Wernisaż XIII Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II” – 17.05.2018 r.

Dziękujemy za udział w wernisażu XIII Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II” wszystkim laureatom, rodzicom i nauczycielom. Autorzy prac ,prezentowanych na pokonkursowej wystawie, otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Świdnicy. Nagrody wręczali : Anna Rudnicka – dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury, Andrzej Protasiuk – inicjator Dni Św. Jana Pawła II i Zbigniew Curyl – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Oprawę muzyczną wernisażu przygotowała Agnieszka Banach z pracowni muzycznej MDK. Dziewczynki Klaudia Chudy i Marta Lurka ze Studia Piosenki wykonały utwór „Święty uśmiechnięty”. Jak na każdym naszym wernisażu były cukierki i loteria. Mam nadzieję ,że trzynasta wystawa poświęcona Papieżowi Polakowi wszystkim się podobała i za rok spotkamy się na XIV edycji konkursu.
-z plastycznym pozdrowieniem koordynator konkursu Joanna Waksmundzka.

Protokół

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze