” Raz dokoła” po raz ostatni

Premiera spektaklu odbyła się w lutym 2019 na Transformacjach w świdnickim teatrze, od tego czasu ” Cedeen” ze spektaklem ” Raz dokoła” wystąpiło na Ogólnopolskim Festiwalu Małych Form Teatralnych ” Arlekinada”, w Bolesławcu na ” Teatralnych czwartkach”, na zakończenie roku oświatowego w Młodzieżowym Domu Kultury na scenie świdnickiego teatru.

W dniu 15.11.2019 w sali widowiskowej I Liceum Ogólnokształcącego młodzież świdnickich szkół średnich mogła obejrzeć spektakl ” Raz dokoła”, czyli próbę interpretacji ” Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Prezentacja spotkała się z uznaniem ze strony uczniów

i nauczycieli, którzy oglądali spektakl z wielkim skupieniem i nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Spektakl został zrealizowany dzięki uprzejmości dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego oraz Starostwu Powiatowemu. Wielkie podziękowania należą się widowni, która w ilości około 300 osób obejrzała przedstawienie. Młodzieżowy Dom Kultury w tym aktorzy i opiekun grupy Joanna Chojnowska dziękują dyrekcjom i nauczycielom: II Liceum Ogólnokształcącego, I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Mechanicznych, III Liceum Ogólnokształcącego oraz widzom Uniwersytetu III wieku i indywidualnym miłośnikom teatru.

Skład zespołu aktorskiego z 15.11.2019: Elżbieta Tądel, Kacper Sowa, Zuzanna Wolińska, Daria Miechurska, Adrianna Lasończyk, Nadia Antonowicz, Dagmara Brendowska, Angelika Czerkawska, Zofia Witoń,  Julia Żydek, Anastazja Kaźmierczak, Martyna Trelewska, , Franciszek Tabor, Norbert Sułek,  Włodzimierz Maister,

reżyseria: Joanna Chojnowska

tekst: opiekun grupy Joanna Chojnowska