Sukcesy „Mansardy” na Biennale Rysunku i Grafiki !

25 maja 2022 r. na stronie Młodzieżowego Domu Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu zostały opublikowane wyniki XVI Ogólnopolskiego Biennale Rysunku i Grafiki „Niech żyje linia…”. Na konkurs wpłynęło 376 prac z 30 placówek oświatowych z całej Polski. Komisja przyznała 15 równorzędnych nagród i 26 wyróżnień. Miło nam poinformować o sukcesach plastyków z pracowni „Mansarda” MDK Świdnica:

Nagrodę zdobyła Magdalena Morawska, wyróżnienie otrzymała Weronika Niesłuchowska.

Na wystawie prezentowane będą także rysunki i grafiki , które wykonali następujący uczestnicy zajęć z „Mansardy” : Dorota Kruk, Jagna Habzda, Oliwia Aniszewska, Jakub Skrzypacz, Wiktoria Gołuch, Wiktoria Dubicka, Hanna Mały, Pola Sośnicka. Serdeczne gratulacje dla plastyków z naszego MDKu za sukcesy w tym prestiżowym konkursie.

/ naucz. Joanna Waksmundzka/