Nasze sukcesy w roku 2016/2017

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2016/2017.

3,859 total views, 2 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy20.05.2017r.Broumov-OtoviceMemoriál Kit show Broumov 20.5.2017(II m. kategoria pojazdycywilne) Róża Bartko-Kozieł, , Żabrowski Aleksander,Im samoloty w kategorii do 14 latMateusz Zapotoczn, ( Im, pojazdy cywilne.nagr.specjalna.od firmy EDUARD) -op. A. Walerowicz
01.04.2017r.
-
04.04.2017r.
II Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu, ul. Parkowa 18-26VI Wrocław Model Show 2017Wyniki konkursów
Klasa O7 : modele samolotów odrzutowych 1:48
Mateusz Zapotoczny za model Heinkel He 162A-2 Salamander
Konkurs OPEN JUNIOR
Młodzicy (wiek do lat 12)    
Klasa OM1: modele lotnicze (wszystkie skale)
Adam Grech za model Spitfire Mk IXc
Adam Grech za model F-14 Tomcat
Konrad Świder za model Supermarine Spitfire Mk.22
Klasa OM2: modele pojazdów wojskowych (wszystkie skale)
 Szymon Świder za model Skoda 100mm vz 14/19 Howitzer
Klasa OM3: modele pojazdów cywilnych (wszystkie skale)
Adam Grech za model Subaru Impreza 2001 Adam Grech za model Peterbild model 378
Klasa OM5: dioramy (wszystkie skale)
 Adam Grech za model T-34-76
Konkurs OPEN JUNIOR
Juniorzy (wiek od 13 do 17 lat)
Klasa OJ1: modele lotnicze (wszystkie skale) Piotr Kowalski za model Bf 109E-1
Klasa OJ3: modele pojazdów cywilnych (wszystkie skale)
 Róża Bartko-Kozieł za model Chevy Street Machine 55’
Róża Bartko-Kozieł za model Enzo Ferrari
 Róża Bartko-Kozieł za model DeLorean Back To The Future
 NAGRODY SPECJALNE
IBG Lotniczy Młodzik – za najciekawszy model lotniczy w barwach alianckich w kategorii Młodzik od firmy IBG Adam Grech za model Spitfire Mk Ixc
 Puchar IBG za najciekawszy model wykonany z zestawu IBG przez młodzika
Szymon Świder za model Skoda 100mm vz 14/19 Howitzer
 Modelarska nadzieja – za model, który wywarł największe wrażenie na sędziach w konkursie Młodzik/Junior od firmy IBG Róża Bartko-Kozieł za model DeLorean Back To The Future III
Nagroda za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu w kategorii Junior od MR Łask Aleksander Żabrowski za model Boeing B-17G-75-BO Flying Fortress z obsługą naziemną - op. A. Walerowicz
Pracownia modelarska MDK Bartek:
- Wyróżnienie Tomasz Łukasiewicz
Nagroda specjalna „Za najciekawszy model pojazdu wojskowego” od firmy IBG
-Dobrosław Kiszecki - op. M. Grzelak
25.03.2017r.
-
26.03.2017r.
Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych S3 ŚwidnicaXXI Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych - Świdnica Junior 2017Kowalski Piotr (IIIm, IIm)
, Szymon Mazur ( II m)
,Boesl Olivier,
 Dyrda Maciej,( II m)
 Wiktor Kruk,Witold Łazarek, Adam Grech, Biela Mateusz, Biela Barbara,Gotfryd (Nagrod. Spec)
Jakub, Mech Adrian, Kedzierski Kamil, (II m) Róża Bartko-Kozieł, Bondarenko Andrzej, Żabrowski Aleksander,
Mateusz Zapotoczn, ( Im, nagr.spec.)
Krawczyk Mateusz, Szymon Świder, Konrad Świder, Mytych Igor, Miłkowski Karol, Mateusz Olędzki,
 (II m)
 Hubert Baliński, (I m)
Sosnowski Konrad (III m)
,Pietek , Pietek Szymon, Pietrzyk Oleg, - A. Walerowicz
Pracownia modelarska MDK Bartek:
- I miejsce Tomasz Łukasiewicz
- III miejsce Łukasz Zatorski - I miejsce Konrad Marchewka Udział w imprezie (Młodzik): -Antoni Staśkiewicz, -Jakub Chybowski -Mikołaj Jesior -Jan Czerniatowicz -Dobrosław Kiszecki -Szymon Gruszczyński -Igor Kutyło -Kacper Jek
-Maksymilian Boczyło - op. M. Grzelak
 
Ignacy Tyszkiewicz - młodzik wyróżniony - op. J. Walerowicz
24.03.2017r.
-
26.03.2017r.
TrutnovWarsztaty MażoretekMAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina   Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia
MAŻORETKI 12 – 15 LAT Juniorki
Lisek Zuzanna  ,Łuczak Julia,Makowska Natalia  ,Przybylska Oliwia ,Adamska Emilia ,Przyborowska  Julia,Mech Małgorzata  ,Martyniec  Agnieszka,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria,Szkuciak Angelika,Trzaska Erika  -op. A. Trzeciak
03.03.2017r.
-
04.03.2017r.
KoninMiędzynarodowy Konkurs Piosenki i Tańca w KoninieUdział:Olga Węgłowska,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa
Op. D. Jaros
26.02.2017r.WrocławPrzegląd Piosenki Aktorskiej, Teatr Muzyczny CapitolUdział w eliminacjach: Aleksandra Szpak - op. M. Jabłoński
01.02.2017r.Velhoowen (Holandia)Scale Model Challange 2016Mateusz Zapotoczny-brązowy medal
op. A. Walerowicz
27.01.2017r.Hradec KraloveHradecký lev 2017Pracownia modelarska MDK Bartek:
- I miejsce w kategorii K3 Tomasz Łukasiewicz
op. M. Grzelak
21.01.2017r.
-
12.02.2017r.
ŻarówXIV Międzypowiatowa Liga Szachowa6. Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica (w składzie: Marcin Korzekwa (senior), Michał Turek, Jacek Kowalski (senior), Oskar Perek, Jakub Jaworski, Zenon Kaźmierczuk (senior)) - op. M. Korzekwa
22.12.2016r.Sala teatralna ŚOK ''Gaudete, gaudete, radujmy się!"- Koncert Kolęd - zepół Totus Musicus i jego goście''Wystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistki ze Studia Piosenki "Bartek":  Laura Śleszyńska,  Karolina Koch, Marta Lurka, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy - opiekun   A.Banach
17.12.2016r.Hradec KraloveII REGINA CUPDo 9 lat: 8. Krystian Kędzierski (37 uczestników); Do 12 lat: 22. Antoni Pieszczoch, 37. Wiktoria Kwiatkowska (49 uczestników); Do 16 lat: 16. Krystian Kudela, 21. Adrian Augustyn (23 uczestników)
op. M. Korzekwa
26.11.2016r.
-
27.11.2016r.
ZUŚ Trutnov (Czechy)Warsztaty muzyki dawnej pt. "Interpretacja dawnych polskich i czeskich kolęd" realizowane w ramach projektu ''Świdnicki Gryf - Trutnowski Smok''Udział  : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus", solistki ze "Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek"  - opiekun   A.Banach
25.10.2016r.
-
30.10.2016r.
Trutnov (Czechy)Wystawa ModeliAdam Grech, Róża Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny, Hubert Baliński
Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny
op. A Walerowicz
24.10.2016r.ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca-DrakonaliaRóża Bartko-Kozieł. Adam Grech
op. A. Walerowicz
22.10.2016r.ul. Galla Anonima 1, OSiR przy SP1, 58-100 ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca DRAKONALIA 2016Pracownia modelarska MDK Bartek:
- III miejsce w kategorii Młodzik do lat 7 – Piotr Orłowski
- V miejsce w kategorii Junior od 8 do 13 lat – Michał Orłowski
op. M. Grzelak
06.10.2016r.Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Dąbrowa GórniczaXX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ''To co piękne wokół nas''Nagroda Roksana Promowicz,wyróżnienie Julia Michalska,wystawa Wiktoria Gołuch. - op. J. Waksmundzka
01.09.2016r.Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka Toruń, Rynek Nowomiejski 17XX Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci I MłodzieżyKwalifikacja do wystawy: Lena Rogozińska, Zosia Czerniatowicz - op. Wanda Szwegler
ogólnopolski06.07.2017r.
-
12.07.2017r.
Warsztaty edukacyjne - Moja i twoja historiaUdział Dari Miechurskiej i Nadii Antonowicz w warsztatach zakończonych spektaklem w dniu 12.07.2017 - op. J. Chojnowska
11.06.2017r.Świdnica -Rynek 57. Ogólnopolski Zlot Przodowników Turystyki Kolarskiej PTTKMAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria,Kraszkiewicz Julita,Kowalska Barbara,Pitura Karolina,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina , Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia
Mażoretki MDK –JUNIORKI
Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Makowska Natalia,Adamska Emilia ,Przyborowska  Julia,Mech Małgorzata  ,Martyniec  Agnieszka,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria,Szkuciak Angelika,Trzaska Erika,Trojan Paulina - op. A. Trzeciak
09.06.2017r.
-
10.06.2017r.
WarszawaV Warszawska Fiesta ModelarskaWyróznienia: Róża Bartko-Kozieł, Adam Grech, Piotr Kowalski
Udział:Szymon Mazur, Mateusz Zapotoczny, Krzysztof Zdybel
02.06.2017r.ŚwidnicaŚwidnicka GryfiadaUdział:Róża Madej,Olga Węgłowska,Wiktoria Stamborska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa - op. D. Jaros
MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina, Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia,Kraszkiewicz Julita
Mażoretki MDK –JUNIORKI
Lisek Zuzanna  ,Łuczak Julia,Makowska Natalia ,Adamska Emilia ,Mech Małgorzata ,Martyniec  Agnieszka,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria,Szkuciak Angelika,Trzaska Erika,Trojan Paulina
Mazoretki Kadetki:
Leśińska Natalia,Adamska Hanna,Baczyńska Camilla,Morawska Xymena,Jaroch Julia,Cibor Natalia,Kapnik Daria,Krzyspiak Daria,Martyniec Magdalena,Mazurek Maja,Kuszczak Aneta,Gadzińska Laura,Widła Natalia - op. A. Trzeciak
Udział grupy Pauza w Koncercie MDK: Martyna Idczak, Julia Wabik, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz, Elżbieta Tądel. Aleksandra Król- op. J. Chojnowska
22.05.2017r.Ostrów WielkopolskiOgólnopolski Wygraj Sukces – kwalifikacje do finału konkursuUdział:Róża Madej - op. D. Jaros
20.05.2017r.PoznańMistrzostwa Poznania do lat 74. Igor Śliwowski - op. M. Korzekwa
19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
LegnicaOgólnopolski Konkurs piosenki Ekologicznej - Ekopiosenka 2017Udział:Olga Węgłowska, wyróżnienie:Klaudia Kutyba - op. D. Jaros
12.05.2017r.KrakówOgólnopolski Konkurs Wiedzy o Marszałku Polski Józefie Piłsudskim I miejsce: Hania Stanejko
I miejsce: Maja Szmudrowska
Op. W. Ziobrowska
09.05.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury - OświęcimXVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.15 prac
wyróżnienie Natalia Strzelczyk
udział w wystawie Konstancja Kulak
op. J. Waksmundzka
09.05.2017r.Szkoła Podstawowa nr 1 W ŚwidnicyPrzekazanie flagi The World Games 2017Pokaz Formacja  Sekond
Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika, Hardy Emila, Matyszczyk Sandra, Trojan Paulina - op. A. Trzeciak
30.04.2017r.Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka - ToruńXIX Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży -Zawsze zielono – zawsze niebiesko - Toruń 201715 prac
op. J. Waksmundzka
29.04.2017r.WschowaOTWARTE MISTRZOSTWA MAŻORETEK POLSKI ZACHODNIEJ WSCHOWA -2017II MIEJSCE
– nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017
Mażoretki MDK –JUNIORKI
Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Adamska Emilia , Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata, Martyniec  Agnieszka, Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika
III MIEJSCE
– nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017
Mażoretki MDK –KADETKI
Leśińska Natalia, Adamska Hanna, Baczyńska Camilla, Morawska Xymena, Jaroch Julia, Cibor Natalia, Kapnik Daria, Krzyspiak Daria, Martyniec Magdalena, Mazurek Maja, Kuszczak Aneta, Gadzińska Laura, Widła Natalia - op. A. Trzeciak
24.04.2017r.SycówEliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego - Wygraj SukcesUdział:Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Karolina Malinowska,Wyróżnienie:Wiktoria Stamborska, Laureat:Róża Madej-zaproszenie do kolejnego etapu. - op. D. Jaros
23.04.2017r.Brzeskie Centrum KulturyVI Otwarte Taneczne Grand Prix Polski Kotwice 2017Pracownia taneczna Grupa ONE-
Wiktoria Śliwowska,  Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Marcelina Moneta, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,Monika Scheer
Nauczyciel – Renata Łukaszewicz Szczepanik
13.04.2017r.IX Ogólnopolskie Biennale Plastyczne - KOTZespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży MDK im. Kopernika Wrocław5 prac
op. J. Waksmundzka
10.04.2017r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej w SosnowcuXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Inne spojrzenie – Barwy dzieciństwaUdział 11 osób
wyróżnienia:
Natalia Strzelczyk,Rozalia Miszkuro, Emila Lato
op. J. Waksmundzka
09.04.2017r.PoddębiceVI Otwarte Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca MażoretkowegoMAŻORETKI POW. 15 LAT – nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017
Mażoretki MDK –Seniorki
Łużna Natalia
Turek  Wiktoria
Kraszkiewicz Julita 
Kowalska Barbara
Pitura Karolina 
Matyszczyk Sandra
Biedroń Karina   Lisek Zuzanna
Łuczak Julia
Wierzbicka Anna
Jakubik  Aleksandra - op. A. Trzeciak
07.04.2017r.
-
08.04.2017r.
KoszalinXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej - ReflektorUdział w koncercie konkursowym:Natalia Wyrzykowska  - op. D. Jaros
07.04.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny - W magicznym lesie29 prac
Nagrody:Magda Morawska,Amelia Zduńczyk,Wiktoria Gołuch,Elżbieta Tądel.
wyróżnienie Natalia Strzelczyk.
op. J. Waksmundzka
05.04.2017r.
-
06.04.2017r.
Rybnik Teatr Ziemi RybnickiejRybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny - Przestrzeń Wyobraźni Wyróżnienie I stopnia i nagroda pieniężna w kwocie 400zł dla Teatru „Pierrot”- Zuzanna Moas, Marcelina Radwańska, Hania Stanejko, Liwia Żak, Karolina Partyczna, Wiktoria Grabczyńska, Oliwia Nowosiad, Aleksandra Mamcarczyk, Amelka Jaskuła, Ania Piskorz - op. W. Ziobrowska
 
04.04.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury - Śródmieście we WrocławiuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Sztuka smaku -Kuchnia Artystyczna. Sztuka kulinarna i jej kulturotwórczy wymiar.Udział 38 prac
wyróżnienia Amelka Janczarska,Natalia Rzepecka,
Aleksandra Klimkiewicz.
Wystawa:
Wiktoria Walusiak,Emilia Lato,Konstancja Kulak,Lena Kwiatek,Maja Nieciąg,Ida Wójtowicz,Aniela Jakubczyk,Dorota Krawczyńska,Amelia Zduńczyk,Klaudia Tomasik,Elżbieta Tądel.– op. J. Waksmundzka
01.04.2017r.Dom Kultury w ChojnowieXIV Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Rozśpiewane NutkiUdział: Marcelina Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Magdalena Błasiak, , Maja Kałamarz, Paszkiewicz Karolina, Oliwia Paruch, Kinga Czajkowska
(op. Ewa Tyszkiewicz)
01.04.2017r.Pałac Młodzieży w KatowicachKolekcja Sztuki Dziecka 2016Certyfikat Natalia Strzelczyk
op. J. Waksmundzka
31.03.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna - GiR -a RybnikMiędzy czernią a bielą - II Międzynarodowe Biennale na Małą Formę Graficzną - Elfy, skrzaty i wróżki, czyli dobre duszkiUdział 6 osób– op. J. Waksmundzka
22.03.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny - Czysta wodaUdział 17 osób
Nagroda: Mela Mielcarek, Patrycja Zawisza.– op. J. Waksmundzka
21.03.2017r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyVII Regionalna Dolnośląska Gala Talentów -eliminacjeKwalifikacje do VII Dolnośląskiej gali talentów
MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria,Kraszkiewicz Julita ,Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina   Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia - A. Trzeciak
18.03.2017r.StargardOgólnopolski Konkurs Piosenki 'Dozwolone do lat 19'Udział:3 Nagroda Julia Kretowicz,wyróżnienie:Natalia Wyrzykowska
Op.D.Jaros
17.03.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka WielkanocnaUdział 15 osób
wyróżnienie Zofia Mały– op. J. Waksmundzka
10.03.2017r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej w SosnowcuXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Inne spojrzenie – Barwy dzieciństwaUdział 11 osób– op. J. Waksmundzka
03.03.2017r.Sala teatralna ŚOKXIV Spotkania Teatrów niezależnych- Transformacje 2017 Pokaz spektaklu " Kosmos po prostu Kosmos"-
grupa " Pauza": Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, , Daria Miechurska, Adrian Jurczak, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Natalia Gut, Julia Wabik - op. J. Chojnowska
03.03.2017r.Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w KluczborkuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Małe dzieła – wielka sztukaUdział 23 osoby– op. J. Waksmundzka
28.02.2017r.Przedszkole Miejskie nr 207 w ŁodziOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Zabytki naszego miastaUdział 4 osoby– op. J. Waksmundzka
27.02.2017r.Powiatowe Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Na PięterkuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Pudełko moich marzeńUdział 10 osób
nagroda - II miejsce
w kategorii 10-12 lat
Wiktoria Walusiak – op. J. Waksmundzka
24.02.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury w LubinieOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Smok Obibok i jego przyjacieleUdział 10 osób
wyróżnienie Kasia Piątek– op. J. Waksmundzka
21.02.2017r.
-
24.02.2017r.
ŚwidnicaWarsztaty graficzne (kolograf, linoryt, szablon, monotypia, druk wklęsły z płyty CD)Udział 16 osób
Katarzyna Dushka,
JuliaKrzyśpiak,
KlaudiaTomasik,
Aniela Łuczak,
Emilia Lato,
Ola Malczewska,
Kasia Piątek,
Ola Klimkiewicz,
Filip Surowiec,
Ignacy Tyszkiewicz,
Wiktoria Gołuch,
Arek Homenda,
Wiktoria Walusiak,
Iga Kruk,
Ola Waligóra,
Oliwia Drozdowicz– op. J. Waksmundzka
17.02.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury w RadomiuIV Ogólnopolskie Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodzieży - Drukarnia wyobraźniUdział 12 osób– op. J. Waksmundzka
11.02.2017r.ŚwidnicaVII Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyChłopcy do 18 lat: 1. Michał Turek; Dziewczęta do 14 lat: 1. Amelia Pieszczoch, 2. Wiktoria Kwiatkowska Chłopcy do 14 lat: 2. Hubert Trzos, 3. Antoni Pieszczoch, 4. Jakub Jaworski, 5. Grzegorz Janiak, 6. Dawid Goppold, 8. Tymon Kowalski, 9. Jakub Cybruch; Dziewczęta do 10 lat: 1. Wiktoria Ligierko, 2. Marta Moląg; Chłopcy do 10 lat: 1. Oskar Perek, 2. Hubert Jaworski, 5. Szymon Augustyniak, 6. Igor Cała, 7. Jakub Makarewicz, 8. Szymon Litwińczuk, 10. Szymon Pieńkowski; Dziewczęta do 8 lat: 1. Liliana Jarząbek, 3. Ewa Liman; Chłopcy do 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 2. Igor Litwińczuk, 5. Piotr Goppold, 7. Maciej Cisek, 13. Stanisław Kruk - op. M. Korzekwa
09.02.2017r.MCK Legnica ul.Mickiewicza 3Konkurs plastyczny 'Na skrzydłach wyobraźni’'Udział  - 34 osoby
Nagroda: Radosław Teuerle
Wystawa:Maja Witkowska                    
Naucz. Wanda Szwegler
06.02.2017r.Szkoła Podstawowa w NałęczowieXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej 'Świat w oczach najmłodszych – w kwitnącym ogrodzie'Udział 12 osób
op. J. Waksmundzka
06.02.2017r.Szkoła Podstawowa w NałęczowieXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej - Świat w oczach najmłodszych – w kwitnącym ogrodzieUdział 12 osób
udział w wystawie
Aniela Łuczak – op. J. Waksmundzka
28.01.2017r.Wrocław4 PORY ROKU PODSUMOWANIE CYKLUGrupa do 10 lat: 1. Oskar Perek (40 uczestników) - op. M. Korzekwa
27.01.2017r.Powiatowe Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury 'Na Pięterku'Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 'Pudełko moich marzeń'Udział 10 osób
op. J. Waksmundzka
26.01.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny 'Na skrzydłach wyobraźni – postaci z baśni, bajek, fantasy, mitów...'Udział 17 osób
nagroda Elżbieta Tądel
op. J. Waksmundzka
20.01.2017r.WrocławV WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLIGrupa chłopców z klas trzecich: 2. Oskar Perek (16 uczestników) - op. M. Korzekwa
15.01.2017r.ŚwidnicaWystęp zespołu 'Ohana'- Studio Piosenki La Chanson na koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sali I LO w Świdnicy- reprezentacja MDK ŚwidnicaUdział:Olga Węgłowska,Wiktoria Stamborska,Malwina Milak,Karolina Malinowska,Julia Słobodzian,Anna Pasek,Róża Madej. - op. D. Jaros
14.01.2017r.
-
15.01.2017r.
WrocławIV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERAGrupa CHAMPIONI, chłopcy: 5. Oskar Perek (10 uczestników) - op. M. Korzekwa
11.01.2017r.M.D.K. Dom Harcerza KRAKÓW Reymonta 18Konkurs plastyczny 'Świąteczne karteczki’'I  nagroda Maria Jowik
Udział 20osób
Naucz.Wanda Szwegler
30.12.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Detal w architekturze''5 prac
nagroda Wiktoria Kowala
wyróżnienie Natalia Rzepecka
op. J. Waksmundzka
22.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury w ŚwidnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny 'Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok'Nagrody:
Agata Burdak, Natalia Strzelczyk, Karolina Jończyk, Julia Wabik
wyróżnienia: Maciej Stępień, Aleksandra Klimkiewicz,Amelka Zduńczyk,Łucja Gębala, Magda Morawska, Ola Malczewska.
Udział w wystawie:
Klaudia Dybała,Arkadiusz Homenda, Katarzyna Dushka, Helena Guźlińska, Maja Długołęcka, Wiktoria Oszczęda, Nadia Bieszczad
op. J. Waksmundzk
---------
Udział-55 prac
Nagrody:Zosia Czerniatowicz, Milena Wolak,Jan Jurewicz
Wyróżnienia: Marika Pietras,
Wystawa:Szymon Banaśkiewicz,Lena Rogozińska, Zuzia Gąszowska, Radek Teuerle, Paweł Puślecki, Joann Bartosiewicz
Naucz.Wanda Szwegler
20.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Śródmieście'' WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Okiem artysty - Pablo Picasso''17 prac
wyróżnienie Ola Iwancz,
udział w wystawie
Ela Tądel , Arkadiusz Homenda
op. J. Waksmundzka
19.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Dom Harcerza'' KrakówKonkurs Plastyczny ''Świąteczne Karteczki'''32 prace
wyróżnienie Katarzyna Dushka
op. J. Waksmundzka
17.12.2016r.OleśnicaTurniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2016Wśród juniorów: 5. Oskar Perek, 11. Dawid Goppold
op. M. Korzekwa
03.12.2016r.Sala Sportowa ul. Galla Anonima 1 ŚwidnicaIV ŚWIDNICKI FESTIWAL TAŃCA SOLO MAŻORETKI DO 11 LAT
Julia Przyborowska – II miejsce
Erika Trzaska –III miejsce
Camila Baczyńska –IV miejsce
Paulina Trojan –V miejsce
Xymena Morawska –VI miejsce
 
DUETY MAŻORETKI DO 11 LAT
Julia Przyborowska, Angelika Szkuciak-
I miejsce
Agnieszka Martyniec, Małgorzata Mech –II miejsce
Emilia Adamska, Erika Trzaska –III miejsce
FORMACJE MAŻORETKI DO 11 LAT: Adamska Hanna, Morawska Xymena, Gadzińska Laura, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Wójcik Wiktoria, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Chybowska Klaudia, Natalia Uchanska, Łepkowska Wiktoria, Martyniec Magdalena, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camila, Knapik Daria
FORMACJE MAŻORETKI POW. 15 LAT -wyróżnienie
Mażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Anna Szpak, Hardy Emila
FORMACJE MAŻORETKI 12 – 15 LAT wyróżnienie
Juniorki:Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika
SOLO SHOW DANCE DO 11 LAT
Angelika Szkuciak –II miejsce
MINI FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT
Formacja Second  -nagroda:, Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Pitura Karolina , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina, Hardy Emila
FORMACJE SHOW DANCE DO 11 LAT
Koraliki – MDK –nagroda: Adamska Hanna, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Martyniec Magdalena, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camila, Wiktoria Bernatowicz, Karolina Staszyńska, Anna Kozmowska, Sara Trojan, Magda Widła, Wiki Wójcik, Ola Foltak, Nela Pieńkos, Mikołaj Kozar
 
FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT
nagroda: Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata  , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika  , Trzaska Erika , Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Pitura Karolina , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Hardy Emila, Barbara Kowalska
Nauczyciel Anna Trzeciak
30.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury GdyniaVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Przyroda Polska – z lupą do lasu''Udział 14 osób
op. J. Waksmundzka
26.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark WarmińskiXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Moje miasto - moja miejscowość" pt. "Miejsca historyczne mojej miejscowości''Nagrody :HANNA LABIJAK I ALEKSANDRA PAJĄK.
op. J. Waksmundzka
25.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury PabianiceXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Kartka Świąteczna,Boże Narodzenie, Nowy Rok''Udział 8 prac
nagroda III miejsce Martyna Golon
op. J. Waksmundzka
25.11.2016r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej Starogard GdańskiKonkurs na Kartkę Pocztową o Tematyce BożonarodzeniowejUdział 10 osób
nagroda Wiktoria Walusiak
op. J. Waksmundzka
22.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury LubinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Anioły są takie...''Wyróżnienie Wiktoria Gołuch
udział 5 osób
op. J. Waksmundzka
18.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Pod Akacją'' LublinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Grafika 2016''kwalifikacja do wystawy Aleksandra Iwancz - op. Joanna Waksmundzka
18.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury LubinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Anioły są takie...''Udział 5 prac
Jończyk,Gołuch,Tomasik,Mały,Guźlińska
op. J. Waksmundzka
16.11.2016r.Bałucki Ośrodek Kultury ''Na Żubardzkiej'' w ŁodziXII Ogólnopolski Konkurs Poetycki ''Nowe Inspiracje''Udział wzięli: India Bogusławska, Michał Konarski.
Wyróżnienie: Michał Konarski
op. J. Chojnowska
15.11.2016r.Przedszkole Specjalne 7 ŚwidnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Liście malowane pod drzewami rozsypane''Udział 5 prac
op. J. Waksmundzka
15.11.2016r.Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce i Zespół Placówek Edukacyjnych OlsztynOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Kolorowa Pani Jesień''Udział 4 prace
op. J. Waksmundzka
13.11.2016r.ŚwidnicaIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach SzybkichChłopcy do 14 lat: 2. Hubert Trzos, 4. Dawid Goppold; Chłopcy do 10 lat: 7. Igor Cała, 9. Wiktor Kruk; klasyfikacja do rankingu 1600: 2. Krystian Kudela - op. M. Korzekwa
12.11.2016r.ŚwidnicaIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich5. MDK Świdnica I (Michał Turek, Hubert Trzos, Antoni Pieszczoch, Amelia Pieszczoch), 8. MDK Świdnica II (Dawid Goppold, Krystian Kudela, Igor Cała, Wiktoria Kwiatkowska) - op. M. Korzekwa
11.11.2016r.VI Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoVI Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoJuniorzy do 18 lat: 6. Michał Turek; Juniorzy do 14 lat: 8. Dawid Goppold, 10. Hubert Trzos, 12. Adrian Augustyn, 14. Krystian Kudela, 15. Grzegorz Janiak, 16. Jan Czerwiński; Juniorki do 14 lat: 1. Amelia Pieszczoch; Juniorzy do 10 lat: 2. Antoni Pieszczoch, 5. Igor Cała, 6. Wiktor Kruk 7. Łukasz Szel, 8. Szymon Litwińczuk, 9. Tymon Kowalski, 13. Jakub Cybruch, 14. Oskar Brzezicki, 17. Viktor Dushka; Juniorki do 8 lat: 2. Liliana Jarząbek, 3. Marta Moląg, 5. Wiktoria Ligierko, 6. Iga Kruk, 8. Ewa Liman; Juniorzy do 8 lat: 6. Szymon Augustyniak, 8. Szymon Pieńkowski, 11. Igor Śliwowski, 14. Igor Litwińczuk, 17. Hubert Jaworski, 20. Szymon Łagoda, 22. Wiktor Zieliński, 24. Jakub Antoniuk, 25. Maciej Sądel, 26. Piotr Goppold, - op. M. Korzekwa
10.11.2016r.MDK ŚwidnicaX Konkurs Plastyczny 'Barwy Niepodległości'Nagrody Aleksandra Klimkiewicz, Aleksandra Iwancz,
Wyróżnienia Łucja Gębala,Emilia Lato, udział w wystawie Magda Morawska,Karolina Chlewicka, Julia Michalska, Klaudia Tomasik,Oliwia Kafka, Maciej Stępień. - op. Joanna Waksmundzka
Nagrody:Magda Gryc,Ola Jawień.                               Udział – 16 osób - Naucz.Wanda Szwegler
10.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury StargardOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Barwy jesieni''Udział 10 prac
Krawczyńska,Malczewska,Piątek,Jakubczyk,Kafka,Kulak,Lato,Strzelczyk,Morawska,Michalska
op. J. Waksmundzka
26.10.2016r.Pałac Młodzieży KatowiceXIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej ''Najpiękniejsza jest moja ojczyzna''Nagroda Patrycja Zawisza - op. Joanna Waksmundzka
22.10.2016r.
-
23.10.2016r.
WrocławX Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C (do lat 11)4. Oskar Perek (3. wśród chłopców) - op. Marcin Korzekwa
21.10.2016r.WrocławV WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 32. Oskar Perek - op. Marcin Korzekwa
11.10.2016r.ŚOK - Klub ''Bolko''Wernisaż XVII Otwartego Konkursu Plastycznego ''Widokówka ze Świdnicy''Występ uczennic: Marty Lurki, Karoliny Penczew, Dominiki Dziedzic i Katarzyny Filipek - solistek  i zespołu "Bez Nazwy" ze Studia Piosenki "Bartek"  - op. A.Banach
----
Nagroda Alicja Celka,Martyna Golon,wyróżnienie Kinga Frączek,wystawa:Magdalena Halicka,Ola Malczewska,Hania Mały,Agnieszka Balant,Zosia Mały,Emilia Lato,Kinga Frączek,Nadia Bieszczad,Konstancja Kulak. - op. J. Waksmundzka
-----
Nagrody: Maria Jowik (praca wydrukowana w formie widokówki), Szymon Banaśkiewicz
Wyróżnienia: Ada Podbielska, Joanna Bartosiewicz, Magda Gryc
Wystawa: Jagoda Babiarz, Jan Jurewicz, Ula Żylińska (3 prace), Maja Duda, Maja Witkowska,
Udział: Lena Rogozińska, Paweł Puślecki, Szymon Pamuła, Daria Piechurska, Amelia Gębala - op. Wanda Szwegler
----
09.10.2016r.ŻarówIV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów błyskawicznychKlasyfikacja generalna: 30. Antoni Pieszczoch - op. Marcin Korzekwa
08.10.2016r.ŻarówIV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów szybkichKlasyfikacja generalna: 38. Oskar Perek, 42. Antoni Pieszczoch, 44. Amelia Pieszczoch - op. Marcin Korzekwa
06.10.2016r.Sala teatralna ŚOKOgólnopolskie Sympozjum Pedagogiczne pn. ''Kultura języka polskiego podstawą założeń programu wychowawczego w placówkach wychowania pozaszkolnego''Występ Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek,  Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało
  -  op. A.Banach
10.09.2016r.
-
11.09.2016r.
ŁaskVI Festiwal Modeli RedukcyjnychAdam Grech, Róża Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny, Hubert Baliński
Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny
op. A. Walerowicz
wojewódzki04.06.2017r.Szczawno-ZdrójOtwarte Mistrzostwa Juniorów o puchar Burmistrza miasta Szczawna-Zdrój Juniorzy starsi: 2. Michał Turek, 6. Krystian Kudela; Juniorzy młodsi: 1. Oskar Perek
op. M. Korzekwa
04.06.2017r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU: LETNI TURNIEJ SZACHOWY DO 9 LAT8. Igor Śliwowski (28 uczestników) op. M. Korzekwa
03.06.2017r.ŚwiebodziceI Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza MiastaJuniorki młodsze: 6. Ewa Liman; Juniorzy młodsi: 1. Oskar Perek, 6. Igor Śliwowski; Juniorzy starsi: 2. Krystian Kudela, 3. Michał Turek op. M. Korzekwa
03.06.2017r.ŚwiebodziceI Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza MiastaJuniorki młodsze: 6. Ewa Liman; Juniorzy młodsi: 1. Oskar Perek, 6. Igor Śliwowski; Juniorzy starsi: 2. Krystian Kudela, 3. Michał Turek - op. M. Korzekwa
30.05.2017r.Świdnicki Ośrodek Kultury VII Regionalna Dolnośląska Gala Talentów laureat
MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Pitura Karolina , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina   Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Wierzbicka Anna, Jakubik  Aleksandra, Hardy Emilia - op. A. Trzeciak
29.05.2017r.MDK WrocławWojewódzki Konkursu Grafiki Komputerowej i miniatury plastycznej - W odcieniach bieliKlasyfikacja do wystawy - India Bogusławska - op.J. Walerowicz
20.05.2017r.
-
21.05.2017r.
ŚwidnicaMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach SzybkichDziewczęta do 8 lat: 4. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 8 lat: 11. Paweł Kozłowski, 16. Maciej Cisek, 18. Szymon Łagoda, 24. Jakub Antoniuk, 28. Piotr Goppold, 29. Mateusz Kokoszko, 30. Tomasz Cisek; Dziewczęta do 10 lat: 9. Iga Kruk; Chłopcy do 10 lat: 5. Oskar Perek, 25. Hubert Jaworski, 32. Szymon Augustyniak, 36. Wiktor Zieliński, 38. Piotr Romanowski, 39. Tymoteusz Strauss; Dziewczęta do 12 lat: 10. Wiktoria Kwiatkowska; Chłopcy do 12 lat: 20. Tymon Kowalski; Chłopcy do 14 lat: 14. Hubert Trzos, 15. Dawid Goppold; Chłopcy do 16 lat: 5. Adrian Augustyn, 6. Krystian Kudela; Chłopcy do 18 lat: 6. Michał Turek - op. M. Korzekwa
17.05.2017r.Sala Teatralna ŚOK Finał XII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jan Paweł II - Arkaudział (występ artystyczny) Zespołu  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek) -  opiekun: A.Banach
13.05.2017r.Ścinawka ŚredniaFinał Dolnośląski LZS w Szachach IndywidualnychJuniorki młodsze: 4. Wiktoria Kwiatkowska, 5. Amelia Pieszczoch; Juniorzy młodsi: 7. Oskar Perek; Juniorzy starsi: 3. Michał Turek - op. M. Korzekwa
11.05.2017r.Teatr Miejski-ŚOKDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II - Arka -eliminacjeSzymon Antonowicz-kategoria szkoły podstawowe-udział i kwalifikacje do Finału - op. J. Chojnowska
11.05.2017r.Teatr Miejski-ŚOKDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II - Arka -eliminacjeMartyna  Idczak-kategoria szkoły ponadgimnazjalne-udział i kwalifikacje do Finału - op. J. Chojnowska
11.05.2017r.
-
17.05.2017r.
ŚwidnicaXII Dolnoslaski Konkurs Poezji i Prozy Jana Pawła II - ArkaUdział:Kamila Paździorek – nominacja i udział w finale konkursu - op. D. Jaros
06.05.2017r.
-
07.05.2017r.
Fundacja Krzyżowa Finał Wojewódzki XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego PTTKKat. Szkół Podstawowych:
I miejsce drużynowo: (Agatka Hruszowiec, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski) oraz nagroda indywidualna: Natalia Józefiak – najlepiej napisany test, Natalia Józefiak – najwyższa ocena uprawnień i odznak turystycznych, najlepsza drużyna w grze azymutowej i plenerowym torze przeszkód, najlepsza drużyna w rozpoznawaniu zabytków i atrakcji Dolnego Śląska.
Kat. Szkół Gimnazjalnych:
Drużynowo - największa liczba zdobytych punktów, ale start poza konkursem (Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Pietrukiewicz) oraz nagroda indywidualna: Konrad Jaskuła – najlepiej napisany test, Konrad Jaskuła – najwyższa ocena uprawnień i odznak turystycznych, opiekun Z. Curyl
03.05.2017r.ŻarówTurniej Szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 MajaJuniorzy starsi: 7. Michał Turek, 10. Antoni Pieszczoch; Juniorzy młodsi: 2. Oskar Perek, 6. Szymon Augustyniak, 8. Piotr Romanowski, 16. Tymoteusz Strauss; Juniorki starsze: 3. Amelia Pieszczoch; Juniorki młodsze: 3. Liliana Jarząbek - op. M. Korzekwa
29.04.2017r.MDK Bolesławiec-teatr miejski62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski OKRUdział Martyny Idczak - op. J. Chojnowska
28.04.2017r.ŚwidnicaKoncert Galowy XIDolnośląskiego Przeglądu Piosenki Patriotycznej we Wrocławiu Laureatki: Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Julia Słobodzian,Karolina Malinowska,Róża Madej - op. D. Jaros
27.04.2017r.Klub Bolko w ŚwidnicyXIII Dolnośląski Konkurs Keyboardowy - Mistrz Klawiaturywyróżnienie: Oliwia Kachnowicz, Radosław Teurle(op. Ewa Tyszkiewicz)
Karolina Koch - udział i III miejsce w kat. I (kl. 0-IVSP)
Udział uczniów z zespołu "Totus Musicus"  w charakterze inspicjenta sceny i konferansjera: Katarzyna Filipek i Wiktoria Sośniak.
opiekun: A.Banach
24.04.2017r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7Dziewczęta: 10. Ewa Liman; Chłopcy: 4. Igor Śliwowski, 10. Maciej Cisek, 26. Tomasz Cisek - op. M. Korzekwa
22.04.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury W LegnicyDolnośląski Przegląd Teatrów Dziecięcych Nagroda- grupa teatralna „Pierrot” : Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Amelia Jaskuła, Ania Piskorz, Hania Stanejko, Oliwia Nowosiad, Liwia Żak, Ola Mamcarczyk, Wiktoria Grabczyńska
 op. W. Ziobrowska
22.04.2017r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7Dziewczęta: 10. Ewa Liman; Chłopcy: 4. Igor Śliwowski, 10. Maciej Cisek, 26. Tomasz Cisek - op. M. Korzekwa
08.04.2017r.WrocławXI Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej- Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu III Etap wojewódzkiLaureatki:Zespół La Chanson :Karolina Malinowska,Julia Czyż,Julia Słobodzian,Róża Madej,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa.Udział:Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
31.03.2017r.ŚwidnicaXIV Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Przebój z jajem 2017Zespół "miniWirusy" (Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy) - nagroda, zespół "Bez Nazwy"  (Karolina Penczew, Dominika Dziedzic, Katarzyna Filipek) - nagroda, solistka Karolina Koch - udział
opiekun: A.Banach
---
Zespół Woklany "Smyki" wyróżnienie w składzie:
Marcelina Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Magdalena Błasiak, , Maja Kałamarz, Paszkiewicz Karolina, Oliwia Paruch, Hanna Mały, Kinga Czajkowska
Nagroda (indywidualna) - Magdalena Błasiak
Wyróżnienie ( insywidualne) - Marcelina Wójcik
Zespół "Luźny Skład" Wyróżnienie, w składzie: Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Agata Belka
Wyróżnienie (indywidualne) - Paulina FolcikUdział (indywidualnie - Oliwia Kachnowicz
Nagroda za najśmieszniejsze przebranie : Paulina Folcik (op. Ewa Tyszkiewicz)
25.03.2017r.GOKiS Kąty Wrocławskie VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Karolina Koch - udział
opiekun: A.Banach
17.03.2017r.Wrocław Zespół - Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Udział w XV Dolnośląskich Spotkaniach Teatrów Młodzieżowych " Chochoł 2017 - prezentacja i konfrontacja dorobku artystycznego grupy z dorobkiem innych grup teatralnych z całej PolskiWyróżnienie  dla grupy                 " Pauza": Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz, Natalia Gut, Julia Wabik - op. J. Chojnowska
27.01.2017r.Katedra w ŚwidnicyXVIII Dolnośląskie Kolędowanie Chórów Szkół Muzycznych Udział  (występ)  Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistka: Marta Lurka opiekun: A.Banach
04.01.2017r.BolkówXIII Diecezjalny Festiwal Kolęd i PastorałekUdział: Katarzyna Rzeczkowska, Joanna Szczęsna - op. M. Jabłoński
10.12.2016r.OSiR Świdnica, hala ZawiszówIII Liga Koszykówki Mężczyzn Prakto Polonia ŚwidnicaGrupa ONE- Pracownia taneczna:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
09.12.2016r.MCK-LegnicaKonkurs plastyczny 'Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia'Nagrody:Milena Norkiewicz, Zosia Czerniatowicz, Jan Czerniatowicz
Wyróżnienia:Joanna Bartosiewicz,Zuzanna Gąszowska, Marysia Jowik, Konrad Habowski,    Udział -13 prac               
Naucz.Wanda Szwegler
03.12.2016r.
-
04.12.2016r.
Wrocław, Fundacja Hobbit, pl św. Macieja 5aFestiwal Poezji Śpiewanej ''Mimoza''II miejsce: Elżbieta Kuzio i Aleksandra Szpak
Udział: Katarzyna, Rzeczkowska, Joanna Szczęsna, 
op. M. Jabłoński
25.11.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny ''Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia''Udział 19 osób
Nagroda : Wiktoria Walusiak
wyróżnienia:
Katarzyna Piątek, Alicja Celka.
op. J. Waksmundzka
16.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Śródmieście'' Wrocław24 Wojewódki Konkurs Plastyczny ''4 Żywioły natury – ziemia,powietrze, woda,ogień''Nagroda Maciej Stępień,
wyróżnienie Dominika Waligórska,kwalifikacja do wystawy Agnieszka Balant - op. Joanna Waksmundzka
11.11.2016r.Żarów, GOKFestiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznejudział: Wiktoria Wawrzyniak
op. M. Jabłoński
04.10.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia GóraII Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży ''Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele''Udział 18 prac
Nagroda Hanna Rosa
wyróżnienia Maciej Stępień i Klaudia Tomasik.
op. J. Waksmundzka
03.10.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny ''Psiaki,kociaki i inne zwierzaki''Wyróżnienie Karolina Jończyk - op. J. Waksmundzka
03.10.2016r.MCK Legnica Ul. Mickiewicza 3Dolnośląski Konkurs Plastyczny ''Psiaki, kociaki i inne zwierzaki''Wyróżnienie: Ada Podbielska, Amelia Miałszygrosz
Udział: Emilia Miałszygrosz, Magda Gryc, Maja Duda, Zuzia Gąszowska, Szymon Pamuła, Zosia Białoskórska, Agnieszka Poradzisz, Hania Jawień, Hania Godula - op. Wanda Szwegler
01.10.2016r.OSiR Świdnica, hala ZawiszówIII Liga Koszykówki Mężczyzn Prakto Polonia ŚwidnicaGrupa ONE- Pracownia taneczna:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta
Grupa Iskierki
Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
rejonowy01.06.2017r.DzierżoniówDum,Dum Day – Festiwal Bębnówpokaz
MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki
Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina, Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia
Mażoretki MDK –JUNIORKI
Lisek Zuzanna  ,Łuczak Julia,Makowska Natalia ,Adamska Emilia ,Mech Małgorzata ,Martyniec  Agnieszka,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria,Szkuciak Angelika,Trzaska ErikaTrojan Paulina -op. A. Trzeciak
12.04.2017r.DOK- Dzierżoniowski Ośrodek Kultury62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski OKRNagroda-Martyna Idczak, kwalifikacje do etapu wojewódzkiego w Bolesławcu -op. J. Chojnowska
13.03.2017r.Sala teatralna ŚOKX I Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni PatriotycznejUdział  Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk), opiekun: A.Banach
Udział: Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)
13.03.2017r.ŚwidnicaXI Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Eliminacje RegionalneLaureat:Natalia Stankiewicz,zespół„La Chanson”:Julia Czyż,Weronika Wąsowska,Julia Słobodzian,Jagoda Kurzawa,Karolina Malinowska,Róża Madej
Op. D. Jaros
11.10.2016r.ŚwidnicaPrzegląd Piosenki Turystycznej i ekologicznej ''Na szlaku''Katarzyna Rzeczkowska - wyróżnienie - op. Mirosław Jabłonśki
Kategoria III-IV  solistka Klaudia Kutyba,Kategoria gimnazjum-szkoły średnie:Duet:Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz  - op. Dariusz Jaros
powiatowy17.05.2017r.Świdnica XII Diecezjalny Konkurs Plastyczny Jan Paweł IIUdział: Natalia Taratuta, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Agata Belka (op. Ewa Tyszkiewicz)
10.04.2017r.ŚwidnicaPowiatowy Turniej Aerobiku Dla szkół GimnazjalnychPokaz
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina, Hardy Emila - A. Trzeciak
08.04.2017r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyEliminacje Powiatowe XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - KrajoznawczegoI miejsce w kat. szkół podstaw: Natalia Józefiak, Piotr Kowalski, Agatka Hruszowiec (kwalifikacje do finału wojewódzkiego), II miejsce w kat. szkół podstaw: Andżelika Stępniowska, Dominik Rużowski, Amelia Jaskuła,
II miejsce w kat. szkół gimnazjalnych: Konrad Jaskuła, Zuzanna Pietrukiewicz, Sandra Matyszczyk.
Nagrody indywidualne: I m. w teście: N. Józefiak, I m. w odznakach: A. Jadkuła i K. Jaskuła. - op. Z. Curyl
21.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia GóraII Powiatowy Konkurs Plastyczny ''Symbole i zwyczaje Bożonarodzeniowe''Nagrody:
Konstancja Kulak,Kinga Frączek,Nadia Bieszczad.
op. J. Waksmundzka
11.11.2016r.Jawor - estrada RynekŚwięto Patrona miasta JaworMażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Kieca Weronika  , Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina  
Mażoretki MDK –Juniorki:, Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata, Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika
Nauczyciel Anna Trzeciak
10.11.2016r.Klub ''Bolko''-ŚOKFinał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej " Nie rzucim ziemi skąd nasz ródNagroda: Martyna Idczak
op. J. Chojnowska
04.11.2016r.Klub ''Bolko''-ŚOKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej ''Nie rzucim ziemi skąd nasz ród''Udział w eliminacjach: Szymon Antonowicz -"Gr. ze spalonego teatru", Martyna Idczak- "Pauza", Jakub Smykowski- " Cedeen"
op. J. Chojnowska
16.10.2016r.ŚlężaTurniej sportowo-rekreacyjny Kół PTTK o/ Świdnica w ramach 40 Zlotu Turystów na Ślęży I m. w kat mł. „Totututam 1”: K. Jaskula, N. Józefiak, Z. Pietrukiewicz, A. Hruszowiec, S. Matyszczyk, A. Jaskuła
II m w kat. mł: „Totutotam 2”; A. Stępniowska, D. Rużowski, A. Borońska, Z. Józefiak, M. Nycek. (op. Z. Curyl)
miejski15.08.2017r.Upamiętnienie 97 rocznicy Bitwy Warszawskiej-Święto Wojska PolskiegoRecytacja wiersza przez lidera i absolwenta MDK Jakuba Kleinę - op. J. Chojnowska
13.06.2017r.ŚwidnicaAntoniada - uroczyste podsumowanie Roku 2016-17 MDK ŚwidnicaUdział:Wiktoria Stamborska,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska - op. D. Jaros
------
formacja koraliki
Brożbar Jakub,Rudnicka Daria,Susłowska Natalia, Foltyn, Aleksandra, Kozar Mikołaj, Ziomek Ala, Ziomek Julia, Abramski Wiktor, Kozmowska, Anna, Pietruszka Lena, Gładysz Milena, Kepa, Martyna, Trojan Sara, Leśińska Natalia, Adamska Hanna, Baczyńska Camilla, Krzyspiak Daria, Kuszczak Aneta, Bernatowicz Wiktoria
Mażoretki MDK –KADETKI
Leśińska Natalia, Adamska Hanna, Baczyńska Camilla, Morawska Xymena, Jaroch Julia, Cibor Natalia, Kapnik Daria, Krzyspiak Daria, Martyniec Magdalena, Mazurek Maja, Kuszczak Aneta, Gadzińska Laura, Widła Natalia, Borońska Angelica, Wójcik Wiktoria, Łepkowska Wiktoria, Prus Natalia - op A. Trzeciak
-----
Prezentacja spektaklu składającego się z trzech etiud teatralnych: Świdnickie opowieści" Martyna Idczak, Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Arkadiusz Homenda oraz Milena Głąbik, Martyna Ryży(G.ze spalonego teatru) Prowadzenie przez Martynę Idczak,
Super Młodzik: Julia Wabik
Lider MDK: Martyna Idczak - op. J. Chojnowska
11.06.2017r.Parafia na osiedlu ZarzeczeFestyn parafialny os. ZarzeczeZespół Woklany - Smyki :
Marcelina Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Maja Kałamarz, Paszkiewicz Karolina, Hanna Mały, Maja Kałamarz
Luźny Skład :Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Agata Belka (op. Ewa Tyszkiewicz)
Pary TT: Róża Rybak i Wojciech Bętkowski , Laura Rybak i Rafał Wiszniowski op. Z.Brożbar
Udział:Marysia Kajewska,Jagoda Kurzawa - op. D. Jaros
Formacja mini kadetki
Rychter Zofia,Malczyk Zofia,Kozmowska Anna,Ziomek Alicja,Ziomek Julia,Morawska Xymena,Krzyspika Daria,Borońska Angelika,Widła Magdalena,Trojan Sara,Adamska Hanna,Baczyńska Camilla,Kępa Magdalena,Mazurek Laura - op. A. Trzeciak
11.06.2017r.Oś.ZawiszówI Charytatywny Bieg BudzikaPokaz Mazoretki - Kadetki
Leśińska Natalia,Adamska Hanna,Baczyńska Camilla,Morawska Xymena,Jaroch Julia,Cibor Natalia,Kapnik Daria,Krzyspiak Daria,Martyniec Magdalena,Mazurek Maja,Kuszczak Aneta,Gadzińska Laura,Widła Natalia,Prus Natalia,Łepkowska Wiktoria,Wójcik  Wiktoria,Borońska Angelica - op. A. Trzeciak
03.06.2017r.Scena na świdnickim rynkuDni Świdnicy-Koncert Szkoły Muzycznej pt. Spacer po ŚwidnicyProwadzenie koncertu: Martyna Idczak, Julia Wabik - op. J. Chojnowska
02.06.2017r.Rynek ŚwidnicaKoncert Młodzi Przeciw Bezdomności podczas Dni ŚwidnicyPracownia taneczna
Grupa Iskierki średniozaawansowana:
Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,
Grupa ONE:
Wiktoria Śliwowska,  Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz,  Weronika Moneta, Monika Scheer
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
Udział:Róża Madej,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska - op. D. Jaros
formacja koraliki
Brożbar Jakub, Rudnicka Daria, Susłowska Natalia, Foltyn Aleksandra, Kozar Mikołaj, Ziomek Ala, Ziomek Julia, Abramski Wiktor, Kozmowska Anna, Pietruszka Lena, Gładysz Milena, Kepa Martyna, Trojan Sara, Leśińska Natalia, Adamska Hanna, Baczyńska Camilla, Krzyspiak Daria, Kuszczak Aneta - op. A. Trzeciak
01.06.2017r.SP nr 4 ŚwidnicaFestyn z okazji Dnia DzieckaPracownia taneczna
Grupa Iskierki średniozaawansowana:
Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz
Grupa Iskierki początkująca:
Milena Głodo,Milena Szabunia,Hanna Głowa,Emilia Wołoszyniec, Pola Iwanio, Aleksandra Czebreszuk, Hanna Osienienko,Julia Lusa, Paulina Barylska,Maja Banda, Elena Zaraś, Adela Zaręba
Grupa Małe Iskierki:
Zuzanna Tadla,Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Agata Zaręba, Łucja Zaraś, Zuzanna Rajkowska, Julia Rajkowska, Julia Biernacka, Nela Oleśkiewicz,Martyna Łopatowska,Klaudia Chudy,Nadia Pieczonka, Hanna Ostafińska, Lena Maruszewska, Lena Kaśkiewicz. Leyla Kuliczkowska, Zofia Derejczyk, Marta Lurka
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
Udział:Amelia Walatek,Dominika Bizoń,Marysia Kajewska,Jagoda Kurzawa,Olga Węgłowska,Karolina Malinowska,Julia Kretowicz, Julia Czyż,Natalia Wyrzykowska,Szymon Antonowicz
 - op. D. Jaros
23.05.2017r.SP nr 4 ŚwidnicaUroczystość przekazania flagi Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World GamesPracownia taneczna
Grupa Iskierki średniozaawansowana:
Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz
 
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
21.05.2017r.ŚwidnicaRajd Rowerowy z piknikiemUdział: Róża Bartko-Kozieł,Witek Łazarek, Adam Grech, Konrad Sosnowski,Oskar Cempura,  -op. A. Walerowicz
12.05.2017r.Sala teatralna ŚOK Jubileusz 50-lecia Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy Udział (występ) zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" we wspólnej prezentacji MDK pt.  "Świdnickie opowieści"- opiekun: A.Banach
12.05.2017r.Teatr miejski ŚOK50 lecie Muzeum Dawnego KupiectwaUdział w spektaklu przygotowanym na tę uroczystość zgrupami muzycznymi i tanecznymi.: Martyna Idczak, Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Julia Wabik, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański - op. J. Chojnowska
12.05.2017r.ŚwidnicaObchody 50-lecia Muzeum Kupiectwa w Świdnicy z udziałem władz miasta i powiatu - Spektakl uświetniający obchodyUdział:Wiktoria Stamborska,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska - op. D. Jaros
03.05.2017r.Osiedle Młodych ŚwidnicaParafia Dzieciom - festyn parafialnyPracownia taneczna
Grupa Iskierki średniozaawansowana:
Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz
Grupa Iskierki początkująca:
Milena Głodo,Milena Szabunia,Hanna Głowa,Emilia Wołoszyniec, Aleksandra Czebreszuk, Hanna Osienienko,Julia Lusa, Paulina Barylska,Maja Banda, Elena Zaraś, Adela Zaręba
Grupa Małe Iskierki:
Zuzanna Tadla,Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Agata Zaręba, Łucja Zaraś, Zuzanna Rajkowska, Julia Rajkowska,Nadia Kwiatkowska, Julia Biernacka, Nela Oleśkiewicz,Martyna Łopatowska,Klaudia Chudy,Nadia Pieczonka, Hanna Ostafińska,
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
03.05.2017r.Osiedle Młodych - Plac przy Kościele NMP Miejskie obchody rocznicy Konstytucji 3-majaUdział (śpiew hymnu) uczennic z prac. muz. A.Banach - Dominiki  Dziedzic i Karoliny Penczew
03.05.2017r.Osiedle młodych, plac przed kościołemMiejskie Obchody 3-Maja-rozdawanie kotylionów i odśpiewanie Hymnu PaństwowegoUdział przedstawicieli grupy wraz z uczestnikami grup muzycznych: Ela Tądel, Daria Miechurska, Daria Kossowska, Nadfia Antonowicz - op. J. Chojnowska
03.05.2017r.ŚwidnicaMiejskie Obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 MajaUdział:Karolina Malinowska,Estera Ofiara,Justyna Kutyło - op. D. Jaros
02.05.2017r.Świdnicki rynek przed teatrem miejskimHappening-wręczanie flag mieszkańcom ŚwidnicyDaria Miechurska, Ela Tądel, Daria Kossowska, Nadia Antonowicz, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży - op. J. Chojnowska
11.04.2017r.ŚwidnicaMiejskie Uroczystości Obchodów Pamięci Zbrodni Katyńskiej- Świdnica pl. Św. MałgorzatyUdział:Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
06.04.2017r.ŚwidnicaKonkurs na Palmę WielkanocnąWyróżnienie dla grupy małych form dekoracyjnych - młodszej (Wiktor Janulewicz, Lurka Marta, Średnicka Martyna, Klima Marta, Piasecka Zuzanna, Lena Płoczyniak, Zygmunt Patrycja, Sikora Maja, Kowal Nel, Ćwirko Emilia, Paterak Julia) - op. J. Walerowicz
01.04.2017r.ŚwidnicaTurniej Szachowy z okazji 60-lecia Spółdzielni MieszkaniowejDziewczęta: 1. Wiktoria Kwiatkowska, 2. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 16 lat: 1. Hubert Trzos, 2. Krystian Kudela, Chłopcy do 12 lat: 2. Tymon Kowalski; Chłopcy do 10 lat: 1. Oskar Perek, 2. Hubert Jaworski, 3. Łukasz Szel, 4. Szymon Pieńkowski, 7. Szymon Augustyniak, 12. Maciej Sądel; Chłopcy do 8 lat: 2. Igor Śliwowski, 3. Jakub Antoniuk, 5. Szymon Łagoda - op. M. Korzekwa
29.03.2017r.ŚwidnicaKonkurs Plastyczny na znaczek pocztowyLena Płoczyniak - wyróżnienie
Maja Białoń - klasyfikacja do wystawy - op. J. Walerowicz
---
Udział (występ artystyczny): Marta Lurka i Klaudia Chudy (Studio Piosenki "Bartek") oraz  Karolina Koch (grupa "Klawiatura")
opiekun: A.Banach
---
Wyróżnienie: Magda Morawska
Udział w wystawie: Maja Nieciąg– op. J. Waksmundzka
22.03.2017r.Szkoła Podstawowa nr 6 W ŚwidnicyPrzekazanie flagi The World Games 2017FORMACJE MAŻORETKI
Juniorki
Lisek Zuzanna  
Łuczak Julia
Makowska Natalia  
Przybylska Oliwia 
Adamska Emilia 
Przyborowska  Julia
Mech Małgorzata  
    Martyniec  Agnieszka
Bawół Sara 
Szmudrowska Maja 
Wajdzik Wiktoria
Szkuciak Angelika
Trzaska Erika  -op. A Trzeciak
19.03.2017r.PRAGAX Jubileuszowy Rajd NepomucenowyUdział 50 osób, Org, koło ToTuToTam (op. Z. Curyl
16.03.2017r.ŚwidnicaW tym domu straszy - koncert z okazji 65-Lecia MDK ŚwidnicaNagrody;
Udział:,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara
Op. D. Jaros
Występ uczestników pracowni teatralnej  wraz z innymi pracowniami MDK: Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz, Natalia Gut, Julia Wabik - J. Chojnowska
Udział (występ) w spektaklu  solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach
08.03.2017r.Świdnica, Centrum Organizacji Pozarządowych Długa 33Koncert z okazji Dnia KobietElżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Marta Kurzeja, Wiktoria Wawrzyniak, Patryk Wicher, Franciszek Leśniański, Weronika Uss, Natalia Walusiak , Weronika Waśniowska, Aurelia Winiarska, oraz Orkiestra Gitarowa (15 osób) - op. M. Jabłoński
07.03.2017r.ŚwidnicaUroczyste Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych- Teatr Świdnicki.Udział:Julia Kretowicz,Klaudia Zyska,Wiktoria Smędra,Natalia Wyrzykowska,Wiktoria Stamborska.
Op. D. Jaros
16.02.2017r.OSiR ŚwidnicaIII Świdnicki Bieg 'Tropem Wilczym' – Pamięci Żołnierzy Wyklętych Udział: Martyna Nycek, Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Angelka Borońska, Sandra Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Dawid Matyszczyk, Dominik Rużowski, Piotr Kowalski, Zuza Pietrukiewicz, Dawid Dec, Karolina Staszyńska, Agatka Hruszowiec, Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)
01.02.2017r.Świdnica, Centrum Organizacji Pozarządowych Długa 33Koncert dla Uniwersytetu III wiekuElżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak - op. M. Jabłoński
16.01.2017r.ŚwidnicaKoncert Kolęd Studia Piosenki La Chanson- sala kameralna Klubu Bolko Udział:Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Szymon Antonowicz,Basia i Helenka Guźlińskie,Kamila Baczyńska,Milena Norkiewicz,Magdalena Morawska,Kasandra Głowacka,Angelika Szkuciak,Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Maria Kajewska,Amelia Walatek,Wiktoria Smędra,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska,Estera Ofiara,Natalia Aleksandrowicz,Julia Kretowicz,Hania Leśniewska,Martyna i Wiktoria Stamborskie,Olga Węgłowska. - op. D. Jaros
06.01.2017r.Ul.1-go maja ŚwidnicaOrszak Trzech KróliE. Tądel, I.Trojanowska, A. Jurczak, N. Antonowicz,
K.Polański, D. Miechurska, W. Gołuch, W. Wąsik - op. J. Chojnowska
20.12.2016r.Świdnica , Klub BolkoKoncert kolędowyOrkiestra gitarowa 25 osób, Joanna Szczęsna - śpiew
op. Mirosław Jabłoński
Udział:Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Szymon Antonowicz,Basia i Helenka Guźlińskie,Kamila Baczyńska,Milena Norkiewicz,Magdalena Morawska,Kasandra Głowacka,Angelika Szkuciak,Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Maria Kajewska,Amelia Walatek,Wiktoria Smędra,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska. - op. D Jaros
16.12.2016r.Centrum Organizacji Pozarządowych, ul Długa 33Wigilia dla organizacji pozarządowychElżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak, Aleksandra Szpak
op. M. Jabłoński
16.12.2016r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyPodsumowanie Warsztatów Malowania BombekRozdanie uczestnikom warsztatów CERTYFIKATÓW oraz     maskotek (pluszowe renifery) 20 osób
Naucz.Wanda Szwegler
10.12.2016r.Świdnica – KLUB BOLKOWarsztaty zdobienia bombekJoanna Walerowicz:
Marta Lurka Martyna Średnicka  Wiktor Janulewicz Emilia Ćwirko Julia Paterak Lena Płoczyniak Łucja Sobolewska Maja Białoń Maja Chudzińska Zosia Mikunda Basia Biela Nel Kowal  Julia Klima Asia Cybruch Mila Jaśkiewicz Maja Sikora Zuzia Piasecka Alex Byliński Ala Bylińska
Joanna Chojnowska:
Daria Miechurska Wiktoria Gołuch Szymon Antonowicz Igor Czubski Aleksander Gołąb Franek Kułaga Karolina Koch Małgosia Dziakowicz Rozalia Nycz  Mateusz Biela
Kasandra Gałka Maksymilian Gołąb
Wioletta Ziobrowska:
Moas Zuzanna Partyczna Karolina Stanejko Hania Jaskuła Amelia Grabczyńska Wiktoria Piskorz Ania Matyszczyk Sandra  Przychocka Ola Przychocka Wiktoria Kowalczyk Natasza Kozłowska Wiktoria Kozłowska Zuzia Paszkiewicz Ania Kowalska Lidia Nawrocki Wojciech Pieczonka Nadia Chudy Klaudia Ada Pieczonka
Anna Trzeciak :  Marysia  Klecka  Laura  Gadzińska  Klaudia Chybowska Wiktoria Bernatowicz Borońska Angelika  Wiki Łepkowska Karolina Staszyńska  Szkuciak Angelica  Camilla Baczyńska Anna Kozmowska Hanna Adamska Sara Trojan  Magda Widła Wiki Wójcik Julia Jaroch Natalia Józwiak Aniela Łuczak Emila Chmielewska Ola Chmielewska Zosia Chroniowska Ola Foltak Nela Pieńkos  Zosia Malczyk Emilia Adamska Mikołaj Kozar Hania Kowalska
Joanna Waksmundzka: Wiktoria Walusiak Magda Morawska Natasza Bieszczad Nadia Bieszczad Michał Morawski Klaudia Dybała Emilka Wilmanowicz Alicja Celka Hania Mały Zosia Mały Wiktoria Wolańska Łucja Gębala Klaudia Tomasik Arkadiusz Homenda
Wanda Szwegler:  Milena Norkiewicz Marika Pietras Joanna Bartosiewicz Oliwia Witkowska Paweł Puslęcki Ola Jawień Hania Jawień Madzia Gryc Ania Gryc Hania Strózik Ada Podbielska Pola Rosiak Kalina Rogozińska Tosia Touerle Radek Touerle Lena Rogozińska Wiktoria Gadzińska Barbara Greszta Maja Witkowska
Agnieszka Banach: Klaudia Chudy, Marta Lurka i Nadia Pieczonka  
06.12.2016r.Sala teatralna ŚOK ''Jak Mikołaj urwał się z choinki'' - spektakl świąteczny Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej GóryUdział  11 osób - reprezentantów grup: "Klawiatura" (Agnieszka Steczko, Maja Urbańska, Milena Szabunia, Anna  Gałka), "Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży" (Nadia Pieczonka) i "Timki" (Ada Pieczonka, Natalia Szabunia, Jakub Anniuk, Ignacy Sokołowski, Lena Kaśkiewicz i Lila Grzebieniak) -  opiekun   A.Banach
06.12.2016r.Świdnicki Ośrodek Kulturyudział w Spektaklu interaktywnym ,,Jak Mikołaj urwał się z choinki” w ramach akcji w poszukiwaniu Św.MikołajaDaria Krzyśpiak, Natalia Prus, Magdalena Martyniec, Kamila Baczyńska, Xymena Morawska, Aneta Łuszczak, Hanna Adamska, Angelica Borońska
Nauczyciel Anna Trzeciak
02.12.2016r.Aula –I LO w ŚwidnicyX LECIE UKS GRYF ŚwidnicaMażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Anna Szpak, Hardy Emila
Mażoretki MDK –Juniorki: Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Makowska Natalia, Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika  , Trzaska Erika  
Nauczyciel Anna Trzeciak
11.11.2016r.ŚwidnicaWystęp na uroczystych obchodach Święta Odzyskania Niepodległości Udział:
Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid. - op. D. Jaros
Teatralno-muzyczna MDK Bartek:Bogna Kiszecka,Karolina Partyczna.
Teatralna J. Chojnowska:Wiktoria Słomińska,Martyna Idczak,Wiktoria Goluch,Olga Wołoszyniec,Daria Miechurska,Elżbieta Tądel,Daria Antonowicz.
RAM Renata Łukaszewicz:Monika Sitarz,Dominika Dziedzic,Nadia Antonowicz
11.11.2016r.Plac Jana Pawła II, Pl. GrunwaldzkiMiejskie obchody Święta Niepodległości J. Pawła II, przemarsz w pochodzie do Pl. Grunwaldzkiego.Przypinanie kotylionów mieszkańcom Świdnicy, przemarsz w pochodzie, odśpiewanie Hymnu Państwowego przez grupę i recytacja Martyny Idczak wiersza T. Różewicza " Oblicze ojczyzny", udział w uroczystościach: "Cedeen"-Daria Miechurska, Kelly Terka, Olga Wołoszyńska, Natalia Gołuch, " Pauza": Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Wiktoria Słomińska, Martyna Idczak
op. J. Chojnowska
06.11.2016r.ŚwidnicaTurniej szachowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy1. Hubert Trzos, 2. Oskar Perek, 3. Krystian Kudela, 4.Dawid Goppold, 5. Wiktoria Kwiatkowska, 6. Igor Śliwowski, 7. Tymon Kowalski, 8. Wiktor Kruk, 9. Jan Czerwiński, 10. Adrian Augustyn, 11. Igor Cała, 12. Szymon Augustyniak, 13. Liliana Jarząbek, 14. Stanisław Wyszomirski, 16. Szymon Łagoda, 17. Jakub Cybruch, 18. Iga Kruk, 20. Grzegorz Mikołajczak, 23. Szymon Pieńkowski, 26. Kuba Rudnicki, 28. Maciej Sądel, 30. Wojciech Bytniewski - op. Marcin Korzekwa
29.10.2016r.Schronisko PTSM LubachówI Świdnickie Marsze na OrientacjeV m. „ToTuToTam A: Piotr Kowalski, Natalak Józefiak, Agatka Hruszowiec
VI m. „ToTuToTam B: Amelia Jaskuła, Andżelika Stępniowska, Martyna Nycek,
VIII m. „ToTuToTam” G: Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk,
XI m „ToTuToTam” C: Paweł Matjaszek, Dominik Rużowski - op. Zbigniew Curyl
28.10.2016r.Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska Jesienne LiścieElżbieta Kuzio, , Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, , Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak, Małgorzata Wilk, Alicja Zielińska, Natalia Widuto, Alicja Malik, Monika Kuracińska, Filip Kaliciński.
op. M. Jabłoński
20.10.2016r.Świdnica – Kosciół pw św. BoboliKoncert dla Patrona Świdnicy – Jana Pawła IIUdział: Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak
11.10.2016r.Świdnicki Ośrodek Kultury''Góry – moja pasja''I miejsce Maciej Stępień,wyróżnienie Karolina Jończyk,Nadia Bieszczad - op. J. Waksmundzka
---
Nagrody: Szymon Pamuła (3 nagroda),
Udział i wystawa: Oliwia Witkowska, Hania Strózik, Amelia Gębala, Maciek Jurewicz, Asia Bartosiewicz, Magda Duda, Natalia Maciejowska, Szymon Banaśkiewicz, Agnieszka Poradzisz (2 prace), Hania Jawień (2 prace), Milena Wolak (2 prace), Maja Żmuda, Emilia Góra, Ania Gryc, Zosia Białoskórska, Zosia Miłkowska, Marika Pietras, Milena Norkiewicz - op. Wanda Szwegler
---
10.10.2016r.Teatr miejski ŚwidnicaJubileusz 65-lecie MDK spektakl 'W tym domy straszy'Pracownia taneczna Grupa ONE-:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Wiktoria Paruch
Grupa Iskierki
Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask, Kinga Dybeł, Wiktoria Będzińska, Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
Udział (występ) w koncercie jubileuszowym  solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Hanny Oleśkiewicz, Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach
" Pauza": Martyna Idczak, Justyna Kutyło. Wiktoria Słomińska, Estera Ofiara, Kacper Polański, Radomir Długopolska, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska - op. J.Chojnowska
Udział:Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Sandra Koperska - op. M. Jabłoński
Nagrody;
Udział:,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara - op. Dariusz Jaros
Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina, Anna Szpak, Hardy Emila, Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Makowska Natalia,  Przybylska Oliwia, Adamska Emilia, Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara, Szmudrowska Maja, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelica, Trzaska Erika, Adamska Hanna, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camilla, Wiktoria Bernatowicz, Karolina Staszyńska, Anna Kozmowska, Sara Trojan, Magda Widła, Wiktoria Wójcik, Ola Foltak, Nela Pieńkos, Morawska Xymena, Gadzińska Laura, Chybowska Klaudia, Natalia Uchanska, Łepkowska Wiktoria, Martyniec Magdalena, Knapik Daria, Mazurek Laura, Mazurek Maja, Jaroch Julia, Cibor  Natalia, Paulina Trojan, Klecka Marysia op. A. Trzeciak
06.10.2016r.Teatr miejski ŚwidnicaJubileusz 65-lecie MDK spektakl 'W tym domy straszy'Pracownia taneczna Grupa ONE-:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Wiktoria Paruch
Grupa Iskierki
Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask, Kinga Dybeł, Wiktoria Będzińska, Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
" Pauza": Martyna Idczak, Justyna Kutyło. Wiktoria Słomińska, Estera Ofiara, Kacper Polański, Radomir Długopolska, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska - op. J.Chojnowska
Udział (występ) w koncercie jubileuszowym solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Hanny Oleśkiewicz, Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach
Udział:Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Natalia Paździorek, Sandra Koperska, Marta Osiak - op. M. Jabłoński
Udział:Jan Kowalski,Anna Głuszczak,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara - op. Dariusz Jaros
Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta, Paulina Folcik - op. E. Tyszkiewicz
24.09.2016r.Przemarsz przez Świdnicki rynek, Prezentacje -boczne wejście do teatruHappening w ramach projektu miejskiego ''Czas na Teatr-Teatr na czasie''Uczestnicy pracowni teatralnej -reprezentacje 3 pracowni.: M.Głąbik, Sz. Antonowicz, M.Ryży, M. Moląg, D.Miechurska, D.Kosmowska, O. Wołoszyniec, Kelly Terka, W. Wąsik, M. Idczak, J. Smykowski - op.  J. Chojnowska
Opiekun - Joanna Walerowicz: Czubski Igor, Jagoda Smolarek, Sobolewska Łucja, Byliński Alex, Bylińska Alicja, Maja Białoń, Mikunda Zofia, Mały Hanna, Dubiel Marysia, Ćwik Ada, Jaśkiewicz Milena, Sikora Maja,
Opiekun - Wiola Ziobrowska Hania Stanejko, Marcelina Radwańska, Oliwia Nowosiad, Bogna Kiszecka,
Opiekun - Elżbieta Tarnowska: Patrycja Ćwiertnia, Hanna Stanejko, Martyna Poradzisz, Martyna Nycek, Zuzanna Kozłowska, Julia Tarnowska, Amelia Jaskuła, Anna Niekrasz, Katarzyna Boroń, Martyna Kuśnierz
Udział uczestników pracowni plastycznej: Amelia Gębala, Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzińska, Oliwia Witkowska, Emilia Góra, Jan Jurewicz, Jan Czerniatowicz, Zuzia Gąszowska, Pola Rosiak - op. Wanda Szwegler
23.09.2016r.MDK-Nauczycielska2Warsztaty maski teatralnej w ramach projektu ''Czas na Teatr-Teatr na czasie''Uczestnicy pracowni teatralnej -reprezentacje 3 pracowni.: M.Głąbik, Sz. Antonowicz, M.Ryży, M. Moląg, D.Miechurska, D.Kosmowska, O. Wołoszyniec, Kelly Terka, W. Wąsik, M. Idczak, J. Smykowski - op.  J. Chojnowska
Pracownia „Agrafka” - Joanna Walerowicz Biela Basia, Czubski Igor, Jagoda Smolarek, Sobolewska Łucja, Byliński Alex, Bylińska Alicja, Mikunda Zofia, Mały Hanna, Dubiel Marysia, Ćwiek Ada, Jaśkiewicz Milena, Sikora Maja, Baranik Ewa, Średnicka Martyna, Cybruch Joanna,
Teatralna Wioletta Ziobrowska Hania Stanejko, Marcelina Radwańska, Oliwia Nowosiad Maja Szmudrowska, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk Zuzia Mods, Liwia Żak, Anna Piskorz, Amelia Jaskuła, Karolina Partyczna.
23.09.2016r.Świdnica - MDKKoncert - PożegnaniaUdział: Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Natalia Karpińska, Aleksandra Szpak, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska - op. M. Jabłoński
17.09.2016r.OSiR ŚwidnicaSudeckie Okręgowe Dni Działkowca Grupa ONE- Pracownia taneczna:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka Monika Sitarz, Dominika Wróblewska
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
wewnętrzny20.06.2017r.Ul. Willowa 21Zakończenie roku szkolnego w grupie - PauzaGrillowanie i wręczenie uczestnikom grupy pamiątkowych dyplomów i upominków, zabawy aktorskie i towarzyskie. Martyna Idczak, Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, julia Wabik, Kacper Polański,  Arkadiusz Homenda  - op. J. Chojnowska
14.06.2017r.Sala teatralna Dział IZakończenie roku szkolnego w Grupie ze spalonego teatruZabawy i wręczenie dyplomów, nagród dla uczestników grupy: Szymon Antonowicz, Marta Moląg, Konrad Siorek, Weronika Majka, Zofia Zimny, Alicja Szcześniak, Franciszek Kułaga, Głąbik Milena, Martyna Ryży, Igor Czubski - op. J. Chojnowska
26.05.2017r.Sala teatralna MDK -dział II Konkurs Krasomówczy - Trzymaj się tematu a słowa się znajdą - zorganizowany dla uczestników MDKI nagroda - Aleksandra Król, Milena Głabik, Martyna Ryży- III nagroda w kategorii 11-15 lat
Julia Wabik I nagroda w II kategorii - op. J. Chojnowska
24.05.2017r.Sala teatralna MDK -dział IPrezentacja spektaklu pt: Recepta na nudę - przygotowanego przez grupę najmłodszą dla ich rodzin, rozmowy i wspólne zabawy teatralneAntonowicz, Marta Moląg, Konrad Siorek, Weronika Majka, Zofia Zimny, Alicja Szcześniak, Franciszek Kułaga, Głąbik Milena, Martyna Ryży Szymon - op. J. Chojnowska
19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
MDK dz. INoc MDK-uEWA TYSZKIEWICZ : Kinga Czajkowska, Marcelina Wójcik, Oliwia Paruch, Magdalena Błasiak, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Alicja Łaszczyk, Karolina Paszkiewicz, Ignacy Tyszkiewicz,
ZBIGNIEW BROŻBAR: Rafał Wiszniowski, Dawid Kruk, Adrian Bętkowski, Jan Grzelak, Piotr Kowalski, Dorian Kubas, Paweł Darasz-Mól, Konrad Jaskuła,
JOANNA WALEROWICZ : Domians Agata, Dominas Hanna, Uss Weronika, Romanowicz Julia, Sobolewska Łucja, Białoń Maja, Mikunda Zofia, Milena Halicka, Magdalena Halicka, Milena Jaśkiewicz, Tatiana Krawczyk, Biela Basia,
ARKADIUSZ WALEROWICZ: Mateusz Zapotoczny, Jakub Gotfryd, Róża Bartko - Kozieł, Adam Grech, Witold Łazarek, Szymon Mazur, Szymon Świder, Igor Mytych Mateusz Mateusiak,
JOANNA WAKSMUNDZKA: Maciej Stępień, Konstancja Kulak, Natalia Strzelczyk, Magda Morawska, Wiktoria Walusiak,
ZBIGNIEW CURYL: Amelia Jaskuła, Julia Bondyra, Hania Dębek, Andźelika Stępniowska, Paweł Matiaszek, Zuzanna Józefiak, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Agata Hruszowiec, Sandra Matyszczyk, Dominik Rużowski, Martyna Nycek,
ANNA TRZECIAK:  Hanna Adamska, Wiktoria Bernatowicz, Aneta Kuszczak, Julia Ziomek, Ala Ziomek, Xymena Morawska, Julia Jaroch, Wiktoria Wójcik, Magda Martyniec, Karolina Staszyńska, Milena Gładysz, Sara Trojak, Zosia Malczyk, Zosia Richter, Camila Baczyńska, Natalia Lesińska, Natalia Cibor, Daria Knapik.
Razem 73 uczestników i 7 nauczycieli
19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
MDK dz. II NOC w MDKUdział w imprezie 7 uczniów - reprezentantów grup: Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek"  (Karolina Koch, Dominika Dziedzic, Karolina Penczew) i zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" (Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Wiktoria Sośniak) - opiekun: A.Banach
11.05.2017r.
-
13.05.2017r.
KrakówWycieczka nagrodowa do Krakowa w ramach zwycięstwa na Biegu Patrolowym Uczestnicy grupy Pierrot: „Pierrot” : Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Amelia Jaskuła, Ania Piskorz, Hania Stanejko, Oliwia Nowosiad, Liwia Żak, Ola Mamcarczyk, Wiktoria Grabczyńska
TS: Maja Szmudrowska, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk
Op. W. Ziobrowska
08.04.2017r.ŚwidnicaWarsztaty Malowania PisanekJoanna Walerowicz: Mila Jaśkiewicz,  Jagoda Smolarek, Basia Biela i mama Dagmara, Lurka Marta, Martyna Średnicka, Julia Klima, Lena Płoczyniak, Patrycja Zygmunt, Nel Kowal, Emilia Ćwirko, Maja Białoń, Łucja Sobolewska, Igor Czubski, Weronika Surówka, Natalia Surówka, Zuzanna Babiarz, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka i mama Marta, Klaudia Chudy i mama Sylwia
Joanna Chojnowska - Marta Moląg, Wiktoria Gołuch, Lena Jasińska, Weronika Majka, Konrad Siorek, Zofia Zimny, Alicja Szcześniak i tata Adam, Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Martyna Ryży, Urszula Miechurska, Jolanta Miechurska,
Wanda Szwegler z własnymi grupami według rozkładu zajęć oraz pokaz dla grupy słuchaczy Firmy Szkoleniowej A. Szywały
Zbigniew Brożbar - pokaz drukarki do malowania pisanek
21.03.2017r.ŚwidnicaDzień Talentów - MDK Świdnica 
Koło Turystyczne - ToTuToTam: Wyróżnienie Sandra Matyszczyk w towarzystwie Angelica Borońska, Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Piotr Kowalski, Pawel Matjaszek, Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec (op. Z. Curyl) Udział i wyróżnienie  Karolina Koch (reprezentantka pracowni); Udział w charakterze widza reprezentantów  grup: Klawiatura, Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Bartek , zespół muzyki dawnej - Totus Musicus  - opiekun: A.Banach Grand Prix:Wiktoria Stamborska. - Op. D. Jaros MiniFormacja Second  - wyróżnienie Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina ,Hardy Emila - op. A. Trzeciak Wyróżnienie: Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz) Wyróżnienie: Wiktoria Gołuch i Konstancja Kulak– op. J. Waksmundzka Wyróżnienie dla Julii Wabik, prezentowali się z nią uczestnicy grupy - Pauza: Martyna Idczak, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz,  - op. J. Chojnowska  
Koło Turystyczne - ToTuToTam: Wyróżnienie Sandra Matyszczyk w towarzystwie Angelica Borońska, Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Piotr Kowalski, Pawel Matjaszek, Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec (op. Z. Curyl)
Udział i wyróżnienie  Karolina Koch (reprezentantka pracowni); Udział w charakterze widza reprezentantów  grup: Klawiatura, Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Bartek , zespół muzyki dawnej - Totus Musicus  - opiekun: A.Banach
Grand Prix:Wiktoria Stamborska. - Op. D. Jaros
MiniFormacja Second  - wyróżnienie Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina ,Hardy Emila - op. A. Trzeciak
Wyróżnienie: Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)
Wyróżnienie: Wiktoria Gołuch i Konstancja Kulak– op. J. Waksmundzka
Wyróżnienie dla Julii Wabik, prezentowali się z nią uczestnicy grupy - Pauza: Martyna Idczak, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz,  - op. J. Chojnowska
16.03.2017r.MDK Świdnica pracownia plastycznaLekcja grafiki - spotkanie z Kamilem Lachem – studentem grafiki na ASP we Wrocławiu.Udział 8 osób
Wiktoria Gołuch,Katarzyna Dushka,Nadia Bieszczad,Ela Tądel, Julia Wabik,Amelia Zduńczyk,Filip Surowiec,Nadia Antonowicz– op. J. Waksmundzka
24.02.2017r.Hala sportowa w Witoszowie DolnymV Mistrzostwa Koła ToTuToTam na ściance wspinaczkowej Gr. dziecieca: I m. Hania Dębek, II m. Martyna Nycek, III m. Amelia Jaskuła
Gr. młodzieżowa: I m. Piotr Kowalski, II m. Zuza Pietrukiewicz, III m. Dawid Dec, (op. Z. Curyl)
16.02.2017r.Ośrodek rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczy, ŚwidnicaKoncert Udział: Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)
10.02.2017r.MDK dz. I Eliminacje wewnętrzne do XI Dolnośląskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej Udział  i wyróżnienie - Zespół  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk)
opiekun: A.Banach
Udział: Katarzyna Rzeczkowska,
Laureat:  Wiktoria Wawrzyniak - op. M. Jabłoński
Wyróżnienie specjalne:  Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)
Udział  i wyróżnienie - Zespół  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk)
opiekun: A.Banach
10.02.2017r.MDK dz. I Prelekcja 'Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK' Prelekcja „Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK – gośc Wojciech Tumidajewicz, instruktor krajoznawstwa regionu z Wałbrzycha
Prelekcja 'Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK' – gośc Wojciech Tumidajewicz, instruktor krajoznawstwa regionu z Wałbrzycha
Udział 17 osób (op. Z. Curyl)
10.02.2017r.ŚwidnicaWarsztaty ze Sławomirem Pijanowskim i wewnętrzne eliminacje XI Przeglądu Piosenki i Pieśni PatriotycznejUdział:Laureat :Natalia Stankiewicz,Zespół”La Chanson”:Róża Madej,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Karolina Malinowska,Julia Czyż,udział:Natalia Wyrzykowska,Wojciech Berezak,Anna Głuszczak.
Op. D.Jaros
29.01.2017r.MDK Bartek ŚwidnicaWarsztaty z Dariuszem MrowiecPracownia taneczna Grupa ONE-:
Wiktoria Śliwowska,  Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,
Grupa Iskierki zaawansowana:
Szymon Wieczorek,  Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko,
Zuzanna Szponik, Hanna Kała,
Nauczyciel – Renata Łukaszewicz Szczepanik
28.01.2017r.Klub XII Integracyjne Spotkanie Pracowni Taneczej z Okazji Dnia Babci i DziadkaBętkowski Wojciech, Róża Rybak, Laura Rybak, Mikosik Nadia, Krzeczkowski Hubert - op. Z. Brożbar
Pracownia taneczna Grupa ONE-:
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,Monika Scheer
Grupa Iskierki zaawansowana:
Szymon Wieczorek,  Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko,Anastazja Dominas
Grupa Iskierki średniozaawansowana:
Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz
Grupa Iskierki początkująca:
Milena Głodo,Milena Szabunia,Hanna Głowa,Amelia Dorosz,Emilia Dorosz,Emilia Wołoszyniec, Aleksandra Czebreszuk,Pola Iwanio, Hanna Osienienko,Julia Lusa, Paulina Barylska,Maja Band, Elena Zaraś
Grupa Małe Iskierki:
Zuzanna Tadla,Iga Szklarczyk, Agata Zaręba, Magdalena Wąsowicz, Łucja Zaraś, Zuzanna Rajkowska, Julia Rajkowska,Nadia Kwiatkowska, Julia Biernacka, Nela Oleśkiewicz,Martyna Łopatowska,Klaudia Chudy,Marta Lurka, Zofia Derejczyk
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
27.01.2017r.MDK dz. I Konkurs Krajoznawczy - 'Zabytki Powiatu Świdnickiego'Udział : Karolina Koch (IV miejsce) opiekun: A.Banach
27.01.2017r.MDK dz. I Konkurs Krajoznawczy Zabytki Powiatu Świdnickiego I m. Hania Stanejko (pr. teatralna „Bartek”),  II m. Bogna Kiszeczka (pr. teatralna „Bartek”),  III m Kamila Kamińska (pr. taneczna „Bartek”),  IV m Karolina Koch (pr. muzyczna „Bartek”),  V m. Karolina Partyczna (pr. Teatralna „Bartek”),  VI m. Liwia Żak ((pr. teatralna „Bartek”)  Kat. koło „ToTuToTam” I m. Konrad Jaskuła II m Piotr Kowalski i Sandra Matyszczyk III m. Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
I m. Hania Stanejko (pr. teatralna „Bartek”), 
II m. Bogna Kiszeczka (pr. teatralna „Bartek”), 
III m Kamila Kamińska (pr. taneczna „Bartek”), 
IV m Karolina Koch (pr. muzyczna „Bartek”), 
V m. Karolina Partyczna (pr. Teatralna „Bartek”), 
VI m. Liwia Żak ((pr. teatralna „Bartek”) 
Kat. koło „ToTuToTam”
I m. Konrad Jaskuła
II m Piotr Kowalski i Sandra Matyszczyk
III m. Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)
25.01.2017r.MDK dz. II 'Bartek''Posłuchajmy kolęd jeszcze raz... ' - kolędowo-noworoczne spotkanie z rodzicamiUdział (występ) zespołów "TIMKI" i "Totus Musicus" oraz uczniów z grup „Klawiatura” I i II  i  Studio Piosenki "Bartek"; (występ solistów: Bartosz Rosiek, Hanna Stanejko, , Karolina Koch, Wiktoria Pieczara, Karolina Koch, Marta Lurka, Laura Śleszyńska, Martyna Poradzisz) -  opiekun: A.Banach
21.12.2016r.Posesja MDK dz. I ul. Nauczycielska 'Przybieżeli do Betlejem pasterze' - Wieczór Kolęd z RAM MDK Występ wokalistek: Katarzyny Filipek, Dominiki Dziedzic i Karoliny Penczew; Udział 11 osób - reprezentantów  wszystkich grup z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek"  -  opiekun A.Banach
Udział:Studio Piosenki LaChanson:Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Angelika Szkuciak,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska, - op. D. Jaros
30.11.2016r.MDK dz. II ''Bartek''Andrzejkowe warsztaty dla dzieci i rodzicówUdział rodziców i dzieci z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek" (21 osób) oraz występ Zespołu Piosenki i Ruchu "Timki"- opiekun i prowadzący A.Banach
27.11.2016r.MDK ''Bartek''Warsztaty Taneczne w technice hip-hop, funky i house z choreografem i instruktorem Dariuszem MrowiecPracownia taneczna:
Grupa ONE- 
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz,Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska
Grupa Iskierki śr. zaawans
Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Milena Adamczewska,Joanna Szyszka,KamilaSitarz
Grupa Iskierki zaawans
Szymon Wieczorek,  Joanna Mojsej,Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Anastazja Dominas, Oliwia Tragarz
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
29.10.2016r.MDK ''Bartek''Warsztaty Taneczne w technice hip-hop, funky i house z choreografem i instruktorem Dariuszem MrowiecPracownia taneczna:
Grupa ONE- 
Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz,Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska
Grupa Iskierki śr. zaawans
Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Kinga Ścisłowicz,Joanna Szyszka,KamilaSitarz
Grupa Iskierki zaawans
Szymon Wieczorek,  Joanna Mojsej,Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Anastazja Dominas, Oliwia Tragarz
Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik
23.10.2016r.KarkonoszeRajd Koła Głównym Szlakiem Sudeckim im. A. Orłowicza (III odcinek)Udział członków Koła '''Totutotam'' op. Z, Curyl
15.10.2016r.MDK dz. I ul. Nauczycielska Bieg Patrolowy Śladami M.Kozara-Słobódzkiego Udział w biegu reprezentantów z pracowni muzycznej  - 8 osób Katarzyna Filipek, Dominika Dziedzic, , Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Hanna Oleśkiewicz, Weronika Mongiało, Lena Kaśkiewicz, Oliwia Pawlikowska -  op. A.Banach
Daria Miechurska, Martyna Ryży, Olga Wołoszyniec, Kelly Terka, Marta Moląg, Weronika Wąsik. - op. J. CHojnowska
Udział: K. Jaskuła, P. Matjaszek, N. Jaskuła, A. Hruszowiec - op. Z.Curyl
Udział: Szymon Mazur, Adam Grech, Szymon Świder, Konrad Ulfik, Piotr Kowalski, Konrad Sosnowski, Tomasz Sołtys, Igor Kutyło, Karol Jakubczyk, Konrad Świder -  op. A. Walerowicz, M. Grzelak
Udział: Sndra Matyszczyk, Bogna Kiszecka, Karolina Partyczna, Hania Stanejko, Zuzia Moas, Oliwia Nowosiad , Aneta Stanejko /rodzic/, Basia Partyczna/rodzic/ - op. Wioletta Ziobrowska
Udział: , Oliwia Paruch, Julia Mazuchowska, Paulina Folcik, Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiek, Ignacy Tyszkiewicz (op. Ewa Tyszkiewicz)
Udział: Weronika Uss, Zofia Mikunda, Jagoda Smolarek, Igor Czubski, Maja Sikora, Basia Biela, Antonina Żurman, - op. Joanna Walerowicz
III miejsce - pracownia plastyczna (opiekun Joanna Waksmundzka) - w składzie: Katarzyna Dushka, Hania Mały, Elżbieta Tądel, Karolina Jończyk, Wiktoria Walusiak, Nina Tarnowska, Konstancja Kulak, Hania Guźlińska, Zosia Mały, Wiktoria Gołuch
 
II miejsce - pracownia plastyczna (opiekun W. Szwegler) Łucja Miłkowska,Zosia Miłkowska,Ania Mazurek,Oliwia Witkowska,Maja Witkowska,Pola Rosiak,Milena Norkiewicz,Jan Jurewicz,Rodzice:Magdalena Witkowska,Urszula Rosiak,Tomasz Miłkowskj  naucz:Wanda Szwegler