Zadanie EMDEK Band 15.04.2020

Witajcie

Projekt, który dziś chcę Wam zaproponować do zrealizowania to „Mosty ponad słowami” . Nagrajmy i podarujmy tę pieśń wszystkim,którzy stojąc pierwszych szeregach walki z koronawirusem, dbają o nasze zdrowie i życie.

W linku poniżej macie materiały docelowe w postaci nut i filmików instruktażowych jak wykonać daną partię instrumentalną. Zadanie muzycznie nie jest proste ale idea jaka mu przyświeca jest warta wysiłku i zmierzenia się z materią aranżu tej piosenki.

https://drive.google.com/drive/folders/13zO0XuV3eSj1LXrc0YBZd_wqylamWpXO

Każdy z Was nagra na telefon bądź tablet – w zależności czym dysponujecie. Jako odtwarzacza podkładu możecie użyć tabletu telefonu bądź komputera ale nie tego na którym będziecie nagrywać obraz z dźwiękiem.

Reasumując – na komputerze ( bądź tablecie lub telefonie) odtwarzacie fragment muzyki do którego będziecie nagrywać i podłączacie  do niego słuchawki .

Telefon bądź tablet na którym będziecie nagrywać partię instrumentalną z obrazem ustawiacie  w poziomie i kadrujecie swój wizerunek wraz z instrumentem na którym wykonujecie partię w kamerze urządzenia. Zakładacie słuchawki , włączajcie nagrywanie w telefonie bądź tablecie odtwarzacie podkład z drugiego urządzenia  tak abyście go słyszeli tylko w słuchawkach i nagrywacie.  Nagranie przesyłacie mi na maila

jaros.darekmdk@wp.pl  do poniedziałku 20.04.2020

Loading