Skip to content

KOŁA MUZYCZNE – DARIUSZ JAROS

Logo muzyczna

Studio Piosenki „La Chanson” to już uznana marka na scenie muzycznej Świdnicy i Polski. Tworzą ją dzieci i młodzież szkół podstawowych i średnich miasta Świdnicy. Uczestnicy zajęć rozwijają swoje uzdolnienia muzyczne  zespołowo,  śpiewając utwory w opracowaniach wielogłosowych , jak i solowo,  interpretując znane hity polskie i zagraniczne w autorskich aranżacjach tworzonych specjalnie na potrzeby uczestników przez nauczyciela prowadzącego Dariusza Jarosa. Uczestnicy zajęć mogą się także pochwalić własnymi kompozycjami, które stworzyli wraz z nauczycielem prowadzącym. Z racji dużego zainteresowania uczestników  tą formą zajęć jest ona rozszerzona o drugą grupę.

Grupa wokalno-aktorska liczy 12osób . Uczestnicy to młodzież ze szkół podstawowych , średnich i podyplomowych, rozwijającą swoje zamiłowania wokalne w oparciu o poezje śpiewaną , piosenkę aktorską,  musicalową. Charakteryzuje ich śpiew z naciskiem na  indywidualną praca nad utworem.  Uczestnicy wykorzystują w swoich zmaganiach z materią muzyczną cały potencjał aktorski który ich cechuje. Na zajęciach uczestnicy oprócz piosenek,  także tworzą z instruktorem muzykę którą ilustrują ruchem podczas spektakli teatralnych.

Kuźnia Rozdźwięków to przede wszystkim praca wokalna w zespole  liczącym do 12 osób z podziałem na poszczególne głosy. Zajęcia są ofertą zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Uczestnicy zafascynowani muzyką wokalną i instrumentalno- wokalną takich zespołów jak „Pentatonix” czy polskimi produkcjami „Studia Acantus” lub zespołu „Sound’n’Grace”, tworzą autorskie niepowtarzalne aranżacje znanych polskich i zagranicznych utworów wykonując je w opracowaniu wielogłosowym. Śpiewamy  i wyśpiewujemy wszystko co nam w duszy gra.

„EMDEK-BAND”  to grupa instrumentalistów i wokalistów  rozwijających swoje zainteresowania z zakresu gry na instrumentach muzycznych w formach zespołowych- instrumentalno-wokalnych.   Tworzy ją młodzież szkół podstawowych ,szkół średnich oraz młodzież pracująca i studencka . Grupa skupia swoje zainteresowania muzyczne  na tworzeniu własnych kompozycji które realizuje tworząc profesjonalne produkcje muzyczne zakończone studyjnym nagraniem bądź teledyskiem.

PLAN ZAJĘĆ
NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
MuzycznaDariusz JarosSTUDIO PIOSENKI
LA CHANSON GR. 1

15:30-18:40

STUDIO PIOSENKI
LA CHANSON GR. 2

16:00-19:10
KONSULTACJE
14:55-15:55

GRUPA EMDEK - BAND
16:00-19:10
GRUPA KUŹNIA ROZDŹWIĘKÓW
16:00-19:10
GRUPA WOKALNO-AKTORSKA
15:30-17:00

AKTUALNOŚCI

Loading

Skip to content