NASZE SUKCESY W ROKU 2019/2020

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2019/2020.

93 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
ogólnopolski30.09.2019r.I Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka w NysieII Nagroda Klaudia Kutyba- Studio Piosenki La Chanson – op. Dariusz Jaros
28.09.2019r.
-
29.09.2019r.
PrzemkówPrzemkowski Klasyfikacyjny Turniej SzachowyGr. A - 8 m. Oskar Perek,
Gr. B – udział: Hubert Zapolski, Roksana Zapolska
 Op. Wojciech Kowalczuk
20.09.2019r.PTTK Legnica62 Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Pieszej. Egzamin i uzyskanie tytułu Młodzieżowego Przodownika Turystyki Pieszej: Natalia Józefiak i Sandra Matyszczyk z Koła „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)
01.09.2019r.RzeszówMistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznychGr. C8: 53 m. - Hubert Zapolski, Gr. C10 – 104 m. - Igor Śliwowski, Gr. C12 – 14 m. - Oskar Perek, Gr. D10: 38 m. - Roksana Zapolska - op. W. Kowalczuk
wojewódzki12.10.2019r.LubańXV Marsze na Orientację „Bukowa Góra 2019” VII runda Pucharu Dolnego ŚląskaI m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
05.10.2019r.
-
06.10.2019r.
ŻarówVII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. A – 10 m. Oskar Perek,
Gr. B2 – 5 m. Roksana Zapolska, 7 m. Kornel Waligóra, udział: Maksym Kartsev, Hubert Zapolski,
Gr. C – udział: Łukasz Zawada, Mateusz Zawada
Op. Wojciech Kowalczuk
28.09.2019r.PTSM ZgorzelecXXII Impreza na Orientację w ramach Pucharu Dolnego ŚląskaI m w kl. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,
I m w kl. TM: Natalia Józefiak ToTuToTam (Op. Z. Curyl)
07.09.2019r.
-
08.09.2019r.
WałbrzychOtwarte Mistrzostwa Wałbrzycha Juniorów Juniorzy młodsi – 3 m. Hubert Zapolski,
Juniorzy starsi – Roksana Zapolska – 2 m. wśród dziewcząt- op. W. Kowalczuk
powiatowy13.10.2019r.Ślęża43 Zlot Turystów Świdnickich na Ślęży. Wielobój sportowo – rekreacyjny kół PTTK oddziału świdnickiegoVII m. drużyna ToTuToTam (Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Zuzanna Józefiak, Karolina Tyńska, Paweł Matjaszek, Piotr Ziarnowski) op. Z. Curyl
miejski11.10.2019r.ŚOK- sala teatralnaDni Lwowa i Kresów Południowo WschodnichCedeen: Kacper Sowa, Nadia Antonowicz, Angelika Czerkawska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Milena Głabik, Władysław Maister, Norbert Sułek,
 
opiekun Joanna Chojnowska
28.09.2019r.Świdnica- sala konferencyjna Urzędu Miasta ŚwidnicaWystęp artystyczny Studia Piosenki LA Chanson – MDK Świdnica na imprezie miejskiej Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiegoudział:Róża Madej,Natalia Stankiewicz op. D. Jaros
" Pauza" Szymon Antonowicz opiekun Joanna Chojnowska
28.09.2019r.Rynekhappening - Czas na teatr. Teatr na czasie" Cedeen": Kacper Sowa, Dagmara Brendowska, Wincenty Wensker, Władysław Maister, Zofia Witoń, Milena Głąbik, Adriana Lasończyk, Franek Tabor, Aleksandra Krawczyk,
" Pauza": Aleksander Żurek, Daria Piechurska, Weronika Majka, Alicja Szcześniak
 
- opiekun Joanna Chojnowska
22.09.2019r.Świdnica, Pl. Św. MałgorzatyObchody rocznicy 17 września
Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Aleksandra Herbut,
Opiekun – M. Jabłoński
Kacper Sowa-recytacja - op. J. Chojnowska
 
15.09.2019r.Pl. GrunwaldzkiMiejskie obchody Święta Wojska Polskiego, 99 rocznica Bitwy WarszawskiejKacper Sowa " Cedeen" recytacja i wykonanie dwóch piosenek - op. J. Chojnowska
13.09.2019r.ŚwidnicaWystęp artystyczny Studia Piosenki LA Chanson – MDK Świdnica na imprezie zakładowej Sonel -Świdnicaudział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Adam Chlebowski,Olga Węgłowska - op. D. Jaros
 
Zaprezentowanie programu teatralnego przez grupę " Cedeen" wspólnie z zespołem wokalnym La Chanson: Kacper Sowa, Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Amelia Rzeszowska, Norbert Sułek, Zofia Witoń, Franek Tabor, Daria Miechurska. - op. J. Chojnowska
13.09.2019r.Plac przed Firmą SonelObchody 25-lecia Firmy SonelZaprezentowanie programu teatralnego przez grupę " Cedeen" wspólnie z zespołem wokalnym La Chanson: Kacper Sowa, Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Julia Żydek, Amelia Rzeszowska, Norbert Sułek, Zofia Witoń, Franek Tabor, Daria Miechurska.– op. J. Chojnowska
06.09.2019r.Świdnica, Biblioteka Miejska, Narodowe czytanie Martyna Korkiewicz. 
Opiekun – M. Jabłoński

wewnętrzny02.09.2019r.Świdnica ,Mdk Festyn z okazji inauguracji roku szkolnego Paulina Dobroń, Martyna Korkiewicz. 
Opiekun – M. Jabłoński

31.08.2019r.
-
01.09.2019r.
Góry BystrzyckieRajd XVI Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego: Zieleniec – Długopole Zdrój - MiędzygórzeKoło ToTuToTam: Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec, Hania Dębek, Karolina Tyńska, Andżelika Stępniowska, Zuzanna Kupczyk, Amika Kudarewska,  (op. Z. Curyl