XXVII Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na szlaku” – zdjęcia

Już po raz 27 w Świdnickim Klubie Bolko odbył się Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej „Na szlaku” .  Celem konkursu organizowanego w ramach Dni Gór było: popularyzacja amatorskiej twórczości o tematyce ekologicznej  i turystycznej, umuzykalnienie dzieci i młodzieży oraz promocja młodych talentów. Przegląd przeznaczony był dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy zobowiązani byli przygotować jeden utwór . Jury   w składzie : pan Marek Łętowski – muzyk , vice dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Bolesławcu, pan Ireneusz Herisz – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, pan Sławomir Pijanowski – muzyk  w Młodzieżowym Domu Kultury w Kutnie oceniało dobór repertuaru związany z charakterem przeglądu, interpretację oraz poziom warsztatu wykonawczego a w tym: poprawność wykonawczą, poprawność techniczną, wykorzystanie środków muzycznych: dynamikę, frazowanie. Uczestnicy przeglądu wywalczyli nagrody i wyróżnienia w następujących kategoriach:

w kategorii  SOLIŚCI nagrody otrzymali:
– Martyna Korkiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
– Hanna Błachut – Studio Piosenki FART w Bielawie
– Wiktoria Samborska – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
WYRÓŻNIENIA:
– Natalia Kubiak – Studio Piosenki FART bielawa
– Natalia Smolińska SP nr 4 w Bielawie
– Jagoda Kurzawa – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

w kategorii DUETY I ZESPOŁY nagrody otrzymali :
– „Zespół z Duszą „ – Szkoła Podstawowa nr 315 Wrocław
– Zespół „Fama” – Studio Piosenki FART Bielawa
– Zespół „The Beściaki „ – Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy
WYRÓŻNIENIA:
– Duet : Dominika i Dorota Głąb – Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Fabryczna
– Trio wokalne : Aleksandra, Natalia , Paulina – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy
– Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bielawie
Grand Prix – Zespół „La Chansone „ z Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy

Ponadto zostały przyznana nagroda publiczności dla zespołu „Rozśpiewane Aniołki” ze Szkoły Podstawej nr 4 w Świdnicy oraz nagroda Prezesa PTTK dla Zespołu „Wesoła Czwórka” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze