Super Młodziki z pracowni “Polifonia” na “ANTONIADZIE’2022”

I kolejny rok minął “jak z bicza trzasł”! 13 czerwca 2022r. w sali teatralnej ŚOK miało miejsce Uroczyste Zakończenie Roku Oświatowego 2021/22 w MDK czyli nasza coroczna “ANTONIADA”. I jak zawsze nie zabrakło tam nagrodzonych i występujących z pracowni muzycznej “Polifonia” dz. II MDK.

Całą uroczystość wręczania nagród rozpoczął nasz Super Młodzik’2022Radosław Teuerle z koła “Klawiatura”.                      Radek zaprezentował swoją interpretacją keyboardową        bardzo energetycznego utworu “The Final Countdown” z rep. zespołu Europe. Po takim wstępie wszyscy nagrodzeni ochoczo wkraczali na scenę w teatrze:)

Nasze tegoroczne Małe Super Młodziki I stopnia z odznaką z jedną różyczką to:

Hanna Suszek  –  flecistka z Zespołu Muzyki Dawnej “Totus Musicus” 

  i Maciej Cisek  z koła “Klawiatura”

Odznakę z dwiema różyczkami czyli Małego Super Młodzika II stopnia

otrzymała Zuzanna Synowska  , która razem z Mają Huzarską, rozbawiła publiczność świetnym wykonaniem piosenki “Być kobietą”.

Odznakę z trzema różyczkami czyli Małego Super Młodzika III stopnia otrzymała Marta Lurka,

która również zaprezentowała się na scenie, śpiewając piosenkę “Mięta”.   

Ponadto dwie uczennice z naszej pracowni: Maja Huzarska ze Studia Piosenki i Oliwia Kurzawa z koła “Klawiatura” także dostały w tym roku odznaki Małego Super Młodzika , reprezentując pracownie teatralne z dz. I i II, do których chodzą dłużej i dlatego mogły taką odznakę otrzymać. Warto  być wiernym uczestnikiem zajęć MDK, bo czeka nas wiele przyjemności z tym związanych. Jedną z nich jest właśnie możliwość zdobycia nagrody “Super Młodzik”. Więcej informacji o tym pod linkiem: https://mdk.swidnica.pl/misja-mdk/super-mlodzik/

Jak zwykle ogromny aplauz i uznanie zdobyły  na koncercie reprezentantki zespołu “Timki”, który otrzymał wyróżnienie na “Dniu Talentów ‘2022.

Dziewczynki: Ala Walaś, Weronika Blachnik, Anielka Arczykowska, Adela Kukla, Sara Kukla i Sandra Kurzawa świetnie sprawdziły się podczas całej uroczystości jako asystentki prowadzących koncert. Podawały kwiaty i upominki dla nagrodzonych i gości. Pięknie prezentowały się na scenie, a na końcu nie zapomniały odebrać dyplomu i pucharu , który zdobył zespół.

 

 

 

 

 

 

 

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!

Agnieszka Banach

 1,177 total views,  2 views today