XV Konkurs Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Przebój z Jajem” – Protokół

W  dniu  6 kwietnia 2018 roku w Klubie Bolko w Świdnicy po raz 15 raz odbył się Przegląd Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Przebój z Jajem”.  Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy. Celem konkursu była popularyzacja śpiewania wśród dzieci i młodzieży, samokształcenie muzyczne, możliwość niezależnej prezentacji ulubionych przebojów oraz sprawdzenia siebie, także aktorsko oraz poszukiwanie dzieci szczególnie uzdolnionych i promowanie młodych talentów  Jury w składzie: – Pan Kacper Birula – dyrygent, dyrektor Społecznej Szkoły Muzycznej II ST. w Świdnicy, pani Roma Soja – wokalistka , działająca przy Uniwersytecie III wieku, pani Anna Sosińska – polonistka, logopeda po wysłuchaniu 31 solistów oraz zespołów postanowiło przyznać 6 nagród oraz 6 wyróżnień oraz 2 wyróżnienia specjalne we wszystkich kategoriach wiekowych. Grand Prix zdobyła Katarzyna Kasprzak z Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze. W tym roku również publiczność mogła wybrać swojego faworyta. Nagroda Publiczności  powędrowała do „Męskiego Zespołu” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy. Nagrodę  za najlepsze przebranie otrzymał Zespół „Wesoła czwórka” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy!
Protokół

[themify_icon icon=”fa-link” ] Galeria zdjęć na Flickerze