XXII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MODELI REDUKCYJNYCH „ŚWIDNICA – JUNIOR 2018″

Serdecznie zapraszamy na XXII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych „Świdnica – Junior 2018”, który odbędzie się 17-18.03 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy, ul. Ofiar Oświęcimskich 30. Celem konkursu i wystawy jest popularyzacja modelarstwa redukcyjnego plastikowego i kartonowego oraz zainteresowań technicznych wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych, propagowanie współpracy transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska.

Konkurs odbywa się w ramach mikroprojektu Świdnicki Gryf – Trutnowski smok. Projekt Trutnowski Smok i Świdnicki Gryf realizuje Miasto Świdnica przy współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i Miastem Trutnow przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Stowarzyszeniem „Trutnov – městoDRAKA”.

Karta Zgłoszenia