Laureaci „Muzycznej Zagadkowej Nie-Nudy” nagrodzeni!

W końcu dyplomy i nagrody z konkursu „Muzyczna Zagadkowa Nie-Nuda” zostały rozdane! 17 września 2020r. na posesji MDK miała miejsce uroczystość upamiętniająca 71 Rocznicę Napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Ta ważna uroczystość była też świetną okazją do wręczenia nagród Muzycznej Zagadkowej „Nie-Nudy” i odznak Super Młodzik wyróżniającym się uczestnikom zajęć. Z powodu pandemii wszystkie nagrody przyznawane były on-line, a to nie to samo, co na żywo. Także aktywni „NieNudowcy” zostali w tym dniu docenieni. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 1 czerwca link: https://mdk.swidnica.pl/muzyczna-zagadkowa-nie-nuda-laureaci-i-edycji-spotkanie-57/ , ale dopiero teraz udało się wręczyć je laureatom osobiście. Oto nagrodzeni:

I miejsce : Klaudia Chudy, Michał Kwiatkowski, Aleksandra Kwiatkowska, Patrycja Krupka i Zofia Gołowkin

II miejsce: Ignacy Sokołowski i Marta Lurka

III miejsceIga Szlarczyk, Liliana Grzebieniak, Pola Szklarczyk, Milena Białoskórska, Radosław Teuerle i Antonina Teuerle

Wyróżnienia: Nadia Pieczonka, Ada Pieczonka, Lena Gączkowska, Karol Gączkowski, Aleksandra Kośkiewicz, Lena Martowłos,     Wiktoria Starczewska, Agata Dyrda, Maja Urbaniak i Jagoda Chołko

Dodatkowo z naszej pracowni dyplomy z odznaką Małego Super Młodzika I i II stopnia, ogłoszone w dniu 13 czerwca 2020 link: https://mdk.swidnica.pl/super-mlodziki-pracowni-muzycznej-nie-nuda/ odebrali: Ignacy Sokołowski, Zosia Gołowkin, Klaudia Chudy, Nadia Pieczonka, Marta Lurka, Iga Szklarczyk i Maja Urbaniak.
Szkoda, że nie wszyscy mogli w tym dniu odebrać zasłużone nagrody. Ale nie martwcie się! Na tych , którzy byli chorzy lub nie mogli przyjść z innych ważnych powodów nagrody i dyplomy czekają w pracowni. Może to nie będzie tak uroczyste wręczenie, jak w amfiteatrze MDK, ale uścisk dłoni pani Agnieszki murowany!

Dziękujemy też reprezentantkom Studia Piosenki czyli zespołowi „ Wirusy” w składzie: Marta Lurka, Klaudia Chudy i Nadia Pieczonka za super występ na tej uroczystości. „Śrubki pana Michała” w waszym wykonaniu były świetne! Gratuluję nagród i udanego występu.
A oto kilka zdjęć z tej uroczystości:

 

Pełna fotorelacja z tej  imprezy znajduje się pod linkiem: https://mdk.swidnica.pl/81-rocznica-napasci-zsrr-na-polske/

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na coroczny „Bieg Patrolowy” – link: https://mdk.swidnica.pl/bieg-patrolowy-sladami-mieczyslawa-kozara-slobodzkiego-4/, który zbliża się wieeelkimi krokami. Już „montujemy” ekipę „NieNudowców” z pracowni muzycznej. Na uczestników czekają upominki-niespodzianki:) Startujemy w sobotę 17 października 2020 o godz. 10.00, razem z innymi drużynami z MDK. Jak zawsze będzie wesoło!

Jeszcze raz pozdrawiam i przesyłam szczególne uściski dla wszystkich chłopaków, małych https://youtu.be/LKpm56W94QA i dużych https://youtu.be/X0lkrxFuGr8  z okazji dzisiejszego „Dnia Chłopaka” !

 

Agnieszka Banach:)

Loading