Poświątecznie w Pracowni Teatralnej

 

 

W zabieganym okresie przedświątecznym, w telewizji, radio, w mediach społecznościowych i innych nośnikach można było usłyszeć kolędy, wiersze w wykonaniu wielu artystów. Jasełka, kolędy, utwory poetyckie budują piękny, wszechobecny, świąteczny nastrój.

Na stronie Młodzieżowego Domu Kultury i na Facebooku zostały opublikowane ciekawe programy, w których uczestnicy naszej placówki śpiewali kolędy, mówili wiersze np. „Przybieżeli do Betlejem Pasterze” w wykonaniu uczestników MDK, „Świąteczny Przegląd Piosenki i Wiersza” oraz przeprowadzone zostały coroczne konkursy plastyczne: „ Miejski Konkurs na Bombkę Bożonarodzeniową”, „Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie-Nowy Rok” i inne. W tych prezentacjach i konkursach wzięli udział uczestnicy „Grupy ze spalonego teatru”, „ Cedeen”

Ja chciałabym dzisiaj zaprezentować i zadedykować rodzinom, kolegom i znajomym uczestników „Grupy ze spalonego teatru”, świąteczne wiersze w ich wykonaniu. Może  właśnie teraz znajdziecie Państwo czas na chwilę zadumy i refleksji, którego brakowało nam wszystkim w przedświątecznych, zabieganych dniach. Powspominajmy wspólnie ten magiczny czas. Recytują: Hanna  Ostafińska” Gwiada” -Leopold Staff, Jakub Silko „Boża miłość”-Jadwiga Żurawiecka –wyróżnienie na ” Świątecznym Przeglądzie Piosenki i Wiersza” 

 

Loading