„Moje wspomnienia”-kronika pracowni teatralnej

Witajcie moi wspaniali!

Jak wiecie, każdy z nas lubi wracać do wspomnień. Oglądamy zdjęcia sprzed roku, dwóch i więcej…Stwierdzamy, żewyglądamy jakoś inaczej.

Zwracam sie do wszystkich uczestników zajęć teatralnych z prośbą o pomoc w uzupełnianiu naszej kroniki pracowni teatralnej. Posiadam już wiele Waszych wpisów. Podzielcie się wrażeniami, przygodami z wyjazdów, prezentacji, zajęć. Dzięki Wam uda mi się nadrobić brakujące nasze wspólne działania. Niektórzy widzieli kronikę i wpisywali sie do niej. I to pozostanie jako pamiątka. Wcześniej zawsze jakoś brakowało czasu… Warto, abyście byli uwiecznieni w naszej kronice. Do dzieła! Mamy rok 2015… Co pamiętacie- wysyłajcie. Siedzę i uzupełniam naszą kronikę.

Oczekuję na Wasze notki/ mogą też być zdjęcia, jak ktoś ma/ e-mailem w.ziobrowska@mdk.swidnica.pl lub przez FB Pracownia teatralna dział II

oto przykładowy wpis z 2015:

„Przegląd Eko-Teatr w Legnicy” /lat 11/

W autobusie było tak, jak w autobusie. Kiedy w końcu dojechaliśmy było troche problemów z wyładowaniem scenografii, ale w końcu się udało i zaczęliśmy przygotowywać się do występu. Oczywiście, nie mogłam wcisnąć włosówdo krótkiej peruki. Potem było trochę szaleństw w przebieralni. Potem czekaliśmy na nasz występ. Podczas występu- szczerze się ubawiłam. Po spektaklu robiłyśmy sobie z dziewczynami zdjęcia. Co prawda, nie dostałyśmy nagrody głównej, ale tego się spodziewałam-nasze przedstawienie było co prawda świetne, ale nie miało zbyt dużego przekazu ekologicznego. Dostałyśmy na pamiątkę tuję, która jednak po kilku miesiącach usłchła. Ale nagrodowy różanecznik „Pierrota” rośnie dalej pod MDK-iem. Pomimo paru wpadek, na przeglądzie było super!”

Dla przypomnienia- „Wycieczka do Międzygórza” 31.05.2015, kto był?….