Nasze sukcesy w roku 2011/2012

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2011/2012.

1,080 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy15.06.2012r.
-
17.06.2012r.
BytomXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Alfons Mucha - Secesyjna Baśń"Udział pracowni plastycznej (op. J. Waksmundzka)
19.05.2012r.Nova Paka (Czechy) Międzynarodowy Konkurs Modelarski "NOVOPACKY ŚUTRAK"Nagroda: Krzysztof Zdybel
Wyróżnienie Michał Malkowski i Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)
12.05.2012r.ZabrzeMiędzynarodowy Festiwal TańcaXI m w kat 14-15 lat Grand Prix LA: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)
21.04.2012r.
-
22.04.2012r.
Erasmus Student Network przy Uniwersytecie ekonomicznym w KrakowieInternational Festival Of Musical Songs Międzynarodowy Festiwal Piosenki MusicalowejLaureat: Mateusz Bazylewicz
udział: barbara Spyra, Alicja Zielińska, Aneta Klemczak (op. M. Jabłoński)
26.10.2011r.MDK RybnikXXXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Paul Klee "Spacer Kolorem"Udział pracowni plastycznej (op. J. Waksmundzka)
21.10.2011r.MDK KluczborkI Międzynarodowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Grafika i okolice"Wyróżnienie placówki: MDK Świdnica (op. J. Waksmundzka) z
20.10.2011r.MDK 1 BytomVIII Międzynarodowe Biennale Współczesej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży medal srebrny: Xymena Maciejewska (6l.), Natalia Walter (9l.),
medal brązowy: Oliwia Kuczek (12l.) - (op. W. Szwegler), Aleksandra Skrzyńska (10l.), Aleksandra Samoraj (10 l.), Dominika RZepka (15l.),(op. J. Waksmundzka)
prace zakwalifikowane do wystawy: Malwina Hasik, Julia Kowalewicz, Jan Jurewicz, Joanna Hasik, Karolina Dudziak, Anna Narkiewicz, Marianna Chojnowska(op. W. Szwegler), Urszula Walerowicz,(op. J. Walerowicz) Tomasik Klaudia, Maja Nawrot, Magda Szymańska, Alicja Babula, Aleksandra Oleszek, Aleksandra Myczkowska, Maria Skupień, Aleksandra Matysiak, MAgda Czaja, Piotr Studnicki, (op. J. Waksmundzka)
 
07.10.2011r.Restauracja "Maria" WałbrzychMiędzynarodowe Sympozjum Dolnośląskiej Izby LekarskiejWystęp taneczny: Tomasz Jaszewski i Iwona Golińska (op. T. Jaszewski)
02.10.2011r.RybnikIII Międzynarodowy TTT INŻBUD NADIR CUP Grand Prix Polski Junior IImiejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 8 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
01.10.2011r.
-
02.10.2011r.
Praga (Rep. Czeska)Mistrzostwa Republiki Czeskiej E-Day w Modelarstwie RedukcyjnymUdział : Krzysztof Zdybel, Rafał Gaj, Michał Markowski, Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)
01.10.2011r.Muzeum w KoszalinieMiędzynarodowy konkurs dla dzieci i młodzieży "Muzealne Spotkania z FotografiąUdział ośmiu uczennic z koła (op. K. Jas)
01.10.2011r.
-
02.10.2011r.
LubańII Łużycki Konkurs Plastikowych i Kartonowych Modeli Redukcyjnych o Puchar Burmistrza Miasta LubaniaII m. jun. poj. cywilne - Adrian Skrzypnik
III m. jun. poj. cywilne - Jakub Grześlowski
II m. jun. samoloty 1/72 - Tomasz Moor
III m. jun. samoloty 1/72 - Adrian Butkiewicz
wyr. jun. samoloty 1/48 - Igor Krawczyszyn
udział: Adrian Gutkowski, Rafał Lis, Mikołaj Lis, Tomasz Łukasiewicz, Alicja Sochacka (op. S. Sawicki) z
25.09.2011r.Jelenia GóraMiędzynarodowy TTT KARKONOSZE OPEN 2011 WDSF Open Standard, Grand Prix Polski Junior II i Młodzieżymiejsce 10/12 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 6/12 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 22/28 w kat . Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
24.09.2011r.Jelenia GóraMiędzynarodowy TTT KARKONOSZE OPEN 2011 WDSF International Open LatinII m. Rutka Kacper i Tragarz Olgamiejsce 25/27 w Grand Prix Standard zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna Rutka Kacper i Tragarz Olga otrzymali klasę taneczną D w obu stylach. Gratulujemy !!!
ogólnopolski23.06.2012r.MDK Dom Harcerza KrakówOgólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika Młodych"Nagrody: Paulina Jewiarz, Aleksandra Samoraj, Dominika Waligórska, Aleksandra Matysiak, Katarzyna Tuschka, Piotr Studnicki, Natalia Walter, Weronika Skupień. (op. J. Waksmundzka)
16.06.2012r.
-
17.06.2012r.
BogatyniaVIII Dolnośląski Konkurs Modeli Plastikowych i Kartonowych „Euroregionu Nysa” o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia.I m. Adrian Butkiewicz w kat. poj. cywilne
Im. Katarzyna Grędzińska    1 m w kat. dioram
I m. Jakub Grześlowski w kat.samolotóy 1/72  
II m. Sebastian Mogielnicki w kat.poj.gsnic.1/72
II m. Rafał Rząsa w kat.poj. cywilne
II m. Rafał Rząsa w kat.helikoptery
III m. Tymoteusz Moor w kat.samoloty 1/72
III m. Konrad Jończyk w kat.samoloty 1/48
III m. Rafał Lis w kat.helikoptery
III m. Adrian Skrzypnik w kat.dioramy
III m. Jakub Grześlowski w kat.poj.cywilne  (op. S. Sawicki)
I m. Krzysztof Zdybel  w kat.samoloty 1/48 (op. A. Walerowicz)
09.06.2012r.tabor Jelenia GóraOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Górykat. pow. 15 lat kl. E
V m. Piotr Studnicki i Natalia Bieniek (op. T. Jaszewski)
02.06.2012r.K.Sz. Polonia WroclawMistrzostwa Dolnego Sląska w SzachachUdział Chłopców (80 zawodnikow):
34 m. Kornet Dziedzic, 35 m. Marcel Cieślak, 36 m. Stanisław Rzepecki, 37 m. Viktor Dushka, 42 m Andrzej Kaszyński, 43 m. Antoni Pieszczoch, 69 m. Szymon Turała,  74 m. Kryspin Kowalczyk
Udział Dziewcząt (20 zawodniczek):
V m. Hanna Bera,
X m. Małgorzata Mucha,
XVII m. Oliwia Cieślak (op. M. Korzekwa)
26.05.2012r.
-
27.05.2012r.
ŚwidnicaXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŚWIDNICYmiejsce IV w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia
miejsce II w kat . 10-11 G  zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna
miejsce III w kat . 12-13 G  zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara
miejsce III w kat . 12-13 G  zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
miejsce I  w kat . 12-13 H  zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura
 
26.05.2012r.Nowa SólXIV SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiegomiejsce II w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce II w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
 
26.05.2012r.ODT WrosławOgólnopolski Konkurs Modelarski "Światowid 2012"I m. Krzysztof Zdybel (sam 1:48),
II m. Szymon Ślepko (sam 1:72), Michal Markowski (poj. gąs),
Udział: Dawid Srokowski (Vm), Michał Markowski (Vm), Daniel Bzdyl (Vm), Tomasz Soltys (VIIm), Michał karaszewski (VIIm) op. A. Walerowicz,
Nagroda Specjalna dla najlepszego młodzika - Konrad Jończyk
II m. Rafał Rząsa (śmigłowce)
III m. Adrian Butkiewicz (sam. osob), Katarzyna Grędzińska (dioramy), Tymoteusz Moor (sam 1:72) Tymoteusz Moor (Smigł),
Udział: Jakub Grześlowski (IVm), Konrad Jóńczyk (IVm), Jakub Grześlowski (Vm), Wiktor Grzegorzewski (VIm), rafał Rząsa (VIm), Bartosz Krystkowiak (VIIIm), Adrian Skrzypnik (IXm), Konrad Jaskuła (IXm) - op. S. Sawicki
25.05.2012r.
-
26.05.2012r.
MCK LegnicaXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej "Ekopiosenka" Kwalifikacje do Finału: Wiktoria Pękała, Agnieszka Tympalska, Marta Rosłoń (op. A. Banach)
20.05.2012r.WrocławOgólnopolski Turniej Tańca TANECZNA MAJÓWKAmiejsce VI w kat . pow. 15 E zajeli Studnicki Piotr i Bieniek Natalia
19.05.2012r.DOK DzierżoniówWiosenne Konfrontace TaneczneUdział: Patrycja Jurek, Natalia Kawaler, Aneta Klemczak, Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Karolina Mucha, Roksana Wierzbicka, Aleksandra Ziaja, Jolanta Kurzac, Natalia nalewajko, Maja Wróblewska, Dominika Wróblewska, Julia Furman, Lidia Maciejewska (op. Renata Łukaszewicz - Szczepanik)
12.05.2012r.
-
13.05.2012r.
ZabrzeMiędzynarodowy Festiwal Tańca ZABRZE 2012miejsce XI w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
28.04.2012r.KożuchówKasztelański Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KOŻUCHÓW 2012 Grand Prix Polski Seniorówmiejsce II w kat . 45-54 Grand Prix Hobby zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
26.04.2012r.GłogówXVII Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" udział: Angelika Ślęzak (op. A. Banach)
21.04.2012r.
-
22.04.2012r.
InowrocławVI Inowrocławski Konkurs ModelarskiI m. Rafał Rząsa - jun. modele śmigłowców,
I m. Jakub Grześlowski - jun. mod. pojazdów cywilnych
III m. Rafał Rząsa - jun. mod. pojazdów cywilnych,
II m. Adrian Skrzypnik - jun. dioramy lądowe
wyr. Katarzyna Gredzińska - jun. winiety lądowe
(op. S. Sawicki)
20.04.2012r.Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w NiepołomicachWalne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Wychowania PozaszkolnegoSpektakl "Nasze Metro" Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Gr. taneczna (op. R. Ł-Szczepanik), Gr. Taneczna (op. A. Trzeciak), Gr. Teatralna (op. J. Chojnowska)
15.04.2012r.KórnikIII OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Kórnik VII m. Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska kat. 14-15 l. kl. B Lat (op. T. Jaszewski)
15.04.2012r.KórnikFestiwal Tańca miejsce VII w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
14.04.2012r.
-
15.04.2012r.
Wrocław• 14.04.2012r. - 15.04.2012r.Wrocław Konkurs Modelarski Model Show Wrocław I m. Krzysztof Zdybel kl. Modele lotnicze – junior, III m. Jakub Grześlowski kl. Dioramy – młodzik, III Rafał Rzęsa klKonkurs Modelarski Model Show WrocławI m. Krzysztof Zdybel kl. Modele lotnicze – junior,
III m. Jakub Grześlowski kl. Dioramy – młodzik,
III Rafał Rzęsa kl. Samochody cywilne – open
Udział: Katarzyna grędzińska, Adrian Skrzypnik, Adrian Butkiewicz, Konrad Jończyk, Michał Marchewka, Konrad Marchewka, Rafał Rzęsa, Hubert Łępicki, Maciej Banach, Konrad Jaskuła, Tymoteusz Moor,  pr. modelarska (op. S. Sawicki i A. Walerowicz)
14.04.2012r.Klub BolkoIII Przegląd Piosenki Lwowskiejkoord. L. Matus
14.04.2012r.KórnikFESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2012 GPP SENIORmiejsce I w kat . 45-54 Hobby OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
miejsce III w kat . 45-54 GPP OPEN PLUS zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
25.03.2012r.WrocławOTTT Powitanie Wiosny 2012miejsce II w kat . 10-11 G zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna
miejsce IV w kat . 12-13 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga
24.03.2012r.
-
25.03.2012r.
Sudeckie Centrum Organizacji PozarzadowychXV Międzynarodowy konkurs Modeli Reduklcyjnych " Świdnica - Junior 2012"I m. Hubert Łępicki,
II m. i nagroda forda: Rząsa Rafał
II m. Szczepanek Wojciech, Szturemski Mateusz, Szczepanek Wojciech,
III m. i nagroda forda:  Markowski Artur,
III m. Przylasko Patryk, Skrzypnik Adrian, Markowski Michał
Udział: Sołtys Tomek, Bartosik Bartek, Grześlowski Jakub, Dyrda Maciej, Stępień Maciej, Karaszewski Michał, Wysoczański Krystian, Sosnowski Konrad, Sosnowski Leo, Wróblewski Konrad, Bobrowicz Mikołaj, Srokowski Daniel, Kwiatkowski Mikołaj, Stolarczyk Jakub, Kalinowski Marcin, Kalinowski Michał, Jaskuła Konrad, Mogielnicki Sebastian, Jończyk Konrad, Drożyński Dorian, Zarzycki Jakub, Grześlowski Jakub, Moor Tymoteusz, Banach Maciej, Marchewka Michał, Krystkowiak Bartosz, Lis Mikołaj, Marchewka Konrad, Marciniak Jakub, Lis Rafał, Jedynak Aneta, Grędzińska Katarzyna, Rosłoń Miłosz, Bzdyl Daniel,  Kukla Igor, Wudniak Krzysztof, Baliński Hubert, Kowalski Piotr,
24.03.2012r.KrakówGrand Prix Polski Seniorów oraz Grand Prix Seniorów Open Plusmiejsce I w kat . 45-54 Hobby OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
18.03.2012r. OstrzeszówOTTT OSTRZESZIWSKA WIOSNA 2012miejsce IV w kat . 12-13 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga
17.03.2012r.StrzelinOTTT o PUCHAR ZIEMI STRZELIŃSKIEJmiejsce I w kat . 10-11 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna
miejsce III w kat . 12-13 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
miejsce III w kat . 12-13 G zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara
17.03.2012r.PyskowiceTT SZOKOWISKO 2012 Grand Prix Polski Juniorów Starszychmiejsce VI w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce III w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce XIII w kat . 14-15 Grand Prix zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
11.03.2012r.Jelenia GóraOTTT o Puchar Prezydenta Jeleniej Górymiejsce IV w kat . 12-1 D zajeli Rutka Kacper i Tragarz Olga
17.02.2012r.MDK Śródmieście WrocławVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kot 2012"Kwalifikacje do wystawy: Marta Godlewska 14 lat (op.art. Wanda Szwegler)
16.02.2012r.s. teatralna dz.IWalne Zebranie Koła PTTK "Kolo Ślęży" - MDKKoło MDK (prowadzenie zebrania Z. Curyl)
11.02.2012r.Nowa RudaMistrzostwa Polski PTT i FTS 2012 w Tańcach Standardowych (Seniorzy, Dorośli, Młodzież) i Tańcach Latynoamerykańskich (Juniorzy I i II)miejsce 31 w kat . Mistrz. Polski LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
10.02.2012r.Powiatowe centrum kultury, Sportu i Rekreacj w Zduńskiej Wolii XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pudełko moich marzeń"kat. 6-8 lat:
wyróżnienia: Zuzanna Szponik, Maja Piekielnik, Wiktoria Wolańska (op. J. Waksmundzka)
kat. 16 - 19 lat:
wyróżnienie: Zofia Haz ( op. j. Waksmundzka)zc
28.01.2012r.Hradec Kralove Czeska RepublikaKonkurs Modelarski "Hradecky Lev"III m. (kat. samolotów 1/48) Krzysztof Zdybel (model Messerschmit Bf-109)
Wyróżnienie Klubu Modelarskiego z hradec Kralowe - Krzysztof Zdybel
Udział: Szymon Ślepko (op. A. Walerowicz)
21.01.2012r.Nowy TargXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana WieczystegoI m. Kat. Open +; Walc Angielski : Tomasz Wojas i Anna Wojas,
II m. kat. Open +; Tango : Tomasz Wojas i Anna Wojas,
I m. kat Open +; Walc Wiedeński: Tomasz Wojas i Anna Wojas,
I m. kat Open +; Slowfox: Tomasz Wojas i Anna Wojas,
I m. kat. Open + Quickstep : Tomasz Wojas i Anna Wojas,
I m. kat. Open + St (4 tańce): Tomasz Wojas i Anna Wojas
I m. kat. Open + St (5 tańców): Tomasz Wojas i Anna Wojas,
 
21.01.2012r.Nowy TargIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof.Mariana Wieczystego w kategoriach Hobby i Seniormiejsce 1 w kat . OPEN+ SENIOR 2 ST-4 zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
miejsce 1 w kat . OPEN+ SENIOR 2 ST-5 zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
 
 
 
14.01.2012r.
-
14.01.2012r.
KĄTY WROCŁAWSKIEXII ZIMOWE SPOTKANIA TANECZNE 14 stycznia 2012r odbyły się XII ZIMOWE SPOTKANIA TANECZNE w Kątach Wrocławskich.
Na konfrontacje pojechały dwie grupy taneczne.
GRUPA ONE w składzie Karolina Mucha, Weronika i Wiktoria Śliwowskie,Roksana Wierzbicka, Aleksandra Ziaja, Jolanta Kurzac i Ewa Kundzicz 
GRUPA ASPEKT w skladzie Natalia Kawaler, Patrycja Jurek i Aneta Klemczak
W konkursie brało udział aż 98 zespołów w różnych stylach tanecznych. Dziewczęta z pracowni tańca Renaty Łukaszewicz-Szczepanik zaprezentowały się w czterech choreografiach. 
Wielkim sukcesem jest WYRÓŻNIENIE  dla KAROLINY MUCHY  za wykonanie swojego solo street dance.
Duże wrażenie na publiczności wywarła grupa ASPEKT i jej wykonanie choreografii w technice modern pt. "Anioły" a Natalia Kawaler w swojej solówce przekazała widzom ogrom emocji i wykazała się dużą dojrzałością taneczną.
Podziękowania dla formacji ONE i za jej radość w tańcu
Serdecznie gratulacje!
Wasza Pani Instruktor R.Ł-SZ
Zdjęcia https://skydrive.live.com/?cid=386d7ff97c7b6616#cid=386D7FF97C7B6616&id=386D7FF97C7B6616%21199
Film https://skydrive.live.com/?cid=386d7ff97c7b6616&id=386D7FF97C7B6616%21257
 
14.01.2012r.Kąty WrocławskieZimowe Spotkania TaneczneUdział Grup: "One" "Aspekt" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
14.01.2012r.KrakówXXXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prof. Mariana Wieczystego miejsce 9 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
17.12.2011r.Kamieniec WrocławskiIV Ogólnopolski TTT o Puchar Wójta Gminy CzernicaII m kat. 10-11 H Paweł Studnicki i Wiktoria Tynicka (op. T. Jaszewski) z
17.12.2011r.KrapkowiceXXII OTTT o Puchar Burmistrza Krapkowic Mistrzostwa PTT i FTS Okręgu Opolskiego PTT w Tańcu Towarzyskim 2011miejsce 3 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 3 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
17.12.2011r.Kamieniec WrocławskiOTT O Puchar Wójta Gminy Czernicamiejsce 2 w kat . 10-11 H zajeli Studnicki Paweł i Tyniecka Wiktoria
04.12.2011r.Hala Sprtowa SP 1XIX Świdnicki Festiwal Tańcawyniki:
Kategoria SHOW DANCE DO 6 LAT
WYRÓŻNIENIA:Zespół Koraliki młodsze i Koraliki – MDK Świdnica (op. A. Trzeciak)
Kategoria SHOW DANCE 7 - 11 LAT
WYRÓŻNIENIA:Koraliki starsze – MDK Świdnica (op. A. Trzeciak)
Kategoria MODERN POW 15 LAT
 NAGRODA: Aspekt- Natalii Kawaler, Patrycji Jurek, Anety Klamczak choreografia "Anioły". (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik)
Kategoria HIP - HOP 12 - 15 LAT
udział: ONE (op. R. Łukszewicz - Szczepanik) 
03.12.2011r.ŚwidnicaXIX Świdnicki Festiwal Tańcamiejsce 1 w kat . 8-9 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna
miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura
miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Studnicki Paweł i Tyniecka Wiktoria
miejsce 1 w kat . 10-11 G zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara
miejsce 1 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
miejsce 5 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
 
miejsce 3 w kat . HOBBY 16-34 LA zajeli Studnicki Piotr i Skrzynecka Agnieszka
miejsce 2 w kat . HOBBY 16-34 ST zajeli Studnicki Piotr i Skrzynecka Agnieszka
miejsce 2 w kat . SENIOR HOBBY 35-44 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
03.12.2011r.KluczborkMistrzostwa Polski Południowej w TTUdział: Marcin Bernat i Zuzanna Wenerska (op. T. Jaszewski)
26.11.2011r.WrocławGAR Dance Cup 2011 - o Puchar Kogeneracji SAmiejsce 2 w kat . 14-15 OPEN ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 3 w kat . 14-15 OPEN LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 2 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 3 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 1 w kat . 8-9 H zajeli Madaliński Piotr i Szalecka Hanna
20.11.2011r.ŁódźGrand Prix Polski OTTTmiejsce 17/25 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 17/23 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
20.11.2011r.Jelenia GóraTurniej Tańca o Puchar Karkonoszymiejsce 1 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
miejsce 8 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena otrzymali klasę taneczną B w stylu latyno-amerykańskim. Gratulujemy !!!
13.11.2011r.Rudna k/ PolkowicI Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy RudnaII m. kat 14-15 C (LA) : Bartosz Nowak i Magdalena Staniszewska (op. T. Jaszewski) z
 
12.11.2011r.WrocławII Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskimmiejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper, Kwak Laura
06.11.2011r.KępnoV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno miejsce 3 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
miejsce 10 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
30.10.2011r.Brzeg DolnyOTTT - WRATISLAVIA 2011 O Puchar Burmistrza Brzegu Dolnegomiejsce 1 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
miejsce 9 w kat . 14-15 C ST zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
29.10.2011r.Brzeg DolnyOTTT Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiegomiejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara
miejsce 2 w kat . 10-11 H zajeli Grudziński Kacper i Kwak Laura
miejsce 2 w kat . 14-15 OPEN LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 2 w kat . 14-15 OPEN ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 2 w kat . pow. 35 SENIOR HOBBY OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
29.10.2011r.Świdnica, posesja MDK dz.I IV Bieg Patrolowy "Śladami Mieczysława Kozara-Słobódzkiego"Udział w biegu  (V miejsce) reprezentantów uczniów i rodziców pracowni muzycznej dz. II "Bartek" : Klaudii Barańskiej, Sandry Słowik, Szymona Gawła i Anny Gaweł.
opiekun: Agnieszka Banach
23.10.2011r.ProchowiceOTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prochowicemiejsce 9 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
miejsce 1/8 w kat . 14-15 C zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
22.10.2011r.TwardogóraOTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY TWARDOGÓRAmiejsce 2 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
miejsce 1 w kat . 10-11 H zajeli Peszko Patryk i Kowalska Barbara
 
16.10.2011r.KrakówOTTT GRAND PRIX POLSKI Junior II, Młodzież, Dorośli - Standard, Latin XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego ''PLĄS 2011''miejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 10 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
15.10.2011r.Środa ŚląskaIX OTTT miejsce 1/3 w kat . pow. 35 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
miejsce 2/8 w kat . 14-14 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena
miejsce 3 w kat . 10-11 G zajeli Kowalski Michał i Michielewicz Liwia
12.10.2011r.Teatr ŚOKObchody 60 lecia MDK - Koncert Jubileuszowy
11.10.2011r.
-
16.10.2011r.
KarpaczEliminacje Międzywojewódzkie (dolnośląskie + lubuskie) do Mistrzostw Polski Juniorek do 18 lat w szachach4. miejsce - Natalia Mielnik, Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica 1 pkt z 4 partii, awans do Mistrzostw Polski Juniorek do 18 lat w szachach

11.10.2011r.
-
16.10.2011r.
KarpaczEliminacje Międzywojewódzkie (dolnośląskie + lubuskie) do Mistrzostw Polski Juniorów do 12 lat w szachach25. miejsce - Patryk Mielnik, Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica, 2 pkt z 7 gier
08.10.2011r.Bystrzyca KłodzkaSąsiedzki Turniej Tańca Towarzyskiegomiejsce 1/3 w kat . 14-15 C LA zajeli Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalen
08.10.2011r.GliwiceIX Gliwickie Spotkania Taneczne Grand Prix Polski, Amatorzy, Junior IImiejsce 13 w kat . 14-15 Grand Prix LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 14 w kat . 14-15 Grand Prix ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 6 w kat . 14-15 B LA zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
miejsce 8 w kat . 14-15 B ST zajeli Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna
01.10.2011r.Przeźmierowo k/PoznaOTTT Grand Prix Polski Senior Hobbymiejsce 4/11 w kat. 35-44 Open ST zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
miejsce 8/10 w kat. 35-44 Open + GP zajeli Wojas Tomasz i Wojas Anna
24.09.2011r.
-
25.09.2011r.
ŁaskI Festiwal Modeli Plastikowych Wyróżnienie:
Krzysztof Zdybel (Supermłodzik 2011) - w kategorii samoloty w skali 1/48
Rafał Gaj (Supermłodzik 2011) – w kategorii modeli pojazdów cywilnych
Szymon Ślepko – w kategorii samolotów w skali 1/72
Michał Markowski – w kategorii pojazdów gąsienicowych w skali 1/35
(op. A. Walerowicz)
17.09.2011r.ŚwiebodziceOTTT SUDETY TOPI m. Madaliński Piotr i Szalecka Hanna - kat. 8-9 H
II m. Brzezicki Filip i Skrzynecka Katarzyna - kat. 10-11 G
03.09.2011r.GliwiceOTTT Grand Prix Polski Seniorów oraz Grand Prix Seniorówmiejsce 1/5 w kat. 35-44 START ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna
miejsce 4/6 w kat. 35-44 OPEN ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna
miejsce 6/7 w kat. 35-44 OPEN + ST zajeli Wojas Tomasz, Wojas Anna
03.09.2011r.
-
04.09.2011r.
ŚwidnicaFestiwal Modelarstwa RedukcyjnegoI m. (samoloty 1/48 klasa F4IB) - Krzysztof Zdybel
I m. (pojazdy cywilne junior) - Rafał Gaj
Pucharu im. Henryka Pszczółkowskiego - za najlepszy model samochodu - Rafał Gaj
udział: Michał Markowski i Michał Pilarczyk (op. A. Walerowicz)
wojewódzki19.06.2012r.MDK Śródmieście WrocławV Wojewódzkie Biennale Malarstwa i Miniatury 8x8Nagroda: Tomek Lorenc (l.6), Hanna Stawejko (l.7),
Wyróżnienie: Nikola Zborowska (l.5), Sylwia Borkowska (l.10), Roksana Wysoczańska (l11), Paulina Jeliarz (l.12).
Udział w wystawie; Urszula Walerowicz (l.12), Jadwiga Bogusławska (l.12), Malwina Milak (l.12), Wiktoria Siennica (l12), Aleksandra Samoraj (l.11), Patrycja Łuczak (l.12), Olga Borkowska (l.12), Natalia Zborowska (l.9), Wiktoria Wolańska (l.6) (op. J. Walerowicz, J. Waksmundzka, E. Tarnowska)
 
 
03.06.2012r.LubachówXI Złaz Turystów Dolnego ŚląskaNagrodzeni Młodzieżową Odznaką Krajoznawczą: Jan Baranowski, Zuzanna Pietrukiewicz, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Aneta Jedynak, Hanna Drozd, Paweł Matjaszek, Oliwia Matyszczyk, Weronika Wąsik, Zuzanna Kupczyk (op. Z. Curyl)
12.05.2012r.
-
13.05.2012r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorówkat. dziewcząt do 8 lat:
I m. Kateryna Dushka,
III m. Justyna Garstka
VI m. Oliwia Cieślak, VII m Oliwia Łazarek,
kat. chłopców do 8 lat:
VII m. Michał Jedliński, XI m. Fabian Supran, XII m. Michał Bortkiewicz, XIII m. Antoni Pieszczoch, XV m. Robert Kaźmierczak, XVII m. Jan Czerniatowicz, XVIII m. Kornel Dziedzic, XX m. Jakub Jaworski, XXI m. Jakub Kołata, XXII m. Marcel Cieślak, XXIII m. Viktor Dushka, XXIV m. Mateusz Sroka, XXV m. Dawid Goppold.
kat. dziewcząt do 10 lat:
X m. Ida Wcisło
kat. chłopców do 10 lat
XVI m. Radosław Natanek, XVII m. Jakub Szczypiński, XVIII m. Bartosz Tomczak.
kat. chłopców do 12 lat:
XV m. jakub Dudziak, XXIV m. Michał Turek,
kat. chłopców do 14 lat:
XVI m. Krzysztof Olszewski, XVII m. Michał Sroka,
kat dziewcząt do 16 i 18 lat:
VII m. Natalia Mielnik, IX m. Aleksandra Olszewska,
klasyfikacja druzynowa:
V m. K.Sz. Gambit MDK Swidnica (op. M. Korzekwa)
 
09.05.2012r.OławaFinał 57 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Wyróznienie: Aleksandra Szpak (op. M. Jabłoński,
udział: Estera Ofiara (op. A. Banach)
27.04.2012r.Klub Śląskiego Okręgu Wojskowego WrocławKoncert finałowy VI Dolnoślaskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni PatriotycznejLaureatka Aleksandra Szpak + nagroda Marszałka Województwa Dolnośląskiego (op. M. Jabłoński)
27.04.2012r.Sala Teatralna ŚOKVIII Dolnośląski Konkurs Keyboardowy "Mistrz Klawiatury'2012"Martyna Dymnicka - III m w kat 10-12 lat
Sandra Słowik - nagroda dyrektora MDK Świdnica  (op. A. Banach)
 
04.04.2012r.MDK "Śródmieście" WrocławXIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Tematyce Ekologicznej z cyklu "Ziemia jest jedna" "Cztery pory roku"Nagroda: Natalia Partyka (op. J. Walerowicz),
Wyróżnienie: natalia Zborowska, Dominika Trzyna (op. J. Walerowicz), Ewelina Rynkiewicz (op. J. Waksmundzka)
Zakwalifikowane do wystawy: Asia Plewińska, Jakub Żeromski, Natalia Zborowska, Barbara Szpilka, Aleksandra Matysiak, Karolina Kaniewska, natalia Mielnik, Aleksandra Iwancz, Fabiola Maciejewska, Zofia Hak (op. J. Waksmundzka),
Hania Fitrzyk, Julia Rataj, Kuba Zarzycki, Roksana Malec, Joanna Hasik (op. W. Szwegler)
23.03.2012r.ChojnówPrzeglad Kabaretowy "PeKaEsy"Udział Grupy "Pauza" (op. J. Chojnowska)
21.03.2012r.Klub Bolko ŚOK IX Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z Jajem'2012" Kat. zespoły:
Wyróżnienie:  Zespół "Wirusy" (Angelika Ślęzak, Aneta Jedynak, Magdalena Kuczmarska, Marta Niedźwiecka, Justyna Kawałko, Wiktoria Woźny)
Wyróżnienie : Zespół "Bez Nazwy" (Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała, Marta Rosłoń, Estera Ofiara, Anna Schwałkowska)
kat. solistów:
Udział: Wiktoria Woźny, Estera Ofiara
(op. A. Banach)
07.03.2012r.MDK "Śródmieście" WrocławKonkurs Fotograficzno - plastyczny "Sztuka smaku - kuchnia artystyczna. Sztuka kulinarna i jej kulturotwórczy wymiar"kat. fotografia: Nagroda: Julia Furman
zakwalifikowane do wystawy: Paulina Piskor, Damian Karczewski, Dagmara Piechocińska, Marcelina Ślusarczyk (op. K. Jas)
kat. plastyczna: Nagroda Weronika Kubinka
Wyróżnienie: Aleksandra Matysiak, Sara Zawisza
zakwalifikowane do wystawy: Dominika Waligórska, Paulian Jeliarz, Paweł Studnicki (op. J. Waksmundzka)
kat. Ceramiczna; Wyróżnienie Hanna Drozd, Katarzyna Bober
 
zakwalifikowane do wystawy: Julia Rataj, Karolina Pukaczewska, Magdalena Chludzińska, Maria Krzyżaniak, (op. E. Tarnowska, W. Szwegler)
25.02.2012r.
-
25.02.2012r.
WrocławDolnośląski Festiwal Tańca Na Dolnośląskim Festiwalu Tańca "I can dance" Wrocław
grupa ONE - IV miejsce w kategorii zespoły taneczne 12-15 lat
Karolina Mucha - V miejsce w kategorii solo 12-15 lat
Dziewczęta wspięły się wysoko przy bardzo licznej konkurencji
11.02.2012r.WrocławVIII Festiwal Małych Form Teatralnych "Obciach 2012"Udział Kabaretu "Pauza" (op. J. Chojnowska)
05.02.2012r.MDK ŚwidnicaWałbrzyska Liga Okręgowa w SzachachRunda VI:
KSz GAMBIT MDK Ś-ca I - WOK Wałbrzych I 0-5
KSz GAMBIT MDK Ś-ca II - WOK Wałbrzych II 0-5
Runda VII
WOK Wałbrzych II - KSz Gambit MDK Ś-ca I 1-4
WOK Wałbrzych I - KSz GAMBIT MDK Ś-ca II 5-0
Ostateczne Wyniki w Lidze:
III m. KSz GAMBIT MDK Ś-ca I
VIII m. KSz Gambit MDK Ś-ca II 9op.
(op. Korzekwa)
04.12.2011r.ŚwidnicaŚwidnicki Festiwal TańcaŚwidnicki Festiwal Tańca z Sukcesami!!
NAGRODA dla dziewcząt z grupy Aspekt- Natalii Kawaler, Patrycji Jurek, Anety Klamczak w kategorii Modern. Zaprezentowały choreografię "Anioły".  
Pracownia Tańca Renaty Łukaszewicz-Szczepanik. 
https://www.facebook.com/groups/279299052087956/
23.11.2011r.Urząd Wojewódzki WrocławWojewódzki Konkurs Plastyczny "Tu mieszkam - moje miejsce magiczne w Europie"Nagroda: Piotr Studnicki (op. J. Waksmundzka) z
11.11.2011r.Klub Bolko ŚOKI Turniej Szachowy "O Szablę Piłsudzkiego"Wyniki Klasa Open:
V m. Andrzej Słabicki,
VII m. Janusz Kiliański,
Juniorzy:
II m. Natalia Mielnik,
III m. Jakub Dudziak,
VII m. Patryk Mielnik, VIII m. Aleksanda Olszewska, XI m. Jan Staręga, XII m. Ida Wcisło, XIII Michał Jedliński, XV m. Michał Turek, XVI m. Hubert Trzos, XVII m. Karolina Sikora, XIX m. Daniel Mondzelewski, XX m. Fabian Supran, XXI m. Paweł Kaszyński, XXII m. Tymoteusz Jaśków, XXIV m. Robert Kaźmierczak, XXV m. Paweł Tymiński, XXVI m. Kamil Stryczek, XXVII m. Kornel Dziedzic, XXVIII m. Miłosz Krawczyk ...i Jakub Jaworski, Michał Bortkiewicz, Mateusz Patyk, Bartosz Tomczak, Paweł Ożóg, Jan Czerniatowicz, Maksymilian Skóra, Kacper Wrzodek, Gabriela Słomiany, Kateryna Dushka, Hubert Polus, Martyna Czerniec, Justyna Garstka, Szymon Oruba (op. M. Korzekwa) z
23.10.2011r.KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich P'15Dziewczęta do 9 lat (13 uczestniczek):
5. Ida Wcisło (9 lat), 4 pkt7. Karolina Sikorska (8 lat), 3,5 pkt
Chłopcy do 9 lat (30 uczestników):
14. Hubert Trzos (8 lat), 4 pkt29. Hubert Gutowski (8 lat), 1 pkt30. Igor Gradowski (8 lat), 0 pkt
Chłopcy do 12 lat (34 uczestników):
19. Patryk Mielnik (10 lat), 3,5 pkt29. Paweł Ślepko (12 lat), 2,5 pkt31. Michał Turek (11 lat), 2 pkt32. Jakub Dudziak (10 lat), 2 pkt33. Kamil Stryczek (10 lat), 0,5 pkt
Dziewczęta do 15 lat (5 uczestniczek):
5. Aleksandra Olszewska (15 lat), 1 pkt
Dziewczęta do 18 lat (6 uczestniczek):
4. Natalia Mielnik (16 lat), 3 pkt
22.10.2011r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do 7 lat w Szachach23. Fabian Supran, 4 pkt (na 6 możliwych)28. Piotr Kowalski, 3,5 pkt33. Michał Bortkiewicz, 3,5 pkt38. Michał Jedliński, 3 pkt40. Jakub Jaworski, 3 pkt58. Robert Kaźmierczak, 2,5 pkt63. Tymoteusz Jaśków, 2 pkt67. Dawid Goppold, 2 pkt69. Michał Pawłowski, 1,5 pkt70. Kacper Wrzodek, 1,5 pkt75. Krystian Niemiec, 1,5 pkt76. Jan Czerniatowicz, 1,5 pkt79. Piotr Majewski, 1 pkt
17.09.2011r.
-
18.09.2011r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychDziewczęta do 9 lat (17 uczestniczek):
12. Ida WCISŁO, 3 pkt (Ida zdobyła IV kategorię szachową)13. Karolina SIKORSKA, 3 pkt (Karolina także zdobyła IV kategorię)
Dokładne wyniki
Chłopcy do 9 lat (25 uczestników):
17. Hubert TRZOS, 3 pkt24. Bartosz TOMCZAK, 1 pkt
Dokładne wyniki
Chłopcy do 11 lat (29 uczestników):
17. Patryk MIELNIK, 3,5 pkt (Patryk zdobył III kategorię szachową)27. Jakub DUDZIAK, 2 pkt29. Michał TUREK, 1 pkt
Dokładne wyniki
Dziewczęta do 17 lat (3 uczestniczki):
3. Natalia MIELNIK, 2 pkt
Dokładne wyniki
W nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej Klub GAMBIT MDK zajął 9 miejsce.
rejonowy10.05.2012r.
-
18.05.2012r.
Teatr ŚOKVII Rejonowy Konkurs recytatorski "Arka"Kwalifikacje do Finału: Natalia Adamczewska, Nadia Kielecka, Paulina Krzeczkowska (op. W. Ziobrowska i J. Chojnowska)
09.05.2012r.
-
18.05.2012r.
Teatr ŚOKVII Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Kamien Wiary" JP II NAGRODY: KAROLINA JOŃCZYK, 9 lat, MARTA MAJCHER, 9 lat, WERONIKA KOWALSKA, 9 lat, JOANNA CHOJNOWSKA, 18 lat, PIOTR STUDNICKI , 16 lat, AGNIESZKA TWORZYDŁO, 14 lat, NATALIA ZBOROWSKA, 10 lat, WIKTORIA KUŁASZEWSKA, 7 lat, OLGA MAK, 8 lat
WYRÓŻNIENIA :ALICJA MALISZEWSKA, 8 lat, DOMINIKA SOKOŁOWSKA, 8 lat, NIKOLA ZBOROWSKA , 6 lat, HANIA SLATAN, 9 lat (op. J. Waksmundzka, E. tarnowska, W. Szwegler, J. Walerowicz)
27.04.2012r.Centrum Kultury i Turystyki WalimPrzegląd Teatrzyków Szkolnych SOWA 2012I miejsce „Super Sowa” Grupa „Figielek” za spektakl „a to ci historia”  w składzie:
Woźniczka Karolina, Kulaszewska Wiktora, Stanejko Hanna, Wolano Aleksandra,  Jaskuła Amelia,  Koksa Pola, Kiszecka Bogna, Jeske Weronika, Radwańska Marcelina, Szlachetka Laura, Jakubiec Jagoda, Kowal Wiktoria, Bielecki Oskar, Woliński Franciszek, Krzystek Kamila, Żynkin Maja, Lenkiewicz Oskar (op. W. Ziobrowska0
 
II miejsce Grupa „Pierrot” za spektakl „Kopciuszek”, w składzie: Kawa Julia, Wąsik Weronika,  Kanecka Natalia,  Pilch Julia, Matyszczyk Sandra, Augustyn Adrian, Grzegorzewska Martyna, Kaszyński Paweł, Wierzchowska Zuzanna (op. W. Ziobrowska)
 
Wyróżnienia dla „Najlepszej aktorki” za rolę macochy – Weronika Wąsik (op. W. Ziobrowska)
 
Udział: Grupa ze spalonego teatru" w przedstawieniu " Kot w butach", w składzie Urszula Walerowicz, Emilia Łopacka, Aleksandra Król, Sara Kałamarz, Katarzyna Włosińska, Dominika Wróblewska, Natalia Adamczewska, Filip Pawlik, Martyna Zygmunt. (op. J. Chojnowska)
19.04.2012r.
-
20.04.2012r.
MCK LegnicaRejonowy Konkurs Recytatorski Wyróżnienie Sandry Matyszczyk, udział Weroniki Wąsik (op. W. Ziobrowska)
17.04.2012r.Klub Bolko ŚOK Eliminacje Rejonowe Festiwalu Piosenki "Rozdźwięki" Udział: Angelika Ślęzak i Agnieszka Tympalska (op. A. Banach)
29.03.2012r.Sudeckie Centrum organizacji Pozarzadowych57 Dolnośląski Konkurs Recytatorski - el. rejonowe kwalifikace do finału wojewódzkiego: Estera Ofiara (op. A. Banach), Aleksandra Szpak (op. M. Jałoński). org. W. Ziobrowska i J. Chojnowska
22.03.2012r.MCK LegnicaEl. Rejonowe XVII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj sukces" w TarnobrzeguNominacja do II etapu: Angelika Ślęzak
udział: Agnieszka Tympalska, Wiktoria Pękała, Estera Ofiara (op. A. Banach)
16.03.2012r.PSMVI Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki PartiotycznejWyróznienie: Zespół "Bez Nazwy" (Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała, Marta Rosłoń, Anna Schwałkowska, Estera Ofiara) (op. A. Banach)
Nagroda: Aleksandra Szpak (op. M. Jabłoński)
05.03.2012r.
-
16.03.2012r.
PSMDolnośląski Konkurs Plastyczny "Maska Karnawałowa" el. rejonoweZakwalifikowane do wystawy:
Aleksandra Tomala (op. E. Tarnowska)
Julia Kowalewicz (op. W. Szwegler)
Karolina Zięba (op. J. Walerowicz)
04.03.2012r.ŻarówIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZSIV runda;
K.Sz. Gambit MDK III - UKS Piast Bolków 2,5:1,5
K.Sz. Gambit MDK II - Tech, Ekonomiczne 2,5 - 1,5
GOK Malczyce - K.Sz. Gambit MDK Ś-ca 3,5 - 0,5
K.Sz Gambit MDK I - K.Sz. Gambit MDK V 4.0 - 0,0
V runda:
K.Sz. Gambit MDK V - Cuprum Queen Lubin 0 - 4
K.Sz. Gambit MDK IV - K.Sz. Gambit MDK I 0 - 4
UKS Piast Bolków - K.Sz. Gambit MDK II 1 - 3
GLKS Goniec Żarów - K. Sz. Gambit MDK III 4 - 0
VI runda:
K.Sz. Gambit MDK II - GLKS Goniec Żarów 1 - 3
K.Sz. Gambit MDK I - Tech. Ekonomiczne 4 - 0
Cuprum Queen Lubin - K.Sz. Gambit MDK IV 4 - 0
Zaremba Team Żarów - K.Sz. Gambit MDK V 4 -0
                                  (op. M. Korzekwa)
12.02.2012r.ŻarówIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZS1 kolejka:
Zarmba Team Żarów - Gambit MDK II 1:3
Gambit MDK V - Gambit MDK III 0:4
Gambit MDK IV - GLKS Goniec Żarów 0:4
Gambit MDK I pauzował
2 kolejka:
Gambit MDK III - Gambit MDK IV 3:1
Gambit MDK - II - Gambit MDK V 3:1
Gambit MDK I - Cuprum Queen 7 Lubin 3,5 : 0,5
3 kolejka;
Zaremba Team Żarów - Gambit MDK I 0 :4
Gambit MDK V - GOK Malczyce 0:4
Gambit MDK IV - Gambit MDK II 0:4
Technikum Ekonom Ś-ca - Gambit MDK III 1,5:2,5
(op. M. Korzekwa)
28.01.2012r.obiekty sportowe SP 1Zawody Modeli Balonów na Ogrzane PowietrzeSukcesy modelarzy MDK;
kat. młodzik: I m. Konrad Jaskuła, II m. Jakub Zarzycki, III m. Adrian Skrzypnik, III m. druzynowo. (op. S. Sawicki)
10.12.2011r.ZSZ Piława GórnaOkręgowe Zawody Modeli Rzucanych w kat. F1A/NI m. Michał Marchewka
II m. Mikołaj Lis
III m. Rafał Lis
udział: Adrian Skrzypnik, Adrian Butkiewicz, Tomasz Łukasiewicz, Konrad Jończyk, Maciej Banach, Konrad Marchewka,
Drużynowo: I m. MDK Świdnica (op. S. Sawicki) z
20.11.2011r.Kamienna GóraWaŁbrzyska Liga Okręgowa II i III meczII runda:
UKS Zadrna Kamienna Góra I – KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 1,5-3,5
Andrzej Słabicki 1, Janusz Kilański 1, Marcin Korzekwa 0,5, Zenon Kaźmierczuk 0, Natalia Mielnik 1
UKS Zadrna Kamienna Góra II – KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 3,5-1,5
Patryk Mielnik 0,5, Jakub Dudziak 0, Krzysztof Olszewski 0, Hubert Trzos 0, Aleksandra Olszewska 1
Runda III
KSz GAMBIT MDK Świdnica I – UKS Zadrna Kamienna Góra II, 5-0
1. Andrzej Słabicki 1, Janusz Kilański 1, Marcin Korzekwa 1, Zenon Kaźmierczuk 1, Natalia Mielnik 1
KSz GAMBIT MDK Świdnica II – UKS Zadrna Kamienna Góra II, 0-5
Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Krzysztof Olszewski, Hubert Trzos, Aleksandra Olszewska (op. M. Korzekwa) z
10.11.2011r.teren OSiR /SP 1 Zawody modelarskie Udział MDK: 1 miejsce - Lis Mikołaj kat. młodzik l. płaskieII miejsce - Lis Rafał kat. młodzik l. płaskieIII miejsce -Jakub Grześlikowski kat. mł. l. płaskie
II miejsce - Kasia Grędzińska kat. jun. mł l. płaskie
IV miejsce: druzunowo - MDK Świdnica
op. S. Sawicki) z
05.11.2011r.MDKWałbrzyska Liga Okręgowa - I meczGambit MDK I - Gambit MDK II 5:0
Gambit MDK I (Janusz Kiliański, Zenon Kaźmierczuk, Artur Ślepko, Natalia Mielnik, Marolina Sikora)
Gambit MDK II (Patryk Mielnik, Jakub Dudziak, Hubert Trzos, Michał Turek, Ida Wcisło) (op. M. Korzekwa) z
20.10.2011r.Klub "Bolko"XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"II nagroda: Martin Kurek (op. M. Jabłoński)
udział: Zespół "Wirusy", Zespół "Bez nazwy" (op. A. Banach)
powiatowy26.05.2012r.StrzegomDni StrzegomiaUdział: Zespół "Koraliki Młodsze", "Koraliki Starsze" (op. A. Trzeciak)
13.05.2012r.Wielka Sowa (G. Sowie)Rajd Oddziału ŚwidnickiegoQuiz krajoznawczy;
II m. Jan Baranowski
Wręczono Odznaki: Zdobywca Ślęży: Filip Łaszuk, Mały Powstaniec Warszawski: Jan Baranowski, Zabytki Unesco: Weronika Wąsik, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek (op. Z. Curyl)
05.05.2012r.Amfiteatr ŻarówRockowa Majówka 2012Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)
02.05.2012r.Stadion Miejski Jaworzyna ŚlRockowa Majówka 2012Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)
01.05.2012r.Klub BolkoRockowa Majówka 2012Udział zespołów: Fallenight, ballistic (op. L. Matus)
29.04.2012r.Marcinowice"Tańczyć może każdy"Udział: Kacper Grudziński i Barbara Kowalska, Michał Kowalski i Liwia Michielewicz (op. Z. Brożbar)
02.04.2012r.Org. Gimnazjum nr 2 / Hala Sportowa ZawiszówMistrzostwa Powiatu w Aerobiku RekreacyjnymWystęp;
Grupa "One", Grupa "Diagonal", Grupa "One - Modern Jaaz", Karolina Mucha, Natalia Kawaler (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik), Grupa "Koraliki", Grupa "Sekond" (op. A. Trzeciak)
25.03.2012r.MDK BartekIX Międzypowiatowa Liga Szachowa LZSRunda VII KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - ZAREMBA Team Żarów, 1,5-2,5UKS Piast Bolków - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 2-2 KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 2-2
Runda VIII GOK Malczyce - KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 3-1 KSz GAMBIT MDK Świdnica I - GLKS Goniec Żarów, 2,5-1,5KSz GAMBIT MDK Świdnica V - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 0-4
Runda IX KSz GAMBIT MDK Świdnica III - KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 0-4 KSz GAMBIT MDK Świdnica II - GOK Malczyce, 1-3
Runda X KSz GAMBIT MDK Świdnica I - KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 4-0KSz GAMBIT MDK Świdnica IV - Technikum Ekonomiczne Świdnica, 4-0
Runda XI UKS Piast Bolków - KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 3-1 GLKS Goniec Żarów - KSz GAMBIT MDK Świdnica V, 4-0 KSz GAMBIT MDK Świdnica III - ZAREMBA Team Żarów, 1-3 KSz GAMBIT MDK Świdnica II - Cuprum Queen 7 Lubin, 2-2
Klasyfikacja generalna: 1. KSz GAMBIT MDK Świdnica I, 19 PKT, 36 pkt 2. GLKS Goniec Żarów, 17 PKT, 32 pkt 3. GOK Malczyce, 15 PKT, 25 pkt 4. Cuprum Queen 7 Lubin, 12 PKT, 26 pkt 5. KSz GAMBIT MDK Świdnica II, 12 PKT, 21,5 pkt 6. UKS Piast Bolków, 10 PKT, 21,5 pkt 7. ZAREMBA Team Żarów, 9 PKT, 18 pkt 8. KSz GAMBIT MDK Świdnica III, 9 PKT, 16 pkt 9. KSz GAMBIT MDK Świdnica IV, 4 PKT, 12 pkt 10. Technikum Ekonomiczne Świdnica, 3 PKT, 9 pkt 11. KSz GAMBIT MDK Świdnica V, 0 PKT, 2 pkt
Drużyny GAMBITU MDK Świdnica podczas trzech turniejów ligi reprezentowali: Drużyna I: Janusz Kilański (9,5 pkt z 10!), Marcin Korzekwa (7 z 7!), Zenon Kaźmierczuk (1,5 z 3), Łukasz Wierzbicki (8 z 8!), Jan Kaszyński (2 z 2), Piotr Kaszyński (2 z 4), Grzegorz Jeziorny (6 z 6!).
Drużyna II: Patryk Mielnik (5 z 10), Natalia Mielnik (7 z 10), Kacper Wiszczuk (5,5 z 10), Michał Turek (4 z 10).
Drużyna III: Tomasz Dudziak (4 z 10), Artur Ślepko (3,5 z 10), Jakub Dudziak (4,5 z 10), Paweł Ślepko (3 z 6), Ida Wcisło (1 z 4).
Drużyna IV: Artur Malarz (2 z 10), Fabian Supran (0 z 2), Radosław Natanek (3 z 10), Aleksandra Olszewska (2,5 z 7), Krzysztof Olszewski (4,5 z 7).
Drużyna V: Krystian Kudela (1 z 10), Bartosz Tomczak (0 z 10), Paweł Kaszyński (1 z 10), Hubert Gutowski (0 z 5), Michał Woźniak (0 z 1).
(op. M. Korzekwa)
24.03.2012r.ŻarówMistrzostwa LZS Powiatu ŚwidnickiegoUdział; 4 m. Natalia Mielnik, 10 m. Piotr Kaszyński, 12 m. Radosław Natanek, 13 m. Bartosz Tomczak, 14 m. Antoni Pieszczoch, 15 m. Robert Kaźmierczak, 16 m. Kateryna Dushka, 17 m. Viktor Dushka (op. M. Korzekwa)
11.01.2012r.Sala Teatralna ŚOKPrzeglad Zespołów KolędniczychWyróżnienie dla zespołu "Trupa ze spalonego teatru" (op. J. Chojnowska) zc
01.12.2011r.Klub Bolko ŚOKCykl imprez pt:"Rock przeciw AIDS"Happening w Klubie Bolko:
Koncert Zespołów Rockowych
Gwiazda Wieczoru:
28.10.2011r.Teatr ŚOKGala VII GAla PrzedsiębiorczościWystęp Weroniki Fiołek (op. M. Jabłoński) z
17.10.2011r.s. teatralna MDKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Mariana Hemara 
Nagrodzono:
W kategorii I (szk. podstawowe) przyznano:
Wyróżnienia dla Sandry Ślepokury – SP nr 1
 3 miejsce dla Julii Grubiak – MDK Świdnica
2 miejsce dla Aleksandra Bilińskiej - Sp nr 315
1 miejsce dla Pawła Olszewskiego – Sp nr 1
W kategorii II (szk. gimn) przyznano:
Wyróżnienia dla Urszuli Kisiel – Gimn nr 3
3 miejsce dla Estery Ofiary – MDK Świdnica, i Marii Dembowskiej Gim. nr 1
2 miejsce dla Weroniki Śliwowskiej – Gim nr 1 i Arkadiusza Ziobrowskiego Gim nr 3
1 miejsce dla Nadii Kieleckiej – MDK Świdnica
W kategorii III (szk. ponadgimn.) przyznano:
2 miejsce dla Jakuba Kleiny – MDK Świdnica
1 miejsce dla Pauliny Krzeczkowskiej – MDK Świdnica
15.10.2011r.MDK ŚwiebodziceIII Mistrzostwa modeli rzucanych o Puchar Dyrektora Miejskiego Domu Kultury I m. Adrian Butkiewicz
II m. Tomasz Łukasiewicz
III m. Jakub Grześlowski
udział Adrian Skrzypnik, Karol Jończyk, Miłosz Rosłoń (op. S. Sawicki) z
miejski21.06.2012r.Galeria 44 SwidnicaMiejski Konkurs Fotograficzny I m. w kat gimnazja: Julia Furman (op. K. Jas)
03.06.2012r.OSiR ŚwidnicaFestyn Ligi Kobiet Polskich "Mama, Tata i ja"Udział: Zespół "Koraliki" (op. A. Trzeciak)
02.06.2012r.Estrada w RynkuEstrada Dni ŚwidnicyKoncert "piosenki z Metra" - Studio Piosenki: Barbara Spyra, Weronika Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Natalia Murdzek, Aneta Klemczak, Aleksandra Szpak, Martin Kurek, Szymon Garbol, Mateusz Bazylewicz (op. M. jabłoński)
01.06.2012r.Galeria Świdnicka - Kino 3DMini Konkurs Plastyczny na Plakat do BajekOsoby Nagrodzone: Aleksandra Samoraj, Agata Rączkowska, Weronika Wierzbicka, Jagoda Wróbel, Weronika Olejnik, (op. J. Walerowicz), Natalia Zborowska, Aleksandra Iwancz, Łucja Bańkowska, Zuzanna Szponik, Karolina Jończyk (op. J. Waksmundzka), Zuzanna Wyszkowska, Maja Skórska, Aleksandra Kowalewicz, Wiktoria GołuchHanna Slatan (op. W. Szwegler).
01.06.2012r.Galeria ŚwidnickaDziecięcy Kongres RegionówUdział: Estera Ofiara (op. A. Banach), Zespół "Małe Iskierki", "Iskierki", "One" Karolina Mucha, Angelika Ślęzak, Julia Furmankiewicz, Duet "Karo" (op. R. Łukaszewicz-Sczepanik), Zespół Piosenki i Ruchu "Timki", Wiktoria Pękała (op. A. Banach), Zespół "Koraliki", "Małe Koraliki" (op. A. Trzeciak)
31.05.2012r.Rynekdzien osób NiepełnosprawnychWystęp Zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)
29.05.2012r.
-
30.05.2012r.
Faktobus i MDKWarsztaty Taneczne "Kongres Regionów" Warsztaty w Faktobusie - prowadzenie Monika Jabłońska "Fakt" - 3 grupy
Warsztaty w MDK - prowadzenie Karolina Jaroszewicz Newswik Polska - 2 grupy (op. Paulina Chrzan i Joanna Chojnowska
26.05.2012r.Gimnazjum nr 4festyn ŚrodowiskowyPuszczanie balonów: Łukasz Zatorski i Patryk Rzepecki (op. S. Sawicki)
26.05.2012r.MDKAlchemia TeatralnaUdział w warsztatach teatralnych z Julianem Chrząstowskim, aktorem Teatru Starego z Krakowa - 7 osób z pr. teatralnej (op. J. Chojnowska) 
19.05.2012r.Błedne Skaly - Pstrążna - Kudowa CzermnaRajd Szlakiem Papieskim w Góry StołoweUdział 35 osób (op. W. Ziobrowska, M. Korzekwa, L. Matus)
13.05.2012r.Galeria ŚwidnickaEstrada Dni ŚwidnicyWystep Zespołów: Koraliki Mł, Koraliki St, (op. A. Trzeciak), Studio Piosenki (M. Jabłoński)
03.05.2012r.Os. MłodychFestyn ParafialnyGrupa turniejowa:
Kacper Grudziński i Barbara Kowalska,
Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,
Piotr Mdaliński i Hania Szalecka.
Grupa młodsza:
Amelia Patyk, Mateusz Patyk, Julia Czyż, Konstancja Kulak, Michał Bryks, Nikola Bilska, Ola Calińska, Olgierd Hodel, Sylwia Rajca (op. Z. Brożbar)
11.04.2012r.Sala Teatralna ŚOKSpektakl "Nasze Metro"Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Gr. taneczne (op. R. Ł-Szczepanik), Gr. taneczna (op. A. Trzeciak), Gr. teatralna (op. J. Chojnowska)
30.03.2012r.Galeria ŚwidnickaPrezentacja tanecznaZespół "Koraliki", Zespół "Sekond" (op. A. Trzeciak)
30.03.2012r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarzadowychXLVII Dni PagórkówGoszczono Janusza Sapę – redaktora naczelnego „Poznaj swój kraj” i założyciela Klubu Zdobywców Korony Gór Polski.
Wręczeno dzieciom z Koła PTTK „TO TU TO TAM” przy MDK odznak turystyki kwalifikowanej i krajoznawczej.
MATJASZEK Paweł – Siedmiomilowe Buty st. Srebrny LIS Mikołaj – Siedmiomilowe buty st. złoty BARONOWSKI Jan – Odznaka Turystyki Pieszej st. popularny BIEDROŃ Karina – Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny WALENTYNOWICZ Szymon - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny KUPCZYK Zuzanna - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny WĄSIK Weronika - Krzyże Pokutne w Polsce st. popularny oraz Dziecięca Odznaka Turystyczna DROZD Hanna – Szlakami św. Jana Nepomucena st. brązowy 9    JASKUŁA Amelia – Szlakami św. Mikołaja
10. PIETRUKIEWICZ Zuzanna - Krzyże Pokutne w Polsce st. złoty
JASKUŁA KONRAD - Szlakami św. Mikołaja, Szlakami św. Jana Nepomucena st. brązowy oraz Krzyże Pokutne w Polsce st. złoty  (op. Z. Curyl)
28.03.2012r.SP 1Konkurs plastyczny "Mamo, tato jesteś moim mistrzem"Nagroda: Zofia Wasowska, Agata Belka, Wiktoria Kwiatkowska (op. J. Waksmundzka)
25.03.2012r.Lutynia i Góry ZłoteV Rajd Nepomucenowy45 osób (op. Z. Curyl)
21.03.2012r.Sala Teatralna ŚOKWybory Miss EkonomikaWystęp zespołów: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak), Zespół ONE: Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Joanna Kurzac, Aleksandra Ziaja, Karolina Mucha, Roksana Wierzbicka. Zespół Modern Jazz: Natalia Kawaler, Patrycja Jurek, Wystep solo: Karolina Mucha (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
10.03.2012r.galeria ŚwidnickaOtwarcie galerii handlowejWystęp zespołu "Sekond" (op. A. Trzeciak)
09.03.2012r.Filia MBP na Oś. MłodychKoncert z okazji Dnia KobietUdział w koncercie Studia Piosenki (Basia Spyra, Dorota Ząbek, Ola Szpak, Wiola Trzpil, Patrycja Pienio, Natalia Murdzek, Aneta Klemczak, Weronika Fiołek, Martin Kurek, Mateusz Bazylewicz (op. M. Jabłoński)
16.02.2012r.Sudeckie Centrum Organizacji Pozarzadowych"Jak Zapusty to ZapustyWystęp w cześci artystycznej par TT  KT "Impuls" (op. Z. Brożbar)
03.02.2012r.MDK BartekKonkurs Fotograficzny "Moje Ferie"I m. Julia Furman
II m. Sandra Matyszczyk
III m. Karina Biedroń
Wyróżnienie: Michał Marchewka, Marcelina Ślusarczyk, Aneta Jedynak (op. K. Jas)
Oprawa muzyczna wernisażu: Studio Piosenki (op. A. Banach)
 
 
28.01.2012r.s. komputerowa MDKTurniej Gier Komputerowych sukcesy MDK; I m. Mateusz Stelmach, III m. Marek Miącz, wyróżnieni: Kamil Frączak, Kacper Grudziński, Damian Matjaszek, Kacper frączak (op. M. Hajduk io Z. Brożbar)
26.01.2012r.Schronisko "Andrzejówka" w Rybnicy LeśnejWyjazd do "Andrzejówki"Wyjazd grupy (op. Z. Curyl i K. Jas)
23.01.2012r.Hotel "Pod wierzbami"Opłatek u kombatantówPrezentacja kolęd: Aleksandra Szpak, Patrycja Pienio, Weronika fiołek, Barbara Spyra, Martin Kurek, Mateusz Bazylewicz (op. M. Jabłoński)
23.01.2012r.
-
27.01.2012r.
modelarnia MDK BartekWarsztaty modelarskierealizacja S. Sawicki
21.01.2012r.Klub BolkoVII Integracyjne Spotkania Pracowni Tanecznych MDKUdział: part TT "Impuls" (op. Z. Brożbar), Zespoły "Koraliki" i "Sekond"(op. A. Trzeciak), "Małe Iskierki", "One" (op. R. Łukasiewicz - Szczepanik)
19.01.2012r.JaworWycieczka KrajoznawczaZwiedzanie Muzeum Regionalnego, Kosciola Pokoju, Rynku i ratusza, kościoła pw. św. Marcina, Zamku Anioła. (op. Z. Curyl, K. Jas)
16.01.2012r.
-
17.01.2012r.
s. teatralna MDK BartekWarsztaty teatralnerealizacja przez W. Ziobrowska, J. Cojnowska
14.01.2012r.Sala SM ul. Sklodowskiej Spotkanie Noworoczne Towarzystwa Przyjaciół LwowaWystęp grup wokalnych i instrumentalnych: 
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek":  Angelika Ślęzak, Magdalena Kuczmarska, Aneta Jedynak, Estera Ofiara, Marta Rosłoń, Agnieszka Tympalska, Zespół "Wirusy" i "Bez nazwy"
oraz
grupa Keyboardowa "Klawiatura":  Martyna Dymnicka
(op. A. Banach)
14.01.2012r.Klub BolkoII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy JuniorówSukcesy KSz "Gambit" MDK Świdnica:
Dziewczęta do lat 7: I m. Hanna Bera,
Chłopcy do lat 7: I m. Kornel Dziedzic, II m. Artur Rzepecki,
Dziewczęta do lat 10: I m. Karolina Sikorska, II m. Kateryna Dushka, III m. Ida Wcisło
Chłopcy do lat 10: I m. Hubert Gutowski, II m. Jakub Jaworski, III m. Michał Bortkiewicz
Chłopcy do lat 13: I m. Michał Turek, II m. Patryk Mielnik, III m. Jakub Dudziak
Dziewczeta do lat 20: I m. Natalia Mielnik
Chłopcy do lat 20: II m. Kacper Wiszczuk
Kat. OPEN: II m. Natalia Mielnik, III m. Kacper Wiszczuk (op. M. Korzekwa)
09.01.2012r.Hotel "Piast - Roman"Opłatek Izby LekarskiejPrezentacja kolęd: Aleksandra Szpak, Patrycja Pienio, Weronika Fiołek, Barbara Spyra, Martin Kurek (op. M. Jabłoński)zc
05.01.2012r.Sala Teatralna ŚOKKonferencja Miejska związanej z odbudową wieży ratuszowejPrezentacja "Legendy o chciwym rajcy" - inscenizacja Gr. Teatralnej (op. J. Chojnowska)zc
21.12.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychWigilia Organizacji Pozarządowych w COPWystęp solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" : Angeliki Ślęzak, Agnieszki Tympalskiej i Marty Rosłoń
(op. A. Banach)
 
15.12.2011r.Galeria Fotografii ŚOKUruchomienie szopkiS. Sawicki i L. Matus
15.12.2011r.Galeria Fotografii Wernisaż Konkursu Plastycznego "Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie - Nowy Rok"Nagroda: ULA ZĄTEK – 9 lat, KAROLINA ZIĘBA, HANNA SLATAN – 9 lat, MILENA WOLAK – 6 lat, JULIA BRYGIER – 9 lat, MAGDALENA CHLUDZIŃSKA – 11 lat, OLIWIA KUCZEK – 12 lat, MAJA SKORSKA – 7 lat, OLIWIA MATYSZCZYK – 7 lat, ALICJA KOWALSKA – 8 lat, HANNA STANEJKO – 6 lat, KAROLINA KANIEWSKA – 9 lat, 2 prace, MACIEJ STĘPIEŃ – 8 lat 2 prace, DOMINIKA RZEPKA, 15 lat, PATRYCJA PIELECH – 11 lat
Wyróżnienie: PATRYCJA LEJA, JULIA KOT – 9 lat, BOGNA KISZECKA – 8 lat, DOMINIKA MIKŁA – 8 lat, JUSTYNA CZAJA – 15 lat, WIKTOR DUSZKA – 5 lat, AGATA STAROOJCIEC, ADA PODBIELSKA – 6 lat, WIKTORIA POŁUCH – 8 lat, KAROLINA PUŁACZEWSKA – 7 lat, KUBA ZARZYCKI – 8 lat, ALICJA LACH – MIERZEJEWSKA – 11 lat, ALA WOJNOWSKA – 9 lat, KAMILA JUŹWIAK – 8 lat , NATALIA STUPECKA – 7 lat, WERONIKA OLEJNIK – 8 lat.
14.12.2011r.Teatr ŚOKUroczysość Miejska 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennegoStudio Piosenki MDK (Aleksandra Szpak, Monika Wójcik, Martin Kurek, Natalia Murdzek, Weronioka Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Patrycja Pienio, Dorota Ząbek, Justyna Koblewska, Barbara Spyra, Natalia Widuto, Daria Krawczyk, Mateusz Bazylewicz, Alicja Zielińska,  + chórki (op. M. Jabłoński)
recytacja: (op. J. Chojnowska) z
13.12.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychKoncert "Kaczmarski - Bard Solidrności" z okazji 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennegoStudio Piosenki MDK (Aleksandra Szpak, Monika Wójcik, Martin Kurek, Natalia Murdzek, Weronioka Fiołek, Dagmara Dawlewicz, Patrycja Pienio, Dorota Ząbek, Justyna Koblewska, Barbara Spyra, Natalia Widuto, Daria Krawczyk, Mateusz Bazylewicz, Alicja Zielińska,  + chórki (op. M. Jabłoński) z 
09.12.2011r.MDKWarsztaty malowania bąbekJ. Walerowicz
16.11.2011r.Sudeckie Centrum Organizacji PozarządowychMiejska Konferencja Świdnickiego Stowarzyszenia "Amazonki"Występ: Estera Ofiara (A. Banach), Duet taneczny (op. R. Łukaszewicz), "Koraliki" A. Trzeciak, Piotr Sudnicki i ... (op. T. Jaszewski), 3 pary TT (op. Z. Brożbar) z
12.11.2011r.Szlak turystyczny Legii NadwiślańskiejRajd Turystyczny 18 osób z Koła "To tu to tam" i zapisanych z miasta.
Trasa: Pogorzała - Jeziorko Daisy - Palmiaria w Lubiechowie - Zamek Książ - stadnina koni. (op. Z. Curyl)
11.11.2011r.Klub Bolko ŚOKiejski Konkurs Plastyczny NAGRODY:
OLIWIA GERUS  (7)  (9) MAJA NAWROT (10)   ADAM BUBAK (12) PAULINA HOLUTIAK (14) ILONA HERMANOWSKA (15) HANNA SLATAN(9), MARTYNA TRELEWSKA (8)
(op. W. Szwegler)
NATALIA STUPECKA (8)
(op. J. Walerowicz )
WYRÓŻNIENIA:
ULA ZĄTEK (9) HANIA Chojen (5) OLIWIA PRZYBYLSKA (6) OLGIERD ETEL (11) XYMENA MACIEJEWSKA (6) JUSTYNA CZAJA (15) KLAUDIA TOMASIK (10) ALEKSANDRA SAMORAJ (10) JULIA KOZA (6) ŁUCJA BAŃKOWSKA (10) MARYSIA KRZYŻANIAK (11) MARTYNA GRZEGORZEWSKA (6)  WERONIKA KOWALSKA (9)  ALEKSANDRA MYCZKOWSKA (10)  OLIWIA TRAGARZ (7) MAGDALENA PARTYKA (8) MARTA MAJCHER (8),WERONIKA MONGIAŁO, (7)
OLIWIA KUCZEK (12), NATALIA SZCZEPAŃSKA (8), JULIA KOWALEWICZ (11), JULIA RATAJ (9) - op. W. Szwegler
09.11.2011r.SP 4Wspólne warsztaty i wystep "Koraliki" i Goście z Iwanofrankowska (Ukraina) z
03.11.2011r.
-
11.11.2011r.
MDK i Klub BolkoMiejski Konkurs Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"Nagroda: Jakub Kleina, Nadia Bielecka (op. J. Chojnowska)
Wyróżnienie: Estera Ofiara (W. Ziobrowska), Paulina Krzeczkowska (op. J. Chojnowska) z
02.11.2011r.Klub Bolko ŚOKZaduszki MuzycznePrzegląd Zespołów Rockowych (op. L. Matus)
21.10.2011r.Piwnica "Centrum Organizacji Pozarządowych" ŚwidnicaWernisaż wystawy "Świeci z Bieszczadu"Występ wokalny: Martin Kurek (K. Jabłoński), Dominika Styrna (A. Banach)
Recytacja:  (J. Chojnowska)
Wręczono odznaki turystycze:
1. Hanna Slatan - 7 Milowe Buty
2. Oliwia Matyszczyk - "Znam Ślężę"
3. Aneta Jedynak - "Znam Ślężę"
4. Mikołaj Lis - "Znam Ślężę"
5. Konrad Jaskła - "Turysta Dolnośląski" i "60 lat PTTK"                       (op. Z. Curyl)
21.10.2011r.Piwnica "Centrum Organizacji Pozarządowych" ŚwidnicaKoncert "Jesienne Liście"Studio Piosenki (op. M. Jabłoński) z
12.10.2011r.holl teatru ŚOKObchody 60 lecia MDK - Wernisaż prac i roztrzygnięcie konkursów?
11.10.2011r.Teatr ŚOKObchody 60 lecia MDK - Miejska Konferencja Pedagogiczna "MDK placówka z pasją"Referaty: Lucyna Fronckiewicz - Godyń - Kraków, Elzbieta Marciniszyn - MDK Opole i Wioletta Ziobrowska MDK Świdnica
07.10.2011r.Restauracja "Stary Młyn"Impreza Socjalna Pracowników Urzędu MiastaWystęp Artystyczny: Weronika Fiołek (op. M. Jabłoński), para tańca towarzyskiego: Tomasz Jaszewski i Iwona Golińka (op. T. Jaszewski)
05.10.2011r.Teatr ŚOKDni Lwowa i kultury KresowejWystęp Grupy Teatralnej (op. J. Chojnowska)
01.10.2011r.Rynek ŚwidnicaKoncert z okazji "Zamknięcia kapsuły czasu"Studio Piosenki z piosenką "Wieża" (op. M. Jabłoński) z
14.09.2011r.
-
17.09.2011r.
teren miastaSprzątanie Światakoordynacja z ramienia MDK: L. Matus
wewnętrzny15.05.2012r.Cmentarz ul. BrzozowaII Rocznica Śmierci A. ScheeraZłożenie kwiatów na grobie A. Scheera: Koło ToTuToTam (op. Z. Curyl) i Gr. "Agrafka" (op. J.Walerowicz)
20.04.2012r.
-
21.04.2012r.
Niepołomice - KrakówWycieczka NagrodowaUdział Pracowni biorących udział w spektaklu "Nasze Metro": "Studio Piosenki (op. M. Jabłoński), Teatralna (op. J. Chojnowska), taneczne (op. R. ł-Szczepanik i A. Trzeciak)
15.04.2012r.WrocławWycieczka do WrocławiaUdział 35 dzieci. (op. Z. Curyl i K. Jas)
31.03.2012r.MDK dz. IWarsztaty malowania pisanekUdział dzieci z pracowni: "Agrafka" (op. J. Walerowicz), Plastyczna (op. J. Waksmundzka), Plastyczna (op. W. Szwegler).
21.03.2012r.Klub BolkoDZIEŃ TALENTÓWPREZENTACJE:
Julia Furman i Natalia Zielińska z pracowni fotograficznej Krzysztofa Jasa, Martin Kurek z pracowni muzycznej Mirosława Jabłońskiego, Jan Baranowski z pracowni turystycznej Zbigniewa Curyla, Martyna Dymnicka, Wiktoria Pękała, Angelika Ślęzak z pracowni muzycznej Agnieszki Banach, Maja i Dominika Wróblewskie oraz Karolina Mucha z pracowni tanecznej Renaty Łukaszewicz-Szczepanik, Karolina Zięba z pracowni "Agrafka" Joanny Walerowicz Jakub Kleina z pracowni teatralnej Joanny Chojnowskiej Estera Ofiara z pracowni muzycznej Agnieszki Banach i pracowni teatralnej Wioletty Ziobrowskiej Ada Szcześniak i Oliwia Kuczek z pracowni plastycznej Wandy Szwegler
25.02.2012r.WrocławWycieczka Krajoznawcza do Muzeum Narodowego we WrocławiuUdział 37 osób (op. W. Szwegler, J. Waksmundzka, Z. Curyl)
Zwiedzano: Muzeum Narodowe, Ostrów Tumski, Katedra pw. św. J. Chrzciciela
Odznaki z rąk prezesa Woj. Por. Oddziałów PTTK J. Szymszona otrzymały:
Amelia Jaskula: Dziecieca Odznaka Turystyczna, Zdobywca Ślęży,
Zuzanna Pietrukiewicz: Zdobywca Ślęży, Znam Ślężę,
14.02.2012r.s. muzyczna dz. IKoncert WalentynkowyKoncert uczestników Studia Piosenki (op. M. Jabłoński)
10.02.2012r.s. AgrafkaDolnośląski Konkurs Plastyczny "Maska Karnawałowa" el. wewnętrzneop. J. Walerowicz
08.02.2012r.s. teatralna dz.IŚwietowanie Pierwszego Sukcesu - impreza integracyjnaGospodarze: Grupa ze Spalonego Teatru" , występ GRUPY "Pauza" (op. J. Chojnowska)
Udział: Pierrot (W. Ziobrowska) pr. Plastyczna (W. Szwegler, "Agrafka" (J. Walerowicz), Gr. Turystyczna "To Tu To Tam" (op. Z. Curyl)
15.01.2012r.WroclawWycieczka do Opery Wrocławskiej na "Czerwony Kapturek"Wyjazd pracowni: teatralnej (W. Ziobrowska), teatralna (J. Chojnowska), turystyczna (Z. Curyl)
13.01.2012r.Sudeckie Centrum organizacji PozarzadowychJasełaka dla emerytów i rencistów MDKWystęp Grupy teatralnej (op. W. Ziobrowska)
12.01.2012r.s. teatralnaRoczek Koła Turystycznego "To tu to tam"Udział wzieły pracownie: plastyczna (W. Szwegler), plastyczna (J. Waksmundzka), muzyczna (A.Banach), taneczna (A. Trzeciak), "Agrafka" (J. Walerowicz), teatralna (J. Chojnowska), teatralna (W. Ziobrowska), fotograficzna (K. Jas), modelarska (A. Walerowicz), modelarska (S. Sawicki). Piosenkę zaśpiewały: Estera Ofiara i Marta Rosloń.
22.12.2011r.Amfiteatr MDKWieczór Kolęd w MDK(op. Paulina Chrzan)
20.12.2011r.s. muzyczna MDK Wieczór kolęd z pracownią muzyczną Występ reprezentantów wszystkich grup muzycznych z pracowni :
Grupa Keyboardowa "Klawiatura" I i II - soliści:Klaudia Barańska, Sandra Słowik, Zuzanna Bednarz, Bogdan Melerowski, Martyna Dymnicka, Paulina Sierakowska, Jan Mikuła
Studio Piosenki dla Dzieci "Bartek" -zespół "Wirusy" oraz solistki:  Aneta Jedynak, Magdalena Kuczmarska, Angelika Ślęzak
Studio Piosenki dla Młodzieży "Bartek" - zespół "Bez Nazwy" oraz solistki: Agnieszka Tympalska, Estera Ofiara, Wiktoria Pękała i Marta Rosłoń
Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI"
(op. A. Banach)
12.12.2011r.s. koputerowa MDKWigilia w pracowni tanecznej(op. Z. Brożbar)
06.12.2011r.teren miastaGra Miejska "W poszukiwaniu św. Mikołaja"Udział wzieli:
Grupa Turystyczna "To tu to tam" : Baranowski Jan, Jaskuła Konrad, Paweł Matjaszek, Zuzia Pietrukiewicz, Karina Biedroń, Maja Mogielnicka, Matyszczyk Oliwia, Matyszcy Sandra,   (op. Z. Curyl), + 24 osoby grupa "Agrafka"(op. J. Walerowicz), + 23 osoby Pracownia Teatralna, + 14 osób Pracownia Plastyczna (op. J. Waksmundzka), + 17 osób Pracownia szachowa (op. P. Chrzan)
 
24.11.2011r.Restauracja "Pod Kopułą"Dziecięce Dni PagórkówPrelekcja "Krzyże Pokutne w Polsce" - Tadeusz Niedzielski.
Odznaki Otrzymali
Mikołaj Lis – Pop. GOT.. Mikołaj Lis – 60 lat PTTK... Rafał Lis – Pop. GOT.. Rafał Lis – 60 lat PTTK.. Jeremi Okniański – Pop. GOT.. Jeremi Okniański – 60 lat PTTK.. Zuzanna Pietrukiewicz – Pop. GOT.. Zuzanna Pietrukiewicz – 60 lat PTTK.. Zuzanna Pietrukiewicz – Jan Nepomucen – brązowy.. Zuzanna Kupczyk – „7 mil buty” Zuzanna Kupczyk – „Zdobywca Ślęży” Zuzanna Kupczyk – DOT „Miś” Jan Baronowski – Jan N. – brązowy.. Jan Baronowski – Szlakiem Zabytków UNESCO – popularna.. Maja Mogielnicka  JN – brązowa Karina Biedroń JN – brązowy Paweł Matjaszek – DOT „Miś” Paweł Matjaszek - Jan Nepomucen – brązowy.. Konrad Jaskuła - Jan Nepomucen – brązowy..        (op. Z. Curyl)
29.10.2011r.MDK - teren miastaIV Bieg Patrolowy Śladami Mieczysława Kozara - SłobódzkiegoI m. Pracownia Plastyczna (op. J. Waksmundzka): Maja Szymaszkiewicz, Weronika Wolańska, Wiktoria Wolańska, Oliwia Drozdowicz, Olgierd Etel, Ola Skrzyńska, Dominika Rzepka, Patrycja Leja, Piotr Studnicki.
II m. Pracownia Teatralna (op. J. Chojnowska): Jakub Kleina, Karol Moczulski, Karolina Biniek, Justyna Popek, Urszula Kisiel, Aleksandra Tekiela, Paulina Krzeczkowska, Gabrysia Leśniańska,
III m. Pracownia Taneczna (op. A. Trzeciak): Anna Wierzbicka - Huk, Wiktoria Turek, Sonia Hołyszewska, Laura Wasylkiewicz, Małgosia Cichowicz, Julia Kraszkiewicz, Natalia Łużna, Ilona Grzela,
IV m. Koło "Totutotam" (op. Z. Curyl): Konrad Jaskuła, Karina Biedroń, Maja Mogielnicka, Jan Baranowski, Mikołaj Lis, Rafał Lis, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek, Karolina Kumięga, Hania Drozd,
IV. m Pracownia Plastyczna (op. W. Szwegler): Olga Czaja, Ala Lach, Julia Rataj, Magda Chudzińska, Gracjan Strzelec, Natalia Ruszaj,
IV m. Koła "Agrafka" (op. J. Walerowicz): Urszula Walerowicz, Mikołaj Schwartz, Emilia Łopacka, Ola Samoraj, Karolina Zięba, Daniela Wieczorek
V m. Pracownia Modelarska (op. A. Walerowicz): Wojtek Szczepanek, Tomasz Sołtys, Maja Sołtys, Michał Markowski, Rafał Gaj,
V m. Pracownia Szachowa (op. M. Korzekwa): Natalia Mielnik, Patryk Mielnik, Jakub Dudziak,
VI m. Pracownia Muzyczna (op. A. Banach): Sandra Słowik, Klaudia Barańska, Szymon Gaweł
VI m. Pracownia Taneczna (0p. R. Łukaszewicz-Szczepanik): Karoina Trunkwalter, Martyna Gładysz, Kelly Terka, Julia Zerka, Maja Nawrot
VII m. Pracownia Muzyczna I (op. M. Jabłoński): Izabella Tokarska, Martin Kurek, Weronika Fiołek, Aneta Klemczak,
VII m. Pracownia Modelarska II: (op. S. Sawicki): Katarzyna Grędzińska, Alex Wybrański, Tomasz Łukasiewicz, Sebastian Sierpiński, Rafał Rząsa,
VII m. Pracownia Komputerowa (op. Z. Brożbar): Mariusz Lema, Dawid Tymiński, Przemek Kaczmarek, Mateusz Stelmach,
19.10.2011r.Teatr ŚOK ŚwidnicaDzień SenioraWystęp na imprezie par dziecięcych:
Patryk Peszko i Barbara Kowalska,
Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,
Kacper Grudziński i Laura Kwak.
15.10.2011r.
-
16.10.2011r.
Góry Stołowe: Błędne Skały - Szczeliniec WielkiRajd Turystyczny "Śladami Jana Pawła II"Nagrodzeni w Quizie Krajoznawczym:
I m. Baranowski Jan
II m. Matyszczyk Sandra i Biedroń Karina
wyróżnienia: Zuzanna Pietrukiewicz, Jaskuła Konrad, Lis rafał, Lis Mikołaj, (op. Z. Curyl)
11.10.2011r.posesja MDK ul. NauczycielskaObchody 60-lecia MDK - "Piknik pod dębem" Występ reprezentantów grup:
"Klawiatura" - Martyna Dymnicka (keyboard)
Studio Piosenki dla Dzieci "Bartek" - zespół "Wirusy"
Studio Piosenki dla Młodzieży "Bartek" - zespół "Bez Nazwy" i solistka Estera Ofiara
(op. A. Banach)
 
11.10.2011r.Posesja MDK ŚwidnicaPknik pod DębemPary rekreacyjne:
Patryk Peszko i Barbara Kowalska,
Michał Kowalski i Liwia Michielewicz,
Kacper Grudziński i Laura Kwak,
Piotr Madaliński i  Hanna Szalecka.
 
Pary sportowe:
Bernat Marcin i Wenerska Zuzanna,
Nowak Bartosz i Staniszewska Magdalena.
11.10.2011r.osesja MDKObchody 60 lecia MDK - Koncert "Koraliki" (op. A. Trzeciak)
10.10.2011r.s. teatralna MDKObchody 60 lecia MDK - Koncert "Spotkanie Pokoleń"Występ grup muzycznych: 
Studio Piosenki -  zespoły „Wirusy” i „Bez Nazwy” oraz solistki: Marta Rosłoń, Agnieszka Tympalska, Dominika Dziedzic, Wiktoria Pękała i Estera Ofiara, "Klawiatura" - duet Sandra Słowik i Klaudia Barańska, Zespół Piosenki i Ruchu "TIMKI" (op. A. Banach)
oraz grup teatralnych (op. W. Ziobrowska)
30.09.2011r.Restauracja Dziecięce Dni PagórkówWręczono odznaki Turystycne:
"7- milowe buty" st. srebrny - Zuzanna Pietrukiewicz
Dziecięca Odznaka Turystyczna - Zuzanna Pietrukiewicz
Odznaka "Znam Ślężę" -
Biedroń Karina, Jaskuła Konrad, Lis Rafał, Łukasiewicz Tomasz, Mogielnicka Maja, Mogielnicki Sebastian, Sołtys Tomasz, Sołtys Maja, Matyszczyk Sandra Występ artystyczny: Grupa wokalna (op. A. Banach)
10.09.2011r.KłodzkoWycieczka Krajoznawcza do KłodzkaWręczono Odznaki:
1. "Zdobywca Ślęży" - Tomasz Łukaszewicz
2. "&-milowe buty" st. srebrny: Adrian Skrzypnik, Maciej Banach, Sandra Suchojad, Hania Szalecka, Nikodem Gaj,