DLA WOKALISTÓW 3

Dzień dobry,
Nasz wtorkowy cykl przeznaczony dla wokalistów tych starszych i tych młodszych .
Trochę się dzieje i dlatego proszę o potwierdzenie w smsach zwrotnych, że czytacie i te informacje do was docierają.
Sprawy organizacyjne. Jak pamiętacie zazwyczaj od tego zaczynałem zajęcia :).
1. Mamy zaproszenie do udziału w koncercie patriotycznym, który miałby się odbyć w maju. Być może dla was ten termin jest jeszcze odległy, ale co szkodzi rozejrzeć się wcześniej i poszukać piosenki, którą chciałoby się zaśpiewać. Teraz jest ten czas , abyśmy na spokojnie wybrali i ustalili program. Ja oczywiście rekomenduję piosenki z repertuaru J. Kaczmarskiego , ale nie ma tej konieczności.
2. Nasze koncerty nadal są aktualne aczkolwiek trudno w tej chwili planować terminy.
3. Przypominam o konkursie LISTA PRZEBOJÓW :
I – dla grupy młodszej. Głosujemy na piosenkę, którą śpiewaliśmy na zajęciach w ciągu ostatnich dwóch lat. Poniżej podaję tytuły. Jeżeli coś przegapiłem to możecie mi przypomnieć. Konkurs będzie rozliczany w cyklach tygodniowych i w piątek do południa będą wyniki. Głosujemy smsowo na mój nr telefonu (rodzice na pewno mają), podajemy tytuł oraz swoje imię i nazwisko, mogą też głosować rodzice.
Piosenki: Cud w szafie, Piosenka o instrumentach, Moje hobby, Tak bardzo się starałem, We are the world (Bo świat to my), Zabierz mnie do filharmonii, Czar ogniska (Przygasa ognisko …), Kominiarz Johny
II kategoria – dla starszych.Głosujemy na piosenkę, którą śpiewaliśmy na zajęciach w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie będę podawał tytułów, piosenek jest duuużo. Możemy głosować na swoją piosenkę lub wykonywaną przez inną osobę z naszej pracowni. Konkurs będzie rozliczany w cyklach tygodniowych i w piątek do południa będą wyniki. Głosujemy smsowo na mój nr telefonu), podajemy tytuł oraz swoje imię i nazwisko, mogą też głosować rodzice. Codziennie jeden sms.
Teraz trochę praktyki .
– Stajemy swobodnie i kilka wymachów ramion, kręcimy głową
– gimnastykujemy mięśnie twarzy , napinamy policzki i wciągamy, teraz mła x5
– mormorando – syrena
– nasze wierszyki: Czy tata czyta cytaty Tacyta.

Koszt poczt w Tczewie

Dżdżystą porą dżentelmen w dżokejce zadźgał dżdżo¬wnicę.

Trzech Czechów szło ze Szczebrzeszyna do Szczecina.

A na koniec filmik :

Po rozgrzewce zapraszam na zaśpiewanie piosenki z naszego repertuaru.

Loading