TANECZNY DEPTAK – PROGRAM

Już w ten weekend Słoneczny Deptak, dla przypomnienia:


TANECZNY DEPTAK 21 MAJA 2016

ROZPOCZĘCIE I BLOKU – G.10:00

I BLOK MAŻORETKI I SHOW DANCE – rejestracja do g. 9:45,

ROZPOCZĘCIE II BLOKU – G.13:00

II BLOK – TANIEC WSPÓŁCZESNY I STREET DANCE – rejestracja do g. 12:30,

PRZEWIDYWANY CZAS ZAKOŃCZENIA FESTIWALU OK. GODZ. 17:00

IMPREZA z efektem WOW
WOW – To będzie niesamowite wydarzenie artystyczne, które z pewnością wywoła zachwyt i efekt WOW. Za miesiąc Ogólnopolski Konkurs „Taneczny Deptak”. Do Świdnicy znów zjadą najlepsi tancerze, soliści i zespoły. Trwa nabór zgłoszeń. Jeśli czujesz rytm, zgłoś się. Jeśli jesteś fanem tego artystycznego sportu – zaznacz datę w kalendarzu!
Przegląd „Taneczny Deptak” to impreza, która odbywa się w Świdnicy od kilku lat. Jej organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy a patronuje jej prezydent Świdnicy, Beata Moskal- Słaniewska. Impreza zawsze wywołuje naprawdę gorące emocje, bo kogo nie jest w stanie poruszyć taniec?
Celem konkursu jest konfrontacja dorobku artystycznego, popularyzacja różnych form tanecznych, wymiana doświadczeń i integracja międzynarodowego i ogólnopolskiego środowiska tanecznego oraz oczywiście promocja Świdnicy, jako jednej ze stolicy tańca – wyjaśnia Renata Łukaszewicz – Szczepanik, koordynator konkursu, nauczyciel pracowni tanecznej w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy.
Konkurs odbędzie się 21 maja o godz. 10.00 w Hali Sportowej OSiR na Zawiszowie. W rywalizacjach zobaczymy solistów, duety oraz formacje, którzy wystąpią w czterech kategoriach tanecznych: Street Dance, Show Dance, Taniec Współczesny, Mażoretki. Ciekawostką jest fakt, że uczestnicy przeglądu, którzy będą prezentować się w kategorii Street Dance w 1-minutowych występach wstępnych zatańczą do muzyki organizatorów. Jaki to będzie utwór w tym roku? Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy nie chce zdradzić tajemnicy, widzowie i sami wykonawcy mają dzięki temu pewność, że będzie to widowiskowa część konkursu.

Loading