Nasze sukcesy w roku 2017/2018

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2017/2018.

2,643 total views, 1 views today

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy09.06.2018r.BroumovBroumovsky Gambit4. Grzegorz Janiak, 5. Jan Moląg, 11. Maciej Kaczmarzyk, 17. Hubert Jaworski, 18. Maciej Cisek, 21. Oskar Brzezicki, 27. Tomasz Cisek, 28. Wiktoria Ligierko, 29. Wiktor Zieliński, 32. Iga Kruk, 37. Liliana Jarząbek, 38. Juliusz Kajrowicz, 40. Dominik Pazdur, 41. Tymoteusz Krawczyk, 44. Aleksandra Przychocka,, 46. Ewa Liman, 48. Milena Strugała  op. M. Korzekwa
Grupa „A” - 1 m. W. Kowalczuk, 7 m. Michał Turek Grupa do 15 lat: 1 m. Oskar Perek, 2 m. Antoni Pieszczoch, udział: Cybruch Jakub, Paluch Filip, Paluch Szymon, Grobelny Krzysztof, Mielnik Michał, Mielnik Mateusz,  Wiktoria Kwiatkowska, Dawid Majewski,
Zofia Mały, Łukasz Mały, Eryk Dolata, Mateusz Mielnik, Michał Mielnik - op. W. Kowalczuk
19.05.2018r.Broumov- Otovice CZMemorial kit show Broumov 2018Juniorzy nagrody i wyróżnienia: Adam Grech, Aleksander Żabrowski, Maciej Dyrda, Róża Bartko-Kozieł
Nagroda specjalna-najlepszy model z zestawu firmy Eduard-Szymon Mazur -op. A. Walerowicz
24.03.2018r.
-
25.03.2018r.
BytomXIV Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 2018Młodziki: Adam Grech, Witek Łazarek, Konrad Świder , Szymon Świder , Aleksander Zabrowski
Juniorzy wyróżnienie: Róża Bartko-Kozieł, Piotr Kowalski
Seniorzy: Arkadiusz Walerowicz
Nagrody specjalne: Nagroda IPN-Konrad Świder, Nagroda Tamiya Cup –motocykle, Róża Bartko-Kozieł
op. A. Walerowicz
17.03.2018r.
-
18.03.2018r.
Bratysława (Słowacja)XI Rajd Nepomucenowy udział dzieci i rodziców Koła ToTuToTam (28 osób). opiekun Z. Curyl
02.01.2018r.Centrum Kultury IzabelinXXIII Międzynarodowy Konkurs - Klucz do Ojczyzny – Polski Rok -Boże Narodzenie 2017Nagroda: Wiktoria Walusiak i Helena Guźlińska. op. J. Waksmundzka
16.12.2017r.Świdnica-teatrAnieli grają i śpiewają - Koncert Kolęd - zespół Totus Musicus i jego gościerecytacje kolęd i pastorałek przez grupę Cedeen: Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, , Kacper Sowa, , Martyna Idczak, Ada Lasończyk, Wiktoria Stamborska (op. J. Chojnowska)
Wystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Julia Kozów, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistki z grupy Studio Piosenki: Karolina Koch, Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Lila Grzebieniak i Klaudia Chudy oraz Zespół Piosenki i Ruchu "Timki"(w składzie:  Ada Pieczonka, Hania Łagoda, Patrycja Krupka, Ksawery Jaszczak, Olimpia Spychaj, Hania Bosy, Maja Żak, Natalia Sakowska, Tobiasz  Arczykowski, Hania Gońka, Pola Szklarczyk -
opiekun   A.Banach
02.12.2017r.
-
03.12.2017r.
ZUŚ Trutnov (Czechy)Warsztaty muzyki dawnej i ruchu scenicznego pt. Interpretacja dawnych polskich i czeskich kolęd - realizowane w ramach projektu: Świdnicki Gryf - Trutnowski SmokUdział  : Zespół Muzyki Dawnej Totus Musicus w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Julia Kozów, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk 
opiekun   A.Banach
02.12.2017r.
-
03.12.2017r.
TrutnovWarsztaty Muzyki Dawnej i Teatralne w ramach Międzynarodowego Projektu - Świdnicki Gryf - Trutnowski SmokUdział w warsztatch teatralnych z nauczycielem od teatru (ZUS), próby do  Wieczoru  Kolęd:  Kacper Sowa, Nadia Antonowicz, Elżbieta Tądel, Adriana Lasończyk (op. J. Chojnowska)
28.11.2017r.TrutnowMiędzynarodowa Wystawa Modelarstwa w ramach Projektu 'Świdnicki Gryf-Trutnowski Smok'Ela Tądel, Kacper Sowa, Izabela Trojanowska (op. J. Chojnowska)
10.11.2017r.MDK BYTOMBiennale Tkaniny Artystycznej - Sileziany 2017 Nagroda-Radosław Teuerle gr.IV,
Wyróżnienie - Łucja Miłkowska- gr.III, Daria Piechurska-grII, Ola Jawień-gr.II, Zuzia Gąszowska gr.IV
Udział -16 osób - op. W. Szwegler
02.11.2017r.MDK BytomXI Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży SILEZIANY 2017. Daniel Szokało lat 11 – NAGRODA III STOPNIA
 Kwalifikacje do wystawy:
Dawid Szokało lat 12 Hanna Napieracz lat 9 Martyna Kuśnierz lat 11 Kacper Olchawa lat 11 Maja Gabryelska lat 8 Anna Kryger lat 10 Karolina Koch lat 11 Ewa Fitrzyk lat 10 Kinga Czajkowska lat 10 Szymon Olchawa lat 12
op. E. Tarnowska
14.10.2017r.Police nad Metují (Czechy)Model CUP Police nad Metují 2017Adam Grech, Konrad Marchewka, Róża Bartko-Kozieł, Szymon Mazur
 Piotr Kowalski,
 Nagrody specjalne za najlepszy plstikowy model,
Szymon Mazur i Piotr Kowalski
Pracownia modelarska dział II:
II miejsce - Konrad Marchewka,
III miejsce - Hanna Jesior,
II miejsce - Maksymilian Boczyło,
Udział:
Piotr Kowalski, Mikołaj Jesior Dobrosław Kiszecki 
07.10.2017r.
-
08.10.2017r.
SzczecinVII Festiwalu Modelarskim Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie o puchar prezydenta miasta Szczecin PAPRYKARZ 2017Róża,Bartko-Kozieł AdamGrech i Jakub Gotfryd –wyróżnienia
 Róża Bartko -Kozieł zdobyła nagrodę specjalną Dyrektora Muzeum Techniki i Komunikacji
  op. A. Walerowicz
30.09.2017r.ul. Galla Anonima 1, ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca DRAKONALIA 2017Pracownia modelarska MDK Świdnica:
-III miejsce w kategorii St. Junior od 14 do lat 18 – Jakub Gotfryd
- IV miejsce w kategorii Mł. Junior od 8 do 13 lat – Dobrosław Kiszecki
- VI miejsce w kategorii Mł. Junior od 8 do 13 lat - - Tymoteusz Arczykowski
op. M. Grzelak
ogólnopolski17.08.2018r.
-
19.08.2018r.
Zamek GrodziecIII Towarzyski Turniej na Zamku Grodziec AD 2018 Udział w warsztatach i samodzielny  występ (koncert) Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Maja Urbaniak, Wojtek Urbaniak, Karolina Koch, Weronika Mongiało  i Julia Kozów -    opiekun: A. Banach
01.06.2018r.
-
03.06.2018r.
WadowiceXLVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy Finał centralnyI miejsce w kat. szkół podstawowych DRUŻYNA ToTuToTam w składzie: Agata Hruszowiec, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski op. Z. Curyl
29.05.2018r.
-
01.06.2018r.
Zielona GóraFestiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Fumaudział:Klaudia Kutyba - op. D. Jaros
25.05.2018r.ŚwidnicaPrzegląd Piosenki Literackiej - PaPaLiwyróżnienie:Adam Chlebowski,Weronika Wąsowska,
udział:Olga Węgłowska - op. D. Jaros
15.05.2018r.
-
18.05.2018r.
OpoleSpotkania artystyczne placówek wychowania pozaszkolnego - Opole Artis – warsztaty wokalne,gry terenowe,występy na deskach opolskiego AmfiteatruLaureaci:Adam Chlebowski,Weronika Wąsowska,Olga Węgłowska,Natalia Wyrzykowska - op. D. Jaros
11.05.2018r.Kraków OleandryKonkurs Wiedzy o Marszałku Józefie PiłsudskimI miejsce –kat. szkoły podstawowe: Hanna Stanejko
II miejsce kat. gimnazjum: Konrad Jaskuła - op. W. Ziobrowska
08.05.2018r.PłockXIX Ogólnopolski Festiwal Teatrzyków Dziecięcych i Młodzieżowych HECA 2018Kwalifikacja do finału grupa Pierrot za spektakl pt. „Księga marzeń” - op. W. Ziobrowska
 
28.04.2018r.sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej Iskry we Wrocławiu ul. Pautscha 9II Konkurs i wystawa modeli redukcyjnych - MODELARSKA ISKRAPracownia modelarska-nauczyciel Arkadiusz Walerowicz
Młodziki nagrody i wyróżnienia: Agata Hruszowiec, Witold Łazarek
Juniorzy wyróżnienie: Adam Grech
Nagroda specjalna-najlepszy model w polskich barwach-Witold Łazarek
Nauczyciel pracowni modelarskiej Mateusz Grzelak
Udział: Łukasz Zatorski, Jakub Chybowski
Nagroda specjalna Dyrektora Szkoły – Jakub Chybowski
Nauczyciel pracowni form dekoracyjnych i użytkowych Agrafka-Joanna Walerowicz
udział: Oliwia Greś – Matuszewska, Maja Biało,
Łucja Sobolewska, Magda Malina, Natalia Surówka, Weronika Surówka, Jagoda Smolarek, Milena Jaśkiewicz, Zuzanna Babiarz, Maja Sikora, Oliwia Stark
11.04.2018r.
-
12.04.2018r.
RybnikVI Rybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny - Przestrzeń WyobraźniWyróżnienie I stopnia dla grupy Pierrot: Liwia Żak, Amelka Jaskuła, Ania Piskorz, Hania Kała, Marcelina Radwańska, Marek Angierman, Ala Łukaszewicz, Zuzia Moas, Wiktoria Grabczyńska, Karolina Partyczna - op. W. Ziobrowska
16.03.2018r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka Wielkanocna - WiosnaNagroda Zosia Mały
Wyróżnienie Kasia Piątek, udział w wystawie: Zuzia Guzek, Ola Kaczmarek, Wiktoria Walusiak, Amelia Zduńczyk, Magda Morawska, Kasia Dushka. op. J. Waksmundzka
14.03.2018r.Młodzieżowy Dom Kultury - Śródmieście - WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny - 7 grzechów głównychNagroda: Aleksandra Klimkiewicz, wyróżnienie: Wiktoria Walusiak i Klaudia Tomasik, udział w wystawie: Magda Morawska, Konstancja Kulak, Agnieszka Balant, Kornelia Przybyło. op. J. Waksmundzka
14.03.2018r.Młodzieżowy Dom Kultury - Śródmieście - WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Magia roślin – KwiatUdział 27 osób ( 38 prac) op. J. Waksmundzka
01.03.2018r.Szkoła Podstawowa nr 50 GdańskMoja mała ojczyzna – moje miejsce na ziemiUdział 4 osoby (Walusiak,Morawska,Kruk,Strzelczyk) op. J. Waksmundzka
28.02.2018r.Przedszkole Miejskie nr 12 MielecPrzedszkolak poznaje Polskę (Miasto,miejsce zamieszkania)6 prac(Łuczak,Skałba,Kyryliuk,Janus,Jaworska,Kozioł) op. J. Waksmundzka
26.02.2018r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Na skrzydłach wyobraźniNagrody: Katarzyna Piątek, Oliwia Maj, Barbara Tomczak, Wiktoria Gołuch, Klaudia Tomasik. op. J. Waksmundzka
19.02.2018r.Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej WoliXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Pudełko moich marzeńWyróżnienie : Mia Skałba i Kornelia Przybyło. op. J. Waksmundzka
09.02.2018r.Szkoła Podstawowa w Nałęczowie XV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej - Świat w oczach najmłodszych – Rodzinne pasjeNagroda specjalna – Aniela Jakubczyk op. J. Waksmundzka
08.02.2018r.Wrocław- Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży ul. Kołłątaja 20XIII Festiwal Piosenki i Małych Form Teatralnych - OBCIACH 2018prezentacja przez grupę "Cedeen" programu : Zabużąński Wirus" Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Zuzanna Wolińska, Martyna Idczak (op. J. Chojnowska)
08.02.2018r.Wrocław- Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży ul. Kołłątaja 20XIII Festiwal Piosenki i Małych Form Teatralnych - OBCIACH 2018Kacper Sowa- wykonanie piosenki " Za daleko mieszkasz miła" -udział w konkursie. (op. J. Chojnowska) 
31.01.2018r.MDK dział IIKonkurs Literacki - Małe ojczyzny w literaturzeI miejsce Hanna Stanejko za pracę pt. „Legendy” - W. Ziobrowska
27.01.2018r.
-
28.01.2018r.
WrocławII Feryjny Wyścig po KategorieGrupa A: 6 m. Oskar Perek (30 uczestników) - op. W. Kowalczuk
23.12.2017r.HARCERZA KRAKÓW ul Reymonta 18Plastyczny Świąteczne karteczkiNagroda: Maja Duda gr.I.
Udział-23 prace
Ola Jawień gr.II., Hania Jawień.gr.II., Oliwia Witkowska gr.IV., Tomek Lapkowski gr.III., Maciek Jurewicz gr.IV., Daria Piechurska gr.II., Jan Czerniatowicz gr.IV, Radek Teuerle gr.IV-2 prace, Wojtek Pamuła gr.II., Emilia Góra gr. IV., Pola Białoskórska gr. II, Helena Madera gr I.- 2 prace, Maja Duda grI.-3 prace, Julia Piech gr.I., Hania Kubisztal gr.I., Urszula Żylińska gr.II., Dominika Szukowska gr.III., Zuzia Gąszowska gr IV - op. W. Szwegler
20.12.2017r.MDK Racibórz Ogólnopolski Konkurs Rękodzielniczy: BoMbKa – ozdoba choinkinagroda: Ewa Fitrzyk (op. E. Tarnowska)
16.12.2017r.Teatr ŚOKKonkurs Plastyczny: Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Roknagrody i wydruk kartki: Aleksandra Salamon  10 lat, Kamila Kamińska 11 lat
nagroda: Szymon Olchowa lat 12
Wyróżnienia: Alicja Rembisz lat 13 (op. E. Tarnowska)
Nagrody: Anna Gryc gr.II-praca wydrukowana
Wyróżnienia: Małgorzata Staworzyńska gr.III., Szymon Pamuła gr.II., Magdalena Duda gr.I.
Udział -34 prace - op. W. Szwegler
24.11.2017r.MDK Pod Akacją - LublinXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Grafika 2017Kwalifikacja do wystawy:
Julia Tarnowska 8 lat, Oleksandra Jakusheva lat 8
op. E. Tarnowska
11.11.2017r.KLUB BOLKOBarwy NiepodległościNagrody: Konrad Habowski gr.I.,
Wyróżnienie: Paweł Puślecki gr II.
Udział-8 prac: Łucja Miłkowska gr III.-2 prace, Zuzia Gąszowska gr.IV., Szymon Pamuła gr.II, Karolina Marzec gr.I., Hania Jawień gr.II., Kacper Mankiewicz gr.II., Agnieszka Poradzisz gr. IV. - op. W. Szwegler
09.11.2017r.Klub Bolko ŚwidnicaXI KONKURS PLASTYCZNY BARWY NIEPODLEGŁOŚCI Nagroda: Hanna Stanejko lat 12, Kamila Kamińska lat 11 Kwalifikacja do wystawy: Kamila Jóźwik lat 9, Wiktor Fudali lat 12, Nadia Pieczonka lat 8
Nagroda: Hanna Stanejko lat 12, Kamila Kamińska lat 11
 
Kwalifikacja do wystawy: Kamila Jóźwik lat 9, Wiktor Fudali lat 12, Nadia Pieczonka lat 8
op. Elżbieta Tarnowska
09.11.2017r.M.D.K. RzeszówPod kolorowym parasolem jesieniKwalifikacja do wystawy: Natalia Karaś gr. I., Zosia Białoskórska gr.I., Konrad Habowski gr.I., Udział -4 prace: Julia Piech gr.I.- 2 prace, Tatiana Krawczyk gr.I., Patrycja Gałka gr.III. - op. W. Szwegler
01.11.2017r.Klub Bolko w ŚwidnicyXXVI Przegląd Piosenki Turystycznej i EkologicznejNagroda: Zespół Luźny Skład: Agata Belka, Natalia Taratuta, Paulina Folcil, Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolnek, Weronika Kolonek , udział: Zespół Luźny Skład ( grupa młodsza ": Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, , , Magdalena Błasiak, Karolina Paszkiewicz, Marcelina Wójcik,
 (op. Ewa Tyszkiewicz)
27.09.2017r.Świdnica, teatr miejskiPrzegląd Piosenki Literackiej PaPaPiKatarzyna Rzeczkowska – uczestnik
Wsparcie organizacyjne - Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak 
op. M. Jabłoński
26.09.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Psiaki kociaki i inne zwierzakiUdział 16 osób
op. J. Waksmundzka
Udział 16 osób op. J. Waksmundzka
15.09.2017r.Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego … lub swojego miasta Nagroda Wiktoria Walusiak, wyróżnienia Magda Morawska i Maja Długołęcka op. J. Waksmundzka
Nagroda Wiktoria Walusiak,
wyróżnienia Magda Morawska i Maja Długołęcka
 
op. J. Waksmundzka
wojewódzki15.06.2018r.MDK BolesławiecWarsztaty integracyjne grup wokalnych MDK Świdnica- MDK Bolesławiec zakończonych koncertem - Śpiewające Miastaudział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Kinga Półtorak,Hanna Guźlińska,Olga Węgłowska,Jakub Halkowicz, Jakub Szulc,Iza Burska, Klaudia Kutyba,Natalia Wyrzykowska, - op. D. Jaros
19.05.2018r.
-
20.05.2018r.
StrzegomMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach SzybkichDo 8 lat: 6. Igor Śliwowski, Do 10 lat: 13. Szymon Pieńkowski  op. M. Korzekwa
17.05.2018r.Sala Teatralna ŚOK Finał XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jan Paweł II - ArkaUdział w Finale -  Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie:  Julia Kozów,  Laura Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska i        Weronika Mongiało) oraz występ artystyczny zespołu i Klaudii Chudy - solistki ze Studia Piosenki -    opiekun: A.Banach
nagroda: Zuzanna Wolińska
finalsta: Milena Głabik, Szymon Antonowicz - op. J. Chojnowska 
17.05.2018r.Hol teatru - ŚOK Wernisaż XIII Diecezjalnego Konkursu Plastycznego - Jan Paweł IIUdział - występ artystyczny Klaudii Chudy  i Marty Lurki- solistek ze Studia Piosenki -  opiekun: A.Banach
13.05.2018r.ŚwiebodziceZłaz Turystów Pieszych Dolnego ŚląskaUdział: Amelia Jaskuła, Hania Dębek, Angelika Borońska, Zuzanna Józefiak, Op. Z. Curyl)
12.05.2018r.
-
13.05.2018r.
Lwówek ŚlXLVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno – Krajoznawczy Finał Wojewódzki I m drużyna (Agata Hruszowiec, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski) kwalifikacja do Finału Centralnego Indywidualnie: I m. w teście krajoznawczym: Natalia Józefiak, II m. w teście krajoznawczym: Agata Hruszowiec i Piotr Kowalski, I m w ilości posiadanych odznak turyst. Agata Hruszowiec, udział w formie wolontariatu: Dominik Rużowski, Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk Op. Z. Curyl)
11.05.2018r.
-
12.05.2018r.
Centrum Biblioteczno-Kulturalne (CBK ) i Dom Pielgrzyma w Krzeszowie25 Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej pod hasłem - Bóg-Honor-OjczyznaUdział w warsztatach i festiwalu oraz II miejsce i nagroda w kategorii zespołów młodzieżowych -  Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie:  Julia Kozów,  Karolina Koch, Ewa Fitrzyk,  Laura Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska i        Weronika Mongiało)
opiekun: A.Banach        
11.05.2018r.
-
12.05.2018r.
MDK BolesławiecWarsztaty integracyjne grup wokalnych MDK Świdnica i MDK Bolesławiec zakończone koncertem - Śpiewające MiastaLaureaci:Adam Chlebowski,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Kinga Półtorak,Patrycja Ślęk,Hanna Guźlińska,Olga Węgłowska,Jakub Halkowicz, Jakub Szulc,Iza Burska,Maja Nawrot,Klaudia Kutyba,Nadia Bielecka,Natalia Wyrzykowska,Martyna Słobodzian - op. D. Jaros
03.05.2018r.ŻarówTurniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 majaGr. B Do 13 lat, chłopcy: 1. Maciej Kaczmarzyk, 6. Szymon Augustyniak, op. M. Korzekwa
27.04.2018r.Klub Bolko w ŚwidnicyXIV Dolnośląski Konkurs Keyboardowy - Mistrz Klawiatury 2018Radosław Teuerle - I miejsce w kat. I (kl. 0-III SP) i nominacja do etapu ogólnopolskiego Karolina Koch - III miejsce w kat. II (kl. IV-VI SP)  i nominacja do etapu ogólnopolskiego. Udział uczennic z zespołu "Totus Musicus"  w charakterze inspicjenta sceny i konferansjera: Karolina Penczew i Dominika Dziedzic. opiekun: A.Banach
26.04.2018r.Klub Bolko w ŚwidnicyDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II " Arka"- eliminacje kat. II(VII klasa, gimnazjum, szkoły średnie)udział w konkursie: Milena Głąbik, Daria Miechurska, Zuzanna Wolińska.
Kwalifikacje do finału: Milena Głąbik, Zuzanna Wolińska - op. J. Chojnowska
25.04.2018r.Klub Bolko - ŚOKeliminacje XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jan Paweł II- Arkaudział i nominacja do Finału (w kat. poezja śpiewana)  Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie:  Julia Kozów,  Karolina Koch, Ewa Fitrzyk,  Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Wiktoria Sośniak) opiekun: A.Banach
udział w konkursie: Szymon Antonowicz
kwalifikacja do Finału - op. J. Chojnowska
24.03.2018r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU Wiosenny do lat 9Do 9 lat: 3. Igor Śliwowski - op. Marcin Korzekwa
17.03.2018r.GOKiS Kąty Wrocławskie VII Wojewódzki Konkurs Keyboardowy Udział : Karolina Koch
opiekun:  A.Banach
08.03.2018r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny - Czysta wodaUdział 19 osób op. J. Waksmundzka
07.03.2018r.Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i MłodzieżyXII Dolnośląski Przegląd Piosenki Pieśni Patriotycznej – etap wojewódzkiLaureaci: Adam Chlebowski,Weronika Wąsowska, Jagoda Kurzawa, Kinga Półtorak,Patrycja Ślęk,Hanna Guźlińska,Olga Węgłowska - op. D. Jaros
10.02.2018r.GCKSiR WleńWalentynkowe Marsze na OrientacjeUdział: Natalia Józefiak, Dominik Rużowski, Amelia Jaskuła, Andżelika Stępniowska,  Karolina Tyńska, Paweł Matjaszek, Agata Hruszowiec. (op. Z. Curyl)
03.02.2018r.WrocławCYKL 4 PÓR ROKU: ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI DO LAT 10Do 10 lat: 15. Igor Śliwowski (3. miejsce w klasyfikacji całego Cyklu do 7. lat) - op. Marcin Korzekwa
25.11.2017r.WrocławXI Kongres dr Jana ZukertortaDo 11 lat – 4 m. Oskar Perek (op. W. Kowalczuk)
11.11.2017r.ŚwidnicaVII Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoChłopcy do 18 lat: 9. Patrick Zieliński; Chłopcy do 14 lat: 12. Wiktor Kruk, 13. Oskar Brzezicki, 16. Grzegorz Janiak, 17. Tymon Kowalski; Dziewczęta do 10 lat: 6. Iga Kruk, 8. Wiktoria Ligierko; Chłopcy do 10 lat: 6. Łukasz Szel, 9. Hubert Jaworski, 10. Piotr Romanowski, 11. Szymon Augustyniak, 17. Tymoteusz Strauss, 20. Wiktor Zieliński, 27. Jakub Makarewicz; Dziewczęta do 8 lat: 1. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 8 lat: 3. Igor Śliwowski, 7. Szymon Łagoda, 9. Franciszek Rybka, 12. Aleksander Kryjak, 13. Piotr Goppold, 14. Maciej Cisek 17. Tomasz Cisek, 18. Grzegorz Mikołajczak, 19. Stanisław Kruk, 20. Dominik Pazdur, 23. Aleksander Gołąb, 24. Szymon Nowicki, 26. Franciszek Serwach, 27. Igor Rodkiewicz, 29. Tymoteusz Krawczyk, 35. Ksawery Kołodziejczyk
op. M. Korzekwa
Chłopcy do 18 l. – 7 m. Michał Turek, udział: Krystian Kudela, Adrian Augustyn, Dziewczęta do 14 l. - 4 m. Amelia Pieszczoch, 6 m. Wiktoria Kwiatkowska, Chłopcy do 14 l. - 7 m. Hubert Trzos,udział: Jakub Cybruch, Dziewczęta do 10 l. - 8 m. Hanna Łeńska, Chłopcy do lat 10 – 8 m. oskar Perek, udział: Piotr Tomczak, Szymon Paluch, Eryk Dolata, Sambor Strzelecki, Dawid Majewski, Krysztof Grobelny, Rafał Biros, Arkadiusz Zając, Igor Kutyło, Dziewczęta do 8 l. - 2 m. Weronika Woźny, 3 m. Roksana Zapolska, 4 m. Wiola Walendowska, 5 m. Maja Gabryelska chłopcy do lat 8 – 6 m. Paweł Kozłowski, udział: Filip Paluch, Mikołaj Kula, Bartosz Majewski, Bartosz Szel, Wiktor Skrzydlewski, Karol Łeński, Ernest Turolski,  Hubert Zapolski (op. W. Kowalczuk)
IV m. - drużyna MDK Świdnica, Nauczyciele – 3 m. Wojciech Kowalczuk
11.11.2017r.Żarów, Gminny ośrodek kultury i sportuPrzegląd Piosenki Patriotycznej – koncert studia piosenkiAngelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak , Katarzyna Rzeczkowska, Ola Rudownik, Martyna Korkiewicz, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Ala Dąbrowska, Daria Kwiecińska, Julia Dudek,
op. M. Jabłoński
03.11.2017r.Klub BolkoXXVI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na szlakukonferansjerki: Julia Wabik, Izabela Trojanowska 
op. J. Chojnowska
Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak, Kasia Rzeczkowska
Wyróżnienie - Martyna Korkiewicz
op. M. Jabłoński
03.11.2017r.Klub BolkoXXVI Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej - Na szlakuWyróżnienie dla zespołu  "Wirusy" w składzie: Klaudia Chudy, Marta Lurka i Nadia Pieczonka (op. A.Banach)
30.09.2017r.
-
01.10.2017r.
ŻarówV Memoriał Szachowy Jana Kipczaka i Pawła ParadowskiegoGr. B, Juniorki: 2. Liliana Jarząbek; Gr. B, Juniorzy: 9. Grzegorz Janiak, 10. Tymon Kowalski, 11. Piotr Romanowski; Gr. C, Juniorzy: 3. Igor Śliwowski, 10. Jakub Makarewicz, 11. Tymoteusz Strauss, 12. Szymon Litwińczuk, 13. Szymon Łagoda, 14. Stanisław Kruk, 15. Maciej Cisek, 16. Igor Litwińczuk
op. M. Korzekwa
29.09.2017r.Teatr Miejski w ŚwidnicyPAPALI 2017konferansjerzy: Martyna Idczak, Kacper Sowa - op. J. Chojnowska
23.09.2017r.
-
24.09.2017r.
ŻarówMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach KlasycznychDziewczęta do 9 lat: 19. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 9 lat: 37. Szymon Augustyniak, 38. Igor Śliwowski, 40. Tymoteusz Strauss 
op. M. Korzekwa
rejonowy16.06.2018r.ŚwiebodziceII Turniej Szachowy pod patronatem Burmistrza Miasta B. Kożuchowicza - gr.BDo 9 lat: 3. Igor Śliwowski, 6. Jakub Zieliński, 8. Dominik Pazdur, 10. Aleksandra Przychocka; do 13 lat: 1. Maciej Kaczmarzyk, 10. Jan Moląg  op. M. Korzekwa
11.04.2018r.sala teatralna ŚOKOKR-Ogólnopolski Konkurs Recytatorskiwyróżnienie dla Martyny Idczak  - op. J. Chojnowska
25.02.2018r.
-
24.03.2018r.
ŻarówXV Międzypowiatowa Liga Szachowa9. Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica I (w składzie: Wojciech Kowalczuk, Oskar Perek, Wiktoria Kwiatkowska, Piotr Tomczak, Marcin Korzekwa); 13. Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica II (Maciej Kaczmarzyk, Zenon Kaźmierczuk, Wiktor Kruk, Grzegorz Janiak) - op. Marcin Korzekwa
powiatowy07.04.2018r.Szkoła Podstawowa nr 2 Ś-caXLVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy el. powiatoweKat. szk. Podstawowych:     Im. „ToTuToTam” A (Natalia Józefiak, Piotr Kowalski, Agata Hruszowiec).
I m. „ToTuToTam” B (Amelia Jaskuła, Andzelika Stepniowska, Dominik Rużowski. Kat. klas gimnazjal:  II m. „ToTuToTam” G Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk, Kornelia Zarębińska) op. Z. Curyl
15.01.2018r.
-
19.01.2018r.
Centrum Organizacji PozarządowychUdział członków Koła ToTuToTam w Kursie na Młodzieżowych Organizatorów Turystyki K. Jaskuła, P. Kowalski, N. Józefiak, S. Matyszczyk, Z. Pietrukiewicz, D. Rużowski(op. Z. Curyl)
13.01.2018r.ŚwidnicaVIII Szachowe Mistrzostwa ŚwidnicyJuniorzy do 18 lat: 1. Oskar Perek, 3. Michał Turek, 4. Hubert Trzos  Dziewczęta do 14 lat: 1. Wiktoria Kwiatkowska Chłopcy do 14 lat: 2. Dawid Goppold, 6. Sambor Strzelecki, 7. Mateusz Mielnik, Chłopcy do 10 lat: 1. Piotr Tomczak, 3. Michał Mielnik,  5. Dawid Majewski, 6. Krzysztof Grobelny,  Dziewczęta do lat 10: 2. Roksana Zapolska, 5. Hanna Łeńska, 6. Weronika Woźny, Chłopcy do lat 8: 1. Paweł Kwiatkowski, 3. Mikołaj Kula, 7. Sławomir Bancarewicz, udział: Bartosz Pieńkowski, Igor Tuziński,  Hubert Zapolski, Ernest Turolski, Bartosz Majewski, Karol Łeński. - op. W. Kowalczuk
Dziewczęta do 8 lat: 1. Bianka Maciszewska; Chłopcy do 8 lat: 2. Mateusz Kokoszko, 4. Dominik Pazdur, 5. Igor Śliwowski, 6. Piotr Goppold, 8. Juliusz Kajrowicz, 9. Tymoteusz Krawczyk, 10. Aleksander Jezierski, 13. Mateusz Gusarow, 14. Franciszek Serwach; Dziewczęta do 10 lat: 1. Liliana Jarząbek, 3. Iga Kruk, 4. Wiktoria Ligierko; Chłopcy do 10 lat: 2. Hubert Jaworski, 4. Szymon Pieńkowski, 7. Jakub Makarewicz; Chłopcy do 14 lat: 1. Maciej Kaczmarzyk, 3. Grzegorz Janiak, 4. Tymon Kowalski, 5. Wiktor Kruk - op. M. Korzekwa
12.01.2018r.sala teatralna ŚOKOgłoszenie wyników XXVI Przeglądu Zespołów KolędniczychNagroda aktorska za rolę Heroda- Szymon Antonowicz(Pauza) - op. J. Chojnowska
10.01.2018r.sala teatralna ŚOKPrzegląd Zespołów Kolędniczych-połączony występ wszystkich grup teatralnych pt: Hojże, hojże panie Jezu...Grupa Pauza: Milena Głąbik, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży, Julia Uchańska, Zuzanna Bieńkowska, Marcel Mazurkiewicz, Lena Jasińska, Karol Gniot, Janiszewska Hanna
Grupa ze spalonego teatru: Gabrysia Gołębczyk, Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Nikola Chylińska, Franek Kułaga, Konrad Siorek 
Grupa Cedeen: Martyna Idczak, Kacper Sowa, Daria Miwchurska, Ela Tądel, aleksandra Król. - op. J. Chojnowska
16.11.2017r.Centrum Wspierania Inicjatyw SamorządowychPowiatowy Konkursu Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-Wschodnich prezentacja przez grupę "Cedeen" programu : Zabużąński Wirus" Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Zuzanna Wolińska, Martyna Idczak
op. J. Chojnowska
14.11.2017r.sala teatralna ŚOKFinał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...udział wzięli: Zuzanna Wolińska, (Cedeen), Aleksandra Krol(Cedeen)
op. J. Chojnowska
Udział (występ artystyczny)   zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"  w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew , Katarzyna Filipek, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk,  Weronika Mongiało i Wiktoria Sośniak opiekun   A.Banach
Liwia Żak- wyróżnienie (op. Wioletta Ziobrowska)
10.11.2017r.Wieża Ratuszowa w ŚwidnicyWernisaż Plastyczny - Historia – nauczycielką życiaUdział: Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiak, , Siekierka Julia, Marcelina Wójcik
 (op. Ewa Tyszkiewicz)
09.11.2017r.Klub BolkoWernisaż Plastyczny - Barwy NiepodległościZespół Luźny Skład: Natalia Taratuta, Paulina Folcil, Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolnek, Weronika Kolonek , Zespół Luźny Skład ( grupa młodsza ": Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, , , Magdalena Błasiak, Karolina Paszkiewicz, Marcelina Wójcik, Maja Kałamarz, Hanna Mały, Siekierka Julia
 (op. Ewa Tyszkiewicz)
06.11.2017r.Klub BolkoPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród...wzięli udział: Szymon Antonowicz (" Pauza")
Zuzanna Wolińska,("Cedeen"), Elżbieta Tądel ("Cedeen"), Aleksandra Król ("Cedeen"),
kwalifikacje do Finału Konkursu otrzymały: Zuzanna Wolińska, Aleksandra Król.
op. J. Chojnowska
06.11.2017r.Klub BolkoEliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej - Nie rzucim ziemi skąd nasz ród… Udział (występ artystyczny)   zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus"  w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew , Katarzyna Filipek, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk i Weronika Mongiało opiekun   A.Banach
Hania Stanejko, Liwia Żak (Pierrot), Sandra Matyszczyk (TS), Liwia Żak- zakwalifikowana do finału (op. Wioletta Ziobrowska)
15.10.2017r.Polana na ŚlężyTurniej Sportowo – Rekreacyjny w ramach 41 Zlotu Turystów Świdnickich na ŚlężyII m. drużynowo: (A. Jaskuła, M. Nycek i A. Stępniowska, A. Hruszowiec, Z. Józefiak, K. Jaskuła, N. Józefiak,) (op. Z. Curyl)
miejski14.08.2018r.Świdnica, Plac GrunwaldzkiŚwięto Wojska Polskiego – występ Studia PiosenkiOla Herbut, Natalia Błoch, JuliaDudek , Katarzyna Rzeczkowska - op. M. Jabłoński
20.06.2018r.sala teatralna ŚOKWyjście z grupą Cedeen na spektakl pt. Bal w Operze - przygotowany i prezentowany przez grupę młodzieżową Alchemii TeatralnejDaria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska,, Izabela Trojanowska - op. J. Chojnowska
17.06.2018r.Parafia na osiedlu ZarzeczeFestyn parafialny os. ZarzeczeMarcelina Wójcik, , Maja Kałamarz, Magdalena Błasiak
(op. Ewa Tyszkiewicz)
udział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Olga Węgłowska,Klaudia Kutyba - op. D. Jaros
16.06.2018r.Świdnica - scena w Rynku Koncerty zespołu muzyki dawnej Totus Musicus w ramach projektu miejskiego - Poznaj Księcia Bolka2 recitale - koncerty zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" w składzie: Ewa Fitrzyk, Laura Fitrzyk,  Karolina Koch,  Weronika Mongiało i Julia Kozów i reprezentantów grupy "Klawiatura": Maja Urbaniak i Wojciech Urbaniak . Udział w charakterze widza reprezentantów innych grup muzycznych (5 osób)
opiekun: A.Banach
13.06.2018r.Sala teatralna ŚOK AntoniadaUdział (występ): zespołu "Wirusy" ze Studia Piosenki - Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy, Ada Pieczonka i Liliana Grzebieniak  i  solisty z z koła "Klawiatura" Radosława Teuerle  - oraz nagrody: Laura Fitrzyk - Super Młodzik, Ewa Fitrzk - Mały Super Młodzik III st. Radosław Teuerle -  Mały Super Młodzik II st.; udział w charakterze widza uczniów ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży " zespołu "Timki"  i koła "Klawiatura"- opiekun: A.Banach
Laureat:Wiktoria Stamborska,udział:Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Olga Węgłowska,Hanna Guźlińska - op. D. Jaros
11.06.2018r.Świdnica-Sala teatralna ŚOKSpektakl o Irenie Sendlerowej pt. Dusze zamknięte w słoiku - realizowany we współpracy ze Szkołą Muzyczną w Świdnicy.Grupa " Cedeen": Daria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Izabela Trojanowska, Patryk Zieliński, Arek Homenda
Grupa " Pauza": Szymon Antonowicz, Milena Głąbik
" Grupa ze spalonego teatru": Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Zosia Zimny. - op. J. Chojnowska
Prezentacja spektaklu „Księga marzeń” w wyk. grupy „Pierrot” - op. W. Ziobrowska
11.06.2018r.Świdnica-Sala teatralna ŚOKSpektakl o Irenie Sendlerowej pt. Dusze zamknięte w słoiku - realizowany we współpracy ze Szkołą Muzyczną w Świdnicy.Grupa " Cedeen": Daria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Izabela Trojanowska, Patryk Zieliński, Arek Homenda
Grupa " Pauza": Szymon Antonowicz, Milena Głąbik
" Grupa ze spalonego teatru": Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Zosia Zimny. - op. J. Chojnowska
10.06.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej VIDo 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 3. Dominik Pazdur, 4. Szymon Łagoda, 5. Franciszek Rybka; do 12 lat: 1. Maciej Kaczmarzyk, 9. Liliana Jarząbek  op. M. Korzekwa
08.06.2018r.ŚwidnicaŚwidnicka Gryfiadaodebranie klucza od bram miasta: Śzymon Antonowicz(Grupa ze spalonego teatru)
Prowadzenie Gryfiady: Elżbieta Tądel, Kacper Sowa,
Prezentacja spektaklu przy współudziale Zespołu " Totus Muzikus" i grupy tanecznej " One"
" Cedeen" : Daria Miechurska, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Aleksandra Król, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Dagmara Brendowska, Patryk Zieliński, Arek Homenda. - op. J. Chojnowska
udział:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Wiktoria Stamborska - op. D. Jaros
Udział  (występ) zespołu muzyki  dawnej "Totus Musicus" w składzie: Ewa Fitrzyk, Dominika Dziedzic,  Karolina Penczew, Karolina Koch,  Weronika Mongiało i Julia Kozów 
opiekun: A.Banach
odebranie klucza od bram miasta: Śzymon Antonowicz(Grupa ze spalonego teatru)
Prowadzenie Gryfiady: Elżbieta Tądel, Kacper Sowa,
Prezentacja spektaklu przy współudziale Zespołu " Totus Muzikus" i grupy tanecznej " One"
" Cedeen" : Daria Miechurska, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Aleksandra Król, Wiktoria Stamborska, Elżbieta Tądel, Dagmara Brendowska, Patryk Zieliński, Arek Homenda - op. J. Chojnowska
udział:Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Wiktoria Stamborska - op. D. Jaros
08.06.2018r.Strzelnica ul. KraszowickaMistrzostwa Koła w Strzelectwie w ramach współzawodnictwa Organizacji Pozarządowych w ŚwidnicyI m. Piotr Kowalski, II m. Dominik Rużowski, III m. Konrad Jaskuła op. Z. curyl
07.06.2018r.Świdnica Miejska Biblioteka PublicznaWieczór Poetycki Leokadii Kasprzyckiej pt. Słowa w Przestrzenirecytacja wierszy poetki: Daria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Aleksandra Król, Wiktoria Stamborska. - op. J. Chojnowska
01.06.2018r.Boisko sportowe przy SP 4 w Świdnicy Festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka Udział (występ) solistek ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży -  Nadia Pieczonka, Zosia Gołowkin, Lila Grzebieniak  oraz solistek z zespołu piosenki i ruchu "Timki" ; - Ada Pieczonka, Pola Szklarczyk, Patrycja Krupka
opiekun: A.Banach
udział:Jagoda Kurzawa,Adam Chlebowski - op. D. Jaros
19.05.2018r.TrzebnicaXI Rodzinny Rajd Szlakiem Papieskim Udział: Agata Hruszowiec, Konrad Jaskuła, Amelia Jaskuła,  Dominik Rużowski, Andżelika Stepniowska, Natalia Józefiak Zuzanna Józefiak, Paweł Matjaszek,  Karolina Tyńska Op. Z. Curyl
18.05.2018r.ŚlężaRajd Absolwenta Przedszkola Integracyjnego nr 16 - SłoneczkoProwadzenie rajdu: Natalia Józefiak Op. Z. Curyl
12.05.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej VDo 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 3. Franciszek Rybka, 4. Szymon Łagoda, 7. Tomasz Cisek, 10. Dominik Pazdur; Do 12 lat: 1. Szymon Augustyniak, 2. Szymon Pieńkowski, 3. Hubert Jaworski, 4. Liliana Jarząbek, 7. Igor Litwińczuk,  op. M. Korzekwa
15.04.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej IVDo 8 lat: 2. Igor Śliwowski, 3. Szymon Łagoda, 4. Franciszek Rybka, 5. Tomasz Cisek, 6. Maciej Cisek, 7. Stanisław Kruk, 10. Dominik Pazdur, 11. Tymoteusz Krawczyk, 12. Franciszek Serwach; Do 12 lat: 1. Maciej Kaczmarzyk - op. Marcin Korzekwa
12.04.2018r.Świdnica PL. Św MałgorzatyMiejskie obchody 78 rocznicy Zbrodni Katyńskiejrecytacja dwóch wierszy przez Zuzannę Wolińską  - op. J. Chojnowska
Udział:Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros
18.03.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej IIIDo 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 2. Franciszek Rybka, 4. Szymon Łagoda, 5. Stanisław Kruk, 6. Dominik Pazdur; Do 12 lat: 2. Maciej Kaczmarzyk, 5. Hubert Jaworski, 10. Wiktor Zieliński - op. Marcin Korzekwa
13.03.2018r.Klub Bolko w ŚwidnicyKonkurs Wiedzy o Pożarnictwie- oprawa muzyczna imprezyudział:Adam Chlebowski,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Hanna Guźlińska,Olga Węgłowska - op. D. Jaros
04.03.2018r.Świdnica, Zalew WitoszówkaBieg Żołnierzy WyklętychAngelina Warmuz, Natalia Walusiak, Danuta Tyńska, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń op. M. Jabłoński
15.02.2018r.Świdnica Sala Kameralna Klub BolkoKoncert Studia Piosenki La Chanson i EMDEK-Band pt. Nasze DrogiUdział:Malwina Milak,Julia Słobodzian,Martyna Słobodzian,Olga Węgłowska,Róża Madej,Dominika Bizoń,Amelia Walatek,Maja Nawrot,Marysia Kajewska,Adam Tabaka, Adam Chlebowski,Nadia Bielecka,Wiktoria Kulaszewska,Natalia Richtscheid,Konstancja Kulak,Kinga Półtorak,Jakub Halkowicz,Patrycja Ślęk,Hanna Guźlińska,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Natalia Stankiewicz, Klaudia Drohomirecka. - op. D. Jaros
13.02.2018r.Świdnica, MDK, ul. Nauczycielska2Koncert walentynkowyAngelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak, Katarzyna Rzeczkowska, Wicińska Brita, Wiciński Bastian, Amelia Gębala, Iga Kruk, Hania Stuchlik, Wiktoria Wasilewska, Danuta Tyńska, Aurelia Winiarska, Martyna Korkiewicz, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Daria Kwiecińska, Julia Dudek, Artur Markowski - M. Jabłoński
11.02.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej Świdnicy w szachach - turniej IIDo 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 2. Szymon Łagoda, 4. Tomasz Cisek, 5. Tymoteusz Krawczyk, 6. Maciej Cisek, 7. Gaspard Lafarge; Do 12 lat: 2. Maciej Kaczmarzyk, 10. Hubert Jaworski, 12. Liliana Jarząbek, 15. Wiktor Zieliński - op. Marcin Korzekwa
31.01.2018r.ŚwidnicaOprawa muzyczna konkursu poezji - WierszykarniaUdział:Liwia Żak,Marek Angierman,Hania Stanejko,Kasandra Głowacka - op. D. Jaros
nagrody: Karolina Partyczna Hania Stanejko, Zuzia Moas
wyróżnienia: Hania Kała,Liwia Żak,
udział: Oliwia Nowosiad, Amelka Jaskuła, Marcelina Radwańska, Ola Mamcarczyk, Ania Piskorz, Wiktoria Grabczyńska - op. W. Ziobrowska
14.01.2018r.ŚwidnicaGrand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy w szachach – I turniejDo 18 lat: 1 m. Hubert Trzos, Do 12 lat: 1 m. Oskar Perek, 2. Michał Mielnik, 3 m. Wiktoria Kwiatkowska, 6 m. Jakub Cybruch, 7 m. Sambor Strzelecki, 10 m. Mateusz Mielnik Udział: Weronika Woźny, Igor Dołek, Dawid Majewski, Roksana Zapolska,  Do 8 lat: 2 m. Paweł Kozłowski, 3 m. Mikołaj Kula, 4 m. Ernest Turolski, 5 m. Igor Tuziński, 6 m. - B. Pieńkowski, Udział: Bartosz Majewski,  Hubert Zapolski - op. W. Kowalczuk
Do lat 8: 1. Igor Śliwowski; do lat 12: 4. Szymon Pieńkowski, 5. Maciej Kaczmarzyk, 8. Liliana Jarząbek, 9. Hubert Jaworski - op. M. Korzekwa
28.12.2017r.
-
29.12.2017r.
ŚwidnicaI Bożonarodzeniowy Turniej SzachowyGr. A: 4. Maciej Kaczmarzyk, 5. Wiktor Kruk, 6. Tymon Kowalski, 8. Grzegorz Janiak, 10. Igor Śliwowski, 11. Piotr Romanowski, 12. Liliana Jarząbek, 13. Hubert Jaworski, 14. Iga Kruk; Gr. B: 1. Franciszek Rybka, 6. Tymoteusz Strauss, 10. Szymon Łagoda, 11. Dominik Pazdur, 13. Jakub Makarewicz, 14. Wiktor Zieliński, 15. Tomasz Cisek, 16. Franciszek Serwach, 17. Maciej Cisek, 18. Łukasz Kasprzak, 19. Stanisław Kruk, 20. Piotr Goppold, 23. Aleksander Jezierski, 24. Aleksander Kryjak, 25. Tymoteusz Krawczyk, 26. Ksawery Kołodziejczyk - op. M. Korzekwa
20.12.2017r.Świdnica, Biblioteka miejskaPokolędujmy razem – koncert kolędowyOrkiestra gitarowa – 30 osób oraz wokaliści: Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Katarzyna Rzeczkowska, Ola Rudownik, Martyna Korkiewicz, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Ala Dąbrowska , Julia Dudek, Bastian Wiciński, Brita Wicińska, Maciek Pasterniak (op. M. Jabłoński) 
20.12.2017r.Muzeum Kupiectwa Świdnicka szopka Bożonarodzeniowa Nagroda zbiorowa w kategorii dzieci i młodzieży w wieku szkolnym: Amelia Jaskuła, Anna Niekrasz, Martyna Malinowska, Sandra Stec, Martyna Kuśnierz, Hanna Stajenko, Adriana Lasończyk, Lidia Kowalska, Julia Tarnowska, Tomasz Stochniel, Zuzanna Moas, Patrycja Ćwiertnia,  Kamila Kamińska, Hanna Kiebuła, Zuzia Filip (op. E. Tarnowska)
19.12.2017r.Muzeum Dawnego KupiectwaPodsumowanie warsztatów malowania bombek (09.12 2017r.)Rozdanie uczestnikom CERTYFIKATÓW oraz maskotek-pluszowych reniferów( 20 osób)
GRUPA II : Daria Piechurska, Ola Jawień,Hania Jawień,Milena Głuc,Szymon Pamuła,Wojtek Pamuła, Kacper Mankiewicz, Urszula Żylińska, Natalia Maciejowska
GRUPA IV:
Antonina Teuerle,Radosław Teuerle, Maciej Zahorski, Jan Czerniatowicz, Joanna Bartosiewicz, Jan Jurewicz, Maciej Jurewicz, Amelia Gębala, Oliwia Witkowska, Maja Witkowska, Krzysztof Milej - op. W. Szwegler
18.12.2017r.Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (CWOP)Wigilia Organizacji PozarządowychWystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Julia Kozów, Wiktoria Sośniak, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistki z grupy Studio Piosenki: Karolina Koch, Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka i Klaudia Chudy -
opiekun   A.Banach
17.12.2017r.Świdnicki RynekŻywa Szopkagrupa Cedeen: Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, , Martyna Idczak, Ada Lasończyk (op. J. Chojnowska)
09.12.2017r.Klub BolkoWarsztaty malowania bombekJoanna Walerowicz: JAGODA SMOLAREK + MAMA, NATALIA SURÓWKA, WERONIKA SURÓWKA, OLIWIA STARK, ANGELIKA SZKUCIAK, CAMILLA BACZYŃSKA,
IGOR CZUBKI, MILENA JAŚKIEWICZ, ŁUCJA SOBOLEWSKA, MAJA BIAŁO, NATASZA HARCHALA, MARTYNA ŚREDNICKA, JULIA DĄBROWSKA, EMILIA CHMIELEWSKA, KALINA ZIĘCIA, MARTA LURKA ,JULIA KLIMA, ZUZIA MAJEWSKA, MAJA SIKORA, ŁUCJA GLIWA,
Joanna Chojnowska: Anna PASZOWSKA, Nikola Chylińska, Ala SZCZENIAK, Marta Morąg, Franek Kułaga, Gabriela  Gołębczyk, Konrad siorek,
Wera Majka, Milena GŁĄBIE, Julia CHAŃSKA, Martyna Ryży, Szymon Antonowicz, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Lena Janusz,
Wioletta Ziobrowska: Moas Zuzia,Mamcarczyk Ola, Piskorz Ania, Kała Hania, Stanejko Hania, Żak, Liwia, Żak Pola, Łukaszewicz Ala, Borońska AZngelika, Moas Łucja (3 mamy)
Agnieszka Banach: Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Zosia Derejczyk, Klaudia Chudy + mama Sylwia Chudy, Ada Pieczonka + mama Marta Pieczonka, Maja Urbaniak, Wojtek Urbaniak, Hania Łagoda + tata Rafał Łagoda, Hania Bosy + mama Urszula Bosy Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk + mama  Iwona Szklarczyk, Lila GRZEBIENIA, Zosia Gołowkin + mama marta Gołowkin,
Ewa Tyszkiewicz: Oliwia Paruch, Oliwia Kachnowicz, Kinga Czajkowska, Karolina Paszkiewicz, Ignacy Tyszkiewicz, Igor Tyszkiewicz Karol Paruch, Martyna Kawa Marcelina WÓJCIE, Konrad Furowicz, Maja Pawiłowicz, Alicja Łaszczyk, Magdalena Błasiak, byliński Ala,
Elżbieta Tarnowska: Martyna Nycek, Aleksandra Salomon, Sandra Stec, Emilia Wołoszyniec, Emilia Brzezinka, Oleksandra Jakusheva, Milena Szabunia, Natalia Szabunia, Nadia Pieczonka, Krystyna Koniuch, Milena Głodo, Julia Tarnowska, Natasza Pełka, Lidia Kowalska, Dorota Kowalska, Oliwia Włodkowska, Magda Mojsa, Aneta Jedynak,
Joanna Waksmundzka: AMELIA WOJCIECHOWSKA, JULIA JAWORSKA, ANNA RUPNOWSKA, OLA KURYLIUK, KAROLINA BAR, BASIA TOMCZAK, EMILIA BIERNAT, IDA WÓJTOWICZ, WIKTORIA WALUSIAK, MAGDA MORAWSKA, FILIP SUROWIEC, WIKTORIA WALOŃSKA, MAJA DŁUGOŁĘCKA, MARTYNA GOLON, HANIA BIENIOWSKA, HANIA KOZIOŁ, SZYMON DĄBROWSKI, LENA WOJCIECHOWSKA, NINA SOŚNICKA, GABRYSIA JAŚKÓW, ANIELA ŁUCZAK, MAJA ANDRZEJEWSKA, LENA MATUSZEWSKA, JULIA BOBELA, HANNA ROSA, HANNA MAŁY, ZOFIA MAŁY,
Wanda Szwegler: DARIA PIECHURSKA
OLA JAWIEŃ, HANIA JAWIEŃ, SZYMON PAMUŁA WOJTEK PAMUŁA, KACPER MANKIEWICZ, URSZULA ŻYLIŃSKA, NATALIA MACIEJEWSKA, MILENA GŁUC, ANTONINA TEUERLE, RADOSŁAW TEUERLE, EMILA GÓRA, MACIEJ ZAMORSKI, JAN CZERNIATOWICZ, JOANNA BARTOSIEWICZ, JAN JUREWICZ, MACIEJ JUREWICZ, AMELIA GĘBALA, AGNIESZKA PORADZISZ, OLIWIA WITKOWSKA, MAJA WITKOWSKA, KRZYSZTOF MILEJ, OLIWIA KUCZEK,
01.12.2017r.Świdnicki Rynek przed wejściem do teatruHappening pt. Rock przeciw AIDS w ramach Międzynarodowego Dnia Walki z AIDSprzeprowadzenie happeningu przez grupę Cedeen: Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, , Martyna Idczak. (op. J. Chojnowska)
20.11.2017r.Muzeum Kupiectwa ŚwidnicaCzęść artystyczna Dnia Pracownika SocjalnegoUdział: Julia Kretowicz - op. D. Jaros
12.11.2017r.Góry WałbrzyskieVIII Rajd Niepodległości - Szlakiem Zamków PiastowskichToTuToTam. Udział 49 osób (op. Z. Curyl)
30.10.2017r.Klub BolkoSpotkanie Klubowe - Świdniczanie dla Świdniczan – wspomnienia z wypraw w ramach XXII Dni GórPrelekcja Konrada Jaskuły pt: Orla Perć,
Prelekcja Sandry Matyszczyk pt: Chiny
op. Z. Curyl
30.10.2017r.Świdnicki Ośrodek KulturyGóry moja pasjaNagrody:Natalia Strzelczyk,Wiktoria Gołuch,Kateryna Dushka - op. J. Waksmundzka
Nagroda: Helena Madera gr. I.
Wystawa -18 prac
Dominika Szukowska gr.III., Tomek Lampkowski gr.III., Amelia Gębala gr.IV., Hanna Latała gr.I., Patrycja Gałka gr.III., Maciej Jurewicz gr.IV., Emilia Góra gr.IV., Jan Czerniatowicz gr.IV., Zosia Czerniatowicz gr.III., Agnieszka Poradzisz gr.IV., Natalia Karaś gr.I., Hania Kubisztal gr.I. - 2 prace, Szymon Pamuła gr.II. - 2 prace, Ala Hołota gr.I.-2 prace - op. W. Szwegler
27.10.2017r.MDK, ul. nauczycielskaJesienne LiścieKarol Konieczny, Franciszek Leśniański, Ola Herbut, Natalia Błoch, Paulina Dobroń, Angelina Warmuz, Emil Warmuz, Natalia Walusiak,Danuta Tyńska, Julia Dudek, Kasia Rzeczkowska, Ala Dąbrowska, Żaneta Król, Maciej Pasterniak, Martyna Korkiewicz, Bastian Wiciński, Amelia Gębala, Iga Kruk, Daria Kwiecińska, Hania Stuchlik, Kacprzak Szymon, Ola Rudownik, Tosia Teurle,Piotr Florczak, Weronika Waśniowska, Daniel Kłos.
op. M. Jabłoński
17.10.2017r.Teatr MiejskiVIII Dni Lwowa i Kresów Południowo-Zachodnichprezentacja przez grupę Cedeen programu : Zabużąński Wirus" Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, , Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska
op. J. Chojnowska
15.10.2017r.Schronisko Pod Wieżycą i Masyw ŚlężyII Świdnickie Marsze na OrientacjeI m w kat TD: A. Jaskuła, M. Nycek i A. Stępniowska.
II m w kat TD: A. Hruszowiec, H. Dębek, Z. Józefiak,
IV m. w kat. TM: K. Jaskuła, N. Józefiak, P. Matjaszek (op. Z. Curyl)
13.10.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury ŚwidnicaWidokówka ze ŚwidnicyNagrody: Natalia Strzelczyk i Magda Morawska
wyróżnienia Kinga Frączek i Hanna Surosz
op. J. Waksmundzka
Nagroda i wydruk pracy na widokówce: Julia Tarnowska lat 8, Karolina Kuriata lat 11
Nagrody równorzędne: Aleksandra Jakusheva lat 8, Alicja Rembisz lat 13, Kamila Kamińska lat 11, Dawid Szokało lat 12, Hanna Stanejko lat 12
Wyróżnienia: Maja Żynkin lat 11, Grzegorz Olatowski lat 14, Katarzyna Boroń lat 11, Claudia Veneberg lat 11
op. Elżbieta Tarnowska
Występ uczennic: Marty Lurki, Nadii Pieczonki i Ady Pieczonki  (zespół "Wirusy") - ze Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży- op. A.Banach
Nagrody: Konrad Habowski gr.II. - praca wydrukowana, Kasandra Gałka gr.III - praca wydrukowana, Hanna Strózik gr.II., Zosia Białoskórska gr.I., Franio Jowik gr.III.
Wyróżnienia: Oliwia Witkowska gr.IV, Maja Witkowska gr. IV., Maciej Jurewicz gr.IV.
Udział w konkursie - 24 prace - op. W. Szwegler
25.09.2017r.Wieża Ratuszowa, teatr miejski, sukiennice pod wieżąSpektakl oparty na warsztatach Tolerancja-Nie ogarniamEla Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska
23.09.2017r.Rynek Świdnicki Ośrodek KulturyCzas na teatr​Joanna Walerowicz:
Łucja Sobolewska, Basia Biela Nel Kowal, Julia Klima, Mila Jaśkiewicz i mama, Łucja Gliwa, Laura Gliwa i babcia, Weronika Surówka, Natalia Surówka, Ada Ćwik, Natasza Pałak, Jagoda Smolarek i mama, Oliwia Krzyżanowska, Kalina Zięcina, Emilia Chmielewska, Gabrysia Marciniak,
Ewa Tyszkiewicz, Ignacy Tyszkiewicz, Igor Tyszkiewicz,
Wioletta Ziobrowska:
Moas Zuzanna Partyczna Karolina Stanejko Hania Jaskuła Amelia Grabczyńska Wiktoria Piskorz Ania Matyszczyk Sandra  Przychocka Ola Przychocka Wiktoria Kowalczyk Natasza Kozłowska Wiktoria Kozłowska Zuzia Paszkiewicz Ania Kowalska Lidia Nawrocki Wojciech Pieczonka Nadia Chudy Klaudia Ada Pieczonka
Agnieszka Banach, Ewa Fitrzyk, Laura Fitrzyk, Weronika Mongiało, Marta Lurka i mama, Wiktoria Korczak, Martyna Średnicka
Joanna Waksmundzka, Wiktoria Wolańska, Zofia Mały, Andrzej Mały, Mariusz Mały, Marianna Mały, Hania Mały, Olga Szymańska, Tomasz Szymański, Jlona Szymańska, Łukasz Mały,
Wanda Szwegler: Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzinska, Amelia Gębala, Maciej Zachorski, Agnieszka Poradzisz
23.09.2017r.
-
24.09.2017r.
Świdnickie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty z Juliuszem Chrząstowskim - Tolerancja -Nie ogarniam - przeprowadzone wspólnie z uczestnikami Uniwersytetu III wiekuEla Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska
12.09.2017r.
-
13.09.2017r.
Świdnickie Centrum Wspierania Organizacji PozarządowychWarsztaty z Juliuszem Chrząstowskim - Tolerancja -Nie ogarniam - przeprowadzone wspólnie z uczestnikami Uniwersytetu III wieku Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański, , Kacper Sowa, Julia Wabik, Wiktoria Stamborska - op. J. Chojnowska
04.09.2017r.Osiedle Młodych, boisko przy byłym Gimnazjum nr 1 w Świdnicy.Festyn Rekrutacyjny MDK ŚwidnicaWystęp Marty Lurki i Klaudii Chudy - solistek Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży-  opiekun: A.Banach
Udział:  Agata Belka, Natalia Taratuta, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, (op. Ewa Tyszkiewicz)
wewnętrzny22.06.2018r.Ś-ca ul. Willowa 21Zakończenie i podsumowanie roku szkolnego w grupie Cedeen: wręczenie dyplomów, nagród, upominków, wspólne grillowanie, zabawy dramatyczne, integracyjne.Daria Miechurska, Martyna Idczak, Adriana Lasończyk, Zuzanna Wolińska, Natalia Gut, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska,, Izabela Trojanowska, Aleksandra Król. - op. J. Chojnowska
21.06.2018r.sala teatralna dział IZakończenie roku szkolnego w grupie Pauza. Prezentacja spektaklu " Zamieszanie w krainie bajek" dla rodziców i zaproszonych grup: szachowej, Agrafka, plastycznej . Wręczenie uczestnikom dyplomów, upominków, nagród.Pauza: Milena Głabik, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży, Marcel Mazurkiewicz, Zuzanna Bieńkowska, Piotr Bieńkowski, Daria Piechurska,Julia Uchańska, Lena Janus, Kaja Gniot. - op. J. Chojnowska
20.06.2018r.sala teatralna dział IZakończenie roku szkolnego w Grupie ze spalonego teatru. Prezentacja spektaklu " Zwierzaki" dla rodziców i grupy " Cedeen" . Wręczenie uczestnikom dyplomów, upominków, nagród." Grupa ze spalonego teatru": Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Zosia Zimny, Konrad Siorek, Lena Jasińska, Nikola Chylińska, Gołębczyk Gabriela - op. J. Chojnowska
30.05.2018r.Hol SP nr 4 - budynek B (ul. Słobódzkiego 21)Nasze domowe ZOO - Koncert pracowni muzycznej z cyklu Śpiewamy i gramy dla przyjaciółUdział - występ artystyczny uczniów z grup : Studio Piosenki (solistki i zespół "Wirusy" w składzie: Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Lila Grzebieniak, Ignacy Sokołowski, Zosia Gołowkin ), Zespół Piosenki i Ruchu "Timki" (w składzie:  Ada Pieczonka, Patrycja Krupka, Ksawery Jaszczak, Olimpia Spychaj, Hania Bosy, Jagoda Chołko, Maja Żak, Tobiasz  Arczykowski, Hania Gońka, Pola Szklarczy,  i  koło "Klawiatura" (soliści: Radek Teuerle, Iga Szklarczyk, Anna Wojno i Karolina Koch)
Opiekun: A.Banach
18.05.2018r.
-
19.05.2018r.
MDKNoc w MDKUdział: Agata Hruszowiec, Amelia Jaskuła, Dominik Rużowski, Andżelika Stepniowska, Natalia Józefiak Zuzanna Józefiak, Angelika Borońska, Karolina Tyńska Op. Z. Curyl
Udział: Nędza Wojciech, Molągg Jan, Czerniak Michał, Zegadło Tomasz, Dembek Damian, Orłowski Michał, Jaskuła Konrad, Wiszniowski Rafał, Paweł Darasz-Mól, Róża Bartko-Kozieł - op. Z. Brożbar
09.05.2018r.
-
11.05.2018r.
KrakówWycieczka nagrodowa do Krakowa za zajęcie I miejsca w Biegu Patrolowym - Śladami M. Kozara-SłobódzkiegoUdział: Hania Stanejko, Hania Kała, Amelka Jaskuła, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk, Marek Angierman, Zuzia Moas, Radwańska Marcelina, Liwia Żak, Wiktoria Grabczyńska - op. W. Ziobrowska
15.04.2018r.Góry SowieXI Odcinek rajdu Głównym Szlakiem Sudeckim im. M. OrłowiczaKoło ToTuToTam (op. Z. Curyl)
10.04.2018r.posesja MDK78 rocznica Zbrodni Katyńskiej- uroczystość dla uczestników MDK przygotowana przez grupę teatralną - CedeenZłożenie kwiatów i zapalenie zniczy przy Tablicy Pamięci Bogusława Słobódzkiego
część artystyczna 
Udział: Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska, , Kacper Sowa, , Zuzanna Wolińska, Martyna Idczak, Milena Głabik - op. J. Chojnowska
Udział:Weronika Wąsowska - op. D. Jaros
08.04.2018r.Góry SowieRajd Koła - X Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego. Udział Koła ToTuToTam i PiT op/Z. Curyl
24.03.2018r.Szkoła podstawowa nr 4Warsztaty malowania pisanekJoanna Walerowicz: Martyna Średnicka, Marta Lurka, Nel Kowal, Zuzanna Majewska + mama, Łucja Gliwa, Jagoda Smolarek, Magda Malina, Maja Białoń, Julia Klima, Emilka Klima + tata, Igor Czubki, Milena Jaśkiewicz,
Agnieszka Banach: Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk , Karolina Koch, Iga Szklarczyk, Nadia Pieczonka, Liliana Grzebieniak + mama, Ignacy Sokołowski , Ada Pieczonka + mama, Hania Bosy + mama, Pola Szklarczyk, Hania Gońka + mama, Maja Żak + mama , Joanna Podkówka + mama Ewa Tyszkiewicz: Marcelina Wójcik, Karolina Paszkiewicz + mama, Wanessa Niemiec, Ignacy Tyszkiewicz, Igor Tyszkiewicz, Maja Kałamarz, Kinga Czajkowska, Nikola Gajko, Weronika Zaręba, Patrycja Walichnowska, Oliwia Kachnowicz, Milena Norkiewicz, Kamilla Baczyńska, Maciej Kłobuczki,
Elżbieta Tarnowska: Amelia Jaskuła, Dorota Kowalska, Lidia Kowalska, Oliwia Włodkowska, Julia Tarnowska, Natasza Pełka, Oleksandra Jakusheva, Sabina Tomik, Antoś Staszkiewicz, Wojciech Kula,  Zuzia Rajkowska, Julia Rajkowska, Oliwia Nowak, Hanna Jesior, Zuzia Tadla, Hanna Stajenko, Ania Kuchno, Martyna Nycek
Joanna Waksmundzka: Anna Urbańska, Klaudia Telec, Hanna Strosz, Amelia Strosz, Wiktoria Walusiak, Maja Skowronek, Iga Kruk, Magdalena Morawska, Elena Duńczyk, Natalia Strzelczyń, Maja Długołęcka, Aniela Jakubczyk, Aniela Łuczak, Maja Andrzejewska, Marta Augustynowicz
Wanda Szwegler: Szymon  Pamuła ,Hania  Strózik, Ola Jawień, Hania Jawień, Joanna Bartosiewicz, Tosia Teuerle, Radek Teuerle, Oliwia Witkowska, Maja Witkowska, Maciej Jurewicz, Jan Jurewicz, Maciej Zahorski, Wiktoria Gadzińska, Wojtek Pamuła, Natalia Głuc, Jan Czerniatowicz, Zosia Czerniatowicz, Łucja Miłkowska, Zosia Miłkowska, Marysia Miłkowska + mama, Ania Gryc, Magda Gryc, Amelia Gembala, Hania Olejnikiewicz, Zyuzia Gąszowka
Razem 96 dzieci 10 rodziców
21.03.2018r.Klub Bolko w ŚwidnicyDzień Talentów MDK Udział i wyróżnienie:  Laura Fitrzyk (reprezentantka pracowni - członek zespołu muzyki dawnej - Totus Musicus); Udział w charakterze widza i wykonawcy reprezentantów  grup: Totus Musicus, Klawiatura, Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży, Timki opiekun: A.Banach
Udział i wyróżnienie: Jan Grzelak (reprezentant koła Robotyka) op. Z. Brożbar
Wyróżnienie w konkursie i nagroda publiczności: Agatka Hruszowiec – Koło ToTuToTam op. Z. Curyl
Wyróżnienie:  Marcelina Wójcik, Oliwia Paruch, Magdalena Błasiak, Alicja Celka, Oliwia Kachnowicz(op. Ewa Tyszkiewicz)
wyróżnienia: Liwia Żak,
udział w prezentacji:, Amelka Jaskuła, Marcelina Radwańska, Ania Piskorz, Wiktoria Grabczyńska. Marek Angierman - op. W. Ziobrowska
Udział:Wiktoria Stamborska - op. D. Jaros
02.02.2018r.MDKKonkurs KrajoznawczyGr. Starsza: I m. Natalia Józefiak (ToTuToTam), II m. Piotr Kowalski (ToTuToTam, pr. modelarska), III m. Dominik Rużowski (ToTuTotam), IV m. Sandra Matyszczyk (ToTuToTam, pr. teatralna i muzyczna), V. m. Paweł Matjaszek (Totutotam)
Gr. Młodsza: I m. Szymon Litwińczuk (Pr. Szachowa i modelarska), II m. Agata Hruszowiec (ToTuToTam i pr. Modelarska), III m. Andżelika Stępniowska (ToTuToTam) i Hanna Debek) (ToTuToTam), V m. Amelia Jaskuła (ToTuToTam i Pr. plastyczna i teatralna), VI m. Martyna Nycek (ToTuToTam i pr. plastyczna), VII m. Michał Hardy (ToTuToTam), i Angelika Borońska (ToTuToTam), X m. Zuzia Józefiak (ToTuToTam) op. Z. Curyl
28.01.2018r.SSM JaworFinał Indywidualnego Rajdu - 6 X Dolny ŚląskNagroda dla najbardziej aktywnej rodziny: Agata Hruszowiec z rodzicami, Nagroda Zespołowa: Koło „ToTuToTam”. (op. Z. Curyl)
26.01.2018r.Sala gimnastyczna SP w Witoszowie Dolnym VI Mistrzostwa koła na Ściance WspinaczkowejGr. młodsza: I m. Hana Debek, II m. Angelika Borońska, III m, Zuzanna Józefiak
Gr. Starsza: I m. Konrad Jaskuła, II m. Amelia Jaskuła, III m. Natalia Józefiak(op. Z. Curyl)
14.01.2018r.Góry Kamienne VIII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza (Sokołowski – Jedlina PKP Uczestnicy Koła i ich rodzice(op. Z. Curyl)
11.01.2018r.Sala szachowaVII Urodzinowe Spotkanie Przyjaciół Koła ToTuToTamGość spotkania Józef Kawałko. (op. Z. Curyl)
21.12.2017r.sala teatralna Dział IIPrezentacja II części Jasełek dla rodziców i uczestników MDKMilena Głąbik, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży, Julia Uchańska, Zuzanna Bieńkowska, Marcel Mazurkiewicz, Lena Jasińska, Karol Gniot, Janiszewska Hanna (op. J. Chojnowska)
Studio Piosenki La Chanson: Olga Węgłowska,Anna Pasek, Adam Chlebowski,Kuba Szulc,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa, Marta Słobodzian,Monika Sitarz, Klaudia Drohomirecka, Natalia Paździorek,Kamila Paździorek,Wiktoria Stamborska,RAM: Wiktoria Śliwowska,Dominika Wróblewska,Klaudia Drohomirecka,Monika Sitarz,Oliwia Zych,Aleksandra Buchowska (op. D. Jaros)
20.12.2017r.MDKJasełkaUdział:, Kinga Czajkowska, Maja Kałamarz, Oliwia Paruch, Martyna Kawa, Oliwia Kachnowicz, Alicja Celka, Hanna Mały, Karolina Paszkiewicz, Julia Siekierka, Magdalena Błasiak (op. Ewa Tyszkiewicz)
20.12.2017r.sala teatralna Dział IIPrezentacja dla rodzin uczestników I części JasełekGabrysia Gołębczyk, Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Nikola Chylińska, Franek Kułaga, Konrad Siorek  (op. J. Chojnowska)
12.12.2017r.LegnicaWycieczka pt.: W poszukiwaniu Św. Mikołaja. Spektakl w MCK, Spektakl teatralny w Teatrze H. Modrzejewskiej Gabrysia Gołębczyk, Anna Paszkiewicz, Wiktoria Przychocka, Marta Moląg, Weronika Majka, Ala Szcześniak, Nikola Chylińska,  Milena Głąbik, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży, Julia Uchańska, Zuzanna Bieńkowska, Marcel Mazurkiewicz, Lena Jasińska. (op. J. Chojnowska)
Hruszowiec Agatka, Jaskuła Amelia, Różowski, Dominik, Nycek Martyna, Stępniowska Andżelika, Józefiak Natalia, Matjaszek Paweł, Dębek Hania, Borońska Angelika, Józefiak Zuzia op. Z. Curyl
Marcelina Radwańska, Wiktoria Grabczyńska, Anna Piskorz, Karolina Partyczna, Alicja Łukaszewicz, Zuzanna Moas, Liwia Żak, Aleksandra Mamcarczyk, Hanna Kała, Bogna kiszeczka, Sandra Matyszczyk Op. W. Ziobrowska
Anna Niekrasz, Julia Tarnowska, Karolina Kuriata, Maja Żynkin, Natasza Pełka, Sabina Tomzik, Alicja Szczepana, Antoni Staśkiewicz, Kamila Kamińska, Hanna Stanejko, Igor Borkusz, Mirella Pietrzak, Julia Szczepana, Aleksandra Jakuszew op. E. Tarnowska
06.12.2017r.MDK ŚwidnicaKoncert MikołajkowyUdział: Julia Mazuchowska, Magdalena Błasiak, , Marcelina Wójcik, Wiktoria Kolonek, Weronika Kolonek, Kinga Czajkowska, Maja Kałamarz, Oliwia Paruch, Martyna Kawa, Oliwia Kachnowicz, Alicja Celka, Hanna Mały, Karolina Paszkiewicz, Julia Siekierka (op. Ewa Tyszkiewicz)
25.11.2017r.
-
26.11.2017r.
Wzgórza Krzeszowskie, Góry KamienneVII Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. OrłowiczaKoło ToTuToTam wraz z rodzicami. (op. Z. Curyl)
17.11.2017r.Klub BolkoBenefis p. Janusza Lipińskiego -wieloletniego nauczyciela MDKprezentacja przez grupę "Cedeen" programu : Zabużąński Wirus" Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Daria Miechurska,, Kacper Sowa, Wiktoria Stamborska, Zuzanna Wolińska, Martyna Idczak
op. J. Chojnowska
17.11.2017r.Klub BolkoBenefis Pana Janusza LipińskiegoUdział - występ artystyczny uczniów z prac. muzycznej (reprezentanci z każdej grupy): Klaudia Chudy, Marta Lurka, Ignacy Sokołowski, Zosia Gołowkin , Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk,  i Wiktoria Sośniak
 opiekun: A.Banach 
Zespół Luźny Skład: Paulina Folcil, Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolnek, Weronika Kolonek  (op. Ewa Tyszkiewicz)
prezentacja artystyczna  grupy Pierrot pt: 'Legenda o Januszu' - Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Ania Piskorz, Oliwia Nowosiad, Ola Mamcarczyk, Wiktoria Grabczyńska, Hania Kała, Ala Łukasiewicz, Amelka Jaskuła, Liwia Żak. Prezentacja życzeń; Sandra Matyszczyk (TS) (op. Wioletta Ziobrowska)
27.10.2017r.MDK-dział II-sala muzycznaJesienne Liście konferansjerka: Martyna Idczak
op. J. Chojnowska
21.10.2017r.MDK , teren miastaBieg Patrolowy Śladami Patrona Mieczysława Kozara -SłobódzkiegoPracownia modelarska V miejsce
Arkadiusz Walerowicz,
Piotr Kowalski, Adam Grech, Szymon Mazur, Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Oliver Boesel, Mateusz Biela, Igor Kutyło, Piotr Dąbrowski, Witold Łazarek, Wiktor Kruk
Pracownia „Agrafka” VI miejsce
Joanna Walerowicz,
Jagoda Smolarek, Basia Biela, Łucja Sobolewska, Oliwia Krzyżanowska, Igor Czubki, Mila Halicka, Magda Halicka, Emilia Konarska,  Magda Malina
Pracownia muzyczna VII miejsce
Ewa Tyszkiewicz
Julia Mazuchowska, Wiktoria Kolanek,  Weronika Kolanek, Alicja Łaszczyk,  Magdalena Błasiak, Marcelina Wójcik, Martyna Kawa, Ignacy Tyszkiewicz
Pracownia robotyki - XI miejsce
Zbigniew Brożbar
Damian Dembek, Piotr Konarski, Jan Moląg, Michał Czerniak, Łukasz Mały
Pracownia plastyczna III miejsce
Wanda Szwegler
Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzińska,  Zosia Miłkowska, Maciej Zahorski, Łucja Miłkowska,  Oliwia Witkowska, Pola Rosiak, Maciej Jurewicz, Jan Jurewicz
Pracownia plastyczna - X miejsce
Elżbieta Tarnowska
Martyna Nycek, Amelia Jaskuła,  Martyna Malinowska, Maja Osowska, Maja Żynkin, Grzegorz Olatowski,  Aleksandra Jakusheva, Kamila Kamińska, Marcin Keler, Ania Wojno, Julia Tarnowska
Pracownia muzyczna XII miejsce
Mirosław Jabłoński
Natalia Walusiak, Emil Warmuz, Angelina Warmuz,   Aleksandra Rudownik, Szymon Kacprzyk, Martyna Korkiewicz, Hania Guźlińska, Kasia Inglot
Pracownia szachowa VIII miejsce
Marcin Korzekwa
Wojciech Kowalczuk
Bartosz Chęciński, Bianka Maciszewska, Oskar Brzezicki, Dominik Rużowski, Hubert Zapolski, Roksana Zapolska, Antoni Mizura, Mikołaj Kula, Milena Głuc 
Pracownia plastyczna IV miejsce
Joanna Waksmundzka
Hanna Mały, Zofia Mały, Magda Morawska, Wiktoria Walusiak,   Hanna Rosa, Ida Wójtowicz, Ola Kyryliuk, Katarzyna Dushka, Wiktoria Wolańska, Szymon Dąbrowski, Miła Pashko
Pracownia teatralna II miejsce
Joanna Chojnowska
Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Martyna Ryży, Julia Uchańska, Daria Miechurska, Elżbieta Tądel, Kacper Sowa, Zuzia Wolińska, Aleksandra Król, Marta Moląg, Weronika Majka
Pracownia muzyczna IX miejsce
Agnieszka Banach
Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Weronika Mongiało, Marta Lurka, Klaudia Chudy, Karolina Koch, Iga Szklarczyk, Marek Angierman
Pracownia plastyczna I miejsce
Wioletta Ziobrowska
Zuzia Moas, Oliwia Nowosiad, Ola Mamcarczyk, Marcelina Radwańska, Karolina Partyczna, Wiktoria Grabczyńska, Ania Piskorz, Hania Kała,Bogna Kiszecka, Hania Stanejko
16.10.2017r.
-
19.10.2017r.
prac. muz. MDK dz. II Tydzień z hymnem MDK - Warsztaty nauki hymnu pt. Wszyscy znamy hymn MDKprowadzący: A.Banach. Udział grup:  Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży  i "Klawiatura"  (op. A.Banach)  oraz pracowni  plastycznej (op. E.Tarnowska) i pracowni szachowej (op. W. Kowalczuk) 
10.09.2017r.Rudawy Janowickie Pasmo ZadziernejVI Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. Orłowicza9 członków Koła ToTuToTam
op. Z. Curyl
02.09.2017r.Wzgórza KarpnickieV Odcinek Głównego Szlaku Sudeckiego im. M. OrłowiczaUdział 9 członków Koła ToTuToTam (op. Z. Curyl)