Skip to content

KOŁA MUZYCZNE – DARIUSZ JAROS

Logo muzyczna

Witam i zapraszam serdecznie do “Świata Rozdźwięków” oraz wzięcia udziału we wspaniałej muzycznej przygodzie w formie zabawy. Jest to nowa propozycja dla dzieci i młodzieży, dająca możliwość rozwoju zainteresowań muzycznych wokalnych i instrumentalnych. Jedną z form przeznaczonych dla Młodych Wokalistów uczęszczających do szkół podstawowych jest zespół wokalny “Małe La Chanson”. Na zajęciach nauczymy się poprawnego panowania nad głosem, śpiewu w jedno i wielogłosie, pracy z mikrofonem estradowym i studyjnym (czyli będziemy się także nagrywać) oraz wypracujemy autorski materiał, który stworzymy na potrzeby zespołu. 

Oferta dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej chcącej kontynuować muzyczną przygodę w formie zespołowej to “Kuźnia Rozdźwięków”. Tu nauczymy się grać w zespole, aranżować muzykę na dany skład instrumentów, poznamy różne style muzyczne i stworzymy własne, niepowtarzalne wersje znanych utworów. Zapraszamy wszystkich, dla których muzykowanie jest pasją – tu ją pogłębisz i rozwiniesz!!!

Oferta dla wokalistów chcących rozwijać swoje zainteresowania także w dziedzinie teatru to “Teatr i muzyka”. Na tych zajęciach młodzi aktorzy -wokaliści odkryją świat muzyki teatru, krainy łagodności oraz piosenki aktorskiej i kabaretowej.

“La Chanson”– to szansa pogłębiania zainteresowań muzycznych dla wokalistów i akompniatorów, skierowana do młodzieży szkół średnich, a także studentów. Jeżeli macie pomysły na własne utwory w postaci tekstów, muzyki i chcecie je zrealizować tworząc własny autorski materiał muzyczny, jeżeli  marzycie o własnym  recitalu, to nie zwlekajcie, bo szkoda czasu -zapraszam do współpracy… 

Dariusz Jaros

PLAN ZAJĘĆ
NazwaNauczycielPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
MuzycznaDariusz JarosSTUDIO PIOSENKI
LA CHANSON

15:00-18:10

STUDIO PIOSENKI
LA CHANSON

16:00-19:10
EMDEK - BAND

16:00-19:10
KUŹNIA ROZDŹWIĘKÓW
16:00-19:10
GRUPA WOKALNO-AKTORSKA
15:30-17:00
-

AKTUALNOŚCI

 11,248 total views,  5 views today

Skip to content