Wakacje z Acroyogą

Uczestnicy grup teatralnych „Pauza” i „Cedeen” w dniach 9, 10 lipca wzięli udział w Wakacyjnych Warsztatach Teatralnych prowadzonych przez Paulinę Krzeczkowską – tancerkę, performerkę, aktorkę i Domana Rynkiewicza – tancerza, fizjoterapeutę, nauczyciela Acroyogi 2020.

Młodzież miała okazję podziwiać nieprzeciętne zdolności i umiejętności warsztatowców, ale przede wszystkim miała okazję wiele się od nich nauczyć.

I część warsztatów- Wprowadzenie pojęcia Acroyogi, podczas których młodzież uczyła się

podstawowych pozycji z Acroyogi w celu nabrania większej świadomości ciała, komunikacji, zaufania, poczucia własnego ciała w przestrzeni, mobilności i balansu.

Druga część warsztatów -Wprowadzenie do Kontakt Improwizacji, podczas których prowadzona była rozgrzewka ciała ze szczególnym naciskiem na centrum, prowadzone były ćwiczenia z oddawania i przyjmowania ciężaru, otrzymywania i dawania impulsów, wprowadzane były nowe jakości ruchowe.

Trzeba jeszcze dodać, że Paulina Krzeczkowska to była uczestniczka Młodzieżowego Domu Kultury grupy teatralnej „ Cedeen” oraz  nasz Super Młodzik.

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze

 

Loading