21 czerwca 20232 r. odwiedziliśmy Panią Prezydent Świdnicy w jej gabinecie w Urzędzie Miasta. Pochwaliliśmy się naszymi trofeami z pucharem za I miejsce w Finale Centralnym OMTTK. Agata odczytała laudacje i wręczyliśmy dyplom – podziękowanie za wsparcie UM w naszym przedsięwzięciu. Pani Prezydent była bardzo zadowolona z przekazanej koszulki turniejowej, w której z chęcią pozowała do wspólnego zdjęcia. W trakcie rozmowy wszyscy dzielili się wrażeniami z naszego zwycięstwa. Na zakończenie zostaliśmy obdarowani miłymi prezentami, gadżetami z urzędu. Na osobistym Facebooku Beaty Moskal – Słaniewskiej pojawił się sympatyczny wpis i zdjęcia autorstwa nadwornego fotografa UM Wiktora Bąkiewicza.

„…Fantastyczne dzieciaki – zwycięzcy Finału Centralnego XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego: Agata Hruszowiec, Piotr Ziarnowski, Jan Wojewodzic i Krzyś. Opiekunem tej zdolnej ekipy jest Zbigniew Curyl , prezes zarządu oddziału PTTK w Świdnicy. Rozmowa z Wami była dla mnie wielką przyjemnością…”

Podobną wizytę i podziękowania złożyliśmy na ręce P. Jacka Piekunko Dyrektora Wydziału Promocji UM i P. Jacka Budziszewskiego Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM w Świdnicy

Loading