ZOSTAŃ W DOMU I GRAJ W SZACHY! (137), PLAN NA 30.04.2020

Dzień dobry!

Zapraszamy na kolejne lekcje online (dziś m. in. o zugzwangu jako motywie taktycznym oraz ciąg dalszy końcówek pionkowych) i na kolejny turniej online na Lichessie. W związku z długim weekendem majowym informujemy, że codzienne turnieje online odbędą się w piątek i w sobotę, a w niedzielę jak zwykle nie będzie turnieju. Linki do turniejów są dostępne poniżej.

Przypominamy o II Memoriale Szachowym Salo Landaua, który odbędzie się online 8 maja. Każdy uczestnik będzie mógł w dzień po turnieju pobrać dyplom ze strony Flickr.com. Ponadto mamy dobrą wiadomość dla świdniczan i członków Klubu GAMBIT MDK Świdnica: gramy o nagrody! Fundusz nagród jest niższy, niż w przypadku tradycyjnych turniejów, ale mimo wszystko powinniśmy wręczyć około 25 nagród książkowych. Cieszymy się, że nasz turniej wsparł Urząd Miejski w Świdnicy, który jest jedynym sponsorem. Szczegóły w poniedziałek 4 maja!

Zachęcamy do śledzenia dziś i przez weekend majowy turnieju Magnus Carlsen Invitational, który wkracza w finałową fazę pucharową.

Loading