ZOSTAŃ W DOMU I GRAJ W SZACHY! (65), PLAN NA 09.04.2020

Dzień dobry!

Dziś Wielki Czwartek i rozpoczęły się ferie świąteczne. Młodzieżowy Dom Kultury jest placówką nieferyjną, dlatego zapraszamy dziś, jutro oraz we wtorek wielkanocny na lekcje online. Dziś m. in. ciąg dalszy przepisów gry, rozkoszy łamania głowy, historii szachów (dziś powiemy o Paulu Morphym) oraz końcówek pionkowych.

Zapraszamy jeszcze dziś na codzienny turniej szachowy na Lichessie – ostatni przed Świętami (link poniżej). Informujemy, że w Wielki Piątek, w Wielką Sobotę, w Niedzielę Wielkanocną oraz w Poniedziałek Wielkanocny nasze turnieje na Lichessie nie odbędą się. Turnieje wznowimy we wtorek.

Wszystkich rodziców uczestników zajęć stałych informujemy o możliwości konsultacji telefonicznych, smsowych lub mailowych.
Marcin Korzekwa – proponowana godzina konsultacji: od 18:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku. W miarę możliwości do dyspozycji rodziców również w innych godzinach.
Wojciech Kowalczuk – w
yznaczone godziny konsultacji: od 18:30 do 19.30 od poniedziałku do piątku.

Dziś w ramach galerii wspomnieniowych przenosimy się do roku 2015 na V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego (Świdnica, 11.11.2015)!

GALERIA

V Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego, Świdnica, 11.11.2015

Loading