Muzyczna zagadkowa „Nie-Nuda” czeka! – Spotkanie 56 (zagadkowy wtorśrodek:)

Witam wszystkich w zagadkowy spóźniony wtorek czyli środę – taki „wtorśrodek”:) Mam nadzieję, że już się uśmiechnęliście :):):) Na początek skoki radości od Klaudii razem z jej rysunkiem -prezentem dla wszystkich „nienudowców” – tak na Dzień Dziecka i na każdy kolejny dzień roku. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie nie mniej radosny od poprzedniego, więc skaczcie w górę razem z Klaudią! Rozwiązujcie zagadki, bawcie się z piosenką „Baby shark” i jedzcie czekoladę, bo ma dużo magnezu.  A kto  nie ma to przypominam , że w pracowni czeka na każdego czekoladowa nagroda za udział w naszej muzycznej zagadkowej „Nie-Nudzie”.

  Klaudia i jej życzenia       

A oto dzisiejsza zagadka, tez przesłana przez Klaudię, i też z muzyka morza widocznego na zdjęciach. Może morze:) trochę utrudnia rozwiązanie tej zagadki, ale taka muzyka jest piękna i relaksująca, wiec nie będziemy się „może na morze”:) obrażać, tylko wprawnym uchem muzyka słuchać! Zapraszam do słuchania i odpowiadania – jaka to melodia?

Zagadka 56

Podaj tytuł piosenki i wykonawcę?/2 pkt.    A może wiecie, co ważnego  wiąże się z tą piosenką?

A po zagadce – zabawa z „Baby shark” –   jak w poniedziałek: https://mdk.swidnica.pl/dzien-dziecka-z-muzyczna-nie-nuda-zapraszamy-do-wspolnej-zabawy-spotkanie-55-zabawowy-poniedzialek/

My bawimy się z tą piosenka codziennie na zajęciach – tańczymy, śpiewamy, gramy ! A tak bawili się Ola i Michał, może ktoś jeszcze podzieli się z nami wrażeniami z Dnia Dziecka albo wspólnej zabawy z rekinami?

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnej zagadkowej “Nie!-Nudy” – cdn.

Agnieszka Banach:)

Loading