Zebrania organizacyjne

ost. aktualizacja : 31.08.2015 r.

Pracownia muzycznej dz. II “Bartek”  – nauczyciel: Agnieszka Banach
Zebrania organizacyjne odbędą w pierwszym tygodniu września w sali muzycznej  MDK “Bartek” ul. Marcinkowskiego 4-6:
Zespół piosenki i ruchu  “Timki” (dzieci 4-6 lat) – 02.09 2015r. środa –  godz. 16.30
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży “Bartek”  (SP i młodzież starsza) -03.09.2015r.  czwartek – godz. 16.30
Zespół muzyki dawnej “Totus Musicus” (SP i młodzież starsza)- 03.09.2015r. czwartek – o godz. 17.30
Grupa “Klawiatura” – nauka gry na keyboardzie, gitarze, flecie (SP i młodzież starsza) – 04.09.2015r.  piątek – godz. 16.30
Kontakt z nauczycielem – Agnieszką Banach- także w godzinach planowanych zajęć , od 01.09.2015r.  – w godz. 16.00 – 18.30, sala muzyczna MDK dz. II “Bartek”, ul. Marcinkowskiego 4-6
Pracownia muzycznej dz. II “Bartek”  – nauczyciel: Agnieszka Banach
Zebrania organizacyjne odbędą w pierwszym tygodniu września w sali muzycznej  MDK “Bartek” ul. Marcinkowskiego 4-6:
Zespół piosenki i ruchu  “Timki” (dzieci 4-6 lat) – 02.09 2015r. środa –  godz. 16.30
Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży “Bartek”  (SP i młodzież starsza) -03.09.2015r.  czwartek – godz. 16.30
Zespół muzyki dawnej “Totus Musicus” (SP i młodzież starsza)- 03.09.2015r. czwartek – o godz. 17.30
Grupa “Klawiatura” – nauka gry na keyboardzie, gitarze, flecie (SP i młodzież starsza) – 04.09.2015r.  piątek – godz. 16.30
Kontakt z nauczycielem – Agnieszką Banach- także w godzinach planowanych zajęć , od 01.09.2015r.  – w godz. 16.00 – 18.30, sala muzyczna MDK dz. II “Bartek”, ul. Marcinkowskiego 4-6

Pracownia muzycznej dz. II “Bartek”  – nauczyciel: Agnieszka Banach

  • Zebrania organizacyjne odbędą w pierwszym tygodniu września w sali muzycznej  MDK “Bartek” ul. Marcinkowskiego 4-6:
  • Zespół piosenki i ruchu  “Timki” (dzieci 4-6 lat) – 02.09 2015r. środa –  godz. 16.30
  • Studio Piosenki dla Dzieci i Młodzieży “Bartek”  (SP i młodzież starsza) -03.09.2015r.  czwartek – godz. 16.30
  • Zespół muzyki dawnej “Totus Musicus” (SP i młodzież starsza)- 03.09.2015r. czwartek – o godz. 17.30
  • Grupa “Klawiatura” – nauka gry na keyboardzie, gitarze, flecie (SP i młodzież starsza) – 04.09.2015r.  piątek – godz. 16.30

Kontakt z nauczycielem – Agnieszką Banach- także w godzinach planowanych zajęć , od 01.09.2015r.  – w godz. 16.00 – 18.30, sala muzyczna MDK dz. II “Bartek”, ul. Marcinkowskiego 4-6


Pracownia taneczna – Taniec Towarzyski  – nauczyciel: Zbigniew Brożbar

  • Grupa 1 – Szkoła podstawowa – 09.09.2015 godz. 16:00 – sala taneczna ul. Nauczycielska
  • Grupa 2 – Gimnazjum i ponadgimnazjalna – 09.09.2015 godz. 17:00 – sala taneczna ul. Nauczycielska
Pracownia techniczna – koło Robotyki – nauczyciel: Zbigniew Brożbar
  • Grupa 1 – Szkoła podstawowa – 08.09.2015 godz. 16:00 –  sala komputerowa ul. Nauczycielska
  • Grupa 2 i 3 – Gimnazjum i ponadgimnazjalna – 08.09. 2015 godz. 17:00 – sala komputerowa ul. Nauczycielska
Kontakt z nauczycielem od 31 spierpnia codziennie od godziny 16:00 do 19:00 w sali komputerowej ul. Nauczycielska

Pracownia muzyczna – nauczyciel Ewa Tyszkiewicz

  • 3.09 godz. 16.00 zespół “Luzny Skład”, sala muzyczna 1 piętro
  • 3.09 godz 17.45 Grupa Wokalna ( Szkoła podstawowa i gimnazjum)
  • 7.09 godz. 17.45 “Zespół “Smyki”
  • 8.09 godz 16.15 nauka gry na keyboardzie, sala muzyczna parter

Pracownia taneczna – nauczyciel Renata Łukaszewicz-Szczepanik
  • MAŁE ISKIERKI rytmika i balet (5-7lat)- 03.09/czwartek g. 15:30
  • DIAGONAL modern jazz (8-11lat) – 03.09 g. 16:30
  • ISKIERKI t. nowoczesny gr.początkująca (8-12)- 04.09/piątek g. 16:00
  • ISKIERKI t. nowoczesny gr.zaawansowana – 04.09 g. 16:30
  • ONE t. nowoczesny (13 i więcej) – 04.09 g. 17:30

Pracownia Animacyjna – koło Teatralne – nauczyciel Joanna Chojnowska

  • “Grupa ze spalonego teatru”- 02.09.2015 godz.16.00- sala teatralna
  • “Pauza”- 04.09.2015-godz.16.00- sala teatralna
  • “Cedeen”- 05.09.2015-godz.10.00- sala teatralna

Pracownia Techniczna – koło Form Użytkowych AGRAFKA – nauczyciel Joanna Walerowicz

  • wtorek od 16.00 – spotkanie dla rodziców dzieci młodszych (planowane zajęcia dla 5-7 lat -wtorek 16.00-17.30) oraz (planowane zajęcia dla 7-9 lat – czwartek 16.00-17.30 )
  • czwartek od 16.00 -spotkanie dla rodziców dzieci i młodzieży powyżej 10 lat (planowane zajęcia wtorek lub czwartek 17.40 -19.10)

Pracownia Animacyjna – koło Szachowe – nauczyciel Marcin Korzekwa
  • Gr. III – 1 września, 16:00
  • Gr. II – 1 września, 17:40
  • Gr. IV – 2 września, 16:00
  • Gr. I – 2 września, 17:40

Pracownia Modelarska dz. II “Bartek” – nauczyciel Stanisław Sawicki
  • 3 września (czwartek) godz.17.30

Pracownia Plastyczna – nauczyciel Joanna Waksmundzka
  • 31.08. poniedziałek – godz.16 – klasy I-III
  • 1.09. wtorek – godz.16 – przedszkolaki 5-6 lat
  • 2.09. środa – godz.15 – klasy I – V
  • 3.09. czwartek – godz.16 – klasa V,VI i gimnazjum.
  • 4.09. piątek – godz.16 – gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

Pracownia Muzyczna – nauczyciel Dariusz Jaros
  • 03.09.2015 od godz. 16:00

Pracownia Taneczna – nauczyciel Anna Trzeciak
  • 03.09 godz. 16:00 Koraliki
  • 03.09 godz. 17:00 Mażoretki
  • 07.09 godz. 16:00 Rytmika

Pracownia Animacyjna- koło Turystyczne – nauczyciel Zbigniew Curyl
  • 3.09 czwartek, godz. 16.30 sala muzyczna parter

Pracownia Muzyczna – nauczyciel Mirosław Jabłoński
  • 4 września, godz. 17.00. Sala muzyczna 1 piętro

Pracownia Animacyjna – koło Fotograficzne – nauczyciel Krzysztof Jas
  • 3.09 – czwartek, godz. 16.15 – pracownia fotograficzna, MDK dz. II “Bartek”

Pracownia Animacyjna – koło Szachowe – nauczyciel Wojciech Kowalczuk
  • 4.09 – piątek godz. 16.00 – sala teatralna MDK dz. II “Bartek”, ul. Marcinkowskiego 4-6

Pracownia Plastyczna – nauczyciel Wanda Szwegler
  • 2. 09 środa godz. 16.00 sala plastyczna – MDK na ul. Nauczycielskiej 2

Pracownia Plastyczna – nauczyciel Elżbieta Tarnowska
  • 4.09.2015r. o godz. 17.00 (piątek), do sali plastycznej MDK „Bartek” ul. Marcinkowskiego 4-6

Pracownia Techniczna – koło Modelarskie – nauczyciel Arkadiusz Walerowicz
  • Wtorek 1.09, środa 2.09, czwartek 3.09 od godz. 16.00 Pracownia modelarska – MDK na ul. Nauczycielskiej 2

Pracownia Animacyjna – koło Teatralne – nauczyciel Wioletta Ziobrowska
  • 3.09 – czwartek , godz. 17.00 dla wszystkich grup, sala teatralna MDK dz. II “Bartek”, ul. Marcinkowskiego 4-6

 2,528 total views,  2 views today