Zajęcia on line 08.12.2020

Witajcie

Dziś rozpoczynamy przygotowania w formie on line do nagrań wideo kolędy „Przybieżeli do Betlejem”. Zadaniem uczestników jest wyszukać elementy świąteczne ( bożonarodzeniowe), które zastosujemy podczas nagrywania teledysku w następnym tygodniu. Uczestnicy zajęć mięli także za zadanie nagrać roboczo na telefon wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę oraz  przesłać nauczycielowi swoje wykonanie w celu omówienia i pomocy w formie aranżacji i materiałów do ćwiczenia dostosowanych po obróbce audio do każdego z uczestników.
Miło mi zakomunikować że uczestniczka zajęć stałych Klaudia Kutyba – Super Młodzik 2020, otrzymała stypendium artystyczne w XX edycji Konkursu Stypendialnego „zDolny Ślązak” 2020-2021.

Wszystkich uprzejmie informujemy, że Dolnośląska Kapituła Wspierania Uzdolnień na posiedzeniu w dniu 04 grudnia 2020 przyznała 58 stypendiów w XX jubileuszowej edycji Konkursu Programu Stypendialnego “zDolny Śląsk”. Brawo Klaudia po raz kolejny udowadniasz jak wiele w Twojej młodej duszy drzemie artyzmu i umiłowania muzyki.

Loading