IV Świdnickie Marsze na Orientację – Wielki Sukces!!!!

IV Świdnickie Marsze na Orientację – Wielki Sukces!!!!

Wielkim sukcesem Koła PTTK „ToTuToTam” – MDK Świdnica zakończyły się IV Świdnickie Marsze na Orientację, będące IX rundą Pucharu Dolnego Śląska w MnO 2019. Impreza odbyła się w Lubachowie, 9 listopada 2019 r.

 Wyniki naszych reprezentantów:

Kat TP (debiut): II m:Piotr Ziarnowski i Łukasz Ziarnowski, IV m: Zuzia Józefiak, Angelika Borońska, Ewa Matyszczyk – Borońska,

Kat TD urodzeni w 2006 r. i później: II m. Agata Hruszowiec i Andżelika Stępniowska,  XI m. Amelka Jaskuła i Karolina Tyńska. Już po VIII rundzie Agata Hruszowiec zapewniła sobie I miejsce a Andżelika Stępniowska II miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Dolnego Śląska 2019.

Kat TM urodzeni w 2003– 2005 r: VI m. Sandra Matyszczyk i Zuzanna Kupczyk, VII m: Kornelia Zarębińska  i Milena Chimera, IX m. Hanna Zątek i Julia Cichowicz, Już po VIII rundzie I miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Dolnego Śląska 2019 w tej kategorii wiekowej zapewniła sobie Natalia Józefiak.

Kat TJ urodzeni w 1999- 2002 r: I m. Natalia Józefiak (debiut w tej kat. wiekowej) i Jakub Kurek III m. Konrad Jaskuła i Julia Janowska.      

Kat TS urodzeni w 1998 r. i wcześniej: VII m. Zbigniew Curyl

Kat TE (Elita Dolnośląskiej Komisji InO: III m. Kinga i Andrzej Hruszowiec

W klasyfikacji drużynowej IV Świdnickich MnO: I miejsce Koło PTTK „ToTuToTam” – MDK Świdnica, II m. InO  TOP PTSM Zgorzelec, III m. Orientop Wrocław, IV m. SP Bolków. udział 96 zawodników.  

 

 

 

 

Loading