Zakończenie I turnusu półkolonii

Za nami pierwszy tydzień półkolonii w Młodzieżowym Domu Kultury , każdego dnia były przygotowane różnego rodzaju atrakcje dla dzieci.

Pierwszy dzień czyli poniedziałek był dniem organizacyjno- zapoznawczym , w którym dzieci poznawały siebie nawzajem oraz opiekunów.

Na terenie placówki zostały przeprowadzone warsztaty dla dzieci. Następnego dnia był zaplanowany basen w aqua parku w Szczawnie Zdroju szaleństwom w wodzie nie było końca. Środa była bardzo intensywna ponieważ już od rana mieliśmy gości z Parków Krajobrazowych, którzy opowiedzieli dzieciom w jaki sposób należy dokarmiać ptaki w okresie zimowym. Chętni mogli wykonać ptaszki metodą origami , bardziej ciekawscy poszli do muzeum starego kupiectwa. Następnie wszyscy udali się do kina na ,, Akademię Pana Kleksa”. W czwartek jak na zimę przystało spędziliśmy na sankach w Andrzejówce . Piątek to oczywiście dzień sportowy spędzony na sali gimnastycznej , na której dzieci grały w przeróżne gry oraz wzięły udział w w małej olimpiadzie sportowej podczas której zostali wyłonieni najlepsi sportowcy półkolonii.

Każdy z uczestników na zakończenie zimowiska otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki .

 

 

 

 

 

zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć

 

 

 

 

Loading