Laureaci w roku oświatowym 2012/2013

Rada pedagogiczna Młodzieżowego Domu Kultury postanawia przyznać odznaki niżej wymienionym osobom. Uroczyste przyznanie odznak odbędzie się w piątek 21 czerwca w teatrze miejskim o godzinie 16:30.

Odznakę Super Młodzik przyznano:

  1. Kleina Jakub – nauczyciel – J. Chojnowska,
  2. Moczulski Karol – nauczyciel – J. Chojnowska,
  3. Krzeczkowska Paulina – nauczyciel – J. Chojnowska,
  4. Popek Justyna – nauczyciel – J. Chojnowska,
  5. Piętka Aleksandra – nauczyciel – J. Chojnowska,
  6. Tekiela Aleksandra – nauczyciel – J. Chojnowska,
  7. Drozdowicz Oliwia- nauczyciel J. Waksmundzka,
  8. Czaja Justyna – nauczyciel J. Waksmundzka,
  9. Etel Olgierd – nauczyciel J. Waksmundzka,
  10. Waligórska Dominika – nauczyciel J. Waksmundzka,
  11. Markowski Michał – nauczyciel A. Walerowicz,
  12. Milak Malwina – nauczyciel J. Walerowicz,
  13. Wróblewska Maja – nauczyciel R. Łukaszewicz – Szczepanik,
  14. Horoszko Martyna – nauczyciel J. Chojnowska.

Odznakę Mały Super Młodzik – I stopnia przyznano:

  1. Tomasik Klaudia – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  2. Halicka Magdalena – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  3. Wolańska Wiktoria – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  4. Wolańska Weronika – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  5. Rataj Julia – nauczyciel Wanda Szwegler,
  6. Wyszkowska Zuzanna – nauczyciel Wanda Szwegler,
  7. Jurewicz Jan – nauczyciel Wanda Szwegler,
  8. Kot Julia – nauczyciel Wanda Szwegler,
  9. Zarzycki Kuba – nauczyciel Wanda Szwegler,
  10. Slatan Olga – nauczyciel Wanda Szwegler,
  11. Przybylska Oliwia – nauczyciel Anna Trzeciak,
  12. Martyniec Agnieszka – nauczyciel Anna Trzeciak,
  13. Szmudrowska Maja – nauczyciel Anna Trzeciak,
  14. Mech Małgorzata – nauczyciel Anna Trzeciak,
  15. Trzos Hubert – nauczyciel Marcin Korzekwa,
  16. Jedynak Aneta – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  17. Pieczara Wiktoria – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  18. Pieczara Weronika – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  19. Nycek Martyna – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  20. Zych Oliwia – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik oraz Elżbieta Tarnowska,
  21. Wróblewska Dominika – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  22. Grycko Natalia – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  23. Trunkwalter Karolina – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  24. Moneta Weronika – nauczyciel Renata Łukaszewicz – Szczepanik,
  25. Stupecka Natalia – nauczyciel Joanna Walerowicz,
  26. Sołtys Maja – nauczyciel Zbigniew Brożbar,
  27. Kwak Laura – nauczyciel Zbigniew Brożbar,
  28. Wąsowska Weronika – nauczyciel Ewa Tyszkiewicz,
  29. Kowalski Piotr – nauczyciel Zbigniew Curyl,
  30. Matyszczyk Oliwia – nauczyciel Zbigniew Curyl,
  31. Pietrukiewicz Zuzanna – nauczyciel Zbigniew Curyl,
  32. Biedroń Karina – nauczyciel Zbigniew Curyl,
  33. Kowalska Alicja – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  34. Mongiało Weronika – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  35. Rembisz Alicja – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  36. Maliszewska Alicja – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  37. Zątek Urszula – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  38. Wierzbicka Justyna – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  39. Ćwiertnia Patrycja – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  40. Stochniel Justyna – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,
  41. Majcher Marta – nauczyciel Elżbieta Tarnowska,

Odznakę Mały Super Młodzik – II stopnia przyznano:

  1. Duszka Katarzyna – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  2. Skrzyńska Aleksandra – nauczyciel Joanna Waksmundzka,
  3. Waligóra Marcela – nauczyciel Wanda Szwegler,
  4. Szczepanska Natalia – nauczyciel Wanda Szwegler,
  5. Skórska Maja – nauczyciel Wanda Szwegler,
  6. Król Aleksandra – nauczyciel Joanna Chojnowska,
  7. Trzaska Erika – nauczyciel Anna Trzeciak,
  8. Przyborowska Julia – nauczyciel Anna Trzeciak,
  9. Bala Kamila – nauczyciel Anna Trzeciak,
  10. Wróbel Jagoda – nauczyciel Anna Trzeciak,
  11. Olejnik Wiktoria – nauczyciel Anna Trzeciak,
  12. Hardy Emilia  – nauczyciel Anna Trzeciak,
  13. Konrad Jaskuła – nauczyciel Zbigniew Curyl

Odznakę Mały Super Młodzik – III stopnia przyznano:

  1. Matyszczyk Sandra – nauczyciel Wioletta Ziobrowska,
  2. Olejnik Weronika – nauczyciel Anna Trzeciak,
  3. Wierzbicka Weronika – nauczyciel Anna Trzeciak,
  4. Turek Wiktoria – nauczyciel Anna Trzeciak,
  5. Dymnicka Martyna – nauczyciel Agnieszka Banach,
  6. Peszko Patryk – nauczyciel Zbigniew Brożbar

 374 total views,  1 views today