XV Konkurs Plastyczny „Barwy Niepodległości”

Motto : „Tu wszędzie jest Polska” Tadeusza Kubiaka

Tu, gdzie jest dom nasz, twój i mój,
gdzie lasy są i rzeki nasze,
gdzie każdy ojciec szedł na bój,
gdzie Biały Orzeł na sztandarze.”

12 listopada 2021 r. w Klubie Bolko odbył się wernisaż i wręczenie nagród dla laureatów. Uroczystość uświetniły występy uczestników zajęć z pracowni „Polifonia” p. Agnieszki Banach i pracowni teatralnej p. Joanny Chojnowskiej. Na wystawie pokonkursowej zostało zaprezentowanych 59 prac z 348 , które wpłynęły na konkurs „Barwy Niepodległości”. W składzie komisji oceniającej prace konkursowe pracowały p. Olena Surina , p. Wanda Szwegler i p. Dorota Hurlak. Dyplomy i upominki uczestnikom wystawy wręczał dyrektor MDK p. Zbigniew Curyl ( przebrany za Józefa Piłsudskiego !). Bardzo cieszę się, że udało nam się, po rocznej przerwie, spotkać na żywo i podziwiać prace młodych artystów na niewirtualnej wystawie. Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu wspaniałych prac, dziękuję rodzicom i nauczycielom. Zapraszam do udziału w kolejnym konkursie plastycznym, jak zawsze w grudniu wystawa „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”. Z plastycznym pozdrowieniem koordynator konkursu Joanna Waksmundzka.