muzyczna dj

KOŁA MUZYCZNE – DARIUSZ JAROS

Witam i zapraszam serdecznie do “Świata Rozdźwięków” oraz wzięcia udziału we wspaniałej muzycznej przygodzie w formie zabawy. Jest to nowa propozycja dla dzieci i młodzieży, dająca możliwość rozwoju zainteresowań muzycznych wokalnych i instrumentalnych. Jedną z form przeznaczonych dla Młodych Wokalistów uczęszczających do szkół podstawowych jest zespół wokalny “Małe La Chanson”. Na zajęciach nauczymy się poprawnego panowania nad głosem, śpiewu w jedno i wielogłosie, pracy z mikrofonem estradowym i studyjnym (czyli będziemy się także nagrywać) oraz wypracujemy autorski materiał, który stworzymy na potrzeby zespołu. 

Oferta dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej chcącej kontynuować muzyczną przygodę w formie zespołowej to “Kuźnia Rozdźwięków”. Tu nauczymy się grać w zespole, aranżować muzykę na dany skład instrumentów, poznamy różne style muzyczne i stworzymy własne, niepowtarzalne wersje znanych utworów. Zapraszamy wszystkich, dla których muzykowanie jest pasją – tu ją pogłębisz i rozwiniesz!!!

Oferta dla wokalistów chcących rozwijać swoje zainteresowania także w dziedzinie teatru to “Teatr i muzyka”. Na tych zajęciach młodzi aktorzy -wokaliści odkryją świat muzyki teatru, krainy łagodności oraz piosenki aktorskiej i kabaretowej.

“La Chanson”– to szansa pogłębiania zainteresowań muzycznych dla wokalistów i akompniatorów, skierowana do młodzieży szkół średnich, a także studentów. Jeżeli macie pomysły na własne utwory w postaci tekstów, muzyki i chcecie je zrealizować tworząc własny autorski materiał muzyczny, jeżeli  marzycie o własnym  recitalu, to nie zwlekajcie, bo szkoda czasu -zapraszam do współpracy… 

Dariusz Jaros

PLAN ZAJĘĆ
NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

MDK ul. Nauczycielska

MuzycznaDariusz JarosSTUDIO PIOSENKI
LA CHANSON I
Zespół Wokalny (liceum)

(Sala teatralna)
15:00-18:00
KUŹNIA ROZDŻWIĘKÓW
EMDEK - BAND

(Sala teatralna)
18:15-19:45
STUDIO PIOSENKI
LA CHANSON II
Zespoły kameralne

(Sala muzyczna)
15:00-15:45
STUDIO PIOSENKI
LA CHANSON III
Podstawówka, gimnazjum

(Sala muzyczna)
16:00-19:15
KUŹNIA ROZDŻWIĘKÓW
EMDEK - BAND

(Sala turystyczna)
16:00-17:30
STUDIO PIOSENKI
LA CHANSON II
Zespoły kameralne

(Sala muzyczna)
15:45 - 18:15
--

II Oddział ( SP nr 4- byłe Gimnazjum nr 1 w Świdnicy) – ul M. Kozara-Słobódzkiego

MuzycznaDariusz Jaros----Grupa muzyczno- teatralna
(Sala teatralna)
15:00-16:30
-

AKTUALNOŚCI

3,220 total views, 1 views today