. J. Chojnowska
Udział uczniów z pracowni muzycznej A.Banach (dz. II MDK) z grup "Klawiatura"(Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk), Studio Piosenki (Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka) i zespołu "Totus Musicus" (Ewa Fitrzyk i Emilia Brzezicka)  - op. A. Banach
23.11.2019r.
-
24.11.2019r.
Masyw ŚnieżnikaXVII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza Koła ToTuToTamUdział: Angelika Borońska, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk Paweł Matjaszek, Andżelika Stepniowska, Piotr Ziarnowski op. Z. Curyl
21.10.2019r.MDK-dział IIeliminacje wewnętrzne do Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i MłodzieżyAleksander Żurek typowany do etapu dolnośląskiego
Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży w Wałbrzychu - op. J. Chojnowska
19.10.2019r.MDK i teren miasta Ś-caXII Bieg patrolowy Śladami Mieczysława Kozara - SłobódzkiegoII miejsce Kołao ToTuToTam w składzie: Angelika Borońska, Hania Dębek, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Natalia Józefiak, Zuzia Józefiak, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek, Martyna Nycek, Karolina Tyńska, Piotr Ziarnowski. (op. Z. Curyl)
Udział w biegu (VI miejsce) reprezentantów wszystkich grup z pracowni muzycznej dz.II - (10 osób) : Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, , Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Łucja Bojnowska, Ewa Fitrzyk, Emilia Brzezicka, Ignacy Sokołowski, Antonina Teuerle. Opiekun: A.Banach
udział:Dominik Nosek,Angelina Warmuz,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam Chlebowski,Emil Warmuz,Aleksandra Chmiel op. D. Jaros

Martyna Korkiewicz. Maksymilian Bokszczanin, Maja Kielar, Marta Moląg, Łucja Sobolewska, Birgitta Wicińska, Maja Pietryka, Marcelina Wójcik
Opiekun – M. Jabłoński
 
Milena Norkiewicz, Aleksandra Denysiewicz, Damian Dembek, Eryk Bartosiewicz, Roman Marceli, Michał Cichowicz, Konrad Jaskuła, Julia Janowska, Rafał Wiśniewski, Szymon Litwińczuk, Marcel Cieślak, Łukasz Mały, Michał Orłowski - op. Z. Brożbar
Zajęcie III miejsca dla grupy
Ewelina Bugajska, Weronika Woźny, Oleksandra Jakusheva, Lidia Kowalska, Julia Tarnowska, Julia Szczepara, Ala Szczepara, Edyta –Ryszko –Woźny, Kamila Kamińska
(Opiekun E. Tarnowska)
Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz :
Adam Grech, Róża Bartko- Kozieł, Paweł Darasz-Mól, Jakub Gotfryd, Mateusz Biela, Oliver Boesel, Michał Wachnowski, Igor Litwińczuk, Wojciech Bańkowski, Konrad Marchewka, Konrad Sosnowski - op. A. Walerowicz
Wiktoria Gołuch,Kamila Łuczak, Zofia Mały, Hania Mały,Julia Krzyśpiak, Mikaela Ivasiutyn, Wiktoria Wolańska, Magdalena Morawska,Karolina Balawajder,Zuzanna Ucieszyńska, Larysa Dąbrowicz.(op.Joanna Waksmundzka)
Udział: Zuzanna Sadowska, Olga Niciarz, Alicja Walkowiak, Łucja Zaraś, Zuzanna Synowska, Karolina Partyczna, Bogna Kiszecka, Zuzanna Moas, Hanna Stanejko - op. W. Ziobrowska
udział: Tomasz Mazurek, Jan Mazurek, Roch Gładysz, Lena Morawska, Karol Reczyński, Stanisław Piekarz, Jakub Piekarz, Julia Strzeżek, Ernest Turolski, op. Marcin Korzekwa
Opiekun Joanna Walerowicz: Igor Czubki, Maria Tomaszewska, Magdalena Halicka, Milena Halicka, Barbara Biela, Oliwia Stark, Martyna Nowak, Sandra Szczebak, Ida Wójtowicz
Wiktoria Gołuch,Kamila Łuczak, Zofia Mały, Hania Mały,Julia Krzyśpiak, Mikaela Ivasiutyn, Wiktoria Wolańska, Magdalena Morawska,Karolina Balawajder,Zuzanna Ucieszyńska, Larysa Dąbrowicz.(op.Joanna Waksmundzka)
I miejsce dla grupy teatralnej Cedeen: Kacper Sowa, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Milena Głabik, Władysław Maister, Adriana Lasończyk, Zofia Witoń. - op. J. Chojnowska
17.10.2019r.prac. muz. MDK dz. II Warsztaty nauki hymnu  pt. Wszyscy znamy hymn MDK - Tydzień z hymnem MDK Udział wszystkich grup muzycznych dz. II (op. A.Banach) oraz grup pracowni plastycznej -18 osób (op. E.Tarnowska)
Prowadzący: Agnieszka Banach
02.09.2019r.Świdnica ,Mdk Festyn z okazji inauguracji roku szkolnego Paulina Dobroń, Martyna Korkiewicz. 
Opiekun – M. Jabłoński