I miejsce dla Nadii i wyróżnienie dla Igi w Konkursie Ogólnopolskim „Zabytki architektoniczne w Europie”- Zamość 2023

We wtorek  9 stycznia 2024 roku o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbyło się podsumowanie IV Ogólnopolskiego Konkursu „Dziedzictwo UNESCO – Zabytki architektoniczne w Europie”.Na konkurs wpłynęło 880 prac ze 146 placówek z całego kraju. Poziom ogólnopolskich placówek był niezwykle wysoki i niezmiernie było mi miło odczytać wiadomość, że I miejsce przypada Nadii Lusy z pracowni plastycznej działu II oraz wyróżnienie dla Igii Strzelczyk. Dziewczynki posiadają duży talent, a przy tym są niezwykle pracowite i skromne. Gratuluję sukcesu i zachęcam do dalszej pracy. Nauczyciel Elżbieta Tarnowska.