23.11.2020 Zajęcia stacjonarne

Witajcie

Dziś podsumowaliśmy udział i nagrody w tegorocznej edycji Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej organizowanego przez naszą placówkę. Wśród nagrodzonych znalazł się zespół „Four Team” . Gratulujemy !!!
Rozpoczęliśmy także pracę nad utworem „Teatr to jest życie”, autorstwa Tadeusza Szarwaryna . Maja, Róża, Natalia Angelina i Marysia stworzyły wraz z instruktorem aranżację wokalną utworu. Do wykonań solowych szykują się także Jagoda, Klaudia i Weronika. Partie instrumentalne skrzypiec dogra uczestniczka zajęć stałych EMDEK-BAND – Kinga. W ten sposób wpisujemy się i bierzemy aktywny udział jako placówka w miejskim projekcie Świdnickiego Ośrodka Kultury , który zakończy się nagraniem video- klipu piosenki – oczywiście z naszym udziałem .