Nasze sukcesy w roku 2016/2017

1,895 total views, 8 views today

Osiągnięcia uczestników zajęć w roku oświatowym 2016/2017.

ZasięgDataMiejsceNazwa imprezyOsiągnięcia / udział
międzynarodowy20.05.2017r.Broumov-OtoviceMemoriál Kit show Broumov 20.5.2017

(II m. kategoria pojazdycywilne) Róża Bartko-Kozieł, , Żabrowski Aleksander,Im samoloty w kategorii do 14 latMateusz Zapotoczn, ( Im, pojazdy cywilne.nagr.specjalna.od firmy EDUARD) -op. A. Walerowicz

01.04.2017r.
-
04.04.2017r.
II Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu, ul. Parkowa 18-26VI Wrocław Model Show 2017

Wyniki konkursów

Klasa O7 : modele samolotów odrzutowych 1:48

Mateusz Zapotoczny za model Heinkel He 162A-2 Salamander

Konkurs OPEN JUNIOR

Młodzicy (wiek do lat 12)    

Klasa OM1: modele lotnicze (wszystkie skale)

Adam Grech za model Spitfire Mk IXc

Adam Grech za model F-14 Tomcat

Konrad Świder za model Supermarine Spitfire Mk.22

Klasa OM2: modele pojazdów wojskowych (wszystkie skale)

 Szymon Świder za model Skoda 100mm vz 14/19 Howitzer

Klasa OM3: modele pojazdów cywilnych (wszystkie skale)

Adam Grech za model Subaru Impreza 2001 Adam Grech za model Peterbild model 378

Klasa OM5: dioramy (wszystkie skale)

 Adam Grech za model T-34-76

Konkurs OPEN JUNIOR

Juniorzy (wiek od 13 do 17 lat)

Klasa OJ1: modele lotnicze (wszystkie skale) Piotr Kowalski za model Bf 109E-1

Klasa OJ3: modele pojazdów cywilnych (wszystkie skale)

 Róża Bartko-Kozieł za model Chevy Street Machine 55’

Róża Bartko-Kozieł za model Enzo Ferrari

 Róża Bartko-Kozieł za model DeLorean Back To The Future

 NAGRODY SPECJALNE

IBG Lotniczy Młodzik – za najciekawszy model lotniczy w barwach alianckich w kategorii Młodzik od firmy IBG Adam Grech za model Spitfire Mk Ixc

 Puchar IBG za najciekawszy model wykonany z zestawu IBG przez młodzika

Szymon Świder za model Skoda 100mm vz 14/19 Howitzer

 Modelarska nadzieja – za model, który wywarł największe wrażenie na sędziach w konkursie Młodzik/Junior od firmy IBG Róża Bartko-Kozieł za model DeLorean Back To The Future III

Nagroda za najciekawszy naszym zdaniem model samolotu w kategorii Junior od MR Łask Aleksander Żabrowski za model Boeing B-17G-75-BO Flying Fortress z obsługą naziemną - op. A. Walerowicz

Pracownia modelarska MDK Bartek:

- Wyróżnienie
Tomasz Łukasiewicz


Nagroda specjalna „Za najciekawszy model pojazdu wojskowego” od firmy IBG

-Dobrosław Kiszecki - op. M. Grzelak

25.03.2017r.
-
26.03.2017r.
Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych S3 ŚwidnicaXXI Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych - Świdnica Junior 2017

Kowalski Piotr (IIIm, IIm)

, Szymon Mazur ( II m)

,Boesl Olivier,

 Dyrda Maciej,( II m)

 Wiktor Kruk,Witold Łazarek, Adam Grech, Biela Mateusz, Biela Barbara,Gotfryd (Nagrod. Spec)

Jakub, Mech Adrian, Kedzierski Kamil, (II m) Róża Bartko-Kozieł, Bondarenko Andrzej, Żabrowski Aleksander,

Mateusz Zapotoczn, ( Im, nagr.spec.)

Krawczyk Mateusz, Szymon Świder, Konrad Świder, Mytych Igor, Miłkowski Karol, Mateusz Olędzki,

 (II m)

 Hubert Baliński, (I m)

Sosnowski Konrad (III m)

,Pietek , Pietek Szymon, Pietrzyk Oleg, - A. Walerowicz

Pracownia modelarska MDK Bartek:

- I miejsce
Tomasz Łukasiewicz

- III miejsce
Łukasz Zatorski
- I miejsce
Konrad Marchewka

Udział w imprezie (Młodzik):
-Antoni Staśkiewicz,
-Jakub Chybowski
-Mikołaj Jesior
-Jan Czerniatowicz
-Dobrosław Kiszecki
-Szymon Gruszczyński
-Igor Kutyło
-Kacper Jek

-Maksymilian Boczyło - op. M. Grzelak

 

Ignacy Tyszkiewicz - młodzik wyróżniony - op. J. Walerowicz

24.03.2017r.
-
26.03.2017r.
TrutnovWarsztaty Mażoretek

MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki

Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina   Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia

MAŻORETKI 12 – 15 LAT Juniorki

Lisek Zuzanna  ,Łuczak Julia,Makowska Natalia  ,Przybylska Oliwia ,Adamska Emilia ,Przyborowska  Julia,Mech Małgorzata  ,Martyniec  Agnieszka,Szmudrowska Maja ,Wajdzik Wiktoria,Szkuciak Angelika,Trzaska Erika  -op. A. Trzeciak

03.03.2017r.
-
04.03.2017r.
KoninMiędzynarodowy Konkurs Piosenki i Tańca w Koninie

Udział:Olga Węgłowska,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa

Op. D. Jaros

26.02.2017r.WrocławPrzegląd Piosenki Aktorskiej, Teatr Muzyczny Capitol

Udział w eliminacjach: Aleksandra Szpak - op. M. Jabłoński

01.02.2017r.Velhoowen (Holandia)Scale Model Challange 2016

Mateusz Zapotoczny-brązowy medal

op. A. Walerowicz

27.01.2017r.Hradec KraloveHradecký lev 2017

Pracownia modelarska MDK Bartek:

- I miejsce w kategorii K3 Tomasz Łukasiewicz

op. M. Grzelak

21.01.2017r.
-
12.02.2017r.
ŻarówXIV Międzypowiatowa Liga Szachowa

6. Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica (w składzie: Marcin Korzekwa (senior), Michał Turek, Jacek Kowalski (senior), Oskar Perek, Jakub Jaworski, Zenon Kaźmierczuk (senior)) - op. M. Korzekwa

22.12.2016r.Sala teatralna ŚOK ''Gaudete, gaudete, radujmy się!"- Koncert Kolęd - zepół Totus Musicus i jego goście''

Wystąpili : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistki ze Studia Piosenki "Bartek":  Laura Śleszyńska,  Karolina Koch, Marta Lurka, Nadia Pieczonka i Klaudia Chudy - opiekun   A.Banach

17.12.2016r.Hradec KraloveII REGINA CUP

Do 9 lat: 8. Krystian Kędzierski (37 uczestników); Do 12 lat: 22. Antoni Pieszczoch, 37. Wiktoria Kwiatkowska (49 uczestników); Do 16 lat: 16. Krystian Kudela, 21. Adrian Augustyn (23 uczestników)

op. M. Korzekwa

26.11.2016r.
-
27.11.2016r.
ZUŚ Trutnov (Czechy)Warsztaty muzyki dawnej pt. "Interpretacja dawnych polskich i czeskich kolęd" realizowane w ramach projektu ''Świdnicki Gryf - Trutnowski Smok''

Udział  : Zespół Muzyki Dawnej "Totus Musicus", solistki ze "Studia Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek"  - opiekun   A.Banach

25.10.2016r.
-
30.10.2016r.
Trutnov (Czechy)Wystawa Modeli

Adam Grech, Róża Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny, Hubert Baliński

Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny

op. A Walerowicz

24.10.2016r.ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca-Drakonalia

Róża Bartko-Kozieł. Adam Grech

op. A. Walerowicz

22.10.2016r.ul. Galla Anonima 1, OSiR przy SP1, 58-100 ŚwidnicaMiędzynarodowe Święto Latawca DRAKONALIA 2016

Pracownia modelarska MDK Bartek:

- III miejsce w kategorii Młodzik do lat 7 – Piotr Orłowski

- V miejsce w kategorii Junior od 8 do 13 lat – Michał Orłowski

op. M. Grzelak

06.10.2016r.Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej Dąbrowa GórniczaXX Jubileuszowy Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ''To co piękne wokół nas''

Nagroda Roksana Promowicz,wyróżnienie Julia Michalska,wystawa Wiktoria Gołuch. - op. J. Waksmundzka

01.09.2016r.Galeria i ośrodek plastycznej twórczości dziecka Toruń, Rynek Nowomiejski 17XX Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci I Młodzieży

Kwalifikacja do wystawy: Lena Rogozińska, Zosia Czerniatowicz - op. Wanda Szwegler

ogólnopolski09.06.2017r.
-
10.06.2017r.
WarszawaV Warszawska Fiesta Modelarska

Wyróznienia: Róża Bartko-Kozieł, Adam Grech, Piotr Kowalski

Udział:Szymon Mazur, Mateusz Zapotoczny, Krzysztof Zdybel

22.05.2017r.Ostrów WielkopolskiOgólnopolski Wygraj Sukces – kwalifikacje do finału konkursu

Udział:Róża Madej - op. D. Jaros

20.05.2017r.PoznańMistrzostwa Poznania do lat 7

4. Igor Śliwowski - op. M. Korzekwa

19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
LegnicaOgólnopolski Konkurs piosenki Ekologicznej - Ekopiosenka 2017

Udział:Olga Węgłowska, wyróżnienie:Klaudia Kutyba - op. D. Jaros

12.05.2017r.KrakówOgólnopolski Konkurs Wiedzy o Marszałku Polski Józefie Piłsudskim

I miejsce: Hania Stanejko

I miejsce: Maja Szmudrowska

Op. W. Ziobrowska

09.05.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury - OświęcimXVII Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.

15 prac

wyróżnienie Natalia Strzelczyk

udział w wystawie Konstancja Kulak

op. J. Waksmundzka

09.05.2017r.Szkoła Podstawowa nr 1 W ŚwidnicyPrzekazanie flagi The World Games 2017

Pokaz Formacja  Sekond

Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika, Hardy Emila, Matyszczyk Sandra, Trojan Paulina - op. A. Trzeciak

30.04.2017r.Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka - ToruńXIX Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży -Zawsze zielono – zawsze niebiesko - Toruń 2017

15 prac

op. J. Waksmundzka

29.04.2017r.WschowaOTWARTE MISTRZOSTWA MAŻORETEK POLSKI ZACHODNIEJ WSCHOWA -2017

II MIEJSCE

– nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017

Mażoretki MDK –JUNIORKI

Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Adamska Emilia , Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata, Martyniec  Agnieszka, Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika

III MIEJSCE

– nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017

Mażoretki MDK –KADETKI

Leśińska Natalia, Adamska Hanna, Baczyńska Camilla, Morawska Xymena, Jaroch Julia, Cibor Natalia, Kapnik Daria, Krzyspiak Daria, Martyniec Magdalena, Mazurek Maja, Kuszczak Aneta, Gadzińska Laura, Widła Natalia - op. A. Trzeciak

24.04.2017r.SycówEliminacje do Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego - Wygraj Sukces

Udział:Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Karolina Malinowska,Wyróżnienie:Wiktoria Stamborska, Laureat:Róża Madej-zaproszenie do kolejnego etapu. - op. D. Jaros

23.04.2017r.Brzeskie Centrum KulturyVI Otwarte Taneczne Grand Prix Polski Kotwice 2017

Pracownia taneczna Grupa ONE-

Wiktoria Śliwowska,  Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Marcelina Moneta, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,Monika Scheer

Nauczyciel – Renata Łukaszewicz Szczepanik

13.04.2017r.IX Ogólnopolskie Biennale Plastyczne - KOTZespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży MDK im. Kopernika Wrocław

5 prac

op. J. Waksmundzka

10.04.2017r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej w SosnowcuXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Inne spojrzenie – Barwy dzieciństwa

Udział 11 osób

wyróżnienia:

Natalia Strzelczyk,Rozalia Miszkuro, Emila Lato

op. J. Waksmundzka

09.04.2017r.PoddębiceVI Otwarte Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca Mażoretkowego

MAŻORETKI POW. 15 LAT – nominacje do Mistrzostw Polski –kędzzierzyn Kozle -2017

Mażoretki MDK –Seniorki

Łużna Natalia

Turek  Wiktoria

Kraszkiewicz Julita 

Kowalska Barbara

Pitura Karolina 

Matyszczyk Sandra

Biedroń Karina   Lisek Zuzanna

Łuczak Julia

Wierzbicka Anna

Jakubik  Aleksandra - op. A. Trzeciak

07.04.2017r.
-
08.04.2017r.
KoszalinXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej - Reflektor

Udział w koncercie konkursowym:Natalia Wyrzykowska  - op. D. Jaros

07.04.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny - W magicznym lesie

29 prac

Nagrody:Magda Morawska,Amelia Zduńczyk,Wiktoria Gołuch,Elżbieta Tądel.

wyróżnienie Natalia Strzelczyk.

op. J. Waksmundzka

05.04.2017r.
-
06.04.2017r.
Rybnik Teatr Ziemi RybnickiejRybnicki Dziecięcy Festiwal Teatralny - Przestrzeń Wyobraźni

Wyróżnienie I stopnia i nagroda pieniężna w kwocie 400zł dla Teatru „Pierrot”- Zuzanna Moas, Marcelina Radwańska, Hania Stanejko, Liwia Żak, Karolina Partyczna, Wiktoria Grabczyńska, Oliwia Nowosiad, Aleksandra Mamcarczyk, Amelka Jaskuła, Ania Piskorz - op. W. Ziobrowska

 
04.04.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury - Śródmieście we WrocławiuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Sztuka smaku -Kuchnia Artystyczna. Sztuka kulinarna i jej kulturotwórczy wymiar.

Udział 38 prac

wyróżnienia Amelka Janczarska,Natalia Rzepecka,

Aleksandra Klimkiewicz.

Wystawa:

Wiktoria Walusiak,Emilia Lato,Konstancja Kulak,Lena Kwiatek,Maja Nieciąg,Ida Wójtowicz,Aniela Jakubczyk,Dorota Krawczyńska,Amelia Zduńczyk,Klaudia Tomasik,Elżbieta Tądel.– op. J. Waksmundzka

01.04.2017r.Dom Kultury w ChojnowieXIV Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Rozśpiewane Nutki

Udział: Marcelina Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Magdalena Błasiak, , Maja Kałamarz, Paszkiewicz Karolina, Oliwia Paruch, Kinga Czajkowska

(op. Ewa Tyszkiewicz)

01.04.2017r.Pałac Młodzieży w KatowicachKolekcja Sztuki Dziecka 2016

Certyfikat Natalia Strzelczyk

op. J. Waksmundzka

31.03.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury Pracownia Plastyczna - GiR -a RybnikMiędzy czernią a bielą - II Międzynarodowe Biennale na Małą Formę Graficzną - Elfy, skrzaty i wróżki, czyli dobre duszki

Udział 6 osób– op. J. Waksmundzka

22.03.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny - Czysta woda

Udział 17 osób

Nagroda: Mela Mielcarek, Patrycja Zawisza.– op. J. Waksmundzka

21.03.2017r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyVII Regionalna Dolnośląska Gala Talentów -eliminacje

Kwalifikacje do VII Dolnośląskiej gali talentów

MAŻORETKI POW. 15 LAT –Seniorki

Łużna Natalia, Turek  Wiktoria,Kraszkiewicz Julita ,Kowalska Barbara,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina   Lisek Zuzanna,Łuczak Julia,Wierzbicka Anna,Jakubik  Aleksandra,Hardy Emilia - A. Trzeciak

18.03.2017r.StargardOgólnopolski Konkurs Piosenki 'Dozwolone do lat 19'

Udział:3 Nagroda Julia Kretowicz,wyróżnienie:Natalia Wyrzykowska

Op.D.Jaros

17.03.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Kartka Wielkanocna

Udział 15 osób

wyróżnienie Zofia Mały– op. J. Waksmundzka

10.03.2017r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej w SosnowcuXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Inne spojrzenie – Barwy dzieciństwa

Udział 11 osób– op. J. Waksmundzka

03.03.2017r.Sala teatralna ŚOKXIV Spotkania Teatrów niezależnych- Transformacje 2017

 Pokaz spektaklu " Kosmos po prostu Kosmos"-

grupa " Pauza": Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, , Daria Miechurska, Adrian Jurczak, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Natalia Gut, Julia Wabik - op. J. Chojnowska

03.03.2017r.Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w KluczborkuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Małe dzieła – wielka sztuka

Udział 23 osoby– op. J. Waksmundzka

28.02.2017r.Przedszkole Miejskie nr 207 w ŁodziOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Zabytki naszego miasta

Udział 4 osoby– op. J. Waksmundzka

27.02.2017r.Powiatowe Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury - Na PięterkuOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Pudełko moich marzeń

Udział 10 osób

nagroda - II miejsce

w kategorii 10-12 lat

Wiktoria Walusiak – op. J. Waksmundzka

24.02.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury w LubinieOgólnopolski Konkurs Plastyczny - Smok Obibok i jego przyjaciele

Udział 10 osób

wyróżnienie Kasia Piątek– op. J. Waksmundzka

21.02.2017r.
-
24.02.2017r.
ŚwidnicaWarsztaty graficzne (kolograf, linoryt, szablon, monotypia, druk wklęsły z płyty CD)

Udział 16 osób

Katarzyna Dushka,

JuliaKrzyśpiak,

KlaudiaTomasik,

Aniela Łuczak,

Emilia Lato,

Ola Malczewska,

Kasia Piątek,

Ola Klimkiewicz,

Filip Surowiec,

Ignacy Tyszkiewicz,

Wiktoria Gołuch,

Arek Homenda,

Wiktoria Walusiak,

Iga Kruk,

Ola Waligóra,

Oliwia Drozdowicz– op. J. Waksmundzka

17.02.2017r.Młodzieżowy Dom Kultury w RadomiuIV Ogólnopolskie Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodzieży - Drukarnia wyobraźni

Udział 12 osób– op. J. Waksmundzka

11.02.2017r.ŚwidnicaVII Szachowe Mistrzostwa Świdnicy

Chłopcy do 18 lat: 1. Michał Turek; Dziewczęta do 14 lat: 1. Amelia Pieszczoch, 2. Wiktoria Kwiatkowska Chłopcy do 14 lat: 2. Hubert Trzos, 3. Antoni Pieszczoch, 4. Jakub Jaworski, 5. Grzegorz Janiak, 6. Dawid Goppold, 8. Tymon Kowalski, 9. Jakub Cybruch; Dziewczęta do 10 lat: 1. Wiktoria Ligierko, 2. Marta Moląg; Chłopcy do 10 lat: 1. Oskar Perek, 2. Hubert Jaworski, 5. Szymon Augustyniak, 6. Igor Cała, 7. Jakub Makarewicz, 8. Szymon Litwińczuk, 10. Szymon Pieńkowski; Dziewczęta do 8 lat: 1. Liliana Jarząbek, 3. Ewa Liman; Chłopcy do 8 lat: 1. Igor Śliwowski, 2. Igor Litwińczuk, 5. Piotr Goppold, 7. Maciej Cisek, 13. Stanisław Kruk - op. M. Korzekwa

09.02.2017r.MCK Legnica ul.Mickiewicza 3Konkurs plastyczny 'Na skrzydłach wyobraźni’'

Udział  - 34 osoby

Nagroda: Radosław Teuerle

Wystawa:Maja Witkowska                    

Naucz. Wanda Szwegler

06.02.2017r.Szkoła Podstawowa w NałęczowieXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej 'Świat w oczach najmłodszych – w kwitnącym ogrodzie'

Udział 12 osób

op. J. Waksmundzka

06.02.2017r.Szkoła Podstawowa w NałęczowieXIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej - Świat w oczach najmłodszych – w kwitnącym ogrodzie

Udział 12 osób

udział w wystawie

Aniela Łuczak – op. J. Waksmundzka

28.01.2017r.Wrocław4 PORY ROKU PODSUMOWANIE CYKLU

Grupa do 10 lat: 1. Oskar Perek (40 uczestników) - op. M. Korzekwa

27.01.2017r.Powiatowe Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury 'Na Pięterku'Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 'Pudełko moich marzeń'

Udział 10 osób

op. J. Waksmundzka

26.01.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny 'Na skrzydłach wyobraźni – postaci z baśni, bajek, fantasy, mitów...'

Udział 17 osób

nagroda Elżbieta Tądel

op. J. Waksmundzka

20.01.2017r.WrocławV WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI

Grupa chłopców z klas trzecich: 2. Oskar Perek (16 uczestników) - op. M. Korzekwa

15.01.2017r.ŚwidnicaWystęp zespołu 'Ohana'- Studio Piosenki La Chanson na koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sali I LO w Świdnicy- reprezentacja MDK Świdnica

Udział:Olga Węgłowska,Wiktoria Stamborska,Malwina Milak,Karolina Malinowska,Julia Słobodzian,Anna Pasek,Róża Madej. - op. D. Jaros

14.01.2017r.
-
15.01.2017r.
WrocławIV MEMORIAŁ ROBERTA JAMESA FISCHERA

Grupa CHAMPIONI, chłopcy: 5. Oskar Perek (10 uczestników) - op. M. Korzekwa

11.01.2017r.M.D.K. Dom Harcerza KRAKÓW Reymonta 18Konkurs plastyczny 'Świąteczne karteczki’'

I  nagroda Maria Jowik

Udział 20osób

Naucz.Wanda Szwegler

30.12.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Detal w architekturze''

5 prac

nagroda Wiktoria Kowala

wyróżnienie Natalia Rzepecka

op. J. Waksmundzka

22.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury w ŚwidnicyOgólnopolski Konkurs Plastyczny 'Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok'

Nagrody:

Agata Burdak, Natalia Strzelczyk, Karolina Jończyk, Julia Wabik

wyróżnienia: Maciej Stępień, Aleksandra Klimkiewicz,Amelka Zduńczyk,Łucja Gębala, Magda Morawska, Ola Malczewska.

Udział w wystawie:

Klaudia Dybała,Arkadiusz Homenda, Katarzyna Dushka, Helena Guźlińska, Maja Długołęcka, Wiktoria Oszczęda, Nadia Bieszczad

op. J. Waksmundzk

---------

Udział-55 prac

Nagrody:Zosia Czerniatowicz, Milena Wolak,Jan Jurewicz

Wyróżnienia: Marika Pietras,

Wystawa:Szymon Banaśkiewicz,Lena Rogozińska, Zuzia Gąszowska, Radek Teuerle, Paweł Puślecki, Joann Bartosiewicz

Naucz.Wanda Szwegler

20.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Śródmieście'' WrocławOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Okiem artysty - Pablo Picasso''

17 prac

wyróżnienie Ola Iwancz,

udział w wystawie

Ela Tądel , Arkadiusz Homenda

op. J. Waksmundzka

19.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Dom Harcerza'' KrakówKonkurs Plastyczny ''Świąteczne Karteczki'''

32 prace

wyróżnienie Katarzyna Dushka

op. J. Waksmundzka

17.12.2016r.OleśnicaTurniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Oleśnica 2016

Wśród juniorów: 5. Oskar Perek, 11. Dawid Goppold

op. M. Korzekwa

03.12.2016r.Sala Sportowa ul. Galla Anonima 1 ŚwidnicaIV ŚWIDNICKI FESTIWAL TAŃCA

SOLO MAŻORETKI DO 11 LAT

Julia Przyborowska – II miejsce

Erika Trzaska –III miejsce

Camila Baczyńska –IV miejsce

Paulina Trojan –V miejsce

Xymena Morawska –VI miejsce

 

DUETY MAŻORETKI DO 11 LAT

Julia Przyborowska, Angelika Szkuciak-

I miejsce

Agnieszka Martyniec, Małgorzata Mech –II miejsce

Emilia Adamska, Erika Trzaska –III miejsce

FORMACJE MAŻORETKI DO 11 LAT: Adamska Hanna, Morawska Xymena, Gadzińska Laura, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Wójcik Wiktoria, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Chybowska Klaudia, Natalia Uchanska, Łepkowska Wiktoria, Martyniec Magdalena, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camila, Knapik Daria

FORMACJE MAŻORETKI POW. 15 LAT -wyróżnienie

Mażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Anna Szpak, Hardy Emila

FORMACJE MAŻORETKI 12 – 15 LAT wyróżnienie

Juniorki:Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika

SOLO SHOW DANCE DO 11 LAT

Angelika Szkuciak –II miejsce

MINI FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT

Formacja Second  -nagroda:, Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Pitura Karolina , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina, Hardy Emila

FORMACJE SHOW DANCE DO 11 LAT

Koraliki – MDK –nagroda: Adamska Hanna, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Martyniec Magdalena, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camila, Wiktoria Bernatowicz, Karolina Staszyńska, Anna Kozmowska, Sara Trojan, Magda Widła, Wiki Wójcik, Ola Foltak, Nela Pieńkos, Mikołaj Kozar

 

FORMACJE SHOW DANCE 12 – 15 LAT

nagroda: Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata  , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika  , Trzaska Erika , Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Pitura Karolina , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Hardy Emila, Barbara Kowalska

Nauczyciel Anna Trzeciak

30.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury GdyniaVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Przyroda Polska – z lupą do lasu''

Udział 14 osób

op. J. Waksmundzka

26.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark WarmińskiXXII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Moje miasto - moja miejscowość" pt. "Miejsca historyczne mojej miejscowości''

Nagrody :HANNA LABIJAK I ALEKSANDRA PAJĄK.

op. J. Waksmundzka

25.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury PabianiceXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ''Kartka Świąteczna,Boże Narodzenie, Nowy Rok''

Udział 8 prac

nagroda III miejsce Martyna Golon

op. J. Waksmundzka

25.11.2016r.Ognisko Pracy Pozaszkolnej Starogard GdańskiKonkurs na Kartkę Pocztową o Tematyce Bożonarodzeniowej

Udział 10 osób

nagroda Wiktoria Walusiak

op. J. Waksmundzka

22.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury LubinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Anioły są takie...''

Wyróżnienie Wiktoria Gołuch

udział 5 osób

op. J. Waksmundzka

18.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Pod Akacją'' LublinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Grafika 2016''

kwalifikacja do wystawy Aleksandra Iwancz - op. Joanna Waksmundzka

18.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury LubinOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Anioły są takie...''

Udział 5 prac

Jończyk,Gołuch,Tomasik,Mały,Guźlińska

op. J. Waksmundzka

16.11.2016r.Bałucki Ośrodek Kultury ''Na Żubardzkiej'' w ŁodziXII Ogólnopolski Konkurs Poetycki ''Nowe Inspiracje''

Udział wzięli: India Bogusławska, Michał Konarski.

Wyróżnienie: Michał Konarski

op. J. Chojnowska

15.11.2016r.Przedszkole Specjalne 7 ŚwidnicaOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Liście malowane pod drzewami rozsypane''

Udział 5 prac

op. J. Waksmundzka

15.11.2016r.Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce i Zespół Placówek Edukacyjnych OlsztynOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Kolorowa Pani Jesień''

Udział 4 prace

op. J. Waksmundzka

13.11.2016r.ŚwidnicaIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Uczestników Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich

Chłopcy do 14 lat: 2. Hubert Trzos, 4. Dawid Goppold; Chłopcy do 10 lat: 7. Igor Cała, 9. Wiktor Kruk; klasyfikacja do rankingu 1600: 2. Krystian Kudela - op. M. Korzekwa

12.11.2016r.ŚwidnicaIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Szachach Szybkich

5. MDK Świdnica I (Michał Turek, Hubert Trzos, Antoni Pieszczoch, Amelia Pieszczoch), 8. MDK Świdnica II (Dawid Goppold, Krystian Kudela, Igor Cała, Wiktoria Kwiatkowska) - op. M. Korzekwa

11.11.2016r.VI Turniej Szachowy o Szablę PiłsudskiegoVI Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego

Juniorzy do 18 lat: 6. Michał Turek; Juniorzy do 14 lat: 8. Dawid Goppold, 10. Hubert Trzos, 12. Adrian Augustyn, 14. Krystian Kudela, 15. Grzegorz Janiak, 16. Jan Czerwiński; Juniorki do 14 lat: 1. Amelia Pieszczoch; Juniorzy do 10 lat: 2. Antoni Pieszczoch, 5. Igor Cała, 6. Wiktor Kruk 7. Łukasz Szel, 8. Szymon Litwińczuk, 9. Tymon Kowalski, 13. Jakub Cybruch, 14. Oskar Brzezicki, 17. Viktor Dushka; Juniorki do 8 lat: 2. Liliana Jarząbek, 3. Marta Moląg, 5. Wiktoria Ligierko, 6. Iga Kruk, 8. Ewa Liman; Juniorzy do 8 lat: 6. Szymon Augustyniak, 8. Szymon Pieńkowski, 11. Igor Śliwowski, 14. Igor Litwińczuk, 17. Hubert Jaworski, 20. Szymon Łagoda, 22. Wiktor Zieliński, 24. Jakub Antoniuk, 25. Maciej Sądel, 26. Piotr Goppold, - op. M. Korzekwa

10.11.2016r.MDK ŚwidnicaX Konkurs Plastyczny 'Barwy Niepodległości'

Nagrody Aleksandra Klimkiewicz, Aleksandra Iwancz,

Wyróżnienia Łucja Gębala,Emilia Lato, udział w wystawie Magda Morawska,Karolina Chlewicka, Julia Michalska, Klaudia Tomasik,Oliwia Kafka, Maciej Stępień. - op. Joanna Waksmundzka

Nagrody:Magda Gryc,Ola Jawień.                               Udział – 16 osób - Naucz.Wanda Szwegler

10.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury StargardOgólnopolski Konkurs Plastyczny ''Barwy jesieni''

Udział 10 prac

Krawczyńska,Malczewska,Piątek,Jakubczyk,Kafka,Kulak,Lato,Strzelczyk,Morawska,Michalska

op. J. Waksmundzka

26.10.2016r.Pałac Młodzieży KatowiceXIII Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej ''Najpiękniejsza jest moja ojczyzna''

Nagroda Patrycja Zawisza - op. Joanna Waksmundzka

22.10.2016r.
-
23.10.2016r.
WrocławX Kongres dr Jana Zukertorta - Grupa C (do lat 11)

4. Oskar Perek (3. wśród chłopców) - op. Marcin Korzekwa

21.10.2016r.WrocławV WROCŁAWSKA LIGA SZACHOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PRZEDSZKOLI - CHŁOPCY - KL. 3

2. Oskar Perek - op. Marcin Korzekwa

11.10.2016r.ŚOK - Klub ''Bolko''Wernisaż XVII Otwartego Konkursu Plastycznego ''Widokówka ze Świdnicy''

Występ uczennic: Marty Lurki, Karoliny Penczew, Dominiki Dziedzic i Katarzyny Filipek - solistek  i zespołu "Bez Nazwy" ze Studia Piosenki "Bartek"  - op. A.Banach

----

Nagroda Alicja Celka,Martyna Golon,wyróżnienie Kinga Frączek,wystawa:Magdalena Halicka,Ola Malczewska,Hania Mały,Agnieszka Balant,Zosia Mały,Emilia Lato,Kinga Frączek,Nadia Bieszczad,Konstancja Kulak. - op. J. Waksmundzka

-----

Nagrody: Maria Jowik (praca wydrukowana w formie widokówki), Szymon Banaśkiewicz

Wyróżnienia: Ada Podbielska, Joanna Bartosiewicz, Magda Gryc

Wystawa: Jagoda Babiarz, Jan Jurewicz, Ula Żylińska (3 prace), Maja Duda, Maja Witkowska,

Udział: Lena Rogozińska, Paweł Puślecki, Szymon Pamuła, Daria Piechurska, Amelia Gębala - op. Wanda Szwegler

----

09.10.2016r.ŻarówIV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów błyskawicznych

Klasyfikacja generalna: 30. Antoni Pieszczoch - op. Marcin Korzekwa

08.10.2016r.ŻarówIV Festiwal Szachowy Żarów'2016 - Turniej szachów szybkich

Klasyfikacja generalna: 38. Oskar Perek, 42. Antoni Pieszczoch, 44. Amelia Pieszczoch - op. Marcin Korzekwa

06.10.2016r.Sala teatralna ŚOKOgólnopolskie Sympozjum Pedagogiczne pn. ''Kultura języka polskiego podstawą założeń programu wychowawczego w placówkach wychowania pozaszkolnego''

Występ Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek,  Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Wiktoria Kulaszewska, Weronika Mongiało

  -  op. A.Banach

10.09.2016r.
-
11.09.2016r.
ŁaskVI Festiwal Modeli Redukcyjnych

Adam Grech, Róża Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny, Hubert Baliński

Bartko-Kozieł, Mateusz Zapotoczny

op. A. Walerowicz

wojewódzki29.05.2017r.MDK WrocławWojewódzki Konkursu Grafiki Komputerowej i miniatury plastycznej - W odcieniach bieli

Klasyfikacja do wystawy - India Bogusławska - op.J. Walerowicz

20.05.2017r.
-
21.05.2017r.
ŚwidnicaMistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich

Dziewczęta do 8 lat: 4. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 8 lat: 11. Paweł Kozłowski, 16. Maciej Cisek, 18. Szymon Łagoda, 24. Jakub Antoniuk, 28. Piotr Goppold, 29. Mateusz Kokoszko, 30. Tomasz Cisek; Dziewczęta do 10 lat: 9. Iga Kruk; Chłopcy do 10 lat: 5. Oskar Perek, 25. Hubert Jaworski, 32. Szymon Augustyniak, 36. Wiktor Zieliński, 38. Piotr Romanowski, 39. Tymoteusz Strauss; Dziewczęta do 12 lat: 10. Wiktoria Kwiatkowska; Chłopcy do 12 lat: 20. Tymon Kowalski; Chłopcy do 14 lat: 14. Hubert Trzos, 15. Dawid Goppold; Chłopcy do 16 lat: 5. Adrian Augustyn, 6. Krystian Kudela; Chłopcy do 18 lat: 6. Michał Turek - op. M. Korzekwa

17.05.2017r.Sala Teatralna ŚOK Finał XII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jan Paweł II - Arka

udział (występ artystyczny) Zespołu  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek) -  opiekun: A.Banach

13.05.2017r.Ścinawka ŚredniaFinał Dolnośląski LZS w Szachach Indywidualnych

Juniorki młodsze: 4. Wiktoria Kwiatkowska, 5. Amelia Pieszczoch; Juniorzy młodsi: 7. Oskar Perek; Juniorzy starsi: 3. Michał Turek - op. M. Korzekwa

11.05.2017r.Teatr Miejski-ŚOKDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II - Arka -eliminacje

Szymon Antonowicz-kategoria szkoły podstawowe-udział i kwalifikacje do Finału - op. J. Chojnowska

11.05.2017r.Teatr Miejski-ŚOKDolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy J.P.II - Arka -eliminacje

Martyna  Idczak-kategoria szkoły ponadgimnazjalne-udział i kwalifikacje do Finału - op. J. Chojnowska

11.05.2017r.
-
17.05.2017r.
ŚwidnicaXII Dolnoslaski Konkurs Poezji i Prozy Jana Pawła II - Arka

Udział:Kamila Paździorek – nominacja i udział w finale konkursu - op. D. Jaros

06.05.2017r.
-
07.05.2017r.
Fundacja Krzyżowa Finał Wojewódzki XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego PTTK

Kat. Szkół Podstawowych:

I miejsce drużynowo: (Agatka Hruszowiec, Natalia Józefiak, Piotr Kowalski) oraz nagroda indywidualna: Natalia Józefiak – najlepiej napisany test, Natalia Józefiak – najwyższa ocena uprawnień i odznak turystycznych, najlepsza drużyna w grze azymutowej i plenerowym torze przeszkód, najlepsza drużyna w rozpoznawaniu zabytków i atrakcji Dolnego Śląska.

Kat. Szkół Gimnazjalnych:

Drużynowo - największa liczba zdobytych punktów, ale start poza konkursem (Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Pietrukiewicz) oraz nagroda indywidualna: Konrad Jaskuła – najlepiej napisany test, Konrad Jaskuła – najwyższa ocena uprawnień i odznak turystycznych, opiekun Z. Curyl

03.05.2017r.ŻarówTurniej Szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja

Juniorzy starsi: 7. Michał Turek, 10. Antoni Pieszczoch; Juniorzy młodsi: 2. Oskar Perek, 6. Szymon Augustyniak, 8. Piotr Romanowski, 16. Tymoteusz Strauss; Juniorki starsze: 3. Amelia Pieszczoch; Juniorki młodsze: 3. Liliana Jarząbek - op. M. Korzekwa

29.04.2017r.MDK Bolesławiec-teatr miejski62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski OKR

Udział Martyny Idczak - op. J. Chojnowska

28.04.2017r.ŚwidnicaKoncert Galowy XIDolnośląskiego Przeglądu Piosenki Patriotycznej we Wrocławiu

Laureatki: Jagoda Kurzawa,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Julia Słobodzian,Karolina Malinowska,Róża Madej - op. D. Jaros

27.04.2017r.Klub Bolko w ŚwidnicyXIII Dolnośląski Konkurs Keyboardowy - Mistrz Klawiatury

wyróżnienie: Oliwia Kachnowicz, Radosław Teurle(op. Ewa Tyszkiewicz)

Karolina Koch - udział i III miejsce w kat. I (kl. 0-IVSP)

Udział uczniów z zespołu "Totus Musicus"  w charakterze inspicjenta sceny i konferansjera: Katarzyna Filipek i Wiktoria Sośniak.

opiekun: A.Banach

24.04.2017r.WrocławMistrzostwa Dolnego Śląska do lat 7

Dziewczęta: 10. Ewa Liman; Chłopcy: 4. Igor Śliwowski, 10. Maciej Cisek, 26. Tomasz Cisek - op. M. Korzekwa

22.04.2017r.Młodzieżowe Centrum Kultury W LegnicyDolnośląski Przegląd Teatrów Dziecięcych

Nagroda- grupa teatralna „Pierrot” : Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Amelia Jaskuła, Ania Piskorz, Hania Stanejko, Oliwia Nowosiad, Liwia Żak, Ola Mamcarczyk, Wiktoria Grabczyńska

 op. W. Ziobrowska
08.04.2017r.WrocławXI Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej- Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu III Etap wojewódzki

Laureatki:Zespół La Chanson :Karolina Malinowska,Julia Czyż,Julia Słobodzian,Róża Madej,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa.Udział:Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros

31.03.2017r.ŚwidnicaXIV Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży - Przebój z jajem 2017

Zespół "miniWirusy" (Marta Lurka, Nadia Pieczonka, Klaudia Chudy) - nagroda, zespół "Bez Nazwy"  (Karolina Penczew, Dominika Dziedzic, Katarzyna Filipek) - nagroda, solistka Karolina Koch - udział

opiekun: A.Banach

---

Zespół Woklany "Smyki" wyróżnienie w składzie:

Marcelina Wójcik, Oliwia  Kachnowicz, Magdalena Błasiak, , Maja Kałamarz, Paszkiewicz Karolina, Oliwia Paruch, Hanna Mały, Kinga Czajkowska

Nagroda (indywidualna) - Magdalena Błasiak

Wyróżnienie ( insywidualne) - Marcelina Wójcik

Zespół "Luźny Skład" Wyróżnienie, w składzie: Paulina Folcik, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Agata Belka

Wyróżnienie (indywidualne) - Paulina Folcik
Udział (indywidualnie - Oliwia Kachnowicz

Nagroda za najśmieszniejsze przebranie : Paulina Folcik (op. Ewa Tyszkiewicz)

25.03.2017r.GOKiS Kąty Wrocławskie VI Wojewódzki Konkurs Keyboardowy

Karolina Koch - udział

opiekun: A.Banach

17.03.2017r.Wrocław Zespół - Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży Udział w XV Dolnośląskich Spotkaniach Teatrów Młodzieżowych " Chochoł 2017 - prezentacja i konfrontacja dorobku artystycznego grupy z dorobkiem innych grup teatralnych z całej Polski

Wyróżnienie  dla grupy                 " Pauza": Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz, Natalia Gut, Julia Wabik - op. J. Chojnowska

27.01.2017r.Katedra w ŚwidnicyXVIII Dolnośląskie Kolędowanie Chórów Szkół Muzycznych

Udział  (występ)  Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk),  solistka: Marta Lurka opiekun: A.Banach

04.01.2017r.BolkówXIII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Udział: Katarzyna Rzeczkowska, Joanna Szczęsna - op. M. Jabłoński

10.12.2016r.OSiR Świdnica, hala ZawiszówIII Liga Koszykówki Mężczyzn Prakto Polonia Świdnica

Grupa ONE- Pracownia taneczna:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

09.12.2016r.MCK-LegnicaKonkurs plastyczny 'Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia'

Nagrody:Milena Norkiewicz, Zosia Czerniatowicz, Jan Czerniatowicz

Wyróżnienia:Joanna Bartosiewicz,Zuzanna Gąszowska, Marysia Jowik, Konrad Habowski,    Udział -13 prac               

Naucz.Wanda Szwegler

03.12.2016r.
-
04.12.2016r.
Wrocław, Fundacja Hobbit, pl św. Macieja 5aFestiwal Poezji Śpiewanej ''Mimoza''

II miejsce: Elżbieta Kuzio i Aleksandra Szpak

Udział: Katarzyna, Rzeczkowska, Joanna Szczęsna, 

op. M. Jabłoński

25.11.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury LegnicaDolnośląski Konkurs Plastyczny ''Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia''

Udział 19 osób

Nagroda : Wiktoria Walusiak

wyróżnienia:

Katarzyna Piątek, Alicja Celka.

op. J. Waksmundzka

16.11.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury ''Śródmieście'' Wrocław24 Wojewódki Konkurs Plastyczny ''4 Żywioły natury – ziemia,powietrze, woda,ogień''

Nagroda Maciej Stępień,

wyróżnienie Dominika Waligórska,kwalifikacja do wystawy Agnieszka Balant - op. Joanna Waksmundzka

11.11.2016r.Żarów, GOKFestiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej

udział: Wiktoria Wawrzyniak

op. M. Jabłoński

04.10.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia GóraII Dolnośląski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży ''Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele''

Udział 18 prac

Nagroda Hanna Rosa

wyróżnienia Maciej Stępień i Klaudia Tomasik.

op. J. Waksmundzka

03.10.2016r.Młodzieżowe Centrum Kultury w LegnicyDolnośląski Konkurs Plastyczny ''Psiaki,kociaki i inne zwierzaki''

Wyróżnienie Karolina Jończyk - op. J. Waksmundzka

03.10.2016r.MCK Legnica Ul. Mickiewicza 3Dolnośląski Konkurs Plastyczny ''Psiaki, kociaki i inne zwierzaki''

Wyróżnienie: Ada Podbielska, Amelia Miałszygrosz

Udział: Emilia Miałszygrosz, Magda Gryc, Maja Duda, Zuzia Gąszowska, Szymon Pamuła, Zosia Białoskórska, Agnieszka Poradzisz, Hania Jawień, Hania Godula - op. Wanda Szwegler

01.10.2016r.OSiR Świdnica, hala ZawiszówIII Liga Koszykówki Mężczyzn Prakto Polonia Świdnica

Grupa ONE- Pracownia taneczna:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta

Grupa Iskierki

Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

rejonowy12.04.2017r.DOK- Dzierżoniowski Ośrodek Kultury62 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski OKR

Nagroda-Martyna Idczak, kwalifikacje do etapu wojewódzkiego w Bolesławcu -op. J. Chojnowska

13.03.2017r.Sala teatralna ŚOKX I Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Udział  Zespołu Muzyki Dawnej "Totus Musicus"(w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk), opiekun: A.Banach

Udział: Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)

13.03.2017r.ŚwidnicaXI Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej Eliminacje Regionalne

Laureat:Natalia Stankiewicz,zespół„La Chanson”:Julia Czyż,Weronika Wąsowska,Julia Słobodzian,Jagoda Kurzawa,Karolina Malinowska,Róża Madej

Op. D. Jaros

11.10.2016r.ŚwidnicaPrzegląd Piosenki Turystycznej i ekologicznej ''Na szlaku''

Katarzyna Rzeczkowska - wyróżnienie - op. Mirosław Jabłonśki

Kategoria III-IV  solistka Klaudia Kutyba,Kategoria gimnazjum-szkoły średnie:Duet:Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz  - op. Dariusz Jaros

powiatowy17.05.2017r.Świdnica XII Diecezjalny Konkurs Plastyczny Jan Paweł II

Udział: Natalia Taratuta, Paulina Folcik, Julia Mazuchowska, Agata Belka (op. Ewa Tyszkiewicz)

10.04.2017r.ŚwidnicaPowiatowy Turniej Aerobiku Dla szkół Gimnazjalnych

Pokaz

Łużna Natalia, Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina, Hardy Emila - A. Trzeciak

08.04.2017r.Gimnazjum nr 2 w ŚwidnicyEliminacje Powiatowe XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego

I miejsce w kat. szkół podstaw: Natalia Józefiak, Piotr Kowalski, Agatka Hruszowiec (kwalifikacje do finału wojewódzkiego), II miejsce w kat. szkół podstaw: Andżelika Stępniowska, Dominik Rużowski, Amelia Jaskuła,

II miejsce w kat. szkół gimnazjalnych: Konrad Jaskuła, Zuzanna Pietrukiewicz, Sandra Matyszczyk.

Nagrody indywidualne: I m. w teście: N. Józefiak, I m. w odznakach: A. Jadkuła i K. Jaskuła. - op. Z. Curyl

21.12.2016r.Młodzieżowy Dom Kultury Jelenia GóraII Powiatowy Konkurs Plastyczny ''Symbole i zwyczaje Bożonarodzeniowe''

Nagrody:

Konstancja Kulak,Kinga Frączek,Nadia Bieszczad.

op. J. Waksmundzka

11.11.2016r.Jawor - estrada RynekŚwięto Patrona miasta Jawor

Mażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Kieca Weronika  , Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina  

Mażoretki MDK –Juniorki:, Lisek Zuzanna  , Łuczak Julia, Makowska Natalia  , Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata, Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika, Trzaska Erika

Nauczyciel Anna Trzeciak

10.11.2016r.Klub ''Bolko''-ŚOKFinał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej " Nie rzucim ziemi skąd nasz ród

Nagroda: Martyna Idczak

op. J. Chojnowska

04.11.2016r.Klub ''Bolko''-ŚOKPowiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej ''Nie rzucim ziemi skąd nasz ród''

Udział w eliminacjach: Szymon Antonowicz -"Gr. ze spalonego teatru", Martyna Idczak- "Pauza", Jakub Smykowski- " Cedeen"

op. J. Chojnowska

16.10.2016r.ŚlężaTurniej sportowo-rekreacyjny Kół PTTK o/ Świdnica w ramach 40 Zlotu Turystów na Ślęży

I m. w kat mł. „Totututam 1”: K. Jaskula, N. Józefiak, Z. Pietrukiewicz, A. Hruszowiec, S. Matyszczyk, A. Jaskuła

II m w kat. mł: „Totutotam 2”; A. Stępniowska, D. Rużowski, A. Borońska, Z. Józefiak, M. Nycek. (op. Z. Curyl)

miejski21.05.2017r.ŚwidnicaRajd Rowerowy z piknikiem

Udział: Róża Bartko-Kozieł,Witek Łazarek, Adam Grech, Konrad Sosnowski,Oskar Cempura,  -op. A. Walerowicz

12.05.2017r.Sala teatralna ŚOK Jubileusz 50-lecia Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy

Udział (występ) zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" we wspólnej prezentacji MDK pt.  "Świdnickie opowieści"- opiekun: A.Banach

12.05.2017r.Teatr miejski ŚOK50 lecie Muzeum Dawnego Kupiectwa

Udział w spektaklu przygotowanym na tę uroczystość zgrupami muzycznymi i tanecznymi.: Martyna Idczak, Ela Tądel, Aleksandra Król, Nadia Antonowicz, Weronika Wąsik, Daria Miechurska, Julia Wabik, Wiktoria Słomińska, Izabela Trojanowska, Kacper Polański - op. J. Chojnowska

12.05.2017r.ŚwidnicaObchody 50-lecia Muzeum Kupiectwa w Świdnicy z udziałem władz miasta i powiatu - Spektakl uświetniający obchody

Udział:Wiktoria Stamborska,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska - op. D. Jaros

03.05.2017r.Osiedle Młodych ŚwidnicaParafia Dzieciom - festyn parafialny

Pracownia taneczna

Grupa Iskierki średniozaawansowana:

Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz

Grupa Iskierki początkująca:

Milena Głodo,Milena Szabunia,Hanna Głowa,Emilia Wołoszyniec, Aleksandra Czebreszuk, Hanna Osienienko,Julia Lusa, Paulina Barylska,Maja Banda, Elena Zaraś, Adela Zaręba

Grupa Małe Iskierki:

Zuzanna Tadla,Iga Szklarczyk, Pola Szklarczyk, Agata Zaręba, Łucja Zaraś, Zuzanna Rajkowska, Julia Rajkowska,Nadia Kwiatkowska, Julia Biernacka, Nela Oleśkiewicz,Martyna Łopatowska,Klaudia Chudy,Nadia Pieczonka, Hanna Ostafińska,

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

03.05.2017r.Osiedle Młodych - Plac przy Kościele NMP Miejskie obchody rocznicy Konstytucji 3-maja

Udział (śpiew hymnu) uczennic z prac. muz. A.Banach - Dominiki  Dziedzic i Karoliny Penczew

03.05.2017r.Osiedle młodych, plac przed kościołemMiejskie Obchody 3-Maja-rozdawanie kotylionów i odśpiewanie Hymnu Państwowego

Udział przedstawicieli grupy wraz z uczestnikami grup muzycznych: Ela Tądel, Daria Miechurska, Daria Kossowska, Nadfia Antonowicz - op. J. Chojnowska

03.05.2017r.ŚwidnicaMiejskie Obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Udział:Karolina Malinowska,Estera Ofiara,Justyna Kutyło - op. D. Jaros

02.05.2017r.Świdnicki rynek przed teatrem miejskimHappening-wręczanie flag mieszkańcom Świdnicy

Daria Miechurska, Ela Tądel, Daria Kossowska, Nadia Antonowicz, Szymon Antonowicz, Martyna Ryży - op. J. Chojnowska

11.04.2017r.ŚwidnicaMiejskie Uroczystości Obchodów Pamięci Zbrodni Katyńskiej- Świdnica pl. Św. Małgorzaty

Udział:Natalia Stankiewicz - op. D. Jaros

06.04.2017r.ŚwidnicaKonkurs na Palmę Wielkanocną

Wyróżnienie dla grupy małych form dekoracyjnych - młodszej (Wiktor Janulewicz, Lurka Marta, Średnicka Martyna, Klima Marta, Piasecka Zuzanna, Lena Płoczyniak, Zygmunt Patrycja, Sikora Maja, Kowal Nel, Ćwirko Emilia, Paterak Julia) - op. J. Walerowicz

01.04.2017r.ŚwidnicaTurniej Szachowy z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej

Dziewczęta: 1. Wiktoria Kwiatkowska, 2. Liliana Jarząbek; Chłopcy do 16 lat: 1. Hubert Trzos, 2. Krystian Kudela, Chłopcy do 12 lat: 2. Tymon Kowalski; Chłopcy do 10 lat: 1. Oskar Perek, 2. Hubert Jaworski, 3. Łukasz Szel, 4. Szymon Pieńkowski, 7. Szymon Augustyniak, 12. Maciej Sądel; Chłopcy do 8 lat: 2. Igor Śliwowski, 3. Jakub Antoniuk, 5. Szymon Łagoda - op. M. Korzekwa

29.03.2017r.ŚwidnicaKonkurs Plastyczny na znaczek pocztowy

Lena Płoczyniak - wyróżnienie

Maja Białoń - klasyfikacja do wystawy - op. J. Walerowicz

---

Udział (występ artystyczny): Marta Lurka i Klaudia Chudy (Studio Piosenki "Bartek") oraz  Karolina Koch (grupa "Klawiatura")

opiekun: A.Banach

---

Wyróżnienie: Magda Morawska

Udział w wystawie: Maja Nieciąg– op. J. Waksmundzka

22.03.2017r.Szkoła Podstawowa nr 6 W ŚwidnicyPrzekazanie flagi The World Games 2017

FORMACJE MAŻORETKI

Juniorki

Lisek Zuzanna  

Łuczak Julia

Makowska Natalia  

Przybylska Oliwia 

Adamska Emilia 

Przyborowska  Julia

Mech Małgorzata  

    Martyniec  Agnieszka

Bawół Sara 

Szmudrowska Maja 

Wajdzik Wiktoria

Szkuciak Angelika

Trzaska Erika  -op. A Trzeciak

19.03.2017r.PRAGAX Jubileuszowy Rajd Nepomucenowy

Udział 50 osób, Org, koło ToTuToTam (op. Z. Curyl

16.03.2017r.ŚwidnicaW tym domu straszy - koncert z okazji 65-Lecia MDK Świdnica

Nagrody;

Udział:,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara

Op. D. Jaros

Występ uczestników pracowni teatralnej  wraz z innymi pracowniami MDK: Martyna Idczak, Wiktoria Słomińska, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz, Natalia Gut, Julia Wabik - J. Chojnowska

Udział (występ) w spektaklu  solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach

08.03.2017r.Świdnica, Centrum Organizacji Pozarządowych Długa 33Koncert z okazji Dnia Kobiet

Elżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Marta Kurzeja, Wiktoria Wawrzyniak, Patryk Wicher, Franciszek Leśniański, Weronika Uss, Natalia Walusiak , Weronika Waśniowska, Aurelia Winiarska, oraz Orkiestra Gitarowa (15 osób) - op. M. Jabłoński

07.03.2017r.ŚwidnicaUroczyste Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych- Teatr Świdnicki.

Udział:Julia Kretowicz,Klaudia Zyska,Wiktoria Smędra,Natalia Wyrzykowska,Wiktoria Stamborska.

Op. D. Jaros

16.02.2017r.OSiR ŚwidnicaIII Świdnicki Bieg 'Tropem Wilczym' – Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Udział: Martyna Nycek, Amelia Jaskuła, Konrad Jaskuła, Angelka Borońska, Sandra Matyszczyk, Oliwia Matyszczyk, Dawid Matyszczyk, Dominik Rużowski, Piotr Kowalski, Zuza Pietrukiewicz, Dawid Dec, Karolina Staszyńska, Agatka Hruszowiec, Andżelika Stępniowska (op. Z. Curyl)

01.02.2017r.Świdnica, Centrum Organizacji Pozarządowych Długa 33Koncert dla Uniwersytetu III wieku

Elżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak - op. M. Jabłoński

16.01.2017r.ŚwidnicaKoncert Kolęd Studia Piosenki La Chanson- sala kameralna Klubu Bolko

Udział:Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Szymon Antonowicz,Basia i Helenka Guźlińskie,Kamila Baczyńska,Milena Norkiewicz,Magdalena Morawska,Kasandra Głowacka,Angelika Szkuciak,Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Maria Kajewska,Amelia Walatek,Wiktoria Smędra,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska,Estera Ofiara,Natalia Aleksandrowicz,Julia Kretowicz,Hania Leśniewska,Martyna i Wiktoria Stamborskie,Olga Węgłowska. - op. D. Jaros

06.01.2017r.Ul.1-go maja ŚwidnicaOrszak Trzech Króli

E. Tądel, I.Trojanowska, A. Jurczak, N. Antonowicz,

K.Polański, D. Miechurska, W. Gołuch, W. Wąsik - op. J. Chojnowska

20.12.2016r.Świdnica , Klub BolkoKoncert kolędowy

Orkiestra gitarowa 25 osób, Joanna Szczęsna - śpiew

op. Mirosław Jabłoński

Udział:Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Szymon Antonowicz,Basia i Helenka Guźlińskie,Kamila Baczyńska,Milena Norkiewicz,Magdalena Morawska,Kasandra Głowacka,Angelika Szkuciak,Maja Nawrot,Dominika Bizoń,Maria Kajewska,Amelia Walatek,Wiktoria Smędra,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska. - op. D Jaros

16.12.2016r.Centrum Organizacji Pozarządowych, ul Długa 33Wigilia dla organizacji pozarządowych

Elżbieta Kuzio, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak, Aleksandra Szpak

op. M. Jabłoński

16.12.2016r.Muzeum Dawnego Kupiectwa w ŚwidnicyPodsumowanie Warsztatów Malowania Bombek

Rozdanie uczestnikom warsztatów CERTYFIKATÓW oraz     maskotek (pluszowe renifery) 20 osób

Naucz.Wanda Szwegler

10.12.2016r.Świdnica – KLUB BOLKOWarsztaty zdobienia bombek

Joanna Walerowicz:

Marta Lurka Martyna Średnicka  Wiktor Janulewicz Emilia Ćwirko Julia Paterak Lena Płoczyniak Łucja Sobolewska Maja Białoń Maja Chudzińska Zosia Mikunda Basia Biela Nel Kowal  Julia Klima Asia Cybruch Mila Jaśkiewicz Maja Sikora Zuzia Piasecka Alex Byliński Ala Bylińska

Joanna Chojnowska:

Daria Miechurska Wiktoria Gołuch Szymon Antonowicz Igor Czubski Aleksander Gołąb Franek Kułaga Karolina Koch Małgosia Dziakowicz Rozalia Nycz  Mateusz Biela

Kasandra Gałka Maksymilian Gołąb

Wioletta Ziobrowska:

Moas Zuzanna Partyczna Karolina Stanejko Hania Jaskuła Amelia Grabczyńska Wiktoria Piskorz Ania Matyszczyk Sandra  Przychocka Ola Przychocka Wiktoria Kowalczyk Natasza Kozłowska Wiktoria Kozłowska Zuzia Paszkiewicz Ania Kowalska Lidia Nawrocki Wojciech Pieczonka Nadia Chudy Klaudia Ada Pieczonka

Anna Trzeciak :  Marysia  Klecka  Laura  Gadzińska  Klaudia Chybowska Wiktoria Bernatowicz Borońska Angelika  Wiki Łepkowska Karolina Staszyńska  Szkuciak Angelica  Camilla Baczyńska Anna Kozmowska Hanna Adamska Sara Trojan  Magda Widła Wiki Wójcik Julia Jaroch Natalia Józwiak Aniela Łuczak Emila Chmielewska Ola Chmielewska Zosia Chroniowska Ola Foltak Nela Pieńkos  Zosia Malczyk Emilia Adamska Mikołaj Kozar Hania Kowalska

Joanna Waksmundzka: Wiktoria Walusiak Magda Morawska Natasza Bieszczad Nadia Bieszczad Michał Morawski Klaudia Dybała Emilka Wilmanowicz Alicja Celka Hania Mały Zosia Mały Wiktoria Wolańska Łucja Gębala Klaudia Tomasik Arkadiusz Homenda

Wanda Szwegler:  Milena Norkiewicz Marika Pietras Joanna Bartosiewicz Oliwia Witkowska Paweł Puslęcki Ola Jawień Hania Jawień Madzia Gryc Ania Gryc Hania Strózik Ada Podbielska Pola Rosiak Kalina Rogozińska Tosia Touerle Radek Touerle Lena Rogozińska Wiktoria Gadzińska Barbara Greszta Maja Witkowska

Agnieszka Banach: Klaudia Chudy, Marta Lurka i Nadia Pieczonka  

06.12.2016r.Sala teatralna ŚOK ''Jak Mikołaj urwał się z choinki'' - spektakl świąteczny Teatru Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry

Udział  11 osób - reprezentantów grup: "Klawiatura" (Agnieszka Steczko, Maja Urbańska, Milena Szabunia, Anna  Gałka), "Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży" (Nadia Pieczonka) i "Timki" (Ada Pieczonka, Natalia Szabunia, Jakub Anniuk, Ignacy Sokołowski, Lena Kaśkiewicz i Lila Grzebieniak) -  opiekun   A.Banach

06.12.2016r.Świdnicki Ośrodek Kulturyudział w Spektaklu interaktywnym ,,Jak Mikołaj urwał się z choinki” w ramach akcji w poszukiwaniu Św.Mikołaja

Daria Krzyśpiak, Natalia Prus, Magdalena Martyniec, Kamila Baczyńska, Xymena Morawska, Aneta Łuszczak, Hanna Adamska, Angelica Borońska

Nauczyciel Anna Trzeciak

02.12.2016r.Aula –I LO w ŚwidnicyX LECIE UKS GRYF Świdnica

Mażoretki MDK –Seniorki: Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita , Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina , Kaczanowicz Nikola , Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina , Anna Szpak, Hardy Emila

Mażoretki MDK –Juniorki: Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Makowska Natalia, Przybylska Oliwia , Adamska Emilia , Przyborowska Julia , Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara , Szmudrowska Maja , Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelika  , Trzaska Erika  

Nauczyciel Anna Trzeciak

11.11.2016r.ŚwidnicaWystęp na uroczystych obchodach Święta Odzyskania Niepodległości

Udział:

Studio Piosenki LaChanson:Karolina Malinowska,Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Anna Pasek,Malwina Milak,Róża Madej,Natalia Richtscheid. - op. D. Jaros

Teatralno-muzyczna MDK Bartek:Bogna Kiszecka,Karolina Partyczna.

Teatralna J. Chojnowska:Wiktoria Słomińska,Martyna Idczak,Wiktoria Goluch,Olga Wołoszyniec,Daria Miechurska,Elżbieta Tądel,Daria Antonowicz.

RAM Renata Łukaszewicz:Monika Sitarz,Dominika Dziedzic,Nadia Antonowicz

11.11.2016r.Plac Jana Pawła II, Pl. GrunwaldzkiMiejskie obchody Święta Niepodległości J. Pawła II, przemarsz w pochodzie do Pl. Grunwaldzkiego.

Przypinanie kotylionów mieszkańcom Świdnicy, przemarsz w pochodzie, odśpiewanie Hymnu Państwowego przez grupę i recytacja Martyny Idczak wiersza T. Różewicza " Oblicze ojczyzny", udział w uroczystościach: "Cedeen"-Daria Miechurska, Kelly Terka, Olga Wołoszyńska, Natalia Gołuch, " Pauza": Ela Tądel, Nadia Antonowicz, Wiktoria Słomińska, Martyna Idczak

op. J. Chojnowska

06.11.2016r.ŚwidnicaTurniej szachowy o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy

1. Hubert Trzos, 2. Oskar Perek, 3. Krystian Kudela, 4.Dawid Goppold, 5. Wiktoria Kwiatkowska, 6. Igor Śliwowski, 7. Tymon Kowalski, 8. Wiktor Kruk, 9. Jan Czerwiński, 10. Adrian Augustyn, 11. Igor Cała, 12. Szymon Augustyniak, 13. Liliana Jarząbek, 14. Stanisław Wyszomirski, 16. Szymon Łagoda, 17. Jakub Cybruch, 18. Iga Kruk, 20. Grzegorz Mikołajczak, 23. Szymon Pieńkowski, 26. Kuba Rudnicki, 28. Maciej Sądel, 30. Wojciech Bytniewski - op. Marcin Korzekwa

29.10.2016r.Schronisko PTSM LubachówI Świdnickie Marsze na Orientacje

V m. „ToTuToTam A: Piotr Kowalski, Natalak Józefiak, Agatka Hruszowiec

VI m. „ToTuToTam B: Amelia Jaskuła, Andżelika Stępniowska, Martyna Nycek,

VIII m. „ToTuToTam” G: Konrad Jaskuła, Sandra Matyszczyk,

XI m „ToTuToTam” C: Paweł Matjaszek, Dominik Rużowski - op. Zbigniew Curyl

28.10.2016r.Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Franciszkańska Jesienne Liście

Elżbieta Kuzio, , Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, , Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak, Małgorzata Wilk, Alicja Zielińska, Natalia Widuto, Alicja Malik, Monika Kuracińska, Filip Kaliciński.

op. M. Jabłoński

20.10.2016r.Świdnica – Kosciół pw św. BoboliKoncert dla Patrona Świdnicy – Jana Pawła II

Udział: Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Natalia Paździorek, Kamila Paździorek, Joanna Szczęsna, Wiktoria Wawrzyniak

11.10.2016r.Świdnicki Ośrodek Kultury''Góry – moja pasja''

I miejsce Maciej Stępień,wyróżnienie Karolina Jończyk,Nadia Bieszczad - op. J. Waksmundzka

---

Nagrody: Szymon Pamuła (3 nagroda),

Udział i wystawa: Oliwia Witkowska, Hania Strózik, Amelia Gębala, Maciek Jurewicz, Asia Bartosiewicz, Magda Duda, Natalia Maciejowska, Szymon Banaśkiewicz, Agnieszka Poradzisz (2 prace), Hania Jawień (2 prace), Milena Wolak (2 prace), Maja Żmuda, Emilia Góra, Ania Gryc, Zosia Białoskórska, Zosia Miłkowska, Marika Pietras, Milena Norkiewicz - op. Wanda Szwegler

---

10.10.2016r.Teatr miejski ŚwidnicaJubileusz 65-lecie MDK spektakl 'W tym domy straszy'

Pracownia taneczna Grupa ONE-:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Wiktoria Paruch

Grupa Iskierki

Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask, Kinga Dybeł, Wiktoria Będzińska, Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

Udział (występ) w koncercie jubileuszowym  solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Hanny Oleśkiewicz, Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach

" Pauza": Martyna Idczak, Justyna Kutyło. Wiktoria Słomińska, Estera Ofiara, Kacper Polański, Radomir Długopolska, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska - op. J.Chojnowska

Udział:Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Sandra Koperska - op. M. Jabłoński

Nagrody;

Udział:,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara - op. Dariusz Jaros

Łużna Natalia, Turek  Wiktoria, Kraszkiewicz Julita, Kowalska Barbara, Gibas Alicja, Pitura Karolina, Kaczanowicz Nikola, Matyszczyk Sandra, Biedroń Karina, Anna Szpak, Hardy Emila, Lisek Zuzanna, Łuczak Julia, Makowska Natalia,  Przybylska Oliwia, Adamska Emilia, Przyborowska  Julia, Mech Małgorzata , Martyniec  Agnieszka, Bawół Sara, Szmudrowska Maja, Wajdzik Wiktoria, Szkuciak Angelica, Trzaska Erika, Adamska Hanna, Krzyśpiak Daria, Borońska Angelica, Kuszczak Aneta, Lesińska Natalia, Prus Natalia, Małgosia Kasztelan, Baczyńska Camilla, Wiktoria Bernatowicz, Karolina Staszyńska, Anna Kozmowska, Sara Trojan, Magda Widła, Wiktoria Wójcik, Ola Foltak, Nela Pieńkos, Morawska Xymena, Gadzińska Laura, Chybowska Klaudia, Natalia Uchanska, Łepkowska Wiktoria, Martyniec Magdalena, Knapik Daria, Mazurek Laura, Mazurek Maja, Jaroch Julia, Cibor  Natalia, Paulina Trojan, Klecka Marysia
op. A. Trzeciak

06.10.2016r.Teatr miejski ŚwidnicaJubileusz 65-lecie MDK spektakl 'W tym domy straszy'

Pracownia taneczna Grupa ONE-:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Wiktoria Paruch

Grupa Iskierki

Szymon Wieczorek, Nadia Antonowicz, Joanna Mojsej, Oliwia Zych, Marta Majcher, Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask, Kinga Dybeł, Wiktoria Będzińska, Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

" Pauza": Martyna Idczak, Justyna Kutyło. Wiktoria Słomińska, Estera Ofiara, Kacper Polański, Radomir Długopolska, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Ola Król, Daria Miechurska - op. J.Chojnowska

Udział (występ) w koncercie jubileuszowym solistek ze Studia Piosenki "Bartek": Hanny Oleśkiewicz, Katarzyny Filipek i Karoliny Penczew - op. A.Banach

Udział:Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska, Natalia Paździorek, Sandra Koperska, Marta Osiak - op. M. Jabłoński

Udział:Jan Kowalski,Anna Głuszczak,Klaudia Kutyba,Wiktoria Stamborska,Anna Pasek,Olga Węgłowska,Malwina Milak,Natalia Wyrzykowska,Klaudia Zyska,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Estera Ofiara - op. Dariusz Jaros

Julia Mazuchowska, Natalia Taratuta, Paulina Folcik - op. E. Tyszkiewicz

24.09.2016r.Przemarsz przez Świdnicki rynek, Prezentacje -boczne wejście do teatruHappening w ramach projektu miejskiego ''Czas na Teatr-Teatr na czasie''

Uczestnicy pracowni teatralnej -reprezentacje 3 pracowni.: M.Głąbik, Sz. Antonowicz, M.Ryży, M. Moląg, D.Miechurska, D.Kosmowska, O. Wołoszyniec, Kelly Terka, W. Wąsik, M. Idczak, J. Smykowski - op.  J. Chojnowska

Opiekun - Joanna Walerowicz: Czubski Igor, Jagoda Smolarek, Sobolewska Łucja, Byliński Alex, Bylińska Alicja, Maja Białoń, Mikunda Zofia, Mały Hanna, Dubiel Marysia, Ćwik Ada, Jaśkiewicz Milena, Sikora Maja,

Opiekun - Wiola Ziobrowska Hania Stanejko, Marcelina Radwańska, Oliwia Nowosiad, Bogna Kiszecka,

Opiekun - Elżbieta Tarnowska: Patrycja Ćwiertnia, Hanna Stanejko, Martyna Poradzisz, Martyna Nycek, Zuzanna Kozłowska, Julia Tarnowska, Amelia Jaskuła, Anna Niekrasz, Katarzyna Boroń, Martyna Kuśnierz

Udział uczestników pracowni plastycznej: Amelia Gębala, Joanna Bartosiewicz, Wiktoria Gadzińska, Oliwia Witkowska, Emilia Góra, Jan Jurewicz, Jan Czerniatowicz, Zuzia Gąszowska, Pola Rosiak - op. Wanda Szwegler

23.09.2016r.MDK-Nauczycielska2Warsztaty maski teatralnej w ramach projektu ''Czas na Teatr-Teatr na czasie''

Uczestnicy pracowni teatralnej -reprezentacje 3 pracowni.: M.Głąbik, Sz. Antonowicz, M.Ryży, M. Moląg, D.Miechurska, D.Kosmowska, O. Wołoszyniec, Kelly Terka, W. Wąsik, M. Idczak, J. Smykowski - op.  J. Chojnowska

Pracownia „Agrafka” - Joanna Walerowicz Biela Basia, Czubski Igor, Jagoda Smolarek, Sobolewska Łucja, Byliński Alex, Bylińska Alicja, Mikunda Zofia, Mały Hanna, Dubiel Marysia, Ćwiek Ada, Jaśkiewicz Milena, Sikora Maja, Baranik Ewa, Średnicka Martyna, Cybruch Joanna,

Teatralna Wioletta Ziobrowska Hania Stanejko, Marcelina Radwańska, Oliwia Nowosiad Maja Szmudrowska, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk Zuzia Mods, Liwia Żak, Anna Piskorz, Amelia Jaskuła, Karolina Partyczna.

23.09.2016r.Świdnica - MDKKoncert - Pożegnania

Udział: Elżbieta Kuzio, Natalia Jurek, Natalia Karpińska, Aleksandra Szpak, Katarzyna Rzeczkowska, Jowita Wołkanowska - op. M. Jabłoński

17.09.2016r.OSiR ŚwidnicaSudeckie Okręgowe Dni Działkowca

Grupa ONE- Pracownia taneczna:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka Monika Sitarz, Dominika Wróblewska

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

wewnętrzny19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
MDK dz. INoc MDK-u

EWA TYSZKIEWICZ : Kinga Czajkowska, Marcelina Wójcik, Oliwia Paruch, Magdalena Błasiak, Natalia Taratuta, Julia Mazuchowska, Alicja Łaszczyk, Karolina Paszkiewicz, Ignacy Tyszkiewicz,

ZBIGNIEW BROŻBAR: Rafał Wiszniowski, Dawid Kruk, Adrian Bętkowski, Jan Grzelak, Piotr Kowalski, Dorian Kubas, Paweł Darasz-Mól, Konrad Jaskuła,

JOANNA WALEROWICZ : Domians Agata, Dominas Hanna, Uss Weronika, Romanowicz Julia, Sobolewska Łucja, Białoń Maja, Mikunda Zofia, Milena Halicka, Magdalena Halicka, Milena Jaśkiewicz, Tatiana Krawczyk, Biela Basia,

ARKADIUSZ WALEROWICZ: Mateusz Zapotoczny, Jakub Gotfryd, Róża Bartko - Kozieł, Adam Grech, Witold Łazarek, Szymon Mazur, Szymon Świder, Igor Mytych Mateusz Mateusiak,

JOANNA WAKSMUNDZKA: Maciej Stępień, Konstancja Kulak, Natalia Strzelczyk, Magda Morawska, Wiktoria Walusiak,

ZBIGNIEW CURYL: Amelia Jaskuła, Julia Bondyra, Hania Dębek, Andźelika Stępniowska, Paweł Matiaszek, Zuzanna Józefiak, Natalia Józefiak, Angelika Borońska, Agata Hruszowiec, Sandra Matyszczyk, Dominik Rużowski, Martyna Nycek,

ANNA TRZECIAK:  Hanna Adamska, Wiktoria Bernatowicz, Aneta Kuszczak, Julia Ziomek, Ala Ziomek, Xymena Morawska, Julia Jaroch, Wiktoria Wójcik, Magda Martyniec, Karolina Staszyńska, Milena Gładysz, Sara Trojak, Zosia Malczyk, Zosia Richter, Camila Baczyńska, Natalia Lesińska, Natalia Cibor, Daria Knapik.

Razem 73 uczestników i 7 nauczycieli

19.05.2017r.
-
20.05.2017r.
MDK dz. II NOC w MDK

Udział w imprezie 7 uczniów - reprezentantów grup: Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Bartek"  (Karolina Koch, Dominika Dziedzic, Karolina Penczew) i zespołu muzyki dawnej "Totus Musicus" (Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Wiktoria Sośniak) - opiekun: A.Banach

11.05.2017r.
-
13.05.2017r.
KrakówWycieczka nagrodowa do Krakowa w ramach zwycięstwa na Biegu Patrolowym

Uczestnicy grupy Pierrot: „Pierrot” : Zuzanna Moas, Karolina Partyczna, Marcelina Radwańska, Amelia Jaskuła, Ania Piskorz, Hania Stanejko, Oliwia Nowosiad, Liwia Żak, Ola Mamcarczyk, Wiktoria Grabczyńska

TS: Maja Szmudrowska, Bogna Kiszecka, Sandra Matyszczyk

Op. W. Ziobrowska

08.04.2017r.ŚwidnicaWarsztaty Malowania Pisanek

Joanna Walerowicz: Mila Jaśkiewicz,  Jagoda Smolarek, Basia Biela i mama Dagmara, Lurka Marta, Martyna Średnicka, Julia Klima, Lena Płoczyniak, Patrycja Zygmunt, Nel Kowal, Emilia Ćwirko, Maja Białoń, Łucja Sobolewska, Igor Czubski, Weronika Surówka, Natalia Surówka, Zuzanna Babiarz, Ada Pieczonka, Nadia Pieczonka i mama Marta, Klaudia Chudy i mama Sylwia

Joanna Chojnowska - Marta Moląg, Wiktoria Gołuch, Lena Jasińska, Weronika Majka, Konrad Siorek, Zofia Zimny, Alicja Szcześniak i tata Adam, Szymon Antonowicz, Milena Głąbik, Martyna Ryży, Urszula Miechurska, Jolanta Miechurska,

Wanda Szwegler z własnymi grupami według rozkładu zajęć oraz pokaz dla grupy słuchaczy Firmy Szkoleniowej A. Szywały

Zbigniew Brożbar - pokaz drukarki do malowania pisanek

21.03.2017r.ŚwidnicaDzień Talentów - MDK Świdnica

 

Koło Turystyczne - ToTuToTam: Wyróżnienie Sandra Matyszczyk w towarzystwie Angelica Borońska, Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Piotr Kowalski, Pawel Matjaszek, Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec (op. Z. Curyl)
Udział i wyróżnienie  Karolina Koch (reprezentantka pracowni); Udział w charakterze widza reprezentantów  grup: Klawiatura, Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Bartek , zespół muzyki dawnej - Totus Musicus  - opiekun: A.Banach
Grand Prix:Wiktoria Stamborska. - Op. D. Jaros
MiniFormacja Second  - wyróżnienie Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina ,Hardy Emila - op. A. Trzeciak
Wyróżnienie: Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)
Wyróżnienie: Wiktoria Gołuch i Konstancja Kulak– op. J. Waksmundzka
Wyróżnienie dla Julii Wabik, prezentowali się z nią uczestnicy grupy - Pauza: Martyna Idczak, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz,  - op. J. Chojnowska

 

Koło Turystyczne - ToTuToTam: Wyróżnienie Sandra Matyszczyk w towarzystwie Angelica Borońska, Natalia Józefiak, Zuzanna Józefiak, Piotr Kowalski, Pawel Matjaszek, Amelia Jaskuła, Agata Hruszowiec (op. Z. Curyl)

Udział i wyróżnienie  Karolina Koch (reprezentantka pracowni); Udział w charakterze widza reprezentantów  grup: Klawiatura, Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Bartek , zespół muzyki dawnej - Totus Musicus  - opiekun: A.Banach

Grand Prix:Wiktoria Stamborska. - Op. D. Jaros

MiniFormacja Second  - wyróżnienie Łużna Natalia,Turek  Wiktoria,Kras zkiewicz Julita ,Pitura Karolina ,Matyszczyk Sandra,Biedroń Karina ,Hardy Emila - op. A. Trzeciak

Wyróżnienie: Maja Kałamarz (op. Ewa Tyszkiewicz)

Wyróżnienie: Wiktoria Gołuch i Konstancja Kulak– op. J. Waksmundzka

Wyróżnienie dla Julii Wabik, prezentowali się z nią uczestnicy grupy - Pauza: Martyna Idczak, Kacper Polański, Ela Tądel, Izabela Trojanowska, Daria Miechurska, Nadia Antonowicz,  - op. J. Chojnowska

16.03.2017r.MDK Świdnica pracownia plastycznaLekcja grafiki - spotkanie z Kamilem Lachem – studentem grafiki na ASP we Wrocławiu.

Udział 8 osób

Wiktoria Gołuch,Katarzyna Dushka,Nadia Bieszczad,Ela Tądel, Julia Wabik,Amelia Zduńczyk,Filip Surowiec,Nadia Antonowicz– op. J. Waksmundzka

24.02.2017r.Hala sportowa w Witoszowie DolnymV Mistrzostwa Koła ToTuToTam na ściance wspinaczkowej

Gr. dziecieca: I m. Hania Dębek, II m. Martyna Nycek, III m. Amelia Jaskuła

Gr. młodzieżowa: I m. Piotr Kowalski, II m. Zuza Pietrukiewicz, III m. Dawid Dec, (op. Z. Curyl)

16.02.2017r.Ośrodek rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczy, ŚwidnicaKoncert

Udział: Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)

10.02.2017r.MDK dz. I Eliminacje wewnętrzne do XI Dolnośląskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Udział  i wyróżnienie - Zespół  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk)

opiekun: A.Banach

Udział: Katarzyna Rzeczkowska,

Laureat:  Wiktoria Wawrzyniak - op. M. Jabłoński

Wyróżnienie specjalne:  Natalia Taratuta, Agata Belka,  Paulina Folcik, Julia Mazuchowska (op. Ewa Tyszkiewicz)

Udział  i wyróżnienie - Zespół  Muzyki Dawnej "Totus Musicus" (w składzie: Dominika Dziedzic, Karolina Penczew, Katarzyna Filipek, Wiktoria Sośniak, Weronika Mongiało, Laura Fitrzyk i Ewa Fitrzyk)

opiekun: A.Banach

10.02.2017r.MDK dz. I Prelekcja 'Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK'

Prelekcja „Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK – gośc Wojciech Tumidajewicz, instruktor krajoznawstwa regionu z Wałbrzycha

Prelekcja 'Atrakcje Dolnego Śląska na podstawie kanonu Krajoznawczego Polski PTTK' – gośc Wojciech Tumidajewicz, instruktor krajoznawstwa regionu z Wałbrzycha

Udział 17 osób (op. Z. Curyl)
10.02.2017r.ŚwidnicaWarsztaty ze Sławomirem Pijanowskim i wewnętrzne eliminacje XI Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Udział:Laureat :Natalia Stankiewicz,Zespół”La Chanson”:Róża Madej,Julia Słobodzian,Weronika Wąsowska,Jagoda Kurzawa,Karolina Malinowska,Julia Czyż,udział:Natalia Wyrzykowska,Wojciech Berezak,Anna Głuszczak.

Op. D.Jaros

29.01.2017r.MDK Bartek ŚwidnicaWarsztaty z Dariuszem Mrowiec

Pracownia taneczna Grupa ONE-:

Wiktoria Śliwowska,  Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,

Grupa Iskierki zaawansowana:

Szymon Wieczorek,  Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko,

Zuzanna Szponik, Hanna Kała,

Nauczyciel – Renata Łukaszewicz Szczepanik

28.01.2017r.Klub XII Integracyjne Spotkanie Pracowni Taneczej z Okazji Dnia Babci i Dziadka

Bętkowski Wojciech, Róża Rybak, Laura Rybak, Mikosik Nadia, Krzeczkowski Hubert - op. Z. Brożbar

Pracownia taneczna Grupa ONE-:

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz, Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska,Monika Scheer

Grupa Iskierki zaawansowana:

Szymon Wieczorek,  Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko,Anastazja Dominas

Grupa Iskierki średniozaawansowana:

Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Joanna Szyszka,Milena Adamczewska,Kamila Sitarz

Grupa Iskierki początkująca:

Milena Głodo,Milena Szabunia,Hanna Głowa,Amelia Dorosz,Emilia Dorosz,Emilia Wołoszyniec, Aleksandra Czebreszuk,Pola Iwanio, Hanna Osienienko,Julia Lusa, Paulina Barylska,Maja Band, Elena Zaraś

Grupa Małe Iskierki:

Zuzanna Tadla,Iga Szklarczyk, Agata Zaręba, Magdalena Wąsowicz, Łucja Zaraś, Zuzanna Rajkowska, Julia Rajkowska,Nadia Kwiatkowska, Julia Biernacka, Nela Oleśkiewicz,Martyna Łopatowska,Klaudia Chudy,Marta Lurka, Zofia Derejczyk

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

27.01.2017r.MDK dz. I Konkurs Krajoznawczy - 'Zabytki Powiatu Świdnickiego'

Udział : Karolina Koch (IV miejsce) opiekun: A.Banach

27.01.2017r.MDK dz. I Konkurs Krajoznawczy Zabytki Powiatu Świdnickiego

I m. Hania Stanejko (pr. teatralna „Bartek”), 
II m. Bogna Kiszeczka (pr. teatralna „Bartek”), 
III m Kamila Kamińska (pr. taneczna „Bartek”), 
IV m Karolina Koch (pr. muzyczna „Bartek”), 
V m. Karolina Partyczna (pr. Teatralna „Bartek”), 
VI m. Liwia Żak ((pr. teatralna „Bartek”) 
Kat. koło „ToTuToTam”
I m. Konrad Jaskuła
II m Piotr Kowalski i Sandra Matyszczyk
III m. Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)

I m. Hania Stanejko (pr. teatralna „Bartek”), 

II m. Bogna Kiszeczka (pr. teatralna „Bartek”), 

III m Kamila Kamińska (pr. taneczna „Bartek”), 

IV m Karolina Koch (pr. muzyczna „Bartek”), 

V m. Karolina Partyczna (pr. Teatralna „Bartek”), 

VI m. Liwia Żak ((pr. teatralna „Bartek”) 

Kat. koło „ToTuToTam”

I m. Konrad Jaskuła

II m Piotr Kowalski i Sandra Matyszczyk

III m. Natalia Józefiak (op. Z. Curyl)

25.01.2017r.MDK dz. II 'Bartek''Posłuchajmy kolęd jeszcze raz... ' - kolędowo-noworoczne spotkanie z rodzicami

Udział (występ) zespołów "TIMKI" i "Totus Musicus" oraz uczniów z grup „Klawiatura” I i II  i  Studio Piosenki "Bartek"; (występ solistów: Bartosz Rosiek, Hanna Stanejko, , Karolina Koch, Wiktoria Pieczara, Karolina Koch, Marta Lurka, Laura Śleszyńska, Martyna Poradzisz) -  opiekun: A.Banach

21.12.2016r.Posesja MDK dz. I ul. Nauczycielska 'Przybieżeli do Betlejem pasterze' - Wieczór Kolęd z RAM MDK

Występ wokalistek: Katarzyny Filipek, Dominiki Dziedzic i Karoliny Penczew; Udział 11 osób - reprezentantów  wszystkich grup z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek"  -  opiekun A.Banach

Udział:Studio Piosenki LaChanson:Weronika Wąsowska,Julia Czyż,Jagoda Kurzawa,Róża Madej,Natalia Richtscheid,Angelika Szkuciak,Kinga Półtorak,Natalia Stankiewicz,Hanna Guźlińska, - op. D. Jaros

30.11.2016r.MDK dz. II ''Bartek''Andrzejkowe warsztaty dla dzieci i rodziców

Udział rodziców i dzieci z pracowni muzycznej MDK dz. II "Bartek" (21 osób) oraz występ Zespołu Piosenki i Ruchu "Timki"- opiekun i prowadzący A.Banach

27.11.2016r.MDK ''Bartek''Warsztaty Taneczne w technice hip-hop, funky i house z choreografem i instruktorem Dariuszem Mrowiec

Pracownia taneczna:

Grupa ONE

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz,Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska

Grupa Iskierki śr. zaawans

Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Milena Adamczewska,Joanna Szyszka,KamilaSitarz

Grupa Iskierki zaawans

Szymon Wieczorek,  Joanna Mojsej,Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Anastazja Dominas, Oliwia Tragarz

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

29.10.2016r.MDK ''Bartek''Warsztaty Taneczne w technice hip-hop, funky i house z choreografem i instruktorem Dariuszem Mrowiec

Pracownia taneczna:

Grupa ONE

Wiktoria Śliwowska, Marcelina Moneta, Klaudia Drohomirecka, Monika Sitarz,Dominika Wróblewska, Weronika Moneta, Aleksandra Buchowska

Grupa Iskierki śr. zaawans

Zofia Pańczak, Zuzanna Szponik, Kinga Prask,Kinga Dybeł,Wiktoria Będzińska,Hanna Kała, Kamila Kamińska, Natalia Kanecka,Maja Gołacka,Kinga Ścisłowicz,Joanna Szyszka,KamilaSitarz

Grupa Iskierki zaawans

Szymon Wieczorek,  Joanna Mojsej,Oliwia Zych,Karolina Trunkwalter, Justyna Janeczko, Anastazja Dominas, Oliwia Tragarz

Instruktor i choreograf – Renata Łukaszewicz Szczepanik

23.10.2016r.KarkonoszeRajd Koła Głównym Szlakiem Sudeckim im. A. Orłowicza (III odcinek)

Udział członków Koła '''Totutotam'' op. Z, Curyl

15.10.2016r.MDK dz. I ul. Nauczycielska Bieg Patrolowy Śladami M.Kozara-Słobódzkiego

Udział w biegu reprezentantów z pracowni muzycznej  - 8 osób Katarzyna Filipek, Dominika Dziedzic, , Laura Fitrzyk, Ewa Fitrzyk, Hanna Oleśkiewicz, Weronika Mongiało, Lena Kaśkiewicz, Oliwia Pawlikowska -  op. A.Banach

Daria Miechurska, Martyna Ryży, Olga Wołoszyniec, Kelly Terka, Marta Moląg, Weronika Wąsik. - op. J. CHojnowska

Udział: K. Jaskuła, P. Matjaszek, N. Jaskuła, A. Hruszowiec - op. Z.Curyl

Udział: Szymon Mazur, Adam Grech, Szymon Świder, Konrad Ulfik, Piotr Kowalski, Konrad Sosnowski, Tomasz Sołtys, Igor Kutyło, Karol Jakubczyk, Konrad Świder -  op. A. Walerowicz, M. Grzelak

Udział: Sndra Matyszczyk, Bogna Kiszecka, Karolina Partyczna, Hania Stanejko, Zuzia Moas, Oliwia Nowosiad , Aneta Stanejko /rodzic/, Basia Partyczna/rodzic/ - op. Wioletta Ziobrowska

Udział: , Oliwia Paruch, Julia Mazuchowska, Paulina Folcik, Oliwia Kachnowicz, Magdalena Błasiek, Ignacy Tyszkiewicz (op. Ewa Tyszkiewicz)

Udział: Weronika Uss, Zofia Mikunda, Jagoda Smolarek, Igor Czubski, Maja Sikora, Basia Biela, Antonina Żurman, - op. Joanna Walerowicz

III miejsce - pracownia plastyczna (opiekun Joanna Waksmundzka) - w składzie: Katarzyna Dushka, Hania Mały, Elżbieta Tądel, Karolina Jończyk, Wiktoria Walusiak, Nina Tarnowska, Konstancja Kulak, Hania Guźlińska, Zosia Mały, Wiktoria Gołuch

 

II miejsce - pracownia plastyczna (opiekun W. Szwegler) Łucja Miłkowska,Zosia Miłkowska,Ania Mazurek,Oliwia Witkowska,Maja Witkowska,Pola Rosiak,Milena Norkiewicz,Jan Jurewicz,Rodzice:Magdalena Witkowska,Urszula Rosiak,Tomasz Miłkowskj  naucz:Wanda Szwegler