„Zimowe impresje” pracowni „Polifonia”

Styczniowy konkurs plastyczny „Zimowe impresje” był świetną okazją przypomnienia zimie o jej obowiązkach😊. Święta do zaśnieżonych nie należały, dlatego uczestnicy zajęć pracowni muzycznej „Polifonia” chętnie wzięli udział w tym konkursie, żeby choć powspominać śniegowe bałwanki. I bardzo im dziękujemy, bo tymi pracami chyba wywołali  opady śniegu i powrót zimowej aury. Mamy ją teraz nie tylko na obrazkach, ale też na żywo i możemy podziwiać jej naturalne piękno. I na sanki można się wybrać  – a ferie tuż, tuż! Z naszej pracowni w konkursie wzięły udział: Zuzia Szachniewicz, Milenka Tadrzak, Pola Romanowicz i Amelka Sobaszek z zespołu „Timki” oraz Hania Fabian, Łucja Dziadkowiec i Gabrysia Dziadkowiec z koła „Klawiatura”. Konkurencja była bardzo duża i w większości byli to reprezentanci pracowni plastycznych, więc tym bardziej cieszy fakt, że trzy osoby czyli: Milenka Tadrzak, Łucja Dziadkowiec i Gabrysia Dziadkowiec zostały wyróżnione, ale pozostałym też należą się ogromne brawa.

Wszystkie prace były piękne, a dziewczęta włożyły wiele serca w ich przygotowanie, a robiły je samodzielnie w domu, bo przecież na zajęciach muzycznych nie ma na to czasu, ani możliwości.

A oto „polifoniczne” zimowe impresje…

Bardzo dziękujemy  dziewczynkom za reprezentowanie naszej pracowni w tym konkursie i wybudzenie zimy ze snu….  A wszystkim „polifonicznym” i „niepolifonicznym” uczniom życzymy udanych i prawdziwie zimowych ferii!

Agnieszka Banach

Loading