Spotkania organizacyjne

SPOTKANIA ORGANIZACYJNE

1. Zbigniew Brożbar 

Poniedziałek 16:15 – Robotyka I, Wtorek 16:00 – Robotyka V, Środa 16:00 – Robotyka III, Środa 17:40 – Robotyka IV, Piątek 16:15 – Robotyka II

2. Elżbieta Tarnowska

Spotkania organizacyjne od 4 do 8 września (codziennie) o godz. 19.00 w Gimnazjum nr 1. Można składać deklaracje, które niestety będą przyjmowane na listę rezerwową.

3. Mirosław Jabłoński 

08.09 2017 r., godz. 17:00, dla wszystkich. Zarówno gitara jak i wokal

4. Agnieszka Banach

Zebrania organizacyjne Pracowni Muzycznej dz. II MDK :
1)Zespół “Timki” – 6 września 2017r. godz. 16.30
2)Koło keyboardowe “Klawiatura” (pianino, keyboard, gitara, flet) – 6 września 2017 r. godz. 17.30
3)Studio Piosenki “Bartek” – 7 września 2017r. godz. 16.30
4)Zespół muzyki dawnej “Totus Musicus” – 7 września 2017r. godz.17.30

Wszystkie spotkania planowane są w nowej siedzibie dz. II MDK  przy ul. M.Kozara-Słobódzkiego 21- budynek Gimnazjum nr 1, pracownia muzyczna – pierwsze wejście od strony boiska
Kontakt z nauczycielem także podczas zajęć (Dni Otwartych Drzwi)- codziennie w godz. 16.00 – 18.30

5. Joanna Chojnowska

06.09 2017 r. godz. 16.00-17.30 w sali teatralnej, MDK dz. I, ul. Nauczycielska 2, dla wszystkich grup

6. Zbigniew Curyl

02.09 2017 r. w ramach Rajdu Koła

09.09 2017 r. godz. 19.00 po wycieczce (spacerze)

7. Mateusz Grzelak

11.09 2017 r. godz. 16:00 Szkoła Podstawowa nr 2 sala nr 9

8. Dariusz Jaros 

05.09 2017 r., godz. 17:00 MDK, ul. Nauczycielska 2, sala muzyczna dla wszystkich grup

9. Marcin Korzekwa

Gr. I – Poniedziałek – 04.09 2017 r. godz. 17:40

Gr. III – Wtorek – 05.09 2017 r. godz. 17:40

Gr. V – Wtorek- 05.09 2017 r., godz. 16:00

Gr. VII – Poniedziałek – 04.09 2017 r., godz. 16:00

Sala szachowa, MDK, ul. Nauczycielska 2

10. Wojciech Kowalczuk

Gr. Mistrzowska – Piątek – 08.09 2017 r. godz. 17:40 – sala szachowa, MDK, ul. Nauczycielska 2

Gr. II – Piątek – 08.09 2017 r., godz. 16:00- sala szachowa, MDK, ul. Nauczycielska 2

Gr. IV – Wtorek – 05.09 2017 r., godz. 16:00- Gimnazjum nr 1

Gr. VI –  Wtorek – 05.09 2017 r., godz. 17:40 – Gimnazjum nr 1

Gr. VIII – Sobota – 09.09 2017 r., godz. 10:00 – sala szachowa, MDK, ul. Nauczycielska 2

11. Wanda Szwegler

06.09 2017 r. godz. 16:00

09.09 2017 r., godz. 9.00

MDK, ul. Nauczycielska 2

12. Ewa Tyszkiewicz

07.09 2017 r. godz. 16:00 – Keyboard

11.09 2017 r. godz. 16:00 -Luźny Skład gr. starsza

godz. 17:40 – Luźny Skład gr. młodsza

MDK, ul. Nauczycielska 2

13. Joanna Waksmundzka

04.09 2017 r., godz. 16:00

5.09 2017 r., godz. 16.00

6.09 2017 r., godz. 15:00

07.09 2017 r., godz. 16:00

8.09 2017 r., godz. 16:00

MDK, ul. Nauczycielska 2

14.  Arkadiusz Walerowicz

04-08.09, godz. 16:00

MDK, ul. Nauczycielska 2

15. Joanna Walerowicz

05.09 2017 r., godz. 16:00

07.09 2017 r., godz. 16:00

MDK, ul. Nauczycielska 2

16. Wioletta Ziobrowska

Spotkanie organizacyjne dla wszystkich grup odbędzie się 12.09 2017 r., godz. 16:00 w Gimnazjum nr 1

 

 

 4,351 total views,  2 views today