Gala XII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej z sukcesem MDK Świdnica.

Gala XII Dolnośląskiego Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej, okazała się sukcesem dla uczestników pracowni La Chanson Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Jagoda Kurzawa, Weronika Wąsowska, Olga Węgłowska, Hanna Guźlińska, Kinga Półtorak, Patrycja Ślęk i Adam Chlebowski brawurowym wykonaniem wiązanki pieśni legionowych zakwalifikowali się do grona laureatów tegorocznej edycji konkursu oraz otrzymali nagrodę Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka.
W centrum Kultury Agora we Wrocławiu ,publiczności z udziałem władz miasta i województwa oraz organizacji kombatanckich, zaprezentowała się dwudziestka laureatów tegorocznej edycji przeglądu .
Zespół La Chanson z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, chlubnie kontynuuje tradycję krzewienia patriotyzmu w naszej placówce przez muzykę i śpiew z sukcesem wpisując się w stulecie obchodów święta odzyskania niepodległości. Uczestniczkom i laureatom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.