XXIII Świdnicki Festiwal Tańca – ZAPRASZAMY !!!

Serdecznie zapraszamy na XXIII Świnicki Festiwal Tańca.

Regulamin oraz karta zgłoszenia w załączniku.

JURY XXIII ŚWIDNICKIEGO FESTIWALU TAŃCA

Oliwia Niewiadomska (Polska)-  instruktorka tańca w agencji artystyczno edukacyjnej „WOW”             w Łodzi. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale teorii, kompozycji i edukacji muzycznej. Pasjonuje się tańcem, rozwijając swoje zainteresowania na licznych kursach i warsztatach tanecznych w Polsce i zagranicą. Specjalistka w dziedzinie tańca modern, show dance i w tańcu mażoretkowym. Przygotowywała choreografie do teledysków dla telewizji POLSAT2.

Yura Skobel (Ukraina) – profesor choreografii  Narodowego Instytutu Sztuk im. Vasylia Stefanyka Iwano-Frankiwsk. Tancerz, instruktor i choreograf tańca folkowego budowanego na technice tańca klasycznego. Juror wielu festiwali tańca. Na co dzień pracuje z dziećmi w technikach tańca nowoczesnego.
Damian Gorazdowski (Polska) – dyplomowany instruktor tańca jazzowego, choreograf i tancerz. Założyciel Szkoły Tańca „Chaine” w Brzegu Opolskim. Na co dzień pedagog pracujący z dziećmi            w różnych technikach tanecznych street dance, afro-jazz, funky-jazz, modern-jazz, taniec współczesny, teatr tańca.

ZAPRASZAMY!!!

REGULAMIN KONKURSU

Loading