NASZE SUKCESY W ROKU 2020/2021

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2020/2021.

 1,554 total views,  1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy26.06.2021r.
-
27.06.2021r.
Ścinawka ŚredniaMiędzynarodowy Konkurs Modeli Kartonowych i PlastikowychPracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz.
Wyróżnienia
PRZYBOROWSKA ZOSIA
1 MIEJSCE pojazdy kołowe cywilne wszystkie skale MŁODZIK
MITRANKA ANDRZEJ
1 MIEJSCE w kategorii samoloty silnikowe , odrzutowe śmigłowce -skala 1/48 JUNIOR
3 MIEJSCE w kategorii wojskowe pojazdy kołowe-wszystkie skale
KOWALSKI PIOTR
1 MIEJSCE w kategorii samoloty silnikowe i odrzutowe- skala 1/72 JUNIOR
2 MIEJSCE w kategorii samoloty silnikowe , odrzutowe śmigłowce -skala 1/48 JUNIOR
3 MIEJSCE w kategorii pojazdy kołowe cywilne wszystkie skale JUNIOR
GRECH ADAM
1 MIEJSCE w kategorii dioramy JUNIOR
1 MIEJSCE w kategorii pojazdy kołowe wojskowe skala 1:35 JUNIOR
1 MIEJSCE w kategorii pojazdy kołowe cywilne wszystkie skale JUNIOR
3 MIEJSCE w kategorii pojazdy gąsienicowe wojskowe i cywilne skala 1/72 JUNIOR
MAKSYMILIAN BOCZYŁO
2 MIEJSCE w kategorii pojazdy kołowe cywilne wszystkie skale JUNIOR
ARKADIUSZ WALEROWICZ
3 MIEJSCE w kategorii pojazdy gąsienicowe wojskowe i cywilne skala 1/72
19.06.2021r.WrocławGitarowy Rekord Świata Guinnessa 2021Antonina Teuerle z koła "Klawiatura" - udział w formule on-line i zdobycie certyfikatu
Opiekun: A.Banach
04.06.2021r.
-
06.06.2021r.
Wrocław35 Memoriał Mistrza Czesława BłaszczakaGrupa do 16 lat: 10 m. Oskar Perek, udział: Roksana Zapolska,
Grupa do 11 lat: udział: Hubert Zapolski
Opiekun:              W. Kowalczuk 
04.12.2020r.BierzwnikI Polonijny Festiwal Kolęd i Pastorałek Polskich - Kolęda Polska Chodzi po Świecie( on line)Laureaci :Bartłomiej Kutyba, Duet: Klaudia Kutyba i Bartłomiej Kutyba
op.  D.Jaros
ogólnopolski26.08.2021r.RzeszówMistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznych73 m. Oskar Perek,
Opiekun: W. Kowalczuk
24.08.2021r.
-
25.08.2021r.
RzeszówMistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich41 m. Oskar Perek
Opiekun: W. Kowalczuk
14.08.2021r.
-
22.08.2021r.
Polanica-Zdrój57 Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby RubinsteinaGrupa do 1600: 35 m. Oskar Perek.
Grupa do 12 lat: 12 m. Roksana Zapolska,58 m. Hubert Zapolski 
Opiekun: W. Kowalczuk  
01.08.2021r.Połczyn-ZdrójOtwarty Turniej Szachowy. Dni Połczyna - ZdrojuGrupa do 14 lat:   5 m. Roksana Zapolska,11 m. Hubert Zapolski
Opiekun: W. Kowalczuk  
17.07.2021r.
-
18.07.2021r.
OpolePuchar Polski w SzachachSzachy szybkie:      juniorzy: 3 m. Oskar Perek                udział: Roksana Zapolska, Hubert Zapolski
Szachy błyskawiczne: udział:  Oskar Perek
Opiekun:  W. Kowalczuk
11.06.2021r.Stowarzyszenie Kobiet - Miej marzenia i MDK Lidzbark Warmiński Konkurs Damą być 2021 - Dama z portretuUdział 22 prace
Nagrody : Apolonia Nieczarowska, Julia Radaszewska, Zofia Benko, Konstancja Kulak, Magda Morawska, Daniel Rozborski. - op. J. Waksmundzka
26.05.2021r.Strona internetowa konkursu https://voicekids.tvp.pl/V edycja The Voice Kids 2021Udział w eliminacjach wstępnych uczennic: Leny Gączkowskiej i Małgorzaty Tomczak
Opiekun: A.Banach
23.05.2021r.MDK ŚwidnicaXVII Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Przebój z jajemUdział: Róża Madej, Angelina Warmuz, Klaudia Kutyba,Tom Szilder, Bartłomiej Kutyba, Nagroda : Zespół „Four Team”
 
op D.Jaros
21.05.2021r.
-
23.05.2021r.
WrocławTurniej DRUGI KROK9 m. Roksana Zapolska, udzia: Hubert Zapolski
Opiekun:            W. Kowalczuk
20.05.2021r.GOK Goczałkowice ZdrójKONKURS PLASTYCZNY - Portret mojej MamyUdział uczestników zajęć w konkursie - op. J. Waksmundzka
14.05.2021r.MDK WrocławOgólnopolski Konkurs - KOTNina Adamska Sośnicka Anastazja Kowalonek, Oliwia Stark, Diana Sorochynska, Erika Sorochynska, Magdalena Szymańska, Magdalena Halicka, Łukasz Cieślicki, Julia Krzysztof, Emila Klima, Alicja Walkowiak, Ida Wójtowicz, Łucja Gliwa, Magdalena Malina - op. J. Walerowicz
30.04.2021r.MDK BartoszyceV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - PejzażeUdział 16 osób
Nagroda Julia Bobela
Wyróżnienia: Konstancja Kulak, Dorota Krawczyńska,Wiktoria Gołuch,Agata Zaręba. - op. J. Waksmundzka
23.04.2021r.MDK ŚwidnicaXVII Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Przebój z jajem'2021 - (edycja on-line)Nagroda w kat. 7-9 lat- Zespół "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Zuzanna Synowska i Patrycja Krupka ; Nagroda w kat. 10-15 lat - solistka Łucja Bojnowska ; Udział: duet Aleksandra Wiatr i Weronika Woźny oraz zespół "Timki" w składzie: Emilka Jarema, Sara Szubart, Agatka Dyrda, Milenka Białoskórska i Kaja Kotarba.
opiekun: A.Banach
19.04.2021r.ŚwidnicaXVII Konkurs Piosenki - Przebój z JajemMartyna Korkiewicz - nagroda - opiekun – M. Jabłoński
Zespół Wirusy – nagroda - opiekum – A. Banach
Łucja Bojnowska – opiekun – A. Banach
Zespoł Four Team - opiekun – D. Jaros
12.04.2021r.Wrocław /online/Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych - SKiBOWISKOwyróżnienie- Liwia Żak za monodram „Niczemu nie jestem winna”
op. W.Ziobrowska
01.04.2021r.MDK - ŚródmieścieKrólewska gra - szachyUdział 14 osób.
Wyróżnienie Magda Morawska, wystawa: Natalia Strzelczyk, Adela Zaręba, Julia Bobela, Zofia Benko,Amelia Janczarska, Hania Mały, Dorota Krawczyńska. - op. J. Waksmundzka
22.03.2021r.MDK ŚwidnicaDzień Nowych Technologii w Edukacji z inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki Udział: Goppold Piotr, Kajrowicz Juliusz, Paliński Filip, Paluszek Maksymilian, Rudolf Adrian, Styrna Michał, Cieślicki Łukasz, Bąbka Michał, Krajewski Michał, Trześniewski Michał, Kula Mikołaj, Przystupa Justyna, Bielawny Wojciech - op. Z. Brożbar
19.03.2021r.Kancelaria sejmuII Edycji Konkursu Literacko-Plastycznego - Polskie serce pękło. Katyń 1940Udział 5 osób
Magdalena Morawska, Kamila Łuczak – podziękowanie z Kancelarii Sejmu RP. - op. J. Waksmundzka
15.03.2021r.Zduńska WolaXXII Ogólnopolski Konkurs Literacki i Plastyczny - Pudełko moich marzeńUdział uczestników zajęć w konkursie - op. J. Waksmundzka
05.03.2021r.Lidzbark WarmińskiXXV Ogólnopolski Konkurs im. Ireny Kwinto - Życie bajką jestUdział 11 osób
Nagroda Magdalena Morawska - op. J. Waksmundzka
01.03.2021r.MDK - Śródmieście - WrocławLabirynty podwodnego świataWyróżnienie Julia Bobela, udział w wystawie: Natalia Strzelczyk, Kamila Łuczak, Amelia Janczarska, Magda Morawska - op. J. Waksmundzka
26.02.2021r.MDK - Śródmieście - WrocławSpójrz okiem artysty – Frida KahloWyróżnienie Magdalena Morawska , udział w wystawie Julia Radaszewska,Konstancja Kulak, Amelia Janczarska - op. J. Waksmundzka
11.02.2021r.CK Agora WrocławKonkurs plastyczny - Motyla nogaUdział 15 osób
- op. J. Waksmundzka
05.02.2021r.MDK LubinOGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - SMOK OBIBOK I JEGO PRZYJACIELE 2021Udział uczestników zajęć w konkursie - op. J. Waksmundzka
02.02.2021r.Puławy - Puławski Ośrodek Kultury - Dom ChemikaXXVI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy 2021 edycja on-lineII miejsce w kategorii zespoły instrumentalne i udział w koncercie laureatów: Duet Antonina i Radosław Teuerle;  Wyróżnienie w kategorii zespoły instrumentalne: Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin. Udział uczniów z pracowni muzycznej dz. II MDK z grup "Klawiatura": Iga Szklarczyk, Maciej Cisek, Studio Piosenki: zespół "Wirusy" w składzie: Hanna Kubisztal, Zuzanna Synowska, Helena Samek, Patrycja Krupka, Laura Białoskórska, Lena Martowłos, Ada Pieczonka, Weronika Woźny, Łucja Bojnowska i Ola Wiatr oraz Tercet Klaudia Chudy, Marta  Lurka  i Hanna Kubisztal i Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Amelia Strzelec, Emilia Jarema.
Opiekun: A.Banach
15.01.2021r.Strona internetowa i profil FC fundacji - Słowem w twarzKonkurs Artystyczny - Słowem w twarz - on-lineUdział: Marta Lurka i Łucja Bojnowska - solistki ze Studia Piosenki "Muzyczna Nie-Nuda" (dz. II MDK)
Opiekun: A.Banach
13.01.2021r.strona internetowa Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w ŁodziVII Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek on-lineUdział zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin
Opiekun: A.Banach
11.01.2021r.KrakówOgólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im Henryka Rasiewicza- KimaWyróżnienie : Klaudia Kutyba op D.Jaros
04.01.2021r.MDK Świdnica/ MCPP Dąbrowa GórniczaAkcja charytatywna - Artystyczna szczepionka na całe życie – Podusia dla Babusi i DziadziusiaJulia Dąbrowska, Łucja Gliwa, Marta Lurka, Szymczak Amelia, Sorochynska Diana, Sorochynska Erika, Milena Jaśkiewicz, Marcelina Koćmirska, Jagoda Smolarek, Martyna Średnicka, Wiktoria Markowska, Łukasz Cieślicki, Ida Wójtowicz, Nel Kowal, Alicja Walkowiak, Nina Adamska- Sośnicka, Olga Niciarz, Magdalena Szymańska, Anastazja Kowalonek, Alicja Szalińska, Maria Tomaszewska, Magdalena Malina, Maja Białoń, Natasza Pełka,
op. J. Walerowicz
30.12.2020r.SOK ŚwidnicaOprawa muzyczna ( wokal chórki, wocale solo i nagranie partii skrzypiec)projektu Świdnickiego Ośrodka Kultury zakończonego teledyskiem utworu - Czy Życie to teatr - sł. Muz. T. Szarwaryn Udział: Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Maja Nawrot,Natalia Stankiewicz,Angelina Warmuz,Kinga Półtorak.
 
op D.Jaros
22.12.2020r.MDK ŚwidnicaAutorskie opracowanie partii wokalnych i instrumentalnych oraz stworzenie teledysku kolędy - Przybieżeli do Betlejem – publikacja na podstronie pracowniUdział: Surma Maichał,Warmuz Emil,Halkowicz Jakub,Madej Róża,Dabrowska Alicja,Sikora Wiktor,Żak Liwia,Kutyba Klaudia,Kutyba Bartek,Jaszczak Ksawery,Stankiewicz Natalia,Warmuz Angelina,Chmiel Aleksandra,Śliwoń Natasza,Pajor Natasza,Rejman Kinga,Jaroszuk Klaudia,Cynar Wiktoria,Łęcka Weronika,Nawrot Maja, Nawrot Julian,Szydłowska Lena,Brondel Natalia,Szilder Tom,Liman Nel,Kałamarz Maja,Błasiak Magdalena,Kachnowicz Oliwia,Stamborska Martyna,Kurzawa Jagoda
 
op D.Jaros
21.12.2020r.MDK ŚwidnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy RokNagrody :Natalia Strzelczyk, Adela Zaręba, Dorota Krawczyńska,Lena Grzeczka, Marta Przybysz.
Wyróżnienia :Agata Zaręba, Konstancja Kulak, Zofia Mały. - op. J. Waksmundzka
16.12.2020r.MDK ŚwidnicaKonkursu Plastycznego Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy RokNagrody: Lidia Kowalska lat 9, Zofia Juszczyk  lat 9  - op. E. Tarnowska
15.12.2020r.MDK Lidzbark WarmińskiI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Skarby Mojego PowiatuNagrody Natalia Strzelczyk, Magda Morawska, wyróżnienia Zofia Mały, Wiktoria Gołuch. - op. J. Waksmundzka
10.12.2020r.MDK PabianiceXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy RokNagroda II miejsce Julia Bobela, wyróżnienie Jagoda Przystupa - op. J. Waksmundzka
05.12.2020r.WrocławXXVIII Festiwal Poezji Śpiewanej - Mimoza - 2020Laureaci: II Nagroda Jagoda Kurzawa
Wyróżnienie: Klaudia Kutyba
op. D. Jaros
04.12.2020r.Nowy TargVI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej Nowy Targ 2020(on line)Laureaci: II Nagroda Klaudia Kutyba
op. D.Jaros
03.12.2020r.MDK im. Kornela Makuszyńskiego w ZamościuKonkurs Plastyczny - Dobra kultury UNESCO – Architektura w PolsceW kategorii wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego :
II miejsce: Julia Tarnowska lat 11
Wyróżnienie: Iga Szklarczyk lat 10 - op. E. Tarnowska
23.11.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDK XXIX Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na szlaku - edycja on-lineUdział : solistki: Marta Lurka, Łucja Bojnowska oraz zespół "Wirusy" w składzie Zuzanna Synowska, Lena Martowłos, Helena Samek, Patrycja Krupka i Hanna Kubisztal i zespół "Timki" w składzie: Kaja Kryjom, Sara Szubart, Milena Bialoskórska, Agata Dyrda, Amelia Strzelec i Emilia Jarema.
Opiekun: A.Banach
Laureaci:NagrodaGłówna:Zespół Four Team:Maja Nawrot,Róża Madej,Angelina Warmuz
Nagrody Specjalne:Klaudia Kutyba,Lena Szydłowska
Wyróżnienie: Klaudia Kutyba
Udział: soliści:Witold Sikora,Bartłomiej Kutyba
Zespoły:”Zwariowana Paczka”: Tom Szilder,Maria Dubiel,Julia Paterak,”La Chanson”:Natasza Śliwoń,Natasza Pajor,Oliwia Kachnowicz,Magdalena Błasiak,Aleksandra Chmiel,Maja Kałamarz,Martyna Stamborska,
op D.Jaros
11.11.2020r.MDK ŚwidnicaKonkurs plastyczny - Barwy NiepodległościNagrody: Andrzej Mitranka,Dorota Kryśpiak, Lena Grzeczka, Natalia Strzelczyk, Magda Morawska, Agata Zaręba, Lidia Słoma,Julia Kuc, Mikaela Iwasiutyn, Julia Chmyzińska.
Wyróżnienia: Pola Wrzodek, Pola Sośnicka, Hanna Romanowicz. - op. J. Waksmundzka
09.11.2020r.Młodzieżowy Dom Kultury w BytomiuVIII Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta BytomiaWyróżnienie: Klaudia Kutyba
op. D. Jaros
09.11.2020r.KrakówV Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. H.Rasiewicza - KIMAIII Miejsce- zaproszenie do Finału
op. D. Jaros
Nagroda: Dagmara Brendowska-kat III,
Nagroda: Szymon Antonowicz-kat II
Udział Milena Głąbik-kat. III op. J . Chojnowska
04.11.2020r.MDK Śródmieście WrocławVIII Ogólnopolskie Bienale Malarstwa - Niech żyje kolorWyróżnienia: Klaudia Chudy lat 9, Iga Szklarczyk lat 9,
Kwalifikacja do wystawy: Natasza Mikuś lat 9, Oliwia Włodkowska lat 12
Op. E. Tarnowska
04.11.2020r.MDK ŚwidnicaXIV Konkursu Plastycznego - Barwy NiepodległościNagrody: Dorota Kowalska lat 9, Maja Osowska lat 14, Amelka Jaskuła lat 14, Klaudia Chudy lat 9, Emilka Szczepara lat 6, Zuzanna Śliwa lat 9
Wyróżnienia: Natalia Szabunia lat 9, Tatiana Krawczyk lat 14,
Op. E . Tarnowska
Udział (występ artystyczny) duetu: Łucja Bojnowska i Ada Pieczonka ze Studia Piosenki "Muzyczna Nie-Nuda"  
Opiekun: A.Banach
04.11.2020r.MDK - Śródmieście - WrocławVIII Ogólnopolski e Biennale Malarstwa - Niech żyje kolorNagroda Magda Morawska, wyróżnienia Wiktoria Gołuch, Konstancja Kulak - op. J. Waksmundzka
28.10.2020r.
-
30.11.2020r.
Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie ŚląskieKonkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Z Piosenką do WolnościWyróżnienie: Klaudia Kutyba
op. D. Jaros
17.10.2020r.Jelenia GóraXXII Ogólnopolskie Marsze na Orientacje - Puchar Wagarowicza - IV runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat. TD: I miejsce Agata Hruszowiec,
Kat. TM: I miejsce Natalia Józefiak, III miejsce Andżelika Stepniowska  op. Z. Curyl
17.10.2020r.Ścinawka ŚredniaVII Edycja GRAND PRIX RADKOWA i ZIEMI KŁODZKIEJ 2020 – III TurniejGr. A: 4 m. Oskar Perek,
Opiekun: Wojciech Kowalczuk
01.10.2020r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs plastyczny - Czysta wodaNagroda - Julia Krzysztof 
op. J. Walerowicz
21.09.2020r.
-
22.09.2020r.
Kościół Pokoju ŚwidnicaOprawa muzyczna projektu Alchemii Teatralnej Dorosłych – spektakl Sami Obcy (21.09.2020- warsztaty z Juliuszem Chrząstowskim, 22.09.2020- premiera wraz z transmisją internetową na żywo)Udział:Jagoda Kurzawa,Kinga Półtorak,Adam Chlebowski
Op. Dariusz Jaros
19.09.2020r.Ścinawka ŚredniaVII Edycja GRAND PRIX RADKOWA i ZIEMI KŁODZKIEJ Gr. A: 8 m. Oskar Perek, udział: Roksana Zapolska.      Gr. B: chłopcy do 8 lat:  2 m. Hubert Zapolski.
Opiekun: Wojciech Kowalczuk
wojewódzki20.06.2021r.ŚwidnicaIII Dolnośląska Liga SzachowaKSz GAMBIT MDK Świdnica – MDK Fabryczna Polonia Wrocław: Oskar Perek (½),
KSz GAMBIT MDK Świdnica – Wrocławski Klub Szachowy HETMAN:   Oskar Perek (1/2)
Opiekun:                                   W. Kowalczuk
12.06.2021r.Lubachów – Bystrzyca GrnV Świdnickie Marsze na Orientację. II Edycja Pucharu Dolnego ŚląskaKat. TP: II . Adam Dębek, III m. Szymon Dębek,
Kat. TD: I m. Zuzanna Józefiak i Hanna Dębek, V m. Angelika Borońska i Zofia Malczyk, VI m. Piotr i Krzysztof Ziarnowscy
Kat. TM: II m,. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska, V m. Amelia Jaskuła
Kat: TJ: I m. Natalia Józefiak i Tobiasz Stuchlik, III , Sandra Matyszczyk
I miejsce drużynowo. (op. Z. Curyl)
12.06.2021r.
-
13.06.2021r.
LubinMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w SzachachChłopcy do lat 14: 1 m. Oskar Perek, 13 m. Eryk Dolata     Dziewczęta do lat 12:  3 m. Roksana Zapolska, 8 m. Aleksandra Przychocka, Chłopcy do 12 lat:  20 m. Igor Śliwowski,  Chłopcy do lat 10: 19 m. Hubert Zapolski, 22. Franciszek Serwach.
Opiekun:            W. Kowalczuk
Dziewczęta do 12 lat: 8. Aleksandra Przychocka, 13. Milena Strugała; Dziewczęta do 10 lat: 7. Julia Klima; Chłopcy do 10 lat: 20. Aleksander Jezierski, 21. Sławomir Bancarewicz, 22. Franciszek Serwach, 24. Fryderyk Miedziński,  opiekun: Marcin Korzekwa
31.05.2021r.sala teatralna ŚOK, rynekXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II „Arka” -wręczenie nagród i wyróżnień przez bp Marka Mendykaprezentacja laureatów laureatów MDK: Sandra Matyszczyk, Milena Gładysz, Aleksander Żurek, Dagmara Brendowska, Marta Moląg, Adriana Lasończyk
op. Wioletta Ziobrowska, Joanna Chojnowska
30.05.2021r.OleśnicaIII Dolnolska Liga SzachowaMGLKS Parnas Oława – KSz GAMBIT MDK Świdnica: Michał Turek (1), Oskar Perek.
UKS Pogoń Oleśnica – KSz GAMBIT MDK  Świdnica:     Michał Turek, Oskar Perek.
Opiekun:            W. Kowalczuk
29.05.2021r.WrocławIII Dolnośląska Liga SzachowaKSz GAMBIT MDK Świdnica – UKS Szach-Mat Syców: Michał Turek (1), Oskar Perek (1/2),
KSz GAMBIT MDK Świdnica – UKS Skoczek Milicz: Michał Turek (1), Oskar Perek (1).
Opiekun:            W. Kowalczuk
29.05.2021r.Ścinawka ŚredniaFinał Dolnośląski LZS – Kobiety i JuniorkiMłodziczki: 1 m. Roksana Zapolska, 4 m. Aleksandra Przychocka. Młodzicy: 11 m. Hubert Zapolski.
Opiekun:                    W. Kowalczuk
Młodzicy: 5. Jakub Bukowski, 10. Dominik Pazdur, 12. Fryderyk Miedziński; Młodziczki: 4. Aleksandra Przychocka,  10. Natalia Karaś, 12. Milena Strugała, opiekun: Marcin Korzekwa
23.05.2021r.Świdnica plac Św. MałgorzatyUroczyste Obchody Rocznicy śmierci Rotmistrza W. PileckiegoUdział:Angelina Warmuz, Natalia Stankiewicz, Op. D. Jaros
Recytacje: Dagmara Brendowska wiersz 
„ Upiory i Ludzie.”
Martyna Trelewska wiersz: „ Ballada o Rotmistrzu Pileckim”- grupa „Cedeen” op. J. Chojnowska
15.05.2021r.
-
16.05.2021r.
WrocławAkademia na Grobli Turniej na kategorieGrupa do 1600:    3 m. Roksana Zapolska (1 m. wśród dziewcząt)       
Opiekun:                  W. Kowalczuk
11.05.2021r.MDK ŚwidnicaXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II - Arka /online/wyróżnienie: Sandra Matyszczyk /grupa Pierrot/, Milena Gładysz /grupa TS/
op. W.Ziobrowska
10.05.2021r.
-
17.05.2021r.
Strona główna MDK, MDKXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła Ii - ArkaNagroda kat. III: Dagmara Brendowska
Nagroda kat II- Marta Moląg
Nagroda kat. I-Aleksander Żurek
Wyróżnienie kat. III-
Adriana Lasończyk
Udział kat III- Milena Głąbik, op. J. Chojnowska
Udział Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Małgorzata Tomczak, Lena Gączkowska, Weronika Woźny, Łucja Bojnowska i Zuzanna Gąszowska
opiekun: A.Banach
Nagroda w kategorii poezja śpiewana: Angelina Warmuz Op. D. Jaros
10.05.2021r.
-
17.05.2021r.
MDK ŚwidnicaWernisaż XV Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IIUdział (występ artystyczny podczas prezentacji prac) Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Zuzanna Gąszowska, Hanna Suszek i Łucja Bojnowska
opiekun: A.Banach
18.04.2021r.
-
14.05.2021r.
MDK ŚwidnicaXVI Dolnośląski Konkurs Keyboardowy - Mistrz Klawiatury'2021- on-lineFranciszek Kościołek - I miejsce w kat. I (kl. 0-III SP) i nominacja do etapu ogólnopolskiego, Maciej Cisek - II miejsce w kat. II (kl. IV-VI SP) i nominacja do etapu ogólnopolskiego,  Radosław Teuerle - III miejsce w kat. II (kl. IV-VI SP) i nominacja do etapu ogólnopolskiego; Patrycja Krupka - wyróżnienie w kat. I (kl. 0-III SP); Iga Szklarczyk- wyróżnienie w kat. II (kl. IV-VI SP); Karol Gączkowski - wyróżnienie za udany debiut w kat. III (kl. VII-VIII SP i szkoły ponadpodstawowe)
opiekun: A.Banach
17.04.2021r.Niwnice k/Lwówka ŚlII Lwóweckie Marsze na Orientację. I runda Pucharu Dolnego Śląska w InOWyniki członków koła ToTuToTam:
Kat. TP: II m. Krzysztof Ziarnowski
Kat. TD: I m. Zuzanna Józefiak + Piotr Ziarnowski, III m. Zofia Malczyk + Angelika Borońska, IV m. Hanna Dębek + Karolina Tyńska
Kat. TM: I m. Agata Hruszowiec + Andżelika Stępniowska, IV m. Martyna Nycek + Amelia Jaskuła,
Kat TJ: III m. Natalia Józefiak i Sandra Matyszczyk 
op. Z. Curyl
08.04.2021r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaKonkurs plastyczny - W magicznym lesieUdział 27 osób
nagroda Adela Zaręba, wyróżnienia Waleria Dżułaj, Natalia Strzelczyk ,Konstancja Kulak - op. J. Waksmundzka
20.03.2021r.Centrum Kultury Muza w LubinieXXVII Dolnośląski Dziecięcy Konkurs Wokalny - O Złotą NutkęUdział solistek ze Studia Piosenki : Łucja Bojnowska i Marta Lurka
Opiekun: A.Banach
15.03.2021r.MDK Świdnica XIV Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Nagroda główna w kategorii duety i zespoły - duet Łucja Bojnowska i Lena Gączkowska  - reprezentantki zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"
Opiekun: A.Banach
07.03.2021r.ŚwidnicaIII Dolnośląska Liga SzachowaII runda: KSz. GAMBIT MDK Ś-ca  - Biały Król Wisznia Mała
Oskar Perek (1)
III runda: Wieża Pęgów -  KSz. GAMBIT MDK Ś-ca
Oskar Perek (1)
Opiekun:
W. Kowalczuk
28.02.2021r.WrocławIII Dolnośląska Liga SzachowaI runda: MUKS MDK Śródmieście Wrocław -  KSz. GAMBIT MDK Ś-ca  
Oskar Perek (1)
Opiekun: Wojciech Kowalczuk
04.12.2020r.WrocławXX edycja Konkursu Stypendialnego - Zdolny ŚlązakLaureatka: Stypendystka Programu „zDolny Ślązak” w dziedzinie artystycznej – Klaudia Kutyba
op. D. Jaros
31.10.2020r.MCK LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Czysta wodaNagrody: Aleksandra Galant, Maciej Stępień , wyróżnienie Magda Morawska - op. J. Waksmundzka
10.10.2020r.LubańMarsze na Orientacje - Bukowa Góra - III runda Pucharu Dolnego Śląska w InOKat. TD: I miejsce Agata Hruszowiec,
Kat. TM: I miejsce Natalia Józefiak, IV miejsce Andżelika Stepniowska  op. Z. Cury
26.09.2020r.LubomierzMarsze na Orientacje „Sami Swoi” II runda Dolnego Śląska w InOKat. TD: I miejsce Agata Hruszowiec, Kat. TM: I miejsce Natalia Józefiak, III miejsce Andżelika Stepniowska  op. Z. Curyl
13.09.2020r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa –Okręg WałbrzyskiUdział: Radosław Zawada (1 pkt,) Oskar Perek (1 pkt.) Igor Śliwowski (1 pkt.), Eryk Dolata
Opiekun: Wojciech Kowalczuk
rejonowy06.06.2021r.WałbrzychIV Dolnośląska Liga Szachowa 2021 – Okręg wałbrzyskiWOK Wałbrzych II – KSz GAMBIT MDK Świdnica III:  Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Franciszek Serwach, Aleksandra Przychocka,
UKS  Debiut Przedwojów – KSz GAMBIT MDK Świdnica III:  Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Franciszek Serwach, Aleksandra Przychocka,
Opiekun:              W. Kowalczuk 
30.05.2021r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa 2021 – Okręg wałbrzyskiKSz GAMBIT MDK Świdnica III – GLKS Goniec Żarów II: Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Ernest Turolski, Aleksandra Przychocka,
KSz GAMBIT MDK Świdnica III – Ksz MIKAMA Świdnica: Igor Śliwowski, Eryk Stokłosa, Ernest Turolski (1),  Aleksandra Przychocka,
Opiekun:            W. Kowalczuk
13.05.2021r.Stowarzyszenie Composingart WałbrzychKonkurs inspirowany twórczością s. Lema - Jak powstaje opowiadanie science- fictionUdział: Łucja Gliwa, Laura Gliwa, Amelia Szymczak, Emilia Klima, Marta Lurka, Erika Sorochynska, Diana Sorochynska, Łukasz Cieślicki, Ida Wójtowicz, Szilder Luiza, Nel Kowal, Milena Furmańska, Alicja Walkowiak, Nina Adamska – Sośnicka, Olga Niciarz,  Magdalena Szymańska, Anastazja Kowalonek - op. J. Walerowicz
08.05.2021r.ŚwidnicaIII Memoriał Szachowy Salo LandauaJuniorzy do 7 lat: 1. Florian Omański; Juniorki do 9 lat: 1. Julia Strzeżek, 2. Natalia Karaś, 3. Marianna Ligierko; Juniorzy do 9 lat: 4. Fryderyk Miedziński, 5. Oskar Omański, 6. Artur Cichoń; Juniorki do 11 lat: 1. Aleksandra Przychocka, 2. Milena Strugała, 3. Emilia Ćwirko; Juniorzy do 11 lat: 2. Sławomir Bancarewicz, 3. Aleksander Jezierski, 4. Jakub Bukowski, 5. Gaspard Lafarge, 6. Gracjan Chachoń; opiekun: Marcin Korzekwa
Juniorzy do 7 lat: 2. Marcel Bobkiewicz; Juniorzy do 9 lat: 1. Kacper Synowski, 2. Hubert Zapolski, 3. Łukasz Wiśniewski; Juniorzy do 11 lat: 1. Igor Śliwowski; Juniorki do 13 lat: 1. Roksana Zapolska, 2. Karolina Pietrzak; Juniorzy do 15 lat: 1. Oskar Perek; opiekun: Wojciech Kowalczuk
14.03.2021r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa 2021 - Okręg WałbrzyskiII runda:  KSz. GAMBIT MDK Ś-ca III – KS Polanica-Zdrój
Oskar Perek (1), Igor Śliwowski. Franciszek Serwach, Aleksandra Przychocka, Ernest Turolski
III runda: UKS GIECEK Radków II -  KSz. GAMBIT MDK Ś-ca III
Oskar Perek (1), Igor Śliwowski. Franciszek Serwach, Aleksandra Przychocka, Ernest Turolski
Opiekun:
W. Kowalczuk
07.03.2021r.ŚwidnicaIV Dolnośląska Liga Szachowa 2021 - Okręg WałbrzyskiI runda:  KSz. GAMBIT MDK Ś-ca II – KSz. GAMBIT MDK Ś-ca III
Oskar Perek (1/2), Igor Śliwowski,  Eryk Stokłosa, Franciszek Serwach, Aleksandra Przychocka.
Opiekun:
W. Kowalczuk
20.02.2021r.
-
19.06.2021r.
Świdnica, onlineI Cykl Szachowy Ziemi Świdnickiej OnlineKlasyfikacja generalna Cyklu: 6. Aleksander Jezierski, 7. Aleksandra Przychocka, 11. Jakub Bukowski, 12. Julia Klima, 13. Natalia Karaś,  14. Gaspard Lafarge, 15. Oskar Omański, 20. Sławomir Bancarewicz, 23. Milena Strugała, 24. Florian Omański, 25. Julia Strzeżek, 28. Gracjan Chachoń, 35. Maciej Cisek, 44. Tomasz Mazurek, 51. Fryderyk Miedziński,  opiekun: Marcin Korzekwa
17.01.2021r.ŚwidnicaXI Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyChłopcy do 7 lat: 2. Florian Omański; Dziewczęta do 9 lat: 1. Liliana Pacek, 2. Natalia Karaś, 3. Julia Strzeżek; Chłopcy do 9 lat: 4. Jakub Białoń, 5. Antoni Ćwiek, 7. Oskar Omański, 9. Michał Kowalewski; Dziewczęta do 11 lat: 2. Julia Klima, 3. Aleksandra Przychocka; Chłopcy do 11 lat: 3. Jakub Bukowski, 4. Gracjan Chachoń, 5. Maciej Cisek, 6. Aleksander Jezierski, 7. Tomasz Cisek, 8. Sławomir Bancarewicz, 9. Tymoteusz Krawczyk; opiekun: Marcin Korzekwa 
19.12.2020r.Świdnica/onlineIV Bożonarodzeniowy Turniej SzachowyDziewczęta do 8 lat: 1. Julia Strzeżek, 2. Natalia Karaś, 3. Liliana Pacek, 4. Marianna Ligierko; Chłopcy do 8 lat: 2. Oskar Omański, 5. Michał Kowalewski, 6. Antoni Ćwiek, 7. Florian Omański; Dziewczęta do 10 lat: 1. Julia Klima; Chłopcy do 10 lat: 2. Gracjan Chachoń, 3. Jakub Bukowski, 4. Tomasz Mazurek, 5. Aleksander Jezierski, 6. Sławomir Bancarewicz, 7. Filip Kurzawa, 8. Maciej Cisek, 9. Tomasz Cisek, 10. Jan Mazurek, 11. Antoni Tomaszek, 12. Tymoteusz Krawczyk; Opiekun: Marcin Korzekwa
11.11.2020r.Świdnica/onlineX Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoDziewczęta do 8 lat: 1. Julia Strzeżek, 2. Natalia Karaś, 3. Liliana Pacek, 4. Lena Morawska, 5. Marianna Ligierko, 6. Joanna Sawko; Chłopcy do 8 lat: 1. Antoni Ćwiek, 2. Jakub Białoń, 5. Oskar Omański, 8. Florian Omański, 9. Antoni Szywała-Wróbel, 10. Radosław Bancarewicz, 11. Wit Gładysz, 12. Ignacy Myślicki, 14. Bartosz Drozdowski; Dziewczęta do 10 lat: 1. Aleksandra Przychocka, 2. Julia Klima; Chłopcy do 10 lat: 3. Sławomir Bancarewicz, 4. Jakub Bukowski, 5. Aleksander Jezierski, 6. Franciszek Serwach, 7. Antoni Tomaszek, 8. Gracjan Chachoń, 9. Gaspard Lafarge, 10. Maciej Cisek, 11. Filip Kurzawa, 12. Adam Szywała-Wróbel, 13. Tymoteusz Krawczyk, 14. Tomasz Cisek; Opiekun: Marcin Korzekwa
powiatowy10.07.2021r.MokrzeszówFestyn Rodzinny Udział (występ artystyczny): uczennic: Leny Gączkowskiej i Małgorzaty Tomczak opiekun:A.Banach
31.05.2021r.MDK ŚwidnicaXV Diecezjalny Konkurs Plastyczny - Jan Paweł II - temat edycji 2021 - RodzinaNagrody : Ida Długołęcka, Zuzia Michalska, Jagoda Przystupa, Ania Chodorowska, Marta Przybysz, Natalia Strzelczyk, Magdalena Morawska, Dorota Krawczyńska, Amelia Janczarska, Julia Bobela, Agata Galuba, - op. J. Waksmundzka
17.05.2021r.MDK ŚwidnicaXV Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IINagroda: Lena Adamczewska, Milena Kijek op. E. Tarnowska
25.04.2021r.Jeziorko DaisyMiędzynarodowy Dzień Ziemi – Akcja Sprzątania Jeziorka Daisy Udział członków koła ToTuToTam: Krzysztof Ziarnowski, Adam Dębek, Piotr Ziarnowski, Zofia Malczyk, Angelika Borońska, Hanna Dębek, Karolina Tyńska, Dominik Wojtysiak, Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Paweł Matjaszek, Zuzanna Kupczyk, Sandra Matyszczyk  (op. Z. Curyl)
05.10.2020r.online www.mdkswidnica.plPowiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej - nie rzucim ziemi, skąd nasz ród:Sandra Matyszczyk- nagroda /kat. szkoły średnie/
Zuzanna Moas- nagroda /kat. kl.VII-VIII/
op. W.Ziobrowska
miejski15.08.2021r.Świdnica- Zalew WitoszówkaOprawa muzyczna –Biegu Tropem Wilczym upamiętniającym - Żołnierzy NiezłomnychUdział: Angelina Warmuz,Klaudia Kutyba,Bartłomiej Kutyba
Op. D. Jaros
14.08.2021r.ŚwidnicaOprawa muzyczna miejskich obchodów 101 Rocznicy Bitwy WarszawskiejUdział:Klaudia Kutyba,Bartłomiej Kutyba
Op. D. Jaros
23.06.2021r.Strzelnica TKKF LicznikowiecVI Mistrzostwa Koła w Strzelaniu w ramach Zawodów Organizacji PozarządowychI m. karabinek pneumatyczny: Karolina Tyńska,
I m. Łuk sportowy: Dominik Wojtysiak, Agata Hruszowiec i Angelika Borońska,
I m. Proca: Agata Hruszowiec i Piotr Ziarnowski.
Udział: Zofia Malczyk i Krzysztof Ziarnowski (op. Z. Curyl)
21.05.2021r.ŚlężaRajd Absolwenta Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 16 - SłoneczkoProwadził grupę Paweł Matjaszek z Koła „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)
14.05.2021r.MDK Świdnica online Konkurs - Witaj Majowa JutrzenkoAlicja Walkowiak,
Olga Niciarz,
Ida Wójtowicz, Julia Figlewicz, - op. J. Walerowicz
03.05.2021r.Strona Internetowa MDK i pracowni muzycznej dz. II oraz profil Facebook MDK Polskie Pieśni Patriotyczne - Koncert pracowni muzycznych Młodzieżowego Domu Kultury w ŚwidnicyUdział (występ artystyczny - udział w projekcie video) zespołu "Wirusy" z koła Studio Piosenki w składzie: Weronika Woźny, Łucja Bojnowska Zuzanna Synowska, Patrycja Krupka, Helena Samek, Hanna Kubisztal, Ada Pieczonka, oraz duetu Łucja Bojnowska i Lena Gączkowska  - reprezentantek zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"
Opiekun: A.Banach
02.05.2021r.MDK ŚwidnicaWitaj majowa jutrzenko… Polska w majowych barwachNagrody: Pola Kryjom, Kaja Kryjom, Klara Leśniara, Dorota Krawczyńska, Julia Radaszewska, Nadia Nieczarowska, Amelia Janczarska, Natalia Strzelczyk, Pola Nieczarowska, Julia Bobela, Hania Mały, Oliwia Maj, Anna Kowalczyk, Zofia Mały, Konstancja Kulak, Magda Morawska. - op. J. Waksmundzka
26.02.2021r.Strona internetowa MDK ŚwidnicaMiesięcznica śmierci Jana Górskiego - prezentacja on-lineUdział (prezentacja muzyczna) zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus"  w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin 
opiekun: A.Banach
21.01.2021r.MDK Świdnica - Strona Internetowa MDK i pracowni muzycznej dz. II oraz profil Facebook MDK Pytania do Babci i Dziadka - prezentacja on-line teledysk życzeniami z okazji Dnia Babci i DziadkaW teledysku wystąpiły solistki ze Studia Piosenki "Muzyczna Nie-Nuda": Patrycja Krupka, Łucja Bojnowska i Weronika Woźny oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Chanel Soldano, Julia Mochol, Amelia Strzelec, Emilia Jarema, Kalina Mielcarek, Kaja Kotarba.
opiekun  A.Banach
19.01.2021r.MDK Świdnica ul. Nauczycielska 2Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej - Wierszykarnia - onlineGrupa ze spalonego teatru:
Martyna Średnicka-Grand Prix
Natasza Mikuś-Nagroda, 
Oliwia Kurzawa-wyróżnienie, 
Małgorzata Malicka-  udział,
Hanna Telega-udział, op. J. Chojnowska
10.01.2021r.Urząd Miasta ŚwidnicaStypendium Prezydenta Miasta ŚwidnicyLaureat: Jagoda Kurzawa op D.Jaros
23.12.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDK Przybieżeli do Betlejem... - świąteczna prezentacja MDK on-line (teledysk z życzeniami) W teledysku wystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin), uczestnicy zajęć  z koła "Klawiatura" I i II (Antonina Teuerle, Radosław Teuerle, Liliana Grzebieniak, Franciszek Kościołek, Pola Białoskórska, Hanna Scheffs, Maciej Cisek),  zespół "Wirusy" z grupy Studio Piosenki (w składzie: Laura Białoskórska, Hanna Kubisztal, Helena Samek, Lena Martowłos, Zuzanna Synowska Marta Lurka, Ada Pieczonka, Weronika Woźny, Aleksandra Wiat,  Klaudia Chudy, Łucja Bojnowska, Patrycja Krupka) oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki"(w składzie: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Chanel Soldano, Julia Mochol, Amelia Strzelec, Emilia Jarema)
opiekun  A.Banach
Grupa „ Cedeen”: Grupa „Cedeen”: Milena Zaborska, Milena Głąbik, Franciszek Tabor, Zofia Witoń, Magdalena Morawska, Milena Głąbik, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Julia Żydek op. J . Chojnowska
21.12.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKWernisaż on-line Konkursu Plastycznego - Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie - Nowy Rok w ramach akcji - Świdnicka Kolęda'2020Udział (prezentacja muzyczna) duetu: Antonina Teuerle i Radosław Teuerle z koła "Klawiatura"
Opiekun: A.Banach
21.12.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKMiejski Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową w ramach akcji - Świdnicka Koleda'2020Udział  uczniów z pracowni muzycznej A.Banach ( dz. II MDK)
Nagrody:  Hanna Scheffs, Agata Dyrda i Hanna Suszek; 
Wyróżnienia: Julia Mochol, Pola Białoskórska i Nazar Revnivtsev; 
certyfikaty za udział: Zuzanna Synowska, Amelia Strzelec
Prezentacja muzyczna na wernisażu online: duet: Antonina Teuerle i Radosław Teuerle z koła "Klawiatura"
opiekun: Agnieszka Banach
Udział 36 osób.
Nagrody:Oliwia Perek, Marta Przybysz, Zosia Szaleniec, Filip Kostka, Julia Strzeżek, Agata Zaręba, Magda Morawska, Kamila Łuczak
Wyróżnienia: Hubert Sośnicki, Julia Kuc, Pola Kryjom, Monika Skoczylas, Pola Wrzodek, Mikaela Iwasiutyn, Anhelina Shevchenko, Natalia Strzelczyk. - op. J. Waksmundzka
18.12.2020r.Muzeum Kupiectwa w Świdnicy Konkurs - Świdnicka Szopka BożonarodzeniowaNagrody w kategorii dzieci i młodzieży w wieku szkolnym: Oliwia Włodkowska lat 12, Iga Szklarczyk lat 10, Pola Szklarczyk lat 7, Milena Kijek lat 10, Nadia Pieczonka lat10, Ada Pieczonka lat 7, Klaudia Chudy lat 10, Agata Hruszowiec lat 13, Amelka Jaskuła lat 14, Kinga Czajkowska lat 13, Magda Mojsa lat 11, Natasza Pełka lat 12, Pola  Żak lat 9, Oliwia Nowak lat 11, Julia Tarnowska lat 11, Alicja Szczepara lat 10, Tymek Arczykowski lat 13, Zuzia Żurakowska lat 10, Maja Gabryelska lat 11 - op. E. Tarnowska
18.12.2020r.MDK ŚwidnicaKonkursu na Bombkę BożonarodzeniowąNagrody: Iga Szklarczyk lat 9, Tymoteusz Arczykowski lat 13, Marta Simlat lat 7, Agata Ungurian lat 7, Zuzia Jasyk lat 7, Emilia Waliczko lat 11, Hania Kozioł lat 7, Dorota Kowalska lat 10, Zuzia Tadla lat 9, Agata Charchut lat 7, Lena Rogóż lat 10
Wyróżnienia: Milena Podgórska lat 6, Katarzyna Leciejewska lat 7, Emilia Szczepara lat 6, Zuzia Wróblewska lat 6, Natasza Mikuś lat 9, Natasza Pełka lat 12  - op. E . Tarnowska
wyróżnienie: Natasza Mikuś, Oliwier Michalski
udział: Zuzanna Berkowska, Oskar Jaros, Hanna Telega, Hanna Ostafińska, Jakub Silko. op. J . Chojnowska
15.11.2020r.Góry KaczawskieXI Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków PiastowskichKoło reprezentowali: Agata H, Amelia J, Zuzanna K, Angelika B, Andżelika S, Karolina T, Piotr Z, Sandra M, Hania D, Adam D, Martyna N, (op. Z. Curyl)
16.10.2020r.Muzeum Kupiectwa ŚwidnicaOprawa muzyczna wystawy pt.: Przeciw polskiej republice rad- walka z Bolszewikami i Cud nad WisłąUdział:Maria Kajewska,Angelina Warmuz,Maja Nawrot Op. Dariusz Jaros
24.09.2020r.Świdnica RynekCzas na teatr-teatr na czasie - warsztaty i heppeningOliwia Stark, Marta Lurka, Igor Czubki, Nel Kowal, Luiza Szilder   Ida Wójtowicz, Alicja Walkowiak, Olga Niciarz, Nina Adamska-Sośnicka, Anastazja Kowalonek, Julia Fuglewicz, Julia Krzysztof, Diana Sorochynska, Erika Sorochynska,  (opiekun J. Walerowicz) 
Oleksandra Jakusheva, Weronika Woźny, Alicja Szczepara, Julia Tarnowska, Zuzanna Tadla, Oliwia Nowak, Oliwia Włodkowska, Zuzanna Komorowska, Zuzanna Karamara, Agata Charchut, Zuzanna Wróblewska, Hanna Wróblewska z tatą, Hanna Napieracz, Milena Napieracz (opiekun E. Tarnowska)
Cedeen: Zofia Witoń, Dagmara Brendowska, Milena Głąbik, Milena Zaborska, Julia Żydek, Władysław Maister, Martyna Trelewska, Anastazja Kaźmierczak,
Pauza: Aleksander Żurek, Nina Treska, Alicja Szcześniak, Daria Piechurska, Milena Sproska, Anastazja Dashko,
Grupa ze spalonego teatru: Natasza Mikuś, Zuzanna Berkowska, Martyna Średnicka
(opiekun Joanna Chojnowska)
Pola Żak, Łucja Zaraś, Maja Huzarska, Natalia, Lena Adamczewska,Liliana Chudzińska, Julia Wąsik, Tosia Błada, Amelia Jaskuła, Liwia Żak, Sandra Matyszczyk (opiekun W. Ziobrowska)
Magda Morawska, Andrzej Mitranka, Amelia Janczarska, Mikaela Iwasiutyn, Julia Kutyna, Zuzanna
(opiekun Joanna Waksmundzka)
18.09.2020r.Świdnica, ul. Kraszowicka 67Zawody Strzeleckie TKKF V Mistrzostwa Koła w StrzelaniuI m. w łucznictwie rekreacyjnym: Antonina Gołębiewska
I m. w łucznictwie sportowym: Agata Hruszowiec
I m. w strzelaniu z karabinka: Amelia Jaskuła i Paweł Matjaszek
Trójbój Strzelacki: I m: Amelia Jaskuła i Agata Hruszowiec, II m. Zuzanna Kupczyk, III m. Paweł MAtjaszek. (udział 15 uczestników) op. Z. Curyl
12.09.2020r.Gmina Wiejska Świdnica. Finał: BurkatówDolnośląski Weekend z QuestamiUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Angelika Borońska, Karolina Tyńska, Piotr Ziarnowski, Krzyś Ziarnowski (op. Z. Curyl)
04.09.2020r.Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy /plac/40 –lecie Solidarnościrecytacja :Sandra Matyszczyk, „Solidarność” Solidarność. Grechuta
op. W.Ziobrowska
Recytacja: Dagmara Brendowska.(Cedeen)
Adriana Lasończyk(Cedeen) op. J. Chojnowska
Studio piosenki – Martyna Korkiewicz, Katarzyna Inglot, Wiktoria Szywała, Aleksandra Herbut, Natalia Bloch, Daria Knapik
Op. Mirosław Jabłoński
wewnętrzny24.06.2021r.Pracownia muzyczna dz. II MDKNasza muzyka - koncert rodzinny zespołu Totus MusicusWystęp artystyczny zespołu "Totus Musicus w składzie: Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Hanna Suszek i Zofia Gołowkin; udział w charakterze widza uczniów z zespołu i ich rodziców -
 Opiekun: A.Banach 
22.06.2021r.Świdnica ,Mdk Koncert z okazji zakończenia roku w pracowni muzycznej – koła gitaroweUczestnicy kół gitarowych
Opiekun – M. Jabłoński
21.06.2021r.Świdnica ,Mdk Koncert z okazji zakończenia roku w pracowni muzycznej – grupa wokalnaMartyna Korkiewicz, Anna Chudziak, Aleksandra Herbut, Kinga Kryś, Katarzyna Inglot, Marta Moląg, Wiktoria Szywała, Aneta Matyszak
Opiekun – M. Jabłoński
18.06.2021r.
-
21.06.2021r.
Góry BystrzyckieRajd do KGP Głównym Szlakiem ŚwiętokrzyskimUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Andżelika Stępniowska, Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Sandra Matyszczyk, Paweł Matjaszek, Martyna Nycek (op. Z. Curyl)
16.06.2021r.
-
23.06.2021r.
Pracownia muzyczna dz. II MDKŚpiewamy dla taty i mamy - spotkania integracyjne i prezentacje dla rodziców.Udział (występ artystyczny) uczniów z zespołu "Timki" (Kaja Kryjom, Pola Kryjom, Chanel Soldano, Milena Białoskórska, Kaja Kotarba, Emilia Jarema, Sara Szubart, Agata Dyrda, Emilia Szczepara, Kalina Krajciewicz)  
Opiekun: A.Banach
11.06.2021r.Teatr ŚOKAntoniada - Uroczystość zakończenia roku oświatowego w MDKMały Supermłodzik I st: Zuzanna Józefiak i Piotr Ziarnowski,
Mały Supermłodzik II st: Karolina Tyńska,
Mały Supermłodzik III st. Angelika Borońska,
Supermłodzik: Martyna Nycek,
Lider MDK: Sandra Matyszczyk (op. Z. Curyl
Supermłodzik: Rafał Wiszniowski (op. Z. Brożbar)
Wręczenie nagród super Młodzik: Dagmara Brendowska („ Cedeen”), Alicja Szcześniak („ Pauza”), Marta Moląg                        („ Pauza”), Weronika Majka(„ Pauza”), Daria Piechurska                  („ Pauza”), Konrad Siorek („ Pauza”), Mały Super Młodzik z I stopnia: Natasza Mikuś, Oliwia Kurzawa, Hanna Ostafińska, ( „Grupa ze spalonego teatru”)
Konferansjerki: Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk („ Cedeen”), prezentacje sceniczne: Martyna Średnicka (Grupa ze spalonego teatru”), Aleksander Żurek („ Pauza”), Anastazja Kazimerczak, Szymon Antonowicz, Głąbik Milena, Maister Władysław, Magdalena Morawska, Milena Zaborska Milena Wolak Milena, Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk ( „ Cedeen”) (op. J. Chojnowska)
Udział (występ): solistki Łucji Bojnowskiej ze Studia Piosenki i Zespołu "Wirusy" w składzie: Helena Samek, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka, Marta Lurka, Patrycja Krupka, Lena Martowsłos, oraz nagrody: Ada Pieczonka, Patrycja Krupka, Lena Martowłos i Zuzanna Synowska - Mały Super Młodzik I st., Zofia Gołowkin - Mały Super Młodzik II st., Iga Szklarczyk - Mały Super Młodzik III st.; Antonina Teuerle - nagroda Super Młodzik; Radosław Teuerle - wyróżnienie w przeglądzie Talent MDK
opiekun: A.Banach
Nagrody Super Młodzik : Dorota Krawczyńska i Adela Zaręba, odznaka I stopnia : Pola Sośnicka, Dorota Kryśpiak, Julia
Bobela, Lena Grzeczka.
Odznaka III stopnia – Agata Zaręba. - op. J. Waksmundzka
31.05.2021r.Pracownia Muzyczna dz. II MDK ŚwidnicaUroczyste wręczenie nagród laureatom XVI Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego - Mistrz Klawiatury'2021Udział w uroczystości uczniów z koła "Klawiatura" - laureatów konkursu (Franciszek Kościołek, Maciej Cisek Radosław Teuerle, Patrycja Krupka, Iga Szklarczyk, Karol Gączkowski) i ich rodziców opiekun: A.Banach
23.05.2021r.KarkonoszeRajd górski wokół SzrenicyUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Karolina Tyńska, Piotr Ziarnowski, Krzysztof Ziarnowski, Sandra Matyszczyk, Zofia Malczyk (opiekun Z. Curyl)
22.05.2021r.MDKMalowanie płotu wokół posesji MDK. Realizacja projektu ToyotyUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Karolina Tyńska, Piotr Ziarnowski, Sandra Matyszczyk, Paweł Matjaszek, Zuzanna Józefiak, Martyna Nycek, Szymon Piętek, Zofia Malczyk, Adam Dębek, Krzysztof Ziarnowski oraz 18 rodziców Koła ToTuToTam (op. Z. Curyl)
16.05.2021r.MietkówEgzamin kończący kurs żeglarskiPatent żeglarski uzyskali: Sandra Matyszczyk, Zuzanna Kupczyk, Martyna Nycek, Amelia Jaskuła, Andżelika Stępniowska, Szymon Piętek (op. Z. Curyl)
30.04.2021r.MDKWernisaż wystawy - Magnest turystyczneAmelia Jaskuła -op. Z. Curyl
09.04.2021r.Strona główna MDK, MDK-Facebook, Strona etiuda teatralna MDK-FacebookPrezentacja online Upamiętniająca rocznicę Zbrodni Katyńskiej pt. Katyń, PamiętamyGrupa Cedeen, Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk, Szymon Antonowicz, op. J. Chojnowska
30.03.2021r.Strona główna MDK, MDK-Facebook, strona Etiuda teatralna MDKPrezentacja online pt. Życzenia WielkanocneGrupa „ Cedeen”
Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk Milena Zaborska, Martyna Trelewska, Magdalena Morawska Władysław Maister, Franciszek Tabor, op. J. Chojnowska
30.03.2021r.
-
01.04.2021r.
MDK Świdnica onlineWarsztaty malowania pisanekPrezentacje technik dekorowania pisanek: Wiktoria Markowska, Jagoda Smolarek, Magdalena Halicka op. J. Walerowicz
28.03.2021r.Powiat ZąbkowickiRajd Nepomucenowy: Stolec - ZiębiceUdział: Amelia J, Angelika B, Andżelika S, Karolina T, Piotr Z, Krzyś Z, Sandra M, Hanna D, Adam D, Szymon P, Dominik W, Zofia M,  (op. Z. Curyl)
21.03.2021r.
-
27.03.2021r.
Przegląd ONLINEDzień Talentów MDKNagroda Grand Prix: Zespół Four Team (Angelina Warmuz, Róża Madej, Maria Kajewska, Maja Nawrot)( op. D. Jaros), Wyróżnienie: Radosław Teuerle (op. A. Banach), Rafał Wiszniowski (op. Z. Brożbar), Martyna Nycek (op. Z. Curyl), Aleksandra Przychocka (op. M. Korzekwa), Amelia Jaskuła (op. W. Ziobrowska), Martyna Średnicka (op. J. Walerowicz), Martyna Korkiewicz (op. M. Jabłoński), Duet Maji Osowskiej i Tatiany Krawczyk (op. E. Tarnowska), Zofia Przyborowska (op. A. Walerowicz) , Ernest Turolski i Hubert Zapolski (op. W. Kowalczuk), Dorota Krawczyńska (op. J.Waksmundzka).
 
Nagroda publiczności dla Dagmary Brendowskiej.  
Udział w nagraniu grupy „Cedeen”: Dagmara Brendowska, Adriana Lasończyk ,Milena Zaborska, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Magdalena Morawska Władysław Maister, Franciszek Tabor, Milena Wolak, Michał Pietrzak. 
op. J. Chojnowska
05.03.2021r.MDKWernisaż wystawy - Banknoty i monety z moich podróżyAutor: Szymon P. - op. Z. Curyl
01.03.2021r.
-
31.03.2021r.
MDK ŚwidnicaPejzaż wiosennyNagrody: Kamila Łuczak, Adela Zaręba, Agata Galuba, Pola Sośnicka, Olga Kaczor, Julia Bobela, Hanna Mały, Oliwia Maj, Monika Skoczylas, Hlafira Khoroshko, Justyna Przystupa, Zuzia Michalska, Lidia Słoma, Zuzia Kuźniar, Hania Telega, Natalia Konopka, Marta Przybysz, Mela Hamdy, Ida Długołęcka, Dorota Kryśpiak, Amelia Janczarska, Magda Morawska, Julia Radaszewska, Dorota Krawczyńska, Apolonia Nieczarowska, Natalia Strzelczyk. - op. J. Waksmundzka
23.02.2021r.Strona Internetowa MDK - podstrona pracowni muzycznej dz. II: koła muzyczne Agnieszki BanachW karnawale - prezentacja on-lineW teledysku wystąpił Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" w składzie: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Chanel Soldano, Sebastian Strzelec, Amelia Strzelec, Emilia Jarema, Kalina Mielcarek, Kaja Kotarba
opiekun: A.Banach
21.02.2021r.Góry BialskieZimowy Rajd na RudawiecUdział: Agata H, Andżelika S, Piotr Z, Sandra M, Hanna D, Adam D, Paweł M, Martyna N, Dominik W, Krzysztof Z, - op. Z. Curyl
12.02.2021r.MDKWernisaż wystawy turystycznych drewniaczków GeocaschingAutor: Agata Hruszowiec - op. Z. Curyl
05.02.2021r.MDK dz.IIKonkurs Krajoznawczy ze znajomości Powiatu ŚwidnckiegoI m. Natalia Józefiak, II: Piotr Ziarnowski, III: Agata Hruszowiec, udział: 11 osób op. Z. Curyl
30.01.2021r.Odyńcówka k/BojanicUroczystość X lecia powstania KołaUdział 18 osób i ich rodziców - op. Z. Curyl
29.01.2021r.Strona Internetowa MDK - podstrona pracowni muzycznej dz. II: koła muzyczne Agnieszki BanachPosłuchajmy kolęd jeszcze raz - koncert on-line pracowni - Muzyczna Nie-NudaUdział uczniów (występ artystyczny) z wszystkich grup pracowni muzycznej: koło "Klawiatura" (występ: Karol Gączkowski, Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Ignacy Sokołowski, Maciej Cisek, Hanna Scheffs, Nazar Revnivtsev, Patrycja Krupka, Malwina Wojciechowska, Antonina Teuerle, Radosław Teuerle, Studio Piosenki, (wystep: Zuzanna Synowska, Lena Martowłos, Hanna Kubisztal, Helena Samek, Aleksandra Wiatr, Łucja Bojnowska, Patrycja Krupka, Weronika Woźny, Laura Białoskórska Marta Lurka, Klaudia Chudy, Ada Pieczonka); zespół "Timki" (występ: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Chanel Soldano, Julia Mochol, Amelia Strzelec, Emilia Jarema,) i  zespół muzyki dawnej "Totus Musicus" (występ: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin)
opiekun: A.Banach
17.01.2021r.Góry ZłoteZimowy Rajd na KowadłoUdział: Agata H, Amelia J, Natalia J, Angelika B, Andżelika S, Karolina T, Piotr Z, Sandra M, Hanna D, Adam D, Paweł M, Martyna N, Szymon P, (op. Z. Curyl) 
15.01.2021r.MDKWernisaż wystawy turystycznych śnieżnych kulAutor: Zofia Malczyk (op. Z. Curyl)
11.01.2021r.
-
12.01.2021r.
MDKKors Młodzieżowych Organizatorów TurystykiUdział: Agata H, Amelia J, Andżelika S, Martyna N, Szymon P, Zuzanna K, Piotr Z, prelekcje: Natalia J, Sandra M. - op. Z. Curyl
10.01.2021r.Góry Izerskie (Polana Jakuszycka)Rajd Koła na nartach BiegowychKoło reprezentowali: Agata H, Amelia J, Angelika B, Andżelika S, Piotr Z, Sandra M, Hania D, Adam D, Martyna N. Szymon P, Antonina G, Zosia M, Zuzanna J. Zuzanna K, Natalia J, op. Z. Curyl
08.01.2021r.MDKRanking (on-line) Rodzinne wędrówki po Kraju Ojczystym I m. Piotr Ziarnowski, II m. Antonina Gołębiewska, III m. Agata Hruszowiec, Puchar internetowych polubieni Agata Hruszowiec, Wyr, Angelika Stępniowska, udział wzięło 17 rodzin  -op. Z . Curyl
04.01.2021r.
-
29.01.2021r.
MDK ŚwidnicaKonkurs plastyczny - Pejzaż zimowyNagrody: Milana Yarotska, Justyna Przystupa, Ida Długołęcka, Hubert Sośnicki, Lidia Słoma, Marta Przybysz, Nadia Nieczarowska, Ala Brożbar, Anhelina Shevczenko, Magda Morawska, Amelia Janczarska, Lena Grzeczka, Andrzej Mitranka, Dorota Krawczyńska, Julia Radaszewska, Wiktoria Gołuch, Kamila Łuczak, Natalia Strzelczyk, Konstancja Kulak, Agata Galuba, Adela Zaręba, Julia Bobela, Agata Zaręba, Dorota Kryśpiak, Zuzia Gref. - op. J. Waksmundzka
23.12.2020r.Nagranie online na stronie głównej MDKPrezentacja online : Świąteczny Przegląd Piosenki i Wiersza - w Dzień Bożego NarodzeniaW prezentacji wzięłi udział: Martyna Średnicka-nagroda
Hanna Telega-nagroda,
Jakub Silko-wyróżnienie op. J . Chojnowska
22.12.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKW dzień Bożego Narodzenia - Świąteczny Przegląd Piosenki i WierszaUdział uczniów z pracowni muzycznej A.Banach (dz. II MDK) z grup "Klawiatura", Studio Piosenki oraz zespołu piosenki i ruchu "Timki" i zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus".
Nagrody w kat.I: zespół "Wirusy" (w składzie: Zuzanna Synowska, Helena Samek, Patrycja Krupka, Laura Białoskórska, Lena Martowłos, Marta Lurka, Hanna Kubisztal,Weronika Woźny, Łucja Bojnowska i Ola Wiatr), Tercet "Gwiazdeczki" (w składzie Ada Pieczonka, Weronika Woźny i Aleksandra Wiatr), Tercet Klaudia Chudy, Marta  Lurka  i Hanna Kubisztal wyróżnienie w kat.I i nominacja do koncertu - zespół "Timki" w składzie: Milena Białoskórska, Emilia Szczepara, Agata Dyrda, Sara Szubart, Kaja Kryjom, Amelia Strzelec, Emilia Jarema.
Nagrody w kat.II: Iga Szklarczyk, duet Antonina i Radosław Teuerle, zespół "Totus Musicus"- (w składzie: Hanna, Suszek, Zuzanna Gąszowska, Łucja Bojnowska, Nadia Pieczonka, Zofia Gołowkin) Wyróżnienia nominacje do koncertu w kat. II: Ignacy Sokołowski, Maciej Cisek, Hanna Scheffs, Malwina Wojciechowska Wyróżnienia w kat.II: Nazar Revnivtsev, Pola Szklarczyk, Patrycja Krupka
Opiekun: A.Banach
13.12.2020r.MDKWernisaż wystawy monet turystycznychAutor: Hanna Dębek (op. Z. Curyl)
06.12.2020r.Góry BardzkieRajd Koła - W poszukiwaniu św. MikołajaKoło reprezentowali: Agata H, Amelia J, Angelika B, Andżelika S, Piotr Z, Sandra M, Hania D, Adam D, Martyna N. Szymon P, Dominik W, Antonina G, Zosia M, (op. Z. Curyl)
04.12.2020r.MDK ŚwidnicaMikołajkowe modelowanie 3DUdział: Lisowski Marcin, Szpot Sebastian, Stojewski Andrzej, Dziasek Krzysztof, Grochowalski Antoni, Brożbar Jakub, Buchman Adam - op. Z. Brożbar
03.12.2020r.
-
09.12.2020r.
MDK Świdnica - MansardaKonkurs plastyczny na ilustrację - Moje spotkanie ze Św. MikołajemUdział 40 osób - op. J. Waksmundzka
28.11.2020r.
-
29.11.2020r.
Góry OpawskieXXII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. OrłowiczaKoło reprezentowali: Agata H, Amelia J, Zuzanna K, Natalia J, Andżelika S, Piotr Z, Hania D, (op. Z. Curyl)
17.11.2020r.Strona Internetowa MDK i profil Facebook MDKWystawa Artystycznego Pleneru dla Dzieci i Młodzieży - on-lineUdział (prezentacja artystyczna) solistki Łucji Bojnowskiej ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
Opiekun: A.Banach
11.11.2020r.profil Facebook MDK i Strona Internetowa pracowni muzycznej dz. IIŚwięto Niepodległości w Pracowni Muzyczna - Nie-Nuda - koncert on-lineUdział (występ artystyczny - udział w projekcie video) wokalistek z koła Studio Piosenki "Muzyczna-Nie-Nuda" w składzie: Aleksandra Wiatr, Weronika Woźny, Zuzanna Synowska, , Patrycja Krupka, Marta Lurka, Helena Samek, Kłaudia Chudy, Hanna Kubisztal, Ada Pieczonka, Łucja Bojnowska
Opiekun: A.Banach
10.11.2020r.Strona Internetowa MDK - podstrona pracowni muzycznej dz. II: koła muzyczne - Agnieszka BanachSzkoła do hymnu - Ogólnopolska akcja MEN z okazji Święta Niepodległości 11 listopadaUdział w akcji i nagranie prezentacji video -  koło Studio Piosenki i Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (Aleksandra Wiatr, Weronika Woźny, Zuzanna Synowska, , Patrycja Krupka, Marta Lurka, Helena Samek, Kłaudia Chudy, Hanna Kubisztal, Ada Pieczonka, Łucja Bojnowska, Zofia Gołowskin, Hanna Suszek, Zuzanna Gąszowska)
Opiekun: A.Banach
Grupa „ Pauza”Anastazja Doshko,Weronika Majka, Mischel Shimka, Aleksander Żurek, Siorek Konrad, Daria Piechurska, Alicja Szcześniak, Marta Moląg, Szymon Piętka op. J . Chojnowska
10.11.2020r.Nagranie online na podstronie teatralnej MDKOdśpiewanie Hymnu Narodowego Grupa „Cedeen”: Milena Zaborska, Milena Głąbik, Franciszek Tabor, Zofia Witoń, Magdalena Morawska, Milena Głąbik, Szymon Antonowicz, Martyna Trelewska, Norbert Sułek op. J . Chojnowska
06.11.2020r.MDKWernisaż wystawy drewnianych znaczków turystycznych Autor: Antonina Gołembiewska (op. Z. Curyl)
03.11.2020r.MDK ŚwidnicaArtystyczny Plener ŚwidnickiNagroda dyrektora Andrzej Mitranka, Agata Zaręba,
wyróżnienie Julia Bobela, - op. J. Waksmundzka
15.10.2020r.prac. muz. MDK dz. II Warsztaty nauki hymnu  pt. Wszyscy znamy hymn MDK - Tydzień z hymnem MDK (zajęcia z podziałem na grupy)Udział wszystkich grup muzycznych dz. II  (op. A.Banach)  oraz grup pracowni plastycznej -22 osoby (opiekun: E.Tarnowska)
Prowadzący: Agnieszka Banach
17.09.2020r.MDK81 rocznica napaści ZSRR na Polskę.Prowadzenie, czytanie wiersza Z. Herberta „ 17.IX”-Kacper Sowa,
Recytacja wiersza „ Zaraz” przez Martynę Średnicką
Odebranie nagród przez uczestników konkursu                    „ Pamiętnik z kwarantanny”:
Kacper Sowa, Dagmara Brendowska, Anastazja Każmierczak, Martyna Trelewska, Franciszek Tabor, Zofia Witoń, Milena Zaborska, Julia Żydek
Czytanie fragmentu Pamiętnika przez Adrianę Lasończyk
Odebranie statuetki Lidera MDK przez Kacpra Sowę
op. J. Chojnowska
recytacja :Sandra Matyszczyk grupa /Pierrot/,
recytacja:Pola Żak, Zuzia Synowska, Łucja Zaraś, Maja Huzarska /grupa TS/
op. W.Ziobrowska
Studio piosenki – Martyna Korkiewicz, Katarzyna Inglot, Aleksandra Herbut, Natalia Bloch,
Op. Mirosław Jabłoński
Występ artystyczny uczennic z koła Studio Piosenki - zespół "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy
op. A. Banach
Laureaci nagrody Super Młodzik 2020- soliści koncertu:Klaudia Kutyba,Natalia Stankiewicz, Róża Madej.
udział:Jagoda Kurzawa,Adam Chlebowski,Bartłomiej Kutyba,Lena Szydłowska,Kinga Półtorak
op D.Jaros
17.09.2020r.Amfiteatrzyk MDKUroczystość wręczenia Supermłodzikówdział: Agata Hruszowiec, Angelika Borońska, Sandra Matyszczyk, Hania Dębek, Karolina Tyńska, Martyna Nycek, op. Z. Curyl
Mały Super Młodzik I i II stopnia oraz laureatów konkursu "Muzyczna Zagadkowa Nie-Nuda" z kół: "Klawiatura", Studio Piosenki i Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus": Aleksandra Kwiatkowska, Michał Kwiatkowski, Liliana Grzebieniak, Ignacy Sokołowski, Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Wiktoria Starczewska, Ada Pieczonka, Lena Martowłos, Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy i Maja Urbaniak.
Opiekun: A. Banach
Marta Augustynowicz, Agata Zaręba, Dorota Krawczyńska, Maciej Stępień. - op. J. Waksmundzka
06.09.2020r.Kamieniołom Nowa Ziemia k/Złotoryi Ćwiczenia w spinaczce skałkowejUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Zuzanna Kupczyk, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Sandra Matyszczyk, Hania Dębek, Adaś Dębek, Zuzia Józefiak (op. Z. Curyl)