ZOSTAŃ W DOMU I GRAJ W SZACHY! (205), POWRACAMY DO NAUCZANIA ZDALNEGO, PLAN NA 09.11.2020

Dzień dobry!

Niestety w związku z dużą ilością zakażeń wirusem, przechodzimy w MDK znowu do nauczania zdalnego. Niektóre tylko pracownie zachowają część zajęć stałych.
W przypadku zajęć szachowych wszystkie grupy Marcina Korzekwy i większość grup Wojciecha Kowalczuka przejdą na nauczanie zdalne co najmniej do 29 listopada. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli wrócić do zajęć stałych!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogranizowanych przez nas turniejach online. Najbliższy odbędzie się już jutro (wtorek) o godz. 18:00. A w środę uczcimy w sportowej formie Narodowe Święto Niepodległości turniejem o Szablem Piłsudskiego, który odbędzie się w godzinach 10:00-13:00. W najbliższych dniach zainicjujemy również symultany online dla uczestników.

Powracamy do cyklów artykułów, które rozpoczęliśmy w marcu. Przed nami kolejne etapy historii szachów, nowe lekcje poświęcone motywom matowym, taktycznym oraz końcówkom. Będziemy również kibicować aktualnym arcymistrzowskim rozgrywkom online.

Od marca powstała spora baza artykułów szkoleniowych. Zachęcamy do zapoznania się z istniejącymi już materiałami! Wśród nich dwa artykuły są poświęcone wprowadzeniu do portalu Lichess!

Loading