Zakończenie zajęć w Kole
Nasze spotkanie, ostatnie w tym roku oświatowym rozpoczęliśmy od wzniesienia toastu za liczne sukcesy! Miło popatrzeć na trofea, miło powspominać zwycięstwa… Podsumowaliśmy „Blacharza roku”. Niebotyczną liczbą popisał się Filip Kostka: 60 zdobytych odznak turystycznych i krajoznawczych. Wyprzedził Piotra Ziarnowskiego (10) i Krzysztofa Ziarnowskiego (9). Po 6 odznak zdobyli Zofia Bukowska, Miłosz Gruszczyński i Tymoteusz Gruszczyński. W rankingu na najaktywniejszego członka Koła, gdzie 1 pkt otrzymuje się za udział w zajęciach a 5 za udział w rajdach, wycieczkach i za reprezentowanie Koła na imprezach zewnętrznych, zwyciezył Krzysztof Ziarnowski – 165 pkt. Drugie miejsce: Piotr Ziarnowski: 158 pkt, Trzecie Agata Hruszowiec: 146 pkt. Kolejne miejsca: Filip Kostka (139), Wołodymir Bortnik (109), Aleksiey Rydlewski (79), Adam Dębek (75), Dawid Yanuschevych (68), Ivan Rydlewski (61), Stanisław Piekarz (61). Na liście znalazło się 22 osoby. Na zakończenie udaliśmy się na wspólne lody do kawiarni „Amaretto” w Rynku, okraszone wspólnym „pożegnalnym” zdjęciem.


![]()
