Wyróżnienie dla Lili i Zuzi na XVII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej’2024

Gratulacje dla Liliany Lusy i Zuzanny Synowskiej z pracowni muzycznej „Polifonia” dz. II MDK, które zdobyły wyróżnienie na XVII Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej’2024. Przegląd odbył się w piątek 15 marca 2024r. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dziewczęta w duecie na głosy zaśpiewały pieśń „11 Listopada”, znaną też pod innym tytułem – „Uwięziony ptak”. Ten piękny utwór o niepodległości świetnie pasował do tegorocznego hasła konkursu, które brzmiało: „Z miłości do wolności…”. Dziękuję też dziewczętom za dodatkową pracę, która zaowocowała nagrodą na konkursie. Emocji było co niemiara, ale warto było!

Nigdy nie szkoda czasu na rozwijanie swoich muzycznych pasji – już same występy to nagroda i osobiste osiągnięcie, a docenienie tego przez innych do powód do dumy!

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Lili i Zuzi!!!

Agnieszka Banach