GRUDNIOWE SUKCESY PLASTYCZEK Z „MANSARDY”

Miło nam poinformować o udziale w konkursach plastycznych uczestniczek zajęć pracowni „Mansarda”. Cieszymy się , że prace ze Świdnicy są prezentowane w Zamościu, Bielsku Białej i Lidzbarku Warmińskim. Udział w konkursach daje naszym plastykom możliwość konfrontacji z twórcami w ich wieku z całej Polski. Gratulacje!!

Nikola Rajzer – „Cestne uznanie”/honorowa nagroda/ w XXV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Bohunova paleta” w Miejskim Domu Kultury w Bielsku Białej.

Alina Bondarenko – kwalifikacja do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dziedzictwo UNESCO – Zamość od zmierzchu do świtu” – MDK w Zamościu.

Ewa Staręga – kwalifikacja do wystawy w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Skarby Mojego Powiatu” , edycja pt. „Mój Powiat w zimowej szacie” – MDK Lidzbark Warmiński.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok” 2022 : nagrody: Julia Bobela, Magdalena Morawska, Ewa Staręga, Masza Awtonomowa, Oleksyi Lozynskyi,wyróżnienia: Natalia Strzelczyk, Pola Sośnicka, Alina Bondarenko, Julia Głogowska, Anna Duszyńska – MDK Świdnica.

/ nauczyciel Joanna Waksmundzka/