Wyróżnienie dla Nadii na XVI Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej’2023

Gratulacje dla Nadii Pieczonki z pracowni muzycznej „Polifonia” dz. II MDK, która ciekawym wykonaniem piosenki „Białe róże” wyśpiewała wyróżnienie na XVI Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej’2023, który odbył się 10 marca w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Ten piękny utwór, autorstwa naszego patrona Mieczysława Kozara-Słobódzkiego, Nadia miała zaprezentować na konkursie w duecie z Zuzanną Synowską. Choroba Zuzi uniemożliwiła dziewczętom wspólny występ, dlatego tym bardziej należą się brawa dla Nadii za odwagę i piękną prezentację, a Zuzi dziękujemy za wcześniejsze zaangażowanie i życzymy dużo zdrowia. Na pewno będzie jeszcze wiele okazji do wspólnego wykonania tej piosenki. Przecież to jeden z najbardziej znanych utworów patrona MDK!

Posłuchajmy …

I jeszcze raz wielkie gratulacje dla Nadii!!!

Agnieszka Banach