XVI Diecezjalny Konkurs Plastyczny „JAN PAWEŁ II”

Na konkurs wpłynęło 176 prac z 20 placówek oświatowych. Komisja w składzie p. Wanda Szwegler, p. Olena Surina i p.Dorota Hurlak postanowiła przyznać 22 równorzędne nagrody.

Zapraszamy osoby nagrodzone na uroczyste wręczenie nagród w Teatrze Miejskim w Świdnicy 18 maja 2022 r. o godz. 11.00.

Gratulujemy laureatom konkursu, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wykonanie prac pt „Jan Paweł II i sport”. Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w holu Teatru Miejskiego w Świdnicy. Zapraszamy.

NAGRODY:

  1. Aleksandra Kossak    SP Nowa Ruda
  2. Maja Bartczak            SP Jaworzyna Śl.
  3. Patrycja Kruk             SP 1 Dzierżoniów
  4. Antonina Dębowa     SP Krosnowice
  5. Mikołaj Winsz           PSP 15 Wałbrzych
  6. Zofia  Gadaj             PSP 15 Wałbrzych
  7. Magda Morawska    MDK Świdnica
  8. Jagna Habzda         MDK Świdnica
  9. Pola Rega               MDK Świdnica
  10. Nadia Pawlak          MDK Świdnica
  11. Mikaela Ivasiutyn    MDK Świdnica
  12. Kacper Bagiński     SP 6 Świdnica
  13. Angelika Kwiatkowska    SP 3 Żyrardów
  14. Lena Dziadkiewicz         SP 3 Żyrardów
  15. Justyna Czajkowska      MDK Świdnica
  16. Dorota Kowalska          MDK Świdnica
  17. Oliwia Włodkowska     MDK Świdnica
  18. Antoni Skórka            ZSP nr 6 Wałbrzych
  19. Natalia Świegot        Ekologiczna SP 7 w Bielawie
  20. Emilia Ćwirko           SP  105 Świdnica
  21. Angelika Stojek       Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Mieroszów
  22. Martyna Trelewska  MDK Świdnica

 

Komisja XVI Diecezjalnego Konkursu Plastycznego„JAN PAWEŁ II” dodatkowo do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała 29 prac plastycznych.

Prace zakwalifikowane do wystawy:

Oliwia Michorczyk  SP Trzebieszowice
Weronika Rybarczyk DZSMS Świdnica
Milena Szymska ZSP 6 Wałbrzych
Hanna Gołdak SP 3 Żyrardów
Hubert Adamek SP 3 Kłodzko
Maja Dziewanowska SP 3 Żyrardów
Miguel Łakatosz ZSS Świebodzice
Weronika Grycel SP 6 Świdnica
Lena Staszewska SP 3 Żyrardów
Weronika Bielińska SP 6 Świdnica
Hanna Górniak ZSP 6 Wałbrzych
Filip Ceńkar MDK Świdnica
Oliwia Perek MDK Świdnica
Emilia Buzała PSP 15 Wałbrzych
Kaja Kryjom MDK Świdnica
Natasza Pajor SP Lutomia Dolna
Kinga Kaszewska SP 8 Świdnica
Aleksandra Brożbar SP 8 Świdnica
Natalia Sierakowska MDK Świdnica
Dorota Krawczyńska  MDK Świdnica
Anastazja Jaworska MDK Świdnica
Maja Zielińska SP Krosnowice
Agata Galuba I LO Świdnica
Anna Szeredi SP 8 Świdnica
Wiktoria Chmielowiec PSP 15 Wałbrzych
Martyna Modłkowska MDK Świdnica
Juliusz Trynkowski SP 3 Żyrardów
Franciszek Melon SP 3 Żyrardów
Michalina Burczyńska PSP 15 Wałbrzych

 256 total views,  38 views today