NASZE SUKCESY W ROKU 2018/2019

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2018/2019.

1,964 total views, 4 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy22.06.2019r.Świdnica - scena na OSiR I Międzynarodowy Śląski Turniej Rycerski o pierścień Anny Świdnickiej Udział w turnieju i  występ -samodzielny koncert zespołu muzyki  dawnej "Totus Musicus" w składzie: Laura Fitrzyk, Maja Urbaniak, Wojciech Urbaniak, Weronika Mongiało
opiekun: A.Banach
08.06.2019r.
-
09.06.2019r.
WarszawaWarszawski Festiwal Modelarski Babaryba 2019Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz.
Wyróżnienia seniorzy(praca zespołowa) Mateusz Zapotoczny,Jakub Gotfryd,Szymon Mazur Mateusz Grzelak, Arkadiusz Walerowicz
Wyróżnienie w kategorii kolekcja –Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920, Nagroda specjalna Złoty Denar Stowarzyszenie Historyczno-Poszukiwawcze za najlepszy model w barwach polskich. Nagroda Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego Generała Broni Rajmunda T. Andrzejczaka-III miejsce w kategorii specjalnej Polskie dywizjony myśliwskie na zachodzie podczas II wojny światowej-PPŁK Dypl.Pil. Jan Zumbach bohater Ursynowa- Szymon Mazur
Juniorzy-Adam Grech 3 wyróżnienia, Piotr Kowalski
Udział: Kamil Kędzierski, Mateusz Zapotoczny, Michał Zawalich,
Op. A. Walerowicz
01.06.2019r.
-
02.06.2019r.
KrakówKraków Festiwal Modelarski KrakówPracownia modelarska Dz. II : udział: kat. młodzik: Bartłomiej Kopaczewski, Kacper Grzegprzewski, Karol Mickiewicz, Natalia Matejko, Dorota Kowalska, Lidia Kowalska, Jakub Sklepowicz:
- Wyróżnienia + medale.
W kat. senior: Marcin Matejko:
za model PZL 11 „Cleveland”:
- Nagroda "Grand Prix" za najlepszy model festiwalu.
- Puchar „Lajkonik” za I miejsce w kategorii lotnictwo.
- Puchar „Lajkonik” za I miejsce w kategorii pojazdy. 
op. M. Matejko
25.05.2019r.
-
26.05.2019r.
Kijów- UkrainaKyiv Scale Modellers Battle 2019Pracownia modelarska Dz. II : udział: kat. młodzik: Natalia Matejko:
- Złoty medal za I miejsce, za dioramę „Rodzinka Stegozaurów”.
W kat. senior: Marcin Matejko:
za model Laird Turner „Meteor”:
- Nagroda "Grand Prix" za najlepszy model plastikowy od IPMS Ukraina 2019.
- Złoty medal za I miejsce w kategorii lotnictwo 1/32.
op. M. Matejko
18.05.2019r.Broumov-Otovice (CZ)Memorial Kit Show Broumov 2019Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz.
Wyróżnienia juniorzy: Adam Grech, Michał Zawalich, Piotr Dąbrowski, Oliver Boesl
Wyróżnienia seniorzy: Kamil Kędzierski, Mateusz Zapotoczny,
Nagrody specjalne: Jakub Gotfryd, Arkadiusz Walerowicz –nagroda od klubu modelarskiego KPM Broumov w kategorii - „Zdarsky netopyr’-najlepsi letadlo s vyplety”  (za najlepszy model samolotu z okresu I wojny światowej). Udział w konkursie: Piotr Kowalski, Szymon Mazur.
11.05.2019r.Novopacky Sutrak 2019Nova Paka (CZ)Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz.
Wyróżnienia juniorzy: Adam Grech, Michał Zawalich, Piotr Dąbrowski, Konrad Świder.
Wyróżnienia seniorzy: Szymon Mazur, Mateusz Zapotoczny, Piotr Kowalski,
Nagrody specjalne: Jakub Gotfryd –nagroda od klubu modelarskiego IPMS Krkonoše  za najlepszy model samolotu z okresu I wojny światowej, Piotr Kowalski od Klubu Modelarskiego Old Stars z Ostrawy za model autobusu IKARUS 260.
Udział w konkursie: Konrad Marchewka, Konrad Sosnowski, Arkadiusz Walerowicz - op. Arkadiusz Walerowicz
03.05.2019r.
-
05.05.2019r.
Biberach- NiemcyPrezentacja dorobku artystycznego miasta Świdnicy na Obchodach - Muzycznej Wiosny - w zaprzyjaźnionym mieście Biberachuczestnik:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska, - op. D. Jaros
13.04.2019r.
-
14.04.2019r.
WrocławVIII Wrocław Model ShowPracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz Juniorzy  wyróżnienia:2xAdam Grech, Seniorzy: Mateusz Zapotoczny .Nagrody specjalne-Adam Grech-„Modelarska nadzieja”. Modelarze  MDK Świdnica-kolekcja Polskie lotnictwo wojskowe 1918-1920.
Młodzik wyróżnienia: Piotr Dąbrowski
Seniorzy udział:
Mateusz Zapotoczny, Szymon Mazur,Konrad Marchewka.Juniorzy udział: Michał Zawalich, Młodzik Wojciech Czepukojć
Nagroda specjalna: Modelarze MDK Świdnica
Grand Prix Lotniczych Zakładów Naukowych-kolekcja  Polskie  lotnictwo wojskowe 1918-1920
30.03.2019r.Holl Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy ul. Słobódzkiego 21XXIII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych Świdnica Junior 2019Nauczyciel Arkadiusz Walerowicz
Biela Basia, Biela Mateusz, Boczyło Maksymilian, Chybowski Jakub, Czepukojć Wojciech, Dąbrowski Piotr, Grech Adam, Huzar Filip, Huzar Szymon, Karpisz Ksawery, Kędzierski Kamil, Kowalski Piotr, Kurek-Lepak Hubert, Marchewka Konrad, Mazur Kacper, Mazur Szymon, Mitranka Andrzej, Nowicki Szymon, Sołtys Tomasz, Sosnowski Konrad, Świder Konrad, Świder Szymon, Waśniowski Piotr, Zabrzewski Filip, Zapotoczny Mateusz, Zawalich Michał, Zawalich Antoni Nauczyciel Marcin Matejko
Grzegorzewski Kacper, Kopaczewski Bartłomiej, Kowalska Dorota, Kowalska Lidia, Matejko Natalia,  Zatorski Łukasz, Mickiewicz Karol. Op. J. Walerowicz.
16.03.2019r.
-
17.03.2019r.
KoszęcinVIII Międzynarodowy Festiwal Modelarski o Puchar Wójta Gminy Koszęcin Pracownia modelarska Dz. II : udział:
Kat. młodzik: Bartłomiej Kopaczewski, Kacper Grzegprzewski, Natalia Matejko, Dorota Kowalska (4 dyplomy udziału + nagrody rzeczowe)
Kat.senior:
Łukasz Zatorski „Sherman na drodze” (bez wyróżnień).
Marcin Matejko:
PZL 11 „Cleveland” 1/32: - "Puchar dyrektora Domu Kultury Koszęcin" za najlepszy model samolotu festiwalu, Statuetka „Koszęciński rak” za pierwsze miejsce w kategorii modeli lotniczych master, Puchar IPMS Warszawa „Zacna sztuka” za najlepszy model samolotu festiwalu. Złoty medal od Bielskiego Stowarzyszenia Modelarzy za najlepszy model. Statuetka „Złotego dzika” ISMR (Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych) najlepszy model.
- Wittman D12 „Bonzo” 1/32 "Puchar Scratch" IPMS Silesia za najlepszy model wykonany od podstaw.
-Sherman Firefly „Żądło” 1/16 „Puchar KPM Karvina” Najlepszy model wg. czeskiego klubu KPM Karvina.
-Laird Turner „Meteor” 1/32, złoty medal w kat. Open 1/32.
-Wedell Williams „Red lion” 1/32, złoty medal w kat. Vintage.
- Shoenfeldt R4 „Firecracker” 1/32, złoty medal w kat. Samoloty cywilne.
-Breguet XIX 1/72, złoty medal w kat. open 1/72.
02.03.2019r.
-
03.03.2019r.
BytomXV Międzynarodowy Festiwal ModelarskiPracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz: Juniorzy wyróżnienia: Adam Grech-4, Michał Zawalich-1, Piotr Kowalski-3, Szymon Świder-1 Juniorzy udział- Tomasz Sołtys, Młodzik wyróżnienia: Konrad Świder-1. Seniorzy udział: Mateusz Zapotoczny, Maciej Dyrda , Szymon Mazur Nagroda specjalna: Instytut Pamięci Narodowej o/Katowice dla Konrad Świder
Pr. modelarska Dz. II : udział: kat. Junior: Bartłomiej Kopaczewski, Kacper Grzegprzewski, Natalia Matejko, kat.senior: Łukasz Zatorski.
Marcin Matejko za model samolotu PZL 11 „Cleveland”: - "Czarny diament" za najlepszy model samolotu w skali 1/32. :
- "Puchar IPMS Polska" za najlepszy model samolotu festiwalu.
- "Puchar Lukgraph" za najlepszy model wykonany od podstaw.
- "Memoriał Edwarda Boni" czyli "Best of show festiwalu”
02.03.2019r.Ścinawka ŚredniaGRAND PRIX Ziemi Kłodzkiej Gr. A – 8 m.Oskar Perek
Gr. A – 8 m.Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
12.01.2019r.Hradec KraloveHredecky Lev 2019Juniorzy nagrody i wyróżnienia: Adam Grech,
Seniorzy nagrody i wyróżnienia: Mateusz Zapotoczny, Maciej Dyrda
Nagroda specjalna: Szymon Mazur, Adam Grech
Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz
22.12.2018r.Cerveny Kostelec (Czechy)IV Vanocni Sachovy Turnaj 
6 m. Michał Turek,     18 m. Oskar Perek, udział: Oskar Lesiak, Maciej Kaczmarzyk,   Piotr Tomczak, Jakub    Cybruch, Eryk Dolata,  Roksana Zapolska, Weronika Woźny,  Krzysztof Grobelny, Ernest Turolski, Hubert Zapolski, Łukasz Mały,  Hanna Mały,  Zofia Mały  
6 m. Michał Turek,     18 m. Oskar Perek, udział: Oskar Lesiak, Maciej Kaczmarzyk, 
 Piotr Tomczak, Jakub    Cybruch, Eryk Dolata,  Roksana Zapolska, Weronika Woźny, 
Krzysztof Grobelny, Ernest Turolski, Hubert Zapolski,
Łukasz Mały,  Hanna Mały,  Zofia Mały
op. W. Kowalczuk 40. Igor Śliwowski, 47. Jakub Zieliński, 59. Sławomir Bancarewicz, 60. Tomasz Cisek, 63. Bartosz Łajczak, 64. Szymon Łagoda, 65. Wiktor Zieliński, 68. Maciej Cisek, 71. Wiktoria Ligierko, 74. Iga Kruk, 76. Aleksandra Łajczak, 78. Stanisław Kruk - op. M. Korzekwa
14.12.2018r.Sala teatralna ŚOK - Świdnica"Wesoła nowinę wszyscy śpiewajmy - zespół Totus Musicus i jego goście"Wystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Laura Fitrzyk, Julia Kozów, Weronika Mongiało, Karolina Koch, Maja Urbaniak i Wojciech Urbaniak),  zespół "Wirusy" z grupy Studio Piosenki (w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka,  Klaudia Chudy, Pola Szklarczyk, Iga Szklarczyk, Lena Martowłos, Wiktoria Starczewska, Zuzanna Synowska, Zuzanna Karamara i Zofia Gołowkin)  oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki"(w składzie: Patrycja Krupka, Maja Żak, Natalia Rodziewicz, Tobiasz  Arczykowski, Szymon Podbielski, Barbara Stojewska, Gabriel Maciejewskia, Jakub Brożbar, Jagoda Chołko, Oskar Góra i Aleksandra Szumin
opiekun:  A.Banach
01.12.2018r.
-
02.12.2018r.
TrutnowWarsztaty muzyki dawnej i ruchu scenicznego pt. "nterpretacja dawnych polskich i czeskich kolęd realizowane w ramach projektu Świdnicki Gryf - Trutnowski Smokwarsztaty teatralne przeprowadzone z nauczycielem  ZUS, zwiedzanie muzeum lalek. Uczestniczki grupy "Cedeen": Zuzanna Wolińska,  Daria Miechurska, Adrianna Lasończyk, Amelia Rzeszowska, Dagmara Brendowska - op. J. Chojnowska
Udział: Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: LauraFtrzyk, Julia Kozów, Weronika Mongiało, Karolina Koch, Maja Urbaniak i Wojciech Urbaniak - op.  A.Banach
ogólnopolski30.08.2019r.
-
31.08.2019r.
RzeszówMistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkichGr. C8: 74 m. - Hubert Zapolski, Gr. C10 – 54 m. - Igor Śliwowski, Gr. C12 – 81 m. - Oskar Perek, Gr. D10: 47 m. - Roksana Zapolska - op. W> Kowalczuk
15.06.2019r.ŚwidnicaI Cykl Szachowy Ziemi Świdnickiej (zaliczone minimum 7 turniejów z 10)Chłopcy do lat 7: 1 m. Hubert Zapolski,
dziewczęta do lat 9: 2 m. Karolina Gałuszka,
dziewczęta do lat 11: 1 m. Roksana Zapolska, 3 m. Weronika Woźny,
chłopcy do lat 11: 2 m. Piotr Tomczak,
chłopcy do lat 13: 1 m. Oskar Perek, 2 m. Maciej Kaczmarzyk, 3 m. Jakub Cybruch,
chłopcy do lat 15: 2 m. Oskar Lesiak, 4 m. Maksym Kartsev - op. W. Kowalczuk
13.06.2019r.
-
15.06.2019r.
PłockXXX Ogólnopolski Festiwal Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2019Finaliści: Liwia Żak, Hanna Stanejko, Marcelina Radwańska, Karolina Partyczna, Zuzia Moas, Amelia Jaskuła, Pola, Żak, Ania Piskorz, Marek Angierman, Miłosz Stolpiński, Kamila Kamińska
Nagroda rzeczowa jury
Op. Wioletta Ziobrowska
07.06.2019r.Sala widowiskowa CZP nr1 w Łodzi VII Ogólnopolski Konkurs Keyboardowy pod patronatem PSWP Łódź'2019Radosław Teuerle - udział w Finale
opiekun: A.Banach
05.06.2019r.MDK Śródmieście WrocławNiech żyje linia! - XV Ogólnopolskie Biennale grafiki i rysunkuUczestnicy wystawy:
Hanna Kała, Julia Tarnowska, Oleksandra Jakusheva, Hanna Stanejko, Anna Wojno  -op. E. Tarnowska
31.05.2019r.
-
01.06.2019r.
LegnicaXXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej - Ekopiosenka 2019Wyróżnienie:Klaudia Kutyba
Op. D. Jaros
25.05.2019r.SulechówLubuska Akademia SzachowaGr. B i C – 4m. Roksana Zapolska - op. W. Kowalczuk
25.05.2019r.SulechówTematyczny Turniej Szachowy 7 m.   Hubert Zapolski,
7 m.   Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
24.05.2019r.ŚwidnicaOgólnopolski Przegląd Piosenki Literackiej Papaliudział:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam Chlebowski,Aleksandra Okupna - op. D. Jaros
22.05.2019r.
-
25.05.2019r.
Zielona GóraOgólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - FUMAUdział w warsztatach wokalnych i występ w Koncertach Konkursowych:Klaudia Kutyba - op. D. Jaros
20.05.2019r.Opole- AmfiteatrOgólnopolskie Spotkania Artystyczne Placówek Wychowania Pozaszkolnego - Opole Artis 2019Udział i występy w Koncercie Galowym:Jagoda Kurzawa,Olga Węgłowska,Kinga Półtorak,Adam Chlebowski,Jakub Halkowicz,Emil Warmuz,Maja Nawrot - op. D. Jaros
12.05.2019r.ŚwidnicaI Memoriał Szachowy Salo Landaua 
Gr. A –  juniorzy:3m. Oskar Perek (8 m. w klas. ogólnej),  9 m. Krystian Kudela, udział: Adrian Augustyn Gr. B –chłopcy:2 m.  Maciej Kaczmarzyk, 5 m. Oskar Lesiak,  10 m. Maksym Kartsev, udział:  Eryk Dolata, Krzysztof Grobelny, Łukasz Mały, Mateusz Zawada, Marek Tomczyk Grupa C – dziewczynki: 1 m.  Roksana Zapolska (6m. w klas. ogólnej)2 m. Weronika Woźny ( 9 m. w klas. ogólnej),  chłopcy: -udział: Łukasz Zawada, Wiktor Podgórski, Franciszek Rembisz, Gr. D – dziewczynki: 9 m. Karolina Gałuszka, chłopcy: 5 m. Ernest Turolski, 6 m. kornel Waligóra,  10 m. Hubert Zapolski  
Gr. A –  juniorzy:3m. Oskar Perek (8 m. w klas. ogólnej),  9 m. Krystian Kudela, udział: Adrian Augustyn
Gr. B –chłopcy:2 m.  Maciej Kaczmarzyk, 5 m. Oskar Lesiak,  10 m. Maksym Kartsev, udział:  Eryk Dolata, Krzysztof Grobelny, Łukasz Mały, Mateusz Zawada, Marek Tomczyk
Grupa C – dziewczynki: 1 m.  Roksana Zapolska (6m. w klas. ogólnej)2 m. Weronika Woźny ( 9 m. w klas. ogólnej),  chłopcy: -udział: Łukasz Zawada, Wiktor Podgórski, Franciszek Rembisz,
Gr. D – dziewczynki: 9 m. Karolina Gałuszka, chłopcy: 5 m. Ernest Turolski, 6 m. kornel Waligóra,  10 m. Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
Grupa B (juniorzy do 14 lat): 9. Oskar Brzezicki, 16. Hubert Jaworski; Grupa C (juniorzy do 10 lat): 2. Igor Śliwowski, 3. Jakub Zieliński, 5. Paweł Kozłowski, 7. Tomasz Mazurek, 10. Szymon Łagoda, 14. Aleksandra Przychocka, 16. Maciej Cisek, 18. Jan Mazurek, 20. Aniela Żek, 22. Tymoteusz Krawczyk; Grupa D (juniorzy do 8 lat): 4. Sławomir Bancarewicz, 10. Fryderyk Miedziński, 11. Piotr Goppold, 15. Julia Strzeżek, 16. Tomasz Cisek, 17. Antoni Ćwiek, 19. Oskar Omański, 20. Aleksander Jezierski, 23. Wojciech Wałach, 25. Tymoteusz Malicki, 26. Julia Klima, 32. Julia Tomczyk – op. M. Korzekwa
12.04.2019r.KatowiceIndywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach BłyskawicznychUdział: Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
06.04.2019r.WrocławModelarskie iskry 3Pracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz  nagroda:Piotr Dąbrowski, udział i wyróżnienia Wojtek Czepukojć, Antoni Zawalich
06.04.2019r.ŻarówOtwarte Mistrzostwa Żarowa w Szachach 
Gr. A: udział –  Oskar Perek,  Gr. B: 1 m Maciej Kaczmarzyk, 2 m. Oskar Lesiak, 6 m. Eryk Dolata, 8 m. Maksym Kartsev, udział: Mateusz Mielnik. Gr. C: dziewczęta - 2 m.RoksanaZapolska, 5 m. Weronika Woźny, chłopcy – 5 m. Piotr Tomczak, 9 m. Michał Mielnik, udział: Mateusz Zawada. Gr. D: dziewczęta– udział: Karolina Gałuszka, chłopcy – 10 m. Kornel Waligóra, udział: Franciszek Rembisz, Łukasz Zawada, Ernest Turolski, Bartosz Frodyma, Wiktor Podgórski, Hubert Zapolski.  
Gr. A: udział –  Oskar Perek, 
Gr. B: 1 m Maciej Kaczmarzyk, 2 m. Oskar Lesiak, 6 m. Eryk Dolata, 8 m. Maksym Kartsev, udział: Mateusz Mielnik.
Gr. C: dziewczęta - 2 m.RoksanaZapolska, 5 m. Weronika Woźny, chłopcy – 5 m. Piotr Tomczak, 9 m. Michał Mielnik, udział: Mateusz Zawada.
Gr. D: dziewczęta– udział: Karolina Gałuszka, chłopcy – 10 m. Kornel Waligóra, udział: Franciszek Rembisz, Łukasz Zawada, Ernest Turolski, Bartosz Frodyma, Wiktor Podgórski, Hubert Zapolski.
op. W. Kowalczuk Grupa B (do 15 lat): 10. Kuba Rudnicki; Grupa C (do 11 lat): 5. Wiktor Zieliński; Grupa D (do 9 lat): 3. Igor Śliwowski, 5. Sławomir Bancarewicz, 9. Maciej Cisek, 11. Franciszek Serwach, 18. Tomasz Cisek, 20. Oskar Omański, 27. Dominik Pazdur, 28. Milena Strugała, 30. Aleksandra Przychocka, 32. Antoni Ćwiek, 33. Artur Cichoń, 34. Wojciech Wałach, 36. Tymoteusz Malicki, 39. Julia Zaruska – op. M. Korzekwa
05.04.2019r.-Eliminacje - XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych - Arlekinada 2019zakwalifikowanie się do eliminacji i wysłanie płyty  CD  z nagranym spektaklem " Raz dokoła". Op. J. Chojnowska
29.03.2019r.
-
30.03.2019r.
Teatr Inowrocławski XVII Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych - Arlekinada 2019udział w Festiwalu grupy " Cedeen": Zuzanna Wolińska,  Daria Miechurska, Kacper Sowa, Adrianna Lasończyk, Amelia Rzeszowska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Angelika Czerkawska, Norbert Sułek, Julia Żydek, Elżbieta Tądel, Nadia Antonowicz, , Rafał Lisowski, Izabela Trojanowska, Zofia Witoń, Patrycja Hawro.
Wyróżnienie: Zuzanna Wolińska, Elżbieta Tądel. Op. J. Chojnowska
03.03.2019r.Zalew witoszówkaBieg Tropem Wilczym pamięci Żołnierzy Wyklętych Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Aleksandra Herbut, Agata Wiśniewska, Angelika Ślęzak, Martyna Korkiewicz, Daria Kwiatkowska -op. M. Jabłoński
23.02.2019r.Jaworzyna ŚląskaI Otwarte Mistrzostwa Jaworzyny Śląskiej w Szachach 
Gr. B: chłopcy – 1 m. Oskar Perek, 8 m. Piotr Tomczak, udział: Jakub    Cybruch, Mateusz Mielnik, Michał Mielnik, Maksym Kartsev, Eryk Dolata, Gr. C: dziewczęta - 1 m.Roksana Zapolska, 6 m. Weronika Woźny, Gr. D: dziewczęta– 6 m. Karolina Gałuszka, chłopcy – 2 m. Kornel Waligóra, 7 m. Bartosz Frodyma, udział: Hubert Zapolski.  
Gr. B: chłopcy – 1 m. Oskar Perek, 8 m. Piotr Tomczak, udział: Jakub    Cybruch, Mateusz Mielnik, Michał Mielnik, Maksym Kartsev, Eryk Dolata,
Gr. C: dziewczęta - 1 m.Roksana Zapolska, 6 m. Weronika Woźny,
Gr. D: dziewczęta– 6 m. Karolina Gałuszka, chłopcy – 2 m. Kornel Waligóra, 7 m. Bartosz Frodyma, udział: Hubert Zapolski.
op. W. Kowalczuk
Grupa B (do 14 lat): 8. Oskar Brzezicki, 12. Hubert Jaworski, 23. Tymon Kowalski, 28. Iga Kruk; Grupa C (do 10 lat): 1. Igor Śliwowski, 2. Franciszek Rybka, 4. Jakub Zieliński, 9. Szymon Łagoda, 11. Aleksandra Przychocka, 18. Sebastian Szpot, 25. Dominik Pazdur, 28. Maciej Cisek, 31. Milena Strugała; Grupa D (do 8 lat): 1. Tomasz Cisek, 5. Gaspard Lafarge, 6. Sławomir Bancarewicz, 7. Aleksander Jezierski, 9. Piotr Goppold, 12. Oliwier Stawowy, 15. Julia Klima, 17. Julia Strzeżek, 18. Antoni Ćwiek, 20. Tymoteusz Malicki, 21. Artur Cichoń, 24. Oskar Omański, 25. Franciszek Serwach – op. M. Korzekwa
16.02.2019r.StrzegomNoworoczny Turniej Szachowy Gr. OPEN – 10 m. Oskar Lesiak, 12 m. Maciej Kaczmarzyk, 13 m. Oskar Perek. Gr. B -dziewczęta: 3 m. Roksana Zapolska, chłopcy: 5 m. Eryk Dolata. Gr. C – dziewczęta: 5 m. Karolina Gałuszka, chłopcy: 7 m. Hubert Zapolski
Gr. OPEN – 10 m. Oskar Lesiak, 12 m. Maciej Kaczmarzyk, 13 m. Oskar Perek.
Gr. B -dziewczęta: 3 m. Roksana Zapolska, chłopcy: 5 m. Eryk Dolata. Gr. C – dziewczęta: 5 m. Karolina Gałuszka, chłopcy: 7 m. Hubert Zapolski
op. W. Kowalczuk
24.01.2019r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Pudełko moich marzeńKategoria wiekowa 6 - 9 lat
II miejsce: Julia Biernacka
Kategoria wiekowa 13 - 15 lat
II miejsce:  Grzegorz Olatowski - op. E. Tarnowska
23.01.2019r.MDK Śródmieście WrocławOgólnopolski konkurs plastyczny - Spójrz Okiem artysty – Edgar DegasWyróżnienia: Aleksandra Skrzyńska, Andrzej Bondarenko, Udział w wystawie Agnieszka Balant, Wiktoria Gołuch, Antonina Pugaczowa, Wincenty Wensker, Konstancja Kulak, Arkadiusz Homenda.op. Joanna Waksmundzka.
19.01.2019r.WrocławIV Zawody na Orientacje - Ciemność widzę - Orientop WrocławUdział: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska ToTuToTam Op. Zbigniew Curyl 
08.01.2019r.MDK Sanok Konkurs plastyczny - Dlaczego lubię święta Bożego NarodzeniaNagroda II miejsce Wiktoria Walusiak, wyróżnienia Łucja Dziadkowiec, Hanna Bera,op. Joanna Waksmundzka.
29.12.2018r.OleśnicaTurniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Olesnica 2018Juniorzy: 2m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
27.12.2018r.
-
28.11.2018r.
ŚwidnicaII Turniej Bożonarodzeniowy 
Gr. A–  juniorzy starsi: 1 m. Michał Turek, 4 m. Oskar Lesiak, juniorzy młodsi (do 12 lat): 1 m. Oskar Perek, 3 m. Maciej Kaczmarzyk, 5 m. Jakub Cybruch,  juniorki: 2 m. Roksana Zapolska Gr. B dziewczęta: 1 m. Weronika Woźny,  chłopcy: 8 m. Maksym Kartsev udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.  
Gr. A–  juniorzy starsi: 1 m. Michał Turek, 4 m. Oskar Lesiak, juniorzy młodsi (do 12 lat): 1 m. Oskar Perek, 3 m. Maciej Kaczmarzyk, 5 m. Jakub Cybruch,  juniorki: 2 m. Roksana Zapolska
Gr. B dziewczęta: 1 m. Weronika Woźny,  chłopcy: 8 m. Maksym Kartsev udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.
op. W. Kowalczuk Gr. B: 1. Paweł Kozłowski, 2. Gaspard Lafarge, 3. Piotr Goppold, 4. Sławomir Bancarewicz, 7. Franciszek Rybka, 8. Liliana Jarząbek, 9. Dominik Pazdur, 12. Tymoteusz Krawczyk, 14. Julia Strzeżek, 15. Artur Cichoń, 16. Wojciech Wałach, 17. Karol Wrona, 18. Antoni Ćwiek, 19. Tymoteusz Malicki, 22. Anna Hołyńska - op. M. Korzekwa
16.12.2018r.Szczawno – ZdrójIndywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Udział: Oskar Perek  op. W. Kowalczuk
Udział: Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
14.12.2018r.Teatr Miejski ŚwidnicaKartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok 2018wyróżnienie: Wiktoria Korczak, Zuzanna Moas, Weronika Woźny
Kwalifikacja do wystawy: Kinga Czajkowska, Hanna Kiebuła, Julia Szczepara, Aleksandra Salamon - op. E. Tarnowska
Nagrody: Magda Morawska, Wiktoria Gołuch, Sara Grońska, Hanna Kozich, Aleksandra Skrzyńska, op.Joanna Waksmundzka
Nagroda: Hanna Kubisztal.
Wyróżnienie:  Gustaw Jaworski, Zuzanna Gąszowska, Krzysztof Milej, Hanna Kubisztal
Udział w konkursie: 43 prace 
Opiekun:W.Szwegler
08.12.2018r.
-
09.12.2018r.
WrocławMIKOŁAJ rozdaje kategorie GR. A FIDE – 4 m. Oskar Perek op. W. Kowalczuk
GR. A FIDE – 4 m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
01.12.2018r.MDK Dom Harcerza KrakówKonkurs plastyczny- Świąteczne Karteczki 2018Wyróżnienie Emilia Lato,op. Joanna Waksmundzka.
25.11.2018r.Rzeszowski Dom Kultury w RzeszowiePod Kolorowym Parasolem JesieniNagroda publiczności: Zuzanna Filip - op. E. Tarnowska
Udział w wystawie : Iga kruk, Sara Grońska, Pola Sośnicka, op. Joanna Waksmundzka.
24.11.2018r.LubinIV Turniej Szachowy "Barbórka 2018" Polska Niepodległa Gr. do 15 lat - 6 m. Oskar Perek op. W. Kowalczuk
Gr. do 15 lat - 6 m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
17.11.2018r.
-
18.11.2018r.
ŻarówVI Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła ParadowskiegoGr. A – 9 m. Oskar Perek
Gr. B – 2 m. Roksana Zapolska (1 m. wśród dziewcząt), udział: Jakub Cybruch, Weronika Woźny
Gr. B1 – 8 m. Piotr Tomczak
Gr. C- udział: Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
Gr. B2: 7. Igor Śliwowski, 15. Tomasz Cisek, 18. Szymon Łagoda; Gr. C: 7. Jakub Zieliński, 10. Sławomir Bancarewicz, 14. Dominik Pazdur, 18. Gaspard Lafarge, 20. Oliwier Stawowy, 21. Paweł Kozłowski, 23. Wiktor Zieliński, 24. Bartosz Łajczak, 31. Aleksandra Łajczak, 33. Julia Strzeżek, 34. Maciej Cisek, 38. Ignacy Kryński, 39. Stanisław Bytniewski, 40. Oskar Omański, 41. Antoni Ćwiek - op. M. Korzekwa
 
16.11.2018r.MDK Lidzbark WarmińskiXXIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Moje miasto – moja miejscowośćKwalifikacja do wystawy Iga Kruk,op. Joanna Waksmundzka.
13.11.2018r.Rzeszowski Dom Kultury w RzeszowiePod Kolorowym Parasolem Jesieniwyróżnienie: Zuzanna Filip
kwalifikacja do wystawy: Lidia Kowalska, Emilka Brzezicka, Aleksandra Salamon - op. E. Tarnowska
11.11.2018r.ŚwidnicaVIII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego 
Gr. A – 11 m. Michał Turek, udział: Hubert Trzos, Patrick Zieliński Gr. B – 2 m. Oskar Perek,  6 m. Oskar Lesiak, 8 m. Maciej Kaczmarzyk, 12 m. Wiktoria Kwiatkowska (4 m. wśród dziewcząt), 13 m. Antoni Pieszczoch, udział: Grzegorz Janiak, Jakub Cybruch, Eryk Dolata, Marek Tomczyk, Maksym Kartsev Gr. C – 7 m. Piotr Tomczak, udział: Roksana Zapolska, Weronika Woźny,  Gr. D – udział: Bartosz Frodyma, Ernest Turolski, Andrzej Stojewski, Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.  
Gr. A – 11 m. Michał Turek, udział: Hubert Trzos, Patrick Zieliński
Gr. B – 2 m. Oskar Perek,  6 m. Oskar Lesiak, 8 m. Maciej Kaczmarzyk, 12 m. Wiktoria Kwiatkowska (4 m. wśród dziewcząt), 13 m. Antoni Pieszczoch, udział: Grzegorz Janiak, Jakub Cybruch, Eryk Dolata, Marek Tomczyk, Maksym Kartsev
Gr. C – 7 m. Piotr Tomczak, udział: Roksana Zapolska, Weronika Woźny, 
Gr. D – udział: Bartosz Frodyma, Ernest Turolski, Andrzej Stojewski, Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.
op. W. Kowalczuk Gr. B (do 14 lat): 20. Oskar Brzezicki, 22. Tymon Kowalski; Gr. C (do 10 lat): 8. Wiktor Zieliński, 14. Liliana Jarząbek, 16. Hubert Jaworski, 18. Iga Kruk, 21. Wiktoria Ligierko, 23. Sebastian Szpot; Gr. D (do 8 lat): 4. Igor Śliwowski, 7. Szymon Łagoda, 9. Piotr Goppold, 12. Jakub Zieliński, 16. Franciszek Rybka, 20. Sławomir Bancarewicz, 22. Dominik Pazdur, 23. Gaspard Lafarge, 26. Franciszek Serwach, 27. Tymoteusz Malicki, 28. Tymoteusz Krawczyk, 31. Julia Strzeżek, 32. Wojciech Wałach, 33. Antoni Ćwiek, 34. Aniela Żek, 35. Ewa Liman, 39. Oskar Omański, 40. Oliwier Stawowy, 41. Olaf Dziewiczkiewicz, 42. Juliusz Kajrowicz, 44. Olga Niciarz, 46. Artur Cichoń, 47. Aleksander Wądołowski, 49. Matylda Żek, 50. Leon Żek, 51. Tomasz Antoniuk, 52. Karol Wrona, 53. Robert Głębocki - op. M. Korzekwa
10.11.2018r.Bukowa Góra - LubańXIX Runda Pucharu Polski Młodzieży i XI Runda Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na OrientacjeKat. TM: V miejsce Natalia Józefiak
Kat TD: XIII Zespół: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)
10.11.2018r.Jaworzyna Śl.I Turniej Szachowy Dla Niepodległej  
Gr. B – 1 m. Oskar Perek, 6 m. Maciej Kaczmarzyk, 8 m. Wiktoria Kwiatkowska ( 1m.  w kategorii dziewcząt), udział: Jakub Cybruch, Mateusz Mielnik Gr. C – 1 m. Piotr Tomczak, udział Michał Mielnik, Roksana Zapolska, Antoni Mizura. Gr. D – udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.  
Gr. B – 1 m. Oskar Perek, 6 m. Maciej Kaczmarzyk, 8 m. Wiktoria Kwiatkowska ( 1m.  w kategorii dziewcząt), udział: Jakub Cybruch, Mateusz Mielnik
Gr. C – 1 m. Piotr Tomczak, udział Michał Mielnik, Roksana Zapolska, Antoni Mizura.
Gr. D – udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.
op. W. Kowalczuk Grupa B (do 14 lat): 14. Bartosz Łajczak, 18. Aleksandra Łajczak; Grupa C (do 10 lat): 5. Hubert Jaworski, 9. Liliana Jarząbek, 14. Sebastian Szpot, 19. Iga Kruk; Grupa D (juniorzy do 8 lat): 1. Igor Śliwowski, 2. Paweł Kozłowski, 3. Sławomir Bancarewicz, 5. Oliwier Stawowy, 8. Franciszek Serwach, 10. Antoni Ćwiek, 11. Wojciech Wałach, 13. Tymoteusz Malicki, 16. Julia Strzeżek, 22. Bartosz Drozdowski - op. M. Korzekwa
07.11.2018r.Centrum Organizacji Pozarządowej, ŚwidnicaWernisaż Plastyczny - 100 lat NiepodległeUdział : Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiak  (op. Ewa Tyszkiewicz)
05.11.2018r.Klub BolkoKonkurs Plastyczny - Barwy Niepodległościnagroda: Zuzanna Moas
wyróżnienie: Katarzyna Boroń, Kacper Jek
kwalifikacja do wystawy: Julia Rajkowska
op. E. Tarnowska
Udział:Hanna Guźlińska,Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
Nagrody : Wiktoria Walusiak, Magda Morawska Wyróżnienia : Natalia Strzelczyk Udział w wystawie:  Elżbieta Tądel, Kinga Frączek, Magda Morawska, Agata Zaręba, Hanna Guźlińska, Filip Surowiec, Pola Sośnicka. op. Joanna Waksmundzka
03.11.2018r.WrocławCykl 4 Pór Roku – Jesienny Turniej Szachowy Gr. OPEN FIDE – 12 m. Oskar Perek
Gr. OPEN FIDE – 12 m. Oskar Perek
op. W. Kowalczuk
27.10.2018r.Bytom VI Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach szybkichGrupa „A” - 6 m. Hubert Trzos, 8 m. Michał Turek, 10 m. Patrick Zieliński Grupa  „B” - Juniorzy do lat 14  - 4 m. Maciej Kaczmarzyk, 5 m. Oskar Perek, udział; Oskar Lesiak. Grupa „C” - Juniorka do lat 10 – 3 m. Roksana Zapolska  Juniorzy do lat 10 – 8 m. Piotr Tomczak. -  op. W. Kowalczuk
20.10.2018r.Jelenia GóraTurniej Szachowy pod patronatem Prezydenta Miasta Jelenia GóraJELONKA OPEN A -  juniorzy do lat 14 – 3 m. Oskar Perek op. W. Kowalczuk
10.10.2018r.Bukowa Góra - LubańXIX Runda Pucharu Polski Młodzieży i XI Runda Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na OrientacjeKat. TM: V miejsce Natalia Józefiak
Kat TD: XIII Zespół: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)
06.10.2018r.PęgówIII Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach BłyskawicznychUdział: Okar Perek - op. W. Kowalczuk
01.10.2018r.Zespół Szkół Plastycznych w ŁodziXI edycja Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Mały Makuś – Podróż w nieznaneKwalifikacja do wystawy Magda Morawska,op. Joanna Waksmundzka.
28.09.2018r.
-
29.09.2018r.
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy VII Ogólnopolski Konkurs Gry na Elektronicznych Instrumentach Klawiszowych Radosław Teuerle - udział w Finale i wyróżnienie w kat.I 8-10 lat.
Opiekun: A.Banach
03.09.2018r.Bydgoszcz VII Ogólnopolski Konkurs Gry na Instrumentach Klawiszowych Radosław Teuerle - udział i klasyfikacja  do Finału
opiekun: A.Banach
wojewódzki08.06.2019r.Borowice k. KarpaczaXXI Marsze na Orientację - Puchar Trampa - IV runda Pucharu Dolnego Śląska w MnOII miejsce (kat. TD): Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska
06.06.2019r.MCK LegnicaKonkurs Plastyczny - W magicznym lesieKat. 7-9 nagrody: Julia Tarnowska
Wyróżnienie: Julianna Synowska, Julia Rajkowska
Kat. 9-12 wyróżnienie: Aleksandra Walkowicz – op. E. Tarnowska 
01.06.2019r.ŚwidnicaCYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 910. Igor Śliwowski – op. M. Korzekwa
25.05.2019r.WałbrzychWałbrzych ma talentI Nagroda:Klaudia Kutyba - op. D. Jaros
18.05.2019r.BolkówMarsze na Orientację - Z zamkiem w tle. III Runda Pucharu Dolnego Śląska.Kat. TD: III miejsce Agata Hruszowiec i Andżelika Stepniowska,
Kat TM: I miejsce Natalia Józefiak ToTuToTam/ op. Z. Curyl
18.05.2019r.
-
19.05.2019r.
LegnicaMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich Dziewczęta do lat 10 – 6 m. Roksana Zapolska  Chłopcy do lat 12 – 11 m.Oskar Perek Chłopcy do lat 8 – 23 m.   Hubert Zapolski,
Dziewczęta do lat 10 – 6 m. Roksana Zapolska 
Chłopcy do lat 12 – 11 m.Oskar Perek Chłopcy do lat 8 – 23 m.   Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
16.05.2019r.Sala Teatralna ŚOK Finał XIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jan Paweł II -ArkaUdział - występ artystyczny : Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie:  Julia Kozów,  Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Karolina Koch, Maja Urbaniak, Wojciech Urbaniak  oraz zespołu "Wirusy" ze Studia Piosenki  w składzie: Marta Lurka, Zofia Gołowkin, Klaudia Chudy i Nadia Pieczonka
opiekun: A.Banach
16.05.2019r.Hol teatru - ŚOK Wernisaż XIV Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IIUdział - występ artystyczny Zofii Gołowkin  i Marty Lurki- solistek ze Studia Piosenki -    opiekun: A.Banach
11.05.2019r.Ścinawka ŚredniaDolnośląski Finał LZS w szachach indywidualnychJuniorzy młodsi: 1m. Oskar Perek, 10m. Maciej Kaczmarzyk, młodziczki: 6 m. Roksana Zapolska - op. W. Kowalczuk
Młodzicy: 2. Igor Śliwowski – op. M. Korzekwa
11.05.2019r.
-
12.05.2019r.
Krośnice Finał Wojewódzki XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego Kat Szkół Podstawowych: II miejsce dr: Agata Hruszowiec, Piotr Kowalski, Andżelika Stępniowska. VIII miejsce dr: Amelia Jaskuła, Dominik Rużowski, Hania Stanejko, nagr. indywid, za ilość odznak turyst. Agata Hruszowiec i Amelia Jaskuła. Kat. Szkół Gimnazjalnych: IV miejsce: Konrad jaskuła, Sandra Matyszczyk i Zuza Pietrukiewicz. Nagroda ind. za ilość odznak turyst. Konrad Jaskuła. Op. Z. Curyl
25.04.2019r.Centrum Kultury Agora we WrocławiuXIII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Koncert Laureatów Nagroda-Laureat  Koncertu Galowego XIII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska,Kinga Półtorak,Adam Chlebowski,Jakub Halkowicz,Emil Warmuz,Maja Nawrot - op. D. Jaros
20.04.2019r.Sala Teatralna - ŚOKXV Dolnośląski Konkurs Keyboardowy - Mistrz Klawiatury'2019Radosław Teuerle - wyróżnienie w kat. II (kl. IV-VI SP) i nominacja do etapu ogólnopolskiego,  Ignacy Sokołowski - wyróżnienie w kat. I (kl. 0-III SP),  Iga Szklarczyk - wyróżnienie w kat. I (kl. 0-III SP), Karolina Koch - wyróżnienie w kat. II (kl. IV-VI SP
Udział uczennic z koła "Klawiatura" - Antonina Teuerle i zespołu "Totus Musicus" -  Weronika Mongiało i Laura Fitrzyk w charakterze inspicjenta sceny i konferansjera: opiekun: A.Banach
14.04.2019r.WałbrzychVIII Wiosenny Turniej Szachowy uczniów 
Gr. do lat 9 – 6 m. Hubert Zapolski,  Gr. do 11 lat - 5 m. Roksana Zapolska  
Gr. do lat 9 – 6 m. Hubert Zapolski, 
Gr. do 11 lat - 5 m. Roksana Zapolska
op. W. Kowalczuk Do 9 lat: 2. Igor Śliwowski – op. M. Korzekwa
01.04.2019r.Klub Bolko ŚOK XVI Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Przebój z jajem'2019Zespół "Wirusy" (Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Ada Pieczonka, Zuzanna Synowska, Zofia Gołowkin, Iga Szklarczyk, Lena Martowłos i Wiktoria Starczewska)    -      I miejsce  i nagroda publiczności , Ada Pieczonka i Zuzanna Synowska - nagroda dla najmłodszych uczestników, opiekun: A.Banach
II Nagroda:Natalia Stankiewicz,Maja Nawrot,Angelina Warmuz,Maria Kajewska - op. D. Jaros
wyróżnienie:Marek Angierman - op. D. Jaros
konferansjerzy z grupy "Cedeen": Kacper Sowa, Elżbieta Tądel, Daria Miechurska Op. J. Chojnowska
Zespół Luźny Skład – wyróżnienie: Oliwia  Kachnowicz, , Magdalena Błasiak, Oliwia Paruch, Paulina Barylska (op. Ewa Tyszkiewicz)
Solo, III miejsce : Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)
30.03.2019r.Wleń/ŁupkiMarsze na Orientację - W poszukiwaniu wiosny - I runda w Pucharu Dolnego Śląska w MnOI miejsce w kat. TD: Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska „ToTuToTam” op. Z. Curyl
30.03.2019r.KłodzkoOPUCHAR BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA dla juniorów do 15 lat2 m. -  Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
Grupa B: 38. Aleksandra Przychocka, 57. Milena Strugała– op. M. Korzekwa
23.03.2019r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Turniej do lat 95. Igor Śliwowski, 15.Milena Strugała, 20. Aleksandra Przychocka, – op. M. Korzekwa
22.03.2019r.MCK LegnicaKonkurs Plastyczny Czysta WodaNagroda: Julia Tarnowska
Wyróżnienie: Julianna Synowska
op. E Tarnowska, Z. Curyl
13.03.2019r.ŚOK Sala TeatralnaXIII Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej – etap IINagroda-nominacja do kolejnego etapu:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska,Kinga Półtorak,Adam Chlebowski,Jakub Halkowicz,Emil Warmuz,Maja Nawrot; udział:Klaudia Drohomirecka,Dominik Nosek,Wiktoria Stamborska - op. D. Jaros
09.03.2019r.
-
10.03.2019r.
WrocławVI Mistrzostwa WKS Kopernik -2019Grupa E – 3 m. Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
16.02.2019r.MCK LegnicaXIV Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej - Dzieciopiewy'2019Marta Lurka - udział
opiekun: A.Banach
03.02.2019r.
-
10.02.2019r.
Kudowa-ZdrójVII TurniejSzachowyoPucharDolnośląskiegoZwiązku SzachowegoGr. A – udział: Oskar Perek - op. W. Kowalczuk
12.01.2019r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU KS AZS Wratislavia Zima do lat 10 Finał4. Igor Śliwowski - op. M. Korzekwa
07.12.2018r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Tradycje i zwyczaje świąt Bożego NarodzeniaNagrody: Karol Wrona, Hanna Rolska, Oliwia Maj, wyróżnienia Klaudia Tomasik, Agata Galuba.op. Joanna Waksmundzka.
01.12.2018r.
-
02.12.2018r.
WrocławFestiwal Poezji Śpiewanej - MimozaIII Miejsce:Adam Chlebowski
Udział: Jagoda Kurzawa - op. D. Jaros
30.11.2018r.Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu VII Dolnośląski Konkurs Pieśni ArtystycznejMarta Lurka - udział  i II miejsce w kategorii I (6-9 lat) op. A.Banach 
08.11.2018r.MDK ŚródmieścieDolnośląski Konkurs Plastyczny - 100 lat dla Polskinagroda: Alicja Szczepara
wyróżnienie: Hanna Stanejko op - E. Tarnowska
udział: Olga Węgłowska,Natalia Stankiewicz,Kuba Szulc,Hanna Guźlińska,Natalia Stankiewicz,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam Chlebowski,Kinga Półtorak - op. D. Jaros
 
Wyróżnienie : Maja Skowronek,op. Joanna Waksmundzka.
26.10.2018r.PTTK Harcówka WałbrzychEliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Konkursu KrasomówczegoIII miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Zuzanna Wolińska (op. J. Chojnowska)
Udział: Agata Wiśniewski (op. W. Ziobrowska), Amelia Jaskuła i Karolina Tyńska (op. Z. Curyl)
18.10.2018r.Klub Bolko w ŚwidnicyXXVI I Przegląd Piosenki Turystycznej i EkologicznejUdział: Zespół Luźny Skład: Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiak, Marcelina Wójcik, Paulina Barylska, Wanessa Niemiec,
Solo udział: Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)
prowadzenie konferansjerki podczas konkursu: Elżbieta Tądel, Zuzanna Wolińska, Nadia Antonowicz, Adriana Lasończyk, Dagmara Brendowska – op. J. Chojnowska
Udział solistki Marty Lurki - op. A.Banach
Grand Prix: Olga Węgłowska,Natalia Stankiewicz,Kuba Szulc,Hanna Guźlińska,Natalia Stankiewicz,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam Chlebowski;Nagroda soliści:Wiktoria Stamborska, wyróżnienia: Jagoda Kurzawa - op. D. Jaros
17.10.2018r.
-
18.10.2018r.
ŚwidnicaSpotkania artystyczne grup wokalnych MDK Świdnica i MDK Bolesławiec zakończone koncertem - Na szlaku Świdnica-Bolesławiecudział:Olga Węgłowska,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Natalia Stankiewicz,Kuba Szulc,Jakub Halkowicz,Kinga Półtorak,Izabela Burska,Hanna Guźlińska,Maja Nawrot,Natalia Stankiewicz,Natalia Wyrzykowska,Patrycja Ślęk,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Konrad Zoła - op. D. Jaros
17.10.2018r.M.C.K.Legnica ul.Mickiewicza 3Konkurs plastyczny - Psiaki,kociaki i inne zwierzakiWyróżnienie: Maja Skórska
Wystawa: Natalia Karaś, Daria Piechurska        
Udział w konkursie:   25 osób
Opiekun:W.Szwegler
13.10.2018r.Stadion Bystrzyca Grn., SSM LubachówIII Świdnicka Impreza na Orientację. IX Runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat. TP: I m. Hanna Dębek, Karolina Tyńska, Angelika Borońska,Kat. TD: I m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska, III m. Amelia Jaskuła i Martyna Nycek. Kat TM: I m. Natalia Józefiak i Sandra Matyszczyk, V m. Konrad Jaskuła i Piotr Kowalski. Drużynowo III m. Opiekun: Zbigniew Curyl
13.10.2018r.JemielnoTurniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jemielno 6 m. Oskar Perek
6 m. Oskar Perek op. W. Kowalczuk
rejonowy15.06.2019r.ŚwidnicaIII Turniej Szachowy z okazji Dnia DzieckaGrupa A: 11. Oskar Brzezicki; Grupa B: 8. Hubert Jaworski, 11. Sebastian Szpot; Grupa C: 1. Igor Śliwowski, 2. Dominik Pazdur, 3. Franciszek Serwach, 5. Aleksandra Przychocka, 6. Sławomir Bancarewicz, 8. Julia Strzeżek, 9. Fryderyk Miedziński, 10. Julia Klima, 11. Antoni Ćwiek, 12. Wojciech Wałach, 13. Paweł Kozłowski, 14. Gaspard Lafarge, 15. Tymoteusz Krawczyk, 18. Oskar Omański, 21. Artur Cichoń – op. M. Korzekwa
Gr. A - 2 m. Oskar Perek, 10 m.
Krystian Kudela, udział: Łukasz Mały
Gr. B – chłopcy: 2 m. Piotr Tomczak, 3. Eryk Dolata,8 m. Jakub Cybruch, 9 m. Marek Tomczyk
dziewczynki: 1 m. Roksana Zapolska, 4 m. Weronika Woźny.
Gr. C – chłopcy: 6 m. Hubert Zapolski, udział: Franciszek Rembisz. dziewczynki: 5 m. Karolina Gałuszka, 6 m. Hanna Mały. op. W . Kowalczuk
10.06.2019r.Zamek Książ WałbrzychWycieczka z przewodnikiem po Regionie WałbrzyskimNagrody: Grzegorz Olatowski, Ewa Szustak, Amelia Stankiewicz  - op. E. Tarnowska
08.06.2019r.ŚwiebodziceIII Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta ŚwiebodziceGrupa B: dziewczęta do 9 lat: 2. Julia Strzeżek, 4. Ewa Liman; chłopcy do 9 lat: 1. Igor Śliwowski, 4. Paweł Kozłowski, 11. Artur Cichoń, 12. Wojciech Wałach – op. M. Korzekwa  
Gr. B – chłopcy 10-14 lat : 1 m. Maciej Kaczmarzyk, 4 m. Oskar Lesiak, 6 m. Maksym Kartsev, 7 m. Piotr Tomczak, 9 m. Eryk Dolata, udział: Michał Mielnik, Mateusz Mielnik
dziewczęta 10-14 lat: 2 m. Roksana Zapolska
chłopcy do lat 9: 10 m. Ernest Turolski, udział: Hubert Zapolski,
dziewczęta do lat 9 – 7 m. Karolina Gałuszka
op. W. Kowalczuk
15.05.2019r.Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w KrzyżowejGala Finałowa II edycji Konkursu - Zostań Wirtuozem IIRadosław Teuerle - udział w Gali i wyróżnienie oraz Karolina Koch - udział w Gali i wyróżnienie
opiekun: A.Banach        
15.03.2019r.Świdnica - Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców ŚwidnickichII edycja Konkursu - Zostań Wirtuozem - Program Jednorazowego Wsparcia Stypendialnego dla uzdolnionych uczniów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Świdnicy oraz Prezydenta Miasta WałbrzychaUdział : Karolina Koch  i Radosław Teuerle - koło "Klawiatura" - opiekun:  A.Banach
26.01.2019r.ŚwidnicaIX Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyGr. B (do 14 lat): 6. Tymon Kowalski, 13. Oskar Brzezicki, 22. Hubert Jaworski, 27. Wiktoria Ligierko; Gr. C (do 10 lat), dziewczęta: 2. Liliana Jarząbek, 3. Milena Strugała, 4. Aleksandra Przychocka, 6. Ewa Liman; Gr C (do 10 lat), chłopcy: 1. Igor Śliwowski, 2. Szymon Łagoda, 3. Paweł Kozłowski, 6. Franciszek Rybka, 7. Dominik Pazdur, 9. Sebastian Szpot, 12. Mateusz Kokoszko, 14. Tymoteusz Krawczyk, 19. Juliusz Kajrowicz, 23. Szymon Kowalczyk; Gr. D (do 8 lat), dziewczęta: 2. Julia Strzeżek, 4. Julia Tomczyk, 6. Oliwia Perek; Gr. D (do 8 lat), chłopcy: 1. Piotr Goppold, 4. Aleksander Jezierski, 5. Franciszek Serwach, 7. Tomasz Cisek, 10. Oskar Omański, 11. Michał Sobolewski, 15. Antoni Ćwiek, 17. Artur Cichoń, 18. Tymoteusz Malicki, 20. Wojciech Wałach, 21. Stanisław Bytniewski - op. M. Korzekwa
 
Gr. A – juniorzy do 18 lat: 1 m. Oskar Perek, 2m. Hubert Trzos, 4 m. Oskar Lesiak, 7 m. Krystian Kudela Gr. B chłopcy: 4 m. Piotr Tomczak, 9 m. Maciej Kaczmarzyk,  udział: Grzegorz Janiak, Jakub Cybruch, Michał Mielnik, Łukasz Mały, Maksym Kartsev, Mateusz Mielnik, Gr. C dziewczęta: 1 m. Roksana Zapolska, chłopcy: udział: Andrzej Stojewski, Gr. D dziewczęta: 1 m. Karolina Gałuszka, chłopcy: 6 m. Bartosz Frodyma, 8 m. Hubert Zapolski, udział: Kornel Waligóra, Gabriel Jarząbek - op. W. Kowalczuk
 
11.01.2019r.BolkówXV Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek Trio wokalne - Ola Herbut, Natalia Błoch,  Paulina Dobroń          –III miejsce
Trio wokalne - Ola Herbut, Natalia Błoch,  Paulina Dobroń – III miejsce - op. M. Jabłoński
powiatowy04.04.2019r.MDKXLVII Ogólnopolski Konkurs Turystyczno – Krajoznawczy – Eliminacje PowiatoweI miejsce w kat. Szkół Podstawowych:  Agata Hruszowiec, Natalia Józefiak i Piotr Kowalski, II miejsce w kat. Szk. Podst. Amelia Jaskuła, Dominik Rużowski i Andżelika Stępniowska, I miejsce w kat. Szkłó Gimnazjalnych: Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk i Zuzanna Pietrukiewicz.  „ToTuToTam” op. Z. Curyl
16.03.2019r.ŻarówMistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach -2019 Chłopcy 12-14 lat– 1 m. Oskar Perek, 2 m. Maciej Kaczmarzyk, 5m. Jakub Cybruch, 7 m. Oskar Lesiak, 8 m. Szymon Paluch, udział: Eryk Dolata, Maksym Kartsev. Dziewczęta do 11 lat - 2m. Roksana Zapolska, udział: Karolina GałuszkaChłopcy do 11 lat – 5m. Piotr Tomczak, udział Filip Paluch, Wiktor Podgórski, Hubert Zapolski, Franciszek Rembisz, Gabriel Jarząbek,  . 
Chłopcy 12-14 lat– 1 m. Oskar Perek, 2 m. Maciej Kaczmarzyk, 5m. Jakub Cybruch, 7 m. Oskar Lesiak, 8 m. Szymon Paluch, udział: Eryk Dolata, Maksym Kartsev.
Dziewczęta do 11 lat - 2m. Roksana Zapolska, udział: Karolina GałuszkaChłopcy do 11 lat – 5m. Piotr Tomczak, udział Filip Paluch, Wiktor Podgórski, Hubert Zapolski, Franciszek Rembisz, Gabriel Jarząbek,  op . W. Kowalczuk
09.02.2019r.sala teatralna ŚOKXXVII Przegląd Zespołów KolędniczychWystęp grup " Pauza", Grupy ze spalonego teatru"w przedstawieniu " Piekło-Niebo"
Grupa ze spalonego teatru: Anna Paszkowska,Wiktoria Przychocka, Nikola Chylińska, Ala Szcześniak, Marta Moląg, .Konrad Siorek, Dominika Bech, Salamon Bianka
Pauza: Szymon Antonowicz, .Marcel Mazurkiewicz,  Zuzanna Bieńkowska, Lena Janus, Władek Maister, Piotr Bieńkowski, , Daria Piechurska, Piotr Bieńkowski - op. J. Chojnowska
12.11.2018r.ŚwidnicaFinał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród…Udział (występ artystyczny)   zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"  w składzie: Laura Fitrzyk, Karolina Koch, Weronika Mongiało, Julia Kozów, Maja Urbaniak i Wojciech Urbaniak - op. A. Banach
 
Nagrody: Zuzanna Wolińska, Kacper Sowa
Wyróżnienie: Szymon Antonowicz.
prowadzenie: Dagmara Brendowska - op. J. Chojnowska
 
07.11.2018r.Świdnica- Klub BolkoOprawa muzyczna Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród…Udział:Kinga Półtorak,Wiktoria Stamborska - op. D. Jaros
06.11.2018r.Klub Bolko Świdnica Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej - eliminacjeUdział : Oliwia Kachnowicz (op. Ewa Tyszkiewicz)
Udział: Szymon Antonowicz, Zuzanna Wolińska oraz Kacper Sowa, Julia Żydek - op. J. Chojnowska
24.10.2018r.Świdnica- TeatrObchody Tygodnia Kultury Kresowej- oprawa muzyczna wręczenia nagród VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo Wschodnich.Udział: Olga Węgłowska,Natalia Stankiewicz,Kuba Szulc,Hanna Guźlińska,Natalia Stankiewicz,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam
Chlebowski - op. D. Jaros
14.10.2018r.Polana pod Ślężą42 Zlot Turystów Świdnickich na Ślęży. Turniej Sportowo – Rekreacyjny Kół PTTK Oddziału ŚwidnickiegoV m. Drużyna w składzie: Piotr Kowalski, Konrad Jaskuła, Dominik Rużowski, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Kupczyk, Nycek Martyna Opiekun: Zbigniew Curyl
07.10.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Szachach VII Turniej 
Do lat 18 - 1 m. Hubert Trzos, 5m. Oskar Lesiak Do lat 12 – 1 m. Maciej Kaczmarzyk, 2 m. Oskar Perek, 4 m. Eryk Dolata, 6 m. Szymon Paluch, 8 m. Jakub Cybruch, 9 m. Roksana Zapolska (2 m. wśród dziewcząt), 12 m. Weronika  Woźny (3 m. wśród dziewcząt) Do lat 8 – 6 m. Filip Paluch, 7 m. Ernest Turolski, udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.  
Do lat 18 - 1 m. Hubert Trzos, 5m. Oskar Lesiak
Do lat 12 – 1 m. Maciej Kaczmarzyk, 2 m. Oskar Perek, 4 m. Eryk Dolata, 6 m. Szymon Paluch, 8 m. Jakub Cybruch, 9 m. Roksana Zapolska (2 m. wśród dziewcząt), 12 m. Weronika 
Woźny (3 m. wśród dziewcząt)
Do lat 8 – 6 m. Filip Paluch, 7 m. Ernest Turolski, udział: Hubert Zapolski, Gabriel Jarząbek.
op. W. Kowalczuk Juniorzy do 12 lat: 5. Hubert Jaworski, 13. Liliana Jarząbek; Juniorzy do 8 lat: 1. Szymon Łagoda, 2. Igor Śliwowski, 3. Paweł Kozłowski, 4. Franciszek Rybka, 5. Sławomir Bancarewicz, 8. Dominik Pazdur, 9. Stanisław Kruk, 10. Julia Klima, 11. Julia Strzeżek, 12. Tymoteusz Krawczyk, 13. Franciszek Serwach, 16. Antonina Bielecka - op. M. Korzekwa
miejski28.08.2019r.Wiata Gilowa OSiRIgrzyska Rekreacyjne - Aktywność to zdrowieUdział: Agata Hruszowiec. Amelia Jaskuła, Karolina Tyńska, Paweł Matjaszek op. Z. Curyl
15.08.2019r.Pl. GrunwaldzkiMiejskie obchody Święta Wojska Polskiego, 99 rocznica Bitwy WarszawskiejKacper Sowa " Cedeen" recytacja i wykonanie dwóch piosenek – op. J. Chojnowska
18.06.2019r.SP nr 105Prezentacja spektaklu - Zamieszanie w krainie bajek" dla uczniów1-3, SP 105, dwóm grupom uczniów.występ w wykonaniu grupy " Pauza" - Lena Janus, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska, Szymon Antonowicz, Paweł Puślecki, Władek Maister, Milena Głąbik.
recytacja wierszy: Szymon Antonowicz, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska
wręczenie dyplomów, odznak "Wzorowy uczestnik pracowni teatralnej"– op. J. Chojnowska
13.06.2019r.sala teatralna ŚOKAntoniada - Uroczyste Zakończenie Roku Oświatowego w MDKprowadzenie imprezy przez Kacpra Sowę i Dagmarę Brendowską  ("Cedeen")
I stopień " Mały Super Młodzik"- Anna Paszkiewicz, Konrad Siorek, Wiktoria Prztychocka
II stopień "Mały Super Młodzik"- Alicja Szcześniak
III stopień " Mały Super Młodzik"- Marta Moląg
Super Młodzik: Daria Miechurska, Izabela Trojanowska
Lider: Elżbieta Tądel
prezentacja spektaklu " Raz dokoła" w wykonaniu grupy " Cedeen"– op. J. Chojnowska
Udział (występ): zespołu "Wirusy" ze Studia Piosenki w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Ada Pieczonka, Zofia Gołowkin, Zuzanna Synowska, Iga Szklarczyk, Lena Martowłos, Wiktoria Starczewska  oraz nagrody: Karolina Koch  - Super Młodzik, Radosław Teuerle - Mały Super Młodzik III st. Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Iga Szklarczyk i Maja Urbaniak -  Mały Super Młodzik Ist.; opiekun: A.Banach
09.06.2019r.ŚwidnicaOprawa muzyczna otwarcia Parku Centralnego w Świdnicydział: Klaudia Kutyba, Maja Nawrot, Angelina Warmuz, Natalia Stankiewicz, Maria Kajewska, Weronika Wąsowska, Jagoda Kurzawa, Róża Madej
op. D. Jaros
Udział - Koncert pracowni muzycznej z cyklu "Śpiewamy i gramy dla przyjaciół"  -występ artystyczny uczniów z grup : Studio Piosenki (solistki i zespół "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Zosia Gołowkin, Iga Szklarczyk i Klaudia Chudy), Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" (w składzie:  Patrycja Krupka, Milena Napieracz, Natalia Rodziewicz, Szymon Podbielski, Oskar Góra, Emilia Szczepara, Barbara Stojewska, Aleksandra Szumin)  i koło "Klawiatura" (soliści: Iga Szklarczyk i Ignacy Sokołowski
opiekun: A.Banach
02.06.2019r.PszennoFestyn rodzinny w PszenniePrezentacja pojazdu "Świdnicki Marsjanin" przez Damiana Dembek. Prezentacja projektów z pracowni robotyki. - op. Z. Brożbar
01.06.2019r.Świdnica - scena w Rynku Festiwal Wrażeń organizowany w ramach Dni Świdnicy'2019koncert zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Julia Kozów, Zuzanna Gąszowska i Maja Urbaniak.
opiekun: A.Banach
31.05.2019r.ŚwidnicaOprawa muzyczna Świdnickiej Gryfiadyudział:Weronika Wąsowska
op. D. Jaros
prowadzenie pochodu i prowadzenie Gryfiady przez Kacpra Sowę i Elżbietę Tądel – op. J. Chojnowska
21.05.2019r.Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (CWOP)100-lecie TPD w ŚwidnicyUdział - występ artystyczny Karoliny Koch, uczennicy z koła "Klawiatura"
opiekun: A.Banach
19.05.2019r.HenrykówX Rodzinny Rajd Papieski Udział: Angelika Borońska, Sandra Matyszczyk, Adam Dębek, Hanna Dębek, Andżelika Stępniowska, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Dominik Rużowski, Karolina Tyńska, op. Z. Curyl
17.05.2019r.
-
18.05.2019r.
MDKNoc w eMDeKuOp. Joanna Walerowicz:
Łucja Sobolewska, Maja Białoń, Alicja Szalińska, Magdalenia Malina, Oliwia Stark, Sandra Szczebak, Igor Czubki, Natasza Pełka, Hanna Bieniowska, Wiktoria Markowska, Basia Biela, Ignacy Tyszkiewicz, Natalia Lesińska, Amanta Mazurek, Nel Kowal, Milena Jaśkowiak, Natalia Jasionowska,
Op. Joanna Chojnowska: Szymon Antonowicz, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska, Paweł Puślecki, Wiktoria Przychocka, Władek Maister, Karina Verheles, Piotr Bieńkowski, Milena Głąbik, Gabriela Gołębczyk, Hanna Ostafińska, Antonina Frydrysiak, Anna Paszkiewicz, Marta Moląg,  Alicja Szcześniak,
Op. Arkadiusz Walerowicz:
Piotr Dąbrowski, Mateusz Biela, Oliver Boesel, Jakub Chybowski, Konrad Świder, Szymon Świder, Filip Zabrzewski, Andrzej Mitranka, Szymon Nowicki, Michał Zawalich, Antoni Zawalich, Konrad Marchewka, Piotr Kowalski, Adam Grech, Jakub Gotfryd, Szymon Mazur, Konrad Sosnowski,
Op. Zbigniew Brożbar:
Kacper Domagała, Michał Ormowski, Wojciech Nędza, Damian Dembek, Jan Starga, Rafał Lisowski, Rafał Wiśniewski, Marceli Roman, Eryk Bartoszewicz, Jakub Radziewicz, Marcel Cieślak, Maciej Zabrzewski,
Op. Zbigniew Curyl:
Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Hanna Dębek, Agata Hruszowiec, Karolina Tyńska, Milena Kubacka, Andżelika Stępniowska, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Anika Kudarewska, Angelika Borońska.  
17.03.2019r.Góry WałbrzyskieXI Rajd NepomucenowyUdział Koła „ToTuToTam” op. Z. Curyl oraz innych członków PTTK
24.02.2019r.Kudowa Zdr. i Góry StołoweXIV Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. OrłowiczaUdział 30 osób, w tym 16 członków Koła ToTuToTam Op. Zbigniew Curyl
14.02.2019r.Sala teatralna ŚOK XVI Forum Teatrów Niezależnych - spektakl pt. Raz dokoła (grupa Cedeen z MDK w Świdnicy) udział grupy w Transformacjach-prezentacja spektaklu" Raz dokoła", na podstawie dramatu St. Wyspiańskiego " Wesele"
Grupa "Cedeen": Zuzanna Wolińska,  Daria Miechurska, Adrianna Lasończyk, Amelia Rzeszowska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Angelika Czerkawska, Norbert Sułek, Amelia Rzeszowska, Julia Żydek, Elżbieta Tądel, Nadia Antonowicz, Mateusz Wojewodzic , Rafał Lisowski, Izabela Trojanowska, Zofia Witoń.
-op. J. Chojnowska
Udział uczniów w spektaklu w charakterze widza: Maja Urbaniak, Wojciech Urbaniak, Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Julia Kozów- opiekun: A.Banach
Roman Marceli, Majewski Oliwier, Radziewicz Jakub, Wrona Oskar, Bartoszewicz Eryk, Kołota Dawid, Cieślak Marcel, Mały Łukasz, Świder Szymon - op. Z. Brożbar
 
14.02.2019r.Świdnica,MDKKoncert walentynkowyNatalia Błoch, Paulina Dobroń, Aleksandra Herbut, Agata Wiśniewska, Katarzyna Rzeczkowska, Natalia Walusiak, Angelika Ślęzak jako soliści oraz grupa gitarowa i najmłodsza grupa wokalna - op. M. Jabłoński
07.02.2019r.Schronisko Andrzejówka Przełęcz Trzech DolinWyjazd Hop-Sanki w ramach Akcji ZimaUdział 53 osób, w tym Koła ToTuToTam Op. Zbigniew Curyl
31.01.2019r.Schronisko Andrzejówka, Przełęcz Trzech DolinWyjazd Hop-Sanki w ramach Akcji ZimaUdział 47 osób, w tym Koła ToTuToTam Op. Zbigniew Curyl 
12.01.2019r.Góry StołoweXIII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza Udział 10 uczestników Koła ToTuToTam i 17 osób dodatkowych    Op. Zbigniew Curyl 
11.01.2019r.Świdnica, Biblioteka miejskaKoncert kolędowyOla Herbut, Natalia Błoch, Katarzyna Rzeczkowska, Daria Kwiecińska, Paulina Dobroń, Natalia Walusiak, Korkiewicz Martyna, Kozioł Lena, Aurelia Winiarska, Brita Wicińska, Bastian Wiciński, Waśniowska Weronika, Kłos Daniel oraz orkiestra gitarowa - op. M. Jabłoński
20.12.2018r.Muzeum Dawnego KupiectwaŚwidnicka Szopka BożonarodzeniowaI miejsce w kat. szkoły podstawowe:  Julia Weresz lat 9, Oliwia Nowak lat 9, Lidia Kowalska lat 9, Dorota Kowalska lat 7, Kinga Czajkowska lat 11, Weronika Woźny lat 9, Julia Tarnowska lat 9, Aleksandra Jakusheva lat 9, Tomasz Stochniel lat 22, Tatiana Krawczyk lat 11, Emilka Waliczko lat 9, Kacper Jek lat 9, Emilka Brzezicka lat 11, Ewa Fitrzyk lat 11, Ania Krygier lat 11, Hania Jesior lat 9, Julianna Synowska lat 8, Ala Szczepara lat 9, Hania Stanejko lat 13, Ilona Kartsev lat 12, Nina Poradzisz lat 7, Martyna Poradzisz lat 12, Mirella Pietrzak lat 12, Kasia Boroń lat 13, Kamila Kamińska lat 12, Hania Kała lat 11, Natasza Pełka lat 10, Paulina Barylska lat 10 - op. E. Tarnowska
20.12.2018r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyWernisaż wystawy bombek po warsztatach w ramach Świdnickiej Kolędy ‘2018Obecne dzieci i rodzice, dziadkowie odbierający certyfikaty i pamiątkowe maskotki ufundowane przez Urząd miejski około 150 osób op. J. Walerowicz op. J. Walerowicz,
16.12.2018r.Świdnicka - RynekŚwidnicka Kolęda-przedstawienie jasełkowe MDK Świdnica pt „Cuda się dzieją na świecie”Udział:  Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiak, Wanessa Niemiec, Paulina Barylska, Marcelina Wójcik  (op. Ewa Tyszkiewicz)
Udział; (nagrania)Kinga Półtorak,Wiktoria Stamborska,Kuba Szulc,Adam Chlebowski,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska,Róża Madej,Martyna Słobodzian,(nagrania i wystep);Liwia Żak,Hanna Stanejko,Marek Angierman,Wiktoria Kulaszewska. - op. D. Jaros
Udział (występ) zespołu "Wirusy" z grupy Studio Piosenki w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka,  Klaudia Chudy, Pola Szklarczyk, Iga Szklarczyk, Lena Martowłos, Wiktoria Starczewska, Zuzanna Synowska, Zuzanna Karamara i Zofia Gołowkin) - Op. A.Banach
 
Występ grup teatralnych w przedstawieniu dla mieszkańców Świdnicy w ramach Świdnickiej Kolędy.
" Cedeen": Zuzanna Wolińska,  Daria Miechurska, Adrianna Lasończyk, Amelia Rzeszowska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Angelika Czerkawska, Norbert Sułek, Amelia Rzeszowska, Julia Żydek, Elżbieta Tądel, Nadia Antonowicz, Mateusz , Rafał Lisowski
Pauza: Szymon Antonowicz, .Marcel Mazurkiewicz,  Zuzanna Bieńkowska, Lena Janus, Władek Maister, Piotr Bieńkowski, , Daria Piechurska, Piotr Bieńkowski - op. J. Chojnowska
14.12.2018r.Hol Teatru - ŚOK Wernisaż Konkursu Plastycznego Udział (występ) Zofii Gołowkin  - solistki z grupy Studio Piosenki - Opiekun: A.Banach
08.12.2018r.Świdnica klub Warsztaty Malowania bombekOp. Joanna Walerowicz:
Łucja Sobolewska, Maja Białoń, Oliwia Stark, Igor Czubki, Natasza Pełka, Natalia Szafran, Wiktoria Markowska, Ola Kroczak, Zosia Kotarek, Ania Szeregi,
Łucja Szeregi, Nel Kowal, Marta Lurka,
Jagoda Smolarek, Milena Jaśkiewicz,
Basia Biela, Julia Klima, Maja Sikora,
Amelia Sikora,
Op. Ewa Tyszkiewicz: Martyna Kalińska, Wanessa Niemiec, Marcelina Wójćik, Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch, Paulina Barylska, Karol Paruch, Ignacy Tyszkiewicz, Igor Tyszkiewicz, Alicja Łaszczyk
op. Joanna Chojnowska: Szymon Antonowicz, Lena Janus, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska, Paweł Puślecki, Bianka Salomon, Dominika Bech, Wiktoria Przychocka,
Op. Wanda Szwegler: Zosia Sawicka, mama, babcia, Wojtek Pamuła, Szymon Pamuła, Mikaela Iwasiutyn, Anna Gryc, Ola Jawień Hania Jawień, Hania Strózik,  Maja Skórka, Jan Czerniatowicz, Zosia Czerniatowicz, Wiktoria Gadzińska, Joanna Bartosiewicz, Michał Kwiatkowski, Zuzia Gąszowska, Klaudia Owcarz, Hania Kubisztal i mama
Op. Joanna Waksmundzka: Sara Wrońska, Julia Bobela, Andrzej Mitranka, Julia Jaworksa, Julia Fuglewicz, Julia Krzysztof, Gabrysia Jaśków, Klaudia Tomasik, Maja Tomasik, Maja Tomasik, Małgosia Wywrot, Amelia Strosz, Hania Strosz, Ola Kyryliuk, Kasia Piątek, Renia Wawrzyniak, Hanna Rosa, Maja Długołęcka, Eliza Tyczyno, Magda Morawska
Op. Wioletta Ziobrowska: Partyczna Karolina, Angierman Marek, Jaskuła Amelia, Piskorz Anna, Moas Zuzia,  Kamińska Kamila, Stanejko Hania, Borońska Angelika z mamą, Moas Łucja
Grupa z rodzicami od Agnieszki Banach Lila Grzebieniak , Klaudia Chudy, Zosia Gołowkin, Michał Kwiatkowski, Aleksandra Kwiatkowska, Ignacy Sokołowski, Barbara Stojewska, Jakub Brożbar, Szymon Podbielski, Wiktoria Starczewska, Lena Martowłos,
Grupa z rodzicami od Elżbiety Tarnowskiej: Julia Florian z mamą, Hanna Kozioł z mamą, Franek Rembisz, Wojtek Kula, Tomasz Kula z mamą, Hanna Karamara, Zuzia Karamara z mamą, Gabriela Wolińska z mamą, Anna Kuchno
Lena Kaśkiewicz z mamą, Agata Charchut z mamą
30.11.2018r.Świdnica-przed głównym wejściem do teatruRock przeciw AID - happening przeprowadzony w ramach Światowego Dnia Walki z AIDSGrupa " Cedeen"-": Daria Miechurska, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Dagmara Brendowska, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Amelia Rzeszowska, Angelika Czerkawska - op. J. Chojnowska
11.11.2018r.ŚwidnicaKorowód Mieszkańców ulicami miasta z okazji 100-lecia Odzyskania NiepodległościUdział Weroniki Mongiało i Julii Kozów - reprezentantek z pracowni muzycznej dz. II A.Banach   
Daria  Miechurska, Daria Piechurska, Julia Żydek, Amelia Rzeszowska, Bieńkowska Zuzanna, Bieńkowski Piotr, Marcel Mazurkiewicz, Angelika Czerkawska, Dagmara Brendowska, Izabela Trojanowska - op. J. Chojnowska
Milena Halicka, Magdalena Malina - op. J. Walerowicz
11.11.2018r.Pl. GrunwaldzkiPrzypinanie kokard narodowych zebranym pod pomnikiem mieszkańców i wręczanie im śpiewników Daria  Miechurska, Daria Piechurska, Kacper Sowa, Nadia Antonowicz, Zuzanna Wolińska - op. J. Chojnowska
Maja Białoń, Magda Halicka, Milena Halicka, Tatiana Krawczyk, Luiza Szilder - op. J. Walerowicz
10.11.2018r.Szlak zielony: Chwaliszów - KłaczynaIX Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków PiastowskichUdział 10 członków koła + 32 osoby z plakatu
08.11.2018r.Świdnica- Klub BolkoUdział w Śpiewankach Patriotycznych Udział:Jagoda Kurzawa,Natalia Stankiewicz,Adam Chlebowski,Kuba Szulc - op. D. Jaros
24.10.2018r.Sala teatralna ŚOK30-lecie Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo -Wschodnich w Świdnicy-uroczystość rozdania nagród głównych w VI Konkursie wiedzy o Lwowierecytacja wierszy pisanych bałakiem przez Dagmarę Brendowską, Zuzannę Wolińską, Nadię Antonowicz – op. J. Chojnowska
22.10.2018r.Klub „Bolko”ŚOK ŚwidnicaKonkurs plastyczny - Góry - moja pasjaNagroda  : I miejsce Amelia Zduńczyk, III miejsce Antonina Pugaczowa, na wystawie prace uczestników koła „Grafika” i „Malarstwo” ,op. Joanna Waksmundzka
17.10.2018r.ŚOK Klub BolkoGóry moja pasja - Dni Gór II miejsce: Kamila Kamińska,
Wyróżnienie: Wiktoria Korczak, Lidia Kowalska  - op. E. Tarnowska
Wyróżnienie:Maja Skórska,
Kwalifikacja do wystawy:Hanna Kubisztal,Zofia Białoskórska,Julia Piech,Natalia Karaś,Konrad Habowski,Oliwia Bilińska,Ida Kowalska,Weronika Hertman,Tomasz Lampkowski,Magda Klimczak,Szymon Pamuła.
Opiekun:W.Szwegler
10.10.2018r.Szlak zielony: Chwaliszów - KłaczynaIX Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków PiastowskichUdział 10 członków koła + 32 osoby z plakatu - op. Z. Curyl
29.09.2018r.Świdnica-Sala teatralna ŚOKSpektakl o Irenie Sendlerowej pt. Dusze zamknięte w słoiku - realizowany we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia w Świdnicy Społecznym Ogniskiem Muzycznym II Stopnia w ŚwidnicyGrupa Cedeen: Daria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Dagmara Brendowska, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Norbert Sułek, Antoni Wojtasik
Grupa Pauza: Szymon Antonowicz, Grupa ze spalonego teatru:, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Alicja Szcześniak - op. J. Chojnowska
28.09.2018r.Stadion OSiR w ŚwidnicyZawody Strzeleckie z broni pneumatycznej organizacji pozarządowych. II miejsce Koło ToTuToTam
Opiekun: Zbigniew Curyl
28.09.2018r.MDKWarsztaty maski w ramach projektu - Czas na teatr, teatr na czasieop. Joanna Walerowicz: Łucja Sobolewska, Maja Białoń, Alicja Szalińska, Magdalenia Malina, Oliwia Stark, Sandra Szczebak, Igor Czubki, Zuzanna Babiarz, Natasza Pełka, Natalia Szafran, Klaudia Malina, Hanna Bieniowska, Wiktoria Markowska,
op. Joanna Chojnowska: Szymon Antonowicz, Lena Janus, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska, Paweł Puślecki, Bianka Salomon, Dominika Bech, Wiktoria Przychocka,
op. Elżbieta Tarnowska: Julia Tarnowska, Natasza Pełka, Zuzanna Filip, Martyna Nycek, Julianna Synowska, Hanna Stajenko, Zuzanna Moas, Sabina Tomik, Hanna Kiebuła, Amelia Filip, Igor Borkusz, Oleksandra Jakusheva, Katarzyna Boroń, Lena Rogóż, Sandra Stec, Mirella Pietrzak, Kinga Czajkowska, Emilia Wołoszyniec, Weronika Tracz
28.09.2018r.MDK dział II, ul. Słobódzkiego 21 Wystawa hol Teatru MiejskiegoWarsztaty masek - Czas na teatr, teatr na czasieudział: Pełka Natasza, Tomzik Sabina, Moas Zuzanna, Stec Sandra, Stec Fabian, Jakusheva Oleksandra, Czajkowska Kinga, Kamińska Kamila, Filip Zuzanna, Filip Amelia, Stanejko Hanna,  Tarnowska Julia, Pietrzak Mirella, Borkusz Igor, Rogóż Lena, Kiebuła Hanna, Synowska Julianna, Boroń Katarzyna, Niekrasz Anna, Nycek Martyna - op. E. Tarnowska
22.09.2018r.Świdnica-RynekOprawa Muzyczna inauguracji Obchodów Tygodnia Zrównoważonego Transportuudział:Olga Wągłowska,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Natalia Stankiewicz,Kuba Szulc- op. D. Jaros
Występ Marty Lurki i Klaudii Chudy ze  Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - opiekun: A.Banach
Udział: Marcelina Wójcik, Magdalena Błasiak, Maja Kałamarz - op. Ewa Tyszkiewicz
 
09.09.2018r.PoznańWycieczka Krajoznawcza Oddziałowej Komisji Pieszej PTTK do Poznania Udział 5 osób z Koła
Opiekun: Zbigniew Curyl
03.09.2018r.Osiedle Młodych, boisko przy byłym Gimnazjum nr 1 w Świdnicy. Festyn Rekrutacyjny MDK ŚwidnicaWystęp: Radosława Teuerle z koła "Klawiatura", Poli Szklarczyk z zespołu "Timki" oraz Marty Lurki, Ady Pieczonki, Zosi Gołowkin i Lili Grzebieniak - ze  Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży-  opiekun: A.Banach
udział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Adam Chlebowski,Marek Angierman,Hanna Stanejko
op. D. Jaros
01.09.2018r.Świdnica, SP4Festyn na inaugurację roku szkolnegoOla Herbut, Natalia Błoch,Paulina Dobroń JuliaDudek, Danuta Tyńska - op. M. Jabłoński
wewnętrzny31.08.2019r.
-
01.09.2019r.
Góry BystrzyckieRajd XVI Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego: Zieleniec – Długopole Zdrój - MiędzygórzeKoło ToTuToTam: Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec, Hania Dębek, Karolina Tyńska, Andżelika Stępniowska, Zuzanna Kupczyk, Amika Kudarewska,  (op. Z. Curyl
19.06.2019r.Prac. muzyczna MDK dz. II Już wakacje !- Spotkanie integracyjne pracowni muzycznej dla dzieci i rodziców Udział  chętnych uczniów i rodziców z wszystkich grup z pracowni  - Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży zespołu "Timki", koła "Klawiatura" i zespołu "Totus Musicus"  - opiekun: A.Banach
Udział w turnieju i  występ -samodzielny koncert zespołu muzyki  dawnej "Totus Musicus" w składzie: Laura Fitrzyk, Maja Urbaniak, Wojciech Urbaniak, Weronika Mongiało
opiekun: A.Banach
18.06.2019r.MDK dział I sala teatralnaZakończenie roku szkolnego w pracowni grupa - Pauzawystęp w wykonaniu grupy " Pauza" - Lena Janus, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska, Szymon Antonowicz, Paweł Puślecki, Władek Maister, Milena Głąbik.
recytacja wierszy: Szymon Antonowicz, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska
wręczenie dyplomów, odznak "Wzorowy uczestnik pracowni teatralnej"– op. J. Chojnowska
16.06.2019r.
-
17.06.2019r.
WarszawaWycieczka patriotyczna śladami M. K. SłobódzkiegoUczestnicy: Grzegorz Olatowski, Hanna Stanejko, Amelia Jaskuła, Magdalena Halicka, Kacper Tarnowski, Anna Wojno, Emilka Waliczko, Oleksandra Jakusheva, Julia Tarnowska, Hanna Kała, Kamila Kamińska, -op. E. Tarnowska
14.06.2019r.sala teatralna MDK dział IZakończenie roku szkolnego w pracowni grupa - Cedeenwręczenie uczestnikom dyplomów, nagród książkowych
Zuzanna Wolińska,  Daria Miechurska, Kacper Sowa, Adrianna Lasończyk, Amelia Rzeszowska, Dagmara Brendowska, Franciszek Tabor, Angelika Czerkawska, Norbert Sułek, Julia Żydek, Elżbieta Tądel, Nadia Antonowicz, Izabela Trojanowska, Zofia Witoń, – op. J. Chojnowska
12.06.2019r.sala teatralna MDK dział IZakończenie roku szkolnego w pracowni - Grupa ze spalonego teatruWręczenie uczestnikom grupy, dyplomów, odznak : "Wzorowy uczestnik pracowni teatralnej"
Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Gabriela Gołębczyk, Natasza Mikuś, Hanna Ostafińska, Oliwia Kurzawa, Marta Moląg, Alicja Szcześniak, Bianka Salamon– op. J. Chojnowska
05.06.2019r.SP 4 ul. Słobódzkiego 21Wierszykarnia - Konkurs Recytatorskiudział grup:
Grupa ze spalonego teatru: Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Gabriela Gołębczyk, Natasza Mikuś, Hanna Ostafińska, Oliwia Kurzawa, Marta Moląg, Alicja Szcześniak, Bianka Salamon
Pauza: Lena Janus, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Daria Piechurska
nagrody: Bianka Salamon, Gabriela Gołębczyk, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, – op. J. Chojnowska
Grand Prix- Miłosz Stolpiński
Op. Wioletta Ziobrowska
Nagrody: Hanna Stanejko, Zuzia Moas
Op. Wioletta Ziobrowska
08.04.2019r.
-
15.04.2019r.
MDK, dział II, ul. Słobódzkiego 21Zajęcia ceramiczne z Uniwersytetem III Wieku- wykonanie prac o charakterze świątecznym, szkliwienieUczestnicy: Krystyna Lasek, Jolanta Mieszkalska, Irena Stefańska, Renata Olejnik, Ewa Skotorczek, Izabella Issańska, Weronika Issańska - op. E. Tarnowska
21.03.2019r.SwidnicaDzień Talentów w MDKUdział koła robotyki: Konrad Jaksuła i Piotr Kowalski - op. Z. Brożbar
Marta Lurka  - udział i wyróżnienie  (reprezentantka pracowni - grupy: Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży); Udział w charakterze wykonawcy grupy "Wirusy" oraz w charakterze widza reprezentantów  grup: "Totus Musicus" i „Klawiatura” - op: A.Banach
14.03.2019r.s. teatralna MDK Prelekcja Józefa Kawałko nt: Skały wulkaniczneUdział Koła „ToTuToTam” op. Z. Curyl oraz Grupy „Pauza” op. J. Chojnowska
08.03.2019r.Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych ul. Długa 33Wernisaż wystawy prac plastycznych i fotografii Małgorzaty Cichowicz uczestniczki zajęć pracowni form dekoracyjnych i użytkowych - AgrafkaMałgorzata Cichowicz op. J. Walerowicz
02.03.2019r.MDK, dział II, ul. Słobódzkiego 21Szkliwienie wyrobów wykonanych podczas warsztatów - Ceramika łączy pokolenia -sztuka smaku na gościnnym stole, junior –rodzic-seniorUczestnicy: Natasza Pełka, Łopacka Marta, Cymerys Jadwiga, Tomsia Grażyna, Tomsia Kazimierz, Tomsia Małgosia, Tomsia Beata, Tomsia Mariusz, Czajkowska Kinga, Kołodziejczyk Wiesława, Kuchno Małgorzata, Kuchno Ania, Pieczonka Ada, Pieczonka Marta, Pieczonka Nadia, Waliczko Emilka, Waliczko Małgorzata, Keler Marcin, Keler Łukasz, Keler Iwona, Jeżyk Krystyna, Jeżyk Piotruś, Rewińska Violetta, Janik Stanisława, Florian Julia, Kobylecka Grażyna, Kaśkiewicz Mirosława, Kaskiewicz Lenka, Stec Marta, Stec Sandra, Stec Fabian, Salamon Elżbieta, Salamon Aleksandra, Bugarewicz Małgorzata, Bugarewicz Michał, Grzebieniak Lilianna, Blicharska Teresa. op. E. Tarnowska
15.02.2019r.s. teatralna MDKKonkurs Krajoznawczy ze znajomości powiatów: świdnickiego, dzierżoniowskiego i jaworskiegoWyniki w kat. Młodszej:  I m. Agata Hruszowiec (pr. Turystyczna op. Z.Curyl i muzyczna op. M. Jabłoński), II m. Paweł Matjaszek (pr. Turystyczna op. Z. Curyl),  III m. Andżelika Stępniowska (pr. Turystyczna op. Z. Curyl), IV m. Karolina Tyńska (pr. turystyczna op. Z. Curyl), V m. Hanna Dębek (pr. Turystyczna op. Z. Curyl i plastyczna op. J. Waksmundzka), VI m. Angelika Borońska i Milena Kubacka pr. Turystyczna op. Z. Curyl). Wyniki w kat. Starszej: I m. Piotr Kowalski (pr. Turystyczna op. Z. Curyl, modelarni op. A. Walerowicz i robotyka op. Z. Brożbar), II m. Zuzanna Kupczyk (pr. Turystyczna op. Z. Curyl), III m. Amelia Jaskuła (pr. Turystyczna op. Z. Curyl, pr. Teatralna op. W. Ziobrowska i pr. Plastyczna op. E. Tarnowska), IV m. Eryk Bartoszewicz (pr. Robotyki op. Z. Brożbar), V m. Martyna Nycek (pr. Turystyczna op. Z. Curyl), VI m. Marceli Roman (pr. Robotyki op. Z. Brożbar)
01.02.2019r.SP Witoszów Dln.Mistrzostwa koła na ściance wspinaczkowejI miejsca – kat. kl. I-IV: Angelika Borońska, kat. kl. V-VI: Amelia Jaskuła, kat. kl. VII-VIII: Natalia Józefiak, kat. kl. Gimn: Sandra Matyszczyk  - op. Z. Curyl
27.01.2019r.Duszniki ZdrójDolnośląska Narada Turystów Piechurów i Podsumowanie Indywidualnego rajdu 6 X Dolny ŚląskNagroda dla Turystycznej Rodzinki: Agatka Hruszowiec i rodzice, Wyróżnienie dla Koła ToTuToTam Op. Zbigniew Curyl 
23.01.2019r.MDK dz. IIKarnawałowe zabawy z babcią i dziadkiem - warsztaty rodzinne w pracowni muzycznejUdział uczniów z zespołu "Timki" wraz z dziadkami i rodzicami. (19 osób)
 opiekun: A.Banach
18.01.2019r.Galeria Fotografii ŚOK ŚwidnicaWystawa prac Malwiny Gaj - Nowa twarzUczestnicy zajęć pracowni plastycznej „Mansarda” koło „Malarstwo” -10 osób,op. Joanna Waksmundzka.
17.01.2019r.MDK dz. II - prac. muzyczna Dyskoteka karnawałowa dla dużych i małych - spotkanie integracyjne pracowni muzycznej Udział uczniów i chętnych rodziców z grup: Studio Piosenki, "Klawiatura", i  zespół dawny "Totus Musicus" (17 osób)
opiekun: A.Banach
21.12.2018r.posesja MDK Nauczycielska 2Wieczór Kolęd w MDKWystęp z grupą teatralną " TS" Pauza: Szymon Antonowicz, .Marcel Mazurkiewicz,  Zuzanna Bieńkowska, Lena Janus, Władek Maister, Piotr Bieńkowski, , Daria Piechurska, Piotr Bieńkowski - op. J. Chojnowska
Udział:Adam Chlebowski,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Kuba Szulc,Olga Węgłowska,Natalia Stankiewicz,Róża Madej,Jakub Szulc,Emil Warmus,Aglelina Warmus,Klaudia Kutyba,Julia Paterak,Szymon Antonowicz,Martyna Stamborska,Wiktoria Stamborska,Kinga Półtorak,Patrycja Ślęk,Jakub Halkowicz,Marysia Kajewska,Dominika Bizoń,Liwia Żak,Marek Angierman,Martyna Słobodzian,Wiktoria Kulaszewska, Klaudia Drohomirecka,Hania Guźlińska. - op. D. Jaros
19.12.2018r.sala teatralna Dział IISpotkanie Przedświąteczne e Pracowni teatralnej. Spektakl - Piekło NieboWystęp Grupy ze spalonego teatru grupy " Pauza"dla rodziców. Poczęstunek, wręczenie upominków, przekazanie życzeń.
Grupa ze spalonego teatru: Anna Paszkowska,Wiktoria Przychocka, Nikola Chylińska, Ala Szcześniak, Marta Moląg, .Konrad Siorek, Dominika Bech, Salamon Bianka
Pauza: Szymon Antonowicz, .Marcel Mazurkiewicz,  Zuzanna Bieńkowska, Lena Janus, Władek Maister, Piotr Bieńkowski, , Daria Piechurska, Piotr Bieńkowski - op. J. Chojnowska
08.12.2018r.Klub Bolko ŚOK ŚwidnicaWarsztaty malowania bombekUczestnicy zajęć pracowni plastycznej „Mansarda” op. Joanna Waksmundzka.,
06.12.2018r.WrocławRajd - W poszukiwaniu Świętego MikołajaWyjazd do Teatru Lalek na spektakl" Babcia na jabłoni", spacer po Wrocławiu, wizyta w MDK-Śródmieście-spotkanie ze Św. Mikołajem, wręczenie paczek. Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg Dominika Bech, Paweł Puślecki, Daria Piechurska , Lena Janus, Zuzanna Bieńkowska, Marcel Mazurkiewicz, Piotr Bieńkowski, Alicja Szcześniak, Konrad Siorek, Nikola Chylińska - op. J. Chojnowska
01.12.2018r.Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Pawilon Czterech KopułWycieczka pracowni plastycznej, lekcja muzealna i warsztaty, wystawa - Moc natury – Henry MooreUczestnicy zajęć pracowni plastycznej „Mansarda” -19 osób,op. Joanna Waksmundzka.
24.11.2018r.MDK dział II ul. Słobódzkiego 21Warsztaty ceramiczne o tematyce świątecznej Udział:  Tymoteusz Arczykowski, Natalia Strzelczyk, Wiktoria Walusiak, Emilka Lato, Eliza Tyczyno, Klaudia Tomasik, Wiktoria Gołuch,Konstancja Kulak, Ola Skrzyńska,Ola Podanowska, Weronika Hertman, Jan Czerniatowicz, Antonina Teuerle, Ola Walkowicz, Hanna Stanejko, Hanna Kała, Kamila Kamińska
oraz rodzice z dziećmi:
Dagmara Cybruch, Joanna Cybruch, Anna Kawałko, Jagoda Kawałko, Beata Tomsia, Małgosia Tomsia, Teresa Blicharska, Marta Pieczonka, Lila Grzebieniak, Eląbieta Salamon, Patrycja Salamon, Ola Salamon, Agnieszka Jek op. E. Tarnowska
24.11.2018r.
-
25.11.2018r.
Góry StołoweRajd: XII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego11 osób z Koła „ToTuToTam” op. Z. Curyl
24.11.2018r.MDK Świdnica dział IIWarsztaty ceramiczneUczestnicy zajęć pracowni plastycznej „Mansarda”op. Joanna Waksmundzka., 
29.10.2018r.Hol SP nr 4 - budynek B (ul. Słobódzkiego 21)Koncert Piosenki TurystycznejUdział (występ) solistek i zespołu "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy
Opiekun: A.Banach
Udział: Zespół Luźny Skład: Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiak, Marcelina Wójcik, Paulina Barylska, Wanessa Niemiec,
Solo :Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)
Udział:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Adam Chlebowski - op. D. Jaros
27.10.2018r.ŚwidnicaXI Bieg Patrolowy Śladami Mieczysława - Kozara SłobódzkiegoPracownia Techniczna - koła robotyki: Damian Dembek, Michał Orłowski, Jakub Rochiewicz, Marcel Roman, Eryk Bartoszewicz, Marcel Cieślak, Konrad Jaskuła, Łukasz Mały - op. Z. Brożbar
Udział w biegu reprezentantów  wszystkich grup z pracowni muzycznej dz.II (dzieci i rodziców) - 10 osób : Maja Urbaniak, Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Karolina Koch, Julia Łukaszewska, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Lena Martowłos, Wiktoria Starczewska i p. Marta Pieczonka - op. A. Banach
Zajęcie I miejsca - skład drużyny: Kamila Kamińska, Emilia Waliczko, Julia Tarnowska, Oleksandra Jakusheva, Grzegorz Olatowski, Kacper Tarnowski, Anna Wojno, Hania Kała, Magdalena Halicka - op. E. Tarnowska
 
udział w Biegu- II miejsce
Kacper Sowa, Eżbieta Tądel, Nadia Antonowicz-Cedeen, Szymon Antonowicz, Daria Piechurska, Marcel Marcinkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Piotr Bieńkowski- Pauza (op. J. Chojnowska)
Udział drużyny: Agatka Hruszowiec, Dominik Rużowski, paweł Matjaszek, Angelika Borońska. Op. Zbigniew Curyl 
25.10.2018r.MDK Świdnica dział IIWystawa poplenerowa o ŚwidnicyUczestnicy zajęć pracowni plastycznej „Mansarda” udział w wystawie 35 osób,op. Joanna Waksmundzka.
24.10.2018r.Hol SP nr 4 - budynek B (ul. Słobódzkiego 21)Moja Świdnica - poplenerowy wernisaż plastyczny udział: 112 osób
nagrody: Kamila Kamińska, Maja Gabryelska, Grzegorz Olatowski, Oliwia Nowak, Magda Halicka (op. E. Tarnowska)
Wiktoria Gołuch, Natalia Strzelczyk, Ola Skrzyńska, ( op. J. Waksmundzka)
Udział (występ artystyczny - oprawa muzyczna imprezy) zespołu "Wirusy" ze Studia Piosenki w składzie: Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Lena Martowłos, Wiktoria Starczewska i  Zuzanna  Synowska, solistów z grupy "Klawiatura" : Karolina Koch i Radosław Teuerle i solistki z zespołu "Timki" : Patrycja Krupka.
 Opiekun: A.Banach
Nagrody:Aleksandra Jawień,Weronika Hertman
Wyróżnienia: Jan Czerniatowicz,Antonina Teuerle,Aleksandra Walkowicz,Maja Duda,Hanna Jawień,Oliwia Bilińska,Michał Kwiatkowski.            
32 prace zakwalifikowane do wystawy.
Opiekun:W.Szwegler
 
23.10.2018r.
-
25.10.2018r.
prac. muz. MDK dz. II Warsztaty nauki hymnu pt. Wszyscy znamy hymn MDK Tydzień z hymnem MDK Udział wszystkich grup muzycznych dz. II  (op. A.Banach)  oraz grup pracowni plastycznej -28 osób (op. E.Tarnowska)
Prowadzący: Agnieszka Banach
20.10.2018r.MDK dział II, ul. Słobódzkiego 21Spotkanie z ceramiką dla rodziców udział: p. Gracjana Krawczyk, Dagmara Cybruch, Joanna Jaskuła, Anna Kawałko, Jagoda Kawałko, Luiza Manikowska, Zuzanna Manikowska, Małgorzata Tomsia, Marta Pieczonka, Teresa Blicharska, Lila Grzebieniak, Emilia Jesior, Hanna Jesior, Kamila Karst, Agnieszka Jek, Elżbieta Salamon, Patrycja Salamon, Ola Salamon - op. E. Tarnowska
16.10.2018r.Dział II SP nr 4-saala teatralnaII Konkurs Krasomówczy - Trzymaj się tematu a słowa się znajdąUdział Dagmara Brendowska, Zuzanna Wolińska.
I miejsce Zuzanna Wolińska – op. J. Chojnowska
13.10.2018r.Wrocław W poszukiwaniu krasnali oraz Muzeum Nauki - HydropolisWycieczka integracyjna dla grupy Małych Form DekoracyjnychOpiekun Joanna Walerowicz, Arkadiusz Walerowicz:
Łucja Sobolewska, Maja Białoń, Mila Jaśkiewicz, Natasza Pełka, Jagoda Smolarek, Oliwia Stark, Wiktoria Markowska, Natalia Safran, Bieniowska Hanna, Czubki Igor, Szczebak Sandra
12.10.2018r.SSM LubachówWyjazd integracyjny Koła ToTuToTamUdział 12 osób Opiekun: Zbigniew Curyl
09.10.2018r.
-
10.10.2018r.
MDK ŚwidnicaWystawa Świdnickie legendyUczestnicy koła „Małe formy plastyczne” i „Małe formy dekoracyjne”,op. Joanna Waksmundzka.
22.09.2018r.MDK dział II, ul. Słobódzkiego 21Spotkanie z ceramiką dla rodziców udział: p. Gracjana Krawczyk, Emilia Jesior, Ewa Matyszczyk, Joanna Jaskuła, Konrad Jaskuła, Kamila Karst, Agnieszka Jek, Elżbieta Salamon, Patrycja Salamon, Hanna Jesior - op. E. Tarnowska
18.09.2018r.
-
19.09.2018r.
MDK ŚwidnicaSpacer po rynku ze świdnicką KupcowąUczestnicy koła „Małe formy plastyczne” i „Małe formy dekoracyjne”,op. Joanna Waksmundzka.
10.09.2018r.
-
15.09.2018r.
MDK ŚwidnicaArtystyczny Plener świdnickiUczestnicy koła „Małe formy plastyczne” i „Małe formy dekoracyjne”,op. Joanna Waksmundzka.
09.09.2018r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy Lekcja muzealna o twórczości Leona Wyczółkowkiego.Uczestnicy zajęć koła „Malarstwo” i „Grafika”,op. Joanna Waksmundzka.
03.09.2018r.Obiekty sportowe SP 4Mistrzostwa Koła w booleI m. Agata Hruszowiec, II m. Paweł Matjaszek, III m. Kamil Kaczmarek
Opiekun: Zbigniew Curyl
02.09.2018r.Rudawy Janowickie, SokolikiWyjazdowy trening wspinaczkowyUdział 10 uczestników Koła
Opiekun: Zbigniew Curyl