Muzyczna zagadkowa „Nie-Nuda” czeka! – Spotkanie 54 (koncertowy piątek:)

Witam wszystkich radośnie! To już piątek – rozpoczyna się weekend czyli czas który można spędzić baaaardzo rodzinnie. I jeżeli w tygodniu nie było czasu na „Nie -Nudę” – to nadrabiajcie  zagadkowe zaległości. Po rodzinnym spacerze obejrzyjcie film, który zaproponowała Patrycja, pośpiewajcie z Klaudią „najlepsza drużyna to moja rodzina” czyli „Piosenkę rodzinną”, posłuchajcie koncertowych prezentacji z tego tygodnia, a szczególnie z wydania specjalnego : link: https://mdk.swidnica.pl/muzyczna-nie-nuda-zaprasza-wydanie-specjalne-z-okazji-dnia-matki-spotkanie-51/ .

A teraz zapraszam wszystkich , a szczególnie mamy do posłuchania najpiękniejszych piosenek i utworów o mamie i dla mamy. Nasza piosenka tygodnia też do takich należy – bo kto nie woli swojej mamy?! Na pewno nie ma nikogo takiego!  Dlatego tak licznie przyłączyliście się do przygotowania naszego teledysku dla mam, przesyłając fotografie, rysunki czy nagrania. Tak grał w domu refren piosenki Michał

tak śpiewały na zajęciach w pracowni siostry Lena i Wiktoria

a tak brzmi ta piosenka w oryginale czyli śpiewana przez jej autorkę Majkę Jeżowską link: https://youtu.be/X6ZpumEE3xs

I tak rozpoczęliśmy nasz piątkowy koncert:) Dla przyjemniejszego słuchania jeszcze kwiaty dla Mamy, pamiątkowe zdjęcie i ….  wrażenia Zosi po jednym z wcześniejszych koncertów  o flash mobie, a jednocześnie zachęta do wspólnej rodzinnej zabawy.

Odkrywamy Nowe Domowe Sale Koncertowe

Dzisiejszy support  to jednocześnie i zagadka i prezent dla mam na dobrą pogodę. Dobrą pogodę w sercu i na dworze:) Posłuchajcie prezentacji Radka i odpowiedzcie : jaka to melodia?

Zagadka 54

Podaj tytuł utworu i jego autora oraz nazwę zespołu, który ten utwór wykonuje./3pkt.

Każdy z Was ma super Mamę i super Tatę! A Babcia i Dziadek – najlepsi ! Dlatego posłuchajcie rodzinnie tych piosenek, które tak pięknie dźwiękami i słowami pokazują Waszych najbliższych, a szczególnie mamę:

Nasz „Tydzień dla Mamy i całej Rodziny” dobiegł końca. Teraz wszystko w Waszych rękach kochane dzieciaki! Pamiętajcie, przytulajcie, uśmiechajcie się – Rodzice zawsze Was będą wspierać, możecie na nich liczyć. Odwzajemnijcie się im tym samym. To od z nas zależy jak przeżyjemy każdy dzień – bądźcie pozytywni:)

Pozdrawiam i zapraszam do kolejnej zagadkowej “Nie!-Nudy” – cdn.

Agnieszka Banach:)

PS. Odpowiedzi na zagadki jak zwykle przesyłajcie mailowo, telefonicznie lub…przynoście na zajęcia:)

 

Loading