Zaproszenie do teatru.

My się w domu nie nudzimy, bo oglądamy wspólnie spektakle teatralne.

Zapraszam uczestników ” Grupy ze spalonego teatru” i ” Pauzy” oraz wszystkich pozostałych uczestników MDK i rodziców do wspólnego oglądania, oneline, spektaklu ” Piotruś Pan”,

w wykonaniu Waszych rówieśników, czyli Grupy Teatralnej działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przytocznej. Przedstawienie odbyło się 30 stycznia 2018 roku w sali teatralnej GOK .

Przygody Piotrusia Pana pewnie znacie doskonale, ale dla przypomnienia podaję Wam krótkie streszczenie: Głównym bohaterem jest tytułowy Piotruś Pan, psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Piotruś, znakomity szermierz, spędza swe niekończące się, pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii, przewodząc grupie Zagubionych Chłopców. Powieść zawiera wiele elementów fantastycznych: Piotruś posiada magiczne zdolności (np. potrafi latać) i do jego przyjaciół zalicza się wróżka Dzwoneczek. W powieści Piotruś Pan przylatuje do sypialni Wendy i jej braci i namawia je do ucieczki do Nibylandii. Głównym antagonistą Piotrusia jest grupa piratów pod dowództwem kapitana Haka.

A oto link do spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=3ljqTy2xky0

Pozdrawiam widzów. Dobrej zabawy.

Proszę uprzejmie rodziców do umożliwienia oglądania spektaklu i jednocześnie zachęcam do wspólnego oglądania ” Piotrusia Pana”

Joanna Chojnowska