Super Młodziki z pracowni „Polifonia” na „ANTONIADZIE’2022”

I kolejny rok minął „jak z bicza trzasł”! 13 czerwca 2022r. w sali teatralnej ŚOK miało miejsce Uroczyste Zakończenie Roku Oświatowego 2021/22 w MDK czyli nasza coroczna „ANTONIADA”. I jak zawsze nie zabrakło tam nagrodzonych i występujących z pracowni muzycznej „Polifonia” dz. II MDK.

Całą uroczystość wręczania nagród rozpoczął nasz Super Młodzik’2022Radosław Teuerle z koła „Klawiatura”.                      Radek zaprezentował swoją interpretacją keyboardową        bardzo energetycznego utworu „The Final Countdown” z rep. zespołu Europe. Po takim wstępie wszyscy nagrodzeni ochoczo wkraczali na scenę w teatrze:)

Nasze tegoroczne Małe Super Młodziki I stopnia z odznaką z jedną różyczką to:

Hanna Suszek  –  flecistka z Zespołu Muzyki Dawnej „Totus Musicus”

i Maciej Cisek  z koła „Klawiatura”

Odznakę z dwiema różyczkami czyli Małego Super Młodzika II stopnia

otrzymała Zuzanna Synowska  , która razem z Mają Huzarską, rozbawiła publiczność świetnym wykonaniem piosenki „Być kobietą”.

Odznakę z trzema różyczkami czyli Małego Super Młodzika III stopnia otrzymała Marta Lurka,

która również zaprezentowała się na scenie, śpiewając piosenkę „Mięta”.

Ponadto dwie uczennice z naszej pracowni: Maja Huzarska ze Studia Piosenki i Oliwia Kurzawa z koła „Klawiatura” także dostały w tym roku odznaki Małego Super Młodzika , reprezentując pracownie teatralne z dz. I i II, do których chodzą dłużej i dlatego mogły taką odznakę otrzymać. Warto  być wiernym uczestnikiem zajęć MDK, bo czeka nas wiele przyjemności z tym związanych. Jedną z nich jest właśnie możliwość zdobycia nagrody „Super Młodzik”. Więcej informacji o tym pod linkiem: https://mdk.swidnica.pl/misja-mdk/super-mlodzik/

Jak zwykle ogromny aplauz i uznanie zdobyły  na koncercie reprezentantki zespołu „Timki”, który otrzymał wyróżnienie na „Dniu Talentów '2022.

Dziewczynki: Ala Walaś, Weronika Blachnik, Anielka Arczykowska, Adela Kukla, Sara Kukla i Sandra Kurzawa świetnie sprawdziły się podczas całej uroczystości jako asystentki prowadzących koncert. Podawały kwiaty i upominki dla nagrodzonych i gości. Pięknie prezentowały się na scenie, a na końcu nie zapomniały odebrać dyplomu i pucharu , który zdobył zespół.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!

Agnieszka Banach