Nasze sukcesy w roku 2014/2015

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2014/2015.

1,305 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy01.06.2015r.Rynek"ŚWIDNICKA GRYFIADA' Kontynuacja Projektu "ŚIDNICKI GRYF - TRUTNOWSKI SMOK"Udział pracowni: teatralnej w pochodzie i występ w " Bajkach lat minionych": J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, J. Kleina, Kacper Polański (op. J. Chojnowska) turystycznej (Natalia Józefiak (op. Z. Curyl), Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (op. A.Banach)
21.05.2015r.
-
24.05.2015r.
Blackpool (YK) Blackpool Dance Festival Jakub Marciniak - zwycięzca konkursu sms-owego Tańca z Gwiazdami, uczestnik warsztatów z z Michałem Malitowskim w Egurrola Dance Studio i uczestnik  Blackpool Dance Festival (op. Z. Brożbar)
08.05.2015r.Trutnov (Czechy)X Jubileuszowy Festyn „Już Go Niosą” Udział w wycieczce i korowodzie uczniów i rodziców z grupy: Zespół piosenki i Ruchu „Timki”: Iga Szklarczyk, Iwona Szklarczyk, Emilia Wołoszyniec, Agnieszka Wołoszyniec (op. A.Banach), pracowni tanecznej Małe Iskierki, Iskierki; pracowni plastycznej i pracowni modelarskiej.
07.05.2015r.
-
09.05.2015r.
Trutnov (Czeska Republika)Warsztaty muzyki dawnej i koncert na X Jubileuszowyn Festynie „Już Go Niosą” realizowane w ramach projektu "Świdnicki Gryf - Trutnowski Smok"Udział Zespołu Muzyki Dawnej „Totus Musicus” (w składzie: Martyna Dymnicka, Aleksandra Sygut, Dominika Dziedzic, Laura Fitrzyk i Wiktoria Kulaszewska oraz solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Bartek”: Karoliny Kuriata i Wiktorii Pękały (op. A.Banach)
24.04.2015r.
-
26.04.2015r.
Lubań - Nove Mesto pod Smrkem (CZ), Olbersdorf (D)XV Jubileuszowy Międzynarodowy Rajd Pieszy IVV "ŁUŻYCKIE WEDRÓWKI: 3 KRAJE, 3 GRANICE, 3 WĘDRÓWKI"25.04. "15 Putovani Jizerkami" (15 km),            26.04. "15 Zittauer Gegirgslauf und Wandertreff" (12 km) Udział: Koło "ToTuToTam": Agatka Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski, Zuzanna Kupczyk, Paweł Matjaszek, Dawid Matyszczyk, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Pietrukiewicz (op. Z. Curyl)
17.04.2015r.
-
19.04.2015r.
Mosonmagyarovar-Węgry„Moson Model Show 2015”II m. Rawicki Tymoteusz  S 4 -Youngster (13-15) Others
udział: Jaskuła Konrad, Mogielnicki Sebastian. Marchewka Konrad, Moor Tymoteusz, Zatorski Łukasz (op. S. Sawicki)
28.03.2015r.
-
29.03.2015r.
Sudeckie centrum Wspierania Organizacji XIX Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych „Swidnica-Junior 2015”Nagrody: Moor Tymoteusz Seniorzy: Kat.S3 – 2 mce, Kat.S6  - 3 mce, Zatorski Łukasz: Kat.DL  – 3 mce, Juniorzy: udział: Mogielnicki  Sebastian                                                                  udział: Duda Maja, Duda Magda, Dzięcielski Stanisław, Fitrzyk Alan, Gmerek Norbert, Jakubczyk Karol, Jaskuła Konrad, Kiszecki Dobrosław, Kolenda Tymon, Kutyło Igor, Kowalski Piotr, Marchewka Konrad, Mazur Kacper, Orłowski Michał, Paczek Bogusław,  Wałach Kamil, Wałach Ola, Wałczyk Daniel (op. S. Sawicki)
Nagrody: Zapotoczny Mateusz- I miejsce pojazdy Gąsienicowe 1/35, II miejsce pojazdy kołowe 1/72 (JUNIOR), rech Adam- Nagroda Dyrektora MDK Świdnica za kolekcję modeli samochodów (MŁODZIK), Szczepanek Wojciech- II miejsce Figury (JUNIOR), Klimkowska Marcelina- I miejsce samoloty 1/72 (JUNIOR),                  Udział: Kowalski Piotr, Wyszyński Krzysiek, Kaźmierczak Jan, Jurowski Miłosz, Czerniatowicz Jan, Wojciechowski Grzegorz, Moląg Jan, Litke Kacper,  Sosnowski Konrad, Markowski Artur, Sosnowski Leo, Świder Szymon, Świder Konrad, Ucieszyński Marek, Ucieszyński Michał, Kwiatkowski Mikołaj, Śliwak Szymon , Olędzki Mateusz, Olędzki Marcin, Piętek Szymon, Lorenc Tomasz, Czwojda Dawid, (op. A. Walerowicz)
19.03.2015r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr1 SosnowiecXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” Udział : 23 osoby (op. J. Waksmundzka)
14.03.2015r.
-
15.03.2015r.
BytomXII Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 2015 WYRÓŻNIENIE: Marcelina Klimkowska w kategorii S4 Junior samoloty 1;72 gotowe do lotu,         Hubert Baliński w kategorii PCO JUNIOR pojazdy cywilne osobowe Chevy Nomad 1956           Mateusz Zapotoczny w kategorii S4 Junior samoloty 1;72 gotowe do lotu, PG6 Junior pojazdy wojskowe gąsienicowe 1:35-1:24 otwarta,                  Nagroda Specjalna Dyrektora Oddziału IPN w Katowicach "Wojsko Polskie 1939-1945" Tankietka TKS 20 mm (op. A. Walerowicz)
14.02.2015r.Trutnov (Czeska Republika)Masopust - Zakończenie karnawału w TrutnovieWyjazd w ramach kontynuacji projektu "Świdnicki Gryf - Trutnovski Smok (op. E. Tarnowska)
14.02.2015r.
-
15.02.2015r.
Strzedisko Wolnego Casu - TrutnovWarsztaty MażoretkoweMarżoletki (op. A. Trzeciak)
21.12.2014r.WrocławMistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych Udział:
Radosław Natanek, Kamil Kałużny, Oskar Perek (op. M. Korzekwa)
21.11.2014r.
-
23.11.2014r.
TrutnovWarsztaty Mażoretkowe 24 osobowa grupa z pracowni tanecznej na warsztatach w Strzedisku casu volnego w trutnowie ramach kontynuacji projektu „Świdnicki GRYF i Trutnowski SMOK” (op. A. Trzeciak)
30.10.2014r.MDK KluczborkIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Grafika i okolice" Kwalifikacje do wystawy: Aleksandra Pająk, Aleksandra Iwancz,
Wyróżnienie dla placówki : MDK Świdnica (op. J. Waksmundzka)
18.10.2014r.Pałac Młodzieży ŁódźIV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE,Konkurs wokalny i instrumentalny ZŁOTA ŁÓDKAWyróżnienie: Klaudia Zyska i Wiktoria Smęda, Natalia Wyrzykowska i Zespół Wokalny Małe La Chansons
Udział: Studia Piosenki "La Chanson": Klaudia Zyska, Wiktoria Smędra, Natalia Wydzikowska, Julia Kretowicz, Angelika Ślęzak, Anita Krzanak, Hania Guźlińska, Natalia Stankiewicz, Kinga Półtorak, Julia ZerkaAlicja Fostyk, Miłosz Nowakowski, Kacper Popiel, Lena Szydłowskam (op. D. Jaros)
16.10.2014r.Toruń„XIX Międzynarodowego Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży - Toruń 2014 ”,kwalifikacje do wystawy: Oliwia Kuczek i Zosia Miłkowska (op. W. Szwegler)
04.10.2014r.SP 1/ OSiR ZawiszówMiędzynarodowe Zawody Latawcowe "Dragonalia"Sukcesy przedstawicieli MDK Świdnica:
Latawce Płaskie (do 7 lat): II m. Dobrosław Kiszeczki, IIIm. Igor Kutyło
Latawce Płaskie (8 - 13 lat): I m. Mikołaj Lis, II m. Kacper Tarnowski III m. Tomasz Myczkowski,
Latawce Płaskie (14 - 18 lat): III m. Brajan Włodkowski
Potęga lotu: III m. Konrad Jaskuła
Drużynowo: I m. MDK Świdnica (op. S. Sawicki)
03.10.2014r.Muzeum w KoszalinieMiędzynarodowy konkurs dla dzieci i młdzieży "Muzealne Spotkania z Fotografią"Udział uczestników kół fotograficznych (op. K. Jas)
19.09.2014r.ZUS i Szkoła Muzyczna Trutnow Republika CzeskaWarsztaty i koncert muzyki dawnej w ramach projektu "Świdnicki Gryf - Trutnowski Smok" Udział  : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus", solistki ze "Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" (op. A.Banach), grupa teatralna "Pauza": Adrian Jurczak, Justyna Kutyło, Julia Wabik (op. J. Chojnowska)
ogólnopolski19.06.2015r.MDK nr 2 BytomOgólnopolski Konkurs KeyboardowyUdział: Oliwia Kachnowicz (op. Ewa Tyszkiewicz)
19.06.2015r.
-
21.06.2015r.
OpoleI FESTIWAL ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH "OPOLE ARTIS"Udział: Zespół Luźny Skład - Weronika i Zofia Wąsowskie, Oliwia Milanowska, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta (op. Ewa Tyszkiewicz), Zespól ONE i duetu z grupy DIAGONAL modern-jazz: Wiktoria Śliwowska, Weronika Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Monika Sitarz, Daria Kapciak, Lidia Maciejewska i Marcelina Moneta (op. R. Łukaszewicz -Szczepanik)
16.06.2015r.WrocławXIII Ogólnopolskie Bienale Grafiki i RysunkuWyróżnienie: Agnieszka Piechurska, Oliwia Strojek
Kwalifikacja do wystawy: Karolina Koch, Weronika Pieczara, Martyna Nycek (op. E. Tarnowska)
 
16.06.2015r.MDK "Śródmieście" WrocławXIII Ogólnopolskie Biennale Grafiki i Rysunku "Niech żyje linia"2015Wyróżnienia : DOMINIKA  WALIGÓRSKA, ALEKSANDRA  KLIMKIEWICZ , ALEKSANDRA  IWANCZ.Kwalifikacja do wystawy MAJA SZYMASZKIEWICZ (op. J. Waksmundzka)
15.06.2015r.Muzeum Narodowe we Wrocławiu i portal CzasDzieci.plOgólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Stwórcze rączki"w kategorii wiekowej 5 - 8 lat II miejsce Dominika Turek w kategorii wiekowej 9 -12 lat I miejsce Agata Burdak II miejsce Alicja Wojnowska Wyróżnienia:Wiktoria Kwiatkowska,Julia Kunas (op. J. Waksmundzka)
14.06.2015r.Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Żyrafki w WarszawieOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Żyrafka i przyjaciele” „Świat oczami żyrafy”8 prac (op. J. Waksmundzka)
14.06.2015r.
-
17.06.2015r.
MDK Fort 49 Kraków Warsztaty muzyki dawnej i tańca dworskiego" warsztaty, wycieczka i udział w spektaklu "Pinokio" w teatrze J.Słowackiego w Krakowie: Udział zespołu „Totus Musicus” :Martyna Dymnicka, Aleksandra Sygut, Dominika Dziedzic, Alina Cieśla Karolina Penczew, Laura Fitrzyk i Wiktoria Kulaszewska (op. A. Banach)
13.06.2015r.Miejski Ośrodek Kultury w GłownieII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnią - niesamowite zwierzaki 2015"Kwalifikacja do wystawy: Zosia Mały (op. J. Waksmundzka)
01.06.2015r.MDK"Dom Harcerza" ul.Lotnicza 1 KrakówXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Grafika Młodych"Wyróżnienia indywidualne AGATA  BURDAK I DOMINIKA WALIGÓRSKA (op. j. Waksmundzka)
30.05.2015r.MDK „Fabryczna” WrocławOgólnopolski Konkurs Ceramiczny „ Ja i mój świat”Wyróżnienie: Hanna Stanejko lat 10, Adriana Lasończyk lat 11 (op. E. Tarnowska)
30.05.2015r.Hala OSiR ZawiszówOgólnopolski Konkurs Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Świdnica „Taneczny Deptak”kat. Show Dance do 11 lat: WYRÓŻNIENIE: MAŁE ISKIERKI: Zaraś Elena, Barylska Paulina, Bednarz Maria, Wajda Klaudia Wajda Martyna, Głodo Milenia, Duda Magdalena, Pełka Iga, Pełka Natasza, Szczepara Julia, Ścisłowicz Kinga, Martyka Martyna, Perzowicz Nela, Białoskórska Amelia (op. R. Łuk – Szczep) WYRÓŻNIENIE: Koraliki II, udział: Koraliki, Koraliki I (op. A. Trzeciak)
kat. mini formacje show - dance pow. 15 lat: II MIEJSCE grupa ONE - Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Monika Sitarz, Daria Kapciak, Dominika,  Wróblewska, Agnieszka Tworzydło (op. R. Łuk- Szczepanik)
kat. duety show-dance pow.15 lat
III MIEJSCE:Lidia Maciejewka i Marcelina Moneta (op. R. Łuk - Szczepanik)
Kat. Street Dance Formacje 12 – 15 l.  
WYRÓŻNIENIE ISKIERKI zaawansowana: Karolina Trunkwalter, Adrianna Lasończyk, Oliwia Zych, Julia Cichowicz, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Katarzyna Apostolska, Aleksandra Tomala, Anastazja Dominas (op. R. Łuk - Szczep)
21.05.2015r.
-
24.05.2015r.
Zielona GóraOgólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2015. Ponad 113 młodych wykonawców przysłało do nas swoje zgłoszenieUdział: Zespół La Chanson w składzie: Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska oraz Wiktoria Smędra                                                 Zespół DSW w składzie: Gabriela Zięba, Iwona Kuśnierz oraz Katarzyna Bakalarczyk - Kielak (op. D. Jaros)
20.05.2015r.MDK"Śródmieście" WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny "Diabły i Anioły - Anioły i Diabły"Wyróżnienie: Tomasz Stochniel (op. E.Tarnowska)    Kwalifikacje do wystawy:Tomasz Stochniel i Oliwia Strojek (op. E. Tarnowska), Zosia  Mały i Klaudia Tomasik  (op. J. Waksmundzka)
20.05.2015r.Filia Zastów WCK WarszawaOgólnopolski Konkurs „Ogrody marzeń”Udział 25 osób (op. J. Waksmundzka)
18.05.2015r.Centrum Kulturalne w PrzemyśluVIII Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży Udział 11 osób (op. J. Waksmundzka)
08.05.2015r.Dom Kultury w Rybniku -BoguszowicachOgólnopolski Konkurs Ceramiczny „Ulubione cztery łapy: kot łaciaty, pies kudłaty”Nagroda: II miejsce Emilia Wołoszyniec lat 7
Wyróżnienie:Julia Tarnowska 5 lat, Julia Nowak 11 lat
Kwalifikacja do wystawy: Ewa Fitrzyk, Mateusz Gromek, Grażyna Marchewka, Weronika Pieczara, Ewa Szustak, Laura Fitrzyk (op. E. Tarnowska)
29.04.2015r.OPP RybnikPrezentacja muzikalu "Bajki lat minionych..."Udział: J. Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, (op. J. Chojnowska), Wiktoria Pękała (op. A.Banach), Wiktoria Smędra, Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz (op. D. Jaros)
28.04.2015r.MDK "Dom Harcerza" KrakówPrezentacja muzikalu "Bajki lat minionych..."Udział: J. Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, (op. J. Chojnowska), Wiktoria Pękała (op. A.Banach), Wiktoria Smędra, Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz (op. D. Jaros)
27.04.2015r.Teatr Zależny KrakówMaraton Teatralny"Udział: Udział: J. Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, (op. J. Chojnowska), Wiktoria Pękała (op. A.Banach), Wiktoria Smędra, Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz (op. D. Jaros)
25.04.2015r.MDK w Płocku im. Króla Maciusia PierwszegoXXI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza KorczakaWyróżnienie dla Julii Wabik (op. J. Cholnowska)
24.04.2015r.MDK PabianiceXIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Kumak” Wiktoria Pękała – udział w eliminacjach wstępnych – (op. A.Banach)
24.04.2015r.MCK LegnicaXX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej „Ekopiosenka’2015” Wiktoria Pękała – udział w eliminacjach wstępnych – (op. A.Banach)
20.04.2015r.Zielona GóraEl. do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Fuma”Studio Piosenki La Chanson- Lena Szydłowka- udział
Kwartet – Klaudia Zyska , Wiktoria Smędra, Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz- kwalifikacja do warsztatów i koncertu konkursowego
Trio- Gabriela Zięba, Iwona Kuśnierz, Katarzyna Bakalarczyk-Kielak- kwalifikacja do warsztatów i koncertu konkursowego (op. D. Jaros)
15.04.2015r.Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im.T.Makowskiego w ŁodziKonkurs plastyczny "Mały Makuś" w ramach VII Festiwalu Twórczości Dzieci i MłodzieżyII miejsce/młodzież : ROKSANA  PROMOWICZ Wyróżnienie/dzieci : KONSTANCJA  KULAK Kwalifikacja do wystawy : SARA  ZAWISZA.           Udział 20 osób (op. J. Waksmundzka)
10.04.2015r.MDK RadomIII Ogólnopolskiego Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodziezy „Drukarnia wyobraźni” Radom 2015.Wyróżnienie: Karolina Jończyk (op. J. Waksmundzka)                                           udział: 22 prace J. Waksmundzkiej i 20 prac E. Tarnowskiej.                                             
07.04.2015r.MDK Śródmieście WrocławXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna- Planeta ziemia nie jesteśmy sami"wyróżnienie Jakub Król,                            kwalifikacja do wystawy: Oliwia Nowak, Inez Korkuś, Katarzyna  Oleksiewicz (op. J. Waksmundzka)
31.03.2015r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Dziecięcego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Świątecznej „Wiosna 2015r.”Nagroda – Tatiana Krawczyń (op. J. Walerowicz),  Wyróżnienie:  Weronika Walońska (op. J. Waksmundzka), Karolina Partyczna (op. E. Tarnowska)
28.03.2015r. Chojnów, Dom Schrama,XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Rozśpiewane Nutki 2015"Udział  : Weronika Wąsowska (op. Ewa Tyszkiewicz)
27.03.2015r.Gryfów ŚlaskiIII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Ekolog - Plastyk"I miejsce w kategorii klas IV – VI - Ola Iwancz. wyróżnienie w kategorii klas I - III - Magdalena Morawska,                                                    udział 13 osób (op. J. Waksmundzka)
20.03.2015r.MCK LegnicaOgólnopolski Konkurs Dziecięcego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej „Wiosna”Udział :14 osób. Wyróżnienie; Weronika Wolańska (op. J. Waksmundzka)
06.03.2015r.Gimnazjum w Sierakowie / RawiczOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Muzyka w szarości” Rawicz 2015Udział 13 osób (op. J. Waksmundzka)
27.02.2015r.Wałbrzyski Ośrodek KulturyOgólnopolski Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku - wiosna w akwareli"Wyróżnienie w kategorii 10-12 lat: KAROLINA  JOŃCZYK (op. J.Waksmundzka).  
23.02.2015r.Pałac Młodzieży KatowiceCertyfikat Kolekcji Sztuki DzieckaCertyfikat wprowadzenia do Kolekcji Sztuki Dziecka dla Oli Pająk (op. J. Waksmundzka)
14.02.2015r.Rynek"1 Bilion Rising" - Akcja Przeciwko przemoccy wobec kobietUdział Rady Aktywnej Młodzieży i pr. tanecznej dz. II (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
14.02.2015r.MCK LegnicaKonkurs Piosenki Dziecięcej "Dzieciopiewy"Udział  : Zosia Wąsowska, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Agnieszka Godula, Oliwia Paruch, Magdalena Błasiek, Marcelina Wójcik, Oliwia Kachnowicz (op. Ewa Tyszkiewicz)
13.02.2015r.MDK Jelenia GóraI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu "Znam swój kraj" - "Kotlina Jeleniogórska"I m w kat 6 -8 lat EMILIA LATO,                          II m w kat 9 -12 lat MAGDALENA MORAWSKA  wyróżnienie SARA ZAWISZA. (op. J. Waksmundzka)
13.02.2015r.
-
27.02.2015r.
Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny „Detal w architekturze”Udział 30 osób. NAGRODY: Kuba Konarzewski, Ola Iwancz, Maja Szymaszkiewicz, Dominika Waligórska (op. j. Waksmundzka)
10.02.2015r.MDK Śródmieście WrocławOgólnopolski konkurs Plastyczny "Magia roślin - Dzewo"Wyróżnienie. Kinga FRĄCZEK (op. J.Waksmundzka)
09.02.2015r.Zduńska WolaXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Pudełko moich marzeń"kat. 6-9 lat Wyróżnienie: Golon Martyna,
kat. 10-12 lat Wyróżnienie Frączak Kinga,
kat16-19 lat III miejsce: Waligórska Dominika (op. J. Waksmundzka)
07.02.2015r.GOKiS Kąty WrocławskieXV Zimowe Spotkania TaneczneWYRÓŻNIENIE dla grupy tańca nowoczesnego ONE w kategorii układ z choreografem:Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska, Monika Sitarz, Natalia Dudek, Lidia Maciejewska, Karolina Mucha, Daria Kapciak, Agnieszka Tworzydło, Dominika Wróblewska, (Renata Łukaszewicz-Szczepanik – instruktor i choreograf)
05.02.2015r.MDK LubinOgólnopolski Konkurs Plastyczny: "Smok Obibok i jego przyjaciele" 2015. Nagroda : MARTYNA  GOLON - 7 lat Wyróżnienia : Maja Walendowska - 5 lat i Amanda Mazurek - 9 lat (op.Joanna Waksmundzka).
30.01.2015r.Pałac Młodzieży WarszawaXX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. Warszawa moja stolica”Udział 10 osób (op. j. Waksmundzka)
29.01.2015r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko moich marzeń” 2015Udział 30 osób.Wyróżnienie: Martyna Golon, Kinga Frączek, Nagroda III miejsce, Dominika Waligórska (op. J. Waksmundzka)
14.01.2015r.
-
15.02.2015r.
MDKZebranie Zarządu Poskiego Stowarzyszenia Wychowania PozaszkolnegoGościliśmy dyrektorów, członków Zarzadu PSWP i Komisji Rewizyjnej z: Centruk Młodzieży z Krakowa, MDK im. A. Kamińskiego w Krakowie, MDK w Krakowie, Młodieżowe Centrum Kultury w Legnicy, Centruk Zajęć Pozalekcyjnych w Łodzi, MDK Opole, MDK Kutno, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim, MDK nr 1 Bytom, MDK w Tomaszowie Mazowieckim, MDK Bolesławiec i Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach.
14.01.2015r.Teatr SOKMusical lat 20-tych i 30-tych „Bajki lat minionych”Udział solistek: Joanny Miciudy, Estery Ofiary i Wiktorii Pękały (op. A.Banach), J.Kretowicz, N.Wyrzykowska,Klaudia Zyska, Kacper Sowa (op. D. Jaros), Grupa " Cedeen": J. Kleina, M. Pielech, M. Sławiński, E. Hołota, Zuzanna Darosz, A.Kowalczyk, N.Pelch. Grupa " Pauza": K. Sowa, J. Kutyło, J. Wabik, W. Słomińska, W. Wąsik, A. Jurczak, M. Idczak, O. Król, E. Tądel (op. J. Chojnowska)
20.12.2014r.Młodzieżowy Dom Kultury w LubinieOgólnopolski Konkurs PlastycznyNagroda Agata Burdak
wyróżnienie Dorota Krawczyńska. (op. J. Waksmundzka)
18.12.2014r.holl teatru ŚOKOgólnopolski Konkurs Plastyczny: "Kartka Świateczna"koordynator J. Waksmundzka
06.12.2014r.Hala OSiRŚwidnicki Festiwal TańcaW kategorii Mażoretki formacje do 7 lat:
Wyróżnienie: Mażoretki MDK Świdnica
W kategorii Mażoretki formacje 8 - 11 lat:
Wyróżnienie: Mażoretki - MDK Świdnica
W kategorii Mażoretki formacje 12 - 15 lat:
 Wyróżnienie: Mażoretki - MDK Świdnica
W kategorii Show Dance Mini Firmacje 12 - 15 lat:
Nagroda:  Wyróżnienie: Second - MDK Świdnica
W kategorii Show Dance Formacje do 7 lat:
Wyróżnienie: Koraliki - MDK Śwdnica
W kategorii Show Dance Formacje 8 - 11 lat:
Nagroda: Koraliki - MDK Świdnica
W kategorii Show Dance Formacje pow. 15 lat:
Wyróżnienie: One - MDK Świdnica
W kategorii Street Dance Formacje 8 - 11 lat:  Wyróżnienie: Iskierki - MDK Świdnica


09.11.2014r.Klub BolkoIII Indywidualne Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich Nagrody: Do rankingu 1600: 2. Kamil Kałużny, Do 10 lat: 5. Natalia Głogiewicz, Do 18 lat: Maciej Czemerzyński                                               Uczestnictwo: Michał Turek, Hubert Trzos, Michał Sroka, Dawid Goppold, Fabian Supran (op. M. Korzekwa)
08.11.2014r.Klub BolkoIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach SzybkichMDK I – ZCEDiM Wrocław I (1:3)
MDK I – ZCEKDiM Wrocław II (3:1)
MDK I – SSM Legnica (3:1)
MDK I – MDK Opole (1:3)
MDK I – MDK Śródmieście Wrocław (0:4)
MDK I – MDK Fabryczna Wrocław I (0:4)
MDK II - MDK Fabryczna Wrocław I (0:4)
MDK II – ZCEKDiM Wrocław II (3:1)
MDK II - MDK II - MDK Fabryczna Wrocław II (2:2)
MDK II – MDK Radom II (1/2:21/2)
MDK II - SSM Legnica (31/2:1/2)
MDK II – MDK Opole (0:4)
Nagrody w klasyfikacji drużyn amatorskich:
3. MDK Świdnica II (w składzie: Maciej Czemerzyński, Hubert Trzos, Kamil Kałużny, Natalia Głogiewicz)
Indywidualnie: Szachownica III: 4. Kamil Kałużny
Udział: MDK Świdnica I (w składzie: Michał Sroka, Michał Turek, Antoni Pieszczoch, Amelia Pieszczoch) (op. M. Korzekwa)
30.10.2014r.MDK "Pod Akacją" LublinOgólnopolski konkurs Plastyczny "Grafika 2014"Udział 30 osób (op. J. Waksmundzka)
04.10.2014r.CEKDiM WrocławV Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „Świat Dinozaurów”Kwalifikacja do wystawy: Anna Skowrońska (op. J. Walerowicz)
30.09.2014r.
-
05.11.2014r.
Pałac Młodzieży KatowiceXI Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Najpiękniejsza jest moja ojczyzna" Wyróżnienie : Aleksandra Pająk (op. J. Waksmundzka)
20.09.2014r.
-
21.09.2014r.
Świeradów ZdrójXXI Festiwal - Spotkania z Muzyką DawnąUdział i prezentacja festiwalowa zespół muzyki dawnej "Totus Musicus" (op. A. Banach) i grupa teatralna "Pauza": Kacper Sowa, Adrian Jurczak, Barbara Szpilka, Ola Król,, Justyna Kutyło, Julia Wabik, Aleksandra Fitzerman.(op. J.Chojnowska)
20.09.2014r.Wąwóz Myśliborski i JaworOgólnopolska Akcja ZG PTTK „Międzypokoleniowa Sztafeta TurystycznaUdział grupy „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)
wojewódzki12.06.2015r.WrocławWycieczka dla Laureatów Dolnośląskiego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej na obchody Święta Pułku Laureatki: Zespół  La Chanson- Natalia  Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska (op. D. Jaros)
20.05.2015r.MDK „Śródmieście” WrocławWojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Anioły i Diabły”Udział 21 osób. Kwalifikacja do wystawy : Zosia Mały i Klaudia Tomasik (op. J. Waksmundzka)
15.05.2015r.holl teatru ŚOKKonkurs Plastyczny "Jan Paweł II"NAGRODY: OLIWIA MATYSZCZYK 11 lat, MAGDA MORAWSKA 9 lat, WYRÓŻNIENIA: PAWEŁ MATJASZEK 8 lat,  WIKTORIA JANCIK 15 lat, KAROLINA KURIATA 9 lat, HANNA STANEJKO 10 lat, AMELIA JASKUŁA 8 lat, WIKTORIA KWIATKOWSKA 9 lat, SZYMON ANTONOWICZ 9 lat (op. J. Waksmundzka)
Występ Zespołu "Luźny skład": Paulina Folcik, Zofia i Weronika Wąsowskie (op. Ewa Tyszkiewicz)
15.05.2015r.sala teatralna ŚOKX Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jan Paweł II- „Arka” - finałUdział: Sandra Matyszczyk (op. W. Ziobrowska), Estera ofiara i Krzysztof Sowa (op. D. Jaros)
Występ Zespołu "Totus Musicus" Martyna Dymnicka, Aleksandra Sygut, Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Laura Fitrzyk i Wiktoria Kulaszewska (op. A. Banach)
15.05.2015r.holl teatru ŚOKKonkurs plastyczny "Jan Paweł II"NAGRODY: OLIWIA MATYSZCZYK 11 lat,
WYRÓŻNIENIA: WIKTORIA  JANCIK 15 lat,
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY :KAROLINA KURIATA 9 lat, HANNA STANEJKO 10 lat, AMELIA JASKUŁA 8 lat, (op. E. Tarnowska)
07.05.2015r.
-
08.05.2015r.
S3SX Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy „Arka”kwalifikacja do finału: Kacper Sowa, Estera Ofiara (op. D. Jaros)
07.05.2015r.
-
09.05.2015r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich Dziewczęta do 8 lat; 4. Liliana Jarząbek (zdobyła IV kategorię szachową), 5. Angelika Kurowska, 7. Iga Kruk ,
Chłopcy do 8 lat: 3. Oskar Perek, 14. Stanisław Wyszomirski (zdobył IV kategorię szachową),
Dziewczęta do 10 lat: 8. Amelia Pieszczoch, 10. Natalia Głogiewicz,
Chłopcy do 10 lat: 7. Kamil Kałuży, 10. Wiktor Kruk, 11. Antoni Pieszczoch,
Chłopcy do 14 lat: 13. Bartosz Tomczak, 15. Krystian Kudela,
Chłopcy do 16 lat: 4. Michał Turek,
Klasyfikacja klubowa:
7. KSz GAMBIT MDK Świdnica (op. M. Korzekwa)
04.05.2015r.WOK Wałbrzych„Cztery pory roku – lato w kolażu”Udział 12 osób (op. J. Waksmundzka)
24.04.2015r.sala teatralna ŚOKXI Dolnośląski Konkurs Keyboardowy Mistrz Klawiatury'2015Wyróżnienie: Karolina Koch, udział: Wiktoria Pieczara i Helena Madera – (op. A.Banach) II miejsce : Oliwia Kachnowicz w kategorii  kl. 0-III, Udział: Mikołaj Bobrowicz, Krystian Wychowanek (op. Ewa Tyszkiewicz)
18.04.2015r.
-
19.04.2015r.
Szczawno - ZdrójDrużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska - III Liga juniorów17. KSz GAMBIT MDK Świdnica (w składzie: Michał Turek, Michał Sroka, Hubert Trzos, Kamil Kałużny, Katarzyna Kobzdej, Oliwia Cieślak) op. M. Korzekwa
18.04.2015r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyII Dolnośląski Przegląd Teatrów Dziecięcych „Ekoteatr 2015”Nagroda: Grupa teatralna „Pierrot”, udział: Grupa teatralna „TS” (op. W. Ziobrowska)
17.04.2015r.Wrocławski Klub Anima - WrocławIV Konkurs Recytatorski „Dusza mówi, dusza śpiewa”Udział: Sandra Matyszczyk, Liwia Żak (op. W. Ziobrowska)
12.04.2015r.WrocławTurnieje Wrocławskiego Krasnala Grupa B (do 12 lat)
11. Kamil Kałużny (24 startujących)
Grupa C (do 8 lat)
7. Oskar Perek (na 33 uczestników) op. M. Korzekwa.
28.03.2015r.Wrocław - SP 118 Fundacja "Kierunek Przygoda"XX Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces" (eliminacje wstępne)nominacja do etapu wojewódzkiego (regionalnego)  Wiktoria Pękała (op. A. Banach)
28.03.2015r.GOKiS Kąty WrocławskieIV Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Kąty Wrocławskie'2015Wyróżnienie: Martyna Dymnicka (op. A.Banach)
27.03.2015r.
-
29.03.2015r.
WrocławII Otwarte Mistrzostwa WKS Kopernik  
6 m. Oskar Perek (na 25 uczestników)
26.03.2015r.Młodzieżowy Dom Kultury w LubinieDolnośląski Konkurs Plastyczny "Wielkanocne zwierzątko" 2015.Nagroda : Dorota  Krawczyńska (op. J. Walerowicz) wyróżnienia: Konstancja  Kulak i Ola  Wojnowska (J. Waksmundzka)
26.03.2015r.MDK LubinDolnośląski Konkurs Plastyczny „Wielkanocne zwierzątko”Udział: 21 osób. Nagroda: Dorota Krawczyńska, Wyróżnienia: Konstancja Kulak, Ola Wojnowska (op. J. Waksmundzka)
17.03.2015r.Świdnica, teatr miejskiX DOLNOŚLĄSKI PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Barwy Miłości do Ojczyzny”Marta Kurzeja Laureatka
(kwalifikacja do koncertu galowego we Wrocławiu)
07.03.2015r.MDK „Śródmieście” WrocławXXII wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej „Planeta ziemia – nie jesteśmy sami”Udział 25 osób. Wyróżnienie:  Jakub Król, Wystawa: Oliwia Nowak, Inez Korkuś, Katarzyna Oleksiewicz (op. J. Waksmundzka)
22.02.2015r.Turnieje Wrocławskiego Krasnala - I turniejkat: Grupa B (do lat 12); IV m. Kamil Kałużny        Kat: Grupa C (do 8 lat): X m.Oskar Perek (op. M. Korzekwa)
21.02.2015r.CiepłowodyII Zawody Modeli HalowychII m w kat. do 7 lat: Dobrosław Kiszecki               
II m w kat 8 - 10 lat: Jakub Urbański
udział: Tymon Kolenda, Szymon Urbański (op. S. Sawicki),
21.02.2015r.Miejski Ośrodek Kultury w Piławie GórnejKonkurs „Pokaż talent”Wyróżnienie burmistrza Piława G.: Sandra Matyszczyk - grupa TS                                  Udział: Grupa „Pierrot”:Karolina Partyczna,Liwia Żak (Op.W. Ziobrowska)
14.02.2015r.BielawaFestiwal Piosenki o MiłościWiktoria Smędra -wyróżnienie, Julia Kretowicz-udział, Natalia Wyrzykowska-udział (op. D. Jaros)
04.02.2015r.WrocławIII WROCŁAWSKA LIGA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI CHŁOPCY - KL. 0+1: III m. Oskar Perek (op. M. Korzekwa)
25.01.2015r.Teatr Miejski w ŚwidnicyDolnośląska Narada PiechurówWyróznienie Koła "ToTuToTam" (op. Z. Curyl) dyplomem za propagowanie turystyki i krajoznawstwa.
Prezentacja Laureatów Przeglądu Piosenki Turystycznej: Zespół "Smyki" (Marcelina Wójcik, Magdalena Błasiak, Oliwia Paruch - op. W. Tyszkiewicz)  oraz Natalia Wyrzykowska i Julia Kretowicz (op. D. Jaros).
24.01.2015r.Jeżów Sudecki Hala Euroregionalnego Centrum ModelarskiegoZawody modeli rzucanych w ramach ogólnopolskiego programu "Smyki na start"Drużynoowo: I m. MDK Świdnica
kat. do 7 lat: III m. Igor Kutyło                             kat 8-10 lat:  IV m. Daniel Wałczyk, V m. Konrad Jaskuła                                                            kat. 11-16 lat: III m. Konrad Marchewka, IV m. Grażyna Marchewka, V Norbert Gmerek,        udział: Wojciech Ślężak, Kacper Mazur, Karol Jakubczyk (op. S. Sawicki)
16.01.2015r.
-
24.01.2015r.
Turniej Szachowy o Puchar Sosnowy Wyniki reprezentantów KSz. "Gambit" - MDK         7 m. Antoni Pieszczoch,                                       8 m. Kamil Kałużny,                                          12 m. Amelia Pieszczoch - najlepsza wśród dziewcząt, zdobyła III kategorię szachową (op. M. Korzekwa)
13.12.2014r.
-
14.12.2014r.
Stara Kopalnia WałbrzychKlasyfikacyjny Turniej Szachowy w Starej Kopalni Nagrody: Gr.A: 1m. Michał Turek, 3 m. Kamil Kałużny,  Gr. B: 6 m. Wiktor Dushka, 7 m. Stanisław Wyszomirski, 8 m. Maciej Calów,     Udział: Dawid Goppold, Maciej Czemerzyński, Oskar Perek, Wiktor Kruk, Krystian Kędzierski, Krystian Kudela, Krzysztof Truty, Martyna Czerniec, Łukasz Szel (op. M. Korzekwa)
07.12.2014r.WrocławTurnieje Wrocławskiego Krasnala 2014 Nagroda:  Klasyfikacja do 7 lat, Turniej Nr 8:         4 miejsce Oskar Perek                                   Klasyfikacja generalna do 7 lat za cały rok 2014:     3 miejsce Oskar Perek. (op. M. Korzekwa)
06.12.2014r.WrocławVIII konkurs modelatrski „Mikołajki modelarskie”Wyróżnienia: Konrad Jaskuła, Tymoteusz Rawicki, Konrad Marchewka                                       Udział: Sebastian Mogielnicki, Dobrosław Kiszecki, Konrad Orłowski, Alan Fitrzyk, Kcper Mazur,Tomasz Myczkowski, Igor Kutyło, Piotr Kowalski, Daniel Wałczyk (op. S. Sawicki)
29.11.2014r.Piława GórnaZawody Modelarskie "Od smyka do lotnika" w ramach ogólnopolskiego programu "Smyki na start"kat. do 7 lat: III m. Dobrosław Kiszecki
kat 8-10 lat: II m. Igor Kutyło, IV m. Piotr Kowalski, V m. Tymon Kolenda
kat. 11-13 lat: III m. Tymoteusz Rawicki, IV m. Konrad Jaskuła, V m. Sebastian Mogielnicki,
udział: Wojciech Ślężak, Alan Fitrzyk, Kacper Mazur, Jakub Urbański, Szymon Urbański, Igor Kałużyński,  Dawid Piechurski, Stanisław Dzięcielski.
II m. Drużynowo MDK Świdnica (op. S. Sawicki)
15.11.2014r.Klub "Anima" - Wrocław V Przegląd Piosenki Filmowej i Musicalowej udział: Wiktorii Pękały (Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek") - op. A.Banach
11.11.2014r.Teatr w BolesławcuKoncert uświetniający obchody Święta Odzyskania NiepodległościKoncert w Teatrze:  Studio La Chanson- Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska, Wiktoria Śmędra, Kacper Sowa, Jan Kozłowski(skrzypce) (op. D. Jaros), Recytacja: Kacper Sowa, Martyna Idczak Julia Wabik (op. J. Cholnowska)
25.10.2014r.Zamek KsiążMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich Nagrody: Dziewczęta do 9 lat: 5 m. Amelia Pieszczoch, 6 m. Natalia Głogiewicz, 8 m. Oliwia Cieślak.                                                            Chłopcy do 9 lat: 5 m. Antoni Pieszczoch, 10 m. OskarPerek.                                                        Uczestnictwo: (do 9 lat): Iga Kruk, Marta Moląg, Urszula Korzekwa, Kamil Kałużny, Szymon Augustyniak, Jan Moląg, Wiktor Kruk, Krzysztof Truty, Wiktor Dushka, Maciej Calów, Eryk Butkiewicz, Igor Cała, Jakub Cybruch.                   Chłopcy do 12 lat: Fabian Supran, Jakub Jaworski, Dawid Goppold, Krystian Kudela. (do 15 lat):Michał Turek.  (op. M. Korzekwa)
23.10.2014r.Klub BolkoXXIII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na Szlaku"Nagrodę specjalną Grand Prix: Zespół "Wędrowny" - Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz (op. D. Jaros)
Nagroda: Zespół Wokalny "Luźny Skład" Zosia Wąsowska, Weronika Wąsowska, Oliwia Suszek, Natalia Taratuta , Julia Mazuchowska, Paulina Folcik(op. E. Tyszkiewicz) Nagroda Dyrektora MDK w Świdnicy:Zespół  "Wirusy" :Aleksandra Majcher, Karolina Koch, Laura Śleszyńska, Karolina Kuriata, Laura Fitrzyk. (op. A. Banach) i Zespół "Smyki" (op. E. Tyszkiewicz), Nagroda Dyrektora MCK w Legnicy: Natalia Wyrzykowska (op. D. Jaros), 
Wróżnienia: Joanna Miciuda, Zespół "Wirusy", Wiktoria Pękała (op. A. Banach)
Udział : Estera Ofiara (op. A. Banach), Marika Hopkowicz, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska i Zosia Wąsowska (duet), Weronika Wąsowska i Oliwia Suszek (duet) (op. E. Tyszkiewicz)
Prowadzenie: Justyna Kutyło (op. J. Chojnowska)
04.10.2014r.Stret Dance Akademy Wrocław Warsztaty taneczne „Open Days” w technice New AgeUdział: Weronika Moneta, Lidia Maciejewska (op. R. Łukaszewicz-Szczepanik)
03.10.2014r.
-
05.10.2014r.
ŻarówIII Memoriał Szachowy pamięci J. Kipczaka i P. ParadowskiegoGr. A: II m. Kilański, Janusz
Gr. B: IV m. Czemerzyński Maciej, VI m. Pieszczoch Antoni, IX m. Turek Michał, XVII m. Kałużny Kamil, XIX m. Kędzierski Krystian, XXIV m. Pieszczoch Amelia,  XXVI m. Perek Oskar, XXVII m. Kruk Wiktor, XXXI m. Kobzdej Katarzyna

Gr. C: III m. CZERWIŃSKI Jan, IV m. DUDA Mateusz, V m. WYSZOMIRSKI Adam, VI m. SZEL Łukasz, VII m. SZWACZEK Tymon, VIII m. WRONA Oskar, XI m. KUROWSKA Angelika, XII m. CZERNIEC Martyna, XIII m. JANIAK Grzegorz, XV m. KRUK Marcin, XVI m. CYBRUCH Jakub, XVII m. DUSZENKO Bartosz, XVIII m. WYSZOMIRSKI Stanisław, XIX m. STRAUSS Tymoteusz, XX m. DUDA Wiktor, XXI m. KRUK Iga, XXIII m. SZWACZEK, Wiktor (op. M. Korzekwa)
06.09.2014r.
-
07.09.2014r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychKat. chłopców do 9 lat: IV m. Kamil Kałuży, VIII m Oskar Perek, XVI m: Krystian Kędzierski, Xxv m: Wiktor Kruk, XXXI m Viktor Duszka, XXXII m: Krzysztof Truty,                                                                            Kat.dz. do 11 lat: IX m. Wiktoria Gołych,                                                                                             kat. chł. Do 13 lat: X m. Bartosz Tomczak,                                                                                                              kat. chł do 15 i 17lat: IX m, Michał Turek (op. M. Korzekwa)
rejonowy13.06.2015r.OSiR - stadionZawody Modeli Balonów na Ogrzane PowietrzeW kat. młodzik [do13lat]: 1m-ce Karol Jakubczyk, 2 m-ce Dawid Piechurski, W kat.junior: 3 m-ce Tymon Rawicki, Drużynowo: 1 miejsce MDK   Udział:Szymon Cibor, Łukasz Zatorski, Ola Wałach, Kamil Wałach, Kacper Mazur, Daniel Wałczyk, Tymon Kolenda, Igor Kutyło, Konrad Jasluła, Amelka Jskuła, Konrad Marchewka, Grażyna Marchewka, Bogna Kiszecka, Dobrosław Kiszecki, Adam Greck (op. S. Sawicki)
23.05.2015r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyRejonowy Konkurs Plastyczny "Mój przyjaciel pies "Wyróżnienie: Ola Wojnowska i Alicja Wojnowska (op. J. Waksmundzka)
16.05.2015r.Mieroszów Piknik modelarski Aeroklubu Ziemi Wałbrzyskiej „Mieroszów 2015”Udział: Dobrosław Kiszecki, Kacper Mazur, Norbert Gmerek, Konrad Jaskuła, Konrad Marchewka, Tymon Kolenda, Igor Kutyło (op. S. Sawicki)
06.05.2015r.MDK Ostrów WielkopolskiXX Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces" (eliminacje regionalne) wyróżnienie: Wiktoria Pękała (op. A.Banach)
03.05.2015r.ŻarówTurniej Szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 majaJuniorki: 3. Amelia Pieszczoch, 5. Katarzyna Kobzdej, 6. Martyna Czerniec. 7. Liliana Jarząbek (najmłodsza uczestniczka turnieju), 8. Iga Kruk
Juniorzy: 4. Oskar Perek, 8. Kamil Kałużny, 9. Antoni Pieszczoch, 14. Michał Turek, 17. Dawid Goppold, 19. Wiktor Kruk, 20. Krystian Kudela, 21. Miłosz Krawczyk, 23. Filip Batko, 24. Piotr Romanowski, 25.Tymoteusz Strauss, (oraz 3 seniorów z naszego klubu) (op. M. Korzekwa)
26.04.2015r.Stara Kopalnia WałbrzychXII Międzypowiatowa Liga SzachowaWyniki końcowe:                                                  2 miejsce. KSz GAMBIT MDK Świdnica I,                6 m.  KSz GAMBIT MDK Świdnica III,                   10 miejsce.  KSz GAMBIT MDK Świdnica II,              12 miejsce.  KSz GAMBIT MDK Świdnica V,              13 miejsce.  KSz GAMBIT MDK Świdnica IV,      Udział w rozgrywkach wzięli następujący juniorzy: Michał Turek, Radosław Natanek, Hubert Trzos, Patryk Mielnik, Michał Sroka, Kamil Kałużny, Oskar Perek, Maciej Czemerzyński, Krystian Kudela, Bartosz Tomczak, Krzysztof Truty, Dawid Goppold, Wiktor Kruk, Krystian Kędzierski, Oliwia Cieślak (op. M. Korzekwa)
25.04.2015r.WałbrzychIV Wiosenny Turniej Szachowy uczniów do lat 16 - I edycja 3 miejsce: Michał Sroka, 6 m. Hubert Trzos, 13 m. Szymon Augustyniak, 15 m. Igor Cała, 17 m. Martyna Czerniec (najlepsza wśród dziewcząt), w turnieju brało udział 22 uczestników (op. M. Korzekwa)
22.04.2015r.Dzierżoniowski OK60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - el. rej.Wyróżnienie dla J. Kleiny, i N. Kieleckiej (op. J. Chojnowska)
21.04.2015r.
-
23.04.2015r.
Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyRejonowy Konkurs Recytatorski „Maluchy lubią wiersze”Kat. I: wyróznienie Wiktoria Grabczyńska,            kat II: udział: Marcelina Radwańska,                    kat. III: udział: Liwia Żak (op. W. Ziobrowska)
22.03.2015r.s. teatralna MDK BartekXII Edycja Ligi Międzypowiatowej Wyniki po 6. Rundach:
2. KSz GAMBIT MDK Świdnica I
6. KSz GAMBIT MDK Świdnica III
11. KSz GAMBIT MDK Świdnica II
12. KSz GAMBIT MDK Świdnica V
13. KSz GAMBIT MDK Świdnica IV
20.03.2015r.CiepłowodyV Wojewódzka Gala Talentów el. RejonoweUdział: Sandra Matyszczyk - pr. teatralna (op. W. Ziobrowska)
12.03.2015r.Teatr Miejski w ŚwidnicyIX Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej el. RejonoweNagroda (kwalifikacja do koncertu finałowego we Wrocławiu): Zespół "La Chanson" (Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska, Wiktoria Śmędra) i Kacper Sowa (op. D. Jaros).                                                       Udział: Zespól "Luźny Skład" (op. E. Tyszkiewicz)
28.02.2015r.WałbrzychOtwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w szachach błyskawicznychUdział: Michał Turek kat. Dzieci III m: Kamil Kałużny, VII m. Wiktor Dushka, XII Jakub Cybruch (op. M. Korzekwa)
 
27.02.2015r.WałbrzychSymultana z Arcymistrzem Bartłomiejem HeberląUdział: Kamil Kałużny, Dawid Goppold (op. M.Korzekwa)
08.02.2015r.ŻarówXII Międzypowiatowa Liga SzachowaUdział: MDK I - p. Janusz Kilański, p. Marcin Korzekwa, Michał Turek, Natalia Mielnik, MDK II - Radosław Natanek, Hubert Trzos, Patryk Mielnik, Michał Sroka, MDK:III - p. Wojciech Kałużny, p. Jacek Kowalski, Kamil Kałużny, Oskar Perek, MDK IV - Maciej Czemerzyński, Krystian Kudela, Bartosz Tomczak, Krzysztof Truty,MDK V: - Dawid Goppold, Wiktor Kruk, Krystian Kędzierski, Oliwia Cieślak (op. M. Korzekwa)
11.12.2014r.MCK LegnicaRejonowy Konkurs Plastyczny "Anioł - Tradycje i zwyczaje Świąt Bożonarodzenia"Nagroda: Urszula Konewka, Agata Burdak, Natalia Lesińska, Urszula Walerowicz (op. J. Walerowicz)
27.11.2014r.MCK LegnicaRejonowy Konkurs Plastyczny "W magicznym lesie"Wyróżnienie : Rafał Szumski i Kuba Konarzewski Nagroda: Dominika Waligórska i Urszula Walerowicz (op. J. Waksmundzka)
13.10.2014r.Zamek KsiążKoncert z okazji Dnia Edukacji NarodowejZespól Muzyki dawnej "Totus Musicus" (op. A. Banach) studio Piosenki (op. D. Jaros), Gr, teatralna (op. J. Chojnowska)
10.10.2014r.Piława GórnaZawody latawcowe im.Emila Kozaka p/n: ”Nasz Latawcowy Zawrót Głowy” Wyniki naszych zawodników:
III m. Igor Kutyło kat: (do 7lat)lat.płaskie
II m. Sebastian Mogielnicki kat. (12-14 lat)lat.płaskie          
I m-ce Konrad Jaskuła 
III m-ce Norbrt Gmerek kat. (8-11 lat)lat.skrzynkowe
III m. Drużynowo MDK Swidnica (op. S.Sawicki)
powiatowy12.06.2015r.ŚwiebodziceKonkurs piosenki ulubionejUdział: Wiktoria Śmędra (op. D. Jaros)
14.05.2015r.Centrum Porozumienia KrzyżowaKonkurs Plastyczny "Jesień życia - wiosną życia""Kategoria przedszkola: I miejsce JULIA TARNOWSKA 5 lat, II miejsce EWA STARĘGA 6 lat,                               Wyróżnienia : MAJA MIKA 6 lat Kategoria klasy 1-3 SP: I miejsce JAKUB KRÓL 9 lat III miejsce NATALIA LESIŃSKA 8 lat,                              Wyróżnienia: MARTYNA KUŚNIERZ 9 lat, AGATA BURDAK 9 lat,                      Kategoria klasy 4-6 SP: III miejsce OLIWIA MATYSZCZYK 11 lat, Wyróżnienia: ALICJA MALISZEWSKA 11 lat, Kategoria gimnazja: II miejsce JUSTYNA STOCHNIEL 13 lat,
 
 
14.05.2015r.Centrum Porozumienia KrzyżowaKonkurs Plastyczny "Jesień życia - wiosną życia""Kategoria przedszkola: I miejsce JULIA TARNOWSKA 5 lat  Kategoria klasy 1-3 SP:  Wyróżnienia: MARTYNA KUŚNIERZ 9 lat, Kategoria klasy 4-6 SP: III miejsce OLIWIA MATYSZCZYK 11 lat, Wyróżnienia: ALICJA MALISZEWSKA 11 lat, Kategoria gimnazja: II miejsce JUSTYNA STOCHNIEL 13 lat, (op. E. Tarnowska)
13.05.2015r.SP i g w Lutomii Festiwal "Wysypisko"Udział Zespolu "Małe La Chanson" (op. D. Jaros)
18.04.2015r.ŻarówMistrzostwa LZS powiatu świdnickiego w szachach 2015 Juniorki młodsze:
2. Wiktoria Kwiatkowska
3. Martyna Czerniec
4. Iga Kruk
5. Kornelia Rostkowska
Juniorzy młodsi:
2. Radosław Natanek
4. Grzegorz Janiak
5. Wiktor Kruk
6. Krystian Kędzierski
8. Jakub Jaworski
9. Szymon Augustyniak
10. Alan Mosiołek
12. Igor Cała op. M. Korzekwa
13.04.2015r.Hala OSiR ZawiszówMistrzostwa Powiatu w AerobikuUdział : Zespół "Iskierki" i "One" (op. R. Łuk-Szczep) i "Koraliki" (op. A. Trzeciak)
11.04.2015r.Gimnazjum nr 2 ŚwidnicaEilminacje Powiatowe XLIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-KrajoznawczegoI miejsce: Koło PTTK "ToTuToTam" - MDK Świdnica CHŁOPCY (Konrad Jaskuła, Piotr Kowalski, Bartosz Pszeniczka) - kwalifikacje do etapu wojewódzkiego) 
II miejsce: Koło PTTK "ToTuToTam" - MDK Świdnica DZIEWCZYNY (Natalia Józefiak, Oliwia Matyszczyk, Sandra Matyszczyk)
Najlepiej napisany test indywidualnie: Piotr Kowalski (op. Z. Curyl)
09.04.2015r.sala teatralna ŚOK60 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiNagroda; Jakub Kleina, Natalia Bielecka (op. J. Chojnowska)
20.03.2015r.sala teatralna ŚOKXXII Przegląd Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"Nagroda: Zespół "Luźny skład" w składzie: Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta, Weronika i Zosia Wąsowskie(op. E.Tyszkiewicz)  Wyróżnienia: Paulina Folcik, Zespół "Smyki" w składzie: Oliwia Paruch, Magdalena Błasiek, Marcelina Wójcik, Oliwia Kachnowicz, Bastian Wiciński, (op. E. Tyszkiewicz)                    Wyróżnienie komplementarne: Marta Lurka i Wiktoria Pękała (op. A. Banach)  Weronika Wąsowska, (op. Ewa Tyszkiewicz                       udział: Julia Mazuchowska, Zofia Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz), Zespół "Wirusy", Zespół Timki,           Konferansjerka: E. Ofiara, J. Kutyło, A. Jurczak, M. Idczak, K. Sowa (op. J. Chojnowska)
07.11.2014r.Teatr SOKPowiatowy Konkurs poezji i Prozy Patriotycznej "Nie rzucim ziemi..." FINAŁ Nagrody: Julia Wabik (Pauza), Nadia Bielecka (Cedeen) (op. J. Chojnowska)                                                  oprawa muzyczna: Studio La Chanson- Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska, Wiktoria Śmędra (op. D. Jaros)                      Konferansjer-Jakub Kleina (op. J. Chojnowska)
06.11.2014r.Teatr ŚOKDni Lwowa Udział w koncercie grupy " Pauza": Kacper Sowa, Adrian Jurczak, Barbara Szpilka, Ola Król, Justyna Kutyło, Julia Wabik, Weronika Wąsik, Sara Kałamarz, Martyna Idczak (op. J. Chojnowska)
30.10.2014r.Klub BolkoKonkurs Plastyczny ''Widokówka ze Swidnicy" NAGRODY: Hanna Slatan lat 12, Kinga Frączek lat 9 (op. J. Waksmundzka), Fiona Krupa lat 8-praca na widokówce, (op. E. Tarnowska)    w kat. szkoły podstawowe: Laura Fitrzyk lat 9, Amelia Michalik lat 10, Dawid Szokało lat 9, Weronika Gładysz lat 11, Lidia Maciejewska lat 12  (op. E. Tarnowska), Julka Kot lat 12                                           w kat. szkoły gimnazjalne: Angelika Janusz lat 13 (op. J. Waksmundzka),                                w kat. szkoły ponadgimnazjalne i starsze: Jagoda Sergiel lat 16, Malwina Gaj lat 16 (op. J. Waksmundzka),                                  WYRÓŻNIENIE prac poprzez udział w wystawie: Alicja Bogacz lat 8, Karolina Jończyk lat 11, Ola Jwancz lat 12, Maciej Katyński lat 9, Dominika Waligórska lat 14 (op. J. Waksmundzka), Lidia Kowalska lat 5, Hanna Wolamin Lat 6, Mateusz Gromek lat 9 , Julia Szczepara lat 7, Szymon Olchawa lat 9, Aleksandra Wałach lat, Agnieszka Piechurska lat 11, Martyna Nycek lat 8, Aleksandra Tomala lat 13, Ewa Fitrzyk lat 7, Weronika Pieczara lat 9, Justyna Stochniel lat 12 (op. E. Tarnowska),  Oliwia Zaremba lat 9, Mateusz Runke lat 9, Antoś Romanik lat 9, Jan Jurewicz lat 11, Hanna Godula lat 11, Kuba Zarzycki lat 11,  Elżbieta Tomków lat 17, Magdalena Kańska lat 17 (op. E. Tarnowska).
30.10.2014r.Centrum Organizacji Pozarządowych SwidnicaPowiatowy Konkurs Recytatorski "Nie rzucim ziemi..." - eliminacjeKwalifikacje do finału: Julia Wabik, Nadia Bielecka (op. J. Chojnowska)
udział: Sandra Matyszczyk, Karina Biedroiń (op. W. Ziobrowska), Barbara Szpilka (op. J. Chojnowska)
25.10.2014r.Sala w Witoszowie DlnZawody wspinaczkowe o Puchar Starosty ŚwidnickiegoI m. w kat. chłopców do 12 lat: Piotr Kowalski
III m. w kat. chłopców do lat 12: Konrad Jaskuła
III m. w kat. dziewcząt do lat 12: Zuza Pietrukiewicz,
Udział: Zuzia Kupczyk, Amelia Jaskuła, Karolina Staszyńska (op. Z. Curyl)
23.10.2014r.Klub BolkoKonkurs plastyczny Góry-moja pasjaNagrody: I miejsce-Malwina Hasik l.12.               II miejsce: Agnieszka Godula l.11                  IIImiejsce: Oliwia Kuczek l.15             Wyróżnienia: Ola Krzemińska l.10 Julia Romanowicz l.9 Antoś Romanik l.9 Weronika Jadach l.10                                                 Udział w wystawie:Kacper Julia Brygiem,  JuliaKot, Staś Romanik,Ala Pabisiak,MaKacper Mankiewicz,Szymon Pamuła,Hania Strózik,Oliwia Łazarek, Ula Żylińska, Maja Żmuda,Sara Trzyna, Amelka Gębala, Julia Girej, Asia Bartosiewicz, Natalia Szczepańska, Jakub Zarzycki, Amelka Miałszygrosz, Maja Pawiłowicz, Hania Godula, Kalina Rogozińska, Marcela Waligóra, Julia Mielcarz, Natalia Głogiewicz, Emilka Góra, Marika Pietras, Milena Norkiewicz, Magda Duda, Oliwia Witkowska,Wiktoria Gadzińska, Ania Gryc, Patrycja Pielech, Hubert Żyliński, Julia Brygier, Julia Kot, Staś Romanik, Alicja Pabisiak, Mateusz Runke. (op. W. Szwegler)
19.10.2014r.Polana na ŚlężyXXXVIII Zlot Turystów Świdnickich na ŚlężyII m. w Turnieju Rekreacyjnym Kół PTTK Oddzialu Świdnickiego dla Koła "ToTuToTam" - MDK Świdnica w składzie Zuza Pietrukiewicz, Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Natalia Józefiak, Zuzia Kupczyk (op. Z. Curyl)
miejski18.08.2015r.Cmentarz na ul. BrzozowejRocznica Bitwy pod Zadwórzem organizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Lwowa i Kresów Południowo-WschodnichRecytacja: Kacper Sowa
15.08.2015r.Plac Grunwaldzki Recytacja wierszy: Kacper Sowa, Julia Wabik (J. Chojnowska).
24.06.2015r.Restauracja "Ratuszowa"Koncert podsumowujący działalność pracowni muzycznej Świat Rozdźwiękówudział- Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Wiktoria Smędra, Klaudia Zyska, Wiktoria Stamborska, Hanna Guźlińska, J.Halkowicz, J. Różycka, J. Kozłowski, W. Berezak, D. Radliński, W. Kulczyk, I. Kusnierz, G. Zięba, K. Bakalarczyk, M.Jolczak,A. Fitzerman, J. Kutyło, B. Szpilka, A. Jurczak,A. Wilk, K. Sowa, W. Wąsik, J. Wabik, A. Król, J. Zerka, A. Fostyk,A. Natanek,W.Minartowicz,N. Stankiewicz, K.Popiel, M.Nowakowski, Basia i Helenka Guźlińskie, L. Szydłowska, A.Ślęzak, A. Krzanak, K.Półtorak, K Kutyba, M. Morawska (op. D. Jaros)
24.06.2015r.Um sala USCKoncert uświetniający rozdanie nagród prymusom świdnickich szkółudział: Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Wiktoria Smędra, Wiktoria Stamborska, Hanna Guźlińska (op. D. Jaros)
21.06.2015r.
-
23.06.2015r.
Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Warsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w KrakowieJ.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, , A. Król, J. Kleina, K. Polański
20.06.2015r.Estrada w RynkuKoncert Folkowy „Świtezianka” z okazji Dni Świdnicy Zespół  La Chanson; Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz, Klaudia Zyska, Wiktoria Śmędra (op. D. Jaros)
18.06.2015r.Prezentacja piosenek z musicalu " Bajki lat minionych", zwiedzanie Ośrodka, zajęcia warsztatowo-integracyjne z podopiecznymi OśrodkaJ.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska,  A. Król, K.Polański (op. J. Chojnowska)
13.06.2015r.OSiR - stadionUroczyste Podsumowanie Roku Oświatowego w MDK " Antoniada"Prezentacje artystyczne (J. Chojnowska), grupa tańca nowoczesnego ONE, grupy DIAGONAL modern-jazz, ISKIERKI grupa początk. ISKIERKI grupa zaawansowana (op. R. Łukaszewicz -Szczepanik)
13.06.2015r.OSiR - stadionPrezentacja musicalu " Bajki lat minionych" podczas Święta Służb MundurowychJ.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska,  A. Król, K.Polański (op. J. Chojnowska)
12.06.2015r.Hotel EsperantoPokaz dla UMUDZIAŁ pracowni tanecznej dz. II, grupy tańca nowoczesnego ONE: Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska, Daria Kapciak, Dominika Wróblewska, UDZIAŁ duetu modern jazz Lidia Maciejewska i Marcelina Moneta (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
29.05.2015r.I LO Świdnica„Technika w oczach młodych”I miejsce:  Karolina Jończyk, Wystawa: Jakub Król, Natalia Lesińska, Amanda Mazurek, Wiktor Dushka (op. J. Waksmundzka)
26.05.2015r.Przedszkole Miejskie nr 15 w ŚwidnicyFestyn RodzinnyUdział: Bastian Wiciński, Marcelina Wójcik, Magdalena Błasiek, Oliwia Kachnowicz, Oliwia Paruch (op. Ewa Tyszkiewicz)
25.05.2015r.Świdnica Fundacja Rodzin„Rodzina – tutaj wszystko się zaczyna”Udział 8 osób (op. J. Waksmundzka)
23.05.2015r.Parafia na ZarzeczuFestyn parafialnyDZIAŁ: ISKIERKI gr. zaawansowana: Karolina Trunkwalter, Adrianna Lasończyk, Oliwia Zycha, Julia Cichowicz, Marta Majcher, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Katarzyna Apostolska, Aleksandra Tomala, Kamila Skonieczny, Kacper Skonieczny, ISKIERKI gr.początkująca: Jan Ziobro, Natalia Romanowska, Natalia Kanecka,Agata Wróbel, Orzechowska Julia, Gołacka Maja, Kała Hanna, Poradzisz Martyna, Pańczak Zofia, Skowrońska Izabela, Mojsej Joanna, Kamińska Kamila (Op. R.Łukaszewicz-Szczepanik),                 Bastian Wiciński, Marcelina Wójcik, Magdalena Błasiek, Oliwia Kachnowicz,  (op. Ewa Tyszkiewicz)  
23.05.2015r.Galeria Świdnicka"Motodar" - Stowarzyszenia Motocyklowego "RIDER"Występ Zespołu Koraliki i Sekond (op. A. Trzeciak)
21.05.2015r.
-
22.05.2015r.
Sudeckie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Warsztaty aktorskie pt. " Tolerancja" z Juliuszem Chrząstowskim -aktorem Teatru Starego w Krakowie Udział: J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, J. Kleina (op. J. Chojnowska)
21.05.2015r.ŚlężaIV Rajd Absolwenta Przedszkola SłoneczkoUdział 27 osób - prowadzący Konrad Jaskuła z Koła "ToTuToTam" (op. Z. Curyl)
16.05.2015r.ChojnikVI Rajd Szlakiem Jana Pawła II"Organizacja rajdu pieszego (45 osób) - op. W. Ziobrowska i E. Tarnowska
09.05.2015r.Głuszyca - kompleks "Osówka"III Zlot Szlakiem Martyrologii "Osówka" 2015Rajd Górski. Udział 45 osób - przewodnictwo L. Matus
08.05.2015r.ŚwidnicaŚpiewanki Patriotyczne przy Wieży RatuszowejUdział: Kacper Sowa (op. D. Jaros), Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz),
06.05.2015r.Świdnica, nad zalewemWyścig Kolarski Szlakiem Grodów Piastowskich – część artystycznaUdział: Lena Szydłowska, Monika Sitarz (op. D. Jaros), Paulina Folcik, Zofia i Weronika Wąsowskie (op. Ewa Tyszkiewicz), ONE: Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska, Monika Sitarz, Daria Kapciak, Dominika Wróblewska, ISKIERKI grupa zaawansowana: Karolina Trunkwalter, Adrianna Lasończyk, Oliwia Zych, Julia Cichowicz, Marta Majcher, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Katarzyna Apostolska, Aleksandra Tomala,  ISKIERKI grupa początkująca: Jan Ziobro, Kacper Skonieczny, Kamila Skonieczny, Hanna Kała, Joanna Mojsej, Kamila Kamińska, Aleksandra Majcher, Zofia Pańczak, Agata Wróbel, Martyna Poradzisz, Natalia Kanecka, Izabela Skowrońska, Maja Gołacka, Julia Orzechowska (op. R. Łuk – Szczep.)
03.05.2015r.Parafia MB Oś. młodychFestyn parafialnypokaz Zespołu "Koraliki" (op. A. Trzeciak)
16.04.2015r.Pl. Św. Małgorzaty75 obchody rocznicy KatyniaUdział  : Weronika Wąsowska, Zofia Wąsowska, Paulina Folcik (op. Ewa Tyszkiewicz)
16.04.2015r.Pl. Św. MałgorzatyMiejskie obchody 75 rocznicy Upamiętnienia Zbrodni Katyńskiej Recytacja pod pomnikiem: E. Ofiara, J. Kleina (op. J. Chojnowska) oprawa muzyczna pr. muzyczna (D. Jaros)
11.04.2015r.Gimnazjum nr 2 ŚwidnicaMini wystawa dorobku kola "ToTuToTam" Swoje Odznaki turystyczne, książeczki i kroniki potwierdzajace zdobycie odznak zaprezentowali członkowie Koła "ToTuToTam": Piotr Kowalski, Natali Józefiak, Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk i Zuzanna Pietrukiewicz (op. Z. Curyl)
28.03.2015r.Galeria Świdnicka3 Urodziny Galerii ŚwidnickiejUdział Formacja "Koraliki" (op. A. Trzeciak)
22.03.2015r.Krzeszów - Chełmsko Śl. - Głazy Krasnoludków VIII Rajd Nepomucenowy Kola "ToTuToTam"Udziodział Koła ToTuToTam, Koła PTTK przy SP 6 oraz rodziców (łącznie 50 osób) (op. Z. Curyl)
22.03.2015r.Klub BolkoMiss Wiosna Świdnica 2015UDZIAŁ: Paulina Forcik, Weronika Wąsowska, Zofia Wąsowska (op. E. Tyszkiewicz), Wiktoria Pękała (op. A.Banach), Grupa tańca nowoczesnego ONE: Weronika Śliwowska, Wiktoria Śliwowska, Jolanta Kurzac, Aleksandra Ziaja, Daria Lubońska, Monika Sitarz, Daria Kapciak, Dominika Wróblewska, Grupa tańca nowoczesnego ISKIERKI: Karolina Trunkwalter, Adrianna Lasończyk, Oliwia Zycha, Julia Cichowicz, Marta Majcher, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko, Katarzyna Apostolska, Aleksandra Tomala,  Anastazja Dominas (op. R. Łuk-Szcep), Studio Poiosenki ”La Chanson”: Julia Kretowicz , Estera Ofiara (op. D. Jaros)
15.03.2015r.s. plastyczna MDKXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”Nagroda: Julia Kunas II miejsce w kategorii 1-3 SP (op. J. Waksmundzka)
09.03.2015r.s. plastyczna MDKEl. Miejskie „Bezpieczeństwo i rozwaga -tego od Ciebie każdy wymaga”Nagrody: Kat. 4-6 kl.                                           II miejsce Julia Kawa,                                        III miejsce Weronika Gładysz (op. E. Tarnowska),    kat. 7-9 lat:                                                          II miejsce: Julia Kunas (op. J. Waksmundzka)
01.03.2015r.OSiR - stadion"Tropem Wilczym" - Bieg pamięci Żołnierzy WyklętychCzęść artystyczna:                                         Studio Piosenki La Chanson:Wiktoria Smędra, Julia Kretowicz, Natalia Wyrzykowska, Kacper Sowa (op. D. Jaros) oraz Jakub Kleina (op. J. Chojnowska).
 
13.02.2015r.Teatr Miejski w ŚwidnicyMusical lat 20-tych i 30-tych „Bajki lat minionych”Udział: Julia Kretowicz, Natalia Wyrzykowska, Estera Ofiara, Kacper Sowa (op. D. Jaros), Lidia Maciejewska, Marcelina Moneta, Weronika Moneta Klaudia Drohomirecka (op. r. Łukaszewicz - Szczepanik), Grupa " Cedeen": J. Kleina, M. Pielech, M. Sławiński, E. Hołota, Zuzanna Darosz, A.Kowalczyk, N.Pelch. Grupa " Pauza": K. Sowa, J. Kutyło, J. Wabik, W. Słomińska, W. Wąsik, A. Jurczak, M. Idczak, O. Król, E. Tądel (op. J. Chojnowska) Wiktoria Turek, Natalia Łużna, Karolina Pitura, Weronika Kieca, Paulina Jurek, Anita Łój, Anna Huk Wierzbicka, Angelika Szkuciak (op. A. Trzeciak)
12.02.2015r.Szpital MiejskiDzień WolontariatuWystęp: "Koraliki", "Sekond" (op. A. Trzeciak)
29.01.2015r.Przełęcz JugowskaWyjazd na Hop - Sanki IIZwiedzanie Smoczej Jamy w Kamionkach, Przejście Przełęcz Jugowska - Rymarz - Schronisko "Zygmuntówka" - Bukowa Chata - Przełęcz Jugowska. Koło Turystyczne "ToTuToTam": Oliwia Matyszczyk, Dawid Matyszczyk, Sandra Matyszczyk, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Zuzanna Pietrukiewicz, Piotr Kowalski, Paweł Matjaszek, Zuzanna Kupczyk, Karolina Staszyńska, + dzieci zapiosane na liste "z plakatu" (op. Z. Curyl)
28.01.2015r.SP nr 1 w ŚwidnicyKoncert Noworoczny "Anioły"Występ Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk,  soliści: Karolina  Koch, Hanna Oleśkiewicz
opiekun : A.Banach
22.01.2015r.Przełęcz Sokola - Schronisko OrzełWyjazd na Hop - Sanki IKoło Turystyczne "ToTuToTam": Oliwia Matyszczyk, dawid Matyszczyk, Sandra Matyszczyk, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Zuzanna Pietrukiewicz, Zuzanna Kupczyk, karolina Staszyńska, Krystian Rokosz + dzieci zapiosane na liste "z plakatu" (op. Z. Curyl)
03.01.2015r.Teatr SOKKoncert z okazji 50-tej rocznicy śmierci M.Kozara-Słobódzkiego pt. „Bajki lat minionych”Teatralna grupa TS: Sandra Matyszczyk, Karina Biedroń, Maja Mogielnicka, Zuzanna Wierzchowska, Ewa Wierzchowska, Bogna Kiszecka, Oliwia Matyszczyk (op. W. Ziobrowska), "Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek": Joanna Miciuda i Wiktoria Pękała (op. A. Banach), Zespoł Wokalny "Luźny Skład": Weronika i Zosia Wąsowskie, Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz), Grupa " Cedeen": J. Kleina, M. Pielech, M. Sławiński, E. Hołota, Zuzanna Darosz, A.Kowalczyk, N.Pelch, Grupa " Pauza": K. Sowa, J. Kutyło, J. Wabik, W. Słomińska, W. Wąsik, A. Jurczak, M. Idczak, O. Król, E. Tądel (op. J. Chojnowska)
22.12.2014r.Świdnica, Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychSpotkanie Opłatkowe Świdnickich Organizacji PozarządowychUdział  Zespołu Wokalnego "Luźny Skład": Weronika i Zosia Wąsowskie, Paulina Folcik, , Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)
19.12.2014r.Muzeum Dawnego KupiectwaKonkurs "'Swidnicka Szopka Bożonarodzeniowa"Kat. szkół podstwowych: I miejsce: Koło Ceramiczne MDK (Aleksandra Tomala, Ewa Fitrzyk, Laura Fitrzyk, Hanna Stanejko, Wiktoria Kulaszewska, Nina Kołakowska, Jagoda Krzak, Zuzia Walkiewicz, Ola Jóźwik, Bogna Kiszecka, Adrianna Lasończyk, Amelia Jaskuła, Szymon Olchowy, Julia Tarnowska) op. E. Tarnowska,
wyróżnienie: Koło Technik Róznych (Szymon Antonowicz, Konstancja Kulak, Kinga Frączek, Sara Zawisza, Agata Burdak, Kinga Prask, Zuzanna Szponik, Julia Mielniczyn, Wiktoria Kwiatkowska, Alicja Wojnowska, Nadia Bieszczad, Maciej Kotański, Paweł Matjaszek, Emilia Lato) op. J. Waksmundzka,
wyróżnienie: Grupa Form Dekoracyjnych i Użytkowych "Agrafka" (Weronika Oss, Lena Zaremba, Oliwia Kachnowicz, Nadia Uchańska) op. J. Walerowicz
kat. szk. gimn i ponadgimn. wyróznienie: Tomasz Stochniel (op. E. Tarnowska)
18.12.2014r.Teatr Miejski w Świdnicy"Anioł pasterzom mówił..." - Wieczór Kolęd z zespołem dawnymUdział  : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus", zespół "Wirusy" i solistki ze "Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" (op. A.Banach)
oraz  reprezentanci prac. teatralnych (op. J.Chojnowska i W. Ziobrowska), tanecznej, (op. R.Łukaszewicz-Szczepanik), zespół "Luźny Skład": Weronika i Zosia Wąsowskie, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta, Oliwia Suszek (op. Ewa Tyszkiewicz),
13.12.2014r.sale MDK ul. NauczycielskaWarsztaty malowania bąbek Koordynacja J. Walerowicz
12.12.2014r.Galeria FotografiiOdsłonięcie Ruchomej Szopkiautorzy: L. Matus, S. Sawicki, E. Tarnowska, A. Walerowicz.
01.12.2014r.Klub BolkoKoncert Rockowy "ROCK przeciw AIDS"Koncert (S. Łabuda) , udział Zespół "One" (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
 
11.11.2014r.Teatr ŚOK"Pociąg historii" - Koncert z okazji Swięta NiepodległościUdział w koncercie: narrator-Jakub Kleina (Cedeen), kolejarz-Adrian Jurczak(Pauza) (op. j. Chojnowska)
10.11.2014r.Dobromiery + StryegomV Rajd Szlakiem Ułanów Legii NadwiślańskiejAmelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Natalia Józefiak, Zuzanna Kupczyk, Adrian Kuzaj, Paweł Matjaszek, Dawid Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Krystian Rokosz,  Karolina Staszyńska (op. Z. Curyl)
06.11.2014r.MDKGra Miejska dla gimnazjalistówUdział Gimn. 1 i 3 (koordynator A. Walerowicz i L. Matus)
25.10.2014r.Galeria Świdnicka"Gramy dla Kacpra"- koncertWystęp: "Koraliki" i "Sekond" (op. A. Trzeciak)
12.10.2014r.Klub BolkoInicjatywa obywatelska "Świdniczanie dla Świdniczan"Nagroda: Anna Trzeciak (zbiór lalek), udział: R. Łukaszewicz - Szczepanik (taniec i obrazy), J. Chojnowska (zbiór aniołów), A. Walerowicz (modelarstwo), M. Korzekwa (szachy)
05.10.2014r.Ul. Kardynała S. WyszyńskiegoFestyn promocyjny MDK Bartek- pracownia muzyczna - Dariusz Jaros, - pracownia muzyczna - Ewa Tyszkiewicz, - pracownia taneczna - Anna Trzeciak, - pracownia taneczna - Zbigniew Brożbar. - Zespół "Iskierki" gr. początkująca, "Iskierki" gr. zaawansowana, "Diagonal"- Renata Łukaszewicz - Szczepanik, - pracownia muzyczna - Agnieszka Banach, - pracownia modelarska - Stanisław Sawicki, - pracownia teatralna: Kacper Sowa (op. Joanna Chojnowska), - Konkurs plastyczny - malowanie kredą na chodniku: Za w/w konkurs odpowiedzialne były : Elżbieta Tarnowska, Wanda Szwegler, Joanna Walerwicz. W konkursie nagrodzono: Karolinę Woźniczkę, Maję Mogielnicką i Karinę Biedroń, Nadię Antonowicz i Karolinę Trunkwalter, Julię Girej, Hanię Struzik, Weronikę Mongiało oraz Patrycję Ćwiertnię.
28.09.2014r.Klub NOT75 rocznica powstania Państwa Podziemnego i „Szarych Szeregów"Występ: Kamil Sowa z gr. Teatralnej (op. J. Chojnowska)
27.09.2014r.
-
28.09.2014r.
Góry orlickie i BystrzyckieIV Jesienny Rajd Dziecięcy PTTKUdział grupy „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)
21.09.2014r.Klub Bolko25 rocznica powstania Koła Sybiraków, 75 rocznica Napaści ZSRRWystęp gr. Wokalnych (op. D. Jaros) i teatralnych : Kacper Sowa, jakub Kleina (op. J. Chojnowska)
06.09.2014r.USC ŚwidnicaUroczystość z okazji 50 lecia pożycia par małżeńskichWystęp: Zespół „Koraliki” (op. A. Trzeciak)
wewnętrzny25.06.2015r.s. teatralna MDKZakończenie roku szkolnego w pracowni teatralnej, tanecznej A. Trzeciak," Agrafka" J.Walerowicz. Występ Grupy ze spalonego teatru -przedstawienie " Jest na świecie kraj malutki..." oraz uroczyste wręczenie uczestnikom dyplomów i nagród. Pauza: J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, , A. Król, J. Kleina, K. Polański, Grupa ze spalonego teatru: Milena Głąbik, Martyna Ryży, Martyna Golon, Szymon Antonowicz,Paula Wierbowiecka, Julia Romanowicz, Erika Trzaska, Zosia Baranik (op. J. Chojnowska)
13.06.2015r.s. plastyczna MDKKonkurs na logo „70 lat Oświaty Świdnickiej”Wyróżnienie: Alicja Wojnowska (op. J. Waksmundzka)
13.06.2015r.s. plastyczna MDKKonkurs na logo „65 lat MDK w Świdnicy”Udział 30 osób. I miejsce": Aleksandra
Klimkiewicz (op. J. Waksmundzka)
10.06.2015r.MDKKonkurs plastyczny „ 70 lat Świdnickiej Oświaty”nagroda; Julia Nowak                                   wyróżnienie: Agnieszka Piechurska, Eliza Parkitna op. E. Tarnowskiej), Alicja Wojnowska (op.J. Waksmundzkiej)
10.06.2015r.MDZKKonkurs plastyczny „65 lecie MDK”nagroda: Aleksandra Klimkiewicz op.J. Waksmundzka),                                                         wyróżnienia w postaci kwalifikacji pracy do wystawy dla: Alicji Maliszewskiej, Patrycji Ćwiertnej, Martyny Nycek, Mileny Głąbik, Kasi Duszki, Malwiny Milak, Danusi Tyńskiej, Magdaleny Halickiej, Natalii Stupeckiej, Dominiki Waligórskiej, Oli Iwancz, Roksany Promowicz, Karoliny Jończyk, Aleksandry Jóźwik, Bożeny Cugier, Weroniki Gładysz
31.05.2015r.s. taneczna MDK BartekWarsztaty z karoliną Moskal - FlagąWarsztaty Taneczne z jurorką KAROLINĄ MOSKAL FLAGĄ w MDK Bartek w ramach Tanecznego Deptaka (op. R. Łuk - Szczepanik)
27.05.2015r.s. muzyczna MDK Bartek"Tańczymy i śpiewamy dla każdej mamy" Udział (występ) zespołu „TIMKI” - prezentacja dla rodziców (op. A.Banach)
27.04.2015r.
-
29.04.2015r.
Kraków - BytomWycieczka nagrodowa dla uczestników Muzikalu "Bajki lat minionych..."Udział: J. Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, (op. J. Chojnowska), Wiktoria Pękała (op. A.Banach), Wiktoria Smędra, Natalia Wyrzykowska, Julia Kretowicz (op. D. Jaros)
25.04.2015r.Hotel FADOUrodziny prababci Katarzyny ApostolskiejUDZIAŁ; ISKIERKI gr. zaawansowana: Katarzyna Apostolska, Karolina Trunkwalter, Adrianna Lasończyk, Oliwia Zych, Julia Cichowicz, Marta Majcher, Nadia Antonowicz, Justyna, Janeczko,  Aleksandra Tomala, Anastazja Dominas (op. r. Łuk. - Szczep)
17.04.2015r.s. muzyczna MDK Bartekeliminacje wewnętrzne do XI Dolnośląskiego Konkursu Keyboardowego „Mistrz Klawiatury’2015”. Nominacje do etapu wojewódzkiego otrzymało 6 osób:
Karolina Koch – grupa keyboardowa „Klawiatura” II (dz. II MDK „Bartek” – op. A.Banach) Wiktoria Pieczara – grupa keyboardowa „Klawiatura” II (dz. II MDK „Bartek” – op. A.Banach) Martyna Dymnicka – grupa keyboardowa „Klawiatura” I (dz. II MDK „Bartek” – op. A.Banach) Mikołaj Bobrowicz – grupa „Keyboard” (dz. I MDK– op. E.Tyszkiewicz) Oliwia Kachnowicz – grupa „Keyboard” (dz. I MDK– op. E.Tyszkiewicz) Krystian Wychowanek – grupa „Keyboard” (dz. I MDK– op. E.Tyszkiewicz)                Jury postanowiło też wyróżnić, za ciekawe wykonanie wybranych utworów, następujących uczniów z grupy keyboardowej „Klawiatura” (dz. II MDK „Bartek” – op. A.Banach): Helenę Maderę za utwór „Piraci z Karaibów”, Anastazję Matysiak za „Wesołego kotka” i Bartosza Rośka za „Rock’rolla” z elementami improwizacji
10.04.2015r.posesja MDK przy Dębie KatyńskimUpamiętnienie 75 rocznicy Zbrodni KatyńskiejGrupa " Pauza" J.Kutyło, E. Ofiara, K. Sowa, A. Jurczak, M. Idczak, W. Wąsik, W. Słomińska, E. Tądel, A. Król, Grupa " Cedeen": J. Kleina, M. Sławiński, A. Kowalczyk, N.Pach. (op. J. Chojnowska i D. Jaros)
30.03.2015r.
-
31.03.2015r.
Klub BolkoRodzinne Warsztaty Malowania PisanekUdział: Zosia Mikunda, Weronika Jamien, Hania Czarna, Julia Lipka, Maja Biało, Łucja Sobolewska, Alicja Leśniowska, Zosia Czernatowicz, Mila Jaśkiewicz, Amelia chlastała, Michalina Wróbel, Jagoda Wróbel, Asia Cybuch, Weronika Uss, Amanda Mazurek, Natalia Lesińska, Basia Biela, Jagoda Smolarek, Martyna Szamańska, Paulina Święcicka, Oliwia Osienienko, Alicja Grzeslowska, Katarzyna Duszka, Ignacy Tyszkiewicz oraz 6 rodziców (op. J. Walerowicz), Emilka  Lato, Sara  Zawisza, Paweł  Matjaszek, Zosia  Benko, Nadia  Bieszczad, Natasza  Bieszczad, Magda  Morawska, Karol  Miłkowsk, Konstancja  Kulak, Alicja  Wojnowska, Ola  Wojnowska, Wiktoria  Kwiatkowska, Agata  Burdak, Kinga  Frączek, Szymon  Antonowicz, Maciej  Katyński, Mela  Mielcarek, Martyna  Golon, Ala  Szcześniak, Sylwia  Szcześniak, Agatka  Zaremba, Adela  Zaremba, Lena  Piotrowska,Oliwia  Nowak, Wiktor  Dushka, Iga  Kruk, Angelika  Kurowska, Julia  Kunas, Julia  Rokicka, Hania  Rokicka + 3 rodziców (op.  J. Waksmundzka), Iga Szklarczyk, Maciej Kijek, Milena Kijek, Alicja Szczepana, Kacper Grzegorzewski, Martyna Średnicka, Emilia Wołoszyniec, Lena Jakubczyk,  Nadia Pieczonka,  Klaudia Chudy,  Hanna Jesior, Marta Lurka,  Oliwier Krawczyń,  Zuzanna Grycko,  Justyna Jamro, Karolina Koch + 7 rodziców (op.  Agnieszki Banach),  Mateusz Baranik, Jakub  Okruta, Oliwia Paruch, Julia Mazuchowska, Paulina Forcik, Magdalena Basiek, Marcelina Wójcik, Paweł Wójcik (op.  E.  Tyszkiewicz), Angelika Szkuciak, Kamila Baczyńska, Emilia Adamska, Hanna Adamska, Natalia Lesińska, Emila Hardy, Agnieszka Martyniec, Magda Martyniec, Wiktoria Wójcik, Karolina Rogacz, Karina Biedroń, Alicja Mincarz, Maja Januś, Julia Januś, Michał Hardy, Laura Gadzińska, Maja Mazurek, Laura Mazurek, Anetka Kiszczak, Kamila Sitarz, Daria Kowaczak, Emilia Kowaczak, Maja Mogielnicka, Sandra Matyszczyk, Angela Borońska, Daria Kapnik, Klara Soch, Nikola Kępa, Wiktoria Bernatowicz, Justyna Malczak, Zuzia Sadowiska, Milena Strugała, Zosia Richter, Weronika Usińska, Marta Augustynowicz, Baranik Ewa, Hanna Rosa, Natalia Zalewska, Weronika Mikuła, Maja Szmudrowska, Karolina Pitura + 11 rodziców (op. A.  Trzeciak), Aleksandra Majcher, Hania Kała, Natalia Romanowska, Kamila Kamińska, Martyna Poradzisz, Malwina Kulig, Nadia Antonowicz, Szymon Antonowicz, Joanna Mojej (op. R. Łukaszewicz – Szczepanik), Hania Godula, Agnieszka Godula, Magda Duda, Maja Duda, Julia Kot, Ola Krzemińska, Kuba Zarzycki, Wiktoria Gadzińska, Antoś Romanik, Staś Romanik, Ntalia Głogiewicz + 2 rodziców (op.  W. Szwegler), Sowa Kacper, Wabik Julia, Wabik Bryan, Baranik Zosia, Baranik Ewa, Tądel Elżbieta, Wabik Hanna + 3 rodziców (op.  .  Chojnowska), Fitrzyk Ewa, Fitrzyk Laura, Krzak Jagoda, Jaskuła Amelia, Stanejko Hanna, Nycek Martyna, Barański Tomasz, Jóźwik Aleksandra, Lasończyk Adriana, Kulaszewska Wiktoria, Borkusz Igor, Cugier Bożena, Kiszecka Bogna, Jaskuła Konrad, Wajda Klaudia, Olchawa Kacper, Olchawa Szymon, Kołakowska Nina, Michalik Amelia, Ćwiertnia Patrycja, Kowalska Konstancja, Maliszewska Alicja, Kawa Julia, Sakowska Aleksandra, Tarnowska Julia, Tarnowski Kacper, Stochniel Justyna, Krupa Fiona, Krupa Oskar,  Wałach Aleksandra (op. E. Tarnowska)
Łącznie 207 uczestników
28.03.2015r.Katedra Zwiedzanie Świdnickiej KatedryUdział: Koło Turystyczne "ToTuToTam" (op. Z. Curyl) i rodziców, Uczestników Konkursu Modelarskiego i gości z Czech
21.03.2015r.Teatr Miejski w ŚwidnicyIII Dzień Talentów MDKGrand prix - Aleksandra Ziaja (op. R. Łukaszewicz – Szczepanik)                                     Wyróżnienia: Wiktoria Pękała (op.  A. Banach), Kacper Sowa – (op. J. Chojnowska), Amelia Pieszczoch – (op. M. Korzekwa), Hanna Stanejko – (op. W. Ziobrowska), Maja Szymaszkiewicz – (op. J. Waksmundzka), Julia Przyborowska – (i nagroda publiczności) (op.  A. Trzeciak)                      Udział  : Mateusz Zapotoczny (pr. A. Walerowicza), Zuzanna Wyszkowska (pr. W. Szwegler), Justyna Stochniel (pr. E. Tarnowskiej), Julia Kretowicz (pr. D. Jarosa), Aleksander Buczko (pr. K. Jasa), Oliwia Kachnowicz (pr. E. Tyszkiewicz), Kacper Gruziński (pr. Z. Brożbara), Agnieszka Godula (pr. E. Tyszkiewicz), Weronika Kieca (pr. A. Trzeciak), Piotr Kowalski (pr. Z. Curyl)
13.03.2015r.s. teatralna MDK"Sławni Świdniczanie" prelekcja Mariusza Barcickiego" Udział: Pr. plastyczna (op. J. Waksmundzka), pr. teatralna (op. J. Chojnowska), Koło "ToTuToTam" (op. Z. Curyl)
21.02.2015r.Bielice XII Wyprawa do Korony Gór PolskiZdobycie Kowadła (G. Złote) 16 osób (op. Z. Curyl)
23.01.2015r.Witoszów DlnMistrzostwa Koła na ściance wspinaczkowejI m. Konrad Jaskula, II m. Piotr Kowalski, III m. Zuzanna Pietrukiewicz + udział 8 uczestników (op. Z. Curyl)
15.01.2015r.s. teatralna MDK Bartek„Kolędowe Spotkanie dla Rodziców”Udział (występ) solistów z grup keyboardowych "Klawiatura" I i II;  (Amelia Miałszygrosz, Karolina Koch, Wiktoria Pieczara, Oliwier Krawczyk, Daria Kwiecińska, Daniel Szokało, Julia Rogowska, Laura Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało), zespołu "Wirusy" i solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży (Estera Ofiara i Joanna Miciuda) oraz zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" (op. A. Banach)
17.12.2014r.pr. teatralna MDK"Wieczór Kolęd w Pracowni Teatralnej"" Grupa ze spalonego teatru" - recytacja wierszy przez uczestników: Sz. Antonowicz, M. Głąbik, M. Ryży, Z. Baranik, H. Rosiek, M.Golon, M. Gawlik, A. Grześkowiak. Grupa "Pauza"- prowadzenie i prezentacja Jasełek, prowadzenie zabaw z dziećmi i rodzicami: E. Ofiara, K. Sowa, J. Kutyło, J. Wabik, W.Słomińska, W. Wąsik, A. Jurczak, M. Idczak, O. Król (op. J. Chojnowska)
07.12.2014r.s. taneczna MDK BartekWatsztaty taneczne Hip - Hop i Modern Jazz z Damianem Gorazdowskimudział gr. tanecznych dz. II (op. R. Łukaszewicz - Szczepanik)
06.12.2014r.
-
07.12.2014r.
Wycieczka Krajoznawcza "W poszukiwaniu św. Mikołaja"Zwiedzanie Wałbrzycha. Spektakl w Teatrze Laliki i Aktora oraz wręczanie paczek przez św. Mikolaja (op. J. Chojnowska, J. Walerowicz, A. Banach, W. Ziobrowska, E. Tyszkiewicz, Z, Curyl)
05.12.2014r.s. teatralna MDK BartekKonkurs Recytatorski " Wierszykarnia"Nagroda: Szymon Antonowicz (op. J. Chojnowska)
26.11.2014r.s. muzyczna MDK Bartek"Andrzejkowe prezentacje" - warsztaty dla dzieci i rodziców z pracowni muzycznej udział (występ)  zespołu piosenki i ruchu "Timki" (op. A. Banach)
05.11.2014r.s. teatralna MDK BartekII Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia” Nagroda: Karolina Partyczna, Hania Stanejko, Tomasz Kaczmarek, Karina Biedroń, Sandra Matyszczyk- op. Wioletta Ziobrowska
Nagroda: Szymon Antonowicz- (op. Joanna Chojnowska)
Udział: Michał Druzd, Marcelina Radwańska, Patrycja Kołodziejczyk, Maja Laska, Amelia Jaskuła, Liwia Żak, Wiktoria Grabczyńska, Oliwia Matyszczyk, Maja Mogielnicka – op. Wioletta Ziobrowska
udział w Jury: Barbara Szpilka (op. J. Chojnowska)
31.10.2014r.Cmentarz przy ul. BrzozowejWizyta na cmentarzuWyjście Koła ToTuToTam: Piotr Kowalski, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła, Karolina Starzyńska, Bartosz Pszeniczka, Paweł Matjaszek, Natalia Józefiak, Adrian Kuzaj, Krystian Rokosz (op. Z. Curyl) 
30.10.2014r.s. muzyczna MDK Bartek Warsztaty nauki hymnu pt."Wszyscy znamy hymn MDK" prowadzący: A.Banach Udział grup: "Klawiatura" i Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek" (op. A.Banach), oraz pracowni modelarskiej (op. St.Sawicki), i tanecznej (op. R.Łukaszewicz-Szczepanik)
16.10.2014r.s. plastyczna MDK BartekWarsztaty ceramiczneudział dzieci z Przedszkola nr 14 i dzieci czeskich (op. E. Tarnowska)
10.10.2014r.MDKVII Bieg Patrolowy Śladami Mieczysława Kozara - Słobódzkiego.I m. pracownia plastyczna (J. Waksmundzka) Aleksandra Klimkiewicz, Iga Kruk, Marta morąg, Dominka Waligórska, Weronika Skupień, Marysia Skupień, Wiktoria  Walońska, Viktor duszka, Laura Wasylkiewicz, Zofia Mały, Oliwia Drozdowicz, Daria Goździejewska, Klaudia włosiska, Roksana Dromowicz, Dagmara Noceń, Weronika Walińska, Klaudia Tomasik, Ola Skrzyńska, Maja Szymaszkiewicz, Ola Iwancz, Magdalena Lewkowska
II m. pracownia turystyczna (Z. Curyl): Zuza Pietrukiewicz, Zuzia Kupczyk, Amelka Jaskuła, Karolina Staszyńska, Piotr Kowalski, Paweł Matiaszek, Adrian Kuzaj
II m. pracownia taneczna  (A. Trzeciak): Nikola Gajko, Natalia Zlewska, Wiktoria Wajdzik, Ala Mincarz, Natalia Makowska, Karolina Pitura, Anna Łój, Paulina Jurek,
III m. pracownia taneczna (R. Łukaszewicz- Szczepanik): Joanna Mojej, Kamila Kamińska, Aleksandra Tomala, Nadia Antonowicz, Martyna Poradzisz, Bianka Polak, Hanna Kała, Antonina Polak, Justyna Jamro, Weronika Mongiało, Bogusław Paczek, Katarzyna Apostolska, Natalia Romanowska, Jan Ziobro
III m. pracownia teatralna (J. Chojnowska): Kacper Sowa, Martyna Idczak, Julia Wabik, Szymon Antoniwcz, Weronika Wąsik, Sandra Kałamarz, Adrian Kurczak, Aleksandra Król, Martyna Ryży, Milena Głąb
12.09.2014r.s. komputerowaSpotkanie autorskie z Mariuszem BarcickimPracownie plastyczne (op. E. Tarnowska, J. Waksmundzka, W. Szwegler) i koło „ToTuToTam” (op. Z. Curyl)